• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • رجوی داعشی از ترس خانواده ها دست به دامن امریکا ؛ لابی های اسرائیل شد

  رجوی داعشی از ترس خانواده ها دست به دامن امریکا ؛ لابی های اسرائیل شد

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم فوریه ۲۰۱۶:…  اما روز سوم دولت عراق اجازه حضوربه خانواده ها را در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی نداد و مانع حضور خانواده ها شد ! رجوی داعشی و مریم قجر داعشی و یک مشت رجوی صفت حرامزاده مدعی هستند دولت عراق دست نشانده رژیم ایران می باشد و کنترل کننده های کمپ لیبرتی وابسته به نیروی قدس سپاه پاسداران ایران هستند و مستقیم از ایران دستور می گیرند …

  لینک به منبع

  رجوی داعشی از ترس خانواده ها دست به دامن امریکا ؛ لابی های اسرائیل شد .

  محمد رزاقیروز ۴ بهمن ماه عده ای از خانواده های اعضاء نگون بخت فرقه رجوی برای ملاقات عزیزانشان با پذیرش خطر در این وضعیت امنیتی بد عراق به پشت دیوارهای کمپ لیبرتی رفتند تا شاید بتوانند حتا شده ۵ دقیقه عزیزان خود را ملاقات کنند .

  روز اول حضور خانواده ها مصادف با حضور ماموران یونامی بود و خانواده ها با التماس و گریه از ماموران یونامی خواهان کمک شدند ولی ماموران یونامی به فرموده اربابانشان حتا حاضر نشدند به حرف خانواده های چشم گریان گوش بدهند .

  روز دوم به دستور رجوی داعشی و مریم قجر داعشی سران فرقه یک عده فالانژهای خود را با صورتهای پوشیده در جلو درب کمپ به خط کرد تا با فحش دادن و توهین به خانواده ها انها را از تقاضای ملاقات منصرف کند ولی در مقابل فحاشی و توهین ها این مادران و پدران پیر چشم گریان بودند که با دست به انها بوسه می فرستادند .

  این فالانژها در مناسبات فرقه رجوی وبیرون از روابط مناسبات؛ رجوی صفتانی هستند که به مادر و خواهر خود هم نا محرم می باشند و نمونه های این موجودات رجوی صفت هم درون تشکیلات فرقه رجوی دیده ام که به جرم دزدی ؛ همجنسبازی ؛ تجاوز…مرید بودن خودشان را به نمایش می گذارند در بیرون هم رجوی صفتانی هستند دزد ؛ معتاد تزریقی ایدزی ؛ کلاهبردار ؛ که حتا با فامیل و محرم خودشان سکس چت می کنند و برای لاپوشانی کثافت کاریهایشان بوزینه وار بالا پائین می پرند تا گند و کثافتکاریهایشان را مثل رجوی بپوشانند ولی این یکی اشتباه کرده اند چون اینجا دیگر تشکیلات فرقه رجوی نیست که بخواهند مثل رجوی هر مزخرفی را به دیگران نسبت بدهند و به این رجوی صفتان گفتم و می گویم بعد از تزریق و یک بست دماغی زدن هر چقدر می خواهید بوزینه وار بالا و پائین بپرید فحش بنویسید و یاوه گوئی کنید ولی مطمئن باشید زود تر از رجوی یقه شما حرامزاده های رجوی صفت به دستم خواهد افتاد این به یقین می گویم و قسم می خورم انوقت مثل رجوی یا باید توی سوراخ موش بخزید یا به هر بهاء لازم خواهیم دید که کی چکاره است .اسب کهر را بنگر !!!

  اما روز سوم دولت عراق اجازه حضوربه خانواده ها را در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی نداد و مانع حضور خانواده ها شد !

  رجوی داعشی و مریم قجر داعشی و یک مشت رجوی صفت حرامزاده مدعی هستند دولت عراق دست نشانده رژیم ایران می باشد و کنترل کننده های کمپ لیبرتی وابسته به نیروی قدس سپاه پاسداران ایران هستند و مستقیم از ایران دستور می گیرند !

  اما واقعیت صحنه تا بحال نشان داده که عده ای از دولتمردان عراق برای حفظ سمت به هر بهاء گوش به فرمان سفارت امریکا ولابیهای اسرائیلی هستند با اینکه صدها شاکی ؛پرونده ؛ شاهد بر علیه سران فرقه رجوی داعشی هم درعراق و هم در ایران ؛ اروپا وجود دارد اما دولت قبلی و فعلی عراق به دستور اربابش مانع باز شدن پرونده های جنائی رجوی داعشی در دادگاههای ان کشور شده است .

  اما جهت یاد اوری به کسانی که مانع حضور خانواده ها در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی شدند بطور خاص به اقای العبادی تخست وزیر عراق !

  آقای العبادی :

  کمیته منتخب شما در رابطه با رسیدگی به امور کمپ لیبرتی به دستور نخست وزیری مانع حضور خانواده های ایرانی پشت دیوارهای کمپ لیبرتی شده اند !

  اقای العبادی :

  در بین خانواده ها ئی که خواهان ملاقات با عزیزانشان در کمپ لیبرتی هستد مادران پیرچشم گریان ؛ پدران پیرکمر شان از دوری عزیزانشان خم شده بیش از۰ ۳ سال ازدیدن عزیزان خود محروم هستند !

  خانواده هائی که بعضی هایشان سال پیش برای دیدار ۵ دقیقه ای با قبول و ریسک خطر خود را پشت دیوارهای کمپ لیبرتی رساندند ولی رجوی داعشی مانع ملاقات خانواده ها شد و بعضی از ان مادران و پدران حسرت به دل از این دنیا رفتند .

  اقای العبادی :

  برای یاد اوری باید به اطلاع شما و دیگر دوستانتان در دولت عراق می رسانم:

  در اوریل ۲۰۱۴ رجوی داعشی اتحادی با پس مانده های حزب بعث و البغدادی داعشی و طارق الهاشمی بوجود امد مریم قجر داعشی با اوردن طارق الهاشمی فراری به اروپا زمینه اوردن تروریستها از سوریه به عراق فراهم کردند و خود شما شاهد بودید که تروریستهای داعشی و پس مانده های حزب بعث و نفرات طارق الهاشمی ظرف چند روز چه جنایتهائی را در حق مردم عراق مرتکب شدند در همان روزهائی که داعشی های البغدادی مشغول قتل و عارت مردم عراق بودند مریم قجر داعشی با برپائی جلسات مختلف در فرانسه نقش بوقچی تروریستهای داعشی را ایفا می کرد و مدعی بود موصل و تکریت … به دست عشایر و انقلابیون عراق ازاد شده !!!

  اقای العبادی

  زمانی که تروریستهای داعشی و پس مانده های حزب بعث و افراد طارق الهاشمی در عراق صدها دانشجوی شیعه دانشکده افسری تکریت به شیوه وحشیانه تیرباران می کردند و مردم عراق در کوچه و خیابان می کشتند و اموال دولتی و مردم عراق غارت می کردند رجوی داعشی به اعضاء خود در کمپ لیبرتی پیام فرستاده بود که در چند روز اینده دولت اقای مالکی سرنگون خواهد شد و بغداد به دست بعثی ها و داعشی ها خواهد افتاد و ان وقت اعضاء فرقه رجوی توسط بعثی ها و داعشی ها مسلح خواهند شد و بر علیه دولت عراق و نیروههای شیعه خواهند جنگید و رجوی داعشی سپس به سران فرقه دستور می دهد همان شب به جشن و پایکوبی بپردازند و اماده باشند تا در اولین ساعت سقوط بغداد به جمع بعثی ها و داعشی ها بپیوندند .

  اقای العبادی :

  جهت یاد اوری به شما و دوستانتان در دولت عراق باید بگویم سیاست کثیف استفاده از فرقه رجوی داعشی برای حفظ منافع فردی یا حزبی هیچ وقت از یاد و خاطره مردم ایران بطور خاص قربانیان فرقه رجوی داعشی و خانواده های چشم به راه اعضاء نگون بخت اسیر در چنگال فرقه رجوی نخواهد رفت . شما و اقای مالکی و دیگر دوستانتان در عراق بهتر از هر کسی می دانید که تروریستهای داعش و حزب بعث بعد از تصرف موصل ؛ تکریت و رمادی به سمت بغداد پیشروی می کردند که اگر کمک ایرانیها نبود شما و دیگر دوستانتان حتا فرصت پوشیدن کفشهایتان را نداشتید چه برسد به کت وشلوار ؛ کروات و ..

  ایا رفتار دولت عراق با خانواده های ایرانیهائی که فقط خواهان ملاقات با عزیزان خود هستند از طرف دولت شما درست می باشد؟

  اقای العبادی

  شما در روز اربعین حسینی با پای پیاده به زیارت کربلا رفتید آیا رفتار شما بعنوان یک فرد مسئول در دولت عراق با راه و رسم امام حسین همخوانی دارد ؟ روز عاشورا که لشگر یزید به صف شده بود امام حسین خطاب به لشگر یزید گفت ای لشگریان یزید اگر دین و ایمان ندارید لا اقل ازاده باشید

  اقای العبادی شما برای حفظ قدرت فردی و حزبی خود به هر کسی که می خواهید دل ببندید اما بدانید این دل خوشی عمری دارد وابدی نیست همانطور که در زمان جنگ ایران و عراق ـ کشورهای امریکا ئی و اروپائیها ؛ عربها از صدام ملعون حمایت سیاسی و نظامی می کردند همانها هم سرنگون اش کردند و از بالای چوبه دار اویزان کردند بس زیاد به امریکا و لابی های اسرائیل دل خوش نکنید مطمئن باشید ناله های مادران چشم گریان و پدران کمرخمیده ؛ رجوی و رجوی صفتا ن را رسوا خواهد کرد این را به یاد بسپارید !

  این را هم اضافه کنم مردم ایران هیچ نیازی به وعده های تو خالی دولتمردان عراق به هنگام مسافرت به ایران مبنی بر اخراج فرقه رجوی و محاکمه سران فرقه را ندارند و به قول ما ایرانیها تکرار وعده های تو خالی میماند مثل قمپوز در کردن رجوی داعشی که می گفت اگر کوهها بجنبد اشرف ز جا نجنبد !

  اقای العبادی رجوی داعشی دستمالی که صدام ملعون ان را استفاده کرده بعد دور ریز ان را امریکائیها در زمان حضورشان در عراق استفاده کردند بعد هم اسرائیلها در بحث هسته ای ایران از این دستمال استفاده کردند فکر نکنم این دستمالی که شما می خواهید استفاده کنید جای سالمی داشته باشد این دستمال بیشتر کثیف کننده هست تا تمیز کننده و باور کنید هر کس رجوی داعشی استعمال کرده در هر مقام و هر قدرتی که بوده قبل از انکه به نیات پلید خود برسد سرنگون شده این در تاریخ نه چندان دور به راحتی می توان دید از صدام ملعون گرفته تا طارق الهاشمی فراری تا نماینده های پیشین ؛ شهرداران سابق ؛ و یا کاندیداهای سابق اروپا ئی که به شکلی می خواستند رجوی داعشی برای منافع حقیر خود استعمال کنند اما ارزویشان را به گور بردنند و یا حسرت به دل ماندند !

  پاریس : محمد رزاقی

  _____________________________________

   

  مطالب مرتبط :

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  وقتی خبر دسنگیری را در سالن اعلام کردند همه همدیگر را نگاه می کردند که مریم رجوی کی رفته  است ؛ برای جواب به این سئوال با ترفند می گفتند که قبل از حمله اورا فرستادند و نسرین هم همراهش است افراد همه گیج و گنگ بودند چون کسی با بیرون ارتباطی نداشت همه چیز را باید سیمای کذایی فرقه دنبال می  کردیم البته یاد آوری کنم که اون فرد ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  رجوی بعد از اشغال عراق در هرزمان که میدانست ضرر و زیانی متوجه فرقه مجاهدین است سکوت اختیار میکرد هنگام قتل روزنامه‌نگار  عربستانی خاشقچی تا به حال یک کلمه در تلویزیون و یا سایت مجاهدین درج نکرده است ، در جنگ یمن و بمباران وحشیانه مردم یمن توسط عربستان سعودی تا به امروز سکوت اختیار کرده است و حتی به روی مبارک خود نمیآورد،  زیرا ... مطلب کامل

  نگاهی به کتاب «موج سیاه»: بازنگری تاریخی درگیری‌های خاورمیانه

  تضاد میان مطالعات آکادمیک بر روی این کشورها و مسائلشان باورنکردنی است و اغلب موارد حق با نویسندهٔ کتاب است. داستان در سال ۱۹۷۷ در لبنان آغاز می‌شود، زمانی که سرزمین نویسنده در گیرودار جنگ داخلی بود. ایرانیان در تبعید همچون امام موسی صدر با فعالان شیعه در لبنان متحد شده و برای سرنگونی شاه نوار ضبط می‌کردند. انور سادات، رئیس‌جمهور مصر به اورشلیم پرواز کرد تا به ... مطلب کامل

  خاطرات غلامعلی میرزایی،قسمت ۱۷ ـ شیپور سرنگونی را می خواست رجوی بزند یا صدام حسین؟ اما چه شد؟

  ولی در صحبتهایی که بین نفرات که تبادل می شد این بود اینها را هم برای عراق نگهداری کنیم چون خود عرافیها بر اساس تجربه تانکهای قبلی که تحویل داده بودند رسیدگی به امکانات جنگی که داشتند زیر   صفربود و بخاطروعده های مستمرسرکردگان فرقه نفرات هم که سرنگونی در راه است و رهبری منتطر آماده شدن کارهای نکرده ماست هرچه سریعتر آماده شوید او (رجوی) شیپور راخواهد زد. ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  با توجه به این شرایط، امن ترین اقدام برای دولت بایدن این است که بلافاصله پس از انتخابات ریاست جمهوری به تعهدات به برجام بازگردد و همه تحریم های مربوط به برنامه هسته ای ایران را لغو کند. چنین اقدامی جدیت دولت بایدن در کسب اطمینان از اتحاد بین المللی و رهبری ایالات متحده را نشان خواهد داد و به ایران برای بازگشت به تعهدات هسته ای انگیزه ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  وقتی دید که تعداد زیادی علیرغم شرایط سخت در کمپ آمریکاییها اشرف را ترک کردند بر آن شد که شرایط دیدار خانوادگی را سخت تر بکند تا آنجایی که دیگر اجازه دیدار را نداد و گفت من اینکار را کردم و همه مسئولیت آنرا می پذیرم بدین سان جنگ بین خانواده‌های اسیران در قلعه اشرف را رجوی آغاز کرد ولی خانواده‌ها خاموش نشدن و پس ننشستند و با ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

   واقعه دیگری که آقای بولتون مفصل ماجراهای پشت پرده آن را نوشته، ماجرای حمله‌ای به ایران است که آمریکا طراحی کرده بود و انجام نداد. بعد از اینکه ایران، یک هواپیمای بدون خلبان آمریکایی را زد، گروهی از مشاوران و وزرای آقای ترامپ دور هم جمع شدند و برای حمله تلافی‌جویانه به ایران برنامه‌ریزی کردند. آقای بولتون نوشته که او و وزیر خارجه می‌خواستند به تعداد ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  چند روزنامه آمریکایی در گزارش‌هایی در این باره نوشته‌اند كه مأمورین روسی به اسلام‌گرایان شورشی طالبان وعده داده بودند در صورت حمله به مواضع نیروهای آمریكایی و کشتن سربازان این کشور در افغانستان پول دریافت خواهند کرد. بر اساس این گزارش‌ها وعده پرداخت چنین پاداش‌هایی برای قتل سربازان خارجی دیگر از جمله نظامیان بریتانیایی نیز داده شده بود.  نیویورک تایمز با استناد به منابع ناشناس گزارش داده بود ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  مسعود رجوی مردمی را به صحنه آورد که به سرعت برق و باد پشت آنان راخالی کرد ورفت تا به وطن فروشی به صدام ودیگر دشمنان ایران خوش خدمتی کند ولی بعدها چون می خواست این نامردی خودش را توجیه نماید در هر سال به این روز یک چیزی، یک اسمی که ظاهرش, قشنگ باشد اضافه می کرد. یک سال می گفت ۳۰ خرداد روز قیام علیه ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  قضیه این بود که دوستمان که دوران دانشجویی در تبریز با کمک دوستانش جزوه ای تحت عنوان «حاشیه نشینان شهر تبریز» نوشته و منتشرکرده بودند که به شرح زندگی و مشکلات معیشتی  حاشیه نشینان شهراختصاص داشت، برسم دوران دانشجویی می خواست که این کار را در خرم آباد هم تکرار کند اما چون خودش شاغل و وقت اینکار را نداشت ازمن خواست که کار تحقیق و اجرائیات را بعهده بگیرم  ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.