• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • لاپوشانی مریم قجر از بمباران اشرف توسط ارتش آمریکا

  لاپوشانی مریم قجر از بمباران اشرف توسط ارتش آمریکا (+ چهارشنبه سوری صوری در فرقه ترویستی رجوی)ا

  انجمن نجات، مرکز مازندران، پانزدهم مارس ۲۰۱۷:… مهناز بزازی از فرماندهان بالای فرقه تروریستی رجوی بود او مسئولیت اطلاعات ارتش به اصطلاح آزادی بخش رجوی را داشت و از عوامل شکنجه گر نیز بوده است . او در قرارگاه علوی واقع در فیلق دو ارتش عراق مورد بمباران هوایی نیروهای ائتلاف قرار می گیرد و به همراه چند نفر دیگر مجروح می شوند مریم قجر …

  لاپوشانی مریم قجر از بمباران اشرف توسط ارتش آمریکا

  لینک به منبع

  مهناز بزازی (مینو جهانگرد طلوئی)مزدور ارتش خصوصی صدام، مهناز بزازی که دو پای خود را در بمباران نیروهای اعتلاف علیه رژیم صدام از دست داد

  مریم قجردر سخنرانی که به مناسبت هشت مارس روز جهانی زن در کشور آلبانی داشت سعی نمود از زنان وارفته سازمانش تعریف کند در این میان از زنی به نام مهناز بزازی تعریف کرده که در جریان بمباران کشورهای ائتلاف به عراق دو پای خود را از دست داده است .

  مهناز بزازی از فرماندهان بالای فرقه تروریستی رجوی بود او مسئولیت اطلاعات ارتش به اصطلاح آزادی بخش رجوی را داشت و از عوامل شکنجه گر نیز بوده است . او در قرارگاه علوی واقع در فیلق دو ارتش عراق مورد بمباران هوایی نیروهای ائتلاف قرار می گیرد و به همراه چند نفر دیگر مجروح می شوند مریم قجر بخاطر اینکه ارتش آمریکا ناراحت نشود عنوان می کند که مهناز بزازی در جریان جنگ در عراق دو پای خود را از دست داده است بهتر بود علت قطع شدن پای وی و مسبب آنرا نیز می گفت نه اینکه حرف اصلی را بخورد و فقط به تعریف و تمجید از آن زن نگون بخت بپردازد .

  سئوال این است که چرا مریم قجر بعد از ۱۳ سال به یکباره به یاد مهناز بزازی افتاد و او را به اصطلاح قهرمان می نامد در سالهای گذشته مهناز بزازی اصلاً برای مریم قجر مهم نبود ؟

  بهتر است مریم قجر به جای پشتک وارو زدن و ردیف کردن یک مشت اراجیف به مسئله اصلی که همانا شکست استراتژیک فرقه تروریستی رجوی در عراق می باشد بپردازد ؟

  چرا مریم قجر سعی می کند با راه اندازی شوهای مسخره و بی محتوا و زدن حرفهایی که هیچ ارزشی ندارد خودی نشان داده و مطرح کند که مثلاً کسی است ؟ و با مسئله اصلی که همانا برنامه آینده فرقه تروریستی رجوی چیست نمی پردازد ؟

  چرا وقتی ارتش آمریکا نیروهای فرقه تروریستی رجوی را در عراق مورد بمباران قرار می دادند بعد از سرنگونی صدام به یکباره نیروهای امریکایی خوب شده و برای آنان استخر راه اندازی شد و این وقاحت به حدی بود که حتی آنان می توانستد به محل زندگی زنان فرقه رجوی وارد شده و مورد بازرسی قرار دهند . آیا همه شعر و شعارهای رجوی تروریست در نشست های باقرزاده در سال ۸۲ مبنی بر مبارزه با امپریالیسم همین بود که بعد از وارد شدن به قرارگاه اشرف خود را مثل موش در سوراخی مخفی شده و دیگر آفتابی نشد ؟

  برای رجوی تروریست مرزی باقی نماند وقتی ترک اشرف را برای همه مرز سرخ کرده بود دیدیم که چگونه با خفت و خواری در مقابل یک معامله با خانم کلینتون شبانه آنجا را ترک کرد و همه حرفهایی که سالیان در مورد اشرف زده بود به باد داد . آری ماهیت رجوی تروریست این گونه است که هدف وسیله را توجیه می کند .هرچند خلاف شرع وعقل و منطق باشد.
  اکنون رفتن مریم قجر به کشور آلبانی و راه اندازی جشن و دادن گل به نیروهای نگون بخت خود مسئله ای از تشکیلات حل نخواهد کرد و این بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد تا نشان دهد که خیر ، ما در تشکیلات فرقه تروریستی رجوی مشکلی نداریم و کسی هم جدا نشده است !!!.

  مریم قجر داعشی به جای راه اندازی شوهای مسخره این بار در آلبانی بهتر است به اعضای خود اجازه دهد که با خانواده خود تماس بگیرند و یا آزادنه بتواند به دنیای بیرون دسترسی داشته باشند آن وقت خواهیم دید که جز چند نفر آن هم نفرات گذشته و پیروپتال های فرقه کسی برای رجوی تروریست باقی نخواهد ماند .

  رفتن مریم قجر به کشور آلبانی برای ما کاملاً روشن شد که وضعیت تشکیلات رجوی تروریست در کشور آلبانی بسیار خراب و نابسامان می باشد و اکنون مریم قجر سعی دارد به گونه ای مسئله را جمع کند این در حالی است که خودش هم می داند در مناسبات کسی برای حرفهای او تره هم خورد نمی کند .

  در آینده روشن خواهد شد که آلبانی محلی است که جدا شدن از فرقه رجوی به مانند مورچه تمام ارکان آن را خواهد خورد و این دور نیست .

  عبدالله افغان

  چهارشنبه سوری صوری در فرقه ترویستی رجوی

  لینک به منبع

  هر سال مسئولین فرقه تروریستی رجوی با بسیج همگانی در قرارگاه اشرف سابق چهارشنبه آخر سال را به اصطلاح جشن می گرفتند . یک هفته قبل از چهارشنبه سوری آنقدر کار ، برای اعضای می تراشیدند کادرها هم ، نه از روی رغبت بلکه از روی اجبار بر خلاف میل باطنی خود مجبور بودند کارهایی را که به آنها محول می شد را انجام دهند.

  اما آنچه که به خود افراد بر می گشت وقتی مسئولیت پروژه ای را به یک یکان یا قرارگاهی از سوی ستاد بالاتر به آنها محول می شد عناصر تشکیلات عزا می گرفتند و فاکت های تقابلی خودشان را که هر شب می بایست از سر اجبار ذهنیات خود را تخلیه می کردند توی جمع کوچکی می خواندند ، در واقع در قبال پروژه محوله استقبالی در بین افراد وجود نداشت در یک کلام اعضای فرقه ترجیح می دادند کار یومیه را به طور معمول و جاری داشته باشند اما مسئولیت تدارک مناسبتی را به آنها ندهند .

  در باره چهارشنبه سوری باید بگویم فضای دلچسبی بین افراد نبود حتی پریدن از روی آتش را صوری برگزار می کردند برای این که جلوی مسئولین ، خودشان را نشان بدهند و بعداٌ یقه آنها را نگیرند که چرا پاسیو هستید ؟ مجبور بودند از خودشان ادا و اطوار در بیاورند تا ظاهر را حفظ کرده و بعد مورد حسابرسی قرار نگیرند .

  به جرات می توان گفت فرماندهان هم از ندانم کاری مسئولین بالاتر خسته شده بودند اگر هم کاری می کردند فقط برای این که انگ نخورند و یقه شان را نگیرند و در جمع بزرگتری شخصیت آنها را زیر سئوال نکشند و مورد اذیت و آزار قرار نگیرند حتی از سر بی میلی هم ، برنامه فرقه را پیش می بردند .

  لازم به یادآوری است بگویم یکی از شعارهای اصلی فرقه در برنامه آخر سال این بود که می گفتند امسال سال آخر است و … سی سال را هر سال گفتند امسال سال آخر است اما از سال آخر خبری نشد تا این که سال آخر خود فرقه فرا رسید مجبور شدند تن به اخراج بدهند و به آلبانی بروند .

  آری النهایه مهر باطل بر پیشانی فرقه خورد ، دست از پا درازتر فرار را بر قرار ترجیج دادند واقعیت این است هر جا که سمبه پر زور بود رجوی تروریست تسلیم شد و به هر ذلتی تن داد مثل بالا بردن پرچم سفید در مقابل آمریکائی و حرکت بعدی جابجائی به لیبرتی و سپس اخراج به آلبانی ختم شد .

  امسال هم مثل هر سال در ایام چهارشنبه سوری فرقه تروریستی رجوی فراخوان داده و از امدادهای غیبی می خواهد که اسمی از آنها را در داخل ایران بیاورند و پرچم آنها را بلند کنند و گویاتر بگویم شعار رجوی ایران سر بدهند باید رجوی و رجوی ها بدانند این شعار در داخل سی سال پیش منسوخ شد حالا هم حتی در درون تشکیلات هم سوخته و اثرش را از دست داده است این روزها به معنی زور اضافی زدن است فایده ای ندارد آنقدر به خودتان فشار نیاورید که بعد سر از بیمارستان در بیاورید مراقب خودتان باشید !!!

  فراخوان های فرقه مثل این است طرف را به ده راه نمی دادند سراغ خانه کدخدا را می گرفت وصف حال و روزگار فرقه تروریستی رجوی همین است ، فرقه در آلبانی دچار بحران تشکیلاتی است مریم قجر با تمام توان تلاش می کند جلوی ریزش و فروپاشی را بگیرد در ماه گذشته وی دو هفته در آلبانی بود و برای نیروهایش نشست و مغزشوئی راه انداخت تا بلکه بتواند آنها را حول محور به اصطلاح مقاومت برون مرزی آن هم در ۳۰۰۰ کیلومتری با ایران حفظ کند ، با این وجود باز هم شاهد هستیم روز به روز از تشکیلات رجوی در آلبانی اعضاء جدا می شوند اما فرقه برای این که صدای همین افراد جدا شده در نیاید به آنها ماهانه ۵۰۰ دلار می دهد به حساب حق سکوت ، تا مبادا علیه فرقه موضع بگیرند آری اوضاع درونی تشکیلات بسیار خراب است .
  امسال چهارشنبه سوری را در آلبانی برگزار می کنند !!! اما با چه رویی می توانند شعار تکراری سالیان گذشته را تکرار کنند !!!

  محمدرضا گلی

  (پایان)

  ***

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.