• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • محمد رزاقی:بیش از ۲۰ زمستان گذشت رو سیاهی به رجوی داعشی ماند !

  بیش از ۲۰ زمستان گذشت رو سیاهی به رجوی داعشی ماند !

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم فوریه ۲۰۱۶:…  قربانعلی قادر به راه رفتن نبود و پاهایش کبود و خونی بود و صورتش هم کبود باد کرده بود چند دقیقه بعد وارد شدن قربانعلی چهار دست و پا به سمت دستشوئی رفت چند دقیقه نگذشته بود که صدائی از داخل دستشوئی امد و چند نفر به طرف دستشوئی رفتیم درب را باز کردیم قربانعلی ترابی کف دستشوئی افتاده بود . چند نفری قربانعلی به وسط سلول منتقل کردیم …

  لینک به منبع

  بیش از ۲۰ زمستان گذشت رو سیاهی به رجوی داعشی ماند !

  محمد رزاقیسعی می کنم این مطلب بصورت کوتاه بنویسم . داقعیت اینکه بیان ان روزها هم یاد اور خاطرات تلخ و ازار دهنده و هم اینکه اگر بخواهم بصورت ریز توضیح بدهم یک کتاب می شود .

  اواسط پائیز سال ۷۳ رجوی داعشی بیش از ۵۰۰ عضوء نگون بخت خود را در اردوگاه بد نام اشرف زندانی و زیر شدیدترین شکنجه های روحی و جسمی برد .

  به دستور شخص رجوی داعشی در زمستان سرد کویری عراق اعضائی که زندانی بودند دسترسی به هیچ امکان استقراری و بهداشتی نداشتند وباید زندان ساخت رجوی داعشی را بدون هیچ امکانات تحمل و سپری می کردند .

  رجوی داعشی فکر نمی کرد روزی اربابش صدام ملعون سرنگون خواهد شد و شاهدان ان صحنه های وحشتناک واقعیتهای درونی و جنایتهای رجوی داعشی را افشاء خواهند کرد و به همین خاطر شکنجه گران رجوی داعشی به دستور شخص رجوی داعشی اعضاء نگون بخت در زندان بد نام اردوگاه اشرف حتا از ابتدائی ترین حقوقی یک زندانی محروم کرده بود در حالی که اعضاءنگون بخت بی گناه در دستان رجوی داعشی اسیر شده بودند و صدایشان به جائی نمی رسید .

  دراوایل زمستان سال ۷۳ دستگیری و زندانی کردن اعضاء نگون بخت تکمیل و شکنجه های روحی و جسمی توسط شکنجه گران رجوی داعشی به اوج رسیده بود و هر روز به سلولها نفرات جدید اضافه می شد بصورتیکه در یک سلول ۱۲ متری ۲۱ نفر را چپانده بودند و هر زندانی فقط یک پتو کهنه و یک دست لباس زندانی که بر تن داشت .

  در زندان رجوی داعشی ساخته هر کس یک بشقاب ملامین و یک لیوان پلاستیکی هیچ امکان فردی یا استقراری دیگری نداشت و حتا هر روز ۲ یا ۳ نفر کف سلول را باید با دست تمیز می کردند و به دستور شخص رجوی حتا کوچکترین سوراخ که ممکن بود بیرون دیده شود پوشانده شده بود و فقط از روی وعده های غذائی می فهمیدیم که صبح ؛ ظهر ؛ یا شب است .

  در زندان ساخته رجوی داعشی در طی روز هیچ کس حق یک ثانیه هوا خوری را نداشت و تا زمان شروع دادگاه ساخته رجوی دراواخر فروردین ماه سال ۷۴هیچ کس هوای بیرون تنفس نکرد .

  در ان زمستان کویری در زندان ساخته رجوی شکنجه بیداد می کرد و هر کس به بازچوئی می رفت با سر و صورت خونین دست و پای کبود توسط شکنجه گران و زندانبانان رجوی به سلول بر گردانده می شد .

  دراواسط زمستان سال ۷۳ شکنجه گرهای رجوی به دستور رجوی داعشی شکنجه را تا سر حد مرگ اعمال می کردند .

  دقیق به یاد دارم وقتی ازسلول انفرادی به زندان جدید منتقل می شدم بعد از چرخاندن در حدود ۴۵ دقیقه با چشم بسته و دستبند به دست خودروــ وارد حیاط یک ساختمان شد داخل خودرو شکنجه گران رجوی داعشی ــ حسن عزتی با نام مستعار ( نریمان ) پرویز موسوی سیگاری نیا با نام مستعار ( فاضل ) مجید عالمیان ـ بهرام جنت سرائی با نام مستعار ( مختار ) در داخل خودرو بودند موقع وارد شدن به حیاط همان محوطه یک لحظه توانستم از زیر چشم بند که سرم را به پشت صندلی چسبانده بودند و کمی چشم بند بالا رفته بود ساختمان بشناسم ؛ زندان موسوم به اسراء مروارید بود .

  بعد از پیاده شدن چند دقیقه ای هم مختار و نریمان در محوطه پیاده چرخاندند وبعد وارد ساختمام زندان سدیم و در راهرو زندان نشاندند که یک لحظه چهار شکنجه گر رجوی داعشس یک نفر را چهار دست و پا دراز کش از یک اتاق خارج می کنند فردی را که شکنجه گران رجوی از اطاق بیرون می اوردند شناختم فرهاد طهماسبی بود که در سر رشته داری با هم در یک مقر بودیم و ان زمان فرهاد در انبار قطعه خودرو مشغول بود ولی به دستور شخص رجوی داعشی فرهاد هم زندانی و زیر شکنجه های وحشی شکنجه گران رجوی کشته شده بود .

  گویا شکنجه گران رجوی دیده بودند چشم بند من بالا رفته یک لحظه سید سادات دربندی ( عادل ) مختار با دادن فحش هائی که فقط شخص رجوی و مریم قجر می باشد زیر مشت و لگد گرفتند که چرا چشم بند بالا زده ای که من گفتم :

  دست من از پشت بسته شده چطور می توانم چشم بند بالا بزنم ؟!

  عادل ریئس زندان هم زمان که می زد می پرسید که چه دیدی؟ !

  الان چه دیدی؟!

  الان کجا هستی ؟!

  من هم جواب می دادم که هیچ چیزی ندیدم از چشم بند که نمی شود چیزی دید !

  منگول رجوی به خیال ابلهانه خودش مطمئن شد چیزی ندیده ام به مختار گفت ببر توی اطاق بازرسی کن ! بعد منتقل کن داخل سلول ۵ مختار یک لحظه دستبند باز کرد و دستور داد تمام لباسهایم را در بیاورم !!!

  با اینکه یکماه و ۳ روز در زندان انفرادی بودم دوباره بازرسی بدنی شدم و لباس زندان پوشیدم دوباره مختار دست بند زد ودوباره کلی در محوطه چرخاند و جلو سلول برد بعد باز کردن درب فلزی خواست دستبند و چشم بند باز کند که دستور داد به چپ و راست نگاه نکنم و بعد باز کردن درب اصلی سلول با یک تیپا زدن از پشت به داخل سلول هل داد .

  چند روز در سلول بودم که حمید رضا برهون از زندانیان قدیمی در ایران بود شناختم حمید رضا به بچه هائی که از زیر شکنجه بر می گشتند کمک زیادی در سلول می کرد زخمهای بچه ها را با دستمالی که داشت تمیز می کرد و دست و پای کبود بچه ها را ماساژ می داد .

  چند روز در سلول بودم که قبل از شام مختار و نریمان قربانعلی ترابی بیرو ن سلول بردند و تقریبا ۲ تا ۳ ساعت بعد شام مختار و نریمان شکنجه گر قربانعلی ترابی که در زیر شکنجه خونی شده بود به داخل سلول بر گرداندند .

  قربانعلی قادر به راه رفتن نبود و پاهایش کبود و خونی بود و صورتش هم کبود باد کرده بود چند دقیقه بعد وارد شدن قربانعلی چهار دست و پا به سمت دستشوئی رفت چند دقیقه نگذشته بود که صدائی از داخل دستشوئی امد و چند نفر به طرف دستشوئی رفتیم درب را باز کردیم قربانعلی ترابی کف دستشوئی افتاده بود .

  چند نفری قربانعلی به وسط سلول منتقل کردیم حمید رضا برهون سعی کرد با دادن ماساج قلبی قربانعلی به زندگی بر گرداند ولی متاسفانه دیر شده بود از گوش سمت چپ قربانعلی ترابی خون بیرون زد چند دقیقه بعد تما کرد و قربانعلی ترابی به خاطر شدت شکنجه هائی که دیده بود در سلول روی دستمان فوت کرد .

  بدین صورت در عرض یک هفته شاهد مرگ ۲ عضوء نگون بخت فرقه رجوی داعشی در داخل زندان و شکنجه گاهی که به دستور رجوی داعشی در اردوگاه بد نام اشرف برای اعضاء ناراضی درست شده بود به چشم خود دیدم .

  روز ۲۴ فروردین سال ۷۴ به همراه هم بندی هایم با دست بند و چشم بند پشت خودرو نطامی ایفا به مقر رجوی داعشی منتقل شدیم و در انجا رجوی داعشی هم بعنوان شاکی هم وکیل هم دادستان و قاضی و… ما را محاکمه کرد و در اخر هم با سر هم بند کردن یکسری مزخرفات گفت :

  من از هر چه بگذرم از اطلاعات سری نمی گذرم و اگر از شما کسی بخواهد وجود زندان بصورت محفلی به کسی بگوید اعدامش می کنم و هر کس هم می خواهد هر چرندی بگوید به خیالمان نیست !

  همان موقع محمد محدثین با نام مستعار ( بهنام ) که در دادگاه ساخته رجوی داعشی برای سرکوب حضور داشت گفت :

  محمد رضا روحانی و متین دفتری گفته اند هر کس با سازمان و رجوی مخالفت کرد و یا خواهان خروج شد هر چند نفر هم که می خواهد باشد اعدام کنید ! اگر صدایش ( خبر اعدام ) به بیرون از اردوگاهها درز کرد ما در اروپا رفع و رجوع می کنیم !

  این را هم اضافه کنم در چند روزی که رجوی دادگاه تشکیل داده بود فردی بنام اسد علیپور و یک حرامزاده معتاد تزریقی ایدزی کلی بر علیه چند نفر گزارش نوشته بودند . تا جائی که رجوی داعشی در همان دادگاه از حرامزاده معتاد خواست تواسته با جاسوسی از چیزی بداند یا نه ؟!

  البته بعد مدتی باز دیدم که همین حرامزاده معتاد بعنوان زندانبان افرادی شده که تازه به اسارتگاههای رجوی اورده شده بودند و این معتاد حرامزاده بوزینه وار برای رجوی ادا اطوار در می اورد همانطور که رجوی داعشی زندانیان سیاسی زمان شاه به شکنجه گر تبدیل کرده بود زندانی خودش را به زندانبان نفرا ت جدید الورود ارتقاء داده بود .

  البته اسد علیپور هم که نزد رجوی داعشی ادعا می کرد گزارش نوشته که من و هادی تعالی خدا بیامرز در سلول در گوشی حرف می زدیم زود تر از همه به ایران بر گشت !

  حال بیش از ۲۰ سال از انزندان و شکنجه گاههائی که رجوی داعشی برای سرکوب اعضاء ناراضی ساخته بود گذشته .

  درست در زیر شکنجه های وحشیانه شکنجه گران رجوی داعشی متاسفاته چند نفر جان باختند امثال :

  ـ قربانعلی ترابی

  ــ فرهاد طهماسبی

  ــ پرویز احمدی

  ــ جلیل بزرگمهر

  و …..

  اما به رجوی داعشی که هم اکنون از ترس پاسخگوئی به سوراخ موش خزیده می گویم دیدی نتوانستی با شکنجه ؛ کشتن ؛و تهدید فرستادن تیم تروریستی به خیابانهای پاریس و اروپا برای همیشه جنایات تروریستی ؛ وطن فروشی ؛ جاسوسی ؛ قاچاق انسان ؛ شکنجه و کشتار اعضاء ناراضی ؛ پولشوئی و … بعنوان اطلاعات سری با پشتیبانی صدام ملعون نگه داری .

  همچنین از روز اول من و جدا شده هائی که توانستیم از اسارتگاه و اردوگاه اهدائی صدام ملعون فرار کنیم دست به افشاگری زدیم دقیقا یادم هست چند سال پیش وقتی موضوع مزدوری و حقوق بگیری اعضاء شوراء دست ساز خودت را می گفتیم بعضی ها ایراد می گرفتند و مدعی بودند با دریافت پول کسی نمی شود مخالف رژیم شد ولی دست خدا بود که سران فرقه را در موضعی قرار داد که خودشان مبالغ پرداختی به مزدوران شورائی را بیرونی کرد وبدین صورت رجوی ابله خود مهر اثبات به گفته های ما جدا شده ها زد .

  رجوی داعشی نزدیک ۱۵ سال در سوراخ موش خزیده ای همان سوراخ موش محکم نگهدار چون انچه را که من شخصا در اسارتگاههای تو دیده ام ؛ عمری که از من به فنا دادی ؛ زندانی و شکنجه کردی و … نه فراموش می کنم نه می بخشم .

  همچنیم به رجوی صفتان حرامزاده می گویم هر چقدر می خواهید مثل رجوی تهدید کنید و فحش بدهید و یاوه گوئی کنید فعلا درهلند به سماق مکیدن ادامه بده ابله فکر کردی رجوی زن ات را بر می گرداند؟!

  به رجوی صفت حرامزاده ایدزی هم می گویم فعلا به سکس چت با فامیل هایت ادامه بده با آن زن مراکشی ایدزی و ان جا کشی که ۲ نفری جا کشی زن مراکشی می کنید به تزریق و دماغی زدن ادامه بده مثل رجوی قمپوز در نکن به قیافه مفنگ ؛ ان خون ایدزی ات نمی خورد و باز می گویم اگر یک درملیون دستم به یقه رجوی نرسد مطمئن باش ؛ قسم می خورم به زودی دستم به یقه ات خواهد رسید . موادی هم که آورده بودی تمام شده الان افتاد ه ای نسیه خریدن مواد ؛ قرص و شربت . خخ

  پاریس : محمد رزاقی

  آرشیو موضوع : تحقیق و پژوهش

   

  مطالب مرتبط :

  همچنان ترور و خشونت در دستور کار رهبری فرقه مجاهدین خلق

   براستی چرا این فرقه که دم از محوریت در عالم میزند اینقدر ضعیف و خار و ذلیل شده است ؟؟؟ به چه دلیل توان و کشش این را ندارد که فرزندی در حد مکالمه با مادرش صحبت کند در صورتیکه بقول رجوی در زمان شاه زمانیکه ما زیر اعدام بودیم مادرم به ملاقات من میآمد و حالا چه شده که حتی یک مکالمه مادر و فرزند را برنمیتابید ... مطلب کامل

  همچنان ترور و خشونت در دستور کار رهبری فرقه مجاهدین خلق

  این نمایش مسخره پرده های دیگری را هم در پی داشت تا اینکه رهبران مجاهدین، ابوالقاسم(محسن) رضایی را به برنامه ای دیگر از تلویزیون خود فرستاد تا این بار شدت عمل بیشتری از خود نشان دهد. آنها پرویز خزایی نماینده رجوی در نروژ را به پای این مجادله کشاندند تا آنچه خود نمی توانند بگویند را از زبان او جاری سازند ... مطلب کامل

  همچنان ترور و خشونت در دستور کار رهبری فرقه مجاهدین خلق

  درست است که موسی خیابانی با افرادی مثل مهدی ابریشمچی، عباس داوری ،محمود عطایی و دیگران تفاوت داشته است، اما او  یعنی موسی خیابانی هم زیر  مسعود رجوی جای می گرفته است و  اگر چه با بقیه اعضای مرکزیت فاصله داشته است ولی او هم  زیر مسعود رجوی جای داشته است. وقتی مسعود رجوی در هفتم مرداد فرار می کند و به فرانسه می رود در واقع ... مطلب کامل

  همچنان ترور و خشونت در دستور کار رهبری فرقه مجاهدین خلق

  اما تنها روزنه اى كه به من و ما اميد و جرقه  عشق و زندگى مي داد،  حضور خانواده ها براى ديدار با عزيزان اسير خود در چنگال رجوى بود. وقتى فرياد خانواده ها از پشت حصار پادگان اشرف با وجود محدوديت هاى رجوى كه در راستاى عدم شنيدن صداى خانواده بود، را مي شنيديم جرأت پيدا كرده و بذر اميد به زندگى در دلهاي مان كاشته ... مطلب کامل

  مجاهدین خلق یک فرقه هستند

  خب، آمریکا ارتجاعی ترین جناح را برای چنین اقدامی انتخاب کرده تا پروژه جانشین سازی آنها را پیش ببرد. اینها مجاهدین خلق نام دارند. گروهی از تبعیدیان ایرانی که از عملیات های ویژه آمریکا و اسرائیل علیه ایران حمایت می کنند. بله سازمان مجاهدین خلق که قبلا توسط ایالات متحده آمریکا در بین سازمان های تروریستی خطرناک طبقه بندی شده بود. گروهی که در ایران ... مطلب کامل

  محمد سیدی: عشق را پایانی نیست، بمناسبت درگذشت مادر فداکار آقای محمدیان

  رجوی خانواده را " الدنگ " و سد امیال فرقه گرایانه اش می‌داند و در فرقه مجاهدین عشق را حرام و ممنوع کرده است. چه عشق  به جنس مخالف و چه عشق  مادر و پدر به فرزند یا برعکس . چرا رجوی ابراز هر گونه  عاطفه را ، جز به خودش ، ممنوع کرده است؟ چرا این مادر فداکار و قهرمان که یک دهه قبل برای ملاقات فرزندش ... مطلب کامل

  سقراط، نخستین فیلسوف و روشنگر اعدام شده

  سقراط میگفت، دانش و آگاهی، انسان را تشویق و هدایت به عدالت و تقوا میکنند. انگیزه و موتور کوششهای سقراط،  وجدان بود. او میگفت حقیقت جویی مهمترین تقوا و کوشش در راه سعادت انسان است. هدف سقراط در بحث های روشنگرانه فلسفی، نشان دادن و یافتن راه تقوا و زندگی رضایت بخش بود. او میگفت شناخت، خود مقدمه دانش و شناخت عمومی است. سقراط خلاف افلاتون میگفت، حقیقت ... مطلب کامل

  سقراط، نخستین فیلسوف و روشنگر اعدام شده

   اما در هر صورت در این بستر بود که آمریکا با زدوبند و با هدف بکارگیری بیشتر  فرقه مجاهدین خلق آن‌ها را از عراق به آلبانی منتقل کرد. رجوی نیز همین را می‌خواست ، رجوی در خلوت خود می گفت که شتر سواری که دولا دولا نمیشه ، خوب اگر قرار باشد آدم مزدور باشه ، چرا مزدور اصل کاری یعنی آمریکا نباشه . این خودش انقلاب !! ... مطلب کامل

  سقراط، نخستین فیلسوف و روشنگر اعدام شده

  مریم رجوی نیز با پرت و پلاگویی و قرار دادن تصویر خود در کنار این دانشجویان وانمود می کند که آنان از مجاهدین هستند و به همین دلیل تأکید می کند ‌که: «دستگیر شدگان در معرض شکنجه و اعدام و هم‌چنین کرونا قرار دارند.» برای کسانیکه با مواضع ضد انسانی رهبران این فرقه آشنایی ندارند، باید اشاره کنم که در ۴۰ سال گذشته، این فرقه به ... مطلب کامل

  سقراط، نخستین فیلسوف و روشنگر اعدام شده

  موسس اصلی وپشت پرده ی داعش ، ژنرال عبدالخلیفاوی بود که در زمان خود یک افسر برجسته اطلاعاتی نیروی هوایی صدام محسوب میشد وازاین جهت بود که داعش عشایر انقلابی لقب گرفت وبر روی تخم چشم های رجوی نشست. درمورد این مرد که موقعیت اش ریشه ی علاقه ی رجوی با داعش را نشان داده و با متهم کردن ایران میخواهد در تطهیر این مولود مثلث سه سر ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan - haber | malatya haber | malatyahaber | malatya haberleri | malatya sondakika | malatya sondakika haberleri | malatya asayi haberleri | malatya spor haberleri | yeni malatyaspor | malatya reklam | yeilyurt haber | battalgazi haber | malatya belediye haberi | malatya rehber | yeilyurt belediyesi | battalgazi belediyesi | malatya bykehir belediyesi | yeilyurt belediyesi | malatya seim | malatya aday adaylar | malatya akparti adaylar | malatya mhp adaylar | malatya chp adaylar | malatya korona haberleri | malatya gncel | malatya haber 44 | malatya haber trafik kazas | malatya haber net |