• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • رجوی داعشی از ترس خانواده ها دست به دامن امریکا ؛ لابی های اسرائیل شد

  رجوی داعشی از ترس خانواده ها دست به دامن امریکا ؛ لابی های اسرائیل شد

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم فوریه ۲۰۱۶:…  اما روز سوم دولت عراق اجازه حضوربه خانواده ها را در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی نداد و مانع حضور خانواده ها شد ! رجوی داعشی و مریم قجر داعشی و یک مشت رجوی صفت حرامزاده مدعی هستند دولت عراق دست نشانده رژیم ایران می باشد و کنترل کننده های کمپ لیبرتی وابسته به نیروی قدس سپاه پاسداران ایران هستند و مستقیم از ایران دستور می گیرند …

  لینک به منبع

  رجوی داعشی از ترس خانواده ها دست به دامن امریکا ؛ لابی های اسرائیل شد .

  محمد رزاقیروز ۴ بهمن ماه عده ای از خانواده های اعضاء نگون بخت فرقه رجوی برای ملاقات عزیزانشان با پذیرش خطر در این وضعیت امنیتی بد عراق به پشت دیوارهای کمپ لیبرتی رفتند تا شاید بتوانند حتا شده ۵ دقیقه عزیزان خود را ملاقات کنند .

  روز اول حضور خانواده ها مصادف با حضور ماموران یونامی بود و خانواده ها با التماس و گریه از ماموران یونامی خواهان کمک شدند ولی ماموران یونامی به فرموده اربابانشان حتا حاضر نشدند به حرف خانواده های چشم گریان گوش بدهند .

  روز دوم به دستور رجوی داعشی و مریم قجر داعشی سران فرقه یک عده فالانژهای خود را با صورتهای پوشیده در جلو درب کمپ به خط کرد تا با فحش دادن و توهین به خانواده ها انها را از تقاضای ملاقات منصرف کند ولی در مقابل فحاشی و توهین ها این مادران و پدران پیر چشم گریان بودند که با دست به انها بوسه می فرستادند .

  این فالانژها در مناسبات فرقه رجوی وبیرون از روابط مناسبات؛ رجوی صفتانی هستند که به مادر و خواهر خود هم نا محرم می باشند و نمونه های این موجودات رجوی صفت هم درون تشکیلات فرقه رجوی دیده ام که به جرم دزدی ؛ همجنسبازی ؛ تجاوز…مرید بودن خودشان را به نمایش می گذارند در بیرون هم رجوی صفتانی هستند دزد ؛ معتاد تزریقی ایدزی ؛ کلاهبردار ؛ که حتا با فامیل و محرم خودشان سکس چت می کنند و برای لاپوشانی کثافت کاریهایشان بوزینه وار بالا پائین می پرند تا گند و کثافتکاریهایشان را مثل رجوی بپوشانند ولی این یکی اشتباه کرده اند چون اینجا دیگر تشکیلات فرقه رجوی نیست که بخواهند مثل رجوی هر مزخرفی را به دیگران نسبت بدهند و به این رجوی صفتان گفتم و می گویم بعد از تزریق و یک بست دماغی زدن هر چقدر می خواهید بوزینه وار بالا و پائین بپرید فحش بنویسید و یاوه گوئی کنید ولی مطمئن باشید زود تر از رجوی یقه شما حرامزاده های رجوی صفت به دستم خواهد افتاد این به یقین می گویم و قسم می خورم انوقت مثل رجوی یا باید توی سوراخ موش بخزید یا به هر بهاء لازم خواهیم دید که کی چکاره است .اسب کهر را بنگر !!!

  اما روز سوم دولت عراق اجازه حضوربه خانواده ها را در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی نداد و مانع حضور خانواده ها شد !

  رجوی داعشی و مریم قجر داعشی و یک مشت رجوی صفت حرامزاده مدعی هستند دولت عراق دست نشانده رژیم ایران می باشد و کنترل کننده های کمپ لیبرتی وابسته به نیروی قدس سپاه پاسداران ایران هستند و مستقیم از ایران دستور می گیرند !

  اما واقعیت صحنه تا بحال نشان داده که عده ای از دولتمردان عراق برای حفظ سمت به هر بهاء گوش به فرمان سفارت امریکا ولابیهای اسرائیلی هستند با اینکه صدها شاکی ؛پرونده ؛ شاهد بر علیه سران فرقه رجوی داعشی هم درعراق و هم در ایران ؛ اروپا وجود دارد اما دولت قبلی و فعلی عراق به دستور اربابش مانع باز شدن پرونده های جنائی رجوی داعشی در دادگاههای ان کشور شده است .

  اما جهت یاد اوری به کسانی که مانع حضور خانواده ها در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی شدند بطور خاص به اقای العبادی تخست وزیر عراق !

  آقای العبادی :

  کمیته منتخب شما در رابطه با رسیدگی به امور کمپ لیبرتی به دستور نخست وزیری مانع حضور خانواده های ایرانی پشت دیوارهای کمپ لیبرتی شده اند !

  اقای العبادی :

  در بین خانواده ها ئی که خواهان ملاقات با عزیزانشان در کمپ لیبرتی هستد مادران پیرچشم گریان ؛ پدران پیرکمر شان از دوری عزیزانشان خم شده بیش از۰ ۳ سال ازدیدن عزیزان خود محروم هستند !

  خانواده هائی که بعضی هایشان سال پیش برای دیدار ۵ دقیقه ای با قبول و ریسک خطر خود را پشت دیوارهای کمپ لیبرتی رساندند ولی رجوی داعشی مانع ملاقات خانواده ها شد و بعضی از ان مادران و پدران حسرت به دل از این دنیا رفتند .

  اقای العبادی :

  برای یاد اوری باید به اطلاع شما و دیگر دوستانتان در دولت عراق می رسانم:

  در اوریل ۲۰۱۴ رجوی داعشی اتحادی با پس مانده های حزب بعث و البغدادی داعشی و طارق الهاشمی بوجود امد مریم قجر داعشی با اوردن طارق الهاشمی فراری به اروپا زمینه اوردن تروریستها از سوریه به عراق فراهم کردند و خود شما شاهد بودید که تروریستهای داعشی و پس مانده های حزب بعث و نفرات طارق الهاشمی ظرف چند روز چه جنایتهائی را در حق مردم عراق مرتکب شدند در همان روزهائی که داعشی های البغدادی مشغول قتل و عارت مردم عراق بودند مریم قجر داعشی با برپائی جلسات مختلف در فرانسه نقش بوقچی تروریستهای داعشی را ایفا می کرد و مدعی بود موصل و تکریت … به دست عشایر و انقلابیون عراق ازاد شده !!!

  اقای العبادی

  زمانی که تروریستهای داعشی و پس مانده های حزب بعث و افراد طارق الهاشمی در عراق صدها دانشجوی شیعه دانشکده افسری تکریت به شیوه وحشیانه تیرباران می کردند و مردم عراق در کوچه و خیابان می کشتند و اموال دولتی و مردم عراق غارت می کردند رجوی داعشی به اعضاء خود در کمپ لیبرتی پیام فرستاده بود که در چند روز اینده دولت اقای مالکی سرنگون خواهد شد و بغداد به دست بعثی ها و داعشی ها خواهد افتاد و ان وقت اعضاء فرقه رجوی توسط بعثی ها و داعشی ها مسلح خواهند شد و بر علیه دولت عراق و نیروههای شیعه خواهند جنگید و رجوی داعشی سپس به سران فرقه دستور می دهد همان شب به جشن و پایکوبی بپردازند و اماده باشند تا در اولین ساعت سقوط بغداد به جمع بعثی ها و داعشی ها بپیوندند .

  اقای العبادی :

  جهت یاد اوری به شما و دوستانتان در دولت عراق باید بگویم سیاست کثیف استفاده از فرقه رجوی داعشی برای حفظ منافع فردی یا حزبی هیچ وقت از یاد و خاطره مردم ایران بطور خاص قربانیان فرقه رجوی داعشی و خانواده های چشم به راه اعضاء نگون بخت اسیر در چنگال فرقه رجوی نخواهد رفت . شما و اقای مالکی و دیگر دوستانتان در عراق بهتر از هر کسی می دانید که تروریستهای داعش و حزب بعث بعد از تصرف موصل ؛ تکریت و رمادی به سمت بغداد پیشروی می کردند که اگر کمک ایرانیها نبود شما و دیگر دوستانتان حتا فرصت پوشیدن کفشهایتان را نداشتید چه برسد به کت وشلوار ؛ کروات و ..

  ایا رفتار دولت عراق با خانواده های ایرانیهائی که فقط خواهان ملاقات با عزیزان خود هستند از طرف دولت شما درست می باشد؟

  اقای العبادی

  شما در روز اربعین حسینی با پای پیاده به زیارت کربلا رفتید آیا رفتار شما بعنوان یک فرد مسئول در دولت عراق با راه و رسم امام حسین همخوانی دارد ؟ روز عاشورا که لشگر یزید به صف شده بود امام حسین خطاب به لشگر یزید گفت ای لشگریان یزید اگر دین و ایمان ندارید لا اقل ازاده باشید

  اقای العبادی شما برای حفظ قدرت فردی و حزبی خود به هر کسی که می خواهید دل ببندید اما بدانید این دل خوشی عمری دارد وابدی نیست همانطور که در زمان جنگ ایران و عراق ـ کشورهای امریکا ئی و اروپائیها ؛ عربها از صدام ملعون حمایت سیاسی و نظامی می کردند همانها هم سرنگون اش کردند و از بالای چوبه دار اویزان کردند بس زیاد به امریکا و لابی های اسرائیل دل خوش نکنید مطمئن باشید ناله های مادران چشم گریان و پدران کمرخمیده ؛ رجوی و رجوی صفتا ن را رسوا خواهد کرد این را به یاد بسپارید !

  این را هم اضافه کنم مردم ایران هیچ نیازی به وعده های تو خالی دولتمردان عراق به هنگام مسافرت به ایران مبنی بر اخراج فرقه رجوی و محاکمه سران فرقه را ندارند و به قول ما ایرانیها تکرار وعده های تو خالی میماند مثل قمپوز در کردن رجوی داعشی که می گفت اگر کوهها بجنبد اشرف ز جا نجنبد !

  اقای العبادی رجوی داعشی دستمالی که صدام ملعون ان را استفاده کرده بعد دور ریز ان را امریکائیها در زمان حضورشان در عراق استفاده کردند بعد هم اسرائیلها در بحث هسته ای ایران از این دستمال استفاده کردند فکر نکنم این دستمالی که شما می خواهید استفاده کنید جای سالمی داشته باشد این دستمال بیشتر کثیف کننده هست تا تمیز کننده و باور کنید هر کس رجوی داعشی استعمال کرده در هر مقام و هر قدرتی که بوده قبل از انکه به نیات پلید خود برسد سرنگون شده این در تاریخ نه چندان دور به راحتی می توان دید از صدام ملعون گرفته تا طارق الهاشمی فراری تا نماینده های پیشین ؛ شهرداران سابق ؛ و یا کاندیداهای سابق اروپا ئی که به شکلی می خواستند رجوی داعشی برای منافع حقیر خود استعمال کنند اما ارزویشان را به گور بردنند و یا حسرت به دل ماندند !

  پاریس : محمد رزاقی

  _____________________________________

   

  مطالب مرتبط :

  مستند BBC و مصاحبه با آقایان حیرانی و میرزایی ـ مجاهدین خلق فرقه هستند

  مارکس در سال 1870 باکونین را یک"توطئه گر خطرناک و یک مامور تزاری" نامیده بود و سرانجام وی را به اتهام رویزیونیستی و انحراف، از انترناسیونال اول اخراج نمود. "هرتسن" در باره باکونین گفته است او انقلاب را به یک پرسش شور انگیز در زندگی نمود. باکونین مدعی بود که مارکسیستها برای آزادی تودههای شاغل، اول میخواهند آنان را برده خود و برده دیکتاتوری پرولتاریا نمایند.  ... مطلب کامل

  مستند BBC و مصاحبه با آقایان حیرانی و میرزایی ـ مجاهدین خلق فرقه هستند

  شما که برای آوردن یک نفر به شوهای تکراری صدها هزار دلار خرج می کنید و در عراق و همین اروپا برای هر یک از خارجیانی که با شما همکاری می کنند ده هزار دلار کمک می کنید به ایرانی که می رسد می شوید دشمن. بله این درست است شما دشمن ملت ایران هستید و مردم ایران به شما اجازه نمی دهند حتی اسمشان را به زبان بیاورید. ... مطلب کامل

  مستند BBC و مصاحبه با آقایان حیرانی و میرزایی ـ مجاهدین خلق فرقه هستند

  عضدانلو مثل اربابش ترامپ درحال التماس برای عکس انداختن با هرکسی که ازخیابون رد شود است تا اورا بعنوان رهبرجهان معرفی وخودرا خلاص کند دیدیم که درجریان اشرف ولیبرتی هرچقدراز اینها رادورخودش جمع وپول های هنگفت به انها داد نتوانستند جلواخراج او ازعراق را بگیرند واگردولت فرانسه تصمیم جدی برای اخراج داشته باشد نه پدران ومادران روحانی ، نه مریم زن خدا ، نه عیسی پسرخدا ، ... مطلب کامل

  مجاهدین خلق در آلبانی چه می کنند؟ غسل و توبه در نشست های شبانه با خواندن تناقضات جنسی

   مجاهدین خلق در آلبانی چه می کنند؟ غسل و توبه در نشست های شبانه با خواندن تناقضات جنسی گفتگوی تلویزیون بی بی سی با آقای حسن حیرانی در برنامه 60 دقیقه تلویزیون بی بی سی در برنامه 60 دقیقه خود با آقای حسن حیرانی از اعضای جداشده از مجاهدین خلق در آلبانی و آقای رفیع زاده به عنوان پژوهشگر که مدعی بود سازمان مجاهدین ، یک فرقه نیست، گفتگو کرد. در ... مطلب کامل

  کریم غلامی : آغاز فروپاشی مبارزه مسلحانه یا تروریسم با فروپاشی دیوار برلین

  ترور مستشاران آمریکایی و نظامیان ارتش ایران در زمان شاه و ترور های بعد از انقلاب 57 بخصوص بمب گذاری در دفتر رییس جمهور در 8 شهریور 1360 و دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی در 7 تیر 1360 و بسیاری دیگر از ترورها به نام مجاهدین خلق نوشته شده بود. همکاری با صدام حسین و شرکت در سرکوب کردها و شیعه ها جزو دیگری از پرونده سنگین مجاهدین یعنی ... مطلب کامل

  کریم غلامی : آغاز فروپاشی مبارزه مسلحانه یا تروریسم با فروپاشی دیوار برلین

  زیرا تحمل هیچگونه منتقد و مخالف را ندارند، برخورد با خانواده های اعضای خودشان در مقابل زندان اشرف در عراق خود گویاترین نمونه دیکتاتوری این فرقه و سرانش می باشد، و به این معناست که افشاگری های اعضای جدا شده و منتدین به فرقه دیکتاتوری رجوی اثرات خود را گذاشته و سران فرقه را تا جائی برده که بر علیه یک منتقد هم خودشان وارد منجلاب شوند ... مطلب کامل

  مجاهدین خلق در آلبانی؛ گروهی که اعضایش نباید به دستور رجوی به سکس و خانواده فکر کنند

  شش سال از زمانی که آلبانی میزبان مجاهدین خلق، یکی از گروه‌های اصلی مخالف حکومت ایران شده، گذشته است. صدها نفر از اعضای گروه آن را ترک کرده‌اند و تعدادی از آنها گفته‌اند که این کار به دلیل قوانین سفت و سخت سازمان در مورد تجرد و همین طور کنترل روابط اعضای خانواده بوده است. حالا ده‌ها نفر از اعضای رنج‌کشیده این گروه در تیرانا، پایتخت آلبانی ... مطلب کامل

  مستند BBC و مصاحبه با آقایان حیرانی و میرزایی ـ مجاهدین خلق فرقه هستند

  پس از انقلاب سال ۱۹۷۹ ، مجاهدین خلق راهشان را از دولت ایران جدا کردند – اعضای آنان بدلیل جنگ مسلحانه تحت پیگرد قرار گرفتند و این سازمان حدود سه دهه ازعراق علیه ایران فعالیت کرد. درنهایت مهاجرت از عراق به آلبانی توسط ایالات متحده تسهیل شد و بیش از ۳۰۰۰ تن از اعضای آنان وارد تیرانا شدند. اما در آلبانی – که دارای یک ... مطلب کامل

  میرباقر صداقی: احسان بیدی قربانی تبانی مافیای آلبانی و مریم رجوی

  احسان بیدی قربانی تبانی مافیای آلبانی و مریم رجوی میر باقر صداقی، انجمن وطنم ، سوئیس، دهم نوامبر 2019:… من این توطئه کثیف فرقه رجوی علیه اعضای جدا شده را محکوم میکنم و مطمئن هستم فرقه رجوی از روی سوزش و بدلیل افشاگیرهای آقای احسان بیدی این دام را علیه ایشان پهن کرده است تا از این طریق از اعضای جدا شده و معترض در ... مطلب کامل

  آقای میرزایی در مصاحبه با BBC: من ۳۸ سال است که اجازه ندارم فرزند و همسرم را ببینم

  آقای میرزایی در مصاحبه با رادیو بی بی سی در مورد فرقه مجاهدین در آلبانی روشنگری کرد من 38 سال است که اجازه ندارم فرزند و همسرم را ببینم آقای غلامعلی میرزایی از اعضای جداشده از مجاهدین خلق در  آلبانی در مصاحبه با بخش انگلیسی رادیو بی بی سی به زوایای پنهان و عریان در تشکیلات فرقه مجاهدین  خلق به رهبری رجوی ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -