• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • غلامی:مریم رجوی بخاطر شهادت دروغ در کنگره آمریکا باید مورد تعقیب قانونی قرار بگیرد

  سازمان مجاهدین به رهبری مسعود رجوی به مدت ۳۶ سال است که برای کسب قدرت جنگیده اند. مسعود و مریم رجوی هرگز ذره ای به دمکراسی و آزادی اعتقادی ندارند. این موضوع را می توان از مناسبات درونی سازمان مجاهدین فهمید. مناسباتی که در آن افراد حق انتخاب هیچ چیزی را ندارند. مجاهدین حتی اجازه ارتباط برقرار کردن با خانواده هایشان را هم ندارند. آنها حق استفاده از هیچ کدام از رسانه های عمومی مثل تلویزیون و رادیو و اینترنت و تلفن را ندارند. در مجاهدین هیچ انتخاباتی صورت نمی گیرد و همه چیز توسط شخص مسعود رجوی تعیین می گردد و همه مناسب سازمانی توسط مسعود رجوی منسوب می گردد

  مریم رجوی بخاطر شهادت دروغ در کنگره آمریکا باید مورد تعقیب قانونی قرار بگیرد

  وقتی سخنان مریم رجوی در مقابل جلسه استماع کمیته کنگره آمریکا در ارتباط با داعش را خواندم، یاد احمد چلبی افتادم که با دادن اطلاعات دروغ به سیا دست آمریکا را برای حمله به عراق مسلح کرد. خیانتی که بهای آن را مردم عراق با چند میلیون کشته و ویرانی کشورشان و از بین رفتن تمامی زیر ساخت های اقتصادی کشور به شکلی که هنوز بعد از گذشت ۱۲ سال از جنگ عراق نتوانسته است از زیر بار آن قد راست بکند. آمریکا قصد داشت به هر شکل ممکن به عراق حمله بکند. به همین دلیل دنبال بهانه تراشی برای این حمله بود. اطلاعات دروغین احمد چلبی راه را برای این حمله هموار کرد. آمریکا با بهانه قرار دادن سلاح های کشتار جمعی نداشته عراق، به عراق حمله کرد و آن را به نابودی کشاند. حال مریم رجوی خائن، نقش احمد چلبی را برای آمریکا بازی می کند تا داعش و گروه های تروریستی سالافیست را به دولت ایران نصب بدهد تا راه را برای حمله آمریکا به ایران فراهم بکند. به دلیل مذاکرات گروه ایرانی با گروه آژانس اتمی و رسیدن به توافق های اولیه، این اهرم فشار و توطئه برای زمینه چینی حمله آمریکا به ایران، از دست مجاهدین گرفته شد. حال مریم رجوی با شهادت دادن در جلسه استماع کنگره آمریکا، پرده از توطئه جدید برای زمینه چینی حمله آمریکا به ایران برداشت. بارها در مقاله های دیگر توضیح داده ام که دولت ایران به دلیل ساختار ایدئولوژیکی شیعه اسلامی هرگز نمی تواند منشاء و یا به قول مریم رجوی خائن “پدرخوانده تروریسم” باشد، زیرا گروه های تروریستی امروزی تماماً منشاء سالافیست(سنی های وهابی) دارند که با شیعه در دشمنی هستند. حال چگونه حکومت شیعه ایرانی می تواند موتور محرک گروه هایی مثل القاعده و طالبان و داعش و غیره باشد.

  لیستی از شهادت های دروغ مریم رجوی:

  به این جمله مریم رجوی خائن توجه کنید “بنیادگرایی اسلامی پس از این که خمینی رهبری انقلاب مردمی ایران را در سال ۱۳۵۷، ربود”

  واقعیت این است که خمینی در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ قدرت را به دست گرفت و تا قبل از آن هرگز فتوای جهاد نداد و هرگز از گروه هایی که مبارزه مسلحانه می کردند حمایت نکرد. مسعود رجوی فراری همواره به این موضوع تاکید می کرد که خمینی هرگز فرمان جهاد نداد. تنها گروه بنیادگرای اسلامی، سازمان مجاهدین بود که با عملیات های تروریستی از جمله بمب گذاری و ترور افسران آمریکایی ویروس پلید بنیادگرای اسلامی را در ایران پروراند. جالب اینجا است که رهبر یک گروه تروریستی بنیادگرای اسلامی در کنگره آمریکا بر علیه بنیادگرایی اسلامی شهادت می دهد.

  شهادت دروغ بعدی مریم رجوی خائن “یک دیکتاتوری دینی را مستقر کرد، به‌صورت یک تهدید برای صلح و آرامش پدیدار شد”

  رژیم ایران طی ۳۶ سال گذشته تنها جنگی که با همسایه خود داشت عراق بود که شروع کننده جنگ، عراق به رهبری صدام بود و طی ۳۶ سال گذشته حکومت ایران هرگز با هیچ یک از همسایگان خود وارد جنگ نشده و در صلح با آنان باقی ماند. پس نمی توان حکومت ایران را یک تهدید برای صلح و آرامش منطقه دانست. تنها تهدید برای صلح و آرامش منطقه، سازمان مجاهدین به رهبری مسعود رجوی و مریم رجوی، است چنانکه بعد از آتش بس سال ۱۳۶۷ بین ایران و عراق، مسعود رجوی تماما تلاش می کرد که با ایجاد جرقه بین ایران و عراق، جنگ راه بیندازد. این پروژه به نام “راهگشایی” از سال ۱۳۷۲ شروع شد و تا سال ۱۳۸۰ ادامه پیدا کرد که نهایتا رژیم ایران با موشک باران پایگاه های مجاهدین در عراق به این روند ایجاد جرقه و جنگ مسعود رجوی پایان داد. همچنین طی سالهای بعد از ۲۰۰۳ سازمان مجاهدین با ایجاد یک ارگان به نام “اجتماعی” تلاش کرد که از فرصت نبود قدرت مرکزی و آشوب موجود در عراق، فتنه بین شیعه و سنی راه بیندازد. مجاهدین با حمایت از سنی های عراق آنها را ترغیب به گرفتن قدرت از دست شیعه ها می نمودند. سازمان مجاهدین برای این کار تقریبا ۳۵% اعضای خود را وقف این کار کردند.

  دروغ بعدی مریم رجوی “۳۶ سال است که ما در برابر این دیکتاتوری مذهبی مقاومت کرده و برای دموکراسی در ایران جنگیده‌ایم”

  سازمان مجاهدین به رهبری مسعود رجوی به مدت ۳۶ سال است که برای کسب قدرت جنگیده اند. مسعود و مریم رجوی هرگز ذره ای به دمکراسی و آزادی اعتقادی ندارند. این موضوع را می توان از مناسبات درونی سازمان مجاهدین فهمید. مناسباتی که در آن افراد حق انتخاب هیچ چیزی را ندارند. مجاهدین حتی اجازه ارتباط برقرار کردن با خانواده هایشان را هم ندارند. آنها حق استفاده از هیچ کدام از رسانه های عمومی مثل تلویزیون و رادیو و اینترنت و تلفن را ندارند. در مجاهدین هیچ انتخاباتی صورت نمی گیرد و همه چیز توسط شخص مسعود رجوی تعیین می گردد و همه مناسب سازمانی توسط مسعود رجوی منسوب می گردد. در سازمان مجاهدی افراد بطور روزانه مورد سرکوب و تفتیش عقاید قرار می گیرند. آنها هر روز باید از خود در رابطه با مسائل کاری و ایدئولوژیکی و جنسی، گزارش بنویسند و هر روز در نشست های شستشوی مغزی مورد توهین و فحاشی قرار گیرند. در سازمان مجاهدین هیچ کس حق انتقاد به مسئولین بخصوص به مسعود رجوی و مریم رجوی را ندارد.

  دروغ بعدی مریم رجوی “مقاومت ایران به ‌دلیل نقش محوری سازمان مجاهدین خلق ایران، به‌عنوان یک نیروی دموکراتیک مسلمان، آنتی‌تز بنیادگرایی است. ما معتقد به یک ایران دموکراتیک، مبتنی بر جدایی دین و دولت، برابری جنسی، احترام به حقوق اقلیتهای قومی و مذهبی و یک ایران غیر اتمی هستیم.”

  سازمان مجاهدین هیچ نقش محوری در مقاومت مردم ایران ندارند. به چند دلیل خیلی ساده، از سال ۱۳۶۰ مسعود رجوی از ایران فرار کرد و از آن به بعد مردم ایران هیچ ارتباط با مجاهدین نداشتند، بخصوص این روزها می بینیم که مسعود رجوی چه دشمنی با خانواده های اعضای خود دارد. چه برسد به سایر ایرانی ها. مجاهدین طی سالیان نشان دادند که هرگز دنبال منافع مردم ایران نیستند. به عنوان مثال مجاهدین از این که مردم ایران در تحریم و تحت فشارهای اقتصادی باشند، خوشحال می شوند به همین دلایل ساده مجاهدین نماینده مردم ایران نیستند چه برسد به این که نقش محوری در مقاومت آنها داشته باشند. مجاهدین هرگز دمکراتیک نبودند. بلکه یک گروه فاشیست مذهبی که می توان آنها را با “داعش” مقایسه کرد تا چه برسد به آن که آنتی تز بنیادگرایی هم باشند. بخاطر این که خودشان سر دسته بنیادگرایی در ایران هستند. مجاهدین هرگز به برابری جنسی و حقوق اقلیت ها و مذاهب احترام نگذاشته اند. سرکوب درونی مجاهدین بخوبی نشان می دهد که آنها تا کجا به این مسائل اهمیت می دهند.

  حال توصیه های مریم رجوی برای دولت و کنگره آمریکا:

  ۱ـ اخراج نیروی قدس و خاتمه دادن به نفوذ رژیم ایران در عراق

  انگار نیروی قدس در عراق پایگاه و نیروی مشخصی دارد که آمریکایی ها باید به آنجا رفته و آنها را بیرون بکنند تا نفوذ رژیم ایران در عراق تمام شود. واقعا حرف خیلی خنده داری است. تنها نیروی غیر قانونی موجود در عراق سازمان مجاهدین است و اگر مجاهدین چیزی از نیروی قدس در عراق می دانند، لطفا دقیق تر توضیح بدهند که این نیروی قدس فرضی در کجای عراق قرار دارد.

  ۲ـ مشارکت کامل اهل تسنن در قدرت و مسلح کردن عشایر سنی برای به‌دست گرفتن امنیت محلی

  در نگاه اول بنظر می رسد که این خیلی ایده خوبی باشد، ولی واقعیت این است از آنجایی که مجاهدین تنها چیزی به آن باور ندارند، انتخابات و دمکراسی است. فکر می کنند که این آمریکایی ها هستند که به اهل تسنن اجازه مشارکت در قدرت را نمی دهند. عراق کشوری است دمکراتیک که دارای پارلمان است و این پارلمان روسای کشور را انتخاب می کند نه اینکه مثل مسعود رجوی فراری موجود خائنی به اسم مریم رجوی را به عنوان رییس جمهور معرفی کرده و اسم او را هم گذاشته اند رییس جمهور منتخب.

  ۳ـ کمک به اپوزیسیون مدره و مردم سوریه برای خاتمه‌دادن به دیکتاتوری اسد و برقراری دموکراسی در این کشور

  این تعریف جدید را باید به فرهنگ فارسی اضافه کرد. اپوزیسیون مدره، اپوزسیونی است که سر ببرد، به زنان تجاوز بکند، غارتگری بکنند و صدها جرائم دیگر. واقعیت این است که در سوریه هیچ اپوزسیون مدره ای وجود ندارد. فقط گروه های اسلامی هستند که برای بدست آوردن قدرت هر جرم و جنایتی می کنند که نتیجه آن آوارگی هزاران تن از مردم سوریه است.

  ۴ـ به‌رسمیت شناختن آرمانهای مردم ایران، برای سرنگونی رژیم و پایان دادن به بی‌عملی در مقابل نقض وحشیانه حقوق بشر در ایران

  مقاومت مردم ایران در جهان به رسمیت شناخته شده است، البته این را باید گفت که مجاهدین بخشی از مقاومت مردم ایران نسیتند. حال باید دید که منظور مجاهدین از پایان دادن به بی عملی در مقابل نقض حقوق بشر چیست، مریم رجوی می خواهد که اقدام عملی آمریکا ریختن بمب بر سر مردم ایران باشد.

  ۵ـ تأمین حفاظت و حقوق اعضای اپوزیسیون سازمانیافته مجاهدین خلق ایران، مستقر در کمپ لیبرتی در عراق

  تنها تهدید برای اعضای مجاهدین فقط مسعود رجوی و مریم رجوی هستند با حذف آنها امنیت مجاهدین تامین می شود.

  ۶ـ تقویت اسلام حقیقی، دموکراتیک و بردبار برای مقابله با برداشتهای بنیادگرایانه از این دیانت

  به نظر من باید این جمله را به عنوان جوک سال معرفی کرد. آنچه که از مجاهدین و اسلام آنها دیدیم، بجز بنیادگرایی و خیانت و خون ریزی چیز دیگری نبود.

  ۷ـ بستن همه راههای دستیابی رژیم ایران به بمب اتمی

  همانطور که احمد چلبی مدعی شده بود که عراق دارای بمب اتمی و شیمیایی است (سازمان ملل و گزارشگرهای ویژه آن عراق را یک کشور بدون سلاح اتمی و شیمیایی معرفی کرده بودند) مریم رجوی خائن با شوهر فراری اش تنها مدعی موجود هستند که رژیم ایران به دنبال ساخت سلاح اتمی است.

  قدر مردم و کشور ایران به دست خود مردم ایران نوشته می شود باید به آمریکا و مزدورانش و خائنینی مثل مریم رجوی گفت، دخالت در امور ایران شکری است که اضافه خورده اید.

  لینک به منبع : ایران فانوس

  مطالب مرتبط :

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.