• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • بهمراه مریم، روزنامه ی قطری هم چیزی از مسعود رجوی مطرح نکرد!

  بهمراه مریم، روزنامه ی قطری هم چیزی از مسعود رجوی مطرح نکرد!

   صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، سی و یکم اوت ۲۰۱۶:… شما که با سوء استفاده ی کامل از مذهب وگذاشتن رجوی بجای انبیا ، شهره ی آفاق هستید ، چگونه خواهید توانست این کارهای برضد خودتان را انجام دهید! اگر واقعا تغییر راه داده اید ،تعارف را کنارگذاشته وموضع جدیدتان را با وجود عدم حضور مسعود رجوی ، اعلام کنید وبگویید که چه تحولاتی درشما روی داده که مردمی … 

  http://iran-interlink.org

  بهمراه مریم، روزنامه ی قطری هم چیزی از مسعود رجوی مطرح نکرد!

  ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ خورشیدی

  مریم رجوی با روزنامه ی الشرق قطر مصاحبه کرده ورسانه های رجوی آنرا پوشش داده اند که مفصل است ومن با آوردن قسمت های اساسی این مصاحبه و با حذف شعار دهی های مکرر، نظری بدان انداخته و نقد جانانه ای از آن میکنم تا اگر حجب وحیایی درایشان مانده باشد؟! ، در انجام اینگونه مصاحبه ها کمی درنگ کرده وحرف های مفت نزده واتهامات دروغین کمتری مطرح کند!

  او میگوید:

  ” مرحله سرنگونی رژیم را شروع کرده ایم و به هر بهایی که باشد از آن عقب نشینی نخواهیم کرد”.

  شما که عزیز برادر باشی، دهه هاست که دست به این کار زده وهمواره مثل موش آب کشیده ازصحنه خارج شده اید !

  آیا با این حرف میخواهید بگویید که سرنگونی نوع شما، با سرنگونی خاص رجوی فرق دارد و زمانی که رجوی با شدت وامکانات زیاد مشغول به این کار بود، شما به انجام وظیفه ی حرمسراداری خود مشغول بودید و وقتی برای فکر کردن به سخنان مسعود نداشتید؟!

  شما راسا چیز باارزشی دراین مورد ندارید که بخواهید هزینه کنید وآیا این هزینه را ازجیب عربستان ، قطرو اسرائیل تامین خواهید کرد ؟!

  آنها درست است که پول وامکانات میتوانند دراختیار شما بگذارند، اما از گذاشتن نیروی اصلی ( نیروی انسانی) دراختیارتان معذورند!!

  مریم خانم میگوید:

  “هدفمان سرنگونی دیکتاتوری و برقرای ایرانی دمکراتیک صلح جو و غیر اتمی است ” .

  نوع دموکراسی تان را در کمپ های مختلف تان درعراق وکردستان دیده وشنیده ایم. لطفا روی این یکی خط بزنید.

  ترورهای بیش از ده هزار نفری شما، نشان از غیر صلح جو بودن شما دارد وهچنین شرکت فعال تان درجنگ عراق برعلیه ایران!

  آیا ازاین کارهایتان شرمنده شده اید؟!

  اگر جواب مثبت است، طی اطلاعیه ای آنرا اعلام کرده و علت این توبه کردن وشرمندگی خود را به ” خلق قهرمان ” توضیح دهیدا!
  مثلا میتوانید بگوییدکه تمامی این خیانت ها زیر سر رجوی ملعون ازحیز استفاده افتاده بوده وشما درحکم مامور معذور کاری ازدست تان بر نمیآمده وحالا که بدست شاهزاده ی عربستانی آزادتر شده اید، اعلام موضع میکنید! !

  درضمن شما روشن نکرده اید که آیا با داشتن انرژی اتمی هم مخالف هستید وبرخواهید چیدش، یا همانطور که جمهوری اسلامی عملا میکند بمب نخواهید ساخت ؟!

  همچنین:

  ” پیام ما به تمام کشورهای منطقه این است… دشمن مشترکی بنام رژیم ایران در جلوی ما قرار دارد.. که باید آن را از بین برد “.

  یعنی عربستان، قطر وامثالهم ، قادر به انجام این مهم هستند ویا پس از استفاده ازکارت ضعیفی بنام باند رجوی ، شما را رها خواهند کرد!

  آخر زن حسابی! حکومتی که با دست عربستان سرنگون شود- درحالی که عربستان دریمن به آن کوچکی غرق باتلاق شده- چگونه میتواند دوست مردم ایران باشد وبتبع آن مردم ایران از شما بخاطر تحقق این امر ناممکن حمایت کنند؟!

  دوباره میخوانیم:

  ” رژیم ایران بعد از اینکه جلوی رشد اقتصادی را گرفت, از جانب تمام ایرانیان منفور شده است “.

  جلوی رشد اقتصادی به چه شکلی گرفته شد؟!

  نظریه پردازان اقتصادی ، رای واحدی دراین مورد ندارند.

  دسته ای میگویند که دولت تاجر خوبی نیست وهمه چیز را باید بدست بحش خصوصی بسپارد که بانک جهانی ، مبلغ این ایده است .

  درمقابل ، دسته ی دیگری میگویند که دولت باید مراقبت کاملی بر برنامه ریزی های اقتصادی داشته وکارش در مسیر ترویج عدالت اجتماعی باشد. ازبخش خصوصی صنعتی حمایت کرده ودرمقابل، مالیات قابل توجهی از آن گرفته وبه زخم های مردم ودولت بزند!

  شما نگفته اید که کدام یک ازاین الگوها را میخواهید درایران فردای موهوم پیاده کنید؟!

  ونیز:

  ” برنامه ما برای اداره کشور بعد از رفتن رژیم آماده است و مردم دست بالا را خواهند داشت”.

  چگونه؟

  شبیه همان که درمناسبات داخلی خود اجرا کرده واحدی غیر از رجوی حق اظهار نظر نداشت ویا چیزی شبیه عربستان؟؟!!

  بازهم:

  ” شیعه های واقعی کسانی هستند که اهل سنت را برادران و خواهران خود میدانند “.

  وکسانی که ریختن خون شیعیان را مباح میدانند ونام شان “وهابیون ” است وبر عربستان حکم می رانند چطور؟!

  مریم گفته است:

  ” جنگ شیعی و سنی ساخته و پرداخته رژیمی است که با آن بر دخالتهایش و اشغال کشورها سرپوش می گذارد “.

  نه بابا!

  اتفاقا ایران بیشترین تلاش را برای وحدت بین سنی وشیعه میکند واین طرف مقابل است که به هیچ صراطی مستقیم نیست!

  عربستان درحمایت از یک دولت مستعفی – ودراصل صدور بحران های ساختاری اش- دست به آدم کشی هایی در یمن زده که ایران هرگز توانائی وجرات آن را درخود نمی بیند!

  تلاش های دولت منتخب ایران درایجاد روابط حسنه با مسلمانان وهمسایه ها ، دروغ بودن این ادعای شما را بطور کامل ثابت میکند!

  عربستان قسمتی ازخاک یمن را دراشغال خود دارد وتازه یک قورت ونیمش هم باقی است چنانکه مال مریم خانم هم باقی میباشد!!

  واما اصل قضیه وگاف بزرگی که مریم داده است:

  ” حضور امیر ترکی در کنفرانسمان نشان دهنده دوستی و برادری بین عربستان و مردم ایران است ” .

  یعنی این شاهزاده ی فتنه گر واطلاعاتی حکومت مرتجع عربستان، نماینده ی مردم عربستان است که حضورش در شوی اخیر شما، برادری مردم دوکشور را تداعی کند؟

  شما اینگونه به مسائل می نگرید؟! پس وای به حال تان و به حال اسرایتان!!

  کسانی که در درجه ی اول خود باید محاکمه شوند ، توقع محاکمه ی دیگران را دارند:

  ” پیگیرانه برای محاکمه رهبران این رژیم به اتهام کشتن ۳۰هزار زندانی سیاسی تلاش می کنیم “.

  اصلا درنگ نکنید!

  مطمئن باشید که اگر محاکمه ی عادلانه ای درکار باشد، رجوی بعنوان متهم ردیف اول درصندلی اتهام قرار میگیرد ومردم ضرری ازاین کار نمیکنند.
  اما این حرف مریم نگذاشت من بعنوان برادر کوچک یکی اززندانیان ۶۷ ، سّری را برای همیشه نگه دارم وخواستم با افشای آن به کشف قسمتی ازحقایق کمک کنم.

  ۱- قبل از عملیات فروغ جاویدان، برنامه ی رهبری مجاهدین اعلام توابیت درزندان ها بود تا بدینوسیله در نهادهای مربوط به زندان و … ، نفوذ کنند.
  این مسئله درزندان تبریز، با بدست گرفتن فروشگاه مرکزی زندان بود وتوابین میتوانستند تحت شرایط راحتی به بیرون رفته و اجناس فروشگاه را تهیه کنند.

  دراثنای این رفت وآمدها با عناصر سازمان در شهر ارتباط برقرار میشد و برنامه ریزی هایی انجام میگردید.

  مسئولین زندان ، زمانی متوجه شدند که کمپوت های آورده شده به این فروشگاه ، صرفا توسط بعضی ازوابستگان مجاهدین خلق خریداری وبجای مصرف، انبار میشوند که موجب شک وشبهه میگردد.

  با بررسی کمپوت ها معلوم میگردد که درداخل آنها مواد منفجزه جا سازی شده است!

  مواد جاسازی شده بقدری بوده که می توانست یک دیوار بزرگ زندان را منفجر کرده وسبب فرار همه ی زندانیان باشد.

  بعد از بازپرسی های زیاد از مظنونین ، روشن شد که بدنبال انفجار زندان، قرار بوده که زندانیان مجاهد شرکت کننده دراین عملیات، هر پاسدار وحتی عضو زندانی هر گروه غیر خودی را کشته وبا ضبط سلاح مامورین ، شورش عمومی درداخل شهر برپا سازند!

  ۲- توسط این عوامل نفوذی درفروشگاه بود که رادیوی قوی وارد زندان شده ودریک صندوق یخ وبا استفاده از قیر( برای جلوگیری از نفوذ آب به گیرنده) جاسازی شده بود.

  این رادیو برروی موج صدای مجاهد تنظیم وهمیشه باز بود وتوسط سیم هایی ظریف به زیر بالشت گروهی از معتمدین مجاهدین وصل بود!
  آنها به بهانه ی خواب، این صداها را با گوشی دریافت کرده و خلاصه نویسی هایی از اخبار پخش شده و … نوشته وبه مسئولین بشدت مخفی خود میدادند!

  مسئول مربوطه ، بعد ازخواندن تمامی این برداشت اشخاص ازخبرها، بولتنی تهیه میکرد که تقریبا تمامی سخنان رادیو را بازتاب می داد!
  این بولتن بنام سازمان و درسطح شهر به واسطه ی کارکنان فروشگاه زندان وهسته های بیرونی پخش میشد وکسی نمی دانست که هسته های سازمان درداخل شهر، بدون همکاری زندانیان یاد شده، قادر بانجام این کار نیستند.

  این کارها، عملیات فروغ جاویدان، جمع شدن تعداد زیادی از هوادران سازمان درپای تلویزیون درزندان که با هیجان زیاد خبر عملیات فروغ جاویدان را تعقیب میکردند ، کمک بزرگی میتوانست به اعدام های سال ۶۷ بکند که صد متاسفانه کرد.

  هیچ انسان شرافتمندی حق ندارد ، با بیان قسمتی از قضیه و پوشاندن قسمت دیگر، همه ی گناهان را برگردن تعدادی از مقامات جمهوری اسلامی بگذارد!

  حتی دربین ملاقات کنندگان از خانواده ها، کسان ره گم کرده و هوادارساده لوحی هم وجود داشتند که از پشت شیشه ی ملاقات، خبر های مربوط به عملیات فروغ جاویدان را بر روی مقوا نوشته وبه زندانی مجاهد نشان داده وآنها را تحریک میکردند وطبیعی بود که این حوادث، که من شمه ی کوچکی را ازآن بیان کردم، برآرای دادگاه هایی که بطور اضطراری برگزار شد، تاثیر منفی زیادی میگذاشت.

  البته هدف از نقل این ماجرا ها، ابدا حمایت از اعدام های مربوطه نیست ومن هنوز موفق به کسب آگاهی ازتمام وجوه قضایا نشده ام که نظر قطعی دراین مورد داشته باشم وتنها اظهار تاسف زیادی است که دراین مورد میتوانم ابراز دارم!!

  یک دروغ بی گنجایش:

  ” … مقاومت ما در روزهای آینده برای سازماندهی و گسترش فعالیتهای خود و شبکه هایش در داخل در وضعیتی که دو تغییر قابل توجهی در داخل ایران وجود دارد تلاش خواهد کرد “.

  از پیام رسانی های موبایلی تان اطلاع دارم.

  عجیب این است که من نیز ازبینندگان سیمای ضد آزادی شمابوده و اتفاقا بادیدن هر برنامه ی کینه توزانه ووطن فروشانه ی آن، بیشتر پی میبرم که رجوی به همراه شما سرکار خانم، درتبدیل سازمان به یک فرقه ی لاف زن، وطن فروش ومستبد، چه نقش خبیثانه ای بازی کرده است!

  ازاین راه طرفی نخواهید بست ومردم ایران آگاه تر ازآن هستند که دوستانی؟! بنام باند رجوی و جکومت سوپر ارتجاعی عربستان را نشناسند!!

  دوباره میخوانیم:

  ” …نفی هرگونی دولت دینی در ایران و برقراری جمهوری کثرت گرا, برابری زن و مرد, دادن حقوق ملیت های مختلف ایرانی, احترام به حقوق بشر, نفی هرگونه تبعیض دینی. …”.

  شما که با سوء استفاده ی کامل از مذهب وگذاشتن رجوی بجای انبیا ، شهره ی آفاق هستید ، چگونه خواهید توانست این کارهای برضد خودتان را انجام دهید!

  اگر واقعا تغییر راه داده اید ،تعارف را کنارگذاشته وموضع جدیدتان را با وجود عدم حضور مسعود رجوی ، اعلام کنید وبگویید که چه تحولاتی درشما روی داده که مردمی تر شده و ودرعین حال با حکومت عربستان نرد عشق میبازید؟!

  آخر دوری ازخشونت با نزدیکی اینهمه شدید به حکومت خشن عربستان، چه ارتباط منطقی میتوانند با هم داشته باشند؟!

  آیا جز این است که صرفا شعار داده و دنبال دروغ گویی های قبلی هستید ومیخ آهنین برسنگ خارای مغزهای فسیل شده ی شما ها نخواهد رفت؟!

  صابر

  _____________________________________

  میر باقر صداقی: … مریم رجوی ارزش آنرا نداشت​

  آرشیو موضوع : مریم رجوی

  محمد حسین سبحانی : پرداخت بدهی ” امپریالیسم ” به مجاهدین خلق

  اما مسئله اصلی ، خروج  مسئولین ارشد مجاهدین خلق  و احتمالا  خود مسعود رجوی  از عراق، به نظر می‌رسد هم‌اکنون در یک توافق پشت پرده با همکاری آمریکا و عربستان سعودی در حال اجراست و آمریکا قرار است بدهی خود به تروریسم را بپردازد . در همین ارتباط  در دو ماه گذشته ده‌ها نفر از مسئولین ارشد فرقه مجاهدین با اسم جعلی …

  عبدالکریم ابراهیمی:پیوند آل سعود با مریم رجوی، سیاستی مضحک و شکست خورده

   جالب اینکه بعد از شرکت ترکى فیصل در مراسم خیمه شب بازى مریم رجوى در بورژه پاریس و سخنرانى در آنجا و بعد از ماجراى کودتاى ناکام در ترکیه و چرخش آن کشور بر ضد سیاست قبلى خود و آل سعود، عربستان چنان از تحولات آینده به وحشت افتاده که به سیم آخر زده و با سیاستى نا …

  از بسیجی جنایتکار تا اعدام ضدبشری یک زندانی! نگاهی به مواضع متناقض مریم رجوی

  از بسیجی جنایتکار تا اعدام ضدبشری یک زندانی! نگاهی به مواضع متناقض مریم رجوی حامد صرافپور، صفحه فیسبوک، بیست و سوم اوت ۲۰۱۶:… دو روز قبل فردی که چندین دختر جوان شهرستان جهرم را به ضرب چاقو زخمی کرده بود، پس از نزدیک به دوسال محاکمه، به جرم ایجاد ارعاب و وحشت در جامعه به دار …

  مریم سنجابی:فرار سران رده یک فرقه رجوی از لیبرتی و فریب کاری پیرامون شخص رجوی

  فرار سران رده یک فرقه رجوی از لیبرتی و فریب کاری پیرامون شخص رجوی  مریم سنجابی، ندای حقیقت، نوزدهم ژوئیه ۲۰۱۶:…  ولی من از این فرصت میخواهم استفاده نموده و به همه خانواده های مظلوم اسیران و اعضای قربانی شده و مجامع بین المللی بیطرف هشدار داده و اعلام می کنم این کار هم یک …

  ایران قلم : خانواده ها و مصطفی محمدی همچنان سمیه و قربانیان را فریاد می زنند

   شب رفتنی ست سپیده نزدیک ست هر ترفندی که دارید بزنید به دنیا اعلام کنید که مصطفی محمدی مزدور رژیم است گفتم که حرفی تازه بزن و شما ای شب پرستان کور دل از خواب غفلت بیدار شوید وای بر پدری که امروز نه تنها صدای مظلومیت فرزاندانش را نمیشنود بلکه انکار حق میکند مصطفی محمدی همچون آب …

  میر باقر صداقی: … مریم رجوی ارزش آنرا نداشت​

  حمید عرفا برای هیچ بخاطر فرمان تشکیلاتی خودت را به آتش کشیدی مریم رجوی ارزش آنرا نداشت​  میر باقر صداقی، ایران ستارگان، بیست و سوم ژوئن ۲۰۱۶:… مگر خالو یادت رفته بعد ازخلع سلاح و فرار رهبر فراری تناقض همه ما این بود که چرا رهبری چون جرات نمیکردیم بگوئیم رهبری میگفتیم سازمان اینهمه سال به …

  مصاحبه سبحانی با سیاوش رستار ـ روند فروپاشی قلعه اشرف قسمت ششم

  تقریبا میتونم بگم هفت الی هشت ما ه قبلش مسجل شده بودکه اشرف را باید ترک بکنیم ولی سازمان تصمیم خود را نمی گفت. نشستهای متعددی می گذاشتند و نشست های توجیهی با ویدئو کال کنفرانس خودمسعودرجوی گذاشت …

  سبحانی: ۱۷ ژوئن ۲۰۰۳ ـ یک روز تاریخی در مبارزه علیه تروریسم و فرقه گرایی

  هم اکنون 13 سال از  17 ژوئن 2003  گذشته است و همچنان پرونده  مسعود رجوی …

  صداقی:آیا امسال فریضه گردهمایی ماه ژوئن فرقه رجوی به فراموشی سپرده شده

  آیا امسال فریضه و فراخوان گردهمایی ماه ژوئن هر ساله فرقه رجوی در پاریس به فراموشی سپرده شده میر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، بیست و پنجم می ۲۰۱۶:… هیفده ژوئن دوهزارو سه واحد هایی از پلیس ضد تروریست فرانسه به بیش از ده مقر فرقه تروریستی مجاهدین خلق در نزدیکی پاریس حمله کرده و سرکرده فرقه رجوی …

  مریم قجر عضدانلو دم از کدام آزادی میزنی که اسرا در فرقه رجوی را …

  مریم قجر عضدانلو دم از کدام آزادی میزنی که اسرا در فرقه رجوی را میتوانید به بند بکشید و شکنجه کنید مجید روحی، ایران اینترلینک، نهم می ۲۰۱۶:… مریم قجر عضدانلو درکجای قرآن آمده برای رسیدن به آزادی ودمکراسی باید به هرچیزی وهرکسی متوسل شد، آنهم به دیکتاتوری مثل صدام حسین شما هم که دراین زمینه …

  مطالب مرتبط :

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.