• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • دکتر! کاظم موسوی به تنهایی “حزب سبز ایران”، سخنگو وعضو آن است!

  دکتر کاظم موسوی به تنهایی “حزب سبز ایران”، سخنگو وعضو آن است!

  این بابا در اصل عضو فرقه رجوی است، ولی‌ به کمک ۲نفر از مریدان او یک محفلی ساخته و اسم آن را هم “حزب سبز ایران !!” گذاشته که موجب خنده و تمسخر ایرانیها و المانیها شد. عجیب اینکه “کاظم سوسیایلی” از حزب سبز آلمان انتظار داشت که این گروه چند نفره ایشان را به عنوان “حزب سبز ایران” و خودِ او را هم به عنوان رییس این حزب برسمیت بشناسد!!! وقتی‌ فهمید که نه‌ حزب سبز‌های آلمان و نه‌ هیچ یک از مؤسسات رسمی‌ و غیر رسمی‌ آلمان ایشان را جدی نگرفتند، از آن روز تا کنون به حالت دیوانه واری به مبارزه با این حزب، بلاخص به دشمنی با آقای علی‌ محجوبی رییس دفتر خانم کلادیا رووت (رییس حزب سبز آلمان) که یکی‌ از خوشنام‌ترین ایرانی‌‌های ساکن آلمان میباشد، برخاسته است

  انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی ـ چهارشنبه 18 شهریور 1394

  دکتر کاظم موسوی به تنهایی ” حزب سبز ایران “، سخنگو و عضو آن است!

  مشروح وضعیت این شخص ، ذیلا خواهد آمد وتنها مقدمتا عرض میشود که با مطالعه ی این متن، دانسته میشود که فرقه ی رجوی در چه باتلاقی درانزوا واستیصال واقع شده که از وجود یک نفر بعنوان یک حزب، سخنگوی حزب وتنها عضو آن حزب!! ، درصدور بیانیه ها ونامه های مختلف استفاده میکند ونشان میدهد که چه قحط الرجالی دراین تشکیلات مخرب و هوچی گر وجود دارد.
  ما بعنوان انجمن نجات مرکز استان آذربایجان شرقی یکبار به تحلیل آبکی او ( با نام حزب ونه خودش) جواب داده بودیم و ” کانون آوا ” افشا کرده بود که این حزب تنها ازیک نفر بنام کاظم موسوی تشکیل یافته است!
  این شخص ( تمامی یک حزب، سخنگوی آن وتنها عضوش) این بار نامه ی سرگشاده ای خطاب به باراک اوباما منتشر کرده که ماحصل حرفش این است که دولت او اشتباه کرده که با ایران دست به یک توافق هسته ای زده است و …
  ما برای افشاکردن این فرد غیر عادی وتشکیلات رجوی که غیر عادی تر ازاو هم هست، ابتدا نوشته ی وبسایت ” کانون آوا” بطور مختصر نقل میکنیم:
  ”  سخنان گهربار آقای موسوی در ویدیوکلیپ زیر که از ویدیوی اصلی بریده شده توجه فرمایید:
  وحالا به متن اصلی در صفحه 7 نشریه فوق که ایشان به ان استناد کرده اند، توجه فرمایید:
  ” ما (کانون آوا) همچنین در مورد وضعیت بررسی های کمیساریای سازمان ملل UNHCRدر سال 2012 در مورد ارائه لیستی از افراد واجد شرایط افراد کمپ لیبرتی به وزارت کشور آلمان که ممکن است شرایط پناهندگی آلمان شامل حال آنان گردد، پرسش کردیم.
  آقای Potzelبه ما گفت که یک هیئت نمایندگی از وزارت کشور به عراق رفته بود تا به بررسی هویت افراد واجد شریط به پردازد. بزودی کار این بررسی تمام شده و اعلام خواهد شد که جند نفر پذیرفته می شوند.”
  آخر آدم دردش رابکی بگوید؟ دریک جمله دوسطری سه اشتباه لپی از آقای دکتر بعیداست:
  1-  آقای دکترمی گویدکه آقای پوتسل درعراق بوده در حالیکه آقای پوتسل می گوید که یک هیات از وزارت کشور به عراق رفته بوده ( ضمنا قابل توجه آقای دکتر موسوی، آقای پوتسل از وزارت امورخارجه هستند و آن هیات از وزارت کشور و این دووزارتخانه باهم فرق دارند.)
  2-  آقای دکتر می گویدکه آقای پوتسل مانع ورود بیش از 100 نفر به آلمان شده است. جل الخالق! شما خواننده گرامی در متن ترجمه بالا همچین درکی را دارید؟ یا اینکه مجاهدین ازداخل دل آقای پوتسل خبردارند؟
  3-  مردحسابی توکه حتی اسم نشریه ای را که از آن نقل می کنی نمیتوانی بخوانی دیگر چرا باعث دردسرما میشوی؟ محض اطلاع اسم نشریه فوق “aawa-aktuell” می باشد ونه ایران آوا. ترجمه آکتویل بزبان فارسی »بروز« می باشد.
  همینجا بررسی بقیه سخنان گهربار اقای دکتر را به خوانندگان عزیز واگذارمی کنم. تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!
  تبصره:
  مدت 15 سال است که انجمن پوششی حزب سبزهای ایران از مجاهدین با هدف رخنه به حزب سبزهای آلمان در برلین تاسیس شده ولی تا این زمان نتوانسته ماموریت خودش را انجام بدهد. این حزب یکنفره هرچند که کارایی برای مجاهدین نداشته ولی برای مسول ان حسابی نان آور بوده است.
  به یک نظر کاربری در ذیل ویدیوی ایشان در یوتیوب توجه بفرمایید:
  این بابا در اصل عضو فرقه رجوی است، ولی‌ به کمک ۲نفر از مریدان او یک محفلی ساخته و اسم آن را هم “حزب سبز ایران !!” گذاشته که موجب خنده و تمسخر ایرانیها و المانیها شد. عجیب اینکه “کاظم سوسیایلی” از حزب سبز آلمان انتظار داشت که این گروه چند نفره ایشان را به عنوان “حزب سبز ایران” و خودِ او را هم به عنوان رییس این حزب برسمیت بشناسد!!! وقتی‌ فهمید که نه‌ حزب سبز‌های آلمان و نه‌ هیچ یک از مؤسسات رسمی‌ و غیر رسمی‌ آلمان ایشان را جدی نگرفتند، از آن روز تا کنون به حالت دیوانه واری به مبارزه با این حزب، بلاخص به دشمنی با آقای علی‌ محجوبی رییس دفتر خانم کلادیا رووت ( رییس حزب سبز آلمان) که یکی‌ از خوشنام‌ترین ایرانی‌‌های ساکن آلمان میباشد، برخاسته است “.
  واینک خلاصه ی نوشته ی خود را که در وبسایت انجمن نجات آورده شده،  نقل میکنیم وقضاوت درمورد این شارلاتان های جنگ طلب وایادی رجوی را بعهده ی خوانندگان میگذاریم:
  ” آبروی کم و بیش داشته ی احزاب سبز اروپا را بردید!
  آیا معامله هسته ای به صلح و گشایش در رژیم خواهد انجامید؟
  متنی که رسانه های رجوی منترش کرده اند ” سخن سیاسی روز ” نام دارد وعجیب اینکه امضای ” حزب سبزهای ایران ” را دارد!
  ما کم وبیش از فعالیت های احزاب سبز اروپا که فعالیت های محیط زیستی داشته و صرفنظ ازاینکه درپاره ای از موارد به ” راست ” زده وسیاست های برخلاف برنامه های مدون خود را اعمال میکنند ولی  مجموعا از صلح دفاع میکنند، آشنائی داریم!
  درهرصورت این احزاب سبز اروپایی را درآن موضع نمیدانیم که این نوشته ی رسانه های رجوی درمورد نوع ایرانی اش؟! بنمایش میگذارد!
  یعنی این حزب سبز ایران؟؟ که چهره ی بزک شده ای ازهمان باند رجوی باشد، به تحرکات کسانی که تصور میکنند با نفی توافق هسته ای تاریخی ایران با قدرت های بزرگ، امکان جنگ وجود دارد، اعتراض داشته وبرخواننده ی بیانیه ی خود حقنه میکنند که رد این توافق، جنگی رادربر نداشته وبلکه بهتر خواهد شد!!!؟؟
  اینکه جناح دست بکار درکاخ سفید معتقد به تصویب توافق توسط کنگره است وبراین نظر است که درغیر اینصورت جنگی دربین خواهد بود واوباما به نمایندگی ازاین جناح گفت که هزینه ی توافق بمراتب کمتر از عدم توافق است ودراین میان ایرانیانی مقیم درآمریکا پیدا شده اند که ازاین خط حمایت میکنند ، کاری درجهت منافع ملی ایران ومنافع هردو ملت ایران وآمریکا انجام میدهند ، طبعا باید قابل ستایش باشند تا قابل نکوهش!
  افرادی مانند دباشی و محمد سهیمی، مانند دیگر انسان ها میتوانند اشتباهات ونقاط ضعفی داشته باشند ولی این کار آنها که واقعا هم کمک به صلح منطقه ای وحتی جهانی است، غیرقابل انکار است.
  اینکه این شخصیت های مهم به چه علت ” مماشات طلب ” شده اند وچکار میباید میکردند که بری ازاین صفت میشدند ، معلوم نیست!
  این دسته ی سوم کیانند؟ که باز مانند تمامی ادعاهای باند رجوی جزو معما ها میماند وبنابراین حرفی درباره ی آنها نمیتوان زد!
  چکیده ی پاراگراف فوق عبارت ازاین است که گویا ” ابر وباد ومه وخورشید وفلک ” دست بدست هم داده اند که اشتباه کنند وکار رجوی را که یگانه انسان فارغ ازاشتباه است؟؟!!، برای ازاشتباه درآوردن آنها- ودراصل قبول تابعیت رجوی-  سختتر کرده است!!
  کسی که صلح را بر امپریالیزم تحمیل میکند، دقیقا دارد یک مبارزه ی ضد امپریالیستی میکند وعمل این خانم ها وآقایان یک اقدام خیرخواهانه وبشر دوستانه است وفقط ازآنها سئوال کنید که چرا گشایش را در صلح وآرامش میبنند واگر دوست داشتید، ازاین پاسخ های خیرخواهانه ی آنها متنبه شوید!!
  شما چرا بااین مبارزات ضدامپریالیستی دشمنی میکنید؟ چرا جنگی را که بانقض توافق- که البته وخوشبختانه این نقض تقریبا به غیر ممکن بدل شده و دیگران حاضر به سواری دادن به جناح جنگ طلب آمریکا نیستند وآمریکا هم همه ی جهان نیست –  درخواهد گرفت درحد بضاعت کم خود شعله ور میسازید؟!
  ایران سودی درتنش وادامه ی جنگ ندارد و ادعاهای شما درمورد پول های بلوکه شده ، همان حرف های سناتور جان مک کین خونخوار وهمفکران نئوکان وصهیونیست اش است واین پول های بلوکه شده فقط گوشه ای ازدردهای ما را درمان خواهد کرد و کمکی مثلا به صنایع درحال رکودمان خواهدکرد ونه بیشتر “!
  منبع : انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2021 ايران قلم. محفوظ است.