• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • رجوی اثر ضربه ی خانواده هایی مانند ایران پور را دیرتر دریافت!

  رجوی اثر ضربه ی خانواده هایی مانند ایران پور را دیرتر دریافت! 

  انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و یکم ژوئن ۲۰۱۶:… بدین ترتیب بود که این خانم مرفه وفارغ از مشکلات سخت، قدم درراهی گذاشت که ابدا باب میل اش نبود وسبب این کار ندای عشق سوزان مادری بود وبس! اوکه بطور طبیعی ارگانیزمی مخصوص زندگی درهوای فرحزای سبلان داشت ، مجبور شد که حدود دوسال را درهوای ۵۰ درجه ی عراق ودرکنار کمپ اشرف سپری کند تا شاید بتواند این فرزند دلبندش را برای … 

  لینک به منبع

  رجوی اثر ضربه ی خانواده هایی مانند ایران پور را دیرتر دریافت!

  آورده اند که روزی ، شیر اعظم جنگل، بعنوان سلطان بلا منازع، تمام حیوانات را فراخواند تا به تفریح وسرگرمی پرداخته ودمی بیآساید.

  هرحیوان به فراخور حال خود حرفی زد که شیر را انبساط خاطری دست دهد وسبب رضایتمندی او!

  شیر اعظم هم لطیفه ای گفت که هرکدام از حیوانات با غش و ریسه ی مناسب یا نامتناسب ، خواستند که رضایت خاطر سلطان جنگل را فراهم کنند!

  دراین میان ، ” گاو ” استثنا بود و با نشخوار کردن محتویات دهانش، سرگرم هضم وجذب غذا بود و ابدا به این لطیفه ی شیر، واکنشی نشان نداد!

  سلطان جنگل خشمگین شده از این بی ادبی ” گاو ” به نحوی توانست براین خشم خودغلبه کرده و کاری با ” گاو” نکرد!

  فردای آنروز که سلطان جنگل سرگرم گشت زنی بود متوجه خنده های بلند گاو شده وتعجب کنان علت این خنده را ازاوپرسید که گاو جواب داد یاد لطیفه ی دیروز تو افتادم وخنده امانم نمیدهد که این سلطان جنگل شیر فهم شد ودریافت که گاو بعد ازگذشت ۲۴ ساعت، حالا مفهوم لطیفه ی شیر را فهمیده است!!

  جریان تحصن اخیر خانواده های شجاع و دردمند در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی عراق، ابتدا با توطئه ی سکوت باند رجوی مواجه شد و زمانی که این مسئله بازتاب گسترده تر از دفعات قبل داشت، گروه مافیایی رجوی را برآن داشت که سکوت خود را شکسته وبا توسل به ادبیات لمپنی همیشگی اش، به تخریب این خانواده های گرفتار وبعضا داغدار بپردازد.

  عنوان یکی از فحش نامه های باند رجوی ، ” ماه منیر ایران پور. پاسدارقدس و بسیجی وگماشته اطلاعات، تحت عنوان خانواده درجلو لیبرتی “! نام دارد که گفته شده است:

  ” وزارت اطلاعات پس از مزدور مصطفی محمدی و ثریا پاسدارهمان ثریا عبداللهی(معروف به هندجگر خوار) که از نفرات ثابت سیرک وزارت اطلاعات در جلو اشرف بودند . اکنون یک مزدور پاسدار بسیجی و یک زهرا خانم جدید به نام ماه منیز ایران پور را به درب لیبرتی فرستاده است تا زمینه های کشتار مجاهدان لیبرتی را فراهم نماید . او اکنون نقش ثریا پاسدار را بعهده گرفته است .این مزدور که روابط گسترده ای با سجاد مامور نیروی تروریستی قدس دارد. بارها بوسیله وزارت اطلاعات به درب اشرف و لیبرتی اعزام شده است . او که قیافه تنفر انگیز دختران معاویه را دارد، جلو دار تهدید و عربده کشی و بسیج خانواده های وزارتی برای حمله و هجوم به لیبرتی میباشد” .

  درجواب این اتهام دروغین باید گفت که همین آقای مصطفی محمدی، عمری را به حمل و توزیع نشریات سازمان پرداخته، درجمع آوری کمک های مالی به سازمان کم نظیر بوده ، دو فرزند دلبندش را درگرو سازمان گذاشته و پس از پی بردن به اشتباه بزرگ خود دراین زمینه، تنها موفق به رها کردن پسرش شده وبرای رهائی دخترش سمیه، ماه ها وبرای چندین بار دربیابان های عراق سرگردان شده ومورد سوء قصد عوامل رجوی دراطراف کمپ اشرف قرار گرفته وبطور تصادفی جان خود وهمسر فداکارش را نجات داده و این موضوع دردادگاه جنایی عراق مطرح شده و احکام بازداشت برای تعدادی ازفرماندهان رجوی صادر شد که نیروهای آمریکائی مانع اجرای حکم دادگاه شدند!

  بزرگترین وخطرناک ترین کار آقای محمدی، اقدام به خود سوزی بخاطر حمایت از مریم رجوی بود که خوشبختانه هوشیاری مردم ومامورین کانادایی ، مانع موفقیت این اقدام شد!!

  درکنار این خدمات کم نظیری که این فرد به رجوی کرده، او یک درخواست کاملا ابتدائی دارد وآن عبارت ازاین است که دخترش را که بدست خودش به چنگ رجوی سپرده، باز پس گیرد و ما واکنش رجوی باین درخواست منطقی را ملاحظه میکنیم!!

  خانم ثریا عبدالهی که یک آذربایجانی ساکن اردبیل است، چند سال پیش غم آب ونان و مشکل رفاهی نداشت ودر یک منطقه ی خوش آب وهوای ایران درسعادت ونیک بختی زندگی میکرد واحتیاجی به این تکاپوی سخت نداشت که سرانجام پسر نازنین اش اصلان را باند رجوی به بهانه ی تجربه ی رفاه ودموکراسی بیشتر دراروپا، ربودند و بدین ترتیب بود که سر ازاشرف درآورد ومجبور به زندگی درمناسباتی شد که حتی غیر دموکراتیک تر ازعربستان بود وهست!

  بدین ترتیب بود که این خانم مرفه وفارغ از مشکلات سخت، قدم درراهی گذاشت که ابدا باب میل اش نبود وسبب این کار ندای عشق سوزان مادری بود وبس!

  اوکه بطور طبیعی ارگانیزمی مخصوص زندگی درهوای فرحزای سبلان داشت ، مجبور شد که حدود دوسال را درهوای ۵۰ درجه ی عراق ودرکنار کمپ اشرف سپری کند تا شاید بتواند این فرزند دلبندش را برای دقایقی درآغوش گرفته وملهمی برزخم هجران چندین ساله ی دل شکسته اش بگذارد.

  او دراین دوسال اینقدر درکنار درب اشرف فریاد دادخواهی زد که دراسرع اوقات ، با صدایی گرفته وگلوی التهاب زده ودردناک کنارمیآمد وبارها ازفرط استرس ونگرانی و استشمام هوای اتم آلود وپرغبار ومسموم عراق- که هدیه ی اربابان رجوی به مردم عراق بود- بیمار شد ودربیمارستان های عراق بستری گردید و خانواده های حق شناس گروگان های رجوی، اورا اسوه ی زن قهرمان دانسته وهمواره از اکناف کشور وسیع ایران وبدون توجه به قومیت وزبان و …، دردهای خودرا با خانم عبدالهی مطرح کرده وازشجاعت وپایداری او الهام میگیرند!

  دراین میان وبرعکس رجوی ها، خانواده های ستمدیده ، خانم مریم رجوی را که سبب قتل های آشکار ونهان وبرهم زننده ی اساس خانواده های ذی ربط میباشد، ” هند جگر خوار” لقب داده اند!

  خانم ماه منیر ایران پور دارای دوبرادر جوان درکمپ حادثه خیز عراق است ودلیلی برای به کشته شدن دادن برادران جوانش ندارد وبرعکس ، تلاش او برای حفظ جان عزیزانش وکمک به اعاده ی حقوق ابتدائی آنهاست!

  تنها گناهی را که برای این خانم برومند و فداکار میتوان متصور شد، تعهدی است که نسبت به عزیزان وهمنوعان خود دارد که البته گناه کوچکی دردید باند ضد بشری رجوی نیست!

  در قسمت دیگر این هجونامه ای که برعلیه خانواده های گرفتار درچنگال خونین رجوی تهیه شده، میخوانیم:

  ” مزدور دیگری که همراه با او سعی میکند با شارلاتان بازی علیه ساکنان لیبرتی البته در پوش دلسوزی برای برادر!! جای ثریا پاسدار را بگیرد نرگس بهشتی نام دارد که همراه با برادر پاسدارش محمد بهشتی به درب لیبرتی بارها اعزام شده است “.

  ظاهرا که یکی ازبرادران خانم نرگس بهشتی، درجریان جلوگیری فریب خوردگان رجوی از اعمال حق حاکمیت مردم عراق توسط ارتش این کشور ، جان خود را فدا کرده که این امر انگیزه ی بیشتری به این خانم فداکار داده تا برادر دیگرش ازاین جهنم رجوی ساخته، نجات دهد وچرا باید این فعالیت های انسانی و طبیعی او، صفت مزدوری بخود بگیرد؟؟!!
  این طرز تلقی، درجایی غیر از مناسبات ننگین رجوی ساخته ، ناممکن است که دیده شود.

  دوباره میخوانیم:

  ” سر پرستی خانواده های وزراتی با مزدور شناخته شده ای به نام احمد هاجری میباشد که نقش سازماندهی و خط دهنده به سایر خانواده های وزارتی دارد و آنها را تشویق به حمله وهجوم به لیبرتی مینماید “.

  چه حمله و هجومی؟! شما اشتیاق سالیان انتظار برای دیدار عزیزان را حمله وهجوم میدانید؟؟!!

  تقریبا تمامی اعضای سه هزار دربند رجوی ، درطی این ۱۳ سال بارها به کمپ های اشرف ولیبرتی مراجعه کرده اند وبنابراین با این منطق عجیب رجوی، همه ی اعضای خانواده های اعضای فرقه ی رجوی ، اطلاعاتی بوده وضمن حفظ عواطف انسانی وفامیلی خود، نشان داده اند که رجوی هیچ توفیقی درجذب این خانواده ها نداشته ودراین چهار دهه باند رجوی کاری جز آب درهاون کوبیدن وناکامی وحشتناک نداشته است!!

  گروهی از اعضای خانواده های ساکنین کمپ های لیبرتی و تیرانا

  مطالب مرتبط :

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

   بعد ار چند دقیقه تلویزیون را روشن کردند .(در حالی که همه در ابهام بودند )صحنه تا آنجایی بخاطردارم مسعود ومریم روی سن ایستاده بودند ومریم با آرم سازمان ومسعود با پوشه یا کاغذی در دست وبقیه فرماندهان در یک سالن روی صندلی نشسته بودند .که ناگهان مسعود شروع به خواندن متنی کرد که در دستش بود .موضوع این بود که طوری که سرکرده فرقه خواند از ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.