• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • ماکیاول در جسم و جان رجوی ها زنده است!

  ” … سرانجام اگر ماکیاول زنده بود او را به زندان لیبرتی دعوت میکردم تا از این پس از فراز تیوالهای ۴ متریاش جست و خیزهای میمونوار جانورانی را نگاه کند که به اسم «خانواده» باز هم میخواهند مجاهدین را با شکنجه سفید و سپس سرخشان بیازمایند “.خوب! دیگر چه بینه ای قوی تر ازاین، از ما میخواستید خواننده ی محترم؟!خانواده را جانور نامیده اند وازنوع میمونش وآنگاه میخواهند ” خلق قهرمان ایران” را به رفاه وسعادت برسانند وبه زور این نوشته ها میخواهند که ما باور داشته باشیم که آنها شاگردان وفادار ” ماکیاول ” نیستند!

  ماکیاول در جسم و جان رجوی ها زنده است!

  حمید ـ انجمن نجات  ازنظر پادوان مسعود ومریم رجوی، رژیم ایران همان خانواده های مربوط به اسرای رجوی و خانواده ها ی فوق، عامل وسخنگوی رژیم هستند!

  گماشتگان رجوی طی این روزها وقتی قلمی بدستشان داده میشود، بانوشتن مقدماتی برای مطلب شان، بلافاصله سراغ عزاداری رفته وازحضوراعضای خانواده هایی دراطراف کمپ ترانزیتی لیبرتی که عزیزان دربندی درآن کمپ تبدیل شده به اسارتگاه وآزمایشگاه شستشوی مغزی این گرفتاران دارند، رفته وبا ممکن ترین کلمات رکیک ، آنها را بباد ناسزا میگیرند که چرا میخواهند ازابتدائی ترین حقوق خود که درخواست ملاقات با این اسراست ، بهره مند شده ومانع تکامل تاریخ بشری بدست رجوی ها گردند!

  از آنجا که این مسئله هر روزه تکرار میشود، نویسندگان رجوی هریک به فراخور حال خود واینکه تصور رونوشت برابر اصل را از اذهان زدوده ومطالب شان بیش ازاین ملال آور نباشد، با تیترها ومقدمه های گوناگون وارد صحبت شده ودرانتهای کار است که بعنوان مخرج مشترک همه ی این نوشته ها، فحاشی به خانواده ها را انجام میدهند!

  آقای اسداله نبوی یکی ازاین گماشتگان است که مثلا خواسته فضل فروشی کرده و دراثبات حقانیت؟! فرقه ی منتسبه اش ، ازاستاد خود ” ماکیاول” نقل قول جانانه ای کرده وبا تبعیت از عاد ت معروف ” آی دزد، آی دزد ” ، نشان دهد که رهبران اونیستند که شاگردان بااستعداد ” ماکیاول” بوده وتئوری های ضد مردمی اورا با قابلیت زیاد بکار میبرند بلکه دیگرانند که اسلوب های قدرتمداری اورا بکار برده و حق رجوی را ضایع میسازند:

  او درنوشته ای با عنوان ” اگر ماکیاول زنده بود! ” به نقل قول توصیه ی معروف استاد رهبرش رجوی میپردازد:

  «اگر حاکمی هرگز از جاده درستی قدم بیرون نگذارد، از میان خواهد رفت. حاکم باید به زیرکی روباه و به خشونت شیر باشد…. شهریاران فقط در مواردی که صرف کند باید به عهد خود وفا کنند و در غیر این صورت امیر باید که گاهی هم عهد شکنی کند… اما لازم است که این صفت را پوشیده داشت و در ظاهر سازی و تلبیس استاد بود… همواره فریب خوردگانی پیدا خواهند شد…».

  البته این حکم درمورد حاکمی که منتخب مردم بوده وجامعه شکل دموکراتیک تری داشته باشد، یقینا صدق نمیکند و بقیه ی حالاتش مشروط به شرایطی است وما بارها درتاریخ شاهد سرنوشت حاکمی بوده ایم که با وجود رعایت طابق النعل بالنعل نظریات ضد بشری این فیلسوف درباری وضد مردمی ، بازهم سرنوشت خوبی نداشته اند.

  درست است که رجوی حاکم بدان معنی نیست ولی موقعیت اش درتشکیلات ومخصوصا ادعاهایش درمورد خودش ، او را از سطح یک حاکم ، پادشاه ورهبر زمینی جدا کرده وبه عرش اعلا میبرد که دراینصورت میتوان باو هم حاکم گفت!

  البته رجوی ها خود میتوانند تصمیم بگیرند که آیا باوجود این نتایج منفی نهائی که این نظریه ی استبدادی ببآر آورده بازهم میخواهند باین رویه ی معمول خود ادامه دهند یانه که اعمال ورفتارشان نشان میدهد که میدهند!

  آقای نبوی درقسمتی از سخنانش میگوید:

  ” … اگر ماکیاول زنده بود او را به آغاز انقلاب ۵۷ ایران میبردم که … آمد و گفت برای تحکیم نهاد «خانواده» هرکاری خواهد کرد “.

  دراین مورد خاص من ابدا اظهار نظری نمیکنم ولی این را درجلوی چشمان خود میبینم که اشکالات رژیم درمورد خانواده ها، صدها بار کمتر از جنایاتی است که رجوی درتشکیلات مجاهدین خلق سابق کرد وبا ازبین بردن نهاد خانواده وگرفتن فرزندان از والدین خود و مجبور کردن زوج ها به طلاق اجباری وسپس تصاحب زوجه، چهره ی خوبی ازرژیم دراذهان عمومی ترسیم کرد!

  او د رسطور بعد آورده است:

  ” … در سال ۶۷ ، برای درهم شکستن مقاومت زندانیان دوباره اهل خانواده و عواطف خانوادگی میشود و شرط آزادی را تشکیل خانواده قرار میدهد “.

  نتیجه ی این دلیل تراشی قلم بدست فرقه ی رجوی این است که داشتن خانواده بمعنای شکستن مقاومت زندانی است واگر کسی خواست وارد سیاست بشود- که این سیاست جزئی اززندگی است وفقط نحوه ی ورود ورفتارهای خاص تفاوت های وشیوه های وارد شدن درآنرا نشان میدهد- نباید تشکیل خانواده بدهد واین استدلال، درست اعلام بیعت دوباره با انقلاب مریم است که این بار در زر ورق پیچانده شده است!

  با این وضع، تکلیف خلق قهرمانی که بزعم شما باید حکومت روبه زوال را سرنگون کنند و اغلب تشکیل خانواده هم داده اند، چیست؟؟!!

  آیا باید طلاق جمعی اجرا شود؟! واگر این طلاق درست است ، چگونه شامل حال مسعود ومریم رجوی نشد وبجای آن وبرعکس تعدد زوجات به مزاج آنها وصلاح انقلاب؟! سازگارتر درآمد؟

  نبوی که خود دربالا نشان داد که درخانه ی شیشه ای نشسته وصلاحش درپرتاب کردن سنگ بسوی دیگران نیست، بدون اینکه سودی برای او و سازمانش داشته باشد، به این شکل خنده دار مثلا به حمایت ازنهاد خانواده برخاسته است:

  ” اگر ماکیاول زنده بود او را به صحنه اجتماعی ایران میبردم که چگونه بعد از ۳۵ سال حاکمیت ماکیاولیستهای مرتجع، نهادی به نام خانواده در ایران از هم پاشید. طوری که بنا به اعتراف رسانه ها، بیش از ۲۵درصد ازدواجها، یعنی از هر ۴ ازدواج، یکی به طلاق منجر میشود و در فاصله سالهای ۸۵ تا ۹۰، زنان سرپرست خانوار ۵۳ درصد افزایش یافته است “.

  این آمار نشانگر آنست که حکومت ایران بسیار موفق تر ازشما درحفظ نسبی کیان خانواده بوده است واین درحالی است که رژیم سهم قابل تعریفی دراین نابسامانی ها دارد وتمامی وحتی چند دهم این طلاق ها رانمیتوان مستقیما به رژیم نسبت داد. اما طلاق های صددرصدی تشکیلات شما، بطور صد درصد ازطرف مسعود ومریم انجام گرفته که یک مقایسه ی ساده نشان میدهد که رژیم با هرخصوصیات منفی هم که داشته باشد، بارها مردمی تر از رهبران شما عمل کرده است!

  حالا به اصل موضوع میرسیم:

  ” … و از آن جا، او {ماکیاول} را به خاک پاکی به نام اشرف میبردم که چگونه همین ابزار «خانواده» و «عاطفه» به مدت دو سال برای شکنجه شبانه روزی مجاهدان و رزمندگان آزادی به کار گرفته شد تا اراده آنها برای رهایی مردمشان را در هم بشکند “.

  یعنی درخواست ملاقات ازطرف خانواده ها درخاکی که معلوم نیست چرا باید پاک باشد ، شکنجه ی مجاهدین اشرفی است ومعلوم نیست چرا؟

  ناراحتی رجوی از جوشش احساسات وعواطف انسانی خانواده ها واسرا که مسلما درملاقاتها به غلیان درمیآید وآنها را به خویشتن خویش بازمیگردانید وکاری انسانی انجام میشد، چرا باید اراده ی این بی ارادگان را برای رهایی مردمی که نزدیکترین شان بآنها همان افراد بست نشسته در درب ورودی اشرف بودند، درهم بشکند؟!

  وسرانجام اینکه:

  ” … سرانجام اگر ماکیاول زنده بود او را به زندان لیبرتی دعوت میکردم تا از این پس از فراز تیوالهای ۴ متریاش جست و خیزهای میمونوار جانورانی را نگاه کند که به اسم «خانواده» باز هم میخواهند مجاهدین را با شکنجه سفید و سپس سرخشان بیازمایند “.

  خوب! دیگر چه بینه ای قوی تر ازاین، از ما میخواستید خواننده ی محترم؟!

  خانواده را جانور نامیده اند وازنوع میمونش وآنگاه میخواهند ” خلق قهرمان ایران” را به رفاه وسعادت برسانند وبه زور این نوشته ها میخواهند که ما باور داشته باشیم که آنها شاگردان وفادار ” ماکیاول ” نیستند!

  حمید

  لینک به منبع

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.