• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • محمد رزاقی: روحت شاد پدر بزرگ !

  اینکه در این کلیپ مدعی شده اید بارها از امریکاییها خواسته بودید افراد تیف به امریکا و یا هر جا که دوست دارند بفرستید هم باز مثل ســـ .. دروغ می گویید و اینها همه برای فرار از پاسخگویی به خاطر درست کردن زندان در همدستی با جنایتکاران امریکایی بود . زمانیکه کنترل زندان از دست ژنرال دیوید فیلیپس و سرهنگ مارتین خارج شد یکی از سرهنگهای با شرافت امریکایی یک روزبه چادر من امد و گفت ما هر وقت با سران فرقه نشست داریم یک موضوع را بصورت ثابت مطرح می کنند و ان هم اینکه افراد تیف به ایران بفرستید !

  روحت شاد پدر بزرگ !
  محمد رزاقی ــ 20 فوریه 2015 تلویزیون سیمای اسارت و سایت فحاشگر که رجوی ان را به اسم افشاگر قالب می کند برای چندمین بار سوز و جیغ بنفش بیش از ۱۰ سال شخص رجوی زنباره و مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی درمورد جدا شده هایی که بیش از ۴ سال در زندان ساخته رجوی و جنایتکاران امریکایی بنام تیف درست کرده بودند به نمایش گذاشته وبرای چندمین بار با درست کردن یک کلیپ سرتا پا دروغ ترس ؛ وحشت خود را از جدا شده ها به تصویر کشیده و طبق معمول به روش خاض و به سفارش شخص رجوی زنباره یک مشت جفنگیات بلغور فرموده .
  البته شخصآ قصد جواب دادن به جفنگیات رجوی زنباره را ندارم چون میدانم همه حرفهایش دروغ و دغلهای معمول می باشد و ارزش جواب دادن و پرداختن به جفنگیات رجوی را ندارد .
  اما از ته دل خوشحالم که رجوی زنباره و مریم قجر حرمسرادار اینقدر از افشاگریهای من و جداشده هایی که جنایت و خیانتهای رجوی زنباره را افشا می کنند رجوی با نشان دادن واکنشهای هیستریک و نشسته هاف ؛ هاف کردن در سایتها و تلویزیون فرقه وزنجیر پاره کردن شخص رجوی در نشستهای درونی و فحش دادنهای چاله میدانی و تهدید به قتل همه نشان از اثر گذاری افشاگریهای جدا شده ها دارد .
  مخ پوسیده های رجوی با درست کردن و بیان یک مشت جفنگیات در مورد اعضاء جدا شده به غیر از یک مشت خود فروخته معلوم الحال و دارای پرونده های متعدد اخلاقی و همجنس بازی و یا تجاوز به اعضاء کم سن و سال که تعدادشان به اندازه انگشتان یک دست بودند بقیه جدا شده ها با شرافت و تحمل شکنجه های روحی و جسمی جنایتکاران امریکائی همدست رجوی به رجوی و مریم قجر تف کردند و خود را به دنیای ازاد رساندند و همین باعث زنجیر پاره کردن شخص رجوی شده است .
  همچنان که گفتم قصد جواب دادن به رجوی زنباره و یا مریم قجر قواد ندارم . اما برای یاد اوری به مخ پوسیده های رجوی باید بگویم که تا انجا که من بیاد دارم من شخصآ در طول ۴ سالی که در زندان ساخته رجوی و جنایتکاران امریکایی بودم هیچ ملاقات کننده نداشتم رجوی این علم و غیب را از کجایش در اورد و بیادش اورد که با ماموران اطلاعات ملاقات داشتم ؟
  بعد هم اینکه من هیچ وقت تلفن شخصی در تیف نداشتم با کدام تلفن نداشته توانستم به وزارت اطلاعات گزارش بدهم ؟
  رجوی در نشستهای درونی برای ترساندن اعضاء نگون بخت گفته ما برای افراد تیف ناهار برنج . ماهی فرستاده بودیم که رزاقی چاقو بدست جلو سالن غذا خوری تیف ایستاده و مانع گرفتن غذا توسط افراد تیف می شده !!!
  باید خدمت رجوی زنباره مخ پوسیده بگویم مردک کوتله در زندان تیف به دستور ژنرال فیلیپس و سرهنگ مارتین و …. کسی حق بردن یک لیوان یکبار مصرف به داخل چادر برای خوردن اب نداشت چطور می شود یک نفر در حضور زندانبانان مسلح چاقو به دست مانع گرفتن غذا شود ؟
  البته من شخصا افتخار می کنم حتا در زندان تیف لب به غذای فرقه نزدم و بعدآ هم از طریق یکی از نفراتی که در پختن ان غذا دست داشته به تیف امد و ماجرای پختن برنج برای افراد تیف را بصورت واقعی تعریف کرد .
  نصیر از جمله افرادی بوده که در موقع پختن ان برنج در اشپزخانه اشرف در بالا سر دیگ برنج حضور داشته می گفت در اشپزخانه در حال جوشاندن برنج بودم دیدم جلو درب اشپزخانه افراد صف کشیده اند و ۲ نفر اول امدند بالا سر دیگ و با فریاد و داد گفتند تیف ؛ تف و داخل دیگ تف کردند رفتند ! بعد ۲ نفر دیگر امدند با همان شیوه داد زدند تیف ؛ تف و داخل دیگ برنج تف انداختند رفتند ! تقریبآ نزدیک ۷۰ تا ۸۰ نفر داخل همان دیگ برنج تف می کنند این همان غذای پر تف بود که الان در بوق و کرنا کرده اید .
  اما رجوی زنباره و مریم قجر حرمسرادار رجوی به چند سوال ساده جواب بدهند ان موقع مشخص می شود که تیف چراگاه وزارت اطلاعات بوده یا زندان ساخته رجوی زنباره و جنایتکاران امریکائی .
  ــ اگر زندان تیف چراگاه وزارت اطلاعات بوده پس چرا شما برای افراد تیف البته انهم یکبار ناهار فرستادید ؟ مگر شما نمی گفتید بین ما و رژیم ۷ دریا خون بس چی شده بود که برای ماموران رژیم ناهار می فرستادید ؟ بس معلوم می شود مثل ســــ … دروغ می گویید .
  ــ اگر تیف چرا گاه وزارت اطلاعات بود پس چرا شورای رهبری و زنان حرمسرای رجوی برای ملاقات با جدا شده ها در تیف به صف می ایستادند ؟
  ــ ژیلا دیهیم
  ــ فهیمه ماهوزی
  ــ مهناز گرامی
  ــ حسین مدنی
  ــ حسین ابریشمچی با نام مستعار حسین ابر
  ــ صمد کلانتری
  ــ کریم قریشی
  و …….
  ایا این اعضاء فرقه در زندان تیف فامیل داشتند که برای ملاقات می امدند ؟
  اینکه در این کلیپ مدعی شده اید بارها از امریکاییها خواسته بودید افراد تیف به امریکا و یا هر جا که دوست دارند بفرستید هم باز مثل ســـ .. دروغ می گویید و اینها همه برای فرار از پاسخگویی به خاطر درست کردن زندان در همدستی با جنایتکاران امریکایی بود .
  زمانیکه کنترل زندان از دست ژنرال دیوید فیلیپس و سرهنگ مارتین خارج شد یکی از سرهنگهای با شرافت امریکایی یک روزبه چادر من امد و گفت ما هر وقت با سران فرقه نشست داریم یک موضوع را بصورت ثابت مطرح می کنند و ان هم اینکه افراد تیف به ایران بفرستید !
  دقیقا یادم هست سال ۸۶ و ۸۷ در عراق گفتگوهای ۳ جانبه ایران ؛ عراق ؛ امریکا تشکیل شده بود همان سرهنگ یک روز با حالت گرفته و ناراحت در بین چند نفری که نشسته بود گفت من در طول عمرم هیچ انسان و یا گروه بی شرفی مثل رجوی ندیده بودم !
  یکی از نفرات که رو به سرهنگ گرد و گفت چرا مگر چی شده ؟
  سرهنگ گفت با شروع مذاکرات ۳ جانبه در بغداد درهر جلسه ای که با حضورسران فرقه ( عباس داوری؛ مژگان پارسائی ؛ زهره اخیانی؛ احمد واقف؛ فهیمه اروانی و … داریم اصرارمی کنند ما برای حسن نیت نشان دادن به رژیم ایران افراد تیف بصورت جمعی تحویل رژیم ایران بدهیم !
  در ثانی همین سران فرقه به دستور شخص رجوی زنباره و مریم قجربعد از سال ۸۵ با هر کسی که ملاقات میکردند یاد می دادند که در کمپ شایعه کنند رژیم ایران به هر کسی که به ایران بر گردد ۲۰ ملیون تومان پول ! وسایل زندگی و … می دهد و همین موضوع را مژگان پارسائی در یکی از مراسمهای درونی اشرف بیان کرده بود !
  البته رجوی زنباره و جنایتکاران جنگی با درست کردن شرایط طاقت فرسا و شکنجه های روحی و جسمی در زندان تیف شرایطی پیش اوردند که بیش از ۵۰۰ نفر بصورت داوطلب و برای رهایی از زندان تیف به ایران بر گردند و این خدمت بزرگ رجوی به رژیم ایران بود .
  گفتم قصد جوابگوئی به جفنگیات رجوی زنباره را ندارم این کلیپ سوزش و جیغ بنفشی که رجوی بیشتر از ۱۰ سال سر می دهد من یاد یک خاطره دوران کودکی انداخت که بد نیست بصورت کوتاه بیان کنم وبگویم روحت شاد پدر بزرگ راست می گفتی ….
  اخرهای هر سال رمال و یا همان فالچی همه ساله به محله مان می امد بطور خاص زنان و دختران جوان خیلی طالب شنیدن حرفهای رمال بودند .
  دقیقا یادم همان روزهایی که اقا میرزا حسن با عرقچین سبز رنگ وکت بلند طوسی رنگی که می پوشید بود وارد کوچه شد من دقیقا یادم نیست ۹ یا ۱۰ سال داشتم شاهد دویدن زنان و دختران جوان محله مان به سمت اقا میرزا حسن بودم تا از زبان وی در مورد اینده و باز شدن بختشان بشنوند و یا زنها با شوهرانشان با گرفتن دعا ی اقا میرزا حسن مهربان شوند !
  زنان و دختران تازه به دور اقا میرزا حسن حلقه زده بودند که دیدم پدر بزرگ خدا بیامرزم از کوچه به سمت خانه می اید همینکه پدر بزرگ داشت از پشت خلقه زنان و دختران با نگاه خنده دار رد می شد نا خود اگاه به سمت پدر بزرگم دویدم و گفتم داداش ( به پدر بزرگمان داداش می گفتیم ) این اقا میرزا حسن از کجا اینده ادمها را می داند ؟!
  پدر بزرگ از زیر کلاه شاپو یک نیم نگاهی کرد وگفت بچه این چیزها به تو نیامده برو بازی بکن ! وقتی دیدم پدر بزرگ جواب نداد دوباره سوال کردم و اصرار به پدر بزرگ که باید بگویی تا حیاط خانه اویزان به پالتو پدر بزرگ رفتم وقتی پدر بزرگ دید ول کن نیستم گفت بچه داستانش دراز و خوب نیست نمی توانم بگویم بروکوچه بازی کن ولی من باز همان سوال تکرار می کردم گویی به رگ ترکی افتاده بودم که حتمآ از پدر بزرگ جواب بگیرم .
  از من اصرار از پدر بزرگ انکار برای جواب دادن تا اینکه در لانه کفتر ها را باز کرد و شروع کرد به دانه پاچیدن برای کفتر ها من پا کوبان به زمین از پدر بزرگ جواب می خواستم .
  وقتی پدر بزرگم دید با پا کوبیدن من کبوترها به پرواز درمی ایند گفت بچه کبوترها پرواز کنند شب بشه دیگر نمی توانند به لانه هایشان بر گردند گم می شوند ولی من باز پا کوبان بر زمین خواهان جواب بودم تا اینکه پدر بزرگ تسلیم شد وداشت برای کبوترها دانه می ریخت گفت تو دنیا هر چند سال یکبار یک بز سیاه با شاخهای سفید راست به دنیا می اید ادمهایی که می خواهند رمال و فال بین شوند می روند این بز پیدا می کنند ومی خرند بعد سر بز را می برند و یک شاخ ان در میاورند و استعمال می کنند و ۴۰ روز در اتاق تاریک می نشینند تا راز و رمز همه بر انها اشکار شود و … !
  این داستان از ان زمان تا به حال در ذهنم بصورت سوال مانده بود که ایا حرفهای پدر بزرگم واقعی بود یا نه ؟
  این روزها وقتی اطلاعیه ها ؛ کلیپ ها ؛ نوشته ها و اخبار فرقه رجوی زنباره درمورد جدا شده ها و مسائل اتمی ؛ وضعیت داخل ایران و … می شنوم در دلم می گویم روحت شاد پدر بزرگ راست می گفتی این رجوی با استعمال شاخ سفید و نشستن بیش از ۱۰ سال در سوراخ موش تاریک و افتابی نشدن نه تنها از وضعیت داخل ایران و مردم ایران خبر دارد بلکه به درجه ای از رمالی رسیده که از وضعیت کرات دیگر هم مطلع و می تواند حدس بزند کدام میمون یا بوزینه در هندوستان و یا شاخ افریقا ؛ امریکا از فرقه رجوی حمایت می کند و زود ان را برای شرکت در برنامه به مقر مریم قجر در اور سوراواز مرکز ترور ؛ جاسوسی ؛ پولشوئی دعوت می کنند .
  روحت شاد پدر بزرگ .

  لینک به منبع : وبلاگ آقای محمد رزاقی

  مطالب مرتبط :

  نگاهی به کتاب ” بمب‌های آزادیبخش آمریکا “

  سخنرانی مریم رجوی برای اعضای اسیر، شیره مالی صد باره – قسمت اول ادوارد ترمادو، وبلاگ ترمادو، دهم سپتامبر 2019:… خانم ریئس جمهور مادام العمر و خودخوانده پیامش را با درود به پدران و ماردان شروع کرده، اما منظورش کدام پدران و مادران هستند معلوم نیست؟ آیا منظور ایشان همان پدران و مادرانی هستند که در ورودی اردوگاه اشرف با سنگ و چوب و تیروکمان ... مطلب کامل

  رحمان محمدیان: ۱۵ شهریور ۱۳۴۴ و رویکرد فرقه گرایی و تروریستی رجوی

  این فرد یعنی مسعود رجوی با استفاده از فضای ایجاد شده بعد از انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران و میل وافر جوانان به استقلال و رفاه اجتماعی انبوهی نیروهای جوان مملکت را با شعارهایی که به ظاهر اهداف ملی میهنی را دنبال می‌کرد به خویش جلب کرد و وعده های آنچنانی داد اما افسوس این فرد هیچگاه به فکر اهداف و آمال ملی ایرانیان نبوده بلکه دنبال ... مطلب کامل

  نامه سرگشاده عیسی آزاده به فرنسوا لوگاره

  رجوی بعد از شکست ماجراجویی اش در عملیاتی تحت عنوان فروغ جاویدان در اوت 1988 که بیش از شصت درصد افراد در آن عملیات کشته و زخمی شدند برای جلوگیری از جداشدن افراد باقیمانده از این ماجراجویی وحشتناک،  رجوی یک دیکتاتوری عجیب را در پایگاههایش در عراق وضع کرد که شروع آن با طلاق های اجباری و جدا کردن زنان و مردان از هم و بعد هم ... مطلب کامل

  علی شیرزاد: فلسفه عاشورا در فرهنگ رجوی و عضدانلو

  اولین بار عاشورا را رجوی بمعنی ومفهوم سینه زنی وبرسروکله کوبیدن را در سال 71 باب کرد درهمان زمان بنده مخالفت کردم که فرمانده محور انزمان ما که خانمها بودند مرا صدا ودراتاقش تکی صحبت کرد ودلایلم رابرایش توضیح ومجد دا مخالفت خودم رابا راه اندازی دسته های عزاداری اعلام کردم وقراربراین شد که بنده شرکت نکنم ودراین رابطه ازاد هستم وموضوع خارج ازمسایل تشکیلاتی ست مدتها ... مطلب کامل

  از فلسفه غرب به حافظ و مولانا

  من در آغاز از طریق آموزه‌های افلاطون با مفهوم فلسفه آشنا شدم. درک اندیشه‌های این اندیشمند یونانی به ما اجازه می‌دهد تا حدی اندیشه‌های همه اندیشمندان دیگر جهان از جمله متفكران اسلامی را نیز بفهمیم. به باور من اسلام در مقایسه با آموزه‌های شرقی دیگر مانند هندوگرایی یا آیین كنفوسیوس، طرز فكری بس نزدیک‌تر به فكر و فلسفه غربی دارد. برای نمونه نقشی كه تفكر افلاطون در فلسفه ... مطلب کامل

  علی جهانی : ماه محرم و فرقه رجوی

  ماه محرم و فرقه رجوی علی جهانی، وبلاگ آیینه، پنجم سپتامبر 2019:… آقا و خانم رجوی مگر امام حسین بعنوان رهبر جلوتر از یارانش با دشمن نجنگید و شهید نشد؟ و مگر امام حسین با دشمن سازش کرد که شما امروز نه تنها با ستمکاران نظیر آمریکا نه تنها سازش کرده اید بلکه تمام اوامر ایشان و متحدین منطقه ای اش نظیر اسراییل و شیوخ ... مطلب کامل

  گفتگوی سبحانی با حیرانی:آیا رجوی توانسته زندان اشرف ۳ در آلبانی را برای مغزشویی …

  در رابطه با بردن نفرات به مزرعه حيوانات یا همان زندان اشرف 3 ، رجوی  مدعي بود كه ضرورت اين دوران است و خود ابريشمچي در نشست ميگفت اينكه ما اومديم اينجا فقط و فقط به دليل اين بحث دوسال است كه ما نياز به يك ظرف ارتش آزاديبخش داريم والا كه اصلا نيازي نبود و ....و الان هم كاملا مشخص شد كه چه دروغي ميگفتند. بعد از ... مطلب کامل

  نگاهی به کتاب ” بمب‌های آزادیبخش آمریکا “

  در کتاب "بمب های آزادیبخش امریکا" بر سیاست های منفعت طلبانه امریکا در تمامی زمینه های اقتصادی و اجتماعی و سیاسی تمرکز می شود و به طور ویژه سیاست های امریکا برای تسلط بر منابع انرژی جهان یعنی نفت بر ملا شده و مورد واکاوی قرار می گیرد.  هر سه نفر در این کتاب مستقیم و غیرمستقیم امریکا را طرفدار صلح ندانسته اند و ریاکاری امریکایی در صلح طلبانه ... مطلب کامل

  نگاهی به کتاب ” بمب‌های آزادیبخش آمریکا “

  منظور ازاین برجسته ترین ها ، روسپیان سیاسی چندی هستند که پول گرفته و با سخنرانی های کوتاه خود در جلسات ترتیب داده شده توسط زیر دستان مسعود ومریم بنفع آنها سخنرانی کرده و سرشان را با سر  شیر مقایسه کردند که دراصل منحرف ترشان کرده و درحق شان ستم روا داشتند!  آنها بخوبی میدانستند که اشرف مانند آبی است که از جوی رفته وغیر قابل برگشت است وبا اینحال به مریم و ... دروغ گفته وقول بی ... مطلب کامل

  نگاهی به کتاب ” بمب‌های آزادیبخش آمریکا “

    رجوی وعضدانلو قباحت جاسوسی و بیگانه پرستی را ریخته اند شیرزاد، وبلاگ وطنم ایران، دوم سپتامبر 2019:… مجاهدین وشورا درهمین راه گام برمیدارند وهیچ احساس خجالت وشرم هم ندارند ونمیکنند چون قباحت ریخته است بله یکی ازکارهای ضد ملی وضد فرهنگی رجوی وعضدانلو ریختن قباحت بیگانه پرستی ست که میخواهد با این کارها فرهنگ ایران وایرانی را الوده به تفکرات ونجاست خود بکند ودومین عمل ضد ملی ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -