• محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • ایران قلم: از پیام شادباش !! مسعود رجوی خبری نیست. چرا؟    :    با گذشت چند روز از خروج کامل اعضای مجاهدین خلق از عراق از پیام شادباش و پیروزی ، سنت همیشگی مسعود رجوی ، خبری نیست. این فاکت ها ...
 • عملکرد رسانه های رجوی ، رسانه های آلترناتیو و واقعیات شهر حلب

  اواخر ماه دسامبرگذشته «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه از توافقات صورت گرفته در خصوص آتش بس در سوریه و شروع مذاکرات صلح خبر داد. سه سند در این چارچوب به امضا رسیده است: سند اول بین دولت سوریه و اپوزیسیون مسلح برای آتش بس، سند دوم اتخاذ مجموعه اقدامات برای کنترل بر آتش بس؛ سند سوم، اظهار آمادگی برای شروع مذاکرات صلح در سوریه

  موافقتنامه حاضر بدون مشارکت سازمان های تروریستی «جبهه النصره» و «داعش» تنظیم شده است. شایان ذکر است که «جبهه النصر» یکی از متحدین نزدیک گروه «احرارالشام» می باشد که از جمله اپوزیسیون مسلح مورد حمایت غرب در سوریه است و این احتمال وجود دارد که سازمان تروریستی «جبهه النصر» که عملا بخشی از القاعده و حتی داعش می باشد، نفودی های خود و داعش را از طریق گروه «احرارالشام» به درون گروه های مذاکره کننده وارد کند.

  عملکرد رسانه های رجوی ،  رسانه های آلترناتیو و واقعیات شهر حلب

  ارسال شده از طرف اقای صابر ـ با تشکر از ایشان

  05.01.2017 برار با هفدهم دیماه 1395 خورشیدی

  درمیان گروخاک ومه غلیظی که رسانه های غول آسای غرب که عرصه را برهر صدای حق طلبانه و حقیقت گو تنک وتنگ تر کرده اند ورسانه های رجوی هم در اثبات نوکری هرچه بیشتر خود به نظام تک قطبی درحال تلاشی تدریجی وخیانت به مردم کشور خود تندتر از اینها عمل میکنند، هرانسان محقق وباشرفی باید حوصله ی زیادی داشته و با مراجعه به سایت های انگشت شمار آلترناتیو، چهره ی دیگر اتفاقات وحوادث را برمردم نشان داده و به ارتقاء  آگاهی آنها کمک کند . درحد توان خود بکوشد یکی از منابع  تسلط ارتجاع وسلطه گران جهانی ( توجه یک جانبه به اخبار وتحلیل های رسانه های ستمگر ) را بخشکاند !

  من نیز دقیقا این کار را کرده ودرمورد حوادث وواقعیات پشت پرده ی شهر مظلوم و درهم ریخته شده ی حلب تاریخی ، اطلاعاتی از منابع غیر امپریالیستی وغیر رجویستی دریافت کرده وبشرح زیر دراختیار خوانندگان جویای حقیقت قرار میدهم :

  ” آنچه را از حلب رسانه های غربی نگفتند، بخوانید – در دیدار هیئتی مشترکی از اعضای پارلمان اروپا و پارلمان روسیه (دوماً) در 29 دسامبر، رئیس جمهور سوریه «بشار اسد» در دمشق خطاب به هیئت اروپائی گفته است: «تنها با متوقف شدن حمایت از گروه های تروریستی در سوریه، کشورهای اروپایی می توانند کمک کننده ایجاد صلح و آرامش در سوریه باشند. حذف تحریم های اقتصادی نشان دهنده حسن نیت اروپا برای همکاری با سوریه خواهد بود».

  به گزارش رسانه های خبری روسیه، از روزهای اول سال نو مسیحی، درعین حال که آتش بس میان آنها و دیگر نیروهای مسلح ادامه دارد حمله به مراکز استقرار تروریست های داعش ادامه دارد. دوم ژانویه شبکه خبری «ریانووستی» گزارش داد که بمب افکن های ترکیه و روسیه مواضع داعش را در شمال سوریه را بمباران کردند. همچنین نظامیان ترک تاکید کردند که هواپیماهای روسیه چندین مرکز تجمع «داعش» را در «الباب» منهدم کرده اند.

  اواخر ماه دسامبرگذشته «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه از توافقات صورت گرفته در خصوص آتش بس در سوریه و شروع مذاکرات صلح خبر داد. سه سند در این چارچوب به امضا رسیده است:

  سند اول بین دولت سوریه و اپوزیسیون مسلح برای آتش بس،

  سند دوم اتخاذ مجموعه اقدامات برای کنترل بر آتش بس

  سند سوم، اظهار آمادگی برای شروع مذاکرات صلح در سوریه

  موافقتنامه حاضر بدون مشارکت سازمان های تروریستی «جبهه النصره» و «داعش» تنظیم شده است. شایان ذکر است که «جبهه النصر» یکی از متحدین نزدیک گروه «احرارالشام» می باشد که از جمله اپوزیسیون مسلح مورد حمایت غرب در سوریه است و این احتمال وجود دارد که سازمان تروریستی «جبهه النصر» که عملا بخشی از القاعده و حتی داعش می باشد، نفودی های خود و داعش را از طریق گروه «احرارالشام» به درون گروه های مذاکره کننده وارد کند.

  «ساره عبداللهه» نویسنده، تحلیگر و مستند ساز روزنامه «ایندیپندنت» لبنان است. او در توئیتر نیز بخشی از مطلب مربوط به سوریه را گزارش می کند. این گزارشگر که احتمالا سوری است در توئیتر خود فیلم مستندی را در رابطه با کشف انواع سلاح های آمریکائی، آلمانی و بلغاری، پس از تسلط نیروهای سوری بر «حلب» به نمایش گذاشته است که تاکنون در هیچ رسانه غربی پخش و منتشر نشده است. روزنامه «یونگه ولت» نیز اگر چه از قول منابع روسی با استناد به مدارکی، از کشف این سلاح های خبر داده است اما از وجود فیلمی در این رابطه در گزارش خود اطلاع نداده است. تا حد اطلاع فیلم مستند موجود در دسترس رسانه های روسی نیز نیست. به هر حال سکوت توطئه آمیز رسانه های زنجیره ای وابسته به کنسرن ها در باره کشف این سلاح ها خود نشان دهند عمق توطئه و فاجعه ای است که در زرورق حقوق بشر و «حمایت از غیر نظامیان محصور در سوریه»! دارد که البته توسط نیروهای هوادار دولت بشار اسد از معرکه جنگ رهانده شده و نزد خانواده های خود بازگشته اند.

  «یونگه ولت» چاپ آلمان نیز در رابطه با دستگیری 128 افسر امنیتی ـ نظامی غربی در «حلب» مطلبی منتشر کرده است که آن را در زیر می خوانید:

  «حلب» اکنون آرام است. رسانه های آلمانی و دولت المان در رابطه با خارج کردن 35 هزار تن از بخش شرقی شهر سکوت کامل اختیار کرده اند.

  پس از گذشت دو هفته سازمان ملل و دولت های بریتانیا، فرانسه و آمریکا، کشور های روسیه و ایران را متهم می کنند که در زمان درگیری در شرق حلب، «کشتار» کرده اند و اقدام به «اعدام» نموده اند و «بان کی مون» دبیر کل وقت سازمان ملل نیز گفته است: «حلب شبیه جهنم شده»، سفیر آمریکا «سامانتا پاور» نیز مدعی شده است که در زمان درگیری بین تروریست ها و هواداران دولت بشار اسد، وضعیت حلب مشابه وضعیت وخیم «حلبچه، رواندا و سربرنیکا» بوده است. لازم بوده تا سازمان ملل با اعزام نیرو به خروج غیر نظامیان از منطقه درگیری نظارت می کرد، اما آنها ننوشتند که همزمان با درگیری ها هزاران تن از مردم حلب تلاش می کردند خود را به مناطق غربی شهر که  تحت کنترل دولت سوریه بود برسانند.

  در آن شرایط، وقتی که «فارس شهابی» تاجر و نماینده پارلمان سوریه در فیس بوک خود فقط نام 14 افسر امنیتی خارجی حاضر در حلب را ذکر کرد که در شرق این دومین شهر بزرگ سوریه تروریست ها را به منظور مقاومت و از دست ندادن مواضعشان راهنمائی می کردند، شورای امنیت سازمان ملل از اتهامات ادعائی بر علیه دولت سوریه کوتاه آمد و سکوت اختیار کرد. این 14 افسر امنیتی خارجی که توسط هواداران دولت سوریه دستگیر شدند، از جمله تعداد زیادی از افسرانی بودند که از آمریکا، اسرائیل، عربستان سعودی، قطر، مراکش، اردن و ترکیه برای کمک به «مقاومت» به سوریه اعزام شده بودند.

  شبکه خبری «المیادین» لبنان در این رابطه گزارش داد که در زمان درگیری ها، اعضاء کمیته بین المللی صلیب سرخ و حلال احمر چندین روز در کنار غیر نظامیان گرفتار در منطقه شرق حلب بودند و بالاخره 35 هزار تن به “ادلب” و ترکیه اعزام شدند که در میان آنها 4 هزار تن از مخالفان نظامی دولت سوریه به همراه همراهانشان بودند. این افراد مجروح و تحت حمایت از منطقه خارج شده بودند. جالب است که آخرین اتوبوس افسران امنیتی ـ نظامی خارجی را از حلب خارج کرد. در این رابطه رسانه های غربی تاکنون سکوت اختیار کردند.

  سایت اینترنت  Veterans Today (جانبازان امروز) متعلق به آمریکا که بنا به اطلاعاتی « به اعضاء گروه های نظامی وجانبازان امنیتی، ثبات ژئو پولتیک و سیاست داخلی مربوط می شود» با اشاره به اسامی افسران امنیتی مذکور می نویسد: «روش معمول این است که برای افراد اعزامی جهت عملیات های مخفی از نام های جعلی استفاده می شود. 14 اسم ذکر شده نام واقعی این افراد نیست.» نام نویسنده این ادعا «گوردن» ذکر شده است. به احتمال زیاد سایت «جبهه جنوب» نیز مانند سایت اینترنتی «جانبازان امروز» به محافل امنیتی مربوط می شود وقتی که می نویسد:«همکاری با تیم های متخصصان از چهار گوشه دنیا (…) و در نیز رابطه با تحلیل و توضیحات عملیات نظامی و وضعیت های امور نظامی قدرت های مهم جهانی»

  «جبهه جنوب» می نویسد: « اطلاع داریم که بنا به توافق های همه جانبه  انجام شده 128 افسر نظامی خارجی به همراه مخالفان مسلح دولت سوریه وهمراهانشان و مجروحان از شرق حلب به خارج منتقل شده اند.» از مجمع 128 افسر نظامی ـ امنیتی 22 تن آمریکائی، 16 تن انگلیسی، 21 تن فرانسوی، 7 تن اسرائیلی، 62 تن ترک بوده اند که از حلب خارج شدند.

  اما آنچه از عملکرد تروریست ها و افسران امنیتی ـ نظامی خارجی در حلب باقی مانده است بنا به اسناد و مدارک به گزارش متخصصان سوری و روسی از این قرار است:

  16 هزار مین و تله های انفجاری که تاکنون خنثی شده اند،

  هزاران بمب خود ساخته توسط تروریست ها که در 4 مدرسه، یک مهد کودک، و نه مسجد ذخیره شده بودند.

  همچنین مسئولین نظامی سوری و روسی به ذخایری سرشار از سلاح های سنگین در حلب دست یافته اند. شبکه خبری روسیه 24 در گفتگوئی با سرگرد ایوان گروموف می گوید: کشورهای آمریکا، آلمان و بلغار تامین کنندگان اصلی سلاح های گروه های تروریستی در سوریه معرفی اند. انواع سلاح های سنگین کشف شده از مخازن، بنا به اسناد و مدارک به شرح زیر است:

  مورس های نوع 122م.م، نارنجک و نارنجک انداز، انواع راکت ها برای تامین گلوله دستگاه های راکت انداز، انواع گلوله توپ. اغلب این سلاح ها در بسته بندی های اصلی کشف شده اند که روی آنها نوشته شد: «از طرف آمریکا برای نیروهای مقاومت».

  به گزارش وزارت دفاع روسیه که در 26 دسامبر که در رسانه های روسی اعلام شد، در فاصله زمانی تسلط بر حلب تاکنون ده ها گور جمعی در منطقه کشف شده است که نشانه های شکنجه های قبل از کشتن این افراد آشکار است. اعضآی بدن اغلب این افراد قبل از کشته شدن قطع شده است. هیجکدام از موارد ذکر شده در رسانه های وابسته به کنسرن های غربی اعلام نشده است. نه کشف انبارهای اسلحه و مهمات، نه کشف حضور 128 افسر امنیتی ـ نظامی غرب و نه کشف گورهای دسته جمعی با اجسادی بدون دست و پا و سر که توسط مخالفان بشار اسد شکنجه و کشته شده اند “!

  صابر

   

   

   

   

   

   

  مطالب مرتبط :

  هنوز “ فرقه ها در میان ما ” هستند

  در حال حاضر فرقه‌ها در میان ما یک تهدید اجتماعی محسوب می‌شوند.‌ این تهدید در وهله اول متوجه اعضای خود آن فرقه و سپس خانواده و دوستان و آشنایان آنها و نهایتا محیط زندگی و جامعه آنان است. فرقه‌ها یک تهدید و خطر امنیت ملی هم هستند، چرا که براحتی می‌توانند با به کارگیری شیوه‌های روانی افراد را به ترور و جنایت نیز وادار نمایند. لذا باید ... مطلب کامل

  زهرا میرباقری: مجاهدین خلق مبارزه مسلحانه و ممنوعیت بزرگداشت ترور

  بعد از ۳۸ سال که از شروع مبارزه مسلحانه سازمان مجاهدین خلق با جمهوری اسلامی می گذرد، مسعود رجوی در دستیابی به اهداف فوق ناموفق بوده است. جمهوری اسلامی سرنگون نشده است. آلترناتیو دمکراتیک مدعی رجوی که قرار بود جانشین نظام سیاسی حاکم در ایران شود، نه تنها به قدرت نرسید، بلکه در طی این سال ها شورای ملی مقاومت به تدریج از هم پاشیده و عملا ... مطلب کامل

  غلامعلی میرزایی: آیا این پایانی برتجمعات فرقه مجاهدین در ویلپنت پاریس نبود؟

  مراسم که شروع می شد اول داخل سالن سپس دوربین بیرون را نشان میداد که سرکرده فرفه مجاهدین خلق بایک اسکورت وارد می شد (البته در تمام کشورهای اروپایی از وزارت کشورمجوز گرفته می شود ومالیات هم برای اجازه ومخارج پلیس داده میشه )ولی اینها این را به حساب پایان مماشات و به رسمیت شناختن خودشان می گذاشتند. سر کرده فرقه مجاهدین که وارد می شد فقط تعدادی ... مطلب کامل

  شوخی با دمکراسی

  اما این همه داستان نیست و اشارات کوتاه درام گراهام به خانواده دوستی کامینز و علاقه او به همسر و فرزندش بُعدی عمیق را به این کاراکتر می دهد. ولی شاه بیت اثر تقابل کریگ الیور و دومینیک کامینز در یک کافه و قبل تر نمای لانگ شات آنها در مترو باز می گردد که در نهایت پختگی، تعامل و تقابل دراماتیک دوقطب سناریو را که هیچ ... مطلب کامل

  علی جهانی: مبارزه مسلحانه فرقه رجوی تا کنون چه دستاوردی داشته است

  مگرمیشود  که گروه تروریستی که خواستار  تحریم شدید و جنگ و ویرانی علیه مردم ایران هست و هم صدا با افراطی ترین جناح های جنگ طلب در حزب جمهوری خواه آمریکا و متحدین منطقه ای شان نظیر اسراییل و شیوخ مرتجع عربستان سعودی به چیزی جز جنگ و ویرانی و کشتار و خونریزی فکر نمی کند آزادی خواه و مدافع حقوق بشر باشد ؟  مگرمیشود گروهی که ... مطلب کامل

  اقتدار کاغذی مریم رجوی در تظاهرات فرقه مجاهدین در بروکسل و اشنگتن

  همانطور که پیشبینی می شد، مریم رجوی به دلیل وضعیت امنیتی فرانسه و شرایط بغرنجی که برای تشکل مجاهدین پدید آمده، موفق به گرفتن مجوز گردهمایی همه ساله در حومه پاریس نشد و اجباراً تظاهرات چندصد نفره در بروکسل را جایگزین سخنرانی چندهزار نفره در ویلپنت کرد، و خود از راه دور برای این گردهمایی سخنرانی کرد. وی حتی نتوانست چند دوجین سخنران آمریکایی و فرانسوی را ... مطلب کامل

  اقتدار کاغذی مریم رجوی در تظاهرات فرقه مجاهدین در بروکسل و اشنگتن

  سی خرداد سال شصت و سالهای سیاه پس از آن مشخص شد که شخص مسعود و سران جنایتکار فرقه اش به دلیل تمامیت خواهی و دیکتاتوری و قدرت طلبی و انحرافشان از اصول و پایه های اصیل سازمان مجاهدین در ایجاد بن بست امروز اپوزیسیون و مبارزۀ آزادیخواهانۀ مردم ایران نقش اساسی داشته و دارد. امروز نیز همکاری و هم دستی و هم آوایی سران ... مطلب کامل

  اقتدار کاغذی مریم رجوی در تظاهرات فرقه مجاهدین در بروکسل و اشنگتن

  پس از خروج آمریکا از برجام، کشورهای اروپایی وعده دادند با راه‌اندازی یک سامانه حمایت از مبادلات تجاری موسوم به "اینستکس" تدابیری اتخاذ کنند که جمهوری اسلامی از مزایای اقتصادی برجام بی‌نصیب نماند. این سامانه در ماه فوریه به طور رسمی به ثبت رسید اما تا کنون فعالیت مشخصی برای تسهیل مبادلات تجاری میان ایران و شرکت‌های اروپایی نداشته است. ایران ۱۸ اردیبهشت و در سالروز خروج آمریکا ... مطلب کامل

  اقتدار کاغذی مریم رجوی در تظاهرات فرقه مجاهدین در بروکسل و اشنگتن

  و مجدداً تکرار می کنم : دموکراسی و همبستگی ملی برای تو پشیزی ارزش ندارد واز آنجا که هیچ نیروی عاقل و دمکراسی طلب و میهن پرست در داخل و بویژه خارجه تو را قبول ندارند، و در رسانه های خارجه هم به سربازان آل سعود بن سلمان – امریکا – نتانیاهو مشهور شده اید. چرا ؟ زیرا همانطورکه در مطالب قبلی ام گفتم، دیگربا ... مطلب کامل

  اقتدار کاغذی مریم رجوی در تظاهرات فرقه مجاهدین در بروکسل و اشنگتن

  علی شیرزاد، وبلاگ وطنم ایران، بیست و دوم ژوئن ۲۰۱۹:… مهمترین موضوع ازخط ونشان کشیدنهای عضدانلو خبری نبود و خودش هم پیام ویدئویی داد هیچ حرفی برای بیان نداشت مقایسه کنید با چه تجملات و دبدبه و کبدبه ای وارد ویلپنت میشد ؛ تعداد شرکت کنندگان صد هزارنفری بقول خودش چند هزار نفر امده بودند که انها هم مشغول سلفی گرفتند بودند ؛ و اما خروجی این ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -