• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • کریم غلامی: نگاهی به هذیان گویی های مریم رجوی در پیام سال نوی میلاد

  این خانم برگزیده مدعی است که مسیح “پیامبر یگانگی و برابری و محبت” است. برای اطمینان خاطر هم در اینترنت جستجو کردم و هم از برخی افراد پرس و جو کردم، همگی مسیح را پیامبر عشق و صلح و دوستی می خوانند و تنها در سایتهای مجاهدین است که مسیح را پیامبر یگانگی خوانده اند. دلیل بسیار ساده است، این زن جنایتکار چنان حد و مرزهای خیانت و وطن فروشی و جنایت را پشت سر گذاشته است که توان آن را ندارد تا از کلماتی مانند عشق و صلح و دوستی استفاده بکند، او کسی است که فرمان آتش گشودن به مردم ایران و مرزبانان ایرانی را می دهد، از وجود جنگ و خون ریزی تغذیه می کند و همیشه تلاش می کند که همسایگان و قدرت های جهانی را ترغیب به حمله و جنگ با ایران بکند، طبیعی است که این زن بیمار و جنایتکار توان استفاده از کلمه صلح، نیست. او که سالیان اعضای خودش را تحت نام انقلاب ایدئولوژیک، سرکوب و هر ندای انسانی را درون آنها کشته است، قطعا نمی تواند از کلمه عشق و دوستی استفاده بکند.

  نگاهی به هذیان گویی های مریم رجوی در پیام سال نوی میلاد

  کریم غلامی، ایران فانوس، 05.01.2016

  خیلی تلاش کردم تا بتوانم یک جمله و یا موضوع منسجم در “پیام” سال نو 2016 مریم رجوی پیدا بکنم. وقتی برای بار دوم و سوم متن به اصطلاح پیام سال نو میلادی خانم رییس جمهور “برگزیده” و دائم العمر را خواندم، بیشتر دچار سردرگمی شدم. موضوع متن، تبریک سال نو است و آن هم برای “مسیحیان ارجمند!” البته آن هم با علامت “!” البته اگر متن را بخوانید، خواهید فهمید که چرا از علامت “!” استفاده شده است، چون متن هیچ ربطی به سر تیتر آن یعنی پیام سال نو ندارد. وقتی متن پیام را برای یک دوست پزشک ترجمه کردم (بدون اینکه بگویم این متن را چه کسی نوشته است) او گفت به احتمال بسیار زیاد این فرد مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی است. برای من توضیح داد که علائم این بیماری را می توان در کل متن پیدا کرد. مانند از کار افتادگی فرایند فکری و آشفتگی فکری است. فرد مبتلا دچار توهم ها و خیلات فکری و کلامی است و فرد بیمار قطار اندیشه خود را از دست می دهد. جملات با اتصال نامنظم در معنی و آشفته گویی و تناقض است. این دوست به چند نقطه در متن اشاره کرد و توضیح داد که این فرد چگونه دچار توهم و آشفتگی فکری است.

  توهم و آشفتگی های فکری این خانم برگزیده شامل موارد زیر است:

  این خانم برگزیده مدعی است که مسیح “پیامبر یگانگی و برابری و محبت” است. برای اطمینان خاطر هم در اینترنت جستجو کردم و هم از برخی افراد پرس و جو کردم، همگی مسیح را پیامبر عشق و صلح و دوستی می خوانند و تنها در سایتهای مجاهدین است که مسیح را پیامبر یگانگی خوانده اند. دلیل بسیار ساده است، این زن جنایتکار چنان حد و مرزهای خیانت و وطن فروشی و جنایت را پشت سر گذاشته است که توان آن را ندارد تا از کلماتی مانند عشق و صلح و دوستی استفاده بکند، او کسی است که فرمان آتش گشودن به مردم ایران و مرزبانان ایرانی را می دهد، از وجود جنگ و خون ریزی تغذیه می کند و همیشه تلاش می کند که همسایگان و قدرت های جهانی را ترغیب به حمله و جنگ با ایران بکند، طبیعی است که این زن بیمار و جنایتکار توان استفاده از کلمه صلح، نیست. او که سالیان اعضای خودش را تحت نام انقلاب ایدئولوژیک، سرکوب و هر ندای انسانی را درون آنها کشته است، قطعا نمی تواند از کلمه عشق و دوستی استفاده بکند.

  این خانم برگزیده، مدعی شده است که گوهر دین عیسی، نبرد است. برای ادعای حرف خود اقدام به یک تحریف در انجیل هم کرده است، عین متن را در زیر می آورم:

  “هم‌چنان که قرآن رسالت حضرت محمد پیامبر اسلام را «رحمت برای جهانیان» توصیف کرده است. یعنی بشارت رحمت و برادری برای ابنای بشر. همان گمشده‌ بزرگ جهان امروز که جای آن را افراطی‌گری تحت نام اسلام و چپاول و سرکوب و استبداد گرفته است. پس خوشا مردمی که گوهر دین عیسی و دین محمد را در نبرد برای آزادی نوع آدمی یافته‌اند. به قول عیسی بن مریم «هیچ عشقی بزرگتر از این نیست که برای دیگران زندگی خود را بپردازیم». (انجیل متی، فصل۹، آیه ۱۷)”

  از آنجایی که کاملا به انجیل آشنایی دارم، می دانم که هیچ متنی به این عنوان “به قول عیسی بن مریم «هیچ عشقی بزرگتر از این نیست که برای دیگران زندگی خود را بپردازیم».” در انجیل وجود ندارد، ولی برای اطمینان خاطر فصل 9 آیه 17 انجیل متی را خواندم که هیچ متن مشابه به نوشته این خانم مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی پیدا نکردم.

  انجیل متی فصل 9 آیه های 16 و 17

  1. هیچ ‌کس پارچه نو را به جامه کهنه وصله نمیزند، زیرا وصله از جامه کنده می شود و پارگی بدتر می گردد. 17. و نیز شراب نو را در مشکهای کهنه نمیریزند، زیرا مشکها پاره می شوند و شراب میریزند و مشکها از بین میروند. شراب نو را در مشکهای نو میریزند تا هر دو محفوظ بماند

  برای اطمینان خاطر من متن نوشته «هیچ عشقی بزرگتر از این نیست که برای دیگران زندگی خود را بپردازیم» را در اینترنت جستجو کردم که شاید مجاهدین آدرس اشتباه نوشته باشند، ولی این متن فقط در سایتهای مجاهدین و در این پیام مجاهدین پیدا می شد و در هیچ کجای انجیل چنین متنی وجود ندارد.

  قسمت پایانی به اصطلاح پیام این خانم برگزیده، البته مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی، خیلی قابل توجه است، به عقیده من تمامی مشکلات کشورهای آشوب زده دخالت سایرین در این کشورها است. اگر کشور سوریه دچار یک فاجعه شده است، بخاطر دخالت سایر کشورها در سرنگون کردن و یا بقای بشار اسد است. اگر این کشورها را به حال خود بگذارند، بخصوص کشورهای خاورمیانه و اگر بشار اسد یک دیکتاتور است، ربطی نه به ایران و آمریکا و نه عربستان و نه به این زن دیوانه دارد. مشکلات کشور سوریه مربوط به مردم آن کشور است و همه بیگانه ها باید از این کشور خارج بشوند.

  این خانم برگزیده این چنین می گوید:

  “امید و نوید محتوم برای نجات ملت سوریه از چنگال خامنه‌ای و بشار اسد و داعش، امید و نوید برای مسیحیان بی‌خانمان‌ شده موصل و رهایی تمام ملت عراق و امید و نوید برای خلاصی نوکیشان مسیحی ایران از ترس و ناامنی و آزادی تمام ملت ایران از ستم و استبداد مذهبی.”

  مشکل مردم سوریه با دخالت کشور آمریکا و عربستان شروع شد و در ادامه سوریه و آلمان و چند کشور دیگر، وضعیت این کشور چنان وخیم شد که می توان گفت از کنترل خارج شده است. حال سئوال اینجا است که چرا این خانم برگزیده در مجموعه لگد زدن هایش هیچ لگدی به عاملین اصلی یعنی آمریکا و عربستان، نزده است؟ لطفا در پیام بعدی حتما به این سئوال پاسخ بدهید (البته که می دانیم این زن جنایتکار هرگز توان پاسخگویی ندارد). سئوال دیگر از مریم رجوی این خانم به اصطلاح برگزیده اگر شما نگران خلاصی “نوکیشان مسیحی” هستید، چگونه درون فرقه مجاهدین هر نوع از نوکیشی را سرکوب می کردید و چقدر از انسانهایی که بخاطر عدم اعتقاد به این ایدئولوژی کثیف مجاهدین، مورد شکنجه قرار نگرفته اند و زندانی نشده اند؟ چند بار مرا بخاطر اینکه به این ایدئولوژی کثیف شما اعتقادی نداشتم، مورد توهین و آزار قرار گرفته ام. چند بار شما برای من بخاطر شرکت نکردن در نماز جماعت، جلسه سرکوب گرانه گذاشته اید. آیا بخاطر نداری که در سال 1372 بخاطر رد کردن عضویت در مجاهدین و ایدئولوژی کثیف تو (انقلاب ایدئولوژیک) شخصا توسط مسعود رجوی تهدید به مرگ نشدم؟ قطعا تو ای زن بیمار و دیوانه بخاطر هذیان گویی نمی توانی آنها را بخاطر بیاوری.

  این زن بیمار در پایان دوباره تحریف دیگری در انجیل آورده است، متن پیام را در زیر می آورم:
  مریدی به عیسی گفت: اگر می‌توانی برای ما کاری بکن و عیسی گفت: «اگر می‌توانی»، یعنی «باور کن و ایمان داشته باش که تحقق همه‌چیز به دست آن که باور دارد‌، امکانپذیر است». (انجیل مرقس، فصل ۹، آیه ۲۲)

  البته در آیه 22 از فصل 9 انجیل مرقس اینگونه نوشته است “۲۲این روح بارها او را در آب یا آتش افکنده تا هلاکش کند. اگر می‌توانی بر ما شفقت فرما و یاری‌مان ده” برای اطمینان خاطر من کمی قبل و بعد این آیه را برایتان می آورم که بدانید تا کجا این زن در تحریف انجیل کلام مسیح که بشارت دهنده عشق و صلح و دوستی است پیش رفته است.

  انجیل مرقس فصل 9 آیه های 21 تا 24:

  ۲۱عیسی از پدر او پرسید: «چند وقت است که به این وضع دچار است؟» پاسخ داد: «از کودکی.۲۲این روح بارها او را در آب یا آتش افکنده تا هلاکش کند. اگر می‌توانی بر ما شفقت فرما و یاری‌مان ده.»۲۳عیسی گفت: «اگر می‌توانی؟ برای کسی که ایمان دارد همه‌چیز ممکن است.»۲۴پدرِ آن پسر بی‌درنگ با صدای بلند گفت: «ایمان دارم؛ یاری‌ام ده تا بر بی‌ایمانی خود غالب آیم!»

  بنظر می رسد که بیماری اسکیزوفرنی خانم برگزیده مریم رجوی بسیار حاد است. به همین دلیل از دولت فرانسه می خواهم که سریعا اقدام کرده او را به درمانگاه مخصوص بیماران خطرناک منتقل بکند و هر چند که بیماری او قابل درمان نیست، ولی حداقل مانع آن شوند که او به انسانها دیگر صدمه ای برساند.

  پایان

  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  آرشیو موضوع : کریم غلامی

  مطالب مرتبط :

  بررسی تحولات مجاهدین در سال ۲۰۱۹ در گفتگوی جواد فیروزمند با محمد حسین سبحانی

  در همین رابطه وزیر خارجه آمریکا مایک پمپئو نیزدچار اشتباه محاسبه شد. او برای دفاع از اقدام تروریستی دولت آمریکا، جشن و شادی یک گروه تروریستی مسبوق به سابقه در خارج از مرزهای ایران را بحساب جشن و شادی مردم ایران جا زد. موضوعی که نشان میدهد سیاست خارجی آمریکا چقدر دور از واقعیت های جامعه ایران بوده و خواسته های نامشروع یک ... مطلب کامل

  خروج فوری نیروهای آمریکایی از عراق در مجلس عراق به تصویب رسید

  آقای عبدالمهدی گفت مصلحت این است که حضور نیروهای آمریکایی به پایان برسد. برای این کار دو راه هست، یا خروج فوری یا تعیین جدول زمانی و همزمان محدود شدن نقش نیروهای آمریکایی به آموزش و مبارزه با داعش. این موضوع به رای گذاشته شده بود و خروج فوری رای آورد. مایک پومپئو وزیر خارجه آمریکا در واکنش به این مصوبه به شبکه فاکس گفت عادل عبدالمهدی نخست ... مطلب کامل

  خروج فوری نیروهای آمریکایی از عراق در مجلس عراق به تصویب رسید

  نزدیک به دو ماه گذشته بود که هنوز از صلیب سرخ خبری نبود و هیچکس از خانواده یا جایی خبری  نداشت ولی گاها زمزمه هایی از بعضی از سربازان به گوش می رسید که احتمال دارد دولت عراق اجازه بدهد صلیب سرخ از اردوگاه ها بازدید کند (چون هنوز دولت عراق کمیته صلیب را به رسمیت نمی شناخت یعنی عضو پیمان ژنو نبود) درهمین دوران به بهانه های ... مطلب کامل

  خروج فوری نیروهای آمریکایی از عراق در مجلس عراق به تصویب رسید

  او همچنین در سال 1369 زمانی که صدام حسین پس از فارغ شدن از جبهه شرقی به کویت و هم پیمان خود حمله کرد تا از آنان انتقام و غنیمت بگیرد، آن جا نیز رعیت حقیر نزد اربابش گله و انتقاد کرد که خطر، همواره جبهه شرقی است و رفتن به کویت رفتن به چاله است. واقعیت امر و واقعیت شکست مجاهدین خلق و عربستان سعودی و دیگران، ... مطلب کامل

  بررسی تحولات مجاهدین در سال ۲۰۱۹ در گفتگوی جواد فیروزمند با محمد حسین سبحانی

  ۱. اخراج جان بولتون از کاخ سفید و تاثیرآن بر محدود شدن هر چه بیشتر فعالیت های خشونت طلبانه مجاهدین. این موضوع همچنین تاثیرات بسیار زیادی بر نگرش دولت آمریکا داشته و از طرفی موجب افسردگی و دلسردی رهبران و اعضای سازمان گردید. بگونه ای که موجب بایگانی شدن یکی از بزرگترین توهمات سازمان شد. رجوی در توهم جشن با جان بولتون در تهران حسرت بدل ... مطلب کامل

  بررسی تحولات مجاهدین در سال ۲۰۱۹ در گفتگوی جواد فیروزمند با محمد حسین سبحانی

  دونالد ترامپ، پیشتر در توییتی تهدید کرده بود که در صورت حمله ایران به آمریکایی‌ها یا منافع این کشور به تلافی کشتن قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، آمریکا ۵۲ نقطه در ایران (به عدد گروگان‌های آمریکایی در ماجرای گروگانگیری سال ۱۳۵۸) را هدف گرفته است. آقای ترامپ نوشت که بعضی از این اهداف "برای ایران و فرهنگ ایرانی" بسیار مهم هستند. آقای ظریف در توییت خود ... مطلب کامل

  حسن حیرانی: افشای توطئه رذیلانه فرقه رجوی علیه مستمری بگیرانش در تیرانا

  اما دليل اينكار چيست مگرتعداد كل اين نفرات كه از دفتر فرقه مستمري ميگيرند آنهم كساني با چندين دهه سابقه حرفه اي در اين فرقه كه الان در كهولت و بيماري هستند چند نفر هستند و مگر چقدر به آنها كمك هزينه زندگي پرداخت ميشود و كل اين عدد مگر چقدر است آنهم براي سازمان پر از افتخاري !؟!؟!؟ كه چندين وچند كاميون كمك هاي اهدايي از طرف ... مطلب کامل

  حسن حیرانی: افشای توطئه رذیلانه فرقه رجوی علیه مستمری بگیرانش در تیرانا

   بازی با آمار و ارقام| پیدا و پنهان لیستِ جعلی اعدام‌های دهه 60 مسعود خدابنده، ایران اینترلینک ـ 30.12.2019 ... درباره اعدام‌های سال 1367، مسعود رجوی در آغاز مدعی شد که تعداد آن، 6400 نفر است اما کم کم این آمار را تغییر داد. از این رو در مرحله بعد ادعا کرد این تعداد 12000 نفر بوده و بعد مدعی شد که 20 الی 30 ... مطلب کامل

  مالک بیت مشعل: همیاری یا شو مضحک ؟ نادان خودتان هستید

   عربستان و کارخانه های پوششی فرقه و سرمایه گذاری در کشورهای مختلف با اسم و عناوین مختلف و استفاده از اعضای خود با که اصلا هیچ ارتباطی با فرقه ندارند و زندگی خود را میکنند و از این طریق فرقه در حال پولشویی و کلاهبرداری است وگرنه چطور این فرقه هزینه های سنگین ساخت اشرف (۳) را پرداخت آیا با همیاری تامین شد و دیگر ... مطلب کامل

  مالک بیت مشعل: همیاری یا شو مضحک ؟ نادان خودتان هستید

  مریم عضدانلو در کلیسای تیرانا علی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و نهم دسامبر 2019:… همه ساله مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی با شرکت در مراسم یک کلیسا در پاریس مدره نمایی کرده و سعی میکند  خودش  را صلح طلب جا بیاندازد امسال چون دولت فرانسه و شهروندان شهر پاریس چنین اجازه ای به او نداده اند مجبور شده در تیرانا مرکز کشور آلبانی ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -