• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • مجید روحی:مریم قجر عضدانلو حنایت دیگر رنگی ندارد

  مریم قجر عضدانلو حنایت دیگر رنگی ندارد (البغدادی، رجوی و روز زن)

  مجید روحی، ایران اینترلینک، دوم مارس ۲۰۱۶:… مریم قجر عضدانلو! جنابعالی که در سخنرانی های هرساله دم از حقوق زنان می زنید و الی آخر…  حاج مسعود رجوی پیش از چهارصد تن از زنان بی همسر را در حضور خودتان به عقد خودش در آورد. مریم قجر عضدانلو! جنابعالی که در سخنرانی های هرساله دم از حقوق زنان می زنید و الی آخر… به دستور خودتان تعداد قابل توجهی از زنان معترض و خواهان جدایی از فرقه و … 

  لینک به اینترلینک

  لینک به صفحه فیسبوک آقای روحی

  مریم قجر عضدانلو حنات دیگه رنگی نداره مثل این میمونه که بگویند ابوبکر البغدادی سرکرده داعش نیز به مناسبت روز زن مراسم برپا کرده است.

   مجید روحیروز جهانی زن هر ساله در ۸ مارس برگزار می‌شود این روز، روز بزرگِ برپایی جشن‌هایی برای زنان در کل جهان است.

  فرقه زن ستیز حاج مسعود رجوی در اقدامی فریبکارانه به بهانه روز جهانی زن، نمایش خیمه شب بازی تازه ای را از سر گرفته است. مریم قجر عضدانلو و شرکاء با هزینه های نجومی دریافتی از آل سعود و سرویس های جاسوس بیگانه، جمعی از مگسان دور شیرینی، دانشجویان بی پول و باز نشستگان و پیرزنان جیره خوارش از کشورهای عربی و آفریقای و سمالی و روسی و هندی و……از خیابان های اروپا و گدایان آمریکا را به دیسکو پارتی مریم قجر عضدانلو به پاریس کشانده است تا بدینوسیله مرحمی بر درد بی درمانشان گذارند و روحیه باختگان بیمار فرقه از لیبرتی تا آلبانی و پاریس را امیدی موقت بخشند.

  مریم قجر عضدانلو هم که نام «رئیس جمهور خود برگزیده ایران» را یدک می کشد، برایشان از آزادی زن سخن می گوید و مریم قجر عضدانلو هم که تریبونی و بلندگویی مفت پیدا کرده است سخن می گوید و از کف زدن خودشان برای خودشان و مریم قجر عضدانلو لذت می برد

  این داستانی است که هر سال تکرار می شود. چند نکته قابل توجه است که فکر کنم به ذهن هرکسی که با سیستم زن ستیز فرقه رجوی آشنایی داشته باشد هم زده باشد. خصوص که این گردهمای های بی رمق و تکراری دیگر نظر چندانی جلب نمی کند.

  مریم رجوی البغدادی مجاهدین خلق روز زن

  مریم قجر عضدانلو! تو را چه کسی بعنوان رئیس جمهور مادام العمر انتخاب کرده است؟ هر رئیس جمهوری، هر رهبر حزبی، هر مقام سیاسی، چهار سال یکبار، پنج سال یکبار و در برخی موارد هفت سال یکبار، عوض می شود و افراد دیگری جای آنها را می گیرند، آیا جناب عالی قصد ندارید از این کرسی کذایی و خیالی و مالیخولیایی خودتان دل بکنید؟

  مریم قجر عضدانلو! جنابعالی که در سخنرانی های هرساله دم از حقوق زنان می زنید و الی آخر… چرا بیش از هزار زن نگونبخت را بیش از چندین سال در جهنم عراق حبس کرده اید و از تمامی امکانات دنیای امروزی منع کرده اید؟

  تمامی زنهای فرقه نه دسترسی به تلفن برای ارتباط با خانواده هایشان را دارند و نه رسانه های عمومی و نه اینترنت .

   تمامی این زنان نگونبخت طی چندین سال اخیر و تمامی مدتی که در تشکیلات فرقه بوده اند نه حتی یکبار امکان آرایش کردن داشته اند و نه امکان بچه دار شدن و نه امکان عشق ورزیدن و مورد عشق قرار گرفتن. این زنان نگون بخت که تحت عنوان شورای رهبری انتخاب کرده اید، همگی بایستی یک شوهر مشترک داشته باشند به نام حاج مسعود رجوی و عشقشان را نثار یک نفر حاج مسعود رجوی کنند که که حاج مسعود رجوی نه معنی عشق را می داند و نه معنی انسانیت و نه ذره ای وجدان بشری در او یافت می شود.

  مریم رجوی البغدادی داعش مجاهدین خلق وز زن

  مریم قجر عضدانلو! جنابعالی که در سخنرانی های هرساله دم از حقوق زنان می زنید و الی آخر…  حاج مسعود رجوی پیش از چهارصد تن از زنان بی همسر را در حضور خودتان به عقد خودش در آورد.

  مریم قجر عضدانلو! جنابعالی که در سخنرانی های هرساله دم از حقوق زنان می زنید و الی آخر… به دستور خودتان تعداد قابل توجهی از زنان معترض و خواهان جدایی از فرقه و پس ازتحمل فشار و شکنجه و زندان درفرقه به قتل رسیده اند  . مرجان اکبری . الان محمدی و…..

  مریم قجر عضدانلو! جنابعالی که در سخنرانی های هرساله دم از حقوق زنان می زنید و الی آخر…  تجاوز جنسی  به زنان در فرقه  ازدواج اجباری _ و حرمسرا سازی  با استفاده از چند صد زن تحت نام فریب “شورای رهبری” چگونه قابل توجیه می باشد؟

  مریم قجر عضدانلو! جنابعالی که در سخنرانی های هرساله دم از حقوق زنان می زنید و الی آخر…  قاچاق زنان تحت فریب از اروپا و امریکا و ایران و پاکستان و افغانستان به عراق و با زور و دروغ و کلک آوردن به فرقه آن هم زیر سن قانونی چرا و به کدام دلیل صورت گرفته است؟

  مریم قجر عضدانلو! جنابعالی که در سخنرانی های هرساله دم از حقوق زنان می زنید و الی آخر…  درمناسبات تشکیلاتی فرقه  ده ها سند افشا شده از جمله زنان فرقه که تحت بهره کشی سیستماتیک . فیزیکی . جنسی . احساسی قرار داشته و دارند لذا محرومیت زنان از ابتدایی ترین حقوق انسانی در مناسبات را چگونه می توان نوجیه و تفسیر نمود؟

  مریم قجر عضدانلو! قبل از حقوق زنان، حق انسان و انسانیت ارجحیت دارد مریم قجر عضدانلو به چه حقی سه هزار انسان را فریفته و در لیبرتی در زیر بمب و موشک و گلوله نگهداشته اید و در حالی که امکان خارج کردن آنها را دارید همچنان اصرار بر ماندن آنها در عراق را دارید؟

   این درحالی است که مریم قجر عضدانلو خودت و شوهرت که ادعای رهبری و پیشتاز بودن را دارید در ساحل امن به زندگی و خوشگذرانی می پردازید ظاهرا زندگی در حومه پاریس با زندگی در لیبرتی و گرمای بیش از پنجاه درجه و موشک و بمباران تفاوتی دارد!

  مریم قجر عضدانلو در تمامی صحبتهایتان یک خط در میان از حاج مسعود رجوی بعنوان تنها مدافع زنان نام می برید. این جناب حاج مسعود رجوی شوهر شما کسی است که چهارصد زن را به عقد و نکاح رسمی خود در آورده و با همه آنها چه به صورت تکی و چه بصورت جمعی همخواب شده است این کار نامش دفاع از حقوق زنان است؟

  مریم قجر عضدانلوهمین  حاج مسعود رجوی شوهر شما بیش از چندین سال است که از ترس، مخفی شده و جرأت نمی کند خودش را نشان دهد در حالی که این همه آدم را در خطرناک ترین جای ممکن نگهداشته است  این رسم انسانیت و دفاع از حقوق انسانی  و حقوق زنان است؟

  حرفها , دروغها , شعارها و ادا واطوارهای تکراری مریم قجر عضدانلو بی سواد و عقده ای هر ساله در گرامیداشت روز زن به واقع تهوع آوراست.  اگر کسی سخنرانی مریم قجر عضدانلو را در سالهای قبل از تلوزیون سیمای سازش فرقه دیده باشد می بینید که هر ساله فقط آخر صحبتهایش تغییر کرده است اون هم اسامی جدیدی از زنانی که مریم قجر عضدانلو و شوهرش حاج مسعود رجوی به قربانگاه فرستاده اند جدید است وگرنه تمام صحبتها مریم قجر عضدانلو تکراری و به قول معروف کپی پیست از روی نوشته های سال قبلش است.

  حقیقت این است که تشکیلات و افکار مریم قجر عضدانلو در سالهای ما قبل تاریخ است و فقط مریم قجر عضدانلو با لباسهای رنگی و جملات زیبایی که از دیگران کپی و حفظ می کند می خواهد سر دیگران شیره مالیده و افکار عقب مانده خودش و فرقه اش را به خورد دیگران بدهد.

  ما الان در دنیاى مدرن با پیچیده ترین ترفندها، مریم قجر عضدانلو و حاج مسعود رجوی شوهرش به شدت زنان نگونبخت را در تشکیلاتش فرقه تحت استثمار قرار داده اند و بعنوان بردگان و فرمانبر بدون چون و چرا براى مطامع شخصى خودشان استفاده میکنند.

  مریم قجر عضدانلو زن ستیز زمانه، کسی که بیش از هزار زن سیه روز را در جریان قاچاق انسان به عراق و فرقه کشاند، امروز با سوء استفاده از ناآگاهی هواداران اجاره ای، بر آن است تا به عوامفریبی و فرافکنی ادامه دهد، ناقض حقوق هر مرد و زن، حامی و مدافع زنان جهان شده!  مریم قجر عضدانلو پیر عجوزه مکار خیال می کند با پول و پارتی، بزن و بکوب و رقاصی می تواند اعتبار و ارزش از دست رفته خود و حاج مسعود رجوی شوهر زنبازه اش را باز یابد.

  مریم قجر عضدانلو مدعی دروغین دفاع از زن، به مناسبت روز زن در پاریس بساط عیش و نوش به راه انداخته است. به فریاد و فغان مادران فرزند ربوده شده و زنان بی سرپرست که در اطراف کمپ لیبرتی در انتظار چند دقیقه ملاقات با عزیزانشان هستند، توجهی نمی کند.

  مریم رجوی البغدادی مجاهدین خلق داعش روز زن

  در همین روزها گشتاپوی افسار بریده حاج مسعود رجوی و فرقه اش ، خانواده ها را سنگباران می کنند تا صدایشان را در گلو خاموش کنند، عجبا مریم قجر عضدانلو شیاد زمانه به فکر روز زن و زندگی افتاده است! جیره خوران اجاره ای و سیاه لشگران کرایه ای را به دور خود جمع کرده تا ساعتی خوراک تبلیغاتی برای رسانه های تروریستی وابسته به خود تهیه کند. جماعتی هم که حاج مسعود رجوی و فرقه اش را نمی شناسند، فقط به سفره چرم و شیرینش توجه دارند، ناآگاهانه برایش کف می زنند و سوت و هورا می کشند.

  ظلم و ستمی که از سوی مریم قجر عضدانلو علیه زنان گرفتار در فرقه رجوی اعمال شده است، کمتراز جنایات صورت گرفته شده توسط داعش علیه زنان ایزدی عراق نیست وقتی خبر از برگزاری خیمه شب بازی مریم قجر عضدانلو به مناسبت روز جهانی زن را می شنویم، درست مثل این است که بگویند ابوبکر البغدادی سرکرده داعش نیز به مناسبت روز زن مراسم برپا کرده است!

  مریم قجر عضدانلو باید حقوق نقض شده زنان فرقه را به آنان بازگرداند، به حقوق بشر احترام بگذارد، روز زن پیشکش مریم قجر عضدانلو باد، مریم قجر عضدانلو را معاف می کنیم تا سراغ بازنشسته بازی روزمره اش برود و از این بیشتر سر خودی و بیگانه را شیره نمالد.

  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  آرشیو موضوع : زنان

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2021 ايران قلم. محفوظ است.