• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • احسان بیدی:آیا مسعود رجوی جام زهر را در آلبانی سر می کشد؟

  اما مسعودرجوی که مثل یک قمار‌باز همه آرزوها و رؤیاهای خود را برای رسیدن به قدرت به مردم باخته بود، هر روز بیش از گذشته عصبی و دچار بی تعادلی شده بود و می‌دید که همه ترفند های وی به یک تف سربالا درمناسبات مبدل شده‌اند و هیچ راهی ندارد جز اینکه غیبت نکب بارخودش را ادامه دهدچرا این موضوعات را یاداوری کردم؟ روی سخنم برانچه که مسعود رجوی درالبانیا در حال انجام هست، می باشدبعد از انیکه مسعودرجوی با رشوه دادن و با طرح وبرنامه توانست محل اسکان جداشده ونفراتی که ازلیبرتی به آلبانی امده اند را منحل کند که دلیل آن هم برای همگی روشن است. اصلی‌ترین دلیل بخاطر قطع تماس فیزیکی نفرات جداشده با نفراتی که هنوز درتشکیلات بودند . بعدها مسعودرجوی بارشوه دادن توانست این اپارتمانها را منحل والبته با به خدمت گرفتن نفراتی که در پوش جداشده امده بودند بیرون و با پول خرج کردن وخریدن نفرات ناراضی توانست به این موضوع دست پیداکند.

  ضوابط پوشالی مسعود رجوی در آلبانی

  آیا  مسعود رجوی جام زهر را در آلبانی سر می کشد؟

  احسان بیدی ـ تیرانا ، آلبانیا  ـ سایت نجات یافتگان در آلبانی

  لینک به منبع

  28.12.2015

  نزدیک به سه سال میشود که به کمک نهادهای بین‌المللی و فشار و روشنگری اعضای جداشده و فعالین حقوق بشر مسعود رجوی تن به این داده است که کم کم تعدادی را از عراق و کمپ لیبرتی آزاد و به آلبانی منتقل کند و این یعنی پایان امپراطوری و فرقه گرایی مسعود رجوی در عراق. اما آیا رهبری مسعود رجوی و این فرقه تروریستی پایان یافته است؟

  همه ما که درتشکیلات مخوف وخودساخته مسعود رجوی بودیم به خوبی به یاد داریم که مسعود رجوی همواره برطبل توخالی ضوابط وچهارچوب هایی میزد که اساس امپراطوری ان رانگه میداشت.

  و بازهمه ما به خوبی به یاد داریم که از سال 2003 و بعد از سقوط دولت صدام حسین به این طرف، مسعود رجوی به خوبی فهمید که عواقب این سرنگونی مصادف شده با انفجار درونی امپراطوری آن و شاهد ریزش نیرو و از سوی دیگر شاهد تنفر وکینه نفرات، و مواجه با فضایی خواهد شد که نفرات تن به خواسته های او ندهند و از مناسبات مخوف ان فرار کنند.

  یادم میاید وقتی که ریزش نفرات شروع شد و به دنبال آن افشای نقض حقوق بشر و افشاگری های مختلف پی درپی از مناسبات تشکیلاتی در درون مجاهدین انعکاس بیرونی پیدا کرد.

  صدای عزیزانی که از پیکره تشکیلات رهایی جسته بودند و از پشت دیوارهای اشرف میشندیم و خبر و

  پیام‌های صوتی این عزیزان ترسی در وجود مسعود رجوی انداخت که دست اخر مسعود رجوی درون تشکیلات به چوپان دروغگو مبدل شد وبعد از آن دیگران دل و جرات پیدا کرده و اشکارا و بدون هیچ ترسی مسعودرجوی را یک موجود وابسته به بیگانه و قدرت‌های خارجی قلمداد کرده و سطح پادگان اشرف شعار هایی حتی برروی دیوارهایی اشرف نوشته می‌شد که مسعود رجوی را مورد لعن ونفرین قرار می دادند.

  یادم میاید که مسعودرجوی ازترسش دستورداده بودکه تمامی یگانهای باصطلاح ارتش دست ساز صدام حسین دیگر حقی ندارند در مناسبات جمعی حضور داشته و اینکه میبایست از مقرهایی خودشان خارج نشوند که سرانجام به خط صدور ویزا منجر شد به شکلی که برای خروج از یک ساختمان و رفتن به ساختمان دیگر در درون قرارگاه اشرف باید برگه ویزا از بالاترین مسئول تشکیلاتی فرقه در آن یکان دریافت می‌کردی و گرنه خروج از محوطه آن یگان که همه در درون چند ساختمان قرار داشت ممنوع بود.اما مسعودرجوی که مثل یک قمار‌باز همه آرزوها و رؤیاهای خود را برای رسیدن به قدرت به مردم باخته بود، هر روز بیش از گذشته عصبی و دچار بی تعادلی شده بود و می‌دید که همه ترفند های وی به یک تف سربالا درمناسبات مبدل شده‌اند و هیچ راهی ندارد جز اینکه غیبت نکب بارخودش را ادامه دهد.

  چرا این موضوعات را یاداوری کردم؟

  روی سخنم برانچه که مسعود رجوی درالبانیا در حال انجام هست، می باشد.

  بعد از انیکه مسعودرجوی با رشوه دادن و با طرح وبرنامه توانست محل اسکان جداشده ونفراتی که ازلیبرتی به آلبانی امده اند را منحل کند که دلیل آن هم برای همگی روشن است. اصلی‌ترین دلیل بخاطر قطع تماس فیزیکی نفرات جداشده با نفراتی که هنوز درتشکیلات بودند . بعدها مسعودرجوی بارشوه دادن توانست این اپارتمانها را منحل والبته با به خدمت گرفتن نفراتی که در پوش جداشده امده بودند بیرون و با پول خرج کردن وخریدن نفرات ناراضی توانست به این موضوع دست پیداکند.

  همه شماها میدانید که مسعودرجوی که دم از تشکیلات ومنسجم بودن و تمرکز ان میزند باید منتظر این میشدیم که مسعودرجوی تمامی نفرات را دریک محل منسجم کند.

  ولی بعدازنزدیک به سه سال و ریزش نیروها مسعودرجوی با اینکه محلی را دراینجا خریداری کرده هنوز دل وجرات ان را ندارد که دریک مقر جمع کند .

  بگفته نفراتی که هنوز درون تشکیلات هستند ولی مخالف و منتقد می باشند مسعودرجوی علنا دستورداده به هیچ طریقی زیر این حرف وعمل نروید وتا میتونید نفرات را درترکیب هایی کوچک درخانه محصور و زندانی کنید و نباید در یک جا همگی سرجمع بشوند.

  مسعودرجوی علناً دستور داده که تا میتوانند به مقامات دولتی و کمیساریا رشوه بدهند و کارشکنی کنند تا نفران منتقد و ناراضی نتوانند در آلبانی پا بگیرند.

  مسعودرجوی علنا تاکید کرده با رشوه دادن و زیر فشار گذاشتن نفراتی که جداشده اند کاری کنید که انها البانیا را ترک کنند ویا کارشکنی کنید که این نفرات اقامت درالبانیا نگیرند.

  مسعودرجوی علناً گفته که پراکندگی نیروها درالبانی بخاطر این میباشد که:

  اولا نفرات با هم محفل و ارتباط فکری نداشته باشند.

  دوما هیچ ارتباطی با دنیای بیرون از مجاهدین پیدا نکنند و حتی از پشت پرده اتاق هم به خیابان‌های تیرانا و رهگذران، برای جلوگیری از ناقض جنسی ، نگاه نکنند.

  هم اکنون نفراتی که از عراق به البانیا میایند کمتراز چند روز و شایدم یک هفته در دسته هایی کوچک تقسیم شده و در خانه و اپارتمانهایی که ازقبل تهیه شده زندانی شده و حتی درهمان محل زندگی حتی حق بازکردن درب خانه را ندارند و باید ازدرون تمامی پنجرها را روزنامه بزند.

  مسعودرجوی علنا دستورداده وبه این موضوع تاکید کرده تا انجاییکه میدانید نفرات درالبانیا را دورازهم نگه دارید وحتی انها را چرخشی عوض کرده وچیزی بعنوان جشن گروهی نداشته باشید.

  مسعودرجوی علنا دستور داده که نفراتی که به البانیا آمده اند،حق این را ندارند که زبان البانیا بخوانند و حق ندارن موبایل یا کامپیوتر داشته باشند.

  مسعورجوی تاکید براین موضوع کرده که محل نفراتی که امده اند و دراپارتمانها هستن باید نزدیک به هم نباشند و تا انجاییکه امکان دارد باید دور و درحاشیه شهر باشد که اگر نفری فرار کرد نداند کجاهست و سریع دستگیرش کنید.

  مسعودرجوی علنا دستورداده که نفراتی که جدامیشوند را باید درهمان اپارتمانها قرنطینه کرده و نباید پای این نفرات به بیرون برسد.

  مسعودرجوی علنا به این موضوع تاکید کرده در غیر این صورت فروپاشی فرقه در چشم انداز خواهد بود و تا انجاییکه میتوانند نفرات را درهمان شرایط ذهنی نگه دارند

  ولی خوشبختانه این ترفندهای مسعودرجوی تاصیر نداشته و ریزش نفرات درالبانیا بازاستارت خورده ونفراتی بودن که تن به قرنطینه درمحلهایی گفته شده ، نداده و پا به فرارگذاشتند.

  مسعودرجوی به خوبی فهمید که مناسبات درونی اش در البانیا توان رویارویی با ریزش افراد ناراضی را ندارد و با یک تراژدی دردناکی روبه رو می باشد.

  آیا گذرزمان باعث می شود مسعود رجوی جام زهر را در آلبانی سر بکشد؟

  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  Ehsan Bidi

  تاریخ مصرف مسعودرجوی تمام شده است

  بعد از اشرف و لیبرتی با آلبانی چه می کنید؟

  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  آرشیو موضوع : آلبانی

  آرشیو موضوع : فعالین حقوق بشر

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2021 ايران قلم. محفوظ است.