• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • شما سرنوشت خود را با قرائت رجوی بوالهوس می نویسید!

  شما سرنوشت خود را با قرائت رجوی بوالهوس می نویسید! (+ بدترین اهانت ممکن را بر زنان روا داشتید)

   انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و نهم اکتبر ۲۰۱۶:… یعنی اینها که سررشته ی زندگی شان را ازدست داده بودند ، درشرایط بی اختیاری موجود ، باند رجوی را به کنار زده وبرخلاف آموزه های مسعود که درسلطه وتابعیت خلاصه میشد، دوباره مجاهد شده بودند وما اطلاعی از آن بدست نیآوردیم ویا خمپاره های مشکوک ذیشعور بوده و تنها به این فدا شده ها اصابت کردند ؟! اگر اینطور است … 

  شما سرنوشت خود را با قرائت رجوی بوالهوس می نویسید!

  لینک به منبع

  محمود نیشابوری که از پرنویسان فرقه ی رجوی است ، این بار – البته مثل همیشه – حرف حسابی برای گفتن نداشته که برای تامین معاش هم که شده ، مجبور بوده ترهاتی با عنوان ” ما سرنوشت را با دستان خودمان می نویسیم ” بنویسد وسایت های رجوی هم که این روزها واقعا حرف کم آورده اند، این نوشته را که خطاب به جان باختگان کمپ با ذلت تخلیه شده ی لیبرتی است ، با سرعت تمام منتشر کند !

  او مینویسد :

  ” آنهایی که روزی پا در مسیر رزم گذاشتند و به ندای راه گوش فرا دادند. آنها که خود حماسه آفرینانی بی باک و ترس و بیم. حماسه پشتِ حماسه، کهکشان پشت کهکشان. فراز پشت فراز. و خالقان این اسطوره چه کسانی هستند؟ با کدام شورِعشقی رزمیدند و جاودان شدند “.

  درجواب نیشابوری باید گفت که اینان بدون توجه به تفکر ریشه ای که نبود آن حاصل عدم مطالعه وبی تجربگی وشعار زدگی است، بجای توجه به این مسئله، خود را درشرایطی قرار دادند که بندی زندان اشرف ولیبرتی شده و فارغ ازاراده ی انسانی و درحالی که زمین گیر مفلوکی بیش نبودند، به خون درغلطیدند ونام این مرگ، مرگی بی افتخار ومفت است که متاسفانه ارزش توصیف و قلم فرسایی برله ندارد با توجه دقیق به اینکه ازکشته شدن این چنینی این هموطنان ، قلبی درد نگیرد.

  درهرصورت، این نوع مرگ ها، جاودانگی نمیآورد وآنچه که نام دارد ، جان باختن بی اراده وخواست قلبی و در عین حال مظلومانه است.

  همچنین:

  ” …شما راه و رسم مجاهدین را به اوج رساندید، و آن چه آفریدید ورای همه حماسه های تاریخ مقاومت است، و با وفای به پیمان، با فدای بیکران، در تاریخ ایران جاودانه شدید، سقف نویی در پرداخت بهاء آفریدید… “.

  یعنی اینها که سررشته ی زندگی شان را ازدست داده بودند ، درشرایط بی اختیاری موجود ، باند رجوی را به کنار زده وبرخلاف آموزه های مسعود که درسلطه وتابعیت خلاصه میشد، دوباره مجاهد شده بودند وما اطلاعی از آن بدست نیآوردیم ویا خمپاره های مشکوک ذیشعور بوده و تنها به این فدا شده ها اصابت کردند ؟!

  اگر اینطور است و اینها اینقدر فداکار ونترس بودند، چگونه موفق به نوشتن بیانیه ی انشعاب و اعلام جدایی ازباند رجوی وبازگشت به سازمان مجاهدین سابق را نشدند؟!

  آخر مگر کسی که قرار است با علم واختیار جان خود را فدا کند، صدها برابر راحتتر وجسورتر ازدیگران میتواند عقاید خود را اعلام نموده وآنگاه بمیرد واگر مخاطبین شما چنین کاری کرده اند، موانع ایجاد شده برسر انتشار مواضع جدید این سی وچند نفر را توضیح دهید؟!!

  چرا؟

  برای اینکه ما کسی را نمی شناسیم که هم درباند رجوی باشد وهم مجاهد واقعی واگر اینها غیر ازآن بودند که ما سراغی ازوجود مادی شان نداریم ، نحوه ی این بازگشت را بما توضیح دهید!!

  بنظر می رسد که این قربانیان جنون وجهل وخودکامگی رجوی که نتیجه ی این جنون عدم تخلیه ی بموقع عراق بود ، جان خود را بصورت غیر ارادی وغیر قابل افتخاری ازدست داده اند وبدبختانه نمیتوان این نوع انسان ها را به اوج برد وصفت های قهرمانانه ای برآنان نهاد!

  تنها کاری که یک ناظر موشکاف میتواند درمورد این جان باختگان مسلوب الاراده بکند ، اظهار تاسف به سرنوشت تلخ آنهاست درکنار تسلیت عمیقی که به خانواده های داغدار این افراد باید گفت. همین!

  سعید

  اتفاقا شما رجوی ها، بدترین اهانت ممکن را بر زنان روا داشتید!

  لینک به منبع

  هدف نوشته ی سیروس مختاری که گرفتار در تئوری های غیر انسانی رجوی است ، هم تبلیغ مریم و برجسته کردن او درمقابل مسعودی که مرده ویا زنده است – که صلاح است خفته باشد – وهم پاشیدن خاک برچشم مردم تا ندانند که دراین تشکیلات مخوف برمحوریت مسعود رجوی که خانم رجوی تنها مرید او محسوب میشد ، بر سر زنان چه آمده است!

  او می نویسد:

  ۳۰″ مهر روز انتخاب اصلح تاریخی زن ایرانی است زنی که تا دیروز بنا به جنسیتش دست دوم بود و امروز خود را یافته تا ثابت کند چیزی کمتر از مرد ندارد. ۳۰ مهر روز پالایش انسان از جنسیت نرینگی و خود بینی و فردیت بود. روزی بود که شِرکهای درونی خود را تصفیه کرد تا به مقام والای انسانی ارتقاء پیدا کند “.

  آیا واقعا این طور بود؟!

  اصل قضیه عبارت ازاین است که مسعود رجوی خودشیفته، انحصار طلب و دیکتاتور، در زمانی که فصل به فصل سازمان مجاهدین بنیانگذاری شده بدست حنیف نژاد ها را فارغ از ماهیت میکرده وبلکه به تشکل ضد سازمان اولیه تبدیل مینمود، برای رهائی از انتقاد همرزمان وهمردیفان سابق خود، به مریم رجوی ماموریت داد که زنان دیگر را دور خود جمع کرده وبا انحلال یکجانبه ی کمیته ی مرکزی ، خیال خود را ازهر آنچه که زمانی ” سانترالیزم دموکراتیک ” نام داشت راحت کند که متاسفانه چاپلوسی های مریم رجوی ودیگران، اورا در اجرای این نیت پلید موفق ساخت !

  اما کار با تجرید و خفه کردن مردان هم ردیف وگاها باسوادتر ازرجوی ، باتمام نرسید و مسعود رجوی پس از برقراری مناسبات قبرستانی درتشکیلات ، به حد افراط ازاین زنان سوء استفاده های جسمی و جنسی فراوان برد و قصه های هزار ویک شب را دوباره زنده کرد!

  حال این هموطن اسیر درافکار فرقوی چرا فکر میکند که زنان به آزادی رسیدند، بر کسی روشن نیست!

  بلی این زنان آزاد بودند که هروقت رجوی اراده نمود وتمایل پیدا کرد، درخدمت کارهای غیر اخلاقی او قرار گیرند و تواما همراه مردان به بردگی جسمی مشغول شوند!

  آیا با این وضع، زنان تشکیلات رجوی، ستم مضاعفی را تجربه نکردند؟!

  سیروس مختاری به نوشته اش چنین ادامه می دهد:

  ” …اگرچه ۳۰ مهر، ارکان و پایه های بیت العنکبوت رژیم منحوس و ضد زن خمینی را بلرزه درآورد ولی عنصر فدا و رها را در زنان میهنمان آزاد و آموختند که میتوان در مقابل هیولای استبداد آخوندی مقاومت ، ایستادگی و مبارزه کرد “.

  شما نام نداشتن اختیار ناموس وشرف را فدا ورها میدانید؟!

  اگر این زنان بشدت ستم دیده، بموجب آموزش های مسعود و سرحرمسرادار ودلاله ی محبت اش مریم به این درجه ازرشادت نائل شدند که ظلم ستیز باشند ، میتوانستیم آثار این ظلم ستیزی را در وهله ی اول در اعتراض به بلعیده شدن سازمان توسط رجوی – که کاری سهل تر از مبارزه بارژیم است – مشاهده کنیم که نکردیم و ناگزیر به رد ادعاهای آقای مختاری میباشم!

  همچنین:

  ” شعار میتوان و باید بانوی اول تاریخ مبارزاتی و انقلابی ایران زمین نشان داد که این خود یک شعار استراتژیک و تاریخیست که به مثابه تیر بر قلب دشمن زبون خواهد بود چرا که با این شعار انگیزه ها صیقل میخورند و انرژیها آزاد میشوند تا بتوان رژیم ضد بشری آخوندی را به چالش کشید و با آن تعیین و تکلیف کرد “.

  یعنی مریم خانم ، سرآمد تمامی زنان مبارز تاریخ ایران است؟! وکسی هرگز دراین چند هزار سال تاریخ مکتوب ایران وجود نداشته است ؟!

  پس نام چند تن از زنان انقلابی ایران را بشمارید و وجوه مشترک ایدئولوژی واخلاقی آنها را با مریم روشن سازید وآنگاه بگویید که مریم درکدام یک ازوجوه، سرآمد همه ی آنان بوده است؟!

  اگر دلاله ی محبت بودن وسرشکنجه گر شدن – درمورد این یکی شکنجه ی سفید- ، مبارزه است ونام این افراد را میتوان مبارز گذاشت ، آنگاه حرف این آقا سیروس را باید بطور دربست قبول کرد وبه آموخته های خود درمورد خصلت انسان مبارز شک کرد وحتی آنرا به کناری گذاشت!!

  اینکه چه انرژی وبرای کدام هدف آزاد شده ومفید به فایده گردیده، ظاهرا منظور این آقا آزاد شدن از قید وبند تربیت کودکان و … است تا این انرژی درجهت منزوی کردن هرچه بیشتر مردان که برای رجوی خطرناک تر از خود رژیم میتوانستند باشند ، مورد نظر است که البته خصلت عمیقا ضدانسانی آن – بر انسانی حتی با شعور زیر متوسط – روشن است!

  دوباره:

  ” … مردم ایران پشتوانه عظیم تاریخی دارند که همان شورای ملی مقاومت و در رأس آن خانم رجویست که جهانیان را از این اعمال جنایتکارانه رژیم آگاه میسازد تا در قبال فاجعه های هولناک رخداده وادار به موضع گیری قاطع نماید. همانگونه که مریم رجوی فرمودند سر انجام رژیم ضربه ای از زنان خواهد خورد که به حسابشان نمی آورد “.

  مسعود رجوی چطور؟ آیا دیگر او بعنوان مرشد اعظم مریم حضور ندارد که به ارشاد مرید اولش پرداخته و مدام چراغ راهنمای راهش باشد؟!

  مگرمریم نگفته بود که بدون مسعود هیچ است؟!

  آیا حالا ادعا دارد که به مقام مرشدی رسیده وتقلید وتابعیت ازرجوی ، محلی ازاعراب ندارد؟!

  قصدتان ازتخریب مسعود وبه هیچ گرفتن تمام حرف هایی که درمقام به اولویت رساندن خودش گفته ومریم تایید نموده ، چیست؟!

  میخواهید بگوییدکه به امام زمان خود اعتقادی ندارید دیگر؟! ومریم میتواند این نقش را ایفا نماید ویا به این تحلیل دست یافته اید که مسعود چرند میگفت و دیگر اورا بخاطر بی لیاقتی یا مرگش ، کنار گذاشته اید؟!

  اطلاق صفت تعارف بار ” شیر خفته ” برمسعود رجوی ، نمیتواند جای مقام ملکوتی اورا که خودش به خودش نسبت میداد و مریم اولین کسی بود که این ادعاها را تایید وبا سرعت تمام درتشکیلات پخش میکرد، نمیگیرد وبنابراین راستش را بگویید تا ببینیم بر شماها ومسعود چه آمده است؟!

  نوید

  (پایان)

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.