• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • اجرای شوی مسخره مریم قجر در کشور آلبانی به مناسبت سال نو

  اجرای شوی مسخره مریم در کشور آلبانی به مناسبت سال نو (+ خاطره ای از ۱۹ فروردین سال ۹۰)

  هادی شبانی و محمدرضا گلی، انجمن نجات، مرکز مازندران، چهارم آوریل ۲۰۱۷:… آیا دادن شعار به اصطلاح سرنگونی در مراسم نوروز هر سال بازی است که باید هر سال آنرا تکرار کند ؟ برای اینکه به ذهن پوک مریم قجر زیاد فشار نیاوریم مگر مسعود ملعون در سال ۶۰ در جمع بندی یک ساله نگفته بود که کار جمهوری اسلامی طی شش ماه به پایان …

  انجمن نجات مرکز مازندران دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶
  لینک به منبع

  بعد از اخراج نیروهای نگون بخت فرقه تروریستی رجوی به کشور آلبانی مریم قجر سراسیمه خودش را به آلبانی رساند تا بتواند از ریزش نیرو جلوگیری نماید و به همین خاطر مراسم سال نو را در کنار رزمندگان پیر و پاتال و بقیه افراد مواجب بگیر خود از جمله غربی و فرانسوی وعربی و … برگزار نمود .
  مریم قجر که همیشه این قول را به نیروهای نگون بخت خود می داد که امسال ، سال فروپاشی جمهوری اسلامی است!!! باز این شعار مسخره و تکراری را عنوان نمود . هنوز یادمان نرفته مریم قجر قبل از سال ۲۰۰۰ عنوان کرده بود سال مربوطه سال به اصطلاح آزادی مردم ایران است !!! اکنون نزدیک به دو دهه گذشته است آیا مریم قجر این سئوال را از خودش نمی کند که چرا این مسئله تحقق نیافته است ؟ آیا دادن شعار به اصطلاح سرنگونی در مراسم نوروز هر سال بازی است که باید هر سال آنرا تکرار کند ؟ برای اینکه به ذهن پوک مریم قجر زیاد فشار نیاوریم مگر مسعود ملعون در سال ۶۰ در جمع بندی یک ساله نگفته بود که کار جمهوری اسلامی طی شش ماه به پایان خواهد رسید آیا هنوز آن شش ماه فرا نرسیده است ؟
  اگر مریم قجر سال ۱۳۹۵ را سال به اصطلاح سرفرازی نامگذاری کرده ولی چیزی که از وضعیت فرقه تروریستی رجوی مشخص شد سال سرافکندگی و شکست بود چرا که دیگر عراق را از دست داده بودند و شعار سرنگونی از کنار خاک میهن از بین رفت . شعار اشرف به ایستد جهانی خواهد ایستاد به گند کشیده شد . شعار مسعود مبنی بر می روم تا برافروزم آتش بر کوهستانها ، اکنون این آتش تمام تشکیلات فرقه رجوی را فراگرفته و تبدیل به خاکستر شد .

  بهتر بود مریم قجر به جای شعار دادن که کار همیشگی او در مراسم سال نو است به چرایی این شکست بپردازد که آن شعارهای دهان پرکن چه شده است ؟

  مریم قجر در جای دیگری از پیام نوروزی اش عنوان می کند :جشن نوروز و جشن اعتلای آلترناتیو دمکراتیک برای سرنگونی و مارش آغاز پیروزی. ولی باید یادآوری نمود قبل از آغاز مارش به اصطلاح پیروزی ، مسعود با ریاکاری در چندین مرحله اعلام کرده بود که دکل سرنگونی دیده شده ، استارت سرنگونی زده شده و انواع شعارهای توخالی برای سرنگونی . اکنون مریم قجر با دریدگی خاص خود عنوان می کند که امسال مژده رسان شکست و طلیعه بهار آزادی است حال پیدا کنید پرتغال فروش را … .

  مریم قجر در ادامه می گوید : در دوران جدید برای برپایی سازمان کار و تشکیلاتی نوین مجاهدین به پا خاسته اند و بهار انسانی تازه ای در روابط میان خود شکوفا کردند و …. و این چنین خود را آماده ورود به مرحله تهاجم حداکثر و کسب پیروزیهای پی در پی نمودند . اگر کسی به این سخنان توجه نماید و مریم قجر را نشناخته باشد فکر می کند این به اصطلاح چه گروه منسجمی که این گونه ادعای سرنگونی و چه نیروهای جان برکفی دارد!!!؟ اگر بحث مریم قجر از آماده بودن نیرو می باشد قریب به اتفاق نیروهای فرقه افراد وارفته و پیر و پاتال می باشند که توان حتی تکان دادن خودشان را هم ندارند . اگر بحث سازمان و تشکیلات می باشد بعد از انتقال به کشور آلبانی شاهد ریزش شدید نیرو بودیم و به همین خاطر است که مریم قجر سراسیمه و با دست پاچگی خودش را به آلبانی رسانده تا بتواند تشکیلات پوسیده را جمع و جور کند و با دادن وعده وعید افراد را در تشکیلات نگهدارد . حال سئوال این است مریم قجر از کدام دوران جدید حرف می زند ؟ مریم قجر می داند کشور آلبانی آخرین مرحله از فروپاشی تشکیلات رجوی تروریست می باشد حال مریم قجر با پوشیدن لباس های رنگارنگ و دادن پول به شخصیت های از دور خارج شده و دادن شعارهای مسخره که هیچ خاصیتی ندارند می خواهد خودی نشان داده تا او را به حساب بیاورند و به زندگی شاهانه خود ادامه دهد به همین خاطر است که هیچ وقت به نقد کارهای گذشته خود نمی پردازد و هیچ وقت شکست را هم قبول ننموده است .

  امسال را باید سال فروپاشی تشکیلات جهنمی فرقه رجوی نامید سالی که شاهد رهایی تعداد زیادی از اعضای نگون بخت فرقه تروریستی رجوی خواهیم بود .

  هادی شبانی

  خاطره ای از ۱۹ فروردین سال ۹۰

  انجمن نجات مرکز مازندران دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶
  لینک به منبع

  من در قرارگاه اشرف که به اسم قرارگاه ۱۵ یا به انزلی معروف بود حضور داشتم در انتهای خیابان ۴۰۰ جنوب قرارگاه اشرف مستقر بودیم . فرمانده قرارگاه ما یک خانمی به اسم لیلا بود او بچه ایلام بود قبل از این که به عراق بیایم من و او با شوهرش در یک پایگاهی به اسم حیدر کریمی در شهر استانبول مستقر بودیم وی یک پسر بچه کوچکی هم داشت ، درست یک ماه قبل از عملیات دروغ جاویدان ما به همراه چند خانواده دیگر که در استانبول بودیم به عراق اعزام شدیم .

  می خواهم بگویم خانم لیلا اصلاٌ سیاسی نبود به اعتبار شوهرش وارد فرقه رجوی شد البته ناگفته نماند شوهرش آدم با سواد و هوشیاری بود دیری نگذشت دست رجوی را خواند و به فریبکاری رجوی پی برد فکر کنم سال ۶۹ بود از فرقه جدا شد به رمادی رفت و از آنجا به هلند اکنون در هلند زندگی می کند اما خانم لیلا در اشرف ماند این خانم به یمن سر انقلاب مریم فرمانده قرارگاه ما شده بود انقلاب مریم هم پسرش را از او گرفت و هم شوهرش را .

  در آستانه ۱۹ فروردین ۹۰ مسئولین فرقه از قرار از پیش خبر داشتند خبرهایی است. چند روز قبل از ۱۹ فروردین قرارگاه ما را به میدان لاله منتقل کردند مسئولین خبر داشتند درگیری بین نیروهای عراقی با ما سر خواهد گرفت ولی از ما پنهان کرده بودند دو سه روز بعد از استقرار ما در آن محل شب قبل از عملیات فرقه رجوی به ما آماده باش داد و تا صبح روز درگیری ما دور میدان لاله مستقر شده و منتظر حمله عراقی ها بودیم که ساعت ۴ صبح ما که دور میدان لاله بودیم صدای شلیک را می شنیدیم یکان های که در قسمت مزار یا مروارید قرارگاه اشرف مستقر بودند با نیروهای عراقی درگیر می شوند ما آنها را به چشم نمی دیدیم ولی صدای شلیک به گوش می رسید . جالب این است مسئولین فرقه که در قسمت میدان لاله بودند با بلندگو اعلام می کردند این صدای که شما می شنوید صدای شلیک مشقی است منظور گلوله جنگی نیست به دروغ می گفتند مشقی تا نیروها نترسند و صحنه را ترک نکنند در آن هنگام ما دیدیم آمبولانس ها مجروحین را که خون آلود بودند به سمت امداد می برند حالا بلندگو مدام تکرار می کند و اعلام می کند که بچه ها شلیک مشقی است نگران نباشید !!! .

  ما که صحنه آمبولانس حمل مجروحین به سمت امداد اشرف را دیده بودیم به طعنه در جمع خودمان می گفتیم این چه مشقی است که کشته و مجروح به جا گذاشته است دروغ در ذات فرقه می باشد اگر دروغ را کنار می گذاشتند خط شان پیش نمی رفت از صداقت اعضای سوء استفاده می کردند به نفع منافع سازمانی و شخصی رجوی .

  خلاصه نیروهای عراقی پیشروی کردند و نهایتاٌ به میدان لاله رسیدند با تحریک بعضی از فرماندهان بچه ها به سمت نیروهای عراقی سنگ پرتاب می کنند و آنها هم به سمت ما شلیک کردند که در آن درگیری تعدادی از نفرات فرقه فدای دروغ بافی فرماندهان حاضر در صحنه شدند مثل ورقا سلیمانی و بهروز ثابت و مهدی برزگر و … و تعداد بسیاری مجروح از قرارگاه ما به جا مانده بود بی جهت فدای خودکامگی رجوی شدند .

  مسئولین خبر داشتند که با عراقی ها درگیر می شوند زیرا از پیش پای مذاکره که رفته بودند به خواسته عراقی ها تن ندادند و می خواستند با ریختن خون اعضا راه خود را باز کنند که نهایتاٌ به شکست انجامید . عراقی ها هم همان کاری را کردند که از پیش به فرقه رجوی گفته بودند تا همان نقطه که از قبل تعیین کرده بودند جلو آمدند نه یک قدم بیشتر و نه یک قدم کمتر .

  جالب این است که بگویم درست درحین درگیری فرماندهان و مسئولین قرارگاه ما ( قرارگاه ۱۵ ) با ماشین شخصی که در اختیار داشتند به سمت قرارگاه ۱۵ پا به فرار گذاشته و فرار را بر قرار ترجیح دادند همین خانم انقلاب کرده ” لیلا ” که شوهر و بچه اش را فدای انقلاب طلاق مریم کرده بود با فرمانده ارشد قرارگاه که به اصطلاح فرمانده ارشد برادر شناخته و معروف بود به اسم جهانگیر ، مثل برق صحنه درگیری را ترک کردند تا مبادا آنها صدمه ای ببینند بقیه اعضای هر بلای سرشان بیاید فدای سر مسعود و مریم .

  بعد از درگیری همگی به قرارگاه برگشتیم بین نفرات فرار مسئولین زبان زد همه شده بود بعضی از افراد باز هم از روی صداقت تناقضات خودشان را در فاکت های یومیه می آوردند و می خواندند منجمله فاکت های مربوط به فرار مسئولین ، حتی بچه هایی که توی صحنه نبودند با فاکت خوانی بقیه خبر فرار را دریافت کردند آنها هم متناقض شدند این تناقض داشت بچه ها را خفه می کرد در ابتدای امر مسئولین فرقه مانده بودند چه کار کنند زیرا جوابی نداشتند افتضاح خیلی عریان بود تا اینکه از بالا خط گرفتند و فاکت خوانی در این زمینه را متوقف کردند زیرا دیگر خیلی آبروریزی شده بود به سکه یک پول تبدیل شده بودند دیگر آن شعار فدا و صداقت که سر لوحه فرقه است به شدت زیر سئوال رفته بود .

  رجوی به دنبال اهداف پلیدش بود اگر همه افراد هم می مردند فدای یک تار موی مریم و مسعود!!! ، نیت شوم رجوی این بود که اعضای را با دست خالی جلوی تیر و تپانچه بفرستد تا جانشان را از دست بدهند که شاید بتواند قرارگاه اشرف را حفظ کند نهایتاٌ وقتی دید سمبه پر زور است قبول کرد به لیبرتی جابجا شود و از آنجا هم به آلبانی ، حالا در آلبانی با رنگ عوض کردن به شکل دیگری تلاش می کند از همان افراد در جهت منافع نامشروعش استفاده کند باید افراد به خودشان بیایند که نباید تا ابد همچنان سردرگم بمانند و یاد بگیرند از دوستانی که از فرقه کنده شدند و حالا در دنیای آزاد به دور

  از بندگی فرقه زندگی می کنند .

  محمدرضا گلی

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.