• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • اطلاعیه هایی در حمایت از خانواده های داغدار در عراق

  اطلاعیه هایی در حمایت از خانواده های داغدار در عراق

  پیوند رهایی، پاریس، بیست و پنجم نوامبر ۲۰۱۵:…  حدود چند روز است که تعدادی از خانواده های دردمند و رنج دیده برای دیدار با عزیزان اسیر خود که شاید بیش از ربع قرن از آنها خبری ندارند به جلوی کمپ لیبرتی آمده اند تا با عزیزانشان دیدار کنند یا خبری از آنان بگیرند. ولی سران فرقۀ سفاک رجوی با نیرنگ توصیف آنان به عنوان «خانوادۀ اطلاعاتی» مانع این دیدارها می شوند و عده ای از سران شناخته شده فرقه رجوی …

  حمایت از خانوادهای داغدار در جلوی کمپ لیبرتی وظیفه هر انسان شرافتمند است

  لینک به منبع

  به قلم غفور فتاحیان عضو قدیمی جدا شده از سازمان مجاهدین خلق (فرقۀ رجوی)

  خطاب به کمسیاریای عالی پناهندگان ملل متحد که مسئولیت انسانی و بین المللی زندان رجوی ساختۀ لیبرتی را برعهده دارد می گویم که حضرات شما با سران فرقۀ رجوی مماشات می کنید هر چند از ترس اعمال وحشیانۀ فرقه ای آنان؛ ولی این قابل توجیه نیست.

  حدود چند روز است که تعدادی از خانواده های دردمند و رنج دیده برای دیدار با عزیزان اسیر خود که شاید بیش از ربع قرن از آنها خبری ندارند به جلوی کمپ لیبرتی آمده اند تا با عزیزانشان دیدار کنند یا خبری از آنان بگیرند. ولی سران فرقۀ سفاک رجوی با نیرنگ توصیف آنان به عنوان «خانوادۀ اطلاعاتی» مانع این دیدارها می شوند و عده ای از سران شناخته شده فرقه رجوی همانند اسدالله مثنی و رضا مرادی که قبلا از شکنجه گران زندانیان کمپ بودند به فحاشی و آزار خانواده ها می پردازند.

  آیا در قرن بیست و یکم مگر می شود کسی که بیش از سی سال مادرو پدر و خواهر و برادر خود را ندیده الآن نخواهد ببیند؟ آنها از چه چیزی می ترسند که نمی خواهند با پدر و مادر و افراد خانوادۀ خودشان دیدار کنند؟ این همان اثرات مخرب فرقه است که بر تار وپود این اسیران رخنه کرده است.

  مسئولان حقوق بشر و کمیساریا کجا هستن که این جنایت ضد بشری را محکوم کنند؟ آیا این مغزشویی و جنایت نیست؟ کسی که بیش از سی سال خانواده خود را ندیده و بعداز سی سال بگوید من نمی خواهم خانواده ام را ببینم و تازه از این بیشتر با پرتاب سنگ و چوب و فحش از آنها پذیرایی کند این در کدامین منطق و کدام سازمان در طول تاریخ مشاهده شده که الان نمونه اش پیدا شود؟.

  من که خودم از نزدیک بیش از بیست سال با این فرقه بودم می دانم حتی یک نفر را بعنوان نمونه نمی توانید پیدا کنید که نخواهد با خانوادۀ خود دیدارکند. این سران فرقۀ رجوی هستند که این دیدار خانواده گی را به فتوا و دستور شخص رجوی ممنوع و حرام و مرزسرخ کرده اند و به همین خاطر است که هیچیک از این اسیران جرأت اعلام خواست خود مبنی بر دیدار با خانواده خود را ندارد.

  رهبران این فرقۀ جنایت کار با فرستادن عده ای شکنجه گر به نزد مسئولان کمیساریا با کمال وقاحت و بی شرمی می گویند که ما نمایندۀ این اسیران هستیم.

  مگر تک به تک این نفرات توسط دولت عراق و کمیساریا ثبت نام نشده اند؟ پس چرا از آنان به صورت انفراتی سؤال نمی شود؟مگر اینها بصورت گروهی پدیرفته شده اند که نماینده از طرف خودشان داشته باشند؟

  چرا کمیساریا چشمش را بر روی این بی شرمی فرقه رجوی بسته است؟

  چرا مجامع بین المللی چشمشان را برروی این نقض آشکار ابتدایی ترین حقوق بشر بسته اند؟

  تا کی می خواهید اجازه بدهید که رهبر ان فراری این فرقه از خون این اسیران تغذیه کنند؟

  غفور فتاحیان – پاریس

  ۲۴ نوامبر ۲۰۱۵

  اطلاعیۀ شماره ۸ دو پدر در پاریس

  لینک به منبع

  فعالانه از تجمع خانواده ها جلوی لیبرتی حمایت می کنیم

  مصطفی محمدی قربانعلی حسین نژاد پاریس نوامبر 2015با درود به همۀ پدران و مادران رنجدیده و دیگر اعضای خانواده های زندانیان رجوی در کمپ لیبرتی که در سری اخیر به جلوی این زندان رجوی ساخته رفتهو صدای همۀ خانواده های اسرای فرقه را به گوش مسئولین و مقامات عراقی و بین المللی و دولتهای ذیربط رساندند و اکنون با فعالیتهای حقوق بشری پیگیرانه شان بویژه با حضورشان در پارلمان عراق نشان دادند که تنها خواستۀ انسانی آنها تماس و دیدار با عزیزانشان است که دهها سال است خبری از آنان ندارند و بدینگونه تمام ترفندها و بهانه ها و فریبکاریهای فرقۀ رجوی و برخی حامیان آن را در صحنۀ اجتماعی و سیاسی عراق خنثی و افشا کرده و نقش بر آب ساختند.

  ما دو پدر خانمها سمیه محمدی و زینب حسین نژاد که در نتیجۀ ماهها فعالیتمان در پاریس و حضور اعتراضی مان در شهر محل اقامت رهبری خارجی فرقه در فرانسه و شکایتها و نامه هایمان به مقامات بالای دولتی این کشور و سازمانهای بین المللی فرقۀ رجوی ناچار به انتقال آن دو به کشور آلبانی شد از تلاشها و تجمعها و فعالیتهای خانواده های دردمند زندانیان رجوی در کمپ لیبرتی حمایت می کنیم و به نوبۀ خودمان در همینجا با مراجعه به دفتر کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد و سفارت آلبانی در پاریس به تلاشها و فشارهایمان نزد نهادهای ذیربط برای اعمال فشار بر رهبری فرقه جهت آزاد گذاشتن عزیزانمان در لیبرتی و آلبانی در انتخاب و تصمیم گیری خودشان و برقراری تماس و دیدار با خانواده هایشان ادامه می دهیم.

  مصطفی محمدی

  قربانعلی حسین نژاد

  پاریس – ۳ آذر ۱۳۹۴

  ۲۴ نوامبر ۲۰۱۵

  اطلاعیۀ شماره ۲۳ سازمان مجاهدین خلق ایران (منشعبین از فرقۀ رجوی)

  لینک به منبع

  از تلاش خانواده های ساکنان لیبرتی برای دیدار با عزیزانشان حمایت می کنیم

  نمایندگان پارلمان عراق کمیته ای برای گفتگو با ساکنان لیبرتی و سفارتهای غربی در بغداد تشکیل می دهند

  سری دیگری از خانواده های ساکنان کمپ لیبرتی چند روز است که در بغداد خواستار تماس و دیدار با عزیزانشان در این کمپ بعد از دهها سال بی خبری از آنان می باشند. آنان به جلوی در کمپ رفته و فرزندانشان را صدا می کنند. فریادها و ناله های جانسوز مادران جلوی این کمپ برای دیدار با عزیزشان قلب و وجدان هر شنونده ای را به لرزه در می آورد.

  فرقۀ ضد انسانی رجوی از بیم جدا شدن افراد و فروپاشی خود این بار نیز همچون سریهای پیش با اصرار بر خط فرقه ای همیشگی اش مانع ارتباط افراد با دنیای بیرون بویژه با افراد خانواده ها می شود چرا که خانواده روزنه ای به جهان بیرون می باشد و موجب باز و فعال شدن ذهن افراد و تفکر مستقل آنان می شود امری که همیشه رجوی از آن احساس خطر کرده و می کند.

  طبق خبرهای رسیده از عراق روز گذشته خانواده های ساکنان کمپ لیبرتی در پارلمان عراق حاضر شده و با تعدادی از نمایندگان مجلس و اعضا و رؤسای کمیسیونهای آن دیدار و گفتگو کردند. در این دیدارها همچنین خبرنگارانی از شبکۀ یک تلویزیون عراق و دیگر رسانه های عراق حضور داشته و به تهیه گزارش و عکس و فیلم از دیدار و گفتگوی خانواده ها با نمایندگان پارلمان عراق پرداختند.

  خانواده ها در ملاقات ها درخواست خود مبنی بر دیدار و کسب خبر از عزیزانشان را مطرح کردند و تأکید نمودند که عراق جای امنی برای عزیزانشان نیست و آنها می بایست هرچه زودتر از این کشور خارج شده و به کشور ثالثی بروند.

  نمایندگان مجلس عراق بر حق مسلم خانواده ها برای دیدار با عزیزانشان بعد از سالیان دراز تأکید ورزیدند و اظهار داشتند که به این بهانه که آنان همگی با هم نمیخواهند بستگان خود را ببینند نمیشود این حق را از این خانواده ها گرفت چرا که مسلما این خانواده ها می خواهند عزیزان خود را ملاقات کنند.

  طبق این خبر نمایندگان پارلمان عراق تصمیم به تشکیل کمیته ای با حضور نمایندگانی از وزارتخانه های خارجه و حقوق بشر عراق گرفته اند تا هیئتی را به کمپ لیبرتی بفرستند و درخواست ملاقات نمایند و توضیح بخواهند که چرا ساکنان لیبرتی بر خلاف قوانین و مقررات ملل متحد که مسئول این اردوگاه است حق ارتباط با بیرون از اردوگاه را ندارند.

  همچنین مقرر شده که اعضای کمیتۀ مذکور با سفارت خانه های غربی در بغداد دیدار کرده و از آنان بخواهند تا ساکنان کمپ لیبرتی را در کشورهای خود به عنوان پناهنده بپذیرند.

  سازمان مجاهدین خلق ایران (منشعبین از فرقۀ رجوی) ضمن ابراز حمایت خود از تلاشها و فعالیتهای خانواده های دردمند زندانیان فرقۀ رجوی در لیبرتی برای تماس و دیدار با عزیزانشان از همۀ هم میهنان مقیم خارج کشور بویژه وکلا و شخصیتهای سیاسی و اجتماعی می خواهد که با تمام توان و امکانات از جمله تماس با کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد و دیگر سازمانهای بین المللی و حقوق بشری برای اجازۀ دیدار خانوادگی به افراد تشکیلات دربند هفت حصار رجوی از سوی رهبری این فرقه هم در کمپ لیبرتی در بغداد و هم در کمپ کشور آلبانی تلاش نمایند.

  سازمان مجاهدین خلق ایران (منشعبین از فرقۀ رجوی)

  ۴ آذر ۱۳۹۴

  ۲۵ نوامبر ۲۰۱۵

  مطالب مرتبط :

  تردید در متحدان دونالد ترامپ

  بعد ازتحمل محدودیت ها محرمیت ها وفشارهای روحی وروانی بیشمار نوبت اعزام من به کشور آلبانی فرا رسید. فکر کنم یک اکیپ پنجاه نفره بودیم چندین بار توجیه شدیم مسولین سازمان بلندپایه ترین مسولین تشکیلات به زعم خودشان خطراتی که بر سراه راه ما کمین کرده است را به ما گوشزد ویادآوری میکردند از جمله خطربورژوازی را از همه خطرات خطرناکترین خطر خانواده و مناسبات خانوادگی بود به ... مطلب کامل

  علی شیرزاد: سرنوشت مهدی افتخاری آئینه فلاکت انقلاب مریم عضدانلو

   مهدی انقلاب مریم راقبول نداشت و رو درروی رجوی وعضدانلو قرارگرفته بود منتهی درپاسیویسم  ودرون خود رفتن عمل میکرد که تاثیرات مخرب شخصیتی روی خودش گذاشته  بود بهمین دلیل  فشارها وتوهینها وتحقیرها رابه او میکردند وعضدانلوهم درنشست فرماندهی فتح الله راازبنیاد انکاروگفت چرا میگویید فرمانده فتح الله خود رجوی طراحی وفرماندهی رابعهده داشت فرماندهی پروازرا مسعود به اوداده درصورتی که واقعیت ندارد مریم عضدانلو ایا این حرفها ... مطلب کامل

  غلامعلی میرزایی: به بهانه کار در اروپا ولی اسارت در عراق و قلعه اشرف

  البته رجوی ، سرکرده فرقه مجاهدین خلق  ازاین بحث چند هدف را پیش می خواست ببرد . یک اینکه رقابت و چشم وهم چشی بین نفرات بیندازد وهمه را چند صباحی در گیر این بحث بکند. خوب در بین افراد هم کسانی بودند مانند ماها که سالیان بود از خانواده خیری وحتی شماره تلفنی نداشتیم . دومین گروه کسانی بودند که حتی اگر شماره یا تماسی داشتند به ... مطلب کامل

  تردید در متحدان دونالد ترامپ

  مقام‌های دولت عربستان سعودی نیز در رویکردی هم‌پوشاننده، از گفت‌وگو با تهران به جای منازعه سخن به میان آورده‌اند. تغییر در آرایش جبهه‌بندی علیه ایران نه‌تنها به بروز نشانه‌های فرسودگی در تلاش‌های واشنگتن انجامیده، بلکه سبب وحشت در تل‌آویو نیز شده است. «بنیامین نتانیاهو» که در ماه‌های اخیر مشعوف از نزدیک شدن به اهداف ضد ایرانی خود بود، حالا برای حفظ موقعیت به ظاهر ایجاد شده، در دوسطح ... مطلب کامل

  پلیس آمریکا: هدف عامل قتل ۲۲ نفر در ال‌پاسو نژاد پرستانه و شکار مکزیکی‌ها …

  بیانیه نژادپرستانه در اینترنت مجرم به هنگام دستگیری از حق خود برای خودداری از حرف زدن صرفنظر و چگونگی اعمال جرمش را برای پلیس تشریح کرده است. او گفته که به قصد انجام تیراندازی ۹ ساعت با خودروی خود از محل زندگی‌اش در آلن (در تگزاس) به شهر مرزی ال پاسو رانندگی کرده چون حدس می‌زده که مهاجران زیادی از آمریکای لاتین در این شهر زندگی می‌کنند. او سپس با تفنگ تهاجمی‌ و ... مطلب کامل

  نگاهی به غروب استراتژی مجاهدین در عملیات ” فروغ جاویدان “ قسمت دوم

   در ادامه جلسه توجیهی عملیات فروغ جاویدان مسعود رجوی می گوید: "کاری که ما می خواهیم انجام دهیم در حد توان و اِشِل یک اَبَرقدرت است. چون فقط یک اَبَرقدرت می تواند کشوری را ظرف این مدت تسخیر کند!" دلیل این صحبت او این است که تصمیم داشت تا 48 ساعته به تهران برسد. او ادامه می دهد: " به طور مثال بغداد تا ... مطلب کامل

  منصور نظری: سازمان مجاهدین خلق تبهکارترین جریان در تاریخ ایران زمین

  سازمان مجاهدین خلق تبهکارترین جریان در تاریخ ایران زمین  منصور نظری، ایران اینترلینک، دهم اوت 2019:… واقعیت این است که سازمان مجاهدین خلق در بنیاد مشکل  داشت ، ودارد ، برای نمونه اساسنامه ومانیفست  این سازمان چیست وکجاست  ؟ چند کتاب از این سازمان بیرون امده است ؟ مبانی تشکیلاتی این سازمان کجا نگاشته شده است ؟ در کدام کتاب میتوان به اصول تشکیلاتی وایدئولوژیکی ... مطلب کامل

  منصور نظری: سازمان مجاهدین خلق تبهکارترین جریان در تاریخ ایران زمین

  با توجه به سابقه امارات و تلاش‌هایش برای افزایش این فشارها، عجیب نبود اگر ابوظبی در تبلیغات رسانه‌‌ای، ادعای آمریکا را تایید می‌کرد و انگشت اتهام را به سوی تهران نشانه می‌رفت. اما واکنش اماراتی‌ها ملایم‌تر ازاین انتظارات بود و حتی بعد از اینکه آمریکا اعلام کرد، ایران در این کشتی‌ها خرابکاری کرده، موضع امارات همچنان این بود که متهم کردن ایران به اسناد بیشتری نیاز دارد. اندکی ... مطلب کامل

  منصور نظری: سازمان مجاهدین خلق تبهکارترین جریان در تاریخ ایران زمین

   پاریس یک روز پس از هشدار توییتری ترامپ به ماکرون در باره گفتگو با تهران در پاسخ به این پیام تاکید کرد که برای اظهار نظر در باره ایران نیاز به «هیچ مجوزی» ندارد. ژان ایو لودریان، وزیر امور خارجه فرانسه روز جمعه با تاکید بر اینکه کشورش برای پرداختن به موضوعات مرتبط با ایران و اظهار نظر در باره این کشور نیاز به ... مطلب کامل

  اعلام جدایی آقای رفیق دهقان از فرقه مجاهدین خلق ـ رجوی در آلبانی

  فرقه مجاهدين که طبق تعهدش به دولت آلبانی، باید هزینه زندگی افراد جدا شده را پرداخت می کرد؛ از این این کمک هزینه ناچیز سوء استفاده و نفرات را وادار می کرد که طبق قوانین آنها زندگی کند! با چه کسانی رابطه داشته باشد و بالعکس. ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -