• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • خبرنگار رجوی در حلب چه میکند؟! + غلط های زیادی از باند رجوی)

  خبر نگار رجوی در حلب چه میکند؟! (+ غلط های زیادی از باند رجوی)ا

   انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، یازدهم نوامبر ۲۰۱۶:…  اگر تشکیلات مربوط به سید المحدثین دارای وزنی بود، میتوانستیم آنرا درکنار رژیم عربستان، القاعده، داعش و …، به عنوان بزرگترین فتنه ی جهان اسلام بدانیم که توانش چنین اجازه ای را به ما نمیدهد . اما به عنوان بچه مرشد های فتنه گران جهان اسلام چرا! سایر موارد و اتهامات وارده در یک محکمه ی عادلانه مطرح …

  خبر نگار رجوی در حلب چه میکند؟!

  لینک به منبع

  باند رجوی که جسارتی درتکذیب یا رد اعلام خبر به شدت برنامه ریزی شده ی مرگ مسعود رجوی توسط ترکی الفیصل درجریان همایش خیمه شب بازی چند ماه پیش مریم را ندارد، درگرماگرم این بحران تشکیلاتی خود ، برای فرافکنی به سوریه خبرنگار می فرستد و درحد وسع کم اش درامور داخلی یک کشور مسلمان و جبهه ی نخستین دربرابر اسرائیل، مداخله میکند وبه تبلیغ بنفع تروریست ها پرداخته و  این درزمانی است که این لقب را به دیگران داده واز تروریسم اعلام برائت میکند!

  خلاصه اینکه زمانی دست به این کارهای غیر متعارف میزند که دراین تشکل ضد مردمی و مستبد، جریان شلم شوربا برقرار است!

  خبر مربوط به این مسئله به صورت  ” گزارش سیمای آزادی از شهر پایدار حلب و مصاحبه با دو تن از معلمان این شهر درباره مداخلات و جنایات عوامل اعزامی رژیم ” دررسانه های این باند جاعل منتشر شد وطی ان آورده شده است :

  ” عبدالکافی الحمدو: ما در شهر قدیمی حلب هستیم و می‌خواهیم در این باره که چه‌طو ر (رژیم) ایران و روسیه در سوریه دخالت می‌کنند و وضعیت را وخیم‌تر می‌کنند. (رژیم) ایران از روز اول در این جنگ علیه مردم سوریه شریک بوده و بشار اسد یک عروسک خیمه‌شب‌بازی در دستان آنهاست. (البته رژیم) ایران همواره در جنگ‌ها همین کار را انجام می‌دهد “.
  دررد دروغ بودن اظهارات این فرد همین بس که میخواهد وانمود کند که بشار اسد بعنوان یک رئیس جمهور ازبیرون از مرزها به مردم سوریه تحمیل شده که ابدا منطبق با واقعیات سوریه درعرض این چند دهه ی گذشته نیست وراستتر آنست که رژیم بشار اسد همچنان یک رژیم قانونی درسوریه است که دارای اعتبار لازم جهانی بوده وکرسی کشور سوریه درسازمان ملل متحد ، به نماینده ی این رژیم سپرده شده است.

  دخالت های ایران وروسیه بر علیه جنگ تجاوزکارانه وتروریستی علیه روسیه با دعوت دولت قانونی این کشور بوده وازجنس دخالت هایی نیست که امپریالیزم و دوستان منطقه ای اش، با نیرنگ وحیله ، درامور سوریه میکنند!

  ونیز:

  وسام زرقا: مثلاً الآن نبردی جریانست و آنها تلاش دارند محاصره را سخت‌تر کنند و نیروهایی از عراق به اینجا آمده‌اند؛ آنها برای این کار از (رژیم) ایران پول می‌گیرند. با استدلال‌های دروغین مذهبی آنها را متقاعد به جنگیدن در اینجا کرده‌اند. آنها چنین ادعاهایی و (در عوض) درد و رنج فقر و جنگ در خارج از کشورشان را بر (مردمشان) تحمیل می‌کنند. از جنگ با مردمی که در پی آزادی خود هستند، چه چیزی عایدشان می‌شود “؟
  وظیفه ی هردولت قانونی به چنگ آوردن اراضی اشغال شده ی آن کشور است واگر حضور قانونی نیروهایی ازکشورهای دیگر ، مورد اعتراض است، چرا اعتراضی به حضور غیر قانونی واشغالگرانه ی نیروهای خارجی دیگر وجود ندارد؟

  آیا این ۶۰ هزار تویوتای ژاپنی، با پول مردم سوریه بدست داعش داده شد تا عراق وسوریه را به خاک وخون بکشد وداعش ومشابهین اش همان مردم سوریه است؟؟!!

  بازهم:

  عبدالکافی: این کار همیشگی (رژیم) ایران است: صادر کردن مشکلاتش به خارج از مرزهای کشور تا مردم مشکلات سیاسی، اقتصادی و سرکوب (حاکمیت) خودشان را فراموش کنند. آنها می‌خواهند همین سرکوب را بر (مردم) سوریه اعمال کنند که سال‌ها تحت سرکوب و نوعی بردگی (حکومت) اسد و خانواده‌اش بوده‌اند که وابستگی بسیاری به (رژیم) ایران دارند “.

  آیا این رژیم ایران بود که با تجهیز این تکفیری های حاضر شده از۷۲ ملت را بجان خاک وجان ومال وناموس مردم سوریه بیاندازد تا بتواند به صدور بحران دست بزند؟!

  آیا این مصاحبه شونده چیزی درمقابل این دروغگویی دریافت کرده ویاخود ازعوامل تکفیری ها و سلطه گران خارجی است و یا اساسا باند رجوی این شخص را به طور خلق الساعه ای تراشیده است؟!

  درادامه:

  ” ویسما: امیدواریم مردم ایران نیز به آزادی خودشان برسند و چنین افرادی که فقط در پی منافع خودشان هستند بر آنها حکومت نکنند. همه ملت‌ها باید با هم دوست باشند “.
  ممنون از لطف تان!

  اما بهتر است که ابتدا خودتان را ازاشغال نیروهای وابسته آزاد کنید وبه آسایش که رسیدید، به فکر ما  باشید. ما صاحب بزرگترین نهضت های یکصد ساله ی جهان اسلام، قادریم که منافع خود را تشخیص داده و آزادی های لازم را به دست آوریم.

  فعلا وضع ما بهتر از شماست وما مشغول غصه خوردن برای شما هستیم وشما فعلا وظیفه ای درمورد اندیشیدن به آزادی ما ندارید!

  نوید

  غلط های زیادی از باند رجوی!

  لینک به منبع

  فرقه ی رجوی که سرنوشت اش تجربه ی شکست های پی درپی ناشی ازدوری ازمردم و نداشتن تحلیل درست ازواقعیات است ، به هردری میزند تا با اعلام وجود ، این شکست ها را از منظر اعضای درمانده واسیر خود دورنگه دارد ودراین راستاست که پیشنهادات بی تناسب با وزن وقد و قواره اش میدهد.

  پیشنهاد خنده دار اخیر این فرقه ی منحط ، ” اپوزیسیون ایران خواستار اخراج تهران از همکاری اسلامی شد “!

  مشروح خبر مربوط ، به استناد رسانه های این گروه مافیایی چنین است:

  ” … محمد سید المحدثین رئیس کمیسیون خارجی  شورای ملی مقاومت ایران  گفت، در نامه‌ای به کمیته اجرایی وزرای این سازمان که دیروز در جده جلسه داشتند فرستاده است و شلیک موشک به‌سمت مکه مکرمه قبلگاه ۱.۷میلیارد مسلمان را محکوم کرده و گفته است این کار به‌دستور خامنه‌ای و تحت نظارت  نیروی قدس  صورت گرفته و بار دیگر ثابت می‌کند که رژیم آخوندی حاکم بر ایران از ارتکاب هر جنایت و هتک حرمت، حمله و فتنه‌گری علیه کشورهای عربی و اسلامی دست برنمی‌دارد “.

  هیچ دلیل ومدرکی برای پرتاب شدن این موشک توسط ایران وجود ندارد وایران اساسا منافعی دراین کار ندارد . برای تحلیل درست دراین مورد باید دنبال کسی رفت که به دنبال تشدید جنگ های فرقه ای درمنطقه و زمینه سازی برای ایجاد خاورمیانه ی بزرگ است که ایران ابدا چنین چیزی را نمیخواهد و برعلیه آنست وبنابراین این کار میتواند ازکسانی مانند خود حکومت عربستان که بحران بزرگ یمن را هم درکنار امیال خبیث اش درمورد خاورمیانه ی بزرگ وتوسعه ی جنگ فرقه ای یدک می کشد ، سرزند ویا کسان دیگری که در این عرصه ها با عربستان همسو هستند!!

  ایران عضو مهم جامعه ی کشورهای اسلامی است و اخراج آن ازاین مجمع کار ساده ای نیست و ازطرف دیگر باند رجوی یک سازمان سیاسی نیست و تنها یک باند مافیایی میباشد وکسی دردنیا یک باند مافیایی را به عنوان یک جریان اپوزیسیون به حساب نمی آورد!

  اساسا استفاده ی کشورها از یک اپوزیسیون ، با پایگاه اجتماعی آن مرتبط است وباند رجوی که نام بی مسمای سازمان مجاهدین را یدک می کشد ، مشمول این قاعده نمی شود!!

  بازهم:

  ” سیدالمحدثین افزود در نامه‌ای که فرستاده و نسخه‌ای از آن به ”الشرق“ رسیده است: خواستار آن شد که این جلسه برای مقابله با بزرگترین فتنه عصرکنونی در جهان اسلام با اخراج رژیم ایران از سازمان همکاری اسلامی نقش خود را به بهترین صورت ایفاء کند. سید المحدثین اشاره کرد رژیم آخوندی در حمله به مقدسات اسلامی عادت کرده است. وی در نامه‌اش گفته است، در تاریخ معاصر کسی به بیت‌الله الحرام حمله نکرده بود، به این حد که … “.

  اگر تشکیلات مربوط به سید المحدثین دارای وزنی بود، میتوانستیم آنرا درکنار رژیم عربستان، القاعده، داعش و …، به عنوان بزرگترین فتنه ی جهان اسلام بدانیم که توانش چنین اجازه ای را به ما نمیدهد . اما به عنوان بچه مرشد های فتنه گران جهان اسلام چرا!

  سایر موارد و اتهامات وارده در یک محکمه ی عادلانه مطرح وبه ثبوت نرسیده ودرسطح ادعاهای بی اساس باقی می ماند و باند رجوی، سودی ازاین اتهامات نمی برد جزاینکه دروسع خود برای اشاعه ی ایران هراسی مورد احتیاج سلطه گران کمکی بکند!

  سعید

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.