• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • سه مطلب در مورد شرکت احتمالی محمود عباس در شوی امسال مریم رجوی در ویلپنت پاریس

   سه مطلب در مورد شرکت احتمالی محمود عباس در شوی امسال مریم رجوی در ویلپنت پاریس

  Mahmoud Abbas Maryarm Rajaviآقایان قربانعلی حسین نژاد، عبدالکریم ابراهیمی و محمد کرمی، بیست و ششم ژوئن ۲۰۱۷:… سال گذشته قهرمان این سیرک مریم قجر ترکی فیصل شاهزادۀ سعودی بود تا ضمن سوغاتی آوردن چند انعکاس رسانه ای برایشان به علاوۀ اندکی از شهرت و اعتبار سیاسی آن هم نه در نزد ایرانیان بلکه نزد اربابان جدید آمریکایی شان، به علت روابط حسنه ای که با اسرائیلی ها دارد حلقۀ … 

  سه مطلب در مورد شرکت احتمالی محمود عباس در شوی امسال مریم رجوی در ویلپنت پاریس

  ۱- وقتی که فاحشۀ سیاسی، با واسطه گری سعودی خود را عرضه می کند!

  محمد کرمی، وبلاگ عیاران، بیست و ششم ژوئن ۲۰۱۷
  لینک به منبع

  حال و وضع مریم قجر عضدانلو به عنوان یک فاحشۀ سیاسی به تمام معنی برای همگان روشن است (البته با عرض پوزش از فاحشه های معمولی چون آنها فقط جسم خودشان را می فروشند، که غالبا از روی ناچاری و نیاز زندگی به این کار روی آورده اند و حتی وقتی پای وطن پیش بیاید خود را فدای وطن هم می کنند؛ ولی فاحشۀ سیاسی شغلش وطن فروشی است). مریم قجر عضدانلو و همسرش برای به قدرت رسیدن سالیان سال در آغوش پدر معنوی شان صدام حسین بودند که بعد از او به آغوش آمریکا رفتند و همزمان دل اسرائیلی ها هم در دست داشته و دارند.

  سال گذشته ترکی الفیصل، کاملا این فاحشۀ سیاسی را برای اهداف عربستان خرید. قلمزنان آنها در سایت العربیه یا در تلویزیون العربیه مشغول شدند. البته این فاحشۀ سیاسی کارهایش به همین موارد ختم نمیشود و برای به قدرت رسیدن یک سر دارد و هزار سودا و به هرکس و ناکسی خود را به حراج می گذارد.

  اما روی سخن با محمود عباس:

  بنا بر اخباری که از دوستان داخل تشکیلات اور سوراواز بدستم رسیده محمود عباس رئیس تشکیلات خود گردان فلسطین توسط مریم قجر عضدانلو دعوت شده است که در برنامۀ شوی ویلپن در تاریخ اول ژوئیه شرکت کند. البته این بار اول نیست که محمود عباس با مریم قجر دیدار و گفتگو می کند. سال گذشته پس از شرکت ترکی الفیصل در برنامۀ شوی سالانۀ فرقۀ رجوی، با برنامه ریزی وهماهنگی قبلی وی، محمودعباس به ملاقات مریم قجر عضدانلو رفت و امسال هم باز به دستور ارباب کل آنها یعنی دربار سعودی قرار است محمود عباس در برنامۀ شوی سالانۀ فرقۀ رجوی شرکت کند.

  در صورتی که محمود عباس این دعوت را بپذیرت و در شوی مریم قجر شرکت کند ، احتمال خیلی زیاد رد کردن دعوت وجود دارد با توجه به عکس العمل های سابق وی شرکت نکند .

  سخن با محمود عباس این است: آیا نمایندۀ مردم فلسطین هستید یانه؟ ایا شما خود را وارث زنده یاد یاسر عرفات می دانید یاخیر؟ آیا شما مخالف هر گونه خشونت و جنگ طلبی هستید یانه؟ از نظر شما خشونت طلبی و تروریسم محکوم است یاخیر؟

  پس شما چگونه با مریم قجر عضدانلو و دیگر سران فرقۀ تروریستی اش که دستانشان به خون مردم ایران و عراق و عرب آلوده است و در کشتار و سرکوب مردم مبارز کرد عراق هم شرکت داشته اند، دیدار و گفتگو می کنید. آیا در جشن سالانۀ فرقه رجوی که تا کنون در حدود ۲۵ سال گذشته حتی یک مقام رسمی دولتی از هیچ کشوری در آن شرکت نکرده است می خواهید شرکت کنید؟ آیا می دانید با این کار چقدر خودتان را خوار و بی مقدار کرده و از اعتبار و چهرۀ خود نزد دولتها و ملتها بها می پردازید؟ این جشن مربوط به روزی است که مسعود رجوی فرمان ترور و کشتار در ایران را صادر کرد و مربوط به روزی است که مریم قجر و تعداد زیادی از نوچه هایش بوسیلۀ پلیس فرانسه و به دستور دولت وقت فرانسه در سال ۲۰۰۳ به جرم داشتن طرحهای تروریستی و پولشویی دستگیر شدند.

  آقای محمود عباس؛ آیا این است نمایندگی مردم فلسطین که خود قربانی تروریسم و جنگ هستند؟! آیا این است پرچمداری آزادی سرزمین فلسطین و استقلال ملی آن و پاسداری از خونهای شهیدان فلسطین بویژه زنده یادان ابوعمار و ابو ایاد و ابو جهاد؟!

  آخرین سوال، این دنیا چه ارزشی دارد و شما خود را به چه بهائی می فروشید و به چه کسانی؟ این با اهداف و استراتژی به حق و تاریخی شما یعنی آزادی قدس شریف به عنوان پایتخت فلسطین آزاد و مستقل چقدر همخوانی دارد؟

  آیا این کار شما دقیقا در جهت عکس خواسته ها و آرمان مردم فلسطین و شهیدان سرفراز فلسطین نیست؟؟

  آقای ابو مازن؛

  رجویها سالها است که سازمان مجاهدین خلق ایران را تبدیل به فرقه ای تروریستی و ضد انسانی و ضد ملی کرده اند و به همین علت چنانکه در رویدادها و تحولات داخل ایران بویژه در انتخابات اخیر دیده و می بینید این فرقه هیچگونه پایگاه مردمی و اجتماعی نه در داخل ایران و نه در خارج آن و حتی در میان نیروهای اپوزیسیون ایرانی ندارد و دقیقا به همین علت دست به دامان اربابان سعودیش برای اعمال فشار به شما جهت شرکت در شوی سالانه اش شده تا با بهره برداری از وزن و چهره و اعتبار شما و آلوده کردن آن به بدنامی های خودش جای خالی شخصیتهای ایرانی و انبوه ایرانیان مقیم خارج را که از این فرقه بیزار و متنفر هستند پرکند چنانکه صندلیهای خالی این شوی سالانه را به جای ایرانیان با بسیج پولی آوارگان و پناهندگان غیر ایرانی و دانشجویان اروپای شرقی مثل هر سال پر می کنند زیرا هیچ ایرانی آگاه و شرافتمندی به این فرقه و برنامه های آن نزدیک نشده و خودش را آلوده به آن نمی سازد.

  ۲- دعوت از محمود عباس، ترفند سوخته ای از جانب فرقه مجاهدین

  عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس،بیست و ششم ژوئن ۲۰۱۷
  لینک به منبع

  تبلیغات فرقه مجاهدین در آستانه گردهمایى سالانه  أوج بیشترى بخود گرفته است، یک هفته مانده به روز برگذارى این „شو“، تکاپوى دلالان و حقوق بگیران رجوى براى جمع کردن سیاهى لشکر، شتاب بیشترى گرفته است و با وعده و وعیدهایى براى یک تور مسافرتى به پاریس گردى، یک عده افراد پناهنده از کشورها و ملیتهاى مختلف را گِرد خود جمع کرده و حول آن هیاهوى تبلیغاتى براه بیندازد و به اربابان خود رخسارى نشان دهد و اینبار آمار دروغین را که حداکثر در سنوات گذشته بیش أز دو یا سه هزار نبوده است، آمار نجومى صد هزار شرکت کننده به بالا را در بوق تبلیغاتى خود بنماید و امسال هم مثل سالهاى گذشته حضور خودش را به اربابان جنگ و خشونت، و وفادارى خود را به آنها نشان دهد. از این رو با توجه به وضعیت از هم پاشى و ریزش در تشکیلات مجاهدین در آلبانى، تلاش چند برابر میشود که امسال هر طور شده افرادى شاخص که مسلماً در خدمت قدرت آمریکا و اسرائیل، هستند و براى اهداف آنها تلاش مینمایند، وارد گردهمایى سالانه خود کنند، علاوه بر لابیهاى شان که هر ساله از آمریکا و اروپا، براى سخنرانى در این مراسم به پاریس مى آورد و با پرداخت نجومى براى یکى دو دقیقه سخنرانى، میخواهد به بازار کساد تبلیغاتى اش رونقى بدهد و مشروعیتى کسب نماید.

  طبق شنیده ها، فرقه رجوى امسال میخواهد از رئیس خودگردان تشکیلات فلسطین آقاى محمود عباس، براى حضور در این جلسه دعوت نماید.

  با توجه به جبهه بندیها در خاورمیانه و شکست داعش در عراق و سوریه که اهداف اسرائیل در رابطه با خاورمیانه با ناکامى روبرو شده است  و همچنین اتحادهاى دیکته شده ترامپ در کشورهاى عربى با محوریت عربستان سعودى که به یک هرج و مرج دیگر در بحرانى کردن خاورمیانه دامن میزند، یک خط و عملى است در راستاى همان استراتژى آقاى ترامپ که مسلماً در خدمت اهداف اسرائیل است.

  لذا فرقه رجوى ثابت کرده است که در شیادى و سؤء استفاده حداکثرى از شرائط موجود، از حضور محمود عباس که نمایندگى مردم فلسطین را یدک میکشد اما نشان داده است در راستاى  همان خط و اهداف اسرائیل در منطقه خاورمیانه بر ضد ملت فلسطین قدم بر میدارد، استفاده ببرد. اما مریم رجوى بداند، اگر هم آقاى عباس در این شوى تبلیغاتى آنها شرکت کند، هیچ  تأثیر مثبتى در اهداف شومش که در خدمت اربابان و براى پیشبرد خط اسرائیل در منطقه است نخواهد داشت، همچنانکه در سال  گذشته حضور ترکى فیصل در مراسم ویلپنت و سخنرانى چند دقیقه اى او  دردى از دردهاى بى درمان رجوى ها را دوا  نکرد، بلکه با خبر مرحوم شدن مسعود رجوى، باعث سونامى و ریزش چند برابرى در تشکیلات مجاهدین خلق شد و آن همه تبلیغات حول این حضور نهایت بر ضد فرقه مجاهدین، تمام شد و نه تنها منفعتى براى آنها نداشت، بلکه چهره کریه سران تشکیلات و رهبرى سازمان در خدمت موساد و سیاه و همچنین استخبارات شیخ نشین عربستان سعودی، بیشتر رو شد و به تنفر مردم ایران از آنها افزود( ناگفته نماند آقاى محمود عباس در راستاى این خط ترسیم شده با مریم رجوى قبلا هم دیدارهایى داشته است).

   مطمئناً سران فرقه مجاهدین به دامن هر اربابى بخزند و به هر ترفندى رو بیاورند و خوش خدمتى خود را به  اسرائیل و آمریکا و عربستان سعودی، در راستاى اهداف شوم آنها در خاورمیانه نشان دهند، هیچوقت دیگر تشکیلات فرقه سر بر نخواهد آورد و کسى فریب سران فرقه را نخواهد خورد که وارد تشکیلات از هم پاشیده آنها شود تا آنها بتوانند تشکیلاتى نظامى مثل دوران صدام حسین درست کنند که در خدمت ارباب دیگرى منجمله شیوخ عربستان سعودی قرار گیرد.

  ۳- فرقۀ رجوی و این بار گدایی آبرو و اعتبار از رهبر فلسطین!

  قربانعلی حسین نژاد، پیوند رهایی، بیست و ششم ژوئن ۲۰۱۷
  لینک به منبع

  نوشتۀ قربانعلی حسین نژاد مترجم ارشد عربی سابق در بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین

  فرقۀ رجوی که از جمله همیشه به گدایی پول و امکانات از اربابان بیگانه و جنایتکار معروف است، گدایی دیگری هم همیشه داشته و دارد و آن تکدی آبرو و اعتبار می باشد که در حضیض بی آبرویی و بی اعتباری در میان ایرانیان داخل و خارج و حتی در میان نیروهای اپوزیسیون ایرانی خارجه نشین هر سال در شوی سالانۀ مریم قجر دست به دامان شخصیتها و رجال سیاسی با هزینه های گزاف و واسطه کردن این و آن از میان اربابانش می شود تا به خیال خودش بادی از شهرت و اعتبار و وجهۀ آنها به دامن مریم قجر بخورد!! و انعکاسی در رسانه های بین المللی معروف به خاطر حضور آن شخصیت در برنامه شان پیدا کنند.

  سال گذشته قهرمان این سیرک مریم قجر ترکی فیصل شاهزادۀ سعودی بود تا ضمن سوغاتی آوردن چند انعکاس رسانه ای برایشان به علاوۀ اندکی از شهرت و اعتبار سیاسی آن هم نه در نزد ایرانیان بلکه نزد اربابان جدید آمریکایی شان، به علت روابط حسنه ای که با اسرائیلی ها دارد حلقۀ وصلی دیگر و قوی تر بین مریم قجر و فرقه اش از یک سو و مقامات اسرائیلی از سوی دیگر گردد تا علاوه بر گذاشتن اطلاعات ماهواره ای بیشتر در اختیار سران فرقۀ رجوی و هر چه بلندتر کردن چوب مهدی ابریشمچی و محمد محدثین روی نقشۀ «سایتهای هسته ای رژیم» و قالب کردن آنها برای خبرنگاران ظاهرا بی خبر به عنوان اطلاعات «نیروهای نفوذی مجاهدین از داخل رژیم»!!، ماشین پنجر شدۀ و اساسا اوراق شدۀ «سرنگونی»! رجویولی نمی دانستند که ضمنا «مرحوم» شدن امام غایبشان را هم اعلام خواهد کرد!! تا به صورت بی سابقه ای نقل همۀ محافل و رسانه ها گردد! واقعا انعکاسات خیلی گسترده ای داشت!!…

  اما امسال خبر می رسد که مریم قجر کاسۀ گدایی شهرت و آبرو و اعتبار نداشته اش را جلوی رهبر فلسطین محمود عباس گرفته البته با واسطه قرار دادن ارباب منطقه ای کنونی اش دربار خاندان سعودی یعنی بسا حقیرانه تر و خوارتر از هر گدای معمولی که مستقیما به طرف عابرین دست دراز می کند و کسی را واسطه قرار نمی دهد. بله مریم قجر از رهبر دولت فلسطین محمود عباس که سال گذشته با همین واسطه گری سعودی و تلاشهای تکدی سیاسی ذلیلانه با او دیدار کاملا سطحی و تشریفاتی کرده بود (دیداری که مخالفتهای بسیاری از مقامات و شخصیتهای فلسطینی را هم بر انگیخت) امسال باز با واسطه گری سعودی دعوت کرده که در سیرک سالانه اش شرکت و سخنرانی کند. البته من تا حدودی بعید و قدری نا محتمل می دانم که آقای ابو مازن به خاطر پول و حمایت سعودی از ساف و دولت فلسطین بهای آن را از شهرت و اعتبار و وجهۀ خود و سازمان آزادیبخش فلسطین و دولت فلسطین بپردازد چرا که هرگونه ظهور در کنار مریم رجوی بویژه و مشخصا برای یک مقام رسمی آن هم در حد رهبر کنونی (و نه سابق یا اسبق) ضربه ایشدید در درجۀ اول به اعتبار و وجهۀ خود او در میان مردم ایران در داخل و خارج بویژه نیروهای اپوزیسیون ایرانی و حتی در میان مردم فلسطین و کل ملت عرب و بلکه در سطح بین المللی و نزد محافل سیاسی و رسانه ای است و به همین علت تا کنون در هیچیک از برنامه ها و شوهای فرقۀ رجوی یا امضاگیری های آن هیچ مقام رسمی کنونی بالای دولتی حتی در حد وزیر و بلک معاون وزیر هم شرکت نکرده و نمی کند بلکه با یک نگاه به لیست مدعوین فرقۀ رجوی به اینگونه برنامه ها یا امضا کنندگان بیانیه های حمایت دلاری از آن در می یابیم که در میان مقامات رسمی دولتی همگی شان مقام سابق یا اسبق بوده و می باشند و هیچ مقام رسمی سر منصب بالای دولتی حاضر نمی شود با حمایت علنی از این فرقه اعتبار و وجهۀ خود و سمتش و دولتش را در برابر پول بفروشد و از بین ببرد چرا که همگان از بی پایگاهی و منفوریت و انزوای بین المللی و ایرانی و داخلی و خارجی این فرقه آگاه هستند.

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.