• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • پیوند رهایی:سه لابی برجستۀ عرب فرقۀ رجوی در شوی آن شرکت نکردند

  سه لابی برجستۀ عرب فرقۀ رجوی در شوی آن شرکت نکردند (+ سکوت رجوی در مورد اتهام همکاری با ساواک)

  پیوند رهایی، پاریس، هفدهم ژوئیه ۲۰۱۶:…  این شخصیتهای عرب ضمن تشکر از روشنگری جداشدگان، دعوت فرقه از آنان برای شرکت در شوی مریم قجر در پاریس را رد کرده و از شرکت در آن خودداری کردند علامۀ حسینی از لبنان لابی قدیمی فرقۀ رجوی با آنکه به پاریس آمده است در نتیجۀ خواندن مقالات و مطالب افشاگرانۀ جدا شدگان رابطه اش را با این فرقه قطع … 

  لینک به منبع

  سه لابی برجستۀ عرب فرقۀ رجوی در شوی آن شرکت نکردند

  این شخصیتهای عرب ضمن تشکر از روشنگری جداشدگان، دعوت فرقه از آنان برای شرکت در شوی مریم قجر در پاریس را رد کرده و از شرکت در آن خودداری کردند

  علامۀ حسینی از لبنان لابی قدیمی فرقۀ رجوی با آنکه به پاریس آمده است در نتیجۀ خواندن مقالات و مطالب افشاگرانۀ جدا شدگان رابطه اش را با این فرقه قطع کرده و از شرکت در شوی سالانۀ مریم قجر در شهرک بورژۀ پاریس و جلسات مختلف او برای مسلمانان و عربها در مقرش در اورسوراواز خودداری کرد

  نوشتۀ قربانعلی حسین نژاد مترجم ارشد سابق بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین

  سه لابی برجسته و قدیمی فرقۀ رجوی که این فرقه آنها را برای شرکت در شوی سالانه اش هفتۀ گذشته در پاریس دعوت کرده بود طی پیامها و نامه هایشان به جدا شدگان، در روزهای قبل و بعد از برنامۀ فرقه ضمن تشکر از مقالات و مطالب روشنگرانۀ ارسالی به آنان توسط جداشدگان تأکید کردند که دعوت سردمداران فرقه از آنان برای شرکت در برنامه شان در حومۀ پاریس در ۹ ژوئیه را رده کرده و در آن شرکت نمی کنند و شرکت نکردند.

  علامه سید محمد علی الحسینی رئیس شورای عربی اسلامی لبنان که بعد از سقوط صدام حسین و نیاز شدید فرقۀ رجوی به لابیهای عرب توسط این فرقه جذب شده و به حمایت از آن می پرداخت و بارها در طی این سالها به پاریس آورده شده و با مریم رجوی دیدار کرده است و اینجانب در بخش روابط خارجی فرقه مطالب زیادی را به عنوان سخنرانی و بیانیه های او که با تقلب به نام او توسط مسئولین فرقه در بخش روابط برای انتشار و فریب افکار عمومی عربی نوشته می شد ترجمه می کردم، طی پیامهایی به عربی و برخی نیز به فارسی به اینجانب از طریق فیس بوک ضمن تشکر از نامه و مطالب و مقالات ارسالی ام به زبان عربی به ایشان؛ خبر داد که رابطه اش را با این فرقه قطع کرده است و نوشت با آنکه به پاریس آمده در کنفرانس این فرقه در ۹ ژوئیه در بورژه و روزهای بعد در اورسوراواز شرکت نکرده است.

  در هیچیک از تصاویر و فیلمهای منتشر شده توسط رسانه های فرقۀ رجوی اعم از شوی اصلی در شهرک بورژه و نیز جلسۀ ویژۀ عربها در سالن کوچک اورسورواز هیچ جا علامه حسینی دیده نمی شود در حالیکه زمانی فرقه تبلیغ زیادی در مورد حمایتها و حضور و سخنرانی های او در مجامع و برنامه های آن می کرد و همیشه یکی از افراد برجستۀ پنلهای برنامه های فرقه بود.

  آقای حسن الحطاب روزنامه نگارو وکیل و فعال معروف اردنی در زمینۀ حقوق بشر در سطح بین المللی نیز ضمن تشکر از نامه ها و مطالب و مقالات افشاگرانۀ ما جدا شدگان که برای ایشان ارسال شده بود برای نگارندۀ این سطور از طریق فیس بوک نوشت: «مطالب و نامه ها و مقالات شما جدا شدگان از سازمان مجاهدین را خواندم. من در عمان هستم و بسیار خوشوقتم که از آرمان و اهداف و خواسته های عادلانه و انسانی شما حمایت مطلق می کنم و به آشنایی با شما افتخار می کنم و می خواهم که اطلاعات و اخبار بیشتر در این زمینه برایم بفرستید. من در کنفرانس مجاهدین در پاریس شرکت نمی کنم. برای هر گونه کمک که شما جدا شدگان خواسته باشید آماده هستم».

  خانم وفاء بنی مصطفی نمایندۀ پارلمان اردن نیز با آنکه در کنفرانس فرقۀ رجوی شرکت کرده بود ولی از مطالب و مقالات و نامه های افشاگرانۀ ما علیه فرقه و سران آن بسیار سپاسگزاری کرد و برای اینجانب نوشت: این مطالب را من برای اولین بار می خوانم و اطلاع پیدا می کنم. از شما بسیار سپاسگزارم.

  أقای زکریا الشیخ نمایندۀ پارلمان اردن نیز از مطالب و مقالات و نامۀ افشاگرانۀ ما جدا شدگان به ایشان تشکر کرده و خواستار مطالب بیشتر در این زمینه شد.

   آقای علی نافذ المرعبی ناشر و پژوهشگر و روزنامه نگار ناسیونالیست عربی لبنان و فعال حقوق بشر در فرانسه که پیش از این لابی اصلی عرب فرقۀ رجوی در فرانسه برای بسیج عربها جهت شرکت در تجمعهای این فرقه در این کشور بود امسال در نتیجۀ ملاقاتهای متعدد جداشدگان با ایشان در پاریس و گذاشتن مقالات و مطالب روشنگرانه و افشاگرانۀ متعدد علیه فرقۀ رجوی در اختیار ایشان دعوت این فرقه برای شرکت در شوی سالانۀ مریم قجر در نمایشگاه هوایی شهرک بورژه در حومۀ پاریس را از جمله به علت همکاری فرقه با جنایتکاران آمریکایی و اسرائیلی و دعوت آنها به سخنرانی در مجامع خودش، رد کرد و نوشت:

  «منطقی است یا نه؟

  کسی که بخواهد رژیم جنایتکار و فاشیست کشورش را سرنگون کند من در کنارش هستم..
  کسی که بخواهد کشورش را از دست یک اشغالگر جنایتکار آزاد کند این حق او است و من با او هستم.
  کسی که بخواهد یک ائتلاف ملی علیه یک حاکمیت مزدور و دولتی که متجاوزین اشغالگر منصوبش کرده اند تشکیل بدهد و این یک اقدام ضروری است… من با او و در کنارش هستم.
  اما کسی که بخواهد فقط به قدرت برسد یا کسی که دنبال حفظ منافع سیاسی خود است آن هم با برقراری روابط مشکوک با مائیر حبیب یا برنارد هنری لیوی یا پایگاه سبلیه یا زیارت مقر سازمان ایباک وو…؟؟؟!!!!! من نمی توانم از او حمایت کنم.

  آی مردم… آی انسانها…!

  کسی که خودش محلی را اشغال کند نمی تواند آزاد کنندۀ محلی دیگر باشد…
  کسی که در کشور خودش آلت دست بی مقدار محافل بیگانه می باشد نمی تواند در کشوری دیگر از مخالفان این محافل حمایت کند…

  من به این اشاره بسنده می کنم باشد که از خطرات بن بستهایی که به سوی آن در حرکتند آگاه شوند … تا ناچار نشوم بعدا مسائل را با اسم و رسم مشخص به صورت علنی و روشن افشا کنم».

  همچنین ایشان روز یکشنبه ۱۰ ژوئیه یعنی یک روز بعد از خیمه شب بازی فریبکارانۀ مریم قجر در حومۀ پاریس به افشاگری علیه آن پرداخت و در صفحۀ فیس بوک خود طی مقاله ای با عنوان: «نکاتی کلی که باید در مورد کنفرانس دیروز مجاهدین خلق در پاریس بیان کرد»، نوشت:

  «در شبکه های اجتماعی و سایتها خواندم که برخی خانمها و آقایان دوست اینجانب در مورد کنفرانس دیروز مجاهدین خلق در حومۀ پاریس طبق آنچه در رسانه های سازمان در مورد این کنفرانس خواندم به تعریف و تمجید از این کنفرانس پرداخته اند، لذا اجازه بدهید مطالبی را در این مورد یادآور بشوم و امیدوارم که سازمان مجاهدین خلق این را دشمنی با خودش تلقی نکند ولی برای اینکه این سازمان خودش را تصحیح کند می گویم:

  ۱-آنان صحبت از جمعیتی انبوه در سالن جشن می کنند و می گویند بیش از صد هزار نفر بودند؟؟!! این به هیچوجه صحت ندارد و کاملا نادرست است. در پاریس و حومۀ آن سالنی که این تعداد موهوم از جمعیت را در خود جای بدهد وچود ندارد. تا آنجا که من می دانم استادیوم «ستاد دو فرانس» که بزرگترین استادیوم ورزشی کل فرانسه می باشد نیز چنین تعدادی خیالی و موهوم را حتی با حد اکثر ظرفیتش نمی تواند در خود جای بدهد.

  ۲- حضور “شخصیتهای” گوناگون از جمله ترکی الفیصل علل و انگیزه های فردی دارد که هیچ ربطی ریشه ای به موضوع و مناسبت این گردهمایی ندارد.

  ۳- بخش مهمی از این «حضور مردمی» که با تصاویر و فیلمها نشان داده شده با دهها (و نه صدها) اتوبوس حامل هزاران پناهندۀ عرب بویژه سوری از کشورهای اروپایی مختلف در مقابل «سفری مجانی به پاریس» با «پول تو جیبی» به این جشن آورده شده بودند که تشابه و همگونی چهره ها نشان دهندۀ این امر بود.

  ۴- بدون شک سازمان مجاهدین خلق اخیرا حضور سیاسی بین المللی فزاینده ای پیدا کرده که علت آن روابط مشخص و شناخته شدۀ این سازمان با محافل و لابیهای ضد عرب می باشد.

  ۵- در رابطه با داخل ایران به نظر من این سازمان به علل درونی و بیرونی فاقد تأثیر گذاری برای تغییر می باشد. تأثیر گذاری برای تغییر اگر امکان داشت پس چرا در طول دهها سال گذشته صورت نگرفته است بویژه در دوران طلایی حضورشان در عراق و حمایت رژیم صدام حسین از آنان با تمام وسایل و امکانات غیر قابل تصور».

  Sans titreallama

  Sans titreALLAMA2

  Sans titrehassanhttab

  Sans titrehttab2

  سکوت رجوی در مورد اتهام همکاری با ساواک

  لینک به منبع

  نوشتۀ رضا جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

  در چند روز گذشته که مقاله های آقای مصداقی مخصوصا مصاحبه های اخیر ایشان با آقای پرویز معتمد مدیر تیمهای تعقیب و مراقبت و عملیات ساواک شاه و اسناد همکاری رجوی با ساواک را که واقعا لکه ننگی دیگر بر پیشانی اوست می خواندم غرق تعجب شدم چرا که در تمامی این سالیان همیشه در نشستهای درون سازمانی از «مقاومت برادر مسعود» در زندانهای شاه سخن بود وبس.

  ولی در اینجا نکته ای که برایم جالب بود این است که رجوی تا به حال لااقل در دو مورد سکوت کرده و هنوز موضعگیری نکرده است. یکی در رابطه با افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه با رقص رهایی و دومی هم همین مصاحبه های اخیر مقام ساواک در مورد همکاریهای مسعود رجوی با ساواک شاه.

  آیا واقعا این مرحوم خواندن رجوی توسط ارباب و مولایش ترکی فیصل نتیجۀ همین مصاحبه های اقای مصداقی و افشای اسناد خیانت و لو دادن حنیف کبیر توسط رجوی است که خواسته اند با مرحوم کردنش این اسناد خیانت را لاپوشانی کرده و تحت الشعاع قرار دهند؟

  آیا افشای این اسناد و حضور ترکی فیصل در این زمان تصادفی بوده و یا طراحی شده و ارباب خواسته با یک تیر دو نشان بزند؟.

  البته بایستی منتظر بمانیم تا زمان جواب این اما ها را بدهد ولی تا جاییکه به فرقۀ رجوی بر می گردد ایا نبایستی أعضاء و هواداران خود را صادقانه در جریان واقعیت قرار دهند؟ آیا «خلق قهرمان ایران» و حتی اعضای سازمان بیگانه اند ولی شاه و شاهزاده های عربستان سعودی خودی اند؟ این چه سازمان مجاهدینی و چه «شورای ملی مقاومت» ی است که اعضای آن باید خبر مرگ رهبر و رئیسشان را از یک مقام سابق یک کشور دیگر بشنوند؟؟!!

  البته رجوی در دروغ و فریبکاری و لاپوشانی حقایق و واقعیتها از مردم و حتی اعضای فرقۀ خودش ید طولایی دارد بطوریکه ما اعضا و مسئولین سازمانش از فرار مریم رجوی از اشرف و از عراق به دنبال سقوط رژیم صدام یعنی ارباب رجوی را بعد از دستگیریش در پاریس مطلع شدیم که اعلام این خبر به ما هم از روی ناچاری و استئصال بدلیل حضور ارتش امریکا بود که پنهان کردن چنین خبری را غیر ممکن می ساخت وگرنه حتما مانند غیبت رجوی وانمود می شد که در اشرف و لیبرتی است!

  به هرحال نتیجه هر چه باشد برای هر إنسان شریف و آزاده ای و مخصوصا أعضاء و هواداران رجوی این تنظیم رابطه غیر قابل قبول و فهم است. سازمانی که ادعا می کرد صداقت سرلوحه اش است اکنون بجز دروغ و فریب سرلوحۀ دیگری در آن دیده نمی شود.

  مدارک خیانت مسعود رجوی به سازمان مجاهدین خلق

  مدارک خیانت مسعود رجوی به سازمان مجاهدین خلق

  مطالب مرتبط :

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

  البته بنا بر تجربه ای که دارم این شگرد همیشگی سران فرقه و بطور خاص رهبری اش هست که در مقابل رویداد های مهم منطقه سکوت کرده و مثل حز باد منتظر می ماند تا ببینت باد جهانی به کدام سمت می وزد در این رابطه اگه خاطر تان باشد در مقابل جنگ خلیج و جنگ آمریکا علیه عراق سکوت پیشه کرده بود. اما  سئوال اینجاست که ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

   این پیام بسیار روشنی است که جوزف بورل به تهران برد تا در حاشیه مذاکرات تاکید نماید که اگر ایران با اروپا کنار بیاید، همه گروه های مسلح مروج تروریسم و سرنگونی از طریق جنگ مسلحانه را افسار زده و مجازات خواهد نمود و در مراحل بعدی به ایران پیشکش خواهد کرد و در این رابطه گروه تروریستی مجاهدین خلق نیز مستثنی نخواهد بود! جدا ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

  مجاهدین خلق هم که طی  دو سه سال قبل ازانقلاب تغییر مسیر داده وبه ویروس و تفاله ی جنبش مردمی تبدیل شده بودند ، آثاری شبیه آثار ویروس های شناخته وکنترل شده داشتند که چنین هم شد. این ویروس تحت کنترل که رجویزم نام دارد، مانند سرما خوردگی ها مزاحم زندگی بعضی انسان ها بوده و قادر به برهم زدن زندگی مردم ایران نیست. استثنائا ، این ویروس ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

   براستی بایستی از فرقه رجوی و سرانشان پرسید چرا و با چه رویی هنوز به مواضع ضد ایرانی خود پایبند مانده اید و در هر گوشه ای از این دنیا هرگاه که قدمی بر علیه کشور و مردم ایران برداشته می شود تنها و تنها شما مشوق دشمنان ایران هستید؟ آیا از نظر شما مبارزه با یک حکومت در ضدیت با مردم آن کشور خلاصه می شود؟ ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

  در یک گوشه ای همان اطراف اشپزخانه منتطر ماندیم تا بقیه نفرات آمدند. چون  از بازرسی خبری نبود، همین باعث شد که روزهای بعد زودتربرویم و همان اطراف باشیم تا شاید محل جدیدتری بردند و چیزی پیدا کنیم. چند زوذی گذشت با یک روز ما را بردند به پشت سیاج کمپ که درآنجا یک ساختمان بود که از قبل ما دیده بودیم ، ساختمانی با دیوارهای بلند ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

  سرویس‌اطلاعات و امنیت دانمارک روز دوشنبه ۱۴ بهمن (سوم فوریه) خبر از بازداشت سه عضو "جنبش عربی آزادیبخش الاحواز" به اتهام جاسوسی برای عربستان سعودی داد. بوش آندرس، رئیس سرویس اطلاعات و امنیت دانمارک درباره این سه گفته است که آنها در فاصله سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۸ در داخل خاک دانمارک برای سرویس اطلاعاتی عربستان جاسوسی می‌کردند. مقام‌های امنیتی دانمارک به خبرگزاری‌ها گفته‌اند که این افراد اطلاعات مربوط ... مطلب کامل

  فرقه رجوی در اسپانیا با پول حزب می سازد، گزارش ال پائیس از کمک‌های مالی مجاهدین به …

  ال پائیس در شماره روز سه شنبه ۲۸ ژانویه خود می نویسد: وُکس در سال ۲۰١۳ با حمایت مالی یک میلیون یورویی سازمان مجاهدین خلق رسماً در دفاتر وزارت کشور اسپانیا به عنوان یک حزب سیاسی در این کشور متولد شد. این حزب هم اکنون با ۵۲ کرسی در پارلمان اسپانیا، سومین حزب بزرگ این کشور است. ۱۷ دسامبر ۲۰۱۳ همان روزی که وُکس در میان احزاب ... مطلب کامل

  فرقه رجوی در اسپانیا با پول حزب می سازد، گزارش ال پائیس از کمک‌های مالی مجاهدین به …

  موضوع از این قرار بود و اینطوری این بحث به میان کشیده شد؛ یکی ازآنها من گفت: چیزی از شما وجود ندارد که از چشم ماه پنهان باشد ما یک کشور کوچکی هستیم، اما پلیس امنیتی  ما یادگار دوران انورخوجه است بسیار قوی و به همه چیز مسلط هستیم مخصوص شما ایرانی ها چه ایرانی هایی که در روستای (مانز) هستند - منظور همان مزرعه حیوانات - و ... مطلب کامل

  فرقه رجوی در اسپانیا با پول حزب می سازد، گزارش ال پائیس از کمک‌های مالی مجاهدین به …

  دراین میان ، نوکران با جیره مواجب آمریکا، موضوع را میفهمند و تکلیف  دیگری دارند. بدین ترتیب، زمانی که طشت تروریستی آمریکا ازپشت بام افتاد ، برایان هوک هم بطور طبیعی فکر کرد که برزبان آوردن این تهدید ، ضربه ی جدیدی برحیثیت آمریکا نمیآورد : " آب که ازسر گذشت، چه یک وجب باشد ". درادامه ی این خبر که مانند قندی است که به دهان رجوی ... مطلب کامل

  فرقه رجوی در اسپانیا با پول حزب می سازد، گزارش ال پائیس از کمک‌های مالی مجاهدین به …

  موضوع سوءاستفاده از قدرت در ادعانامه دموکرات‌ها که از طرف «مدیران» برگزیده رئیس مجلس ارائه می‌شود و ریاست آن را رئیس کمیته مجلس نمایندگان، آدام شیف، عهده‌دار است، بر این اساس است که ترامپ کوشیده است از طریق استفاده از یک قدرت خارجی – اوکراین – چهره یکی از کاندیداهای اصلی حزب دموکرات در انتخابات سال ۲۰۲۰، یعنی جو بایدن، را ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -