• محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • ایران قلم: از پیام شادباش !! مسعود رجوی خبری نیست. چرا؟    :    با گذشت چند روز از خروج کامل اعضای مجاهدین خلق از عراق از پیام شادباش و پیروزی ، سنت همیشگی مسعود رجوی ، خبری نیست. این فاکت ها ...
 • ملاحظاتی بر سخنرانی مریم رجوی در خیمه شب بازی ویلپنت پاریس !

  اولا دراین مسئله که حضار محترم ترکیب ناهمگونی از پارلمانتاریست ها ومقامات سابق امپریالیزم وارتجاع جهانی ، تعدادی از بردگان فکری رجوی ، جوانان جویای کار ومسکین دنیای غارت شده وپناه آورده به غارتگرانشان بوده، شکی نیست ! این ترکیب ماهیتا نمیتواند حامل ” عشق به آزادی ” باشد! اینها به معنی واقعی کلمه ، دلالان وپول پرستان از سویی و قسمتی از لمپن پرولتاریای جهان سوم هستند که برای بدست آوردن لقمه نان وسرپناهی آنچنانی ، در جهان غرب ویلانند!! ثانیا هموطنان داخلی وخارجی عاشق آزادی ، شما را دشمن آزادی، عامل امپریالیزم وارتجاع منطقه دانسته و مورد خطاب قرار گرفتن توسط شما را توهینی بخود تلقی کرده ویا اقلا آنرا بر نمی تابند!

  ملاحظاتی بر سخنرانی مریم رجوی در خیمه شب بازی ویلپنت پاریس !

  ملاحظاتی بر سخنرانی مریم رجوی در خیمه شب بازی ویلپنت پاریس !

   انجمن نجات 

  عرض شود که درباره ی این فشفشه بازی وبادکنک هواکنی مریم رجوی ، خود تشکیلات رجوی، یک عالمه چرند گفت وطرف مقابل حرف های خود را زد واین گفتگوی دوجانبه – که ازطرف باند رجوی خیلی هم غیر مدنی بود- واقعا هم کفایت مذاکرات !! را به ثبوت رساند و بنابراین احتیاج به طرح مقدمه ازطرف اینجانب وجود ندارد و درستتر آنست که درمورد قسمت های مثلا اساسی تر این خانم حراف و زیاده گو ، ملاحظاتی داشته باشم.

  این رئیس جمهور برگزیده ی مسعود رجوی مجهول الوجود میگوید :

  ” حضار محترم! هم‌میهنان عزیز در داخل و خارج کشور! – در برابر عشق شما به‌آزادی سر تعظیم فرود می‌آورم و ادای احترام می‌کنم به‌شخصیت‌های گرانقدری که از ۵ قاره جهان برای همبستگی با ایران آزاد و آزادی ایران به‌ما پیوسته‌اند. سال گذشته در این موقع، رژیم ولایت فقیه در حال موشک‌زدن به‌لیبرتی برای کشتار مجاهدین بود. حالا انتقال پیروزمند آن‌ها از زندان لیبرتی و پیشروی‌های این مقاومت است که پی‌در‌پی به‌‌رژیم تهاجم می‌کند. از دیدار اعضا و مسئولان مجاهدین در آلبانی که هم‌اکنون به گردهمایی ما پیوسته‌اند، همه شاد و سرفرازیم “.

  اولا دراین مسئله که حضار محترم ترکیب ناهمگونی از پارلمانتاریست ها ومقامات سابق امپریالیزم وارتجاع جهانی ، تعدادی از بردگان فکری رجوی ، جوانان جویای کار ومسکین دنیای غارت شده وپناه آورده به غارتگرانشان بوده، شکی نیست !

  این ترکیب ماهیتا نمیتواند حامل ” عشق به آزادی ” باشد! اینها به معنی واقعی کلمه ، دلالان وپول پرستان از سویی و قسمتی از لمپن پرولتاریای جهان سوم هستند که برای بدست آوردن لقمه نان وسرپناهی آنچنانی ، در جهان غرب ویلانند!!

  ثانیا هموطنان داخلی وخارجی عاشق آزادی ، شما را دشمن آزادی، عامل امپریالیزم وارتجاع منطقه دانسته و مورد خطاب قرار گرفتن توسط شما را توهینی بخود تلقی کرده ویا اقلا آنرا بر نمی تابند!

  مریم خانم درادامه ی سخنان طولانی اش میگوید :

  ” این گردهم‌‌آیی تحت تأثیر سه رویداد بزرگ است: انتقال هزاران عضو مجاهدین به‌خارج عراق، که طرح خامنه‌ای برای انهدام جنبش مقاومت را به‌شکست کشاند. شکست سیاست مماشات آمریکا و اروپا با رژیم … “.

  آیا شما که تا آخرین نفس ، مانع خروج این بخت برگشتگان تاریخ که عضو مجاهدین نام گرفته اند ، دستور آیت اله خامنه ای را اجرا می کردید؟؟!!

  راست آنست که این انتقال براثر بست نشینی ها و مراجعات مکرر خانواده های ذیربط به دولت عراق وسازمان های مرتبط بین المللی بود وهمواره بمنزله ی شکست نقشه های پلید شما وشوهر دربدر شده ی تان تلقی خواهد شد ودرعوض مایه ی غروری برای خانواده ها بعنوان بخش کوچکی از ” خلق قهرمان ” !

  دیگر اینکه ، آمریکا درروابط خود با دیگران ، ابدا تابع قاعده وقوانین نیست وچیزی که میخواهد ، سلطه ی کامل برآنهاست  ودراین میان کشورهای نافرمانی پیدا می شوند که سلطه ی کامل را نمی پذیرند وآمریکا دست به برداشتن آنها میکند واگر موفق نشود برای کسب فرصت درکمین می نشیند و شما این کمین زدن های سیستم آمریکا را ” مماشات ” ندانید !!

  واقعیت آنست که درجهان مدام قطبی شده ی موجود ، حکومت آمریکا ، کاری بیش ازتحریم های غیر قانونی نمیتواند بکند و بالاتر ازاینها هم البته جنگ است که دردرجه ی اول کار بدست خودش میدهد وبنابراین امکان عملی تحقق آنرا ندارد. چیزی که شما از آمریکا میخواهید ، خواسته ای بیقواره با واقعیت موجود جهانی است!!

  همچنین :

  ” در نمایش انتخابات … آخوندها می‌خواستند با این انتخابات، اوضاع رژیم‌شان را بهتر کنند اما آن را شقه و بی‌ثبات کردند؛ … می‌خواستند با ناسزا گفتن به مجاهدین، روی کار آوردن یک جلاد را زمینه‌سازی کنند. اما هم شکست خوردند و هم نشان دادند که چقدر از مجاهدین و مقاومت ایران می‌ترسند “.

  معمولا حکومتهایی که تن به انتخابات بزرگی مانند انتخابات اخیر ایران میدهند ، ازثبات نسبی برخوردارند واگر این نوع انتخابات را خطری برای خود مشاهده کنند، با ایجاد راهکارهایی مانند اعلام وضعیت فوق العاده و … ، مانع برگزاری انتخابات میشوند وتحلیل این خانم ازمسئله کاملا غلط یا مغرضانه است !

  تعارض درگفته ی این خانم جاه طلب روشن است و نتیجه ای که ازاین حرف او گرفته میشود، آنست که مردم با انتخاب دکتر حسن روحانی فضای جامعه را دموکراتیک تر کردند و این چرا بمعنای شکست حکومتی باشد که میتوانست با بهانه های مختلف ، مانع برگزاری انتخابات شود ویا مثل عراق دوران صدام تنها یک شخص ویک گزینه برای انتخاب باشد که جمهوری اسلامی ایران چنین نکرد!

  بازهم :

  ” نگاه کنید به‌گورخوابها، نگاه کنید به جمعیت ده میلیونی بیکاران، به ۲۰ میلیون زاغه نشین و به ۳۰ درصد جمعیت کشور که گرسنه هستند، آخوندها توسط همین‌ها محاصره شده‌اند. بله، بزرگ‌ترین تهدید رژیم برخلاف تبلیغاتش دشمن خارجی نیست؛ بلکه قیام‌های کمین کرده در دل جامعه ایران است “.

  مسئله ی بیکاری وزاغه نشینی و … ، درخود قوی ترین وثروتمندترین  کشورجهان وجود دارد ومسئله ایست که اپیدمی شده والبته محصول زیاده خواهی های گروه بسیار کوچکی از مردم ثروتمند جهان است و بنابراین این معضلات اجتماعی با جلوگیری ازتاخت وتاز یک درصدی های جهان است ونتیجه اینکه شما ازکسانی میخواهید که این مشکل را حل کنند ، که خود از بانیان یا عاملین آن بوده ومنافع کلانی درتداوم این وضع دارند!

  البته شما از این مسئله آگاهید وتنها با طرح این چنینی مسئله ،  فغان آی دزد، آی دزد سر میدهید که علت ومعلول را بجای هم نشانده و ظالم را تبرئه کنید !

  شنوندگان شما درجلسه هم میدانند که نیت خیری برای آنها درسر دارید و با بیان این حرف ها میخواهید ، خاک درچشم مردم پاشیده واین ظالمان را تبرئه کنید!!!

  بنظر میرسد که وظیفه ی یک شخص میهن دوست ، نشان دادن کنه واقعیات به مردم و شناساندن ریشه ها به آنها و تقسیم بندی مسائل به فرعی و اصلی است که نه کار شماست ونه سودی دراین کار دارید!

  شما اگر جرات دارید ، برای یکبار هم سخنانی شبیه آنچه که گفتم ، مطرح کنید تا ببینید که  حکومت عربستان ارباب ، چه پدری از شما درمیآورد!!!

  مریم رجوی بعد ازتعریف وتوصیف متداول ازتشکیلات فرقه ای شوهرش – که اینک خود نایب السلطنه است میگوید اتکا به کارگران دارد – ولابد کارگران وزحمتکشان هم با آمریکا وعربستان همسوست؟؟!!! –،  چنین ادامه می دهد:

  ” اعتقاد خلل‌ناپذیر ما به‌رأی مردم و انتخاب آزادانه مردم، باور ما به‌اصل جدایی دین و دولت، تأکید ما بر ‌مشارکت فعال و برابر زنان در رهبری سیاسی جامعه، دفاع ما از خودمختاری ملیت‌های گوناگون ایران در چارچوب وحدت کشور و آمال دمکراتیک هموطنان ما برای ایران فردا، همه و همه بخش مهمی از قدرت جایگزین دمکراتیک است “.

  پس همین الان این اعتقاد خلل ناپذیر خود را درداخل تشکیلات خود به منصه ی ظهور رسانده وثابت کنید که راست میگویید!!

  حق انتخاب کردن وشدن را به اعضای دربند فرقه ی رجوی برگردانید تا پشتوانه این ادعایتان باشد وگرنه دروغگویی تان را برای هزارمین بار به اثبات می رسانید!

  شما برای ثبوت ادعای کلانی که مطرح کرده اید ، باید ازشیوه ی مرید ومرادی- که ناقض  اصل جدایی دین ازدولت است –  درتشکیلات خود دست برداشته و غلط بودن آنرا به اعضای خود اطلاع دهید و جلسات پرشور انتقاد وانتقاد از برپا داشته و بانیان فرقه گرایی در سازمان مجاهدین خلق را افشا ورسوا سازید!!!

  کاری که به معنی نفی وجود سیاسی خودتان هست وهرگز آنرا نخواهید کرد!

  شما به آزادی زنان ومردان – هیچکدام- اعتقاد ندارید که اگر داشتید 1000زن را دراختیار مسعود رجوی نمی گذاشتید ( نابرابری شدید بنفع تنها یک مرد )!

  آری ذره ذره ی زندگی 40 سال اخیر شما در نقض این حرف هایتان است خانم دروغگو!!!

  دروغ ناچسب :

  ” حرف ما مضمون خواستهای ستارخان سردار انقلاب مشروطیت و دکتر محمد مصدق پیشوای نهضت ملی ایران است. هم چنان که بارها گفته‌ام ما نه پول می‌خواهیم؛ نه سلاح. حرف ما این است که مبارزه مردم ایران برای سرنگونی رژیم ولایت فقیه، مشروع، حق و ضروری است “.

  وعمل شما درراستای عذاب وشکنجه ی روح این دوبزرگمرد تاریخ ایران است!

  پس کودتای مخملی میخواهید؟!

  آخر دیگران –  رضا نیم پهلوی هم – چنین درخواستی دارند وجان مک کین لطفی بیشتر از شما درحق او کرد وبه ریش مسعود خندید!!

  عربستان هم بشما توصیه کرد که با دیگر گروه های اپوزیسیون برانداز همکاری کنید و این فرمان ارباب با تعارض بزرگ در انحصار طلبی رجوی قرارخواهد گرفت!!!

  ایضا:

  ” ما از شما می‌خواهیم «مقاومت در مقابل ستم» را به‌رسمیت بشناسید. همان چیزی که در اعلامیه جهانی حقوق بشر و در اعلامیه حقوق بشر و شهروندی فرانسه آمده است. نبرد و مقاومت برای آزادی حق مسلم مردم ایران در هر وضعیتی است  … مقاومت مردم ایران برای سرنگونی استبداد مذهبی را به‌رسمیت بشناسید. این رژیم را از ملل متحد و سازمان همکاری اسلامی طرد کنید و کرسی‌های ایران را به مقاومت مردم ایران واگذار کنید “.

  طرف های مخاطب شما ، اهل ستم ستیزی نیستند!

  آدرس غلطی انتخاب کرده اید خانم!

  شما با نقض تمام عیارحقوق اعضای خود ، ازخصلت آزادی خواهی ونمایندگی حتی بخش کوچکی از مردم ساقط شده اید واین حضار دیپلمات این موضوع را میدانند وهم اینکه آنها هم در خصوصیاتشان نیست که به کمک مردم ایران بپردازند!!

  سازمان ملل متحد هم گرچه خیلی بی استخوان است ولی آنقدر سرش میشود که دست باین کارها دراجابت درخواست سفیهانه ی شما نزند. زیادی رو نیاندازید !!

  ” هموطنان عزیز! – من به‌قدرت عظیم شما تکیه دارم که برای آزادی و برابری بی‌تاب و بی‌قرارید. من به ‌‌شما زنان و جوانان ایران امید دارم، به ‌شما هموطنان کرد، بلوچ، عرب، آذری، ترکمن، لر و بختیاری.‌ در شما نیرویی هست که با مقاومت و اعتراضتان ولایت فقیه را درمانده کرده ‌است… “.

  تکیه نابجایی است خانم!

  گروهی ازفرزندان این هموطنان به شما روی آورده و بدبخت وبی هویت شدند واین حادثه نشان داد که شما نمیتوانید تکیه ای برآنها داشته باشید!

  به قومیت ها و شیوه برخورد شما به آنها که میرسیم ، بعنوان یک شاهد با حضوری 17 ساله درتشکیلات شما  وبنام یک آذربایجانی، با وجدان راحت میتوانم بگویم که شما ما را ازاستعمال ساده ی زبان مادری محروم میکردید و اهسته آهسته آنرا ازما گرفته ونشان میدادید که چه دشمنی قهارانه ای با اقوام دارید وبنابراین دروغی باین بزرگ  نگویید ووعده ی غیر ممکن سر خرمن به آنها ندهید که دستآوردی ازاین راه نخواهید داشت !

  سیروس  غضنفری

  عضو نجات یافته از تشکیلات مافیایی رجوی

  —————————————-

  مطالب مرتبط :

  انتقاد سیاستمداران ارشد اروپا از سیاست خاورمیانه‌ای ترامپ

  متن این نامه روز دوشنبه ۲۶ فروردین (۱۵ آوریل) از سوی برخی از روزنامه‌های اروپایی از جمله از سوی روزنامه "گاردین" منتشر شده است. سیاستمداران ارشد پیشین کشورهای اروپایی در این نامه نسبت به پیامدها و عواقب منفی سیاست ترامپ در امور خاورمیانه هشدار داده‌اند. شخصیت‌هایی همچون زیگمار گابریل، وزیر امور خارجه پیشین آلمان، دیوید میلیبند و جک استراو، وزیران امور خارجه پیشین بریتانیا، خاویر سولانا، هماهنگ کننده ... مطلب کامل

  انتقاد سیاستمداران ارشد اروپا از سیاست خاورمیانه‌ای ترامپ

  سو استفاده فرقه رجوی از فاجعه سیل برای پولشوئی محمد کرمی، وبلاگ عیاران، هفدهم آوریل ۲۰۱۹:… با توجه به شناخت عمیقی که از فرقه رجوی دارم و تجربه عمل کردهای ، در چنین شرایطی که پیش می آید .سریع دست به تشکیل انجمن پوشالی تحت عنوان کمک  به هموطنان داخل کشور می زنند که پوشش اصلی کار خود را درست کنند . سپس پول های ... مطلب کامل

  انتقاد سیاستمداران ارشد اروپا از سیاست خاورمیانه‌ای ترامپ

   رجوي ميگفت که ما با تکیه بر حسین علیه سلام در عراق مانده ایم و باید دندان امریکایی ها را کشید . ولی الان میبینیم که بی شرمانه و با وقاحت مریم رجوی با انها ملاقات های انچنانی دارد و پول های کلان برای دیدار با امریکایی ها خرج میکنند به راستی چرا؟ تا جایی که یادم میاید شما در بستن سفارت امریکا در ایران نقش اساسی ایفا کرده ... مطلب کامل

  انتقاد سیاستمداران ارشد اروپا از سیاست خاورمیانه‌ای ترامپ

  فساد در مدیریت دولتی آنچنان شد که دیگر شتر با بارش گم میشد.  نمونه آن دکل های گم شده که مصببان آن از جمله محمود خاوری و مرجان شیخ الاسلامی و …  اینک در قمارخانه های کانادا با پول مردم ایران شش و بش بازی میکنند. خائنین داخلی آنان که در چهل سال گذشته جان و مال ثروت مردم ایران را با اختلاس و دزدی چپاول کردند، ... مطلب کامل

  روایتی از فروپاشی شوروی

  مردم آغازگر انقلاب روسیه بودند و به امید آنکه آزادی، دموکراسی، زمین و غذا به دست آورند از تزار عبور کرده بودند؛ اما ماحصل آنها حکومتی مستبدتر و قدرتمندتر از گذشته بود. حکومتی که این بار در پناه ایدئولوژی پنهان شده بود و همان طور که پیشتر اشاره شد حتی ایدئولوژی را نیز به خدمت مسیر قدرت خود درآورده بود تا هرکجا نیاز ... مطلب کامل

  روایتی از فروپاشی شوروی

  به مریم قجر می گویم اگر جرأت داری و وطن فروش نیستی و در ادعاهایت مبنی بر میهن پرستی و دلسوزی برای ایران و ایرانیان مصیبت زده صداقت داری در مصاحبه هایت با عربها و مطبوعات عربی بگو خلیج فارس!. اگر از یک بچه ایرانی و حتی از یک فرد خارجی هم نام خلیج فارس را سؤال کنی پاسخ می دهد که خلیج فارس است و آن را با ... مطلب کامل

  روایتی از فروپاشی شوروی

  يعنى در جنگ بين ايران و عراق ، ايرانى در مقابل ايرانى قرار ميگرفت ، و صدام چه لذتى ميبرده، حال بايد پرسيد مزدور كيست؟ البته اين موضوع بى شباهت به جمله اى از كتاب مزرعه حيوانات،نوشته جرج اورل نيست،كه ميگويد ،هیچ حیوانی بدون علت حیوان کشی نمی کند ، دو کلمه در ذهن حیوانات رفته بود، يك: خلاف فرمان کاری صورت نگرفته است،دو: کشتن خائنینی که با ... مطلب کامل

  روایتی از فروپاشی شوروی

  آیا رجوی ها ازنقش خائنانه ی صندوق بین المللی پول که شاخه ای ازوزارت خزانه داری آمریکاست ، اطلاعی ندارد ؟! اگر ندارد،  بیشعور است وبیخود میکند که در امور اقتصادی- که  اینک کاملا سیاسی شده – دخالت میکند! اما اگر میداند وآنرا دروغ مینامد، یک تبهکار است ! اگر این نهادهای مورد علاقه ی باند رجوی ، باتمام ترفندها ما را به یک کشور صادرکننده ی تک ... مطلب کامل

  صدف خادم، نخستین زن بوکسور ایرانی که در اولین مسابقه بین المللی پیروز و تاریخساز شد

  از بسکتبال شروع کرد، مخفیانه در پارک تمرین بوکس کرد، با مخالفت خانواده روبرو شد، مدتی در پارکینگ خانه‌ تمرین کرد، چند بار مربی‌اش را تغییر داد و آن قدر مشت زد و مشت زد تا هم اولین زن ایرانی حاضر در یک مسابقه رسمی بوکس شد و هم اولین زن بوکسور پیروز ایرانی. شنبه شب (۱۳ آوریل/ ۲۴ فروردین)، رویان در غرب فرانسه. برای آن شوان ... مطلب کامل

  علی شیرزاد: مریم عضدانلو و شورای رهبری مجاهدین خلق، ننه های روحانی در مانز آلبانی

  کار این ننه های روحانی چیست هیچ دل پاپ اعظم را بجا میاورند و هیچ حقی هم ندارند زیرا حق از ان پاپ اعظم وننه روحانی ست انها فقط یک حق دارند تیر و تبر و تپانچه برای داداها و گرفتن حق پاپ اعظم و اخوند بزرگه ارواحناه فدا وایت الله العظما جنت مکانه توسط ننه های روحانیست وشب وروز دربدبختی وروزگارنکبت وتاسف اوردرمانزدرحال گذران عمرخود هستند ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -