• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • کریم غلامی: نگاهی به هذیان گویی های مریم رجوی در پیام سال نوی میلاد

  این خانم برگزیده مدعی است که مسیح “پیامبر یگانگی و برابری و محبت” است. برای اطمینان خاطر هم در اینترنت جستجو کردم و هم از برخی افراد پرس و جو کردم، همگی مسیح را پیامبر عشق و صلح و دوستی می خوانند و تنها در سایتهای مجاهدین است که مسیح را پیامبر یگانگی خوانده اند. دلیل بسیار ساده است، این زن جنایتکار چنان حد و مرزهای خیانت و وطن فروشی و جنایت را پشت سر گذاشته است که توان آن را ندارد تا از کلماتی مانند عشق و صلح و دوستی استفاده بکند، او کسی است که فرمان آتش گشودن به مردم ایران و مرزبانان ایرانی را می دهد، از وجود جنگ و خون ریزی تغذیه می کند و همیشه تلاش می کند که همسایگان و قدرت های جهانی را ترغیب به حمله و جنگ با ایران بکند، طبیعی است که این زن بیمار و جنایتکار توان استفاده از کلمه صلح، نیست. او که سالیان اعضای خودش را تحت نام انقلاب ایدئولوژیک، سرکوب و هر ندای انسانی را درون آنها کشته است، قطعا نمی تواند از کلمه عشق و دوستی استفاده بکند.

  نگاهی به هذیان گویی های مریم رجوی در پیام سال نوی میلاد

  کریم غلامی، ایران فانوس، 05.01.2016

  خیلی تلاش کردم تا بتوانم یک جمله و یا موضوع منسجم در “پیام” سال نو 2016 مریم رجوی پیدا بکنم. وقتی برای بار دوم و سوم متن به اصطلاح پیام سال نو میلادی خانم رییس جمهور “برگزیده” و دائم العمر را خواندم، بیشتر دچار سردرگمی شدم. موضوع متن، تبریک سال نو است و آن هم برای “مسیحیان ارجمند!” البته آن هم با علامت “!” البته اگر متن را بخوانید، خواهید فهمید که چرا از علامت “!” استفاده شده است، چون متن هیچ ربطی به سر تیتر آن یعنی پیام سال نو ندارد. وقتی متن پیام را برای یک دوست پزشک ترجمه کردم (بدون اینکه بگویم این متن را چه کسی نوشته است) او گفت به احتمال بسیار زیاد این فرد مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی است. برای من توضیح داد که علائم این بیماری را می توان در کل متن پیدا کرد. مانند از کار افتادگی فرایند فکری و آشفتگی فکری است. فرد مبتلا دچار توهم ها و خیلات فکری و کلامی است و فرد بیمار قطار اندیشه خود را از دست می دهد. جملات با اتصال نامنظم در معنی و آشفته گویی و تناقض است. این دوست به چند نقطه در متن اشاره کرد و توضیح داد که این فرد چگونه دچار توهم و آشفتگی فکری است.

  توهم و آشفتگی های فکری این خانم برگزیده شامل موارد زیر است:

  این خانم برگزیده مدعی است که مسیح “پیامبر یگانگی و برابری و محبت” است. برای اطمینان خاطر هم در اینترنت جستجو کردم و هم از برخی افراد پرس و جو کردم، همگی مسیح را پیامبر عشق و صلح و دوستی می خوانند و تنها در سایتهای مجاهدین است که مسیح را پیامبر یگانگی خوانده اند. دلیل بسیار ساده است، این زن جنایتکار چنان حد و مرزهای خیانت و وطن فروشی و جنایت را پشت سر گذاشته است که توان آن را ندارد تا از کلماتی مانند عشق و صلح و دوستی استفاده بکند، او کسی است که فرمان آتش گشودن به مردم ایران و مرزبانان ایرانی را می دهد، از وجود جنگ و خون ریزی تغذیه می کند و همیشه تلاش می کند که همسایگان و قدرت های جهانی را ترغیب به حمله و جنگ با ایران بکند، طبیعی است که این زن بیمار و جنایتکار توان استفاده از کلمه صلح، نیست. او که سالیان اعضای خودش را تحت نام انقلاب ایدئولوژیک، سرکوب و هر ندای انسانی را درون آنها کشته است، قطعا نمی تواند از کلمه عشق و دوستی استفاده بکند.

  این خانم برگزیده، مدعی شده است که گوهر دین عیسی، نبرد است. برای ادعای حرف خود اقدام به یک تحریف در انجیل هم کرده است، عین متن را در زیر می آورم:

  “هم‌چنان که قرآن رسالت حضرت محمد پیامبر اسلام را «رحمت برای جهانیان» توصیف کرده است. یعنی بشارت رحمت و برادری برای ابنای بشر. همان گمشده‌ بزرگ جهان امروز که جای آن را افراطی‌گری تحت نام اسلام و چپاول و سرکوب و استبداد گرفته است. پس خوشا مردمی که گوهر دین عیسی و دین محمد را در نبرد برای آزادی نوع آدمی یافته‌اند. به قول عیسی بن مریم «هیچ عشقی بزرگتر از این نیست که برای دیگران زندگی خود را بپردازیم». (انجیل متی، فصل۹، آیه ۱۷)”

  از آنجایی که کاملا به انجیل آشنایی دارم، می دانم که هیچ متنی به این عنوان “به قول عیسی بن مریم «هیچ عشقی بزرگتر از این نیست که برای دیگران زندگی خود را بپردازیم».” در انجیل وجود ندارد، ولی برای اطمینان خاطر فصل 9 آیه 17 انجیل متی را خواندم که هیچ متن مشابه به نوشته این خانم مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی پیدا نکردم.

  انجیل متی فصل 9 آیه های 16 و 17

  1. هیچ ‌کس پارچه نو را به جامه کهنه وصله نمیزند، زیرا وصله از جامه کنده می شود و پارگی بدتر می گردد. 17. و نیز شراب نو را در مشکهای کهنه نمیریزند، زیرا مشکها پاره می شوند و شراب میریزند و مشکها از بین میروند. شراب نو را در مشکهای نو میریزند تا هر دو محفوظ بماند

  برای اطمینان خاطر من متن نوشته «هیچ عشقی بزرگتر از این نیست که برای دیگران زندگی خود را بپردازیم» را در اینترنت جستجو کردم که شاید مجاهدین آدرس اشتباه نوشته باشند، ولی این متن فقط در سایتهای مجاهدین و در این پیام مجاهدین پیدا می شد و در هیچ کجای انجیل چنین متنی وجود ندارد.

  قسمت پایانی به اصطلاح پیام این خانم برگزیده، البته مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی، خیلی قابل توجه است، به عقیده من تمامی مشکلات کشورهای آشوب زده دخالت سایرین در این کشورها است. اگر کشور سوریه دچار یک فاجعه شده است، بخاطر دخالت سایر کشورها در سرنگون کردن و یا بقای بشار اسد است. اگر این کشورها را به حال خود بگذارند، بخصوص کشورهای خاورمیانه و اگر بشار اسد یک دیکتاتور است، ربطی نه به ایران و آمریکا و نه عربستان و نه به این زن دیوانه دارد. مشکلات کشور سوریه مربوط به مردم آن کشور است و همه بیگانه ها باید از این کشور خارج بشوند.

  این خانم برگزیده این چنین می گوید:

  “امید و نوید محتوم برای نجات ملت سوریه از چنگال خامنه‌ای و بشار اسد و داعش، امید و نوید برای مسیحیان بی‌خانمان‌ شده موصل و رهایی تمام ملت عراق و امید و نوید برای خلاصی نوکیشان مسیحی ایران از ترس و ناامنی و آزادی تمام ملت ایران از ستم و استبداد مذهبی.”

  مشکل مردم سوریه با دخالت کشور آمریکا و عربستان شروع شد و در ادامه سوریه و آلمان و چند کشور دیگر، وضعیت این کشور چنان وخیم شد که می توان گفت از کنترل خارج شده است. حال سئوال اینجا است که چرا این خانم برگزیده در مجموعه لگد زدن هایش هیچ لگدی به عاملین اصلی یعنی آمریکا و عربستان، نزده است؟ لطفا در پیام بعدی حتما به این سئوال پاسخ بدهید (البته که می دانیم این زن جنایتکار هرگز توان پاسخگویی ندارد). سئوال دیگر از مریم رجوی این خانم به اصطلاح برگزیده اگر شما نگران خلاصی “نوکیشان مسیحی” هستید، چگونه درون فرقه مجاهدین هر نوع از نوکیشی را سرکوب می کردید و چقدر از انسانهایی که بخاطر عدم اعتقاد به این ایدئولوژی کثیف مجاهدین، مورد شکنجه قرار نگرفته اند و زندانی نشده اند؟ چند بار مرا بخاطر اینکه به این ایدئولوژی کثیف شما اعتقادی نداشتم، مورد توهین و آزار قرار گرفته ام. چند بار شما برای من بخاطر شرکت نکردن در نماز جماعت، جلسه سرکوب گرانه گذاشته اید. آیا بخاطر نداری که در سال 1372 بخاطر رد کردن عضویت در مجاهدین و ایدئولوژی کثیف تو (انقلاب ایدئولوژیک) شخصا توسط مسعود رجوی تهدید به مرگ نشدم؟ قطعا تو ای زن بیمار و دیوانه بخاطر هذیان گویی نمی توانی آنها را بخاطر بیاوری.

  این زن بیمار در پایان دوباره تحریف دیگری در انجیل آورده است، متن پیام را در زیر می آورم:
  مریدی به عیسی گفت: اگر می‌توانی برای ما کاری بکن و عیسی گفت: «اگر می‌توانی»، یعنی «باور کن و ایمان داشته باش که تحقق همه‌چیز به دست آن که باور دارد‌، امکانپذیر است». (انجیل مرقس، فصل ۹، آیه ۲۲)

  البته در آیه 22 از فصل 9 انجیل مرقس اینگونه نوشته است “۲۲این روح بارها او را در آب یا آتش افکنده تا هلاکش کند. اگر می‌توانی بر ما شفقت فرما و یاری‌مان ده” برای اطمینان خاطر من کمی قبل و بعد این آیه را برایتان می آورم که بدانید تا کجا این زن در تحریف انجیل کلام مسیح که بشارت دهنده عشق و صلح و دوستی است پیش رفته است.

  انجیل مرقس فصل 9 آیه های 21 تا 24:

  ۲۱عیسی از پدر او پرسید: «چند وقت است که به این وضع دچار است؟» پاسخ داد: «از کودکی.۲۲این روح بارها او را در آب یا آتش افکنده تا هلاکش کند. اگر می‌توانی بر ما شفقت فرما و یاری‌مان ده.»۲۳عیسی گفت: «اگر می‌توانی؟ برای کسی که ایمان دارد همه‌چیز ممکن است.»۲۴پدرِ آن پسر بی‌درنگ با صدای بلند گفت: «ایمان دارم؛ یاری‌ام ده تا بر بی‌ایمانی خود غالب آیم!»

  بنظر می رسد که بیماری اسکیزوفرنی خانم برگزیده مریم رجوی بسیار حاد است. به همین دلیل از دولت فرانسه می خواهم که سریعا اقدام کرده او را به درمانگاه مخصوص بیماران خطرناک منتقل بکند و هر چند که بیماری او قابل درمان نیست، ولی حداقل مانع آن شوند که او به انسانها دیگر صدمه ای برساند.

  پایان

  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  آرشیو موضوع : کریم غلامی

  مطالب مرتبط :

  نگاهی به کتاب ” بمب‌های آزادیبخش آمریکا “

  سخنرانی مریم رجوی برای اعضای اسیر، شیره مالی صد باره – قسمت اول ادوارد ترمادو، وبلاگ ترمادو، دهم سپتامبر 2019:… خانم ریئس جمهور مادام العمر و خودخوانده پیامش را با درود به پدران و ماردان شروع کرده، اما منظورش کدام پدران و مادران هستند معلوم نیست؟ آیا منظور ایشان همان پدران و مادرانی هستند که در ورودی اردوگاه اشرف با سنگ و چوب و تیروکمان ... مطلب کامل

  رحمان محمدیان: ۱۵ شهریور ۱۳۴۴ و رویکرد فرقه گرایی و تروریستی رجوی

  این فرد یعنی مسعود رجوی با استفاده از فضای ایجاد شده بعد از انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران و میل وافر جوانان به استقلال و رفاه اجتماعی انبوهی نیروهای جوان مملکت را با شعارهایی که به ظاهر اهداف ملی میهنی را دنبال می‌کرد به خویش جلب کرد و وعده های آنچنانی داد اما افسوس این فرد هیچگاه به فکر اهداف و آمال ملی ایرانیان نبوده بلکه دنبال ... مطلب کامل

  نامه سرگشاده عیسی آزاده به فرنسوا لوگاره

  رجوی بعد از شکست ماجراجویی اش در عملیاتی تحت عنوان فروغ جاویدان در اوت 1988 که بیش از شصت درصد افراد در آن عملیات کشته و زخمی شدند برای جلوگیری از جداشدن افراد باقیمانده از این ماجراجویی وحشتناک،  رجوی یک دیکتاتوری عجیب را در پایگاههایش در عراق وضع کرد که شروع آن با طلاق های اجباری و جدا کردن زنان و مردان از هم و بعد هم ... مطلب کامل

  علی شیرزاد: فلسفه عاشورا در فرهنگ رجوی و عضدانلو

  اولین بار عاشورا را رجوی بمعنی ومفهوم سینه زنی وبرسروکله کوبیدن را در سال 71 باب کرد درهمان زمان بنده مخالفت کردم که فرمانده محور انزمان ما که خانمها بودند مرا صدا ودراتاقش تکی صحبت کرد ودلایلم رابرایش توضیح ومجد دا مخالفت خودم رابا راه اندازی دسته های عزاداری اعلام کردم وقراربراین شد که بنده شرکت نکنم ودراین رابطه ازاد هستم وموضوع خارج ازمسایل تشکیلاتی ست مدتها ... مطلب کامل

  از فلسفه غرب به حافظ و مولانا

  من در آغاز از طریق آموزه‌های افلاطون با مفهوم فلسفه آشنا شدم. درک اندیشه‌های این اندیشمند یونانی به ما اجازه می‌دهد تا حدی اندیشه‌های همه اندیشمندان دیگر جهان از جمله متفكران اسلامی را نیز بفهمیم. به باور من اسلام در مقایسه با آموزه‌های شرقی دیگر مانند هندوگرایی یا آیین كنفوسیوس، طرز فكری بس نزدیک‌تر به فكر و فلسفه غربی دارد. برای نمونه نقشی كه تفكر افلاطون در فلسفه ... مطلب کامل

  علی جهانی : ماه محرم و فرقه رجوی

  ماه محرم و فرقه رجوی علی جهانی، وبلاگ آیینه، پنجم سپتامبر 2019:… آقا و خانم رجوی مگر امام حسین بعنوان رهبر جلوتر از یارانش با دشمن نجنگید و شهید نشد؟ و مگر امام حسین با دشمن سازش کرد که شما امروز نه تنها با ستمکاران نظیر آمریکا نه تنها سازش کرده اید بلکه تمام اوامر ایشان و متحدین منطقه ای اش نظیر اسراییل و شیوخ ... مطلب کامل

  گفتگوی سبحانی با حیرانی:آیا رجوی توانسته زندان اشرف ۳ در آلبانی را برای مغزشویی …

  در رابطه با بردن نفرات به مزرعه حيوانات یا همان زندان اشرف 3 ، رجوی  مدعي بود كه ضرورت اين دوران است و خود ابريشمچي در نشست ميگفت اينكه ما اومديم اينجا فقط و فقط به دليل اين بحث دوسال است كه ما نياز به يك ظرف ارتش آزاديبخش داريم والا كه اصلا نيازي نبود و ....و الان هم كاملا مشخص شد كه چه دروغي ميگفتند. بعد از ... مطلب کامل

  نگاهی به کتاب ” بمب‌های آزادیبخش آمریکا “

  در کتاب "بمب های آزادیبخش امریکا" بر سیاست های منفعت طلبانه امریکا در تمامی زمینه های اقتصادی و اجتماعی و سیاسی تمرکز می شود و به طور ویژه سیاست های امریکا برای تسلط بر منابع انرژی جهان یعنی نفت بر ملا شده و مورد واکاوی قرار می گیرد.  هر سه نفر در این کتاب مستقیم و غیرمستقیم امریکا را طرفدار صلح ندانسته اند و ریاکاری امریکایی در صلح طلبانه ... مطلب کامل

  نگاهی به کتاب ” بمب‌های آزادیبخش آمریکا “

  منظور ازاین برجسته ترین ها ، روسپیان سیاسی چندی هستند که پول گرفته و با سخنرانی های کوتاه خود در جلسات ترتیب داده شده توسط زیر دستان مسعود ومریم بنفع آنها سخنرانی کرده و سرشان را با سر  شیر مقایسه کردند که دراصل منحرف ترشان کرده و درحق شان ستم روا داشتند!  آنها بخوبی میدانستند که اشرف مانند آبی است که از جوی رفته وغیر قابل برگشت است وبا اینحال به مریم و ... دروغ گفته وقول بی ... مطلب کامل

  نگاهی به کتاب ” بمب‌های آزادیبخش آمریکا “

    رجوی وعضدانلو قباحت جاسوسی و بیگانه پرستی را ریخته اند شیرزاد، وبلاگ وطنم ایران، دوم سپتامبر 2019:… مجاهدین وشورا درهمین راه گام برمیدارند وهیچ احساس خجالت وشرم هم ندارند ونمیکنند چون قباحت ریخته است بله یکی ازکارهای ضد ملی وضد فرهنگی رجوی وعضدانلو ریختن قباحت بیگانه پرستی ست که میخواهد با این کارها فرهنگ ایران وایرانی را الوده به تفکرات ونجاست خود بکند ودومین عمل ضد ملی ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -