• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • کریم غلامی: نگاهی به هذیان گویی های مریم رجوی در پیام سال نوی میلاد

  این خانم برگزیده مدعی است که مسیح “پیامبر یگانگی و برابری و محبت” است. برای اطمینان خاطر هم در اینترنت جستجو کردم و هم از برخی افراد پرس و جو کردم، همگی مسیح را پیامبر عشق و صلح و دوستی می خوانند و تنها در سایتهای مجاهدین است که مسیح را پیامبر یگانگی خوانده اند. دلیل بسیار ساده است، این زن جنایتکار چنان حد و مرزهای خیانت و وطن فروشی و جنایت را پشت سر گذاشته است که توان آن را ندارد تا از کلماتی مانند عشق و صلح و دوستی استفاده بکند، او کسی است که فرمان آتش گشودن به مردم ایران و مرزبانان ایرانی را می دهد، از وجود جنگ و خون ریزی تغذیه می کند و همیشه تلاش می کند که همسایگان و قدرت های جهانی را ترغیب به حمله و جنگ با ایران بکند، طبیعی است که این زن بیمار و جنایتکار توان استفاده از کلمه صلح، نیست. او که سالیان اعضای خودش را تحت نام انقلاب ایدئولوژیک، سرکوب و هر ندای انسانی را درون آنها کشته است، قطعا نمی تواند از کلمه عشق و دوستی استفاده بکند.

  نگاهی به هذیان گویی های مریم رجوی در پیام سال نوی میلاد

  کریم غلامی، ایران فانوس، 05.01.2016

  خیلی تلاش کردم تا بتوانم یک جمله و یا موضوع منسجم در “پیام” سال نو 2016 مریم رجوی پیدا بکنم. وقتی برای بار دوم و سوم متن به اصطلاح پیام سال نو میلادی خانم رییس جمهور “برگزیده” و دائم العمر را خواندم، بیشتر دچار سردرگمی شدم. موضوع متن، تبریک سال نو است و آن هم برای “مسیحیان ارجمند!” البته آن هم با علامت “!” البته اگر متن را بخوانید، خواهید فهمید که چرا از علامت “!” استفاده شده است، چون متن هیچ ربطی به سر تیتر آن یعنی پیام سال نو ندارد. وقتی متن پیام را برای یک دوست پزشک ترجمه کردم (بدون اینکه بگویم این متن را چه کسی نوشته است) او گفت به احتمال بسیار زیاد این فرد مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی است. برای من توضیح داد که علائم این بیماری را می توان در کل متن پیدا کرد. مانند از کار افتادگی فرایند فکری و آشفتگی فکری است. فرد مبتلا دچار توهم ها و خیلات فکری و کلامی است و فرد بیمار قطار اندیشه خود را از دست می دهد. جملات با اتصال نامنظم در معنی و آشفته گویی و تناقض است. این دوست به چند نقطه در متن اشاره کرد و توضیح داد که این فرد چگونه دچار توهم و آشفتگی فکری است.

  توهم و آشفتگی های فکری این خانم برگزیده شامل موارد زیر است:

  این خانم برگزیده مدعی است که مسیح “پیامبر یگانگی و برابری و محبت” است. برای اطمینان خاطر هم در اینترنت جستجو کردم و هم از برخی افراد پرس و جو کردم، همگی مسیح را پیامبر عشق و صلح و دوستی می خوانند و تنها در سایتهای مجاهدین است که مسیح را پیامبر یگانگی خوانده اند. دلیل بسیار ساده است، این زن جنایتکار چنان حد و مرزهای خیانت و وطن فروشی و جنایت را پشت سر گذاشته است که توان آن را ندارد تا از کلماتی مانند عشق و صلح و دوستی استفاده بکند، او کسی است که فرمان آتش گشودن به مردم ایران و مرزبانان ایرانی را می دهد، از وجود جنگ و خون ریزی تغذیه می کند و همیشه تلاش می کند که همسایگان و قدرت های جهانی را ترغیب به حمله و جنگ با ایران بکند، طبیعی است که این زن بیمار و جنایتکار توان استفاده از کلمه صلح، نیست. او که سالیان اعضای خودش را تحت نام انقلاب ایدئولوژیک، سرکوب و هر ندای انسانی را درون آنها کشته است، قطعا نمی تواند از کلمه عشق و دوستی استفاده بکند.

  این خانم برگزیده، مدعی شده است که گوهر دین عیسی، نبرد است. برای ادعای حرف خود اقدام به یک تحریف در انجیل هم کرده است، عین متن را در زیر می آورم:

  “هم‌چنان که قرآن رسالت حضرت محمد پیامبر اسلام را «رحمت برای جهانیان» توصیف کرده است. یعنی بشارت رحمت و برادری برای ابنای بشر. همان گمشده‌ بزرگ جهان امروز که جای آن را افراطی‌گری تحت نام اسلام و چپاول و سرکوب و استبداد گرفته است. پس خوشا مردمی که گوهر دین عیسی و دین محمد را در نبرد برای آزادی نوع آدمی یافته‌اند. به قول عیسی بن مریم «هیچ عشقی بزرگتر از این نیست که برای دیگران زندگی خود را بپردازیم». (انجیل متی، فصل۹، آیه ۱۷)”

  از آنجایی که کاملا به انجیل آشنایی دارم، می دانم که هیچ متنی به این عنوان “به قول عیسی بن مریم «هیچ عشقی بزرگتر از این نیست که برای دیگران زندگی خود را بپردازیم».” در انجیل وجود ندارد، ولی برای اطمینان خاطر فصل 9 آیه 17 انجیل متی را خواندم که هیچ متن مشابه به نوشته این خانم مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی پیدا نکردم.

  انجیل متی فصل 9 آیه های 16 و 17

  1. هیچ ‌کس پارچه نو را به جامه کهنه وصله نمیزند، زیرا وصله از جامه کنده می شود و پارگی بدتر می گردد. 17. و نیز شراب نو را در مشکهای کهنه نمیریزند، زیرا مشکها پاره می شوند و شراب میریزند و مشکها از بین میروند. شراب نو را در مشکهای نو میریزند تا هر دو محفوظ بماند

  برای اطمینان خاطر من متن نوشته «هیچ عشقی بزرگتر از این نیست که برای دیگران زندگی خود را بپردازیم» را در اینترنت جستجو کردم که شاید مجاهدین آدرس اشتباه نوشته باشند، ولی این متن فقط در سایتهای مجاهدین و در این پیام مجاهدین پیدا می شد و در هیچ کجای انجیل چنین متنی وجود ندارد.

  قسمت پایانی به اصطلاح پیام این خانم برگزیده، البته مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی، خیلی قابل توجه است، به عقیده من تمامی مشکلات کشورهای آشوب زده دخالت سایرین در این کشورها است. اگر کشور سوریه دچار یک فاجعه شده است، بخاطر دخالت سایر کشورها در سرنگون کردن و یا بقای بشار اسد است. اگر این کشورها را به حال خود بگذارند، بخصوص کشورهای خاورمیانه و اگر بشار اسد یک دیکتاتور است، ربطی نه به ایران و آمریکا و نه عربستان و نه به این زن دیوانه دارد. مشکلات کشور سوریه مربوط به مردم آن کشور است و همه بیگانه ها باید از این کشور خارج بشوند.

  این خانم برگزیده این چنین می گوید:

  “امید و نوید محتوم برای نجات ملت سوریه از چنگال خامنه‌ای و بشار اسد و داعش، امید و نوید برای مسیحیان بی‌خانمان‌ شده موصل و رهایی تمام ملت عراق و امید و نوید برای خلاصی نوکیشان مسیحی ایران از ترس و ناامنی و آزادی تمام ملت ایران از ستم و استبداد مذهبی.”

  مشکل مردم سوریه با دخالت کشور آمریکا و عربستان شروع شد و در ادامه سوریه و آلمان و چند کشور دیگر، وضعیت این کشور چنان وخیم شد که می توان گفت از کنترل خارج شده است. حال سئوال اینجا است که چرا این خانم برگزیده در مجموعه لگد زدن هایش هیچ لگدی به عاملین اصلی یعنی آمریکا و عربستان، نزده است؟ لطفا در پیام بعدی حتما به این سئوال پاسخ بدهید (البته که می دانیم این زن جنایتکار هرگز توان پاسخگویی ندارد). سئوال دیگر از مریم رجوی این خانم به اصطلاح برگزیده اگر شما نگران خلاصی “نوکیشان مسیحی” هستید، چگونه درون فرقه مجاهدین هر نوع از نوکیشی را سرکوب می کردید و چقدر از انسانهایی که بخاطر عدم اعتقاد به این ایدئولوژی کثیف مجاهدین، مورد شکنجه قرار نگرفته اند و زندانی نشده اند؟ چند بار مرا بخاطر اینکه به این ایدئولوژی کثیف شما اعتقادی نداشتم، مورد توهین و آزار قرار گرفته ام. چند بار شما برای من بخاطر شرکت نکردن در نماز جماعت، جلسه سرکوب گرانه گذاشته اید. آیا بخاطر نداری که در سال 1372 بخاطر رد کردن عضویت در مجاهدین و ایدئولوژی کثیف تو (انقلاب ایدئولوژیک) شخصا توسط مسعود رجوی تهدید به مرگ نشدم؟ قطعا تو ای زن بیمار و دیوانه بخاطر هذیان گویی نمی توانی آنها را بخاطر بیاوری.

  این زن بیمار در پایان دوباره تحریف دیگری در انجیل آورده است، متن پیام را در زیر می آورم:
  مریدی به عیسی گفت: اگر می‌توانی برای ما کاری بکن و عیسی گفت: «اگر می‌توانی»، یعنی «باور کن و ایمان داشته باش که تحقق همه‌چیز به دست آن که باور دارد‌، امکانپذیر است». (انجیل مرقس، فصل ۹، آیه ۲۲)

  البته در آیه 22 از فصل 9 انجیل مرقس اینگونه نوشته است “۲۲این روح بارها او را در آب یا آتش افکنده تا هلاکش کند. اگر می‌توانی بر ما شفقت فرما و یاری‌مان ده” برای اطمینان خاطر من کمی قبل و بعد این آیه را برایتان می آورم که بدانید تا کجا این زن در تحریف انجیل کلام مسیح که بشارت دهنده عشق و صلح و دوستی است پیش رفته است.

  انجیل مرقس فصل 9 آیه های 21 تا 24:

  ۲۱عیسی از پدر او پرسید: «چند وقت است که به این وضع دچار است؟» پاسخ داد: «از کودکی.۲۲این روح بارها او را در آب یا آتش افکنده تا هلاکش کند. اگر می‌توانی بر ما شفقت فرما و یاری‌مان ده.»۲۳عیسی گفت: «اگر می‌توانی؟ برای کسی که ایمان دارد همه‌چیز ممکن است.»۲۴پدرِ آن پسر بی‌درنگ با صدای بلند گفت: «ایمان دارم؛ یاری‌ام ده تا بر بی‌ایمانی خود غالب آیم!»

  بنظر می رسد که بیماری اسکیزوفرنی خانم برگزیده مریم رجوی بسیار حاد است. به همین دلیل از دولت فرانسه می خواهم که سریعا اقدام کرده او را به درمانگاه مخصوص بیماران خطرناک منتقل بکند و هر چند که بیماری او قابل درمان نیست، ولی حداقل مانع آن شوند که او به انسانها دیگر صدمه ای برساند.

  پایان

  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  آرشیو موضوع : کریم غلامی

  مطالب مرتبط :

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2021 ايران قلم. محفوظ است.