• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • عملکرد رسانه های رجوی ، رسانه های آلترناتیو و واقعیات شهر حلب

  اواخر ماه دسامبرگذشته «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه از توافقات صورت گرفته در خصوص آتش بس در سوریه و شروع مذاکرات صلح خبر داد. سه سند در این چارچوب به امضا رسیده است: سند اول بین دولت سوریه و اپوزیسیون مسلح برای آتش بس، سند دوم اتخاذ مجموعه اقدامات برای کنترل بر آتش بس؛ سند سوم، اظهار آمادگی برای شروع مذاکرات صلح در سوریه

  موافقتنامه حاضر بدون مشارکت سازمان های تروریستی «جبهه النصره» و «داعش» تنظیم شده است. شایان ذکر است که «جبهه النصر» یکی از متحدین نزدیک گروه «احرارالشام» می باشد که از جمله اپوزیسیون مسلح مورد حمایت غرب در سوریه است و این احتمال وجود دارد که سازمان تروریستی «جبهه النصر» که عملا بخشی از القاعده و حتی داعش می باشد، نفودی های خود و داعش را از طریق گروه «احرارالشام» به درون گروه های مذاکره کننده وارد کند.

  عملکرد رسانه های رجوی ،  رسانه های آلترناتیو و واقعیات شهر حلب

  ارسال شده از طرف اقای صابر ـ با تشکر از ایشان

  05.01.2017 برار با هفدهم دیماه 1395 خورشیدی

  درمیان گروخاک ومه غلیظی که رسانه های غول آسای غرب که عرصه را برهر صدای حق طلبانه و حقیقت گو تنک وتنگ تر کرده اند ورسانه های رجوی هم در اثبات نوکری هرچه بیشتر خود به نظام تک قطبی درحال تلاشی تدریجی وخیانت به مردم کشور خود تندتر از اینها عمل میکنند، هرانسان محقق وباشرفی باید حوصله ی زیادی داشته و با مراجعه به سایت های انگشت شمار آلترناتیو، چهره ی دیگر اتفاقات وحوادث را برمردم نشان داده و به ارتقاء  آگاهی آنها کمک کند . درحد توان خود بکوشد یکی از منابع  تسلط ارتجاع وسلطه گران جهانی ( توجه یک جانبه به اخبار وتحلیل های رسانه های ستمگر ) را بخشکاند !

  من نیز دقیقا این کار را کرده ودرمورد حوادث وواقعیات پشت پرده ی شهر مظلوم و درهم ریخته شده ی حلب تاریخی ، اطلاعاتی از منابع غیر امپریالیستی وغیر رجویستی دریافت کرده وبشرح زیر دراختیار خوانندگان جویای حقیقت قرار میدهم :

  ” آنچه را از حلب رسانه های غربی نگفتند، بخوانید – در دیدار هیئتی مشترکی از اعضای پارلمان اروپا و پارلمان روسیه (دوماً) در 29 دسامبر، رئیس جمهور سوریه «بشار اسد» در دمشق خطاب به هیئت اروپائی گفته است: «تنها با متوقف شدن حمایت از گروه های تروریستی در سوریه، کشورهای اروپایی می توانند کمک کننده ایجاد صلح و آرامش در سوریه باشند. حذف تحریم های اقتصادی نشان دهنده حسن نیت اروپا برای همکاری با سوریه خواهد بود».

  به گزارش رسانه های خبری روسیه، از روزهای اول سال نو مسیحی، درعین حال که آتش بس میان آنها و دیگر نیروهای مسلح ادامه دارد حمله به مراکز استقرار تروریست های داعش ادامه دارد. دوم ژانویه شبکه خبری «ریانووستی» گزارش داد که بمب افکن های ترکیه و روسیه مواضع داعش را در شمال سوریه را بمباران کردند. همچنین نظامیان ترک تاکید کردند که هواپیماهای روسیه چندین مرکز تجمع «داعش» را در «الباب» منهدم کرده اند.

  اواخر ماه دسامبرگذشته «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه از توافقات صورت گرفته در خصوص آتش بس در سوریه و شروع مذاکرات صلح خبر داد. سه سند در این چارچوب به امضا رسیده است:

  سند اول بین دولت سوریه و اپوزیسیون مسلح برای آتش بس،

  سند دوم اتخاذ مجموعه اقدامات برای کنترل بر آتش بس

  سند سوم، اظهار آمادگی برای شروع مذاکرات صلح در سوریه

  موافقتنامه حاضر بدون مشارکت سازمان های تروریستی «جبهه النصره» و «داعش» تنظیم شده است. شایان ذکر است که «جبهه النصر» یکی از متحدین نزدیک گروه «احرارالشام» می باشد که از جمله اپوزیسیون مسلح مورد حمایت غرب در سوریه است و این احتمال وجود دارد که سازمان تروریستی «جبهه النصر» که عملا بخشی از القاعده و حتی داعش می باشد، نفودی های خود و داعش را از طریق گروه «احرارالشام» به درون گروه های مذاکره کننده وارد کند.

  «ساره عبداللهه» نویسنده، تحلیگر و مستند ساز روزنامه «ایندیپندنت» لبنان است. او در توئیتر نیز بخشی از مطلب مربوط به سوریه را گزارش می کند. این گزارشگر که احتمالا سوری است در توئیتر خود فیلم مستندی را در رابطه با کشف انواع سلاح های آمریکائی، آلمانی و بلغاری، پس از تسلط نیروهای سوری بر «حلب» به نمایش گذاشته است که تاکنون در هیچ رسانه غربی پخش و منتشر نشده است. روزنامه «یونگه ولت» نیز اگر چه از قول منابع روسی با استناد به مدارکی، از کشف این سلاح های خبر داده است اما از وجود فیلمی در این رابطه در گزارش خود اطلاع نداده است. تا حد اطلاع فیلم مستند موجود در دسترس رسانه های روسی نیز نیست. به هر حال سکوت توطئه آمیز رسانه های زنجیره ای وابسته به کنسرن ها در باره کشف این سلاح ها خود نشان دهند عمق توطئه و فاجعه ای است که در زرورق حقوق بشر و «حمایت از غیر نظامیان محصور در سوریه»! دارد که البته توسط نیروهای هوادار دولت بشار اسد از معرکه جنگ رهانده شده و نزد خانواده های خود بازگشته اند.

  «یونگه ولت» چاپ آلمان نیز در رابطه با دستگیری 128 افسر امنیتی ـ نظامی غربی در «حلب» مطلبی منتشر کرده است که آن را در زیر می خوانید:

  «حلب» اکنون آرام است. رسانه های آلمانی و دولت المان در رابطه با خارج کردن 35 هزار تن از بخش شرقی شهر سکوت کامل اختیار کرده اند.

  پس از گذشت دو هفته سازمان ملل و دولت های بریتانیا، فرانسه و آمریکا، کشور های روسیه و ایران را متهم می کنند که در زمان درگیری در شرق حلب، «کشتار» کرده اند و اقدام به «اعدام» نموده اند و «بان کی مون» دبیر کل وقت سازمان ملل نیز گفته است: «حلب شبیه جهنم شده»، سفیر آمریکا «سامانتا پاور» نیز مدعی شده است که در زمان درگیری بین تروریست ها و هواداران دولت بشار اسد، وضعیت حلب مشابه وضعیت وخیم «حلبچه، رواندا و سربرنیکا» بوده است. لازم بوده تا سازمان ملل با اعزام نیرو به خروج غیر نظامیان از منطقه درگیری نظارت می کرد، اما آنها ننوشتند که همزمان با درگیری ها هزاران تن از مردم حلب تلاش می کردند خود را به مناطق غربی شهر که  تحت کنترل دولت سوریه بود برسانند.

  در آن شرایط، وقتی که «فارس شهابی» تاجر و نماینده پارلمان سوریه در فیس بوک خود فقط نام 14 افسر امنیتی خارجی حاضر در حلب را ذکر کرد که در شرق این دومین شهر بزرگ سوریه تروریست ها را به منظور مقاومت و از دست ندادن مواضعشان راهنمائی می کردند، شورای امنیت سازمان ملل از اتهامات ادعائی بر علیه دولت سوریه کوتاه آمد و سکوت اختیار کرد. این 14 افسر امنیتی خارجی که توسط هواداران دولت سوریه دستگیر شدند، از جمله تعداد زیادی از افسرانی بودند که از آمریکا، اسرائیل، عربستان سعودی، قطر، مراکش، اردن و ترکیه برای کمک به «مقاومت» به سوریه اعزام شده بودند.

  شبکه خبری «المیادین» لبنان در این رابطه گزارش داد که در زمان درگیری ها، اعضاء کمیته بین المللی صلیب سرخ و حلال احمر چندین روز در کنار غیر نظامیان گرفتار در منطقه شرق حلب بودند و بالاخره 35 هزار تن به “ادلب” و ترکیه اعزام شدند که در میان آنها 4 هزار تن از مخالفان نظامی دولت سوریه به همراه همراهانشان بودند. این افراد مجروح و تحت حمایت از منطقه خارج شده بودند. جالب است که آخرین اتوبوس افسران امنیتی ـ نظامی خارجی را از حلب خارج کرد. در این رابطه رسانه های غربی تاکنون سکوت اختیار کردند.

  سایت اینترنت  Veterans Today (جانبازان امروز) متعلق به آمریکا که بنا به اطلاعاتی « به اعضاء گروه های نظامی وجانبازان امنیتی، ثبات ژئو پولتیک و سیاست داخلی مربوط می شود» با اشاره به اسامی افسران امنیتی مذکور می نویسد: «روش معمول این است که برای افراد اعزامی جهت عملیات های مخفی از نام های جعلی استفاده می شود. 14 اسم ذکر شده نام واقعی این افراد نیست.» نام نویسنده این ادعا «گوردن» ذکر شده است. به احتمال زیاد سایت «جبهه جنوب» نیز مانند سایت اینترنتی «جانبازان امروز» به محافل امنیتی مربوط می شود وقتی که می نویسد:«همکاری با تیم های متخصصان از چهار گوشه دنیا (…) و در نیز رابطه با تحلیل و توضیحات عملیات نظامی و وضعیت های امور نظامی قدرت های مهم جهانی»

  «جبهه جنوب» می نویسد: « اطلاع داریم که بنا به توافق های همه جانبه  انجام شده 128 افسر نظامی خارجی به همراه مخالفان مسلح دولت سوریه وهمراهانشان و مجروحان از شرق حلب به خارج منتقل شده اند.» از مجمع 128 افسر نظامی ـ امنیتی 22 تن آمریکائی، 16 تن انگلیسی، 21 تن فرانسوی، 7 تن اسرائیلی، 62 تن ترک بوده اند که از حلب خارج شدند.

  اما آنچه از عملکرد تروریست ها و افسران امنیتی ـ نظامی خارجی در حلب باقی مانده است بنا به اسناد و مدارک به گزارش متخصصان سوری و روسی از این قرار است:

  16 هزار مین و تله های انفجاری که تاکنون خنثی شده اند،

  هزاران بمب خود ساخته توسط تروریست ها که در 4 مدرسه، یک مهد کودک، و نه مسجد ذخیره شده بودند.

  همچنین مسئولین نظامی سوری و روسی به ذخایری سرشار از سلاح های سنگین در حلب دست یافته اند. شبکه خبری روسیه 24 در گفتگوئی با سرگرد ایوان گروموف می گوید: کشورهای آمریکا، آلمان و بلغار تامین کنندگان اصلی سلاح های گروه های تروریستی در سوریه معرفی اند. انواع سلاح های سنگین کشف شده از مخازن، بنا به اسناد و مدارک به شرح زیر است:

  مورس های نوع 122م.م، نارنجک و نارنجک انداز، انواع راکت ها برای تامین گلوله دستگاه های راکت انداز، انواع گلوله توپ. اغلب این سلاح ها در بسته بندی های اصلی کشف شده اند که روی آنها نوشته شد: «از طرف آمریکا برای نیروهای مقاومت».

  به گزارش وزارت دفاع روسیه که در 26 دسامبر که در رسانه های روسی اعلام شد، در فاصله زمانی تسلط بر حلب تاکنون ده ها گور جمعی در منطقه کشف شده است که نشانه های شکنجه های قبل از کشتن این افراد آشکار است. اعضآی بدن اغلب این افراد قبل از کشته شدن قطع شده است. هیجکدام از موارد ذکر شده در رسانه های وابسته به کنسرن های غربی اعلام نشده است. نه کشف انبارهای اسلحه و مهمات، نه کشف حضور 128 افسر امنیتی ـ نظامی غرب و نه کشف گورهای دسته جمعی با اجسادی بدون دست و پا و سر که توسط مخالفان بشار اسد شکنجه و کشته شده اند “!

  صابر

   

   

   

   

   

   

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.