• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • عملکرد رسانه های رجوی ، رسانه های آلترناتیو و واقعیات شهر حلب

  اواخر ماه دسامبرگذشته «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه از توافقات صورت گرفته در خصوص آتش بس در سوریه و شروع مذاکرات صلح خبر داد. سه سند در این چارچوب به امضا رسیده است: سند اول بین دولت سوریه و اپوزیسیون مسلح برای آتش بس، سند دوم اتخاذ مجموعه اقدامات برای کنترل بر آتش بس؛ سند سوم، اظهار آمادگی برای شروع مذاکرات صلح در سوریه

  موافقتنامه حاضر بدون مشارکت سازمان های تروریستی «جبهه النصره» و «داعش» تنظیم شده است. شایان ذکر است که «جبهه النصر» یکی از متحدین نزدیک گروه «احرارالشام» می باشد که از جمله اپوزیسیون مسلح مورد حمایت غرب در سوریه است و این احتمال وجود دارد که سازمان تروریستی «جبهه النصر» که عملا بخشی از القاعده و حتی داعش می باشد، نفودی های خود و داعش را از طریق گروه «احرارالشام» به درون گروه های مذاکره کننده وارد کند.

  عملکرد رسانه های رجوی ،  رسانه های آلترناتیو و واقعیات شهر حلب

  ارسال شده از طرف اقای صابر ـ با تشکر از ایشان

  05.01.2017 برار با هفدهم دیماه 1395 خورشیدی

  درمیان گروخاک ومه غلیظی که رسانه های غول آسای غرب که عرصه را برهر صدای حق طلبانه و حقیقت گو تنک وتنگ تر کرده اند ورسانه های رجوی هم در اثبات نوکری هرچه بیشتر خود به نظام تک قطبی درحال تلاشی تدریجی وخیانت به مردم کشور خود تندتر از اینها عمل میکنند، هرانسان محقق وباشرفی باید حوصله ی زیادی داشته و با مراجعه به سایت های انگشت شمار آلترناتیو، چهره ی دیگر اتفاقات وحوادث را برمردم نشان داده و به ارتقاء  آگاهی آنها کمک کند . درحد توان خود بکوشد یکی از منابع  تسلط ارتجاع وسلطه گران جهانی ( توجه یک جانبه به اخبار وتحلیل های رسانه های ستمگر ) را بخشکاند !

  من نیز دقیقا این کار را کرده ودرمورد حوادث وواقعیات پشت پرده ی شهر مظلوم و درهم ریخته شده ی حلب تاریخی ، اطلاعاتی از منابع غیر امپریالیستی وغیر رجویستی دریافت کرده وبشرح زیر دراختیار خوانندگان جویای حقیقت قرار میدهم :

  ” آنچه را از حلب رسانه های غربی نگفتند، بخوانید – در دیدار هیئتی مشترکی از اعضای پارلمان اروپا و پارلمان روسیه (دوماً) در 29 دسامبر، رئیس جمهور سوریه «بشار اسد» در دمشق خطاب به هیئت اروپائی گفته است: «تنها با متوقف شدن حمایت از گروه های تروریستی در سوریه، کشورهای اروپایی می توانند کمک کننده ایجاد صلح و آرامش در سوریه باشند. حذف تحریم های اقتصادی نشان دهنده حسن نیت اروپا برای همکاری با سوریه خواهد بود».

  به گزارش رسانه های خبری روسیه، از روزهای اول سال نو مسیحی، درعین حال که آتش بس میان آنها و دیگر نیروهای مسلح ادامه دارد حمله به مراکز استقرار تروریست های داعش ادامه دارد. دوم ژانویه شبکه خبری «ریانووستی» گزارش داد که بمب افکن های ترکیه و روسیه مواضع داعش را در شمال سوریه را بمباران کردند. همچنین نظامیان ترک تاکید کردند که هواپیماهای روسیه چندین مرکز تجمع «داعش» را در «الباب» منهدم کرده اند.

  اواخر ماه دسامبرگذشته «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه از توافقات صورت گرفته در خصوص آتش بس در سوریه و شروع مذاکرات صلح خبر داد. سه سند در این چارچوب به امضا رسیده است:

  سند اول بین دولت سوریه و اپوزیسیون مسلح برای آتش بس،

  سند دوم اتخاذ مجموعه اقدامات برای کنترل بر آتش بس

  سند سوم، اظهار آمادگی برای شروع مذاکرات صلح در سوریه

  موافقتنامه حاضر بدون مشارکت سازمان های تروریستی «جبهه النصره» و «داعش» تنظیم شده است. شایان ذکر است که «جبهه النصر» یکی از متحدین نزدیک گروه «احرارالشام» می باشد که از جمله اپوزیسیون مسلح مورد حمایت غرب در سوریه است و این احتمال وجود دارد که سازمان تروریستی «جبهه النصر» که عملا بخشی از القاعده و حتی داعش می باشد، نفودی های خود و داعش را از طریق گروه «احرارالشام» به درون گروه های مذاکره کننده وارد کند.

  «ساره عبداللهه» نویسنده، تحلیگر و مستند ساز روزنامه «ایندیپندنت» لبنان است. او در توئیتر نیز بخشی از مطلب مربوط به سوریه را گزارش می کند. این گزارشگر که احتمالا سوری است در توئیتر خود فیلم مستندی را در رابطه با کشف انواع سلاح های آمریکائی، آلمانی و بلغاری، پس از تسلط نیروهای سوری بر «حلب» به نمایش گذاشته است که تاکنون در هیچ رسانه غربی پخش و منتشر نشده است. روزنامه «یونگه ولت» نیز اگر چه از قول منابع روسی با استناد به مدارکی، از کشف این سلاح های خبر داده است اما از وجود فیلمی در این رابطه در گزارش خود اطلاع نداده است. تا حد اطلاع فیلم مستند موجود در دسترس رسانه های روسی نیز نیست. به هر حال سکوت توطئه آمیز رسانه های زنجیره ای وابسته به کنسرن ها در باره کشف این سلاح ها خود نشان دهند عمق توطئه و فاجعه ای است که در زرورق حقوق بشر و «حمایت از غیر نظامیان محصور در سوریه»! دارد که البته توسط نیروهای هوادار دولت بشار اسد از معرکه جنگ رهانده شده و نزد خانواده های خود بازگشته اند.

  «یونگه ولت» چاپ آلمان نیز در رابطه با دستگیری 128 افسر امنیتی ـ نظامی غربی در «حلب» مطلبی منتشر کرده است که آن را در زیر می خوانید:

  «حلب» اکنون آرام است. رسانه های آلمانی و دولت المان در رابطه با خارج کردن 35 هزار تن از بخش شرقی شهر سکوت کامل اختیار کرده اند.

  پس از گذشت دو هفته سازمان ملل و دولت های بریتانیا، فرانسه و آمریکا، کشور های روسیه و ایران را متهم می کنند که در زمان درگیری در شرق حلب، «کشتار» کرده اند و اقدام به «اعدام» نموده اند و «بان کی مون» دبیر کل وقت سازمان ملل نیز گفته است: «حلب شبیه جهنم شده»، سفیر آمریکا «سامانتا پاور» نیز مدعی شده است که در زمان درگیری بین تروریست ها و هواداران دولت بشار اسد، وضعیت حلب مشابه وضعیت وخیم «حلبچه، رواندا و سربرنیکا» بوده است. لازم بوده تا سازمان ملل با اعزام نیرو به خروج غیر نظامیان از منطقه درگیری نظارت می کرد، اما آنها ننوشتند که همزمان با درگیری ها هزاران تن از مردم حلب تلاش می کردند خود را به مناطق غربی شهر که  تحت کنترل دولت سوریه بود برسانند.

  در آن شرایط، وقتی که «فارس شهابی» تاجر و نماینده پارلمان سوریه در فیس بوک خود فقط نام 14 افسر امنیتی خارجی حاضر در حلب را ذکر کرد که در شرق این دومین شهر بزرگ سوریه تروریست ها را به منظور مقاومت و از دست ندادن مواضعشان راهنمائی می کردند، شورای امنیت سازمان ملل از اتهامات ادعائی بر علیه دولت سوریه کوتاه آمد و سکوت اختیار کرد. این 14 افسر امنیتی خارجی که توسط هواداران دولت سوریه دستگیر شدند، از جمله تعداد زیادی از افسرانی بودند که از آمریکا، اسرائیل، عربستان سعودی، قطر، مراکش، اردن و ترکیه برای کمک به «مقاومت» به سوریه اعزام شده بودند.

  شبکه خبری «المیادین» لبنان در این رابطه گزارش داد که در زمان درگیری ها، اعضاء کمیته بین المللی صلیب سرخ و حلال احمر چندین روز در کنار غیر نظامیان گرفتار در منطقه شرق حلب بودند و بالاخره 35 هزار تن به “ادلب” و ترکیه اعزام شدند که در میان آنها 4 هزار تن از مخالفان نظامی دولت سوریه به همراه همراهانشان بودند. این افراد مجروح و تحت حمایت از منطقه خارج شده بودند. جالب است که آخرین اتوبوس افسران امنیتی ـ نظامی خارجی را از حلب خارج کرد. در این رابطه رسانه های غربی تاکنون سکوت اختیار کردند.

  سایت اینترنت  Veterans Today (جانبازان امروز) متعلق به آمریکا که بنا به اطلاعاتی « به اعضاء گروه های نظامی وجانبازان امنیتی، ثبات ژئو پولتیک و سیاست داخلی مربوط می شود» با اشاره به اسامی افسران امنیتی مذکور می نویسد: «روش معمول این است که برای افراد اعزامی جهت عملیات های مخفی از نام های جعلی استفاده می شود. 14 اسم ذکر شده نام واقعی این افراد نیست.» نام نویسنده این ادعا «گوردن» ذکر شده است. به احتمال زیاد سایت «جبهه جنوب» نیز مانند سایت اینترنتی «جانبازان امروز» به محافل امنیتی مربوط می شود وقتی که می نویسد:«همکاری با تیم های متخصصان از چهار گوشه دنیا (…) و در نیز رابطه با تحلیل و توضیحات عملیات نظامی و وضعیت های امور نظامی قدرت های مهم جهانی»

  «جبهه جنوب» می نویسد: « اطلاع داریم که بنا به توافق های همه جانبه  انجام شده 128 افسر نظامی خارجی به همراه مخالفان مسلح دولت سوریه وهمراهانشان و مجروحان از شرق حلب به خارج منتقل شده اند.» از مجمع 128 افسر نظامی ـ امنیتی 22 تن آمریکائی، 16 تن انگلیسی، 21 تن فرانسوی، 7 تن اسرائیلی، 62 تن ترک بوده اند که از حلب خارج شدند.

  اما آنچه از عملکرد تروریست ها و افسران امنیتی ـ نظامی خارجی در حلب باقی مانده است بنا به اسناد و مدارک به گزارش متخصصان سوری و روسی از این قرار است:

  16 هزار مین و تله های انفجاری که تاکنون خنثی شده اند،

  هزاران بمب خود ساخته توسط تروریست ها که در 4 مدرسه، یک مهد کودک، و نه مسجد ذخیره شده بودند.

  همچنین مسئولین نظامی سوری و روسی به ذخایری سرشار از سلاح های سنگین در حلب دست یافته اند. شبکه خبری روسیه 24 در گفتگوئی با سرگرد ایوان گروموف می گوید: کشورهای آمریکا، آلمان و بلغار تامین کنندگان اصلی سلاح های گروه های تروریستی در سوریه معرفی اند. انواع سلاح های سنگین کشف شده از مخازن، بنا به اسناد و مدارک به شرح زیر است:

  مورس های نوع 122م.م، نارنجک و نارنجک انداز، انواع راکت ها برای تامین گلوله دستگاه های راکت انداز، انواع گلوله توپ. اغلب این سلاح ها در بسته بندی های اصلی کشف شده اند که روی آنها نوشته شد: «از طرف آمریکا برای نیروهای مقاومت».

  به گزارش وزارت دفاع روسیه که در 26 دسامبر که در رسانه های روسی اعلام شد، در فاصله زمانی تسلط بر حلب تاکنون ده ها گور جمعی در منطقه کشف شده است که نشانه های شکنجه های قبل از کشتن این افراد آشکار است. اعضآی بدن اغلب این افراد قبل از کشته شدن قطع شده است. هیجکدام از موارد ذکر شده در رسانه های وابسته به کنسرن های غربی اعلام نشده است. نه کشف انبارهای اسلحه و مهمات، نه کشف حضور 128 افسر امنیتی ـ نظامی غرب و نه کشف گورهای دسته جمعی با اجسادی بدون دست و پا و سر که توسط مخالفان بشار اسد شکنجه و کشته شده اند “!

  صابر

   

   

   

   

   

   

  مطالب مرتبط :

  جواد فیروزمند: نگاهی به مبانی ایدئولوژیک مجاهدین خلق ایران

  تکیه رجوی بر باد ، سرنوشت غم انگیز و عبرتی تاریخی منصور نظری، ایران اینترلینک، سیزدهم سپتامبر 2019:… واقعیت این است سازمان مجاهدین خلق از سی خرداد سال شصت وارد مسیر بی بازگشتی شده است وبه همین دلیل از ان تاریخ به بعد تکیه گاه اصلی سازمان مجاهدین خلق دشمنان تاریخی ایران بوده است. از صدام حسین تا شیخک های سعودی تا اسرائیلی ها تا سرویس ... مطلب کامل

  جواد فیروزمند: نگاهی به مبانی ایدئولوژیک مجاهدین خلق ایران

   در راستای همین سیاست در سال گذشته مریم عضدانلو ـ رجوی بسیار تلاش کرد که از طریق جولیانی و بولتون اجازه سفر و حضور در آمریکا را پیدا کند تا خود را به عنوان تنها اپوزیسیون دمکراتیک !؟ معرفی کند ولی  به دلیل سوابق تروریستی فرقه مجاهدین خلق و مریم عضدانلو ـ رجوی و محدودیت های حقوقی و همچنین نفرت اجتماعی از رجوی و مجاهدین خلق در ایران ... مطلب کامل

  جواد فیروزمند: نگاهی به مبانی ایدئولوژیک مجاهدین خلق ایران

  در زمانی که در عراق بودیم ارباب این فرقه صدام بود و شیوه جنگ نظامی ، اما اکنون ارباب این فرقه جایگاهی بسا فراتر از صدام و عراق دارد و بالطبع جایگاه فرقه نیز در فرا خور اربابش تغییر کرده و به نقطه عالیتری دراین مسیر دست یافته و این ارباب عوض کردن همان جایگاه بی بدیلی  است  که این فرقه به آن دست یافته است . اما ... مطلب کامل

  جواد فیروزمند: نگاهی به مبانی ایدئولوژیک مجاهدین خلق ایران

  ایراد مهم این خبر کوتاه دراین است که مطالب موجود قدرت این " آلترناتیو قلابی " ابدا به تصویر کشیده نشده ودست منتقد در این باره را کوتاه  نموده است . وگرنه درمورد سایر مسائل، ما تقریبا درمورد تمام  اظهارات مریم و تعداد زیادی ازروسپیان سیاسی جمع شده درآنجا، اعلام موضع کرده واحتیاجی به پاسخگویی مجدد به این دروغ ها نمیبینیم وعلاقمندان- حتی خود گماشتگان رجوی- میتوانند به وبسایت های ... مطلب کامل

  جواد فیروزمند: نگاهی به مبانی ایدئولوژیک مجاهدین خلق ایران

  در پی استعفای جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا که به داشتن مواضع ضد ایرانی شهره بود، این گمانه مطرح شد که واشنگتن در سیاست خارجی خود در قبال برخی کشورها از جمله ایران، تغییراتی ایجاد کند. آقای بولتون از جمله سیاستمدارانی بود که پیش از ورود به کاخ سفید از تغییر رژیم در ایران حمایت می‌کرد. اما روز چهارشنبه، آقای ترامپ درباره این موضوع گفت: "ما به ... مطلب کامل

  جواد فیروزمند: نگاهی به مبانی ایدئولوژیک مجاهدین خلق ایران

  سالگرد تأسيس سازمان مجاهدین يا سوء استفاده فرقه رجوی از بنيانگذارانش عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، نهم سپتامبر 2019:… در شهريور 1344 سازمان مجاهدين خلق توسط سه تن به نام‌هاي سعيد محسن، محمد حنيف‌نژاد و على اصغر بديع زادگان كه از اعضاي نهضت آزادي ايران بودند، تشكيل شد. از سوي ديگر بنيانگذاران سازمان با بررسي دلايل شكست جنبش‌هاي گذشته و پس از چند سال مطالعه و ... مطلب کامل

  جواد فیروزمند: نگاهی به مبانی ایدئولوژیک مجاهدین خلق ایران

  سومین مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ در سه سال گذشته روز سه‌شنبه از کاخ‌سفید اخراج شد. اگر چه اخراج یا استعفای مقام‌های ارشد در کاخ سفید تحت ریاست آقای ترامپ دیگر بمب خبری محسوب نمی‌شود اما جدایی جان بولتون با توجه به سابقه طولانی او در صحنه سیاسی سه دهه گذشته آمریکا و جهان در فضای سیاسی واشنگتن به مانند شکستن دیوار صوتی گوش خراش بود. رسانه‌های آمریکا که ... مطلب کامل

  جواد فیروزمند: نگاهی به مبانی ایدئولوژیک مجاهدین خلق ایران

  سخنرانی مریم رجوی برای اعضای اسیر، شیره مالی صد باره – قسمت اول ادوارد ترمادو، وبلاگ ترمادو، دهم سپتامبر 2019:… خانم ریئس جمهور مادام العمر و خودخوانده پیامش را با درود به پدران و ماردان شروع کرده، اما منظورش کدام پدران و مادران هستند معلوم نیست؟ آیا منظور ایشان همان پدران و مادرانی هستند که در ورودی اردوگاه اشرف با سنگ و چوب و تیروکمان ... مطلب کامل

  رحمان محمدیان: ۱۵ شهریور ۱۳۴۴ و رویکرد فرقه گرایی و تروریستی رجوی

  این فرد یعنی مسعود رجوی با استفاده از فضای ایجاد شده بعد از انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران و میل وافر جوانان به استقلال و رفاه اجتماعی انبوهی نیروهای جوان مملکت را با شعارهایی که به ظاهر اهداف ملی میهنی را دنبال می‌کرد به خویش جلب کرد و وعده های آنچنانی داد اما افسوس این فرد هیچگاه به فکر اهداف و آمال ملی ایرانیان نبوده بلکه دنبال ... مطلب کامل

  نامه سرگشاده عیسی آزاده به فرنسوا لوگاره

  رجوی بعد از شکست ماجراجویی اش در عملیاتی تحت عنوان فروغ جاویدان در اوت 1988 که بیش از شصت درصد افراد در آن عملیات کشته و زخمی شدند برای جلوگیری از جداشدن افراد باقیمانده از این ماجراجویی وحشتناک،  رجوی یک دیکتاتوری عجیب را در پایگاههایش در عراق وضع کرد که شروع آن با طلاق های اجباری و جدا کردن زنان و مردان از هم و بعد هم ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -