• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • محمد رزاقی:ادعاهای مضحک و شیادانه مریم قجرداعشی در شوی روز جهانی علیه اعدام

  ادعاهای مضحک و شیادانه مریم قجرداعشی در شوی روز جهانی علیه اعدام

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دوازدهم اکتبر ۲۰۱۵:…  ــ ترور مستشاران امریکائی تحت عنوان اعدام انقلابی ــ ترور بیش از ۱۷۰۰۰ نفر در داخل ایران به دستور شخص رجوی و مریم قجر تحت عنوان اعدام انقلابی که در بین افراد ترور شده از مقامات رسمی ایران تا کارگر و نجار ؛ خیاط ؛ مغازه دار …. وجود دارد . ــ کشتار سربازان ایرانی در زمان جنگ ایران و عراق که رجوی جنایتکار با سلاحهای اهدائی صدام …

  لینک به منبع

  ادعاهای مضحک و شیادانه مریم قجرداعشی در شوء روز جهانی علیه اعدام

  ۱۰ اکتبر روز جهانی علیه اعدام می باشد حکمی که در بعضی از ایالتهای امریکا و کشورهای اسیائی و افریقائی اجرا می شود .

  طبعا هیچ انسانی حاضر به اجراء جکم اعدام نیست و امیدوارم به زودی این قانون در ایران و امریکا و … لغو و یک قانون عادلانه جایگزین حکم اعدام شود .

  اما یاوه های مضحک و شیادانه فرقه جنایتکار رجوی علیه اعدام با کارنامه سیاه و پر از جنایت و کشتار به اسم اعدام انقلابی از سال ۱۳۵۰ تا امروز قابل توجه می باشد !

  فرقه رجوی جنایتکار سعی می کند در روزهائی که مناسبتهای جهانی دارد با برپائی شوهای رنگارنگ دستان خون الود خود و پرونده سیاه و جنایتکارانه خود را با سخنان شیادانه و فریبکارانه پاک کند .

  فرقه رجوی داعشی با برپائی شوء مضحک مریم قجر جنایتکار روی سن فرستاد تا با سر دادن آه و ناله های جانسوز و جانکاه فرقه جنایتکار رجوی را دمکراتیک ؛ مدافع حقوق بشر جا بزند .

  در این شو مریم قجرداعشی طبق معمول در عالم هپروتی و خام خیالانه و البته ابلهانه به یاوه گوئی پرداخته که در عالم واقع ذره ای از این ادعاهای مریم قجر در تشکیلات فرقه رجوی جنایتکار یافت نمی شود.

  مریم قجربعنوان رئیس جمهور حسرت به دل در این شوء در عالم خیالی و هپروتی خود مدعی شده :

  ما در پی نظم تازه‌یی هستیم بر اساس آزادی، دموکراسی و برابری” او همچنین ادعا کرد: “طرح ما برای آینده ایران، پی‌‌ریزی یک قضاییه مستقل و پویا و آزاد است. طرح ما دفاع از ارزشهای دموکراتیک و آزادی، برابری و حریم زندگی خصوصی آحاد مردم است. طرحی که در آن هیچ کس خودسرانه دستگیر نمی شود، شکنجه ممنوع است. از هیچ متهمی حق دفاع و داشتن وکیل سلب نمی شود، اصل برائت محترم شمرده می‌شود و هیچ کس و به خصوص هیچ زنی، در برابر خشونت و تعدی و نقض آزادی از دسترسی به عدالت محروم نیست !!!

  اما یک نگاه کلی به پرونده سیاه و جنایتکارانه رجوی ومریم قجر داعشی از سال ۱۳۵۰ تا به امروز ثابت و معلوم خواهد کرد که ادعاهای مریم قجر فقط برای عوامفریبی و شستن دستان خون الود سران فرقه رجوی داعشی می باشد .

  ــ ترور مستشاران امریکائی تحت عنوان اعدام انقلابی

  ــ ترور بیش از ۱۷۰۰۰ نفر در داخل ایران به دستور شخص رجوی و مریم قجر تحت عنوان اعدام انقلابی که در بین افراد ترور شده از مقامات رسمی ایران تا کارگر و نجار ؛ خیاط ؛ مغازه دار …. وجود دارد .

  ــ کشتار سربازان ایرانی در زمان جنگ ایران و عراق که رجوی جنایتکار با سلاحهای اهدائی صدام ملعون و در همکاری با ارتش صدام نیروهایش را بعنوان ارتش خصوصی صدام در اورد .

  ــ کشتار مردم عراق بطور خاص کردهای عراقی در سال ۱۹۹۱ به دستور شخص رجوی ومریم قجر که در پیام بی سیمی خود گفت :

  کردها را زیر شنی تانگهایتان له کنید و فشنگ ها را برای شلیک به سمت سربازان و پاسداران ایرانی نگه دارید !

  ــ اعدام عراقی های ناراضی درپشت دیوار باشگاه شهر سلیمان بک در سال ۱۹۹۱٫

  ــ ترور و خمپاره زدن در بین مردم به دستور شخص رجوی و مریم قجر و اعزام تیمهای تروریستی از داخل اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به داخل ایران .

  ــ اعدام چوپانان مرزی به جرم اینکه شاهد عبور تروریستهای اعزامی رجوی بودند توسط تیم تروریستی به فرماندهی کرم اسلامی با شلیک مستقیم به سر انها در مرز ایلام (بعد از منفجر کردن لوله های نفتی توسط تیم تروریستی فرقه رجوی و در برگشت از عملیات تروریستی چوپانان مرز نشین شاهد عبور این تیم تروریستی بودند .

  ــ ترور سرتیپ صیاد شیرازی به دستور شخص رجوی و مریم قجر و اعزام تیم تروریستی از عراق به داخل ایران که شخص رجوی و مریم قجر با پیام داخلی اعدام انقلابی سرتیپ صیاد شیرازی توسط تیمهای مجاهدین را اعلام کردند .

  ــ اعزام تیمهای تروریستی اموزش دیده فدائیان صدام از اردوگاه اوور سوراواز مقر اصلی فرقه رجوی در اروپا برای ترور جدا شده ها در فرانسه و دیگر کشورهای اروپائی که تمام اسناد انکار نا پذیر و شاهدان زنده موجود می باشد .

  ــ سازماندهی و مستقر کردن تیمهای تروریستی اموزش دیده فدائیان صدام در خانه های تیمی در کشورهای مختلف اروپائی برای ترور جدا شده ها و منتقدان فرقه رجوی جنایتکارزیر نظر مستقیم مریم قجر .

  ــ ضرب و شتم خانواده هائی که تنها خواسته شان ملاقات با عزیزان خود می باشند توسط چماقداران رجوی اعزامی از اردوگاه اوور سوراواز به دستور شخص مریم قجر .

  ــ تلاش برای ترور و ربودن اعضاء جدا شده توسط تیمهای اموزش دیده فدائیان صدام به دستور مریم قجر به فرماندهی و کنترل مشترک با مهدی ابریشمچی ( اخرین تلاش برای ترور اقای منصور نظری توسط تروریست فرقه رجوی مهران کاکاوند ؛ تلاش برای ربودن اقای قربانعلی حسین نژاد در حومه شهر اوور سوراواز ) و تاکید می کنم تا به امروز هم این تهدیدات در کشورهای اروپائی توسط تیمهای تروریستی رجوی داعشی علیه جدا شده ها ادامه دارد .

  ــ تهدید به ترور و تکه ؛ تکه کردن و بند از بند گسستن اعضاء جدا شده و بطور خاص تهدید اقای ایرج مصداقی از طریق تلویزیون این فرقه و تائید ان توسط مهدی ابریشمچی که سند و فیلم موجود می باشد .

  ــ صدور حکم قتل و اعدام جدا شده ها و منتقدان فرقه رجوی به دستور شخص رجوی که پیام ویدیوئی ان موجود می باشد .

  ــ فرمان قتل و ترور جدا شده ها توسط شخص رجوی در نشست موسوم به حوض و تاکید بر اینکه پاسپورت ؛ پول ؛ سلاح از من ( رجوی این امکانات در اختیار تیم ترویستی می گذارد ) کشتن و چکاندن ماشه از شما !

  ــ تجاوز به زنان و عقد اجباری انها توسط شخص رجوی به بهانه محرمیت و رهائی و برپائی رقص با برهنه کردن زنان !

  ــ زندانی و شکنجه کردن اعضاء ناراضی ؛ اعدام مصنوعی برای شکنجه روحی و تهدید به زنده بگور کردن توسط شکنجه گران فرقه رجوی که اسامی شکنجه گران قبلا اعلام شده و لیست ان باز موجود است .

  مریم قجر داعشی در این شوء مدعی شده : هیچ کس خودسرانه دستگیر نمی شود، شکنجه ممنوع است. از هیچ متهمی حق دفاع و داشتن وکیل سلب نمی شود، اصل برائت محترم شمرده می‌شود !!!

  اگر مریم قجر مدعی این اصل هست پس چرا حاضر نیست در یک رویا روئی در حضور خبرنگاران و نماینده گان سازمانهای بین المللی و حقوق بشری و در حضور سیاستمداران و … به زندانی کردن بیش از ۵۰۰ عضو ناراضی و شکنجه روحی و جسمی و کشته شدن اعضاء در زیر شکنجه ( قربانعلی ترابی ـ پرویز احمدی ؛ جلیل بزرگمهر ؛ فرهاد طهماسبی و … ) جواب بدهد ؟!

  من قبلا هم درنوشته ها و مصاحبه های خودم گفتم و تاکید کردم در سال ۱۳۷۳ به دستور شخص رجوی به همراه بیش از ۵۰۰ نفر زندانی و یکی از شکنجه شده گان توسط شکنجه گران رجوی در زندان اردوگاه بد نام اشرف هستم و شاهد مرگ قربانعلی ترابی بر اثر شکنجه و شاهد مرگ فرهاد طهماسبی هستم و شاهد زندانی و شکنجه شدن دیگر افراد ناراضی در زندان ساخته رجوی هستم .

  مریم قجر مدعی شده اصل برائت محترم شمرده می شود و حق داشتن وکیل و دفاع از کسی سلب نمی شود !

  پس بهتر مریم قجر بفرماید شوهر مفقود لاثر شان ( رجوی جنایتکار ) به چه دلیلی برای اعضاء زندانی شده دادگاهی تشکیل داده بود که هم نقش شاکی داشت هم نقش وکیل و هم نقش دادستان و هم نقش قاضی !!!

  در همین دادگاهی که شخص رجوی برای مجاکمه اعضاء ناراضی ساخته بود محدثین با نام مستعار بهنام گفت : متین دفتری و محمد رضا روحانی تاکید کرده اند هر کس خواست از سازمان خارج شود و یا مخالفت کند اعدام کنید اگر خبرهایش به بیرون درز کرد انها در اروپا رفع و رجوع می کنند و به تاکید خواهان اعدام اعضاء ناراضی بود .

  جرم اعضاء چه بود ؟

  رجوی بر اساس قانون قضائیه کدام کشور اعضاء ناراضی را محاکمه می کرد ؟

  البته اگر کسی بخواهد به تک ؛ تک جنایتهای فرقه رجوی بپردازد باید روزها ؛ هفته ها وماهها در مورد ان بنویسد وصحبت بکند تا بتواند واقهیتها و ماهیت جنایتکارانه رجوی داعشی را بیان کند .

  مریم قجر در این شوء بطور مضحک مدعی می شود و می گوید : طرح ما دفاع از ارزشهای دموکراتیک و آزادی، برابری و حریم زندگی خصوصی آحاد مردم است !!!

  باید به مریم قجر گفت این همه ادعای دموکراتیک بودن دم از ازادی زدن ؛ احترام به حریم خصوصی زندگی مردم هست !

  ــ چرا اعضاء نگون بخت مجبور به طلاق اجباری کردید؟

  ــ چرا درون مناسبات فرقه رجوی ازدواج ممنوع است؟

  ــ چرا در درون مناسبات فرقه رجوی کسی حق انتخاب شیوه زندگی خود را ندارد؟

  ــ چرا اعضاء نگون بخت حق تماس با خانواده و کلا دنیای بیرون ندارند؟

  ــ چرا اعضاء نگون بخت مجبور هستند هر روز در نشستهای تفکیک عقیده ؛ سرکوب موسوم به عملیات جاری شرکت کنند؟

  ـــ چرا اعضاء نگون بخت مجبور هستند مسائل جنسی خود را در نشستهای موسوم به غسل هفتگی بنویسند و در جمع نفرات بیان کنند ؟

  ــ چرا اعضاء نگون بخت نمی توانند بعنوان دوست با هم رابطه دوستانه و انسانی داشته باشند و هر وقت ۲ نفر با هم صحبت کنند متهم به تشکیل باند سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات می شوند ؟

  ــ چرا هیچ کس حق انتخاب پوشش و حتا خوردن غذا را ندارد و اعضاء نگون بخت مجبور هستند به دستور سران فرقه لباس بپوشند و نوع و فرم لباس پوشیدنشان را سران فرقه برای اعضاء انتخاب کنند هر انچه سران فرقه در برنامه غذائی اعضائ نگون بخت گذاشتند ان جیره را دادند اعضاء باید ان را بخورند !

  ــ چرا اعضاء مجبور هستند با شیپور بیدار باش از خواب بیدار شوند و با شیپور خاموشی بخوابند ؟

  ــ چرا اعضاء نگون بخت دسترسی به امکانات ارتباطی مثل تلفن و اینترنت را ندارند؟

  ــ چرا اعضا ء نگون بخت مجبور به اطاعت کور کورانه از شخص رجوی و مریم قجر هستند؟

  ــ چرا اعضاء مجبور هستند به دستور شخص رجوی و مریم قجر خودشان را بکشند و یا اتش بزنند؟

  ــ چرا اعضاء نگون بخت مجبور هستند به پدر ؛ مادر خود فحش بدهند و به انها سنگ بزنند و بر علیه خانواده خود مصاحبه تلویزیونی بکنند و یا فحش نامه بنویسند؟

  و دهها و صدهها چرا هائی که رجوی و مریم قجر هیچ وقت به انها جواب نداده اند و نخواهند داد و بر عکس با تمام شیادی وارونه گوئی هم می کنند .

  البته صحبت از فردای ایران برای رئیس جمهور حسرت به دل خیلی وقت دیر شده و رجوی داعشی جنایتهایی را از ۴۵ سال پیش مرتکب شده و کلت ایران بشدت از رجوی و سران فرقه رجوی داعشی نفرت دارند ومطمئن هستم مریم قجر و یا دیگر سران فرقه رجوی داعشی حاضر به رویاروئی و مناظره نخواهند شد و بلکه با یاوه سرائی و تهدید وتهمت و افترا سعی خواهند کرد اعضاء جدا شده را که ماهیت جنایتکارانه رجوی داعشی را افشا می کنند به سکوت وادار کنند .

  اما به رجوی که در سوراخ موش خزیده و مریم قجر داعشی اطمینان می دهم من و دیگر جدا شده ها و زندانی و شکنجه شده ها حاضر هستیم در هر دادگاهی به جنایات رجوی و مریم قجر شهادت بدهیم و باز تاکید می کنم اگر رجوی و مریم قجر ترسی از رو شدن جنایتهایشان ندارند به جای فرستادن تیمهای تروریستی برای ترور جدا شده ها از اردوگاه اوور سوراواز به یک مناظره رو در رو با حضور خبرنگاران و نماینده گان سازمانهای بین المللی و حقوق بشری و با حضور شخصیتهای سیاسی و نماینده احزاب ایرانی و اروپائی تن بدهند تا سیه رو شود هر که در او غش باشد .

  پاریس : محمد رزاقی

  مطالب مرتبط :

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2021 ايران قلم. محفوظ است.