• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • مارک زدن از نوع مجاهدین خلق

  مارک زدن از نوع مجاهدین خلق (+ باز هم این کوه موش زایید

  بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، ششم ژوئیه ۲۰۱۷:… بیش از ۹۰ درصد افراد که خودم شنیده ام روی همین سه موضوع مانده اند. خودم همین مشکلات را تجربه کردم و ذهن خودم هم درگیر این چیزها بود. اما یک مشکل دیگر از مشکلات بعد از این مسائل که در این مقاله می خواهم به آن بپردازم و افراد را میترساند و جرات آمدن به بیرون را ندارند مارک زدن است که تبلیغات بغایت هیتلری فرقه …

  مارک زدن از نوع مجاهدین خلق

  ز. ش. جداشده در آلبانی
  لینک به منبع

  خانواده های محترم، میخواستم یکی از ترفند هایی که مجاهدین خلق برای جدا نشدن افراد میزنن را بگم که چی هست.

  قبل از آن باید بگم که یکی از مشکلات افراد که جدا نمی شوند مسئله سن است که برخی نفرات قدیمی و مسن که تعدادشان هم خیلی زیاد است میگویند که دیگر سن ما بالا رفته بگذار این چند صباح را هم بگذرانیم و تمام شود.

  مسئله دیگر امرار معاش است. برخی به دلیل مشکلات مالی بیرون نمی روند. می گویند چکار کنیم از نو زندگی درست کنیم؟

  یکی دیگر از مشکلات مسائل خانواده است که از ترس خانواده و اینکه با چه برخوردی مواجه میشوند قید بیرون رفتن را میزنند. ترس از سرکوفت خانواده خیلی دست و پا گیر است.

  بیش از ۹۰ درصد افراد که خودم شنیده ام روی همین سه موضوع مانده اند. خودم همین مشکلات را تجربه کردم و ذهن خودم هم درگیر این چیزها بود.

  اما یک مشکل دیگر از مشکلات بعد از این مسائل که در این مقاله می خواهم به آن بپردازم و افراد را میترساند و جرات آمدن به بیرون را ندارند مارک زدن است که تبلیغات بغایت هیتلری فرقه رجوی روی فرد انجام میدهد که شاهد این تبلیغات سالها بوده ایم.

  بعد از رفتن نفری که جدا میشود، همیشه دست نوشته ای را در نشست ها رو میکنند که این فرد خودش نوشته و اعتراف کرده که مزدور بوده یا اینکه مسائل اخلاقی داشته یا معتاد بوده است؛ و چون این نفر سالها در این فرقه بوده نمیخواهد جلوی دوستانش که سالها با آنها زندگی کرده این مارکها را بخورد.

  فرقه همیشه این موضوعات را از طریق سیمای ماهواره ایش یا از طریق سایتش بیرونی میکند که طرف را بغایت میترساند. شاید بگویید به جهنم، بگذارید بیرونی کند، کسی که برایش مهم نیست. ولی این را بگویم که حق بدهید به افراد چون سالها در اسارت بودند و مغز شویی شده اند. فکر میکنند که دنیای بیرون هم همه طرفداران مجاهدین خلق هستند. شاید خنده تان بگیرد ولی همین است و یک نمونه اش خود من هستم. چون با بیرون در ارتباط نیستی که بفهمی که چقدر این فرقه منفور است.

  نمونه فاکتهایی از این قبیل مارکها می آورم. نفر مسئولی در فرقه بود که بغایت انسان و چشم پاک بود. بعد از جدایی او در سازمان که ضربه شدیدی برای سازمان بود بخاطر اینکه سازمان جواب نفرات خودش را بدهد که این فرد مورد احترام چرا جدا شده، از قافله عقب نماند و چون حرفی برای گفتن نداشت شروع کرد به سند سازی که او مشکل داشت و مسائل اخلاقی که خودمان بیرون کردیم. این حرف ها برای ما جدید بود که چرا این حرفهای مزخرف را به این آدم خوب میزند. آنجا بود که همه نفرات تنفر شدیدی از رجوی پیدا کردند.

  نمونه دیگر این قضیه که الان نفراتی که از سازمان در آلبانی جدا شدند با آنها مواجه هستند مارکهای مختلف از قبیل مزدوری که خود ما هم از این قضیه شاخ در آوردیم که از داخل که دوست داریم سوال کردیم آنها گفتند که این مارکها را به شما میزنند که نفرات داخل بترسند و جرات بیرون آمدن را نداشته باشند.

  بقدری علیه نفرات جدا شده سم پاشی میکنند که ادمها ترسیده اند و جرات بیرون امدن را ندارند. مثلا می گویند که این آدمها الان معتاد شده اند، الان در کنار خیابان میخوابند، یا در زندان هستند. این است سازمان مجاهدین خلق. ولی باید گفت با این مارکها و با این تبلیغات دروغین هر کاری کنی الان نفرات در دنیای آزاد هستند. و تو حنایت دیگر رنگی ندارد. روزی را داشته باش که در داخل خودت همین نفرات علیه خودت شورش کنند.

  با امید به روزی که نفرات را در بیرون ببینیم و این را بگویم به همه نفرات، هر چقدر هم در بیرون مشکلات مالی و غیره داشته داشته باشید، خانواده ها نمیگذارند که شما در بیرون لحظه ای زجر بکشید. شما چنین خانواده هایی دارید که با گذشت و روی باز مشکلات شما را درک کرده و کمکتان خواهند کرد.

  نفرجدا شده در آلبانی تیرانا . ز.ش

  ای بابا، بازم که این کوه موش زایید

  س. ه. جداشده در آلبانی
  لینک به منبع

  سالهای سال رجوی به زور حقنه میخواست به نفرات بفهمونه که شورای رهبری اش کلید پیروزیه. دیگه جوری شده بود که مریم رجوی با پررویی محض بحث آرمانی کردن میزد و اینکه اگه مسعود به قدرت نمیرسه همینه که شورای رهبری درک نشده.

  گرچه خودش هم با تموم پاچه ور مالیدگیش فهمیده بود که نفرات این طلاق اجباری رو قبول ندارن و به قول معروف دارن انطباق کار میکنن، چه برسه به بند دال و شورای رهبری اش. برای همین هی نشست پشت نشست، پروژه خونی پشت پروژه خونی (به یک رنج از موضوعات یه پروژه میگفتن).

  خوب یادمه توی لیبرتی آخرش مریم رجوی تو نشست های ویدئوئی بالاخره حرف اصلی اش رو بالا آورد که اونم چیزی نبود جز اینکه هر کس این موضوع یعنی شورای رهبری رو آرمانی قبول نداره “مجاهد” نیس. بعد وقتی دید خیلی بی ترمز رفته مث شوهرش تصحیح کرد که نه اینکه نباشه، من میدونم یه سری تضاد ها هست و … دیگه باقیش شر و ور بود.

  بعضی ها به بهانه آنتراکت زدن از نشست بیرون

  وقتی رفتم بیرون با یکی از دوستام داشتم صحبت میکردم. دوستم گفت بالاخره خانم فهمید که این آدما گوسفند تشکیلاتیش نیستند و نمیشن. خوب اگه قرار بود بشن که توی این سالها شده بودند.

  وقتی از آنتراکت برگشتم دیدم شروع کرده به هندونه زیر بغل دادن که شما چه ها و چه ها هستین، شما گوهر بی بدیل هستین (مسعود رجوی واسه خر کردن آدما میگفت گوهر بی بدیل، که فقط واسه خر کردن بود، و گرنه هیچ کس واسش به اندازه سر سوزنی ارزش نداشت).

  مث اینکه بهش گفتن که گند زدی همه شاکی شدن. همین حرف دست آویز خوبی شد واسه نفرات. اما این شورای رهبری و بند دال که قرار بود کلید به قدرت رسیدن باشه، همینی که مث آیه قرآن کرده بودنش، یه دفعه دوباره کارگاه رنگرزی رجوی ها بکار افتاد. چطوری؟ یه شب خانم از خواب بیدار شد فهمید که ای بابا این همه سال اسم اشتباه روش گذاشتن واسه اینه جواب نداده. یه شبه از شورای رهبری تبدیل شد به شورای مرکزی، و تمام رده بندی های داخلی معلق شد و همه از سر تا پا شدن کاندید شورای مرکزی. دقت کنید کاندید شورای مرکزی نه عضو اون.

  راستی چرا بعد از این همه سال؟ راستی چرا؟

  اینجاست که باید تشکر کرد از خانمهایی مثل بتول سلطانی و مریم سنجابی و زهرا میرباقری و بقیه مثل اینا که واقعا با خودشون صداقت داشتند و فهمیدن واقعا فرقه چطوره و اومدن بیرون و راه باقی رو باز کردن. درسته که خیلی حرفها جیره خوارهای رجوی بهشون گفتند ولی راه رو هموار کردن واسه باقی دیگه.

  درسته حتی توی اون سطح تشکیلاتی وقتی بیان بیرون باقی میفهمن که چه خبره. بله اینطوری میشه که کوه “انقلاب ساختگی ایدئولوژیک” (شما بخونید طلاق اجباری) موش زایید. طبق معمول همه این سالها این به اصطلاح کوه استراتژیک؛ البته کوهی نبود از اول یه تپه دست ساز بود و حضرات بیشتر مرض خود شیفتگی دارن و خیال میکنن به قول معروف علی آباد شهره.

  ای بابا از بس توی حصار خودشون تنیدن و از دنیای بیرون قطع هستن نمیدونن که هنوز کوره دهاته. فکر کنم انشاء الله به همین منوال پیش بریم. به این نتیجه می‌رسند که کلا اسم فرقه رو عوض کنند. بعد آرم رو عوض کنند بعد دیگه برن اونجایی که نادر شاه رفت.

  البته خیلی وقته که به این نتیجه رسیدن، چون زن و شوهر اونقدر رو دارن که به زبون نمیارن که البته انشاء الله به اون نقطه هم میرسند.

  س. ه. اسیر آزاد شده فرقه رجوی در آلبانی

  ***

  مزدوران و شکنجه گران ارتش خصوصی صدام، فعال در کشور آلبانی

  مطالب مرتبط :

  سازمان مجاهدین خلق ـ ۵۰ سال بعد

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.