• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • رجوی برای سرپوش گذاشتن به شکست هایش، دیگران را متهم میکند

  رجوی برای سرپوش گذاشتن به شکست هایش، دیگران را متهم میکند (+ بیانیه های رجوی) 

  انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، دهم مارس ۲۰۱۶:… باند رجوی بخاطر اعمال سیاهش- از برده کردن زنان ومردان تشکیلات بنفع شخص رجوی گرفته تا دربدر کردن فرزندان اعضایش و جاسوسی هایی که بنفع صدام و… کرده وحالا برای اسرائیل و… میکند– ازهر فکر وایده ای که حمایت کند، این فکر وایده ومراسم را مورد شبهه قرار داده ومردم آگاه به عملکرد این فرقه ی منحوس، خواهند گفت که چه خبرشده که رجوی ازاین ایده – مثلا ضرورت … 

  تکلیف بیانیه ای که در رسانه های رجوی منتشر شود، روشن است!

  لینک به منبع

  رجوی که بیانیه هایش درمورد روز زن کفاف نداد، رو به جعل عناوین آورده تا لااقل ازآنها بنفع مقاصد فریبنده وبغایت غیر انسانی خود سود ببرد!

  ما بارها باین گروه دغلکار که دره ی عمیقی بین حرف وکردارشان وجود دارد، توصیه کرده ایم که با حمایت از موضوعی، نقض غرض نکرده وآن موضوع را ازاهمیت نیندازند!

  باند رجوی بخاطر اعمال سیاهش- از برده کردن زنان ومردان تشکیلات بنفع شخص رجوی گرفته تا دربدر کردن فرزندان اعضایش و جاسوسی هایی که بنفع صدام و… کرده وحالا برای اسرائیل و… میکند– ازهر فکر وایده ای که حمایت کند، این فکر وایده ومراسم را مورد شبهه قرار داده ومردم آگاه به عملکرد این فرقه ی منحوس، خواهند گفت که چه خبرشده که رجوی ازاین ایده – مثلا ضرورت برگزاری روز جهانی زن- حمایت میکند؟!

  بدنبال صدور بیانیه های جعلی با امضای جمعی ازهوادران سازمان دراین یا آن نقطه ی تهران و…، اینک باند رجوی بیانیه ی مجعولی را با امضای ” جمعی از مدرسین زبان انگلیسی تهران به‌مناسبت روز جهانی زن ” منتشر کرده وطی آن به درشت نمایی مرسوم درفرقه ی رجوی پرداخته و مدعی نداشتن کوچکترین حقوق برای زنان ایران شده است!

  کسی درایران ادعا ندارد که زنان ازحقوق کامل خود برخوردارند اما این را هم میداند که حقوق رعایت شده ی زنان درداخل کشور ابدا قابل مقایسه با بی حقوقی چند صد زنی نیست که مجبور شده بودند که باجدایی از شوهران وفرزندان خود، به برده ی جنسی شخص رجوی تبدیل شوند!

  درکنار این بردگی جنسی، بردگی جسمی هم بشکل اسفناکی برقرار بود و این زنان مفلوک ومظلوم ، برای سرگرم شدن وخلاصی از تفکر و تصمیم گیری معقول وآزادانه ، ساعت ها میباید بدون دلیل علف میکندند و در زیر آفتاب سوزان عراق،عرق ریخته و جان میکندند!

  خانمی که این مناسبات غیر انسانی را ترک کرده است، میگفت فرصت تفکر که هیچ، زمان را طوری برای ما تقسیم بندی کرده بودند که کم میآوردیم و نماز صبحگاهی خود را با سرعت تمام میخواندیم و این نوع نماز خواندن را ” دیجیتالی ” مینامیدیم!

  این خانم اظهار میداشت که ازفرط خستگی ، گاه یادش میرفت ویا انرژی آنرا نداشت که جوراب اش ویا یک لنگه ی آنرا درخواب شبانه ازپای درآورد!

  بدین ترتیب، درکنار ایراد بزرگی که صدور یک بیانیه ازطرف جمعیت موهوم وجود دارد، عیب بزرگ کار اشک تمساحی است که رجوی برای زنانی که آن بلاها را برسر هم جنسهایش آورده ، میریزد!

  این ناقض اعظم حقوق زنان، نمیتواند ازحق آنها دفاع کند واگر بکند ازسر تزویر وریا بوده وسالوسانه واحتمالا بضرر آنها!

  رجوی دراین مورد خاص درخانه ی شیشه ای نشسته و درست نیست که به سوی دیگران سنگ پرتاب کند!

  حمید

  رجوی برای سرپوش گذاشتن به شکست هایش، دیگران را متهم میکند!

  لینک به منبع

  درایامی که سرمایه گذاری زیاد باند رجوی ازبابت کیسه ی گشادی که برای سوریه دوخته بود که عملی نشد و ” ازقضا سرکنجبین صفرا فزود” ازآب درآمد، رسانه های این باند برای لاپوشانی این شکست خود وهمکاران واربابان مرتجع خود، به رسانه های بیطرف؟! انگلستان روی آورده و چنین نقل قول نموده است:

  ولادیمیر پوتین به اتهام ارتکاب جنایات جنگی محاکمه می شود- با افزایش اتهامات علیه روسیه در مورد تهاجم به غیرنظامیان اطلاعات خارجی انگلستان تحقیقاتی را در دست داردکه اقدامات نظامی روسیه در سوریه را بررسی کندبه نقل از العربیه و به نوشته روزنامه دیلی میل انگلستان این اعمال روسیه باعث خواهد شد که ولادیمیر پوتین به ارتکاب جنایات جنگی محکوم شود به گفته شاهدان و فعالان سوری هواپیماهای روسی در سوریه هدفهای مختلفی دارند. این هواپیماها گاهی مواضع اپوزیسیون میانه رو و گاهی غیر نظامیان را بمباران می کنند. سازمان پزشکان بدون مرز گفته است هواپیماهای روسی حتی تیم های امداد گر را نیز بمباران کرده است . ….در این رابطه روزنامه دیلی میل  گزارشی را با عنوان« افشاگری ام آی سیکس »پرونده ای در دست تکمیل دارد که در آن جنایات پوتین در سوریه را برملا می کند”.

  این ادعا وقتی مطرح میشود که روسیه همواره تصاویر ماهواره ای محل های بمباران شده را بنمایش میگذارد که درمقابل غرب ازاین کار امتناع میکند!

  روسیه بارها درخواست سند وشواهدی درمورد این ادعاها را کرده که مدعیان نتوانستند ارائه دهند وادعا ها صرفا در سطح ادعا باقی مانده است!

  دیگر اینکه نه پوتین رهبر یوگسلاوی سابق است که بشود کشورش را تکه پاره کرد وخودش را به زندان انداخت ونه آرایش قوای جهانی این اجازه را به کسی میدهد که ازاین غلط ها بکند- همانطور که اجازه ی محاکمه ی اوباما بخاطر کشتارها با هواپیما های بدون سرنشین را نداده – ونه ام. آی. سیکس همان سازمان اطلاعاتی دولت فخیمه ای است که در اراضی تحت کنترل اش، آفتاب غروب نمیکرد!

  دیگر اینکه با وجود ارادتی که رجوی به موساد داشته وبارها این مسئله را به اثبات رسانده، حرفی ازاینتیلیجنت انگلستان مطرح نمیکرد که این بار کرده ونشان داده که حاضر است بنفع تمامی سرویس های اطلاعاتی امپریالیستی وصهیونیستی تبلیغ کند!!

  دراشاره به شواهد موهوم چنین نوشته شده است:

  ” نیروهای اطلاعاتی انگلستان در لبنان در گفتگو با کسانی که از مناطق درگیری در سوریه فرار کرده اند به اطلاعات مختلفی دست یافته اند با این اطلاعات و پرونده ای که بر اساس آن ساخته می شود ولادیمیر پوتین می تواند متهم شود که در سوریه مرتکب جنایات ضد انسانی و جنایات جنگی شده است . وزیر خارجه انگلستان فیلیپ هاموند نیز تصریح کرده بود که هدف قرار دادن بیمارستانها در سوریه جنایت جنگی محسوب می شود لندن اعلام کرده است که این پرونده را از نزدیک دنبال می کند. روزنامه دیلی میل اضافه می کند کارشناسان انگلیسی بدین منظور در سفارت انگلستان در بیروت حضور دارند “.

  قسمتی ازاین فراریان، ازوابستگان داعش درهم کوبیده شده اند که با تراشیدن ریش ها و فوکل کراواتی کردن خود ، از مرزهای سوریه خارج میشوند وآیا اطلاعاتی های انگلستان که در لبنان مستقر شده اند، درمورد منابع خبری خود تحقیق کرده وتوانسته اند ثابت کنند که طرف صحبت شان داعشی نیست؟!

  آیا با شناختی که ازاین سازمان اطلاعاتی وجود دارد، این منابع خبری نمیتوانند مامورین خودش باشد که با اتمام ماموریت خود ویا تنگ تر دیدن عرصه و باترس ازاینکه دستگیر شوند، سوریه را ترک کرده اند؟!

  بدین ترتیب، نه امکان باورداشتن چنین ادعاهایی وجود دارد ونه امکان محاکمه ی پوتین ورجوی این نوع خبر ها را برای فریب نیروهای مفلوک ومظلوم خود پیدا ومنتشر میکند!
  من درک نمیکنم که چرا اخبار منتشره ازطرف حکومت انگلستان که بانی اصلی ساخت وسازهای افراط گرایی مذهبی است و نزدیک ترین متحد آمریکا درتمام فصول، میتواند بعنوان منبع موثق مورد استفاده قرار گیرد؟؟!!

  ونیز:

  ” از سویی دیگردر آستانه مذاکرات ژنو در مورد بحران سوریه ریاض حجاب خواستارمحاکمه اسد به جرم جنایت جنگی شد. ریاض حجاب هماهنگ‌کننده هیأت مذاکره‌کننده اپوزیسیون سوریه گفت: بشار اسد می‌بایست در ابتدای عملیات انتقال سیاسی از سوریه خارج شود، به دادگاه بین‌المللی لاهه تحویل شود و به جرم جنایات جنگی که مرتکب شده مورد محاکمه قرار گیرد.او همچنین طرح روسیه برای تجزیه سوریه تحت عنوان ایجاد رژیمی فدرالی را مطلقاً غیرقابل‌قبول دانست “.

  این اظهار نظر چه چیزی را تغییر میدهد! حرف مفت که مالیات ندارد و مهمتر اینکه کشور محافظه کاری مانند آمریکا این درخواست را نمی پذیرد!

  جناب ریاض حجاب!

  شما ها که تقریبا تمام کشور رادراشغال خود داشتید و دراطراف دمشق اردو زده بودید، موفق به خروج اسد نشدید ، حالا که این موقعیت را ازدست دادید، چگونه بانجام این کار قادر خواهید شد. آیا خودتان هم میدانید که لاف بیهوده میزنید؟!

  مخالفت با فدرالیزم مورد اشاره ، احتمالا دررابطه با دشمنی با رزمندگان کردی سوریه است که نقش بزرگی در برهم زدن معادلات وآنهم بنفع مردم سوریه وبرقراری صلح انجام دادند وگرنه با پیروزی این گروه های مورد پسند رجوی، فدرالیزم که سهل است، کشوری بنام سوریه هم باقی نمیماند!

  صابر

  Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultآیا آلبانی میتواند به تعهداتش عمل نماید و مانع هجوم تروریست ها به داخل اروپا گردد؟

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2021 ايران قلم. محفوظ است.