• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • عملیات ضد داعشی، باند رجوی را دیوانه کرده است!

  عملیات ضد داعشی، باند رجوی را دیوانه کرده است! (+مزدور کیست؟)

  انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، یازدهم اکتبر ۲۰۱۵:… آقا مسعود خان، آیا ما بودیم که برای نشان دادن مزدوری درمقابل آمریکایی ها رقصیدیم ویا شما بودید که برای ادامه زندگی خود تمام کتاب های ضد آمریکایی را دریک شب سوزانده وفردای آن روز صدها گوسفند برای ورود آن ها به عراق وکمپ اشرف قربانی کردید و خانم های وابسته به رجوی برای آن …

  انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، یازدهم اکتبر ۲۰۱۵
  لینک به منبع

  مزدور کیست؟ ما رها شده ها از فرقه مجاهدین یا مسعود خان تمامیت خواه ؟

  این روزها مسعود خان دربرابر شکست های خود شروع به لجن پراکنی علیه جدا شده ها نموده تا بتواند خشم خود را بر سر رها شده ها تخلیه کند .

  حالا با خواندن این مطلب، شما ملت ایران قضاوت کنید که چه کسی مزدور است:

  ۱- آیا ما بودیم که اطلاعات را به صدام دادیم تا خانه هارا بمباران کند یا شما رجوی ها با دریافت پول دست به این کار زدید؟

  ۲- آیا ما بودیم که به کردهای عراقی حمله کردیم تا صدام را راضی کنیم یا کسانی مانند رجوی برای ادامه حیات درکمپ اشرف و مشغول شدن در حرمسرا ؟

  شما بودید وخودتان هم به آن افتخار می کردید که عزت ابراهیم به صدام گفته اگر اخ مسعود نبود ما درجنگ شکست می خوردیم !دراین راه چند نفراز اسیر شده ها جان خود را دادند واگر الان بودند یک ساعت هم درکنار شما نمی ماندند ؟؟

  ۳- آقا مسعود خان، آیا ما بودیم که برای نشان دادن مزدوری درمقابل آمریکایی ها رقصیدیم ویا شما بودید که برای ادامه زندگی خود تمام کتاب های ضد آمریکایی را دریک شب سوزانده وفردای آن روز صدها گوسفند برای ورود آن ها به عراق وکمپ اشرف قربانی کردید و خانم های وابسته به رجوی برای آن ها ترانه خواندند و رقص غربی انجام دادند ؟! خانم هایی که با همرزمان خود دست نمی دادند ولی با آمریکای ها دست دادند و در پیام خود گفتید که اگر نیاز بود وخواسته آمریکایی ها برای مذاکره پوشیدن دامن هم بود بپوشید ومذاکره کنید!

  بدین ترتیب آیا ما چاکران آمریکا شدیم یا شما که زمانی از حنیف پایین نمی آمدید؟!

  چه شد که یک شبه آمریکایی ها عزیز شدند و لگام دهان خود را رها کرده وآنچه که به شما رواست به جدا شده ها می گویی ؟!

  ۴- آیا ما اطلاعات کشور خود را به دیگران فروختیم؟ خیر! حتی به هنگام زندگی کردن درشرایط تیف که شما به آن سگ دانی می گفتید جلو آن ها رقص نرقصیدیم!

  فکر می کردی که شاید آمریکا به ایران حمله کند و شما به قدرت برسید واین آرزو شما را درمقابل سرباز آمریکایی به رقص کشاند اما ما قبول نکردیم ؟!

  مگر شما به همان دوستان (آمریکایی) نگفتید که این نفرات به خاطر دشمنی با شما از ما جدا شده اند و از آنها مواظب باشید تا شما را نکشند؟!!

  ما بودیم که به آمریکائی ها نامه فدایت شوم نوشتیم یا شما از طریق خانم اروانی وآنهم با آن شکل وشمایل این کار را کردید؟! چطور شد که شما مزدور نشدید وما که سال ها عمر خود را درکنار شما نا آگاهانه هدر دادیم ، مزدور شدیم؟

  مسعود خان! ما با کسی عهد وطن فروشی نبسته بودیم وگرنه الان مثل شما عمل می کردیم.

  ما در کشتار ملت ایران درکنار شما نبودیم ونیستیم. اما شما آزادی را در استعمال آن بمب های آمریکایی می دیدید وما آن را دراراده یک ملت می دیدیم که خود برای آینده خود تصمیم بگیرید .

  من که خود۱۷ سال و تعداد زیادی از جدا شده ها که سال های بسیار بیشتری از عمر و جوانی خود را در کنار شما تلف کردیم، وقتی لب به بیان حقایق می گشایند، مزدور و… می شود. راست گویی را که گفته است که مزدوری است ؟

  مسعود خان!

  مگر آرمان خواهی شما ضد آمریکایی نبود؟ چرا خود عهد را با خدا وخلق با رقص درمقابل آمریکایی ها شکستید والان چه شده این مزدوری را به گردن ما می اندازید؟

  فکر کنم جدا شده ها امسال درسالگرد سازمان دو عنصر را از هم جدا کردند شما اینطوری پاچه گیر شدید.آری بعد از محمد آقا شما به سمت فرقه گری رفتید و از سال ۱۳۶۳ نام از محمد آقا درسازمان گفته نمی شد . شما از نام سازمان او سو استفاده کردید درحالی که به او اعتقاد نداشتید!

  مگر یادتان رفته در نشست ها مریم را عنصر بالاتر از حنیف می نامیدید !!

  ۵- ما خود را ایرانی ولی آزادی خواه وشیعه علی می دانستیم وبه همین خاطر از پسر او پیروی کردیم چون خود را شیعه او می دانیم واز آنها یاد گرفته بودیم انسان آزاده باشیم اگر دین هم نداشته باشیم ولی شما چه مسعود خان کتاب راه حسین را از کتابخانه ها جمع کردید تا نفرات نتوانند بخوانند! ولی شما چه آیا خود را ایرانی وشیعه علی می دانی اگر اینطوری بود دانشمندان هسته ای ایران با کمک شما ترور نمی شد به چه وبه خاطر چه شما با اسراییلی ها همدست شدید تا آنها را ترور کنند . مگر آنها ایرانی واز این ملت نبودند.حق آن ها به خاطر داشتن کشور هسته ای و استفاده از نیروگاه های هسته ای نبود چرا شما درترور آنها کمک کردید ودرعوض ما ر ا مزدورنامیدید؟!

  شما زمانی خود را خون خواه و مدافع خون ویتنامی می نامیدید والان ترقی کردید با دشمن آنها همسوشدید وآیا این دجالیت نیست ؟

  ۶- آیا ما مزدور هستیم یا شمایی که وقتی رژیم ضد انسانی اسراییل مردم بیگناه فلسطین را از زمین هوا می زد شما موضع نگرفتید دراین چند سال اخیر می گفتید رژیم ایران است که ملت فلسطین را می کشد اما درزمان شاه شما مگر از آرمان همان فلسطینی ها حمایت و یا در نزد آنها آموزش نمی دیدید الان چه شده که ما به خاطر محکوم کردن اسراییل مزدور شدیم اما شما یک وطن پرست ؟ ملاقات خانم از دست رفته تان با سفیر عربستان در فرانسه را برای خود فرصتی دانستید وکوشیدید که ایران با آن کشور درگیری لفظی داشته باشد وشما درآن کشور جولان پیدا کنید ؟؟

  ۷- روزی به ما گفتید که اگر من آن نفت ایران را داشتم الان شما دراینجا نبودید. همه تان را می کشتم ! درجواب اتهامات شما باید بگویم که رژیم از ما حمایت نکرد وما روی پای خود ایستاده و دست به افشاگری زدیم تا نسل های آینده درانتخاب خود دقت زیادی به کار ببرند.

  اگر رژیم حمایت می کرد ما به خارجه می آمدیم و حق از دسته رفته خودمان را ازشما میگرفتیم و الان شما نه دراوو بودید ونه درآلبانی وعراق !

  مسعود خان آیا ما برعلیه خانواده های مجاهدین دوکتاب نوشتیم یا شما ؟این تصویرهمان خانواده ها هستند که برای ملاقات می آیند وشما اجازه نمی دهید تا فرزندان خود را ملاقات کنند وآیا این عکس مربوط به خانواده های آذربایجانی نیست؟! این خانواده همان خانواده افرادی هستند که در لیبرتی اسیرشده اند والان هم درآنجا هستند ونه اعضای سپاه قدس یا وزارت اطلاعات!

  سیروس غضنفری

  انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، یازدهم اکتبر ۲۰۱۵
  لینک به منبع

  عملیات ضد داعشی، باند رجوی را دیوانه کرده است!

  با شروع بمباران مواضع داعش توسط جنگنده های روسیه، باند رجوی واربابان غربی اش ابتدا بهت زده شده وقادر به اتخاذ موضع صریح نشدند.

  اما چنان که معمول است، اندک اندک به خود آمده و شروع به تخطئه ی این عملیات نموده وابتدا گفتند که این مواضع دوستان ما ( ارتش آزاد؟! سوریه ) بوده که مورد هجوم قرار گرفته و دراصل به داعش کمک شده است؟!

  روسیه درجواب گفت که ما تمامی اطلاعات خود درمورد محل های استقرار داعش را دراختیار آمریکا قرار داده بودیم وازآمریکا هم توقع داشتیم که مقابله به مثل کند که نکرد!

  گفتند که مردم عادی هدف قرار گرفته والبته سندی دراین مورد ارائه ندادند!

  سپس ادعا کردند که هدف روسیه مبارزه با داعش نیست وفقط می خواهد رژیم بشار اسد را نجات دهد!

  تو گویی که مبارزه ی قطعی با داعش بدون همسویی با ارتش سوریه امکان پذیر است وهدف تمامی این تحرکات ساقط کردن بشار اسد ، تجزیه ی سوریه وایجاد چند مرکز پشتیبانی از تروریزم جهانی است!

  مطرح کردند که چند صدمتری به حریم فضایی ترکیه تجاوز شده و چه هیاهوها وتهدید هایی که به پا نکردند وپای پیمان ناتو را به میان آوردند!

  سپس گفتند که سوریه برای روسیه ای که ابدا نیروی پیاده در آنجا مستقر نکرده، ویتنام دیگری خواهد شد وپوتین درباتلاق سوریه – که ازهر شرایط قابل مقایسه با خود واوضاع ویتنام ندارد- غرق میشود!

  آنگاه که مشاهده کردند که عزم طرف برای ضربه زدن به این ارتش ۱۲۰هزار نفری داعش جدی است ، فرقه ی رجوی به سراغ شهروندان مجعول سوریه رفت و خبری نوشت تحت ” خشم و انزجار مردم سوریه از اشغالگری روسیه ” که در آن ادعا شد:

  ” شهروند سوری: این اشغالگران روسی غیرنظامیان را بمباران می‌کنند آنها نه به داعش کاری دارند و نه به کسی دیگر، آنها غیرنظامیان را بمباران می‌کنند… تبلیغات روسیها مانند تبلیغات رژیم اسد است، آنها دروغ می‌گویند. بیائید و واقعیت را ببینید، هرجا که بمباران شده غیرنظامی بوده. آنها گروه‌های مسلح را بمباران نمی‌کنند، می‌آیند ما را در پناهگاهها بمباران می‌کنند. آنها خانواده‌ها را بمباران کرده‌اند… از نظر دفاع شهری که بیست و چهار ساعته کار می‌کنیم تا جان شهروندان را در بمبارانهای روسیه نجات دهیم، این اعمال روسیه تروریستی است، آنها یا مدارس را بمباران می‌کنند، یا بیمارستانها و یا غیرنظامیان را بمباران می‌کنند. … دخالت روسیه در سوریه عملی تروریستی است. آنها غیرنظامیان و بیمارستانها را بمباران می‌کنند. آنها روستاهای جبل الترکمان را بمباران کردند. دیروز یک بیمارستان را بمباران کردند “.

  که البته برای هیچکدام ازاین ادعاها ، مدرکی ارائه ندادند ونتوانستند کسی را قانع کنند که روسیه وبشار اسد و یا ایران چه منافعی درکشتار غیر نظامیان دارند که خود بزرگترین قربانی تروریزم هستند ! تروریزمی که ابتدا ازطرف ” ارتش آزاد سوریه- به عنوان ام التروریست ها در سوریه ” بنا نهاده شد وانقلاب مدنی مردم سوریه توسط آنان ربوده شد!

  روسیه با اذن دولت قانونی یک کشور وارد عملیات شده وحال آنکه آمریکا ومتحدانش سرخود وارد هرنقطه وکشور دلخواه میشوند وکارشان درمقابل روسیه ای که به زعم رجوی حمایت ازتروریزم است، درقاموس رجوی ها مبارزه با تروریزم نامیده میشود؟؟!!

  نوید

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2021 ايران قلم. محفوظ است.