• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • از یادادشت های سیروس غضنفری عضو سابق ارتش رهائی بخش – قسمت های ۳۶ و ۳۷

  از یادادشت های سیروس غضنفری عضو سابق ارتش رهائی بخش – قسمت های ۳۶ و ۳۷

  انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، هفدهم اکتبر ۲۰۱۵:…  نشست مهمی تحت عنوان ” شرم ” هشت ماه پس از آزادی مریم در اشرف ترتیب داده شد . این نشست هشت روز مانده به عید نوروز سال ۸۳ برگزار شد . موضوع نشست این بود ، چرا نفرات در موقع دستگیری مریم شرم نکردند؟!! نشست شرم یکی از افتضاحات تاریخی سازمان بود که در کلیه ی سطوح برگزار شد . ولی آنقدر مفتضح و خنده دار بود که من به دیوانگی …

  لینک به منبع

  لینک به قسمت قبلی

  از یادادشت های سیروس غضنفری عضو سابق ارتش رهائی – قسمت ۳۶

  اعمال ننگین مسعود رجوی هرگز ازخاطرم نمیرود!

  نشست شرم :

  نشست مهمی تحت عنوان ” شرم ” هشت ماه پس از آزادی مریم در اشرف ترتیب داده شد . این نشست هشت روز مانده به عید نوروز سال ۸۳ برگزار شد . موضوع نشست این بود ، چرا نفرات در موقع دستگیری مریم شرم نکردند؟!!

  نشست شرم یکی از افتضاحات تاریخی سازمان بود که در کلیه ی سطوح برگزار شد . ولی آنقدر مفتضح و خنده دار بود که من به دیوانگی خیلی از نفرات سازمان پی بردم.

  مسئولین سازمان می گفتند : شما اعضای سازمان باید از اینکه مریم دستگیر و بازداشت شد ، شرم می کردید ! واقعا ادعای مسئولین سازمان مضحک بود چرا که مریم را شوهرش مسعود به فرانسه فرستاد پس بایـد او یعنی مسعود شـرم می کرد ونه ما اعضای بی خبر سازمان که مریم را به فرانسه نفرستاده بودیم تا شرمنده اش هم بشویم!

  ضمنا مریم بی آنکه کادرهای تشکیلاتی سازمان را مطلع کند به فرانسه فرار کرده بود و پلیس او را دستگیر کرده و این موضوع ربطی به نیروهای سازمان نداشت. مریم اگر به فرانسه نمی رفت بازداشت هم نمی شد .

  اما موردی که باید به آن اشاره کنم اینکه شرم در تعریف برای حالتی بکار می رود که عمل زشتی انجام پذیرد و در قبال پشیمانی از عمل نادرستی که شخص انجام داده است اظهار ندامت و پشیمانی کند و از عمل خویش شرم کند . مصداق این کلمه یعنی شرم براستی مریم بود که عمل زشتی را انجام داده و در شرایط سخت و بحرانی نیروهای سازمان و تحت رهبریش را تنها گذاشته و فرار کرده بود.

  مریم باید شرم می کرد زیرا در بحبوحه ی جنگ و بمباران نیروهایش از سوی امریکائیها در عراق به خاطر ترس از مردن و برای نجات جانش با میلیونها دلار که ثمره ی تلاش چندین هزار نفر از افراد سازمان بود با تغییر چهره با هیبت یک زن هرجایی از مرز سوریه خارج و وارد فرانسه می شود و در طی مسیر با آن همه پول در بهترین هتل ها و مکان ها اقامت می کند تا به فرانسه برسد. واقعا مریم در فرانسه با آن پول ها می خواهد چه کاری برای خلق قهرمان انجام دهد؟ مریم باید شرمنده وجدان خویش ، شرمنده خلق قهرمان و شرمنده ی تمام اعمال خودش و دیگرانی باشد که کورکورانه از او اطاعت کردند.

  مریم باید شرمنده ۳۵۰۰ نفری که اکنون تحت اسارت در عراق به خاطر امیال پلید وی و شوهرش عذاب می کشند ، باشد .

  ادامه دارد…

  از یادادشت های سیروس غضنفری عضو سابق ارتش رهائی بخش – قسمت ۳۷

  لینک به منبع

  اعمال ننگین مسعود رجوی هرگز از خاطرم نمیرود!

  شب محاصره کمپ اشرف توسط آمریکایی ها:

  من در آن زمان با دو اکیپ ۷ نفره مشغول نگهبانی در جنوب شرقی کمپ اشرف به مدت یک هفته بودم. عراقی ها که قبلا درآنجا مستقر بودند ، بعداز سقوط صدام آنجا را تخلیه کرده بودند و قرار شده بود درمسیرهای منتهی به اشرف نگهبانی بدهیم .

  من یک رادیوی کوچک داشتم که همیشه درکنارم بود وچون درسازمان داشتن رادیو خود یک جرم بود من همیشه مخفیانه به این رادیو گوش می کردم روزها اساساً امکان گوش کردن نداشتیم چون گوشی آن رادیو را نمی توانستم به گوشم بزنم ولی شب ها راحتتر بودم چون با بستن یک آق بانو(چفیه) به سرم سیم گوشی دیده نمی شد .

  این رادیو خود یک خاطرات داشت و من با هزار مصیبت آن را حفظ کرده بودم.

  به هرحال در دومین روز نگهبانی بود که تمام نفرات منتظر این بودند که فردا چه خواهد شد .

  آن موقع هم هنوز مریم رجوی در فرانسه دستگیر نشده بود وهمه فکر می کردند که مریم دراشرف است چون درنشست ۸۲ اعلام کرده بودند که جلودار ستون در حمله به ایران مریم خواهد بود که این داستان خود یک بحث دیگری است .

  در شب دوم استقرار ما ۷ نفر درضلع جنوب شرقی کمپ اشرف ، ساعت ۱۵/۲۲ بود که رادیو فردا اطلاعیه ای از سوی ارتش پنجم خواند و گفت کمپ اشرف با نفرات این ارتش محاصره هستند تا نفرات این گروه را خلع سلاح کنند من درآن شرایط اساساً آمادگی پذیرش چنین اطلاعیه ای را نداشتم. یکی و دو روز قبل که خود آقای رجوی پیام داده بود و در آن به این اشاره کرده بود که با انقلاب مریم توانستیم آن امپریالیسم افعی را رام کنیم وقرار شده است که حفاظت اشرف به جای دولت عراق به دولت آمریکا سپرده شود واین امر برای هر مجاهد یک پیام خاص دارد که در این شرایط دولت آمریکا از شما حمایت کند ودر آخر پیام این جمله را آورده بود که برای شما گفته بودم اگر انقلاب کنید همه از شما حمایت خواهند کرد . در آن روز من با هم محفلی های خودم صحبت می کردیم گفتیم مجدداً یک ده سالی ماندگار شدیم خدا کمک مان کند به همین خاطر در لحظه اول شنیدن اطلاعیه ارتش آمریکا برایم خیلی سخت بود که نکند این اطلاعیه یک بازی باشد !

  من بعد از این خبر نزدیک یکی دیگراز نفرات رفتم که باهم دوست بودیم گفتم بیا کمک من وآن هم می دانست که من به چه علتی او را صدا کردم.

  اگر چه ایشان هنوز در اسارت این فرقه است اما در آن شب برای ما در آن بیابان یک جشن با آهنگ های اندی برگزار کرد و ما هم شاد بودیم که شاید این بار رهبران سازمان تن به خلع سلاح ندهند و آمریکا مسئولان موجود در اشرف را دستگیر و ما را رها سازد واقعاً خوشحال بودیم این خوشحالی آنقدر درما بود که مسئولمان گفت برای شما چه شده است که اینقدر خوشحال به نظر می آیید؟

  ساعت ۳۰/۲۳ بود که من اخبار رادیو سراسری ایران را گرفتم که ساعت ۲۴ ایران اطلاعیه ارتش آمریکا را قرائت کرد ومن به اطراف نگاه می کردم که یک توپ خود کشی را دیدم وچون مطمئن شدم به مسئولم گفتم که در ضلع شمال ما ارتش آمریکا جابه جا می شود مسئولم سریع با دروبین نگاه کرد و به قرارگاه گزارش کرد دیدم که رنگ چهره مسئولم هم عوض شد وچون سالها باهم بودیم به من گفت تو بی خبر نیستی اخبار چیست من جواب دادم که دو روز قبل در اخبار شینده ام که آمریکا می خواهد ما را خلع سلاح کند به همین خاطر من متوجه جابجایی ارتش شدم مسئول ما تمام سلاح ها را از ما گرفت ودر یک نقطه مخفی کرد که اگر آمریکائی ها ما را دیدند سلاحی در دست ما نباشد فردای آن روز دیدیم که برای ما از قرارگاه غذا وغیره نیامد تا اینکه ما شبانه از ضلع شرقی کمپ اشرف وارد اشرف شدیم که دیدیم رهبران سازمان در حال مذاکره هستند .

  من با بقیه داستان کار ندارم فقط این را می خواهم بگویم خبر این خلع سلاح برای نفرات آنقدر خوشحال کننده بود که هرکس می گفت یک ماه دیگر در آمریکا هستیم!

  اگر چه رهبران فرقه تلاش کردند با نشست های درونی نفرات را به سمت زندگی در اشرف سوق دهند وهمین طور هم شد واین برخلاف میل درونی یکا یک ما بود!

  برای من وامثال من یاد داده بودند که برادر (مسعود) هرچه می گوید درست است اگر شک کنید یا رژیمی ( وابسته به جمهوری اسلامی ) هستید ویا درجنسیت آنقدر غرق شده اید که به همه چیز با عینک خودتان نگاه می کنید .

  دوستانی که هنوز هم با این طرزفکر درکمپ اشرف هستند وهنوز بعداز ۹ سال نتوانستند درک کنند که مسعود هرچه گفته تا به امروز کشک بود وهست ..

  بلی بعد از شوکه شدن اولیه، شاد شدیم که خدا را شکر زمان رهایی ما فرا رسیده است اگر چه رهبران سازمان تلاش کردند با فرم پرکردن برای پناهندگی به عراق مجدداً ما را نیز فریب دهند ولی نشد من اگر چه امروز آزاد هستم و توانستم خودم را از آن منجلاب بکشم ولی وقتی به یاد دوستان اسیرم می افتم وتمام خاطرات آنها در ذهنم زنده می شود ، دلم برای آنها می سوزد وچون از وضعیت آنها خبر دارم همیشه دعایم برای آنها این است که آنها هم روزی از دست رهبران سازمان رها شوند.

  ادامه دارد…

  مطالب مرتبط :

  نگاهی به کتاب ” بمب‌های آزادیبخش آمریکا “

  سخنرانی مریم رجوی برای اعضای اسیر، شیره مالی صد باره – قسمت اول ادوارد ترمادو، وبلاگ ترمادو، دهم سپتامبر 2019:… خانم ریئس جمهور مادام العمر و خودخوانده پیامش را با درود به پدران و ماردان شروع کرده، اما منظورش کدام پدران و مادران هستند معلوم نیست؟ آیا منظور ایشان همان پدران و مادرانی هستند که در ورودی اردوگاه اشرف با سنگ و چوب و تیروکمان ... مطلب کامل

  رحمان محمدیان: ۱۵ شهریور ۱۳۴۴ و رویکرد فرقه گرایی و تروریستی رجوی

  این فرد یعنی مسعود رجوی با استفاده از فضای ایجاد شده بعد از انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران و میل وافر جوانان به استقلال و رفاه اجتماعی انبوهی نیروهای جوان مملکت را با شعارهایی که به ظاهر اهداف ملی میهنی را دنبال می‌کرد به خویش جلب کرد و وعده های آنچنانی داد اما افسوس این فرد هیچگاه به فکر اهداف و آمال ملی ایرانیان نبوده بلکه دنبال ... مطلب کامل

  نامه سرگشاده عیسی آزاده به فرنسوا لوگاره

  رجوی بعد از شکست ماجراجویی اش در عملیاتی تحت عنوان فروغ جاویدان در اوت 1988 که بیش از شصت درصد افراد در آن عملیات کشته و زخمی شدند برای جلوگیری از جداشدن افراد باقیمانده از این ماجراجویی وحشتناک،  رجوی یک دیکتاتوری عجیب را در پایگاههایش در عراق وضع کرد که شروع آن با طلاق های اجباری و جدا کردن زنان و مردان از هم و بعد هم ... مطلب کامل

  علی شیرزاد: فلسفه عاشورا در فرهنگ رجوی و عضدانلو

  اولین بار عاشورا را رجوی بمعنی ومفهوم سینه زنی وبرسروکله کوبیدن را در سال 71 باب کرد درهمان زمان بنده مخالفت کردم که فرمانده محور انزمان ما که خانمها بودند مرا صدا ودراتاقش تکی صحبت کرد ودلایلم رابرایش توضیح ومجد دا مخالفت خودم رابا راه اندازی دسته های عزاداری اعلام کردم وقراربراین شد که بنده شرکت نکنم ودراین رابطه ازاد هستم وموضوع خارج ازمسایل تشکیلاتی ست مدتها ... مطلب کامل

  از فلسفه غرب به حافظ و مولانا

  من در آغاز از طریق آموزه‌های افلاطون با مفهوم فلسفه آشنا شدم. درک اندیشه‌های این اندیشمند یونانی به ما اجازه می‌دهد تا حدی اندیشه‌های همه اندیشمندان دیگر جهان از جمله متفكران اسلامی را نیز بفهمیم. به باور من اسلام در مقایسه با آموزه‌های شرقی دیگر مانند هندوگرایی یا آیین كنفوسیوس، طرز فكری بس نزدیک‌تر به فكر و فلسفه غربی دارد. برای نمونه نقشی كه تفكر افلاطون در فلسفه ... مطلب کامل

  علی جهانی : ماه محرم و فرقه رجوی

  ماه محرم و فرقه رجوی علی جهانی، وبلاگ آیینه، پنجم سپتامبر 2019:… آقا و خانم رجوی مگر امام حسین بعنوان رهبر جلوتر از یارانش با دشمن نجنگید و شهید نشد؟ و مگر امام حسین با دشمن سازش کرد که شما امروز نه تنها با ستمکاران نظیر آمریکا نه تنها سازش کرده اید بلکه تمام اوامر ایشان و متحدین منطقه ای اش نظیر اسراییل و شیوخ ... مطلب کامل

  گفتگوی سبحانی با حیرانی:آیا رجوی توانسته زندان اشرف ۳ در آلبانی را برای مغزشویی …

  در رابطه با بردن نفرات به مزرعه حيوانات یا همان زندان اشرف 3 ، رجوی  مدعي بود كه ضرورت اين دوران است و خود ابريشمچي در نشست ميگفت اينكه ما اومديم اينجا فقط و فقط به دليل اين بحث دوسال است كه ما نياز به يك ظرف ارتش آزاديبخش داريم والا كه اصلا نيازي نبود و ....و الان هم كاملا مشخص شد كه چه دروغي ميگفتند. بعد از ... مطلب کامل

  نگاهی به کتاب ” بمب‌های آزادیبخش آمریکا “

  در کتاب "بمب های آزادیبخش امریکا" بر سیاست های منفعت طلبانه امریکا در تمامی زمینه های اقتصادی و اجتماعی و سیاسی تمرکز می شود و به طور ویژه سیاست های امریکا برای تسلط بر منابع انرژی جهان یعنی نفت بر ملا شده و مورد واکاوی قرار می گیرد.  هر سه نفر در این کتاب مستقیم و غیرمستقیم امریکا را طرفدار صلح ندانسته اند و ریاکاری امریکایی در صلح طلبانه ... مطلب کامل

  نگاهی به کتاب ” بمب‌های آزادیبخش آمریکا “

  منظور ازاین برجسته ترین ها ، روسپیان سیاسی چندی هستند که پول گرفته و با سخنرانی های کوتاه خود در جلسات ترتیب داده شده توسط زیر دستان مسعود ومریم بنفع آنها سخنرانی کرده و سرشان را با سر  شیر مقایسه کردند که دراصل منحرف ترشان کرده و درحق شان ستم روا داشتند!  آنها بخوبی میدانستند که اشرف مانند آبی است که از جوی رفته وغیر قابل برگشت است وبا اینحال به مریم و ... دروغ گفته وقول بی ... مطلب کامل

  نگاهی به کتاب ” بمب‌های آزادیبخش آمریکا “

    رجوی وعضدانلو قباحت جاسوسی و بیگانه پرستی را ریخته اند شیرزاد، وبلاگ وطنم ایران، دوم سپتامبر 2019:… مجاهدین وشورا درهمین راه گام برمیدارند وهیچ احساس خجالت وشرم هم ندارند ونمیکنند چون قباحت ریخته است بله یکی ازکارهای ضد ملی وضد فرهنگی رجوی وعضدانلو ریختن قباحت بیگانه پرستی ست که میخواهد با این کارها فرهنگ ایران وایرانی را الوده به تفکرات ونجاست خود بکند ودومین عمل ضد ملی ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -