• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • حمله خودزنی گونه به کمپ لیبرتی (+ مطالب مرتبط آقایان محمد رزاقی، محمد کرمی و عبدالکریم ابراهیمی)

  حمله خودزنی گونه به کمپ لیبرتی (+ مطالب مرتبط آقایان محمد رزاقی، محمد کرمی و عبدالکریم ابراهیمی)

  محمد کرمی، عبدالکریم ابراهیمی و انجمن نجات تبریز، ششم ژوئیه ۲۰۱۶:…مسئول اصلی این جنایت ها که بیشتر می خواهند این اسیران را به کشتن بدهند، شخص مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو می باشند.در غیر این صورت این دو فرد باید به این سوال جواب بدهند که چرا نزدیک ۵ سال است این افراد را در کمپ موقت اسیرکرده اند ؟ علی رغم در خواست و پافشاری کمیساریا … 

  حمله ی خود زنی گونه به کمپ لیبرتی

  انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، ششم ژوئیه ۲۰۱۶
  لینک به منبع

  درآستانه ی برگزاری مراسم پر هزینه ای که مریم رجوی قرار است برپا دارد، ودرزمانی که جدا شدگان ازاین تشکیلات مستبد وفرقه گرا دست به افشاگری بی امانی زده اند، وهمزمان با لجن پراکنی برعلیه این افراد در خارج ازکشور و همچنین حملات کم سابقه ی باند رجوی به نهادهای مدافع حقوق اسرای لیبرتی ونیز بعضی ازخانواده های گرفتار ودرعین حال فعال، یکباره خبر حمله ی کاتیوشایی به کمپ لیبرتی با سرعت وسیع و پی درپی ، ازطرف رسانه های فرقه ی رجوی انتشار یافت!!

  شورای ملی مقاومت رجوی طی ۴ اعلامیه – که همگی حکم واحد را دارند وسند ومدرک موثقی درتکمیل آنها ارائه نداده- ادعا کرده است که تعدادی ازاین ۵۰ موشک به خارج ازکمپ ، وتعدادی به کمپ اصابت کرده که سبب آتش سوزی هایی شده و تلفات جانی نداشته و۴۰ نفر که نام هیچکدام ذکر نشده، زخمی شده اند!!

  با توجه به زمان اعلام خبر و نحوه ی اصابت کم خاصیت این موشک ها، ظن قالب برآن است که این عمل قرابت زیادی با خودزنی کم ضرر داشته ودارای اهداف زیر است :

  ۱- اجلاس روزهای آینده ی مریم رجوی، با پیاز داغ بیشتری برگزار شود!

  ۲- برای مدت کوتاهی هم که شده، ازانتقال این تیره روزان لیبرتی به خارج ازعراق خودداری گردد تا شاید دری به تخته خورد ونیروهای خارجی بیشتری به عراق وارد شد و لزومی برای خروج این اسرا ازعراق، احساس نشد!

  ۳- درهماهنگی با صهیونیزم جهانی، پرونده ی حقوق بشری حجیم تری برای دولت ایران تشکیل شده ودرسرراه اقدامات مثبت دولت، موانعی ایجاد شود!

  ۴- شکست های سنگین اخیرنیروهای دوستان رجوی ( تکفیری وتروریست های خوب غربی) در سوریه وعراق درسایه ی این ترقه بازی ها قرار گیرد!
  در توضیح دلیل خود برای خودزنی نامیدن این حرکت میتوان گفت که برندگان احتمالی این ترقه بازی ها ، شخص رجوی واربابان جهانی ودوستان منطقه ای اوست وجمهوری اسلامی هیچ نفعی دراین حادثه ندارد که عقل سلیم استنباط منطقی خود را از این مسئله خواهد کرد!!

  والبته خانواده های این اسرا- بعنوان کسانی که رجوی آنها را دشمنان اصلی خود میداند- نگران ومضطرب شده وبه سلامتی شان آسیب وارد میشود که بنفع رجوی میباشد!!

  دراین مورد، خانم مریم رجوی که پنداشته که خواهیم گذاشت به آرزوهای پلید شوهر وخودش برسد فراخوانی بدین شرح صادر کرده است:

  ” فراخوان مریم رجوی به تضمین امنیت لیبرتی توسط آمریکا و ملل متحد تا انتقال همه به خارج از عراق – به دنبال موشک باران امشب لیبرتی توسط شبه نظامیان وابسته به نیروی تروریستی قدس، مریم رجوی ، با درود به پایداری پر شکوه و قهرمانانه مجاهدان لیبرتی و آرزوی بهبودی کامل برای مجروحان این حمله جنایتکارانه گفت:موشکباران لیبرتی آنهم پس از یک محاصره ظالمانه پزشکی، دارویی و غذایی که ۸ روز است ادامه دارد، نشاندهنده وحشت فاشیسم دینی حاکم بر ایران از مجاهدین و مقاومت ایران است که آن را تنها تهدید موجودیت خود می داند. به همین دلیل رژیم آخوندها با هر راه حلی برای لیبرتی که متضمن امنیت ساکنان باشد مخالف است و در آن کارشکنی می کند و تنها گزینه مطلوب رژیم یا وادار کردن ساکنان لیبرتی به تسلیم و دست کشیدن از مبارزه یا نابودی فیزیکی آنان است “.

  اگر تهدیدات موجود برعلیه رژیم را رودخانه ای بدانیم، تهدیدات بالفعل وبالقوه باند رجوی، حکم پرکاهی را دارد که باند رجوی درآن شناور است!
  ثانیا اتهام وارد شده ازطرف این خانم که دروغ گفتن به عادت همیشگی اش تبدیل شده وهمزادش گردیده، فارغ ازهرسند ومدرکی است!

  مبارزه برای رهائی این اسرا وحفظ جان آنها عمدتا بردوش خانواده های ذیربط است ومسائل لیبرتی دراولویت های مهم جمهوری اسلامی قرار ندارد وخانواده ها همواره راه حل های مربوط به حفظ جان فرزندانشان را ارائه داده ودر موارد زیادی اعلام آمادگی برای کمک به این مسئله نموده اند!

  نظر ما این است که این اسرا، هیچ مبارزه ای را انجام نمیدهند وتنها عمرشان را برای رجوی که شاید بتواند روزی ازآنها بهره برداری کند- وحالا هم میکند- به هدر داده وخانواده های خود را دچار زحمت و نگرانی میکنند!!

  مریم رجوی به فراخوانش چنین ادامه داده است:

  ” مریم رجوی شورای امنیت و اتحادیه اروپا و کشورهای عضو را به محکومیت قاطع حمله جنایتکارانه موشکی به لیبرتی فراخواند و گفت: حال که هیچ تردیدی در مورد نیات رژیم آخوندی برای به راه انداختن قتل عامهای بیشتر در لیبرتی نمانده است، اقدام فوری دولت آمریکا و ملل متحد برای تضمین و تأمین امنیت و سلامت ساکنان لیبرتی تا زمانی که همه آنها عراق را ترک کنند ضرورت مضاعف پیدا می کند. وی تاکید کرد: این منطبق بر تعهدات مکرر و مکتوبی است که آمریکا و ملل متحد در مورد امنیت و سلامت ساکنان لیبرتی داده اند “.

  ماهم این نوع حملات را باقاطعیت بیشتری محکوم میکنیم وتنها این موضوع میماند که چه کسی باید محکوم شود؟!

  شما با وجود اطلاع از اوضاع عراق که درپایتخت اش هرروزه دهها نفر قربانی تروریزم میشوند، بجای انتقال سریع این فرزندان مظلوم ما، سرگرم برگزاری نشست ها وترتیب دادن شوهای گرانقیمت هستید وبنابراین اگر قرار است که کسانی دراین مورد محکوم شود، شوهرتان وشما بعنوان متهمین ردیف اول ودوم محکوم میشوند!

  شما دوباره آمریکا رادعوت کرده اید که درعراق حضور پررنگ تری داشته باشد تا ضمن تهدید مرزهای ایران، فضای تردد شما درهمکاری با ” عشایر انقلابی رجوی” را وسیع تر کند ودراین میان فراموش کرده اید که عراق مال عراقی هاست با دولتی قانونی وشما حق حاکمیت این کشور را که مهمان ناخوانده ی آنها هستید ، ابدا برسمیت نشناخته و درمقابل،حق آزادی عمل گسترده تر برای آمریکا قائلید!

  ما بارها این هدف شوم وضدبشری شما را در دعوت ازآمریکا به عراق، توضیح داده وافشا کرده ایم واحتیاجی به تکرار آن نمی بینیم!
  گروهی از خانواده های اسرای رجوی

  تبریز

  حمله موشکی به اسیران کمپ لیبرتی محکوم است

  محمد کرمی، وبلاگ عیاران، ششم ژوئیه ۲۰۱۶
  لینک به منبع

  روز گذشته ساعت ۲۰۳۰ در کمپ موقت لیبرتی که تعداد ۱۹۰۰ تن از اسیران فرقه رجوی در آنجا اسیر هستند مورد تهاجم موشگی قرار گرفتند.هدف قرار دادن افراد بی سلاح و بی پناهی که اسیر رهبران فرقه هستند از جانب هر گروهی و دولتی که باشد محکوم است .

  مسئول اصلی این جنایت ها که بیشتر می خواهند این اسیران را به کشتن بدهند، شخص مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو می باشند.در غیر این صورت این دو فرد باید به این سوال جواب بدهند که چرا نزدیک ۵ سال است این افراد را در کمپ موقت اسیرکرده اند ؟ علی رغم در خواست و پافشاری کمیساریای عالی پناهندگی، سران فرقه با مانع تراشی های مختلف مانع از انتقال این افراد به کشور ثالثی هستند . این اتفاق ناگواری که روز گذشته افتاد برای سران فرقه رجوی یک مبهت الهی محسوب می شود. به همین دلیل تعداد موشک های که به کمپ لیبرتی شلیک شده تمام خبرگزاری ها به نقل از شاهدان عینی ۲۰ الی ۳۰ فروند اعلام کرده اند، اما فرقه رجوی برای تلیغات خودش تعداد ان را ۵۰ فروند اعلام کرده است .از سوئی دیگر بجای انکه تخلیه کردن کمپ لیبرتی را تسریع کنند، مریم قجر عضدانلو از سازمان ملل و امریکا درخواست تضمین امنیت لیبرتی را نموده است .

  در این میان به اصطلاح فعالان سیاسی چند گانه سوزی که دستشان این روز ها بهتر رو می شود ، پس از هر اتفاقی به سود فرقه وارد میدان می شوند . فریاد داعشی های وطنی سر می دهند . جنایت های که داعش در این دو- سه سال انجام داده است ومی دهد. مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو از سال ۱۳۶۰ در ایران شروع کردند .در تاریخ سیاسی فرقه ها تاکنون هیچ فرقه ای به اندازه فرقه رجوی جنایت نکرده است . اقایان حقوق بشری خوب است چشمان خودتان را باز کنید و وجدان نداشته خود به قضاوت بگذارید ، اگر واقعا فعال حقوق بشر به معنای واقعی کلمه هستید دست به دست هم بدهیم کمک کنید اسیران در کمپ لیبرتی از عراق نجات پیدا کنند . بار دیگر این جنایت بر علیه اسیران کمپ موقت لیبرتی از جانب هر گروه و دولتی باشد محکوم است.

  حمله به لیبرتى و سوء استفاده رجوى از آن

  عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، ششم ژوئیه ۲۰۱۶
  لینک به منبع

  شامکاه دوشنبه ۴ ژانویه افراد حفاظت شده در کمپ لیبرتى در مجاورت فرودگاه بغداد مورد حمله خمپاره اى قرار گرفتند که خوشبختانه تلفات جانى در بر نداشت. ضمن محکوم کردن این عمل بزدلانه، رجوى و سرانش را مقصر اصلى دانسته چرا که این رجوى و سرانش بودند که در حق مردم عراق مرتکب جنایات زیادى شده و در امور داخلى این کشور دخالتهاى بیجا داشته و زمینه چنین عملیاتهاىی را محیا میکنند و از تروریسم و تروریست پرورى در این کشور حمایتهاى همه جانبه کرده تا جایى که اتحاد تروریستى بعث و داعش در قتل عام مردم بیگناه را قیام مردم انقلابى بر ضد دولت قانونى عراق می نامند و براى ورود آنها به موصل و الانبار و راه انداختن حمام خون از بیگناهان و از جمله زنان و کودکان بخصوص زنان مظلوم ایزدى، کف و دف میزدند. لذا نباید تاوان جنایات رجوى و سرانش را نیروهاى رده پائین و اسیر در چنگالشان بپردازند. رجوى در سوراخ موش خزیده، و زن مفلوک و پیتاره او در فرانسه دنبال همچنین دستاورد و موقعیتى هستند و با توجه به نزدیکى برگذارى خیمه شب بازى شان، خود را روى آنتن خبرى برده و واحسینا واحسینا، سر دهند و مظلوم نمایى کنند.

  بعنوان عضو قدیمى و جدا شده از این فرقه، نگران وضعیت سلامت دوستان گرفتار در چنگال رجوى هستم، لذا از تمامی دولتهاى در گیر در این قضیه و کمیساریاى سازمان ملل و انسانهاى آزاده و مدافعین حقوق بشر و همچنین انجمنهاى حقوق بشرى، میخواهم که بدون فوت وقت وعدم توجه به خواسته هاى نامشروع عفریته جهل و جنایت این زن شیطان صفت یعنى مریم رجوى، زمینه انتقال افراد را فراهم و خواستار انتقال فورى و بى درنگ آنها از عراق باشند و وجدانهاى بیدار نگذارند مجددا رجوى از خون عده اى بیگناه و اسیر در چنگالشان ارتزاق شوند.

  از دولت قانونى عراق نیز مصرانه میخواهم که تا این انتقال صورت میگیرد، مسئولیت حفاظت جان ساکنان لیبرتى در اولویت قرار داده و نگذارند افراد بیگناه قربانى سران جنایتکار آنان شوند.

  در آخر خواهان دستگیرى عاملان این حمله هستم و نیز از دولت عراق و محاکم قضائى آن میخواهم کسانى که جنایت در حق مردم عراق مرتکب شده اند را به پاى میز محاکمه بکشند و سران این فرقه نباید از این امر مستثنى باشند و در یک دادگاه عادلانه به جنایاتشان رسیدگى شود.

  „پایان“

  مطالب مرتبط :

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.