• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • مریم رجوی نا امید ازمردم، امیدوار به امپریالیزم جهانخوار!

  مریم رجوی نا امید ازمردم، امیدوار به امپریالیزم جهانخوار! (رجوی شلتاق، ضد ایرانی تر از ترامپ!)ا 

  صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، یازدهم مارس ۲۰۱۷:… آنها ماهیتا نمیتوانند ازهموطنان تو حمایت کنند وهنوز بخاطر کودتای ۲۸ مرداد وکوتاهای بعد ازانقلاب و بنزین پاشیدن براختلافات ایران وعراق که منجر به طولانی ترین جنگ منطقه ای با آن ویرانگری ها – گاها غیر قابل جبرانش-  کرورها بما بدهکارند و بازپس دادن انها تنها قسمتی ازحسن نیت آنها را … 

  http://iran-interlink.org

  مریم رجوی نا امید ازمردم، امیدوار به امپریالیزم جهانخوار!

  (رجوی ضد ایرانی تر از ترامپ!)

  ” جلسه حقوق‌بشر و دموکراسی در ایران در مجلس نمایندگان آمریکا “ برگزار شد ومریم رجوی با عجله ی زیاد پیامی دراینمورد صادرکرد:

  ” قانونگذاران محترم، دوستان گرامی! … تعداد اعدامها در دوران روحانی، با محافظه‌کارانه‌ترین تخمین‌ها به بیش از ۳۰۰۰ اعدام می‌رسد و اقدامات سرکوبگرانه رژیم هم‌چنان در حال افزایش است “.

  بدین ترتیب مریم رجوی این قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا را که قانونی جز بنفع یک اقلیت سیر وآروق زن آمریکائی ، تصویب نمی کنند، دوستان خود نامیده و نشان داده که شعار استراتژیک بنیانگذاران اولیه ی سازمان مجاهدین خلق را که ” ایجاد جامعه ای بی طیقه ی توحیدی ” است ، پشیزی بیش ندانسته وبه صراحت انحلال آن سازمان ویا استحاله ی آنرا مورد تاید قرارداه است!!

  اما این قانونگذاران معلوم الحال ، تاکنون افتخار دوست خطاب کردن خانم رجوی را باو نداده اند و مریم درا صل دارد شلتاقی میکند!

  به مسئله ی اعدام قاتلین وقاچاقچیان درایران که برسیم ، باید گفت که اولا قوه ی قضائیه ایران ، مجبور به اطاعت از دولت نیست و بنابراین این کارها بدستور دولت انجام نمیگیرد !

  ثانیا ، تعداد این اعدام شدگان با این مشخصات ، ازتعداد کسانی که به ضرب گلوله ی پلیس آمریکا کشته میشوند وحتی یک دادگاه جنددقیقه ای صوری برای توجیه این کشارهای خیابانی تشکیلنمی شود و مریم خانم با وقاحت خاص خود ، این مسئله را ازاعضای تشکیلات رجوی پنهان نگه میدارد!

  درادامه :

  ” طی سال گذشته، مردم ایران بارها در شهرهای مختلف، علیه سرکوب رژیم به اعتراض پرداختند. آنها علیه سانسور و فقر و فساد گسترده حکومتی تظاهرات کردند و به‌خاطر بی‌پاسخ ماندن ابتدایی‌ترین خواسته‌هایشان هزاران تظاهرات کوچک و بزرگ برپاکردند. جدیدترین نمونه آن، خیزش مردم قهرمان اهواز در ماه گذشته بود”.

   دراین مورد باید گفت که حاصل جمع شرکت کنندگان این اعتراضات ایرانیان ، خیلی کمتر از حتی یک حرکت اعتراضی ” ۹۹ درصد وال استریتی ” بوده و سایر اعتراضات سیاه پوستان  و… هم ، ارفاقی برای مریم باشد!

  درمقایسه با تعداد شرکت کنندگان ،  تعداد شرکت کنندگان حرکات اعتراضی وسیع کارگران مثلا فرانسه ، بارها برتعداد معترضین ایرانی میچربد وآیا حاضرید دراین مورد دولت فرانسه را شماتت کنید تا جل وپلاس تان راازفرانسه بیرون بریزند؟!

  همچنین :

  “… این رژیم، عامل اصلی ادامه شش سال جنگ و کشتار در سوریه و بحران در عراق و قدرت‌گیری داعش و بالا گرفتن جنگ فرقه‌یی در منطقه است “.

  داعش محصول تجاوزات اربابان همین نمایندگان مجلس آمریکا بود وابدا ربطی به ایران ندارد !

  آیا شما ازخود ترامپ که ادعایی شبیه ادعای ما  درمورد علل پا گرفتن داعش دارد ، اطلاعاتی بیشتر دارید ویا مثل همیشه ی شما ” آقا بخشیده ونوکر قبول نکرده ” رخ داده است؟!

  بازهم :

  ” … سوخت‌رسانی به درگیریها، افزایش سرکوب در ایران و گسترش جنگ‌طلبی و تروریسم ابزار تعیین‌کننده آخوندها برای حفظ حاکمیت ننگین آنها و مقابله با فوران اعتراضات اجتماعی و یک قیام سراسری است که به سرنگونی آنها راه خواهد برد. اما، اکنون آخوندها به ته خط رسیده‌اند و با مصرف کردن تمامی ذخائر استراتژیک خود، نه راه پیش دارند و نه راه پس و لاجرم، به‌دست مردم ایران و مقاومت سازمانیافته آن سرنگون خواهند شد “.

  یعنی شما از ترامپ و … هم بی انصاف ترید وایران ستیز تر؟!

  او، کار ایران در سوریه را نمونه ی خوب یک فعالیت ضد تروریستی خوانده وشما قبول نمیکنید بعنوان کاسه ی داغ تر از آش؟!

  از نطر تحلیلگران بیطرف و کسانی که  هنوز قدری شرافت وذره ای مروت سرشان میشود، با عدم حضور ایران وهم پیمانانش درسوریه ، تلفات دهها برابری بدست میآمد و بنای کجی درجهان میگذاشت که عوامل امپریالیزم بد آموز تر میشدند تا مثلا به هر کجا که خواستند حمله کرده ، آنجا را ویران ومردمش را قتل عام کنند!

  دخالت ایران و متحدینش درسوریه هم مانع کشتار زیاد شد و هم هشداری بود به تجاوزگران که بدانند ، تجاوزات مرسوم آنها هزینه های سنگینی دارد وبهتر است درس های لازم را گرفته و حتی المقدور ازاین خودسری ها وتجاوزات خودداری کند!

  ممکن است  کشور یمن هم مورد نظر شما باشد واینکه دولت گماشته شده ی آن ازطرف مردم انقلاب کرده سرنگو ن شده واستعفا داد ولی بدستور عربستان وبسان یک عروسک خیمه شب بازی دوباره جان گرفت وجنایتهایی که عربستان بنام این دولت مجازی انجام داد!

  دراین موردخدمت خواهر مریم عارضم که ایران نقش تعیین کننده ای دراوضاع یمن ندارد وبهتر است که هرچه فریاد دارید برسر مردم یمن که اشغالگری را مانند سده های گذشته برنتافتند ، بکشید!!

  ایضا :

  ” در این راستا، جامعه بین‌المللی و آمریکا باید این رژیم ضدبشری را به‌خاطر کشتار مردم ایران و به‌خاطر دخالت در جنگ سوریه، به‌خاطر صدور تروریسم به کشورهای منطقه وگروه‌های شبه‌نظامی تروریست در کشورهای همجوار مورد حسابرسی قرار دهند ” .

  جامعه ی بین الملل و امریکا دو مقوله ی مانع الجمع هستند و نمیتوانند تواما از چیزی حمایت کنند یا آنرا محکوم کنند!

  من درد تو عزیز برادر را میدانم!

  تو از گسست هولناک جامعه ی تک قطبی هراسناکی و البته آرزوهای تو نیست که باید جای واقعیت را که همان گسست باشد که اتفاق افتاده ، بگیرد باین خوبی ومبارکی !

  درنهایت :

  ” یک‌بار دیگر به‌خاطر حمایت قانونگذاران آمریکا، از هموطنان سرکوب‌شده‌ام در سراسر ایران و همبستگی قوی آنها با مجاهدان مستقر در آلبانی، تشکر می‌کنم. اکنون، گسترش حمایت‌های ارزشمندتان نسبت به مبارزه مردم ایران برای کسب آزادی بیش از هر زمان دیگر اثربخش است. در سال نو ایرانی برای همه شما و برای مردم آمریکا آرزوی موفقیت می‌کنم “.

  آنها ماهیتا نمیتوانند ازهموطنان تو حمایت کنند وهنوز بخاطر کودتای ۲۸ مرداد وکوتاهای بعد ازانقلاب و بنزین پاشیدن براختلافات ایران وعراق که منجر به طولانی ترین جنگ منطقه ای با آن ویرانگری ها – گاها غیر قابل جبرانش-  کرورها بما بدهکارند و بازپس دادن انها تنها قسمتی ازحسن نیت آنها را نشان خواهد داد که دردستور کارشان نیست!

  این کنگرس من ها وسناتورها ، نشان داده اند هیچ تلاشی بنفع مردم ایران انجام نداده اند وبنابراین زحمت بکش و کشف کن که این کارهای آنها با چه هدفی بوده است!!

  صابر

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.