• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • تحولات وسیع ایران ، فعالیت های فرقه ی رجوی را ازیادها زدود! (+ بحران مهاجرین)

  تحولات وسیع ایران ، فعالیت های فرقه ی رجوی را ازیادها زدود! (+ بحران مهاجرین)

  انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، هشتم اکتبر ۲۰۱۵:… دراین قسمت اگر حرفی نمیزدید، خودتان را سنگین تر نشان می دادید! باوجود اینهمه ماهواره های پیشرفته ی جاسوسی، غرب واسرائیل احتیاجی به جاسوسی شما نداشت وآنها برای پنهان کردن منابع اطلاعاتی خود، شما را به میدان آوردند که حرف های باب میل آنها را بلغور کنید وسبب سرافکندگی خودتان به عنوان سخنگوی خونخوارترین جناح های سلطه گر جهانی …

  تحولات وسیع ایران ، فعالیت های فرقه ی رجوی را ازیادها زدود!

  لینک به منبع

  دغلکاری، پرگویی و تناقض گویی از مشخصات ذاتی سازمان مجاهدین رجوی بوده ونوشته های آقای محمد محدثین که مسئول کمیسیون خارجی این باند است ،

  ازاین قاعده مستثنی نیست!

  او درتفسیری باعنوان ” تحولات ۳۷ ساله ایران بر پاشنه رویارویی مقاومت ایران با رژیم آخوندی ” آورده است:

  “… اما وقتی از بیرون این پدیده به آن نگاه کنیم، یک‌طرف رژیم آخوندی است که می‌خواهد دیکتاتوری مذهبی و امپراطوری بنیادگرا درست کند، یک‌طرف سازمان مجاهدین است که شعارش و تمام موجودیتش استقرار دموکراسی، حاکمیت مردمی مبتنی بر آراء مردم و نظامی مبتنی بر جدایی دین از دولت است. جنبشی که خودش به اسلام معتقد است و اعضایش هم مسلمانان متعهد و متدین هستند. برای یک نظام دموکراتیک، نظام مردمی، نظامی بر اساس حاکمیت مردم و نه حاکمیت آخوند، درست رودرروی ارتجاع آخوندی هستند ” .

  آیا مردم غم نان وآب و مسکن، تحصیل و… نداشتند وکارشان شده بود که نشسته ومنتظر بمانند که سرانجام این اختلافات به کجا می رسد وآنگاه به فکر زندگی شخصی خودشان- مهمترین دغدغه ی مردم عادی که اکثریت مطلق را دارند- باشند وتا آن وقت لابد احتیاجی به تفکر وچاره اندیشی برای تمشیت امور خود نداشتند!

  آیا دولت وحکومت بدون اینکه درفکر جاده سازی ومدرسه سازی باشند ودرایام سخت جنگ تحمیلی با برقراری جلسات متعدد وبحث وفحص بخواهند که مردم ازحداقل خوراک روزانه بی نیاز باشند، تمام هم وغم اش راروی مجاهدینی که لابد ازاین مشکلات نداشتند، گذاشته بودند؟!

  اینکه دولت با ۷میلیارد دلار درآمد ناچیز درایام جنگ که نزدیک نصف آن هم صرف تقویت اموردفاعی میشد ، فقط وقت اش را روی هواداران رجوی گذاشته بود، قابل تامل نیست؟!

  آیا اینهمه راه، مدرسه، پل ودانشگاه ساخته نشد برای اینکه دولت وقتی جز صرف کردن برای مجاهدین نداشت؟!

  بانکها، بنگاه های تولیدی وتجاری خوابیده بودند وهمه منتظر نتایج این نبرد درخشان؟! رجوی بودند؟!!

  ودراین میان رجوی های مدعی مسلمانی ، ابدا ازاسلام درراه امیال خودخواهانه وانحصار طلبانه ی خود ، هیچگونه استفاده ی ابزاری نکرد ولابد دیگران بودند که با تفسیر دلخواهانه ی خود ازاسلام ، رهبری برای خود ساختند که جز در برابر خدا، درمقابل هیچکس پاسخگو نبود ودرعین حال دمکرات هم بود؟!!

  آقای محدثین میگوید:

  ” در داخل ایران این دعوا بوده است. در تاروپود جامعه ایران، دعوای سیاسی بین حاکمیت و بین مردم وجود داشته است. همین بوده که روز به روز مردم آمدند در طرف مجاهدین. مجاهدین باعث شدند که اولین رئیس‌جمهور این رژیم، برگردد علیه این رژیم و از آن جدا بشود. اولین شقه در درون این رژیم را مجاهدین به‌وجود آوردند. در جنگ ضدمیهنی ، مجاهدین بودند که با شعار صلح، شکست رژیم در جنگ ضدمیهنی و اجبارش به خوردن جام زهر آتش‌بس را محقق کردند. این است فرازهای بزرگ تاریخ ۳۷ساله نبرد ما با این رژیم “.

  وشما هم درخانه های تیمی یا اردوگاه های عراق و آپارتمان های غرب بودید و جدا ازمردم ، لابد دخالتی دراین مبارزات نداشتید!

  صحبت ازکدام مردمی است که به سوی مجاهدین آمدند؟! آیا میتینگی بزرگتر ازخرداد ۶۰ که فکر میکردید که با پیوستن مردم به این متینگ ، آنها را به طرف ساختمان رادیو تلویزیون برده وآنجا را اشغال مسلحانه نموده وقدرت سیاسی را به این راحتی به دست می آوردید، بازهم نصیب تان خواهد شد که اقبال مردم به خود را – که درآن زمان نبود – مورد آزمایش قرار دهید؟!

  مردمی که مبهوت ازکارهای غیر معقول شما بوده به همراه هوادارانی ازشما که منفعل شدند، صحنه را ترک نمودند؟ !!

  رئیس جمهور مورد نظر شما با تحلیل غلطی که از اوضاع داشت، فکر می کرد که ارتش را همراه خود دارد وبا استفاده ازتشکیلات شما ، همه چیز را به نفع خود حل خواهد کرد وشما هم متقابلا بخاطر حمایت ارتش!! وبرنده شدن دریک جنگ مسلحانه بسوی اورفتید و حوادث بعدی نشان داد که هردو ابدا درباغ نبودید!

  به جنگ وصلح متعاقب آن که میرسیم، مشاهده میکنیم که شما اتفاقا سعی بر دوباره گرم کردن تنور این جنگ پرداخته وبا عملیات فروغ جاویدان خود، تلاش نمودید که صدام را دوباره به همراه خود وارد جنگ نمایید که او دروسط کار ، عاقلانه ترازشما تصمیم گرفت و حمایت های اولیه ی هوائی و… را ازشما دریغ داشت وبه سادگی ارتش شما را به نابودی کشانید!

  وهمچنین:

  ” …قسمتهای بعدی این تاریخ یا یک فراز مهم دیگر این مدت، تاریخ ۳۷ساله دعوای اتمی است. مجاهدین را از این دعوا حذف کنید، چه بسا رژیم به بمب اتمی رسیده بود. کاملاً محتمل بود؛ چون کسی خبر نداشت. .. بین ما و رژیم بر سر مسأله اتمی، یک جنگ بوده است؛ بر سر همه این سرفصل‌ها یا صدور تروریسم و بنیادگرایی و همین کارها که این روزها در سوریه و عراق و یمن می‌کند “.

  دراین قسمت اگر حرفی نمیزدید، خودتان را سنگین تر نشان می دادید!

  باوجود اینهمه ماهواره های پیشرفته ی جاسوسی، غرب واسرائیل احتیاجی به جاسوسی شما نداشت وآنها برای پنهان کردن منابع اطلاعاتی خود، شما را به میدان آوردند که حرف های باب میل آنها را بلغور کنید وسبب سرافکندگی خودتان به عنوان سخنگوی خونخوارترین جناح های سلطه گر جهانی گردید!

  هر عاقلی می داند که به ایرانی با این موقعیت بسیار خاص، اجازه ی بمب سازی نمی دهند ومقامات اصلی کشور ومردم هم اعتقادی به بمب سازی نداشته وپارامترهای دیگر را ضامن امنیت جامعه می دانند و اساسا متوجه این قضیه هستند که دنیای سلطه برای تسلیم کامل ما این داستان را سرهم بندی کرد که اقلا این دفعه به بار ننشست وشما به عنوان ” خبرچین های بدبخت وهیزم شکن ” خود را خوار وذلیل کردید!

  نوید

  بحران مهاجرین مولود نا مشروع سلطه گران است!

  لینک به منبع

  درحالی که هرانسانی با تحصیلات وتجربه ی زیر متوسط، براین موضوع که دلیل اصلی بوجود آمدن افراط گرایی ، غارت شدن کشورهای پیرامونی توسط کشورهای متروپل است واگر نبود، افراد ازهمه جا مانده ودچار مسکنت شده، کسی به این گروه ها نمی پیوست وبا ایجاد جنگ های نیابتی ازطرف همین سلطه گران، کشورهای مفروض را گرفتار بحران آوارگان جنگی نمیکردند.

  درحالی که این مسئله روشن است، باند رجوی بنا دارد که دروهله ی اول اسرای خود وسپس دیگران را قانع کند که تمامی این کارها زیر سر جمهوری اسلامی ( یک کشور غیر متروپل ) است و دنیای تجاوزگر نقشی دراین بحران بزرگ انسانی ندارد!

  برای گمراه کردن خواننده، این بار ” شهیاد احسانی ناطق ” وارد میدان شده که با بافتن اراجیفی، خدمتی به کارگزاران ۵۰۰ کورپروسیون مسلط برجهان کرده وگناه آنها را به گردن ایران بیاندازد!

  درمقاله ی او منتشره در وب سایت های رجوی آمده است:

  ” انفعال دولت های غربی دربرابر رژیم آخوندی مهمترین عامل بحران مهاجرین – در چند مدت اخیر اروپا و بخصوص کشورهای غربی دست در گریبان مشکلی هستند، بنام بحران مهاجرین سوری، و برای حل این مشکل خود ساخته، کنفرانس ها و بیانیه ها و اجلاس های متعددی برگزار کرده و می کنند. حال اینکه خود به روشنی می دانند که این مشکل از کجا و چگونه بوجود آمده است. و راه حل آن هم بار ها و بارها توسط خواهر مریم نه یک بار بلکه صد بار گفته شده است. بواقع برای از بین بردن این مار باید سر آن، که همانا بنیادگرایی و تروریسم است، را نشانه گرفت. ودر غیر این صورت اجازه داده ایم که این افعی خون آشام هر چه بیشتر،به قتل عام و آوارگی مردم بپردازد. و صد البته حکومت های غربی به روشنی می دانند که سراین مار رژیم دجال آخوندی است “.

  نظر این آقا درمورد بی خاصیت بودن این کنفرانس ها درست است اما نتیجه گیری اش ، نادرست وفریبکارانه!

  اگر این برگزار کنندگان کنفرانس ها به اربابان درسایه قرار گرفته ی خود توصیه کنند که دل ازاین همه آزمندی برداشته وبگذارند مردم خاورمیانه، آفریقا، اکراین و … رشته ی زندگی خود را بدست گرفته وبا انتخاب راه رشد لایق زندگی انسانی، کشور خود را ساخته ونگذارند که ارتش ذخیره ی بیکارانی تولید شده که منبع تغذیه ی داعش ها باشند ، احتیاج به این مهاجرت ها وجود نخواهد داشت!

  اگر منابع مالی داعش و… را قطع کنند، جنگی درکار نخواهد بود و مشکل آوارگان حل خواهد شد!

  آیا کسانی که منابع مالی یک ملت مظلوم مانند ایران را بلوکه میکنند، قادر به انجام آن برعلیه داعش نیستند؟!

  چرا ازداعش نفت ارزان وقاچاق میخرند تا اورا تقویت کنند؟!

  چگونه است که اشیای عتیقه ی به یغما رفته ی داعش توسط این دولت ها خریداری شده ودر موزه های غرب قرار میگیرد؟!

  پس ملاحظه میکنید که شهیاد احسانی ناطق آدرس عوضی میدهد ودرمورد این آوارگان ستم روا میدارد!

  بازهم نسخه ی شفا بخش همیشگی است که برای کسانی که خود میدانند چه میکنند وآخر وعاقبت دخالت های بیشرمانه ی شان درکشورهای مورد بحث چیست ، بشرح احمقانه ی زیر پیچیده میشود:

  ” و در آخر باز هم هشدارهای خواهر مریم را یادآوری میکنم که؛ تنها چاره ،حمایت ازمقاومت مردمی ایران است … و در نقطه مقابل رژیم فردگرا و زن ستیز آخوندی، اپوزیسیونی است که معتقد به مشارکت همه احزاب و اقلیت ها و اعتقاد راسخ در برابری افراد، چه زن و چه مرد،با هر عقیده و مرام و مسلکی دارد. تا با دست های پرتوان مجاهدین و خلق مردمی،بانابودی این رژیم که محور اصلی اغتشاشات منطقه است، آرامش و صلح به ایران و منطقه و جهان بازگردد “.

  یعنی کسانی که عرضه ولیاقت آزادی دادن مختصر به دوهزار نفر اعضای خود را ندارند، میتوانند بحرانی باین بزرگی را حل کنند و خارجی های قدرتمند هم این حق را دارند که با برسمیت شناختن یک فرقه ی منحط برای ملت ایران تعیین تکلیف کنند؟!

  کدام برابری ، کدام آزادی وآزادی زن؟!

  زنان دراین جمعیت آنقدر آزاد بودند که همگی همسر یک فرد باشند!!

  آیا این نسخه را برای همه ی ایران میپیچید وفکر میکنید علاج درد بزرگ آوارگان وپناهندگان جنگی در برقراری نظام ۶۰۰ همسری رجوی است؟؟!!

  سعید

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2021 ايران قلم. محفوظ است.