• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • این نوشته ها به رنج نامه بیشتر شباهت دارد تا ظفرنامه!

  اگر هدف رژیم همان بوده که شما مطرح کرده اید، با توسل به راه های مختلف ، میتوانست مانع حضور اعضای خانواده ها در پس دیوارها وموانع سخت کمپ های لیبرتی واشرف باشد که عملا چنین نشد وخانواده ها موفق به تحصن مشقت بار چند ساله ی خود دراطراف اشرف ولیبرتی شدند وبنابران ادعای اینکه رژیم نمی خواست که شما لیبرتی را ترک کنید، یک ادعای مسخره وبی پشتوانه است وغیر قابل اثبات!! با این وضع، فراری که تا آخرین روزها باند رجوی برای عدم تحقق آن به آب وآتش میزد و مصر بود که کمپ لیبرتی از استاتوی ترانزیتی خارج شده وبه دائمی تبدیل شود واین اسرا کماکان درآنجا بمانند ، قاعدتا نباید بمنزله ی شکستی برای حکومت ایران باشد و منطقا عکس قضیه باید درست تر بحساب آید!! اما گناه ما نیست که خصلت فرقوی این گروه دغلکار و دشمن منافع ملی، نشان دادن شکست ها بجای پیروزی است وهرواقعه ای را بنام پیروزی خود وشکست هر شخص وجریانی که با او زاویه دارند ، به ثبت می رسانند !!

  این نوشته ها به رنج نامه بیشتر شباهت دارد تا ظفرنامه!

  منبع: انجمن نجات ـ 30.09.2016

  جریان سعدی وآن چوان پرروی درشانه ی او وادعاهای عجیب اش را که سعدی دربرابر آن گفته بود ” عاقلان دانند” ، خیلی ها میدانند!

  این حکایت در حال حاضر درحال بازسازی شدن توسط گماشتگان قلم بدست رجوی بوده وهرکس ازاین طایفه میخواهد با نوشتن ظفرنامه ای که بتواند جای رنج نامه را پرکند ، گوی سبقت را ازدیگران بگیرد!

  جریان این ظفر نامه نویسی بخاطر پوشاندن شکست بزرگ باند رجوی درباقی ماندن درعراق و انتقال مذلت بارشان به آلبانی بوده که البته ازنظر خانواده های درگیر ، یک حادثه ی خوب ازجنبه ی  حفظ جان فرزندان وبستگانشان بوده است واتفاقا برای این انتقال مبارزات سختی با سازمان داشته و پیروز میدان هم  بودند.

  آقای مرتضی نامور یکی ازاصحاب این طایفه ی پررو و فرقه گرا بوده که طی نوشته ی ” و «اینچنین پولاد آب‌دیده شد»! ناله های دردآلود رژیم از «آنچه نباید می‌شد» ” ، منتشر شده در رسانه های مجازی وابسته به باند رجوی با گزافه گویی تمام چنین مطرح میکند:

  ” پیروزی عظیم و «غیرممکن» انتقال مجاهدین با هویت کامل سازمانی و استراکچر تشکیلاتی به انجام رسید و … ناله‌های دردآلود رژیم همچنان متناقض و گیج و گول از «آنچه نباید می‌شد» ادامه دارد “.

  اتفاقا خبر این پیروزی؟؟!! باند رجوی را رسانه های رژیم مدت ها قبل اطلاع داده بودند با این مضمون که برابر تصمیمات دولت عراق، کمیساریای عالی پناهندگان و … ، هیچ فردی ازاسرای رجوی تا آخر شهریور ماه درعراق نخواهد ماند !!

  بنابراین اگر صدایی درداخل شنیده شد، صدای خوشحالی خانواده هایی بود که میدانستند انتقال فرزندان گرفتارشان، هم ازنظر حفظ از خطر جسمی وهم ازلحاظ ایجاد شرایط مناسب تر برای آزادی نسبی وحتی قطعی آنها  گام بزرگی است که به جلو برداشته شده و این انتقال تحمیل شده برباند رجوی، حاصل مبارزات وصبر ومتانت قابل تحسین خودشان بوده وخلاصه هرچه بوده، اظهار ناراحتی درکار نبوده والبته ممکن است برخوردهای دیپلماتیکی برای اهداف دیگر درکار بوده باشد که ما ازاین موضوع اطلاعی نداریم.

  درادامه:

  ” … بعد از اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورا در این مورد که به‌اختصار از «حساب پس دادن مزدوران رژیم» حکایت می‌کند، همه شواهد گویای شکست مهلکی است که رژیم ابتدابه‌ساکن در تاکتیک در این زمینه خورده و درنهایت ضربه کشنده‌ای که در استراتژی «نابودی و گرفتن تلفات سنگین از مجاهدین» و تثبیت رژیم دریافت نموده “.

  اگر هدف رژیم همان بوده که شما مطرح کرده اید، با توسل به راه های مختلف ، میتوانست مانع حضور اعضای خانواده ها در پس دیوارها وموانع سخت کمپ های لیبرتی واشرف باشد که عملا چنین نشد وخانواده ها موفق به تحصن مشقت بار چند ساله ی خود دراطراف اشرف ولیبرتی شدند وبنابران ادعای اینکه رژیم نمی خواست که شما لیبرتی را ترک کنید، یک ادعای مسخره وبی پشتوانه است وغیر قابل اثبات!!

  با این وضع، فراری که تا آخرین روزها باند رجوی برای عدم تحقق آن به آب وآتش میزد و مصر بود که کمپ لیبرتی از استاتوی ترانزیتی خارج شده وبه دائمی تبدیل شود واین اسرا کماکان درآنجا بمانند ، قاعدتا نباید بمنزله ی شکستی برای حکومت ایران باشد و منطقا عکس قضیه باید درست تر بحساب آید!!

  اما گناه ما نیست که خصلت فرقوی این گروه دغلکار و دشمن منافع ملی، نشان دادن شکست ها بجای پیروزی است وهرواقعه ای را بنام پیروزی خود وشکست هر شخص وجریانی که با او زاویه دارند ، به ثبت می رسانند !!

  همچنین:

  ” …عظمت عملیاتی است که مجاهدین به شایستگی و کمال به انجام رساندند و رژیم رادرتاکتیک بور و کور و در استراتژی جا گذاشتند و حالا به ولی‌فقیه شکست‌خورده نشان خواهند داد که چه دماری در پهنه جهان از او و رژیم زهر خورده‌اش درخواهند آورد و انرژی بزرگ‌ترین و متشکل‌ترین تشکیلات و سازمان سیاسی تاریخ ایران که توسط رژیم و دستگاه مماشات در بیش از دو دهه به زنجیر «لیست تروریستی» و «زندان لیبرتی» کشیده شده بود چه فرجامی برای رژیم تدارک خواهد دید “.

  منابع مختلف ازجمله دولت عراق، کمیساریا و … دست بدست هم دادند که با مهیا کردن چند فروند هواپیما، کل  اعضای تشکیلات رجوی را به آلبانی منتقل کنند و معلوم نیست که این انتقال چرا باید عملیات عظیمی تلقی شود؟!

  البته قسمت مبهم عملیات عبارت ازچشم پوشی دولت عراق از تحت تعقیب قرار دادن تعدادی ازعناصر رهبری نظامی سازمان بود که دردادگاه های عراق پرونده ی قضائی داشتند و بقرار اطلاع،  این امر با پول سرویس های مخفی عربستان وهمکاری آمریکا انجام شد ونگذاشتند که شکایات متعدد دردادگاه های عراق مطرح و منجر به صدور حکم گردد ودراین میان ما بدرستی نمیدانیم که دولت عراق چگونه درتحلیل سود وزیان این مسئله، تصمیم به اینگونه برخورد کرد.

  میماند دمار درآوردن ها که البته این امر ربطی به ما خانواده ها ندارد و مطمئن هم نیستیم که قادر به انجام چنین کاری خواهید بود!

  درادامه:

  ” … این عملیات همچنین پروژه وزارت اطلاعات به نام خانواده مجاهدین را سوزاند وبریدگان از مبارزه را هم که جملگی مرثیه‌خوان و با قلاده وزارت اطلاعات بر گردن منتظر عزای مجاهدین بودند تا به سور بنشینند را به سوگ نشاند، دست‌مریزاد به خالق و خالقین این عملیات کبیر”!

  خانواده ها بیکار ننشسته اند ومسلما برای دیدار فرزندان خود به هرکجای جهان سفر خواهند کرد ازدادن این وعده ی شیرین رهائی رجوی ها ازدست خانواده ها به معده ی شریف خودداری کنید!!

  ما  به عنوان گروهی از اعضای این خانواده ها منتظر استقرار کامل عزیزانمان بوده ودراسرع وقت، راه وروش های مسافرت به آلبانی را یاد گرفته ومصدع اوقات خواهیم شد وبنابراین ازاین بابت، خوش خیالی را به کنار گذاشته وبدانید که انگیزه های ما در آزاد کردن این فرزندان مان از دستگاه مغز شویی رجوی قوی واراده ی مان پولادین است واگر خواستید دراین مورد خاص نگران باشید!

  ضمنا اگر لازم است که  دست مریزادی به کسانی دراین مورد گفته شود، آنها اشخاصی غیر از ما خانواده ها نیستتند.

  نهایت اینکه:

  ” … روزگاری درمام وطن که از بیداد شاه رها گشته بود، با چوب و چماق و دشنه و تفنگ دفاتر آن‌ها را بستند، …، تمام گروه‌ها و سازمان‌ها و تشکلات سیاسی را منهدم کردند آن‌ها شورای ملی مقاومت ایران را تشکیل دادند، در «مهد دمکراسی» اجبار به سکوت و سکونشان نمودند، آن‌ها «پرواز» را برگزیدند و درجوار خاک میهن ارتش آزادی به پا نمودند تا «برافروزند آتش‌ها در کوهستان‌ها»، … آن‌ها اما همه را پس زدند و گفتند «هیچ‌چیز نداریم الا وطن که در پیش روداریم»، شبیخون خوردند و با دستان از پشت بسته و با «کاکُل آتشفشان» ایستادند و دشمن را در تمامیتش به هیچ گرفتند، در زندانی که «لیبرتی» نامش نهادند به زنجیرشان کشیدند و مرز «آزادی» را نفی سازمانشان قرار دادند، آن‌ها نیز در جواب فریاد هیهات سر دادند و «اینچنین بود» که «پولاد آب‌دیده شد».

  واین شورای ملی مقاومت به یمن خودشیفتگی ها و خودمحوری های رجوی، عمری کوتاه داشت و تتمه اش تبدیل به زائده ی این مرد تشنه ی قدرت شد واز حیز انتفاع افتاد!

  وقتی این شورا نتوانست بماند، آتشی هم درکوهستان ها افروخته نشد و بجای آن، سازمان مجاهدین به زائده ی دستگاه اطلاعاتی ونظامی صدام تحویل شد وبر آرمان بنیانگذاران خود که به استقلال کشور عشق می ورزیدند، خیانتی بزرگ شد و این سازمان به باند تبهکار رجوی ودشمن منافع ملی ایران تبدیل گردید وآبدیده شدنی مشاهده نگردید.

  گروهی از خانواده های اسرای فرقه ی رجوی

  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  از بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدین

  آرشیو موضوع : مجاهدین خلق و خروج کامل از عراق

  عاطفه اقبال: انتقال مجاهدین از عراق پایان یافت! زنده باد انتقال!

  انتقال  پایان …

  از اشرف تا تیرانا

  رجوی به جای این که موفق شود میخ ماندن در اشرف را بکوبد؛ میخ تابوت تشکیلات استالینی و مخوف خود در اشرف را کوبید. او با آن همه امکاناتی که در اشرف داشت نتوانست تشکیلات زهوار دررفته اش را در آنجا حفظ کند. رجوی در قرارگاه وسیع اشرف برای حفظ تشکیلاتش دور تا دورش را با سیم خار …

  مطالب مرتبط :

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.