• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • احسان بیدی:آیا مسعود رجوی جام زهر را در آلبانی سر می کشد؟

  اما مسعودرجوی که مثل یک قمار‌باز همه آرزوها و رؤیاهای خود را برای رسیدن به قدرت به مردم باخته بود، هر روز بیش از گذشته عصبی و دچار بی تعادلی شده بود و می‌دید که همه ترفند های وی به یک تف سربالا درمناسبات مبدل شده‌اند و هیچ راهی ندارد جز اینکه غیبت نکب بارخودش را ادامه دهدچرا این موضوعات را یاداوری کردم؟ روی سخنم برانچه که مسعود رجوی درالبانیا در حال انجام هست، می باشدبعد از انیکه مسعودرجوی با رشوه دادن و با طرح وبرنامه توانست محل اسکان جداشده ونفراتی که ازلیبرتی به آلبانی امده اند را منحل کند که دلیل آن هم برای همگی روشن است. اصلی‌ترین دلیل بخاطر قطع تماس فیزیکی نفرات جداشده با نفراتی که هنوز درتشکیلات بودند . بعدها مسعودرجوی بارشوه دادن توانست این اپارتمانها را منحل والبته با به خدمت گرفتن نفراتی که در پوش جداشده امده بودند بیرون و با پول خرج کردن وخریدن نفرات ناراضی توانست به این موضوع دست پیداکند.

  ضوابط پوشالی مسعود رجوی در آلبانی

  آیا  مسعود رجوی جام زهر را در آلبانی سر می کشد؟

  احسان بیدی ـ تیرانا ، آلبانیا  ـ سایت نجات یافتگان در آلبانی

  لینک به منبع

  28.12.2015

  نزدیک به سه سال میشود که به کمک نهادهای بین‌المللی و فشار و روشنگری اعضای جداشده و فعالین حقوق بشر مسعود رجوی تن به این داده است که کم کم تعدادی را از عراق و کمپ لیبرتی آزاد و به آلبانی منتقل کند و این یعنی پایان امپراطوری و فرقه گرایی مسعود رجوی در عراق. اما آیا رهبری مسعود رجوی و این فرقه تروریستی پایان یافته است؟

  همه ما که درتشکیلات مخوف وخودساخته مسعود رجوی بودیم به خوبی به یاد داریم که مسعود رجوی همواره برطبل توخالی ضوابط وچهارچوب هایی میزد که اساس امپراطوری ان رانگه میداشت.

  و بازهمه ما به خوبی به یاد داریم که از سال 2003 و بعد از سقوط دولت صدام حسین به این طرف، مسعود رجوی به خوبی فهمید که عواقب این سرنگونی مصادف شده با انفجار درونی امپراطوری آن و شاهد ریزش نیرو و از سوی دیگر شاهد تنفر وکینه نفرات، و مواجه با فضایی خواهد شد که نفرات تن به خواسته های او ندهند و از مناسبات مخوف ان فرار کنند.

  یادم میاید وقتی که ریزش نفرات شروع شد و به دنبال آن افشای نقض حقوق بشر و افشاگری های مختلف پی درپی از مناسبات تشکیلاتی در درون مجاهدین انعکاس بیرونی پیدا کرد.

  صدای عزیزانی که از پیکره تشکیلات رهایی جسته بودند و از پشت دیوارهای اشرف میشندیم و خبر و

  پیام‌های صوتی این عزیزان ترسی در وجود مسعود رجوی انداخت که دست اخر مسعود رجوی درون تشکیلات به چوپان دروغگو مبدل شد وبعد از آن دیگران دل و جرات پیدا کرده و اشکارا و بدون هیچ ترسی مسعودرجوی را یک موجود وابسته به بیگانه و قدرت‌های خارجی قلمداد کرده و سطح پادگان اشرف شعار هایی حتی برروی دیوارهایی اشرف نوشته می‌شد که مسعود رجوی را مورد لعن ونفرین قرار می دادند.

  یادم میاید که مسعودرجوی ازترسش دستورداده بودکه تمامی یگانهای باصطلاح ارتش دست ساز صدام حسین دیگر حقی ندارند در مناسبات جمعی حضور داشته و اینکه میبایست از مقرهایی خودشان خارج نشوند که سرانجام به خط صدور ویزا منجر شد به شکلی که برای خروج از یک ساختمان و رفتن به ساختمان دیگر در درون قرارگاه اشرف باید برگه ویزا از بالاترین مسئول تشکیلاتی فرقه در آن یکان دریافت می‌کردی و گرنه خروج از محوطه آن یگان که همه در درون چند ساختمان قرار داشت ممنوع بود.اما مسعودرجوی که مثل یک قمار‌باز همه آرزوها و رؤیاهای خود را برای رسیدن به قدرت به مردم باخته بود، هر روز بیش از گذشته عصبی و دچار بی تعادلی شده بود و می‌دید که همه ترفند های وی به یک تف سربالا درمناسبات مبدل شده‌اند و هیچ راهی ندارد جز اینکه غیبت نکب بارخودش را ادامه دهد.

  چرا این موضوعات را یاداوری کردم؟

  روی سخنم برانچه که مسعود رجوی درالبانیا در حال انجام هست، می باشد.

  بعد از انیکه مسعودرجوی با رشوه دادن و با طرح وبرنامه توانست محل اسکان جداشده ونفراتی که ازلیبرتی به آلبانی امده اند را منحل کند که دلیل آن هم برای همگی روشن است. اصلی‌ترین دلیل بخاطر قطع تماس فیزیکی نفرات جداشده با نفراتی که هنوز درتشکیلات بودند . بعدها مسعودرجوی بارشوه دادن توانست این اپارتمانها را منحل والبته با به خدمت گرفتن نفراتی که در پوش جداشده امده بودند بیرون و با پول خرج کردن وخریدن نفرات ناراضی توانست به این موضوع دست پیداکند.

  همه شماها میدانید که مسعودرجوی که دم از تشکیلات ومنسجم بودن و تمرکز ان میزند باید منتظر این میشدیم که مسعودرجوی تمامی نفرات را دریک محل منسجم کند.

  ولی بعدازنزدیک به سه سال و ریزش نیروها مسعودرجوی با اینکه محلی را دراینجا خریداری کرده هنوز دل وجرات ان را ندارد که دریک مقر جمع کند .

  بگفته نفراتی که هنوز درون تشکیلات هستند ولی مخالف و منتقد می باشند مسعودرجوی علنا دستورداده به هیچ طریقی زیر این حرف وعمل نروید وتا میتونید نفرات را درترکیب هایی کوچک درخانه محصور و زندانی کنید و نباید در یک جا همگی سرجمع بشوند.

  مسعودرجوی علناً دستور داده که تا میتوانند به مقامات دولتی و کمیساریا رشوه بدهند و کارشکنی کنند تا نفران منتقد و ناراضی نتوانند در آلبانی پا بگیرند.

  مسعودرجوی علنا تاکید کرده با رشوه دادن و زیر فشار گذاشتن نفراتی که جداشده اند کاری کنید که انها البانیا را ترک کنند ویا کارشکنی کنید که این نفرات اقامت درالبانیا نگیرند.

  مسعودرجوی علناً گفته که پراکندگی نیروها درالبانی بخاطر این میباشد که:

  اولا نفرات با هم محفل و ارتباط فکری نداشته باشند.

  دوما هیچ ارتباطی با دنیای بیرون از مجاهدین پیدا نکنند و حتی از پشت پرده اتاق هم به خیابان‌های تیرانا و رهگذران، برای جلوگیری از ناقض جنسی ، نگاه نکنند.

  هم اکنون نفراتی که از عراق به البانیا میایند کمتراز چند روز و شایدم یک هفته در دسته هایی کوچک تقسیم شده و در خانه و اپارتمانهایی که ازقبل تهیه شده زندانی شده و حتی درهمان محل زندگی حتی حق بازکردن درب خانه را ندارند و باید ازدرون تمامی پنجرها را روزنامه بزند.

  مسعودرجوی علنا دستورداده وبه این موضوع تاکید کرده تا انجاییکه میدانید نفرات درالبانیا را دورازهم نگه دارید وحتی انها را چرخشی عوض کرده وچیزی بعنوان جشن گروهی نداشته باشید.

  مسعودرجوی علنا دستور داده که نفراتی که به البانیا آمده اند،حق این را ندارند که زبان البانیا بخوانند و حق ندارن موبایل یا کامپیوتر داشته باشند.

  مسعورجوی تاکید براین موضوع کرده که محل نفراتی که امده اند و دراپارتمانها هستن باید نزدیک به هم نباشند و تا انجاییکه امکان دارد باید دور و درحاشیه شهر باشد که اگر نفری فرار کرد نداند کجاهست و سریع دستگیرش کنید.

  مسعودرجوی علنا دستورداده که نفراتی که جدامیشوند را باید درهمان اپارتمانها قرنطینه کرده و نباید پای این نفرات به بیرون برسد.

  مسعودرجوی علنا به این موضوع تاکید کرده در غیر این صورت فروپاشی فرقه در چشم انداز خواهد بود و تا انجاییکه میتوانند نفرات را درهمان شرایط ذهنی نگه دارند

  ولی خوشبختانه این ترفندهای مسعودرجوی تاصیر نداشته و ریزش نفرات درالبانیا بازاستارت خورده ونفراتی بودن که تن به قرنطینه درمحلهایی گفته شده ، نداده و پا به فرارگذاشتند.

  مسعودرجوی به خوبی فهمید که مناسبات درونی اش در البانیا توان رویارویی با ریزش افراد ناراضی را ندارد و با یک تراژدی دردناکی روبه رو می باشد.

  آیا گذرزمان باعث می شود مسعود رجوی جام زهر را در آلبانی سر بکشد؟

  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  Ehsan Bidi

  تاریخ مصرف مسعودرجوی تمام شده است

  بعد از اشرف و لیبرتی با آلبانی چه می کنید؟

  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  آرشیو موضوع : آلبانی

  آرشیو موضوع : فعالین حقوق بشر

  مطالب مرتبط :

  جواد فیروزمند:درگذشت مهدی تقوایی و نقشی که میتوانست ایفا کند

   گویا نه می داند ویروس چیست و نه واگیری ویروس بطور خاص ویروس کرونا که یکی از ویژگیها و تفاوت با ویروسهای دیگر را طبق گفته همه متخصصین سرعت زیاد واگیر و پخش ان را می گویند ولی در ان پیام منتسب  به رجوی نوشته شده است> حمله کنید ؛ انبار ها را مصادره کنید ؛ خامنه ای فورآ 100 میلیارد بدهد ! حقوق کارگران را با این پول بدهید ! بیمارستان ها را از کنترل سپاه خارج کنید و ... که همه این ادعا ها سفسطه ای بیش نیست چون همه متخصصان خارجی و یا ایرانی تاکید دارند با ماندن در خانه ودوری از تجمعات و حتا دیدارهای خانوادگی مانع گسترش ویروس شویدولی این بی مغز در این شرایط فرمان میدهد که تضاهرات کنید بریزید به خیابانها و چهارشنبه سوری آتش به پا کنیدو........ اما رجوی مغز پوسیده که جان ملت ایران برایش مهم نسیت ، که گویا در نفهمی  گوی سبقت را ربوده است  که اقدام به نوشتن این نوع پیام در این موقعیت می کنند . به سران فرقه بطور خاص به مریم قجر و شوهرش  پلیدش باید گفت: اگر راست می گوئید. چرا خودتان اردوگاه اشرف ۳ را قرنطینه و از ترس ممنوع تردد کرده اید ولی برای مردم ایران روزه میخوانید. ایا مرگ حق است برای  همسایه نه برای سران فرقه ؟ ! ویروس کرونا و چرندیات بی مغزهای فرقه رجوی تیرانا ، موسی دامرودی ، سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 28.03.2020 نزدیک به 3 ماه در صدر اخبار دنیا پخش شدن ویروس کرونا از ووهان چین و یکماه هم گذشته آغشته شدن هموطنانمان در ایران و وجود ویروس کرونا در بیش از 150 کشور می گذرد . چینی ها با قرنطینه کردن ... مطلب کامل

  جواد فیروزمند:درگذشت مهدی تقوایی و نقشی که میتوانست ایفا کند

  در  صورتیکه آمار جهانی اعلام شده مبتلایان ویروس کرونا در ایران، امروز پنجشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۹ برابر با ۲۶ مارس ۲۰۲۰ به تعداد مبتلا = ۲۷۰۱۷ ، فوت شده = ۲۰۷۷ و بهبود یافتگان = ۹۶۲۵ نفر می باشد. اما آماری که روز چهارشنبه ششم فروردین ۱۳۹۹ از طرف مجاهدین اعلام شده ۱۱۵۰۰ نفر فوت شده می باشد. که با آن آمار اولیه رهبران سازمان یعنی ۲۵۰ ... مطلب کامل

  جواد فیروزمند:درگذشت مهدی تقوایی و نقشی که میتوانست ایفا کند

  در پیام اخیر این جانی خائن در بحث کرونا و به دنبال اغتشاش و برهم زدن اسودگی مردم است و پیام پشت پیام که بیاید خیابانها و نیروهای انتظامی و غیره را کنار بزنید و رژیم را سرنگون بکنید این رهبر چقدر احمق است ک با وجود این که وضعیت مردم بجان امده را می بیند ولی به دنبال قدرت و خون خواری خودش است. در حال حاضر در یک ... مطلب کامل

  سرنوشت انقلاب ۱۳۵۷راتوازن قوا تعیین کرد. قسمت پایانی

  مجاهدین ضد خلق اگر عناصر خود سر را تقویت نکردند، کاری انجام نداده وهمیشه بمثابه مانعی دربرابر تلطیف اوضاع سیاسی عمل کردند واین مسئله را با نگاه به لیست ترور هایی که انجام  دادند یا ترور های سرویس های خصوصی امریکا، بقایای ساواک و ...میکرد را بعهده گرفتند، با وضوح بیشتری نمایان است. اگر بفرض حکومت ایران تمام کارهایش بد باشد  ، تضعیف قابل توجه داعش وجلوگیری از ... مطلب کامل

  جواد فیروزمند:درگذشت مهدی تقوایی و نقشی که میتوانست ایفا کند

  تقریبا نه خود و نه هیچ یک از اعضای خانواده اش روی خوشی در جنگ سرنوشت ندیدند. و متأثر از اینکه طی ۲۸ سال جدایی خاموش از سازمان و آرمان های گذشته، سینه سوزان و درهم شکسته اش را بگشاید، لب بجنباند و سازمان مطبوعش را با آنهمه بلایای درون تشکیلاتی که برسرش ، خانواده اش و مهمتر از همه در مسیر مبارزه اش آمده ... مطلب کامل

  چرا آمار قربانیان کرونا در آلمان پایین است؟

   راز پایین بودن آمار قربانیان کرونا در آلمان فرارو  ـ 29.03.2020 آمار و ارقام مبتلایان و مرگ ومیر‌های ناشی از کروناویروس جدید حاکی از آن است که اروپا در حال تبدیل شدن به کانون اصلی شیوع این ویروس همه گیر است. ایتالیا و اسپانیا به تنهایی حدود ۱۶۰۰۰ مرگ و میر ناشی از کرونا را به ثبت رسانده اند ... مطلب کامل

  چرا آمار قربانیان کرونا در آلمان پایین است؟

    مگر افراد برده شما هستند که باید چنین به آنان امر و نهی و حتی درخصوصی ترین امورشان تابع شما باشند؟  ثانیا بر فرض که تو درست بگویی آیا کاری و شرافتی و عمل خیری و باقی الصالحاتی بیشتر از اینکه فردی با یک زن بی پناهی زندگی مشترک بخواهد داشته باشد؟ یک زندگی مشترک ایجاد کند ... مطلب کامل

  فلسفه میان” بهشت سوسیالیسم” و “فلسفه زندگی”

  فیلسوف دیگری بنام لوتس (1881-1871م) در آن زمان میگفت برای ورود به شناخت جهان راههای گوناگونی وجود دارد؛ درک و شناخت انسان از جهان میتواند، علمی، استتیک، مذهبی، اقتصادی و یا سیاسی باشد و برای هر کدام از این راهها، زمانی افرادی از گوشه ای برای پاداش این حقیقت جهانی،دست تکان خواهند داد. در ادامه بحث تعریف و وظایف رشته فلسفه، متفکر آشنایی بنام ویلهلم دیلتای(1911-1833) کوشید تا ار ... مطلب کامل

  فلسفه میان” بهشت سوسیالیسم” و “فلسفه زندگی”

  نماینده ی این مردمی که ازنظر شما حاکمیت شان اشغال شد ، چه کسی بود؟ آنها که تازه وبصورت حداکثر بیست نفری سر ازخانه های تیمی درمیآورند و قاطی چند هزار ( حداکثر 3هزار) زندانی سیاسی شده بودند که تنها درصد ناچیزی از مردم ( روشنفکران انقلابی) انها را میشناختند؟!   ضمنا درابتدای انقلاب استبداد ... مطلب کامل

  فلسفه میان” بهشت سوسیالیسم” و “فلسفه زندگی”

  حالا نگاه کنید سر همین ویروس کرونا که الان جهانی شده . این مریم قجر داره پیام میده اهای مردم دنیا بیاید بینیند اخوندها کرونا هستن وبه داد مردم نمیرسه.در حالی که این حتی در ایتالیا وفلسطین وعراق والبانی هم الان اومده این خانم با تمام درک وفهمش وانقلابش میگه این فقط ایرانه .خب خانم محترم تو کمک کن تمام دنیاهم داره نگاه میکنه ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -