• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • رجوی برای سرپوش گذاشتن به شکست هایش، دیگران را متهم میکند

  رجوی برای سرپوش گذاشتن به شکست هایش، دیگران را متهم میکند (+ بیانیه های رجوی) 

  انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، دهم مارس ۲۰۱۶:… باند رجوی بخاطر اعمال سیاهش- از برده کردن زنان ومردان تشکیلات بنفع شخص رجوی گرفته تا دربدر کردن فرزندان اعضایش و جاسوسی هایی که بنفع صدام و… کرده وحالا برای اسرائیل و… میکند– ازهر فکر وایده ای که حمایت کند، این فکر وایده ومراسم را مورد شبهه قرار داده ومردم آگاه به عملکرد این فرقه ی منحوس، خواهند گفت که چه خبرشده که رجوی ازاین ایده – مثلا ضرورت … 

  تکلیف بیانیه ای که در رسانه های رجوی منتشر شود، روشن است!

  لینک به منبع

  رجوی که بیانیه هایش درمورد روز زن کفاف نداد، رو به جعل عناوین آورده تا لااقل ازآنها بنفع مقاصد فریبنده وبغایت غیر انسانی خود سود ببرد!

  ما بارها باین گروه دغلکار که دره ی عمیقی بین حرف وکردارشان وجود دارد، توصیه کرده ایم که با حمایت از موضوعی، نقض غرض نکرده وآن موضوع را ازاهمیت نیندازند!

  باند رجوی بخاطر اعمال سیاهش- از برده کردن زنان ومردان تشکیلات بنفع شخص رجوی گرفته تا دربدر کردن فرزندان اعضایش و جاسوسی هایی که بنفع صدام و… کرده وحالا برای اسرائیل و… میکند– ازهر فکر وایده ای که حمایت کند، این فکر وایده ومراسم را مورد شبهه قرار داده ومردم آگاه به عملکرد این فرقه ی منحوس، خواهند گفت که چه خبرشده که رجوی ازاین ایده – مثلا ضرورت برگزاری روز جهانی زن- حمایت میکند؟!

  بدنبال صدور بیانیه های جعلی با امضای جمعی ازهوادران سازمان دراین یا آن نقطه ی تهران و…، اینک باند رجوی بیانیه ی مجعولی را با امضای ” جمعی از مدرسین زبان انگلیسی تهران به‌مناسبت روز جهانی زن ” منتشر کرده وطی آن به درشت نمایی مرسوم درفرقه ی رجوی پرداخته و مدعی نداشتن کوچکترین حقوق برای زنان ایران شده است!

  کسی درایران ادعا ندارد که زنان ازحقوق کامل خود برخوردارند اما این را هم میداند که حقوق رعایت شده ی زنان درداخل کشور ابدا قابل مقایسه با بی حقوقی چند صد زنی نیست که مجبور شده بودند که باجدایی از شوهران وفرزندان خود، به برده ی جنسی شخص رجوی تبدیل شوند!

  درکنار این بردگی جنسی، بردگی جسمی هم بشکل اسفناکی برقرار بود و این زنان مفلوک ومظلوم ، برای سرگرم شدن وخلاصی از تفکر و تصمیم گیری معقول وآزادانه ، ساعت ها میباید بدون دلیل علف میکندند و در زیر آفتاب سوزان عراق،عرق ریخته و جان میکندند!

  خانمی که این مناسبات غیر انسانی را ترک کرده است، میگفت فرصت تفکر که هیچ، زمان را طوری برای ما تقسیم بندی کرده بودند که کم میآوردیم و نماز صبحگاهی خود را با سرعت تمام میخواندیم و این نوع نماز خواندن را ” دیجیتالی ” مینامیدیم!

  این خانم اظهار میداشت که ازفرط خستگی ، گاه یادش میرفت ویا انرژی آنرا نداشت که جوراب اش ویا یک لنگه ی آنرا درخواب شبانه ازپای درآورد!

  بدین ترتیب، درکنار ایراد بزرگی که صدور یک بیانیه ازطرف جمعیت موهوم وجود دارد، عیب بزرگ کار اشک تمساحی است که رجوی برای زنانی که آن بلاها را برسر هم جنسهایش آورده ، میریزد!

  این ناقض اعظم حقوق زنان، نمیتواند ازحق آنها دفاع کند واگر بکند ازسر تزویر وریا بوده وسالوسانه واحتمالا بضرر آنها!

  رجوی دراین مورد خاص درخانه ی شیشه ای نشسته و درست نیست که به سوی دیگران سنگ پرتاب کند!

  حمید

  رجوی برای سرپوش گذاشتن به شکست هایش، دیگران را متهم میکند!

  لینک به منبع

  درایامی که سرمایه گذاری زیاد باند رجوی ازبابت کیسه ی گشادی که برای سوریه دوخته بود که عملی نشد و ” ازقضا سرکنجبین صفرا فزود” ازآب درآمد، رسانه های این باند برای لاپوشانی این شکست خود وهمکاران واربابان مرتجع خود، به رسانه های بیطرف؟! انگلستان روی آورده و چنین نقل قول نموده است:

  ولادیمیر پوتین به اتهام ارتکاب جنایات جنگی محاکمه می شود- با افزایش اتهامات علیه روسیه در مورد تهاجم به غیرنظامیان اطلاعات خارجی انگلستان تحقیقاتی را در دست داردکه اقدامات نظامی روسیه در سوریه را بررسی کندبه نقل از العربیه و به نوشته روزنامه دیلی میل انگلستان این اعمال روسیه باعث خواهد شد که ولادیمیر پوتین به ارتکاب جنایات جنگی محکوم شود به گفته شاهدان و فعالان سوری هواپیماهای روسی در سوریه هدفهای مختلفی دارند. این هواپیماها گاهی مواضع اپوزیسیون میانه رو و گاهی غیر نظامیان را بمباران می کنند. سازمان پزشکان بدون مرز گفته است هواپیماهای روسی حتی تیم های امداد گر را نیز بمباران کرده است . ….در این رابطه روزنامه دیلی میل  گزارشی را با عنوان« افشاگری ام آی سیکس »پرونده ای در دست تکمیل دارد که در آن جنایات پوتین در سوریه را برملا می کند”.

  این ادعا وقتی مطرح میشود که روسیه همواره تصاویر ماهواره ای محل های بمباران شده را بنمایش میگذارد که درمقابل غرب ازاین کار امتناع میکند!

  روسیه بارها درخواست سند وشواهدی درمورد این ادعاها را کرده که مدعیان نتوانستند ارائه دهند وادعا ها صرفا در سطح ادعا باقی مانده است!

  دیگر اینکه نه پوتین رهبر یوگسلاوی سابق است که بشود کشورش را تکه پاره کرد وخودش را به زندان انداخت ونه آرایش قوای جهانی این اجازه را به کسی میدهد که ازاین غلط ها بکند- همانطور که اجازه ی محاکمه ی اوباما بخاطر کشتارها با هواپیما های بدون سرنشین را نداده – ونه ام. آی. سیکس همان سازمان اطلاعاتی دولت فخیمه ای است که در اراضی تحت کنترل اش، آفتاب غروب نمیکرد!

  دیگر اینکه با وجود ارادتی که رجوی به موساد داشته وبارها این مسئله را به اثبات رسانده، حرفی ازاینتیلیجنت انگلستان مطرح نمیکرد که این بار کرده ونشان داده که حاضر است بنفع تمامی سرویس های اطلاعاتی امپریالیستی وصهیونیستی تبلیغ کند!!

  دراشاره به شواهد موهوم چنین نوشته شده است:

  ” نیروهای اطلاعاتی انگلستان در لبنان در گفتگو با کسانی که از مناطق درگیری در سوریه فرار کرده اند به اطلاعات مختلفی دست یافته اند با این اطلاعات و پرونده ای که بر اساس آن ساخته می شود ولادیمیر پوتین می تواند متهم شود که در سوریه مرتکب جنایات ضد انسانی و جنایات جنگی شده است . وزیر خارجه انگلستان فیلیپ هاموند نیز تصریح کرده بود که هدف قرار دادن بیمارستانها در سوریه جنایت جنگی محسوب می شود لندن اعلام کرده است که این پرونده را از نزدیک دنبال می کند. روزنامه دیلی میل اضافه می کند کارشناسان انگلیسی بدین منظور در سفارت انگلستان در بیروت حضور دارند “.

  قسمتی ازاین فراریان، ازوابستگان داعش درهم کوبیده شده اند که با تراشیدن ریش ها و فوکل کراواتی کردن خود ، از مرزهای سوریه خارج میشوند وآیا اطلاعاتی های انگلستان که در لبنان مستقر شده اند، درمورد منابع خبری خود تحقیق کرده وتوانسته اند ثابت کنند که طرف صحبت شان داعشی نیست؟!

  آیا با شناختی که ازاین سازمان اطلاعاتی وجود دارد، این منابع خبری نمیتوانند مامورین خودش باشد که با اتمام ماموریت خود ویا تنگ تر دیدن عرصه و باترس ازاینکه دستگیر شوند، سوریه را ترک کرده اند؟!

  بدین ترتیب، نه امکان باورداشتن چنین ادعاهایی وجود دارد ونه امکان محاکمه ی پوتین ورجوی این نوع خبر ها را برای فریب نیروهای مفلوک ومظلوم خود پیدا ومنتشر میکند!
  من درک نمیکنم که چرا اخبار منتشره ازطرف حکومت انگلستان که بانی اصلی ساخت وسازهای افراط گرایی مذهبی است و نزدیک ترین متحد آمریکا درتمام فصول، میتواند بعنوان منبع موثق مورد استفاده قرار گیرد؟؟!!

  ونیز:

  ” از سویی دیگردر آستانه مذاکرات ژنو در مورد بحران سوریه ریاض حجاب خواستارمحاکمه اسد به جرم جنایت جنگی شد. ریاض حجاب هماهنگ‌کننده هیأت مذاکره‌کننده اپوزیسیون سوریه گفت: بشار اسد می‌بایست در ابتدای عملیات انتقال سیاسی از سوریه خارج شود، به دادگاه بین‌المللی لاهه تحویل شود و به جرم جنایات جنگی که مرتکب شده مورد محاکمه قرار گیرد.او همچنین طرح روسیه برای تجزیه سوریه تحت عنوان ایجاد رژیمی فدرالی را مطلقاً غیرقابل‌قبول دانست “.

  این اظهار نظر چه چیزی را تغییر میدهد! حرف مفت که مالیات ندارد و مهمتر اینکه کشور محافظه کاری مانند آمریکا این درخواست را نمی پذیرد!

  جناب ریاض حجاب!

  شما ها که تقریبا تمام کشور رادراشغال خود داشتید و دراطراف دمشق اردو زده بودید، موفق به خروج اسد نشدید ، حالا که این موقعیت را ازدست دادید، چگونه بانجام این کار قادر خواهید شد. آیا خودتان هم میدانید که لاف بیهوده میزنید؟!

  مخالفت با فدرالیزم مورد اشاره ، احتمالا دررابطه با دشمنی با رزمندگان کردی سوریه است که نقش بزرگی در برهم زدن معادلات وآنهم بنفع مردم سوریه وبرقراری صلح انجام دادند وگرنه با پیروزی این گروه های مورد پسند رجوی، فدرالیزم که سهل است، کشوری بنام سوریه هم باقی نمیماند!

  صابر

  Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultآیا آلبانی میتواند به تعهداتش عمل نماید و مانع هجوم تروریست ها به داخل اروپا گردد؟

  مطالب مرتبط :

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

  البته بنا بر تجربه ای که دارم این شگرد همیشگی سران فرقه و بطور خاص رهبری اش هست که در مقابل رویداد های مهم منطقه سکوت کرده و مثل حز باد منتظر می ماند تا ببینت باد جهانی به کدام سمت می وزد در این رابطه اگه خاطر تان باشد در مقابل جنگ خلیج و جنگ آمریکا علیه عراق سکوت پیشه کرده بود. اما  سئوال اینجاست که ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

   این پیام بسیار روشنی است که جوزف بورل به تهران برد تا در حاشیه مذاکرات تاکید نماید که اگر ایران با اروپا کنار بیاید، همه گروه های مسلح مروج تروریسم و سرنگونی از طریق جنگ مسلحانه را افسار زده و مجازات خواهد نمود و در مراحل بعدی به ایران پیشکش خواهد کرد و در این رابطه گروه تروریستی مجاهدین خلق نیز مستثنی نخواهد بود! جدا ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

  مجاهدین خلق هم که طی  دو سه سال قبل ازانقلاب تغییر مسیر داده وبه ویروس و تفاله ی جنبش مردمی تبدیل شده بودند ، آثاری شبیه آثار ویروس های شناخته وکنترل شده داشتند که چنین هم شد. این ویروس تحت کنترل که رجویزم نام دارد، مانند سرما خوردگی ها مزاحم زندگی بعضی انسان ها بوده و قادر به برهم زدن زندگی مردم ایران نیست. استثنائا ، این ویروس ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

   براستی بایستی از فرقه رجوی و سرانشان پرسید چرا و با چه رویی هنوز به مواضع ضد ایرانی خود پایبند مانده اید و در هر گوشه ای از این دنیا هرگاه که قدمی بر علیه کشور و مردم ایران برداشته می شود تنها و تنها شما مشوق دشمنان ایران هستید؟ آیا از نظر شما مبارزه با یک حکومت در ضدیت با مردم آن کشور خلاصه می شود؟ ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

  در یک گوشه ای همان اطراف اشپزخانه منتطر ماندیم تا بقیه نفرات آمدند. چون  از بازرسی خبری نبود، همین باعث شد که روزهای بعد زودتربرویم و همان اطراف باشیم تا شاید محل جدیدتری بردند و چیزی پیدا کنیم. چند زوذی گذشت با یک روز ما را بردند به پشت سیاج کمپ که درآنجا یک ساختمان بود که از قبل ما دیده بودیم ، ساختمانی با دیوارهای بلند ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

  سرویس‌اطلاعات و امنیت دانمارک روز دوشنبه ۱۴ بهمن (سوم فوریه) خبر از بازداشت سه عضو "جنبش عربی آزادیبخش الاحواز" به اتهام جاسوسی برای عربستان سعودی داد. بوش آندرس، رئیس سرویس اطلاعات و امنیت دانمارک درباره این سه گفته است که آنها در فاصله سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۸ در داخل خاک دانمارک برای سرویس اطلاعاتی عربستان جاسوسی می‌کردند. مقام‌های امنیتی دانمارک به خبرگزاری‌ها گفته‌اند که این افراد اطلاعات مربوط ... مطلب کامل

  فرقه رجوی در اسپانیا با پول حزب می سازد، گزارش ال پائیس از کمک‌های مالی مجاهدین به …

  ال پائیس در شماره روز سه شنبه ۲۸ ژانویه خود می نویسد: وُکس در سال ۲۰١۳ با حمایت مالی یک میلیون یورویی سازمان مجاهدین خلق رسماً در دفاتر وزارت کشور اسپانیا به عنوان یک حزب سیاسی در این کشور متولد شد. این حزب هم اکنون با ۵۲ کرسی در پارلمان اسپانیا، سومین حزب بزرگ این کشور است. ۱۷ دسامبر ۲۰۱۳ همان روزی که وُکس در میان احزاب ... مطلب کامل

  فرقه رجوی در اسپانیا با پول حزب می سازد، گزارش ال پائیس از کمک‌های مالی مجاهدین به …

  موضوع از این قرار بود و اینطوری این بحث به میان کشیده شد؛ یکی ازآنها من گفت: چیزی از شما وجود ندارد که از چشم ماه پنهان باشد ما یک کشور کوچکی هستیم، اما پلیس امنیتی  ما یادگار دوران انورخوجه است بسیار قوی و به همه چیز مسلط هستیم مخصوص شما ایرانی ها چه ایرانی هایی که در روستای (مانز) هستند - منظور همان مزرعه حیوانات - و ... مطلب کامل

  فرقه رجوی در اسپانیا با پول حزب می سازد، گزارش ال پائیس از کمک‌های مالی مجاهدین به …

  دراین میان ، نوکران با جیره مواجب آمریکا، موضوع را میفهمند و تکلیف  دیگری دارند. بدین ترتیب، زمانی که طشت تروریستی آمریکا ازپشت بام افتاد ، برایان هوک هم بطور طبیعی فکر کرد که برزبان آوردن این تهدید ، ضربه ی جدیدی برحیثیت آمریکا نمیآورد : " آب که ازسر گذشت، چه یک وجب باشد ". درادامه ی این خبر که مانند قندی است که به دهان رجوی ... مطلب کامل

  فرقه رجوی در اسپانیا با پول حزب می سازد، گزارش ال پائیس از کمک‌های مالی مجاهدین به …

  موضوع سوءاستفاده از قدرت در ادعانامه دموکرات‌ها که از طرف «مدیران» برگزیده رئیس مجلس ارائه می‌شود و ریاست آن را رئیس کمیته مجلس نمایندگان، آدام شیف، عهده‌دار است، بر این اساس است که ترامپ کوشیده است از طریق استفاده از یک قدرت خارجی – اوکراین – چهره یکی از کاندیداهای اصلی حزب دموکرات در انتخابات سال ۲۰۲۰، یعنی جو بایدن، را ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -