• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • قرنطینه در فرقه رجوی! چرا؟

  قرنطینه در فرقه رجوی! چرا؟

  + تفتیش عقاید به سبک رجوی +“کمیته انقلاب” چیست؟

  Sahar_Family_Foundation_SFF_Tirana_Albaniaبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، هشتم اوت ۲۰۱۷:…  همه اونا تنها حرفشون اینه که جلوی این زندان سازی توسط مجاهدین خلق رو باید گرفت و نباید اجازه بدیم که اونا هرکاری که دلشون میخواد در تیرانا با اعضای خودشون انجام بدهند. من هم با خواسته اونا موافقم و از شما خوانندگان عزیز نیز میخوام که در هر کجای دنیا که هستید از زندانیان زندان رجوی حمایت کنید و جلوی زندان سازی مجاهدین … 

  قرنطینه در فرقه رجوی! چرا؟

  مطلبی نوشته حمید حقیقی
  (لینک به منبع)

  خوانندگان عزیز و ارجمند، از اینکه می توانم مطالبم را به نظر شما برسانم خیلی خوشحال و مسرور هستم و این باعث افتخار من هست که با شما درددل کنم.

  میخواهم یک موضوعی را بدون مقدمه با شما در میان بگذارم. این موضوعی که میخواهم بگویم این است که به تازگی مجاهدین خلق یک قرنطینه در تیرانا به راه انداخته اند. حالا سوال اینست که چرا مجاهدین خلق دست به این اقدام ضد بشری علیه اعضای خود زده اند؟

  حالا علت اون رو میگم. میدونید که الان سران فرقه به سختی از خروج و ریزش نیروها و جدا شدن اونا میترسند. به همین خاطر دست به اقدامات جنایتکارانه ای مثل درست کردن قرنطینه زده اند، اون هم به این ترتیب که افرادی که خواهان خروج هستند رو در یک محل نگه داری میکنند که تقریبا یک الی دو ماه اونجا نگه داری میشند، و با شکنجه روحی و روانی، اونا رو وادار میکنند که از کاری که میخواند انجام بدند منصرف بشند. از طرفی با توجه به اینکه آمار این گونه نفرات خیلی زیاد است نمیخواهند که یک دفعه همه رو آزاد کنند، چون این به ضررشون تموم میشه، و به همین خاطر، میخواهند آدم ها رو کم کم آزاد کنند، تا اینطوری جلوی این موج ریزش رو بگیرند. ولی کور خوندند، چون خودشون میدونند که این کار اصلا جواب نداره، چون به ضد خودش داره تبدیل میشه، چون دیگه آدم ها تنها راهی که براشون باقی میمونه اینه که بدون اطلاع سازمان و تشکیلات جهنمی، اونجا رو ترک کنند و خودشون رو به کمیساریا معرفی کنند. اگر این کار را نکنند، یعنی فرار نکنند، باید برند قرنطینه.

  الان من خودم شاهد چند مورد اینطوری بودم و با اونا نیز صحبت کردم و اونا هم دلیل اینکه از سازمان اینطوری بیرون اومدند، یعنی بدون اطلاع فرار کردند، رو همین عنوان کردند که دیگر نمیخواهند در قرنطینه رجوی بیفتند و اونجا مورد شکنجه روحی و روانی قرار بگیرند، چون به اندازه کافی در طی این سالیان در زندان به سر برده و مورد شکنجه روحی و روانی قرار گرفته اند. همه اونا تنها حرفشون اینه که جلوی این زندان سازی توسط مجاهدین خلق رو باید گرفت و نباید اجازه بدیم که اونا هرکاری که دلشون میخواد در تیرانا با اعضای خودشون انجام بدهند.

  من هم با خواسته اونا موافقم و از شما خوانندگان عزیز نیز میخوام که در هر کجای دنیا که هستید از زندانیان زندان رجوی حمایت کنید و جلوی زندان سازی مجاهدین خلق در تیرانا رو بگیرید تا که به امید خدا همه زندانیان، هرچه زودتر از بند رجوی آزاد بشند و به دنبال زندگی مطلوب خودشون بروند و در دنیای خارج از مجاهدین خلق و مسعود رجوی، زندگی رو تجربه کنند و خوشبخت بشند.

  از اینکه به حرف های این حقیر توجه کردید، یک دنیا ممنونم. منتظر موضوعات دیگه باشید.

  مخلص و ارادتمند همه شما

  حمید حقیقی – عضو جدا شده مجاهدین خلق در تیرانا

  تفتیش عقاید به سبک رجوی

  نوشته ای به قلم علی بابائی
  لینک به منبع

  با عرض سلام و ادب خدمت همه عزیزانی که به حرف های ما جداشدگان فرقه رجوی توجه میکنید. امیدوارم هر کجا که هستید شاد و تندرست باشید.

  میدونید که در تاریخ بشریت، تفتیش عقاید یکی از پست ترین و منفورترین کارها بوده است. به همین خاطر همه، از این کار بدشون میاد، حالا طنز این داستان این است که مجاهدین خلق مدعی این هستند که ما بالاترین آزادی در بیان را در داخل خودمون داریم. بخاطر اینکه این موضوع بیشتر روشن بشه، با اجازه شما اول به خود معنی تفتیش عقاید از ویکی پدیا بپردازیم.

  تفتیش عقاید، باورپرسی یا باورکاوی که به معنی بازرسی و جستجو در باورهای افراد است، به اعمالی گفته می‌شود که یک موضع صاحب قدرت، مردم را به دلیل باورهایی که دارند، بازخواست می‌کند. مشهورترین آن، تفتیش عقاید در اروپای مسیحی است که این کار توسط دستگاه کلیسا انجام می‌شد و متهمان بسیاری در دادگاه‌های تفتیش عقاید متهم به ارتداد، شرک و جادوگری می‌شدند. این افراد ابتدا برای اعتراف‌گیری شکنجه می‌شدند. در صورت عدم اعتراف سرنوشت معلومی برای آن‌ها متصور نبود. می‌کرد،در

  حالا میخوام برای شما از تفتیش عقاید به سبک رجوی بگم. میدونید که در سازمان و تشکیلات، مطلقا اجازه نداری به جز اون چیزی که ایدئولوژی سازمان و تشکیلات اون میگه، فکر کنی و باور کنی. این بزرگترین جرم محسوب میشه که طور دیگری فکر کنی و به همین خاطر اونا میگند، هرچی در ذهن و ضمیر خودتون دارید باید به سازمان بگید، و هیچ چیز پنهان و بیان ناشده ای نباید داشته باشید.

  بعنوان مثال من خودم و هم بقیه وقتی برای تماس با خانواده میرفتیم، سازمان میگفت که هرچی گفتید رو باید بگید، حالا من و بقیه، بطور واقعی هرچی رو گفته بودیم رو گزارش میکردیم ولی این سازمان لعنتی، راضی نمیشد، میگفت که همش این نیست و باید اون دونه درشت ها رو بگید، و ما هرچی قسم و آیه میخوردیم، بخدا به جز این چیز دیگه ای نبود، اونا اصلا گوش نمیکردند و خلاصه ما رو مجبور میکردند که در جمع افراد، بیایم یکسری چیزها بخوانیم که اصلا واقعی نبود.

  هدف اونا این بود که بگند خانواده خوب نیست و نباید که اصلا با خانواده ارتباط برقرار کنی. در صورتیکه بخدا اینطور نبود. خانواده خیلی خوب است و این مسعود رجوی است که بد است و همه رو میخواد مثل خودش بکند و باید مثل اون فکر بکند. از این مثال ها زیاد است و بخاطر اینکه وقت شما رو بیشتر از این نگیرم از اونا صرف نظر میکنم و به یک وقت دیگه موکول میکنم.

  از اینکه با هم بودیم، خیلی ممنونم، در فرصت های بعدی، خدمت میرسم.

  دوستدار شما

  علی بابایی – عضو جدا شده مجاهدین خلق در تیرانا

  توضیح: موضوع تفتیش عقاید در فرقه رجوی بحث کشافی است که مشخصا در نشست های عملیات جاری و غسل هفتگی بارز می گردد. افراد موظف هستند حتی خواب شبانه خود را هم گزارش کنند و بابت آن هم بازخواست می شوند. مسعود رجوی تحت عناوینی همچون “لیبرالیسم فکری”، “ولگردی سیاسی”، “افکار هرز”، “خطای ذهن” و غیره هرگونه “دگراندیشی” را در درون تشکیلات به شدت سرکوب می کرد و می کند. افراد می بایست هرآنچه که در ذهنشان خطور کرده است را تحت عنوان “بیان تناقضات” گزارش می نمودند. “تناقض” در تعریف فرقه تلاقی عین با ذهن معنی شده و تأکید گردیده که “تناقض” با بحث و توضیح و بیان منطقی حل نمی شود بلکه باید سرکوب روانی گردد چون ریشه در فردیت دارد و باید با آن مبارزه کرد.

  “کمیته انقلاب” چیست؟

  نوشته ای از رضا افخمی جداشده در آلبانی
  لینک به منبع

  با سلام خدمت هموطنان عزیز، خصوصا خانواده های محترم

  من رضا افخمی یکی از اعضای جدا شده از تاریکخانه مسعود رجوی در آلبانی هستم. میخواستم از اوضاع و احوال انسانهایی که اسیر و در بند این فرقه ریا کار هستند برایتان حقایقی را بازگو کنم که چه بر این افراد میگذرد.

  وقتی آخرین پرواز چارتر، عراق را به مقصد آلبانی ترک کرد، فرقه اسم آنرا هجرت بزرگ گذاشت و آنرا یک پیروزی قلمداد کرد و به خورد اعضا داد. من و بقیه فکر می کردیم که دوران فشار و سختیهای عراق تمام شده و در یک کشور اروپایی حداقل نیازهایی که قبلا در عراق می گفتند امکانش نیست در آلبانی فراهم خواهد شد، اعم از ارتباط با دنیای بیرون از قبیل اینترنت و تماس خانوادگی و امکاناتی که در عراق نبود. ولی زهی خیال باطل.

  یک ماه اول بعد از آخرین انتقال یک در باغ سبز خیلی کوتاه نشان دادند ولی رفته رفته چون در ذات و قاموس این سازمان ارزشی برای افراد قایل نیستند باز همان فشارها و محدودیتهای گذشته شروع شد با همان شیوه‌های پلیسی و نشست‌های مزخرف مغزشویی یا عملیات جاری که همه افراد چرت میزدند یا به بهانه‌های مختلف نشست را ترک می‌کردند.

  تقریبا همه انواع نشست‌ها کسالت‌آور و بی محتوا شده بود و ظرفی برای طنز و خندیدن افراد، چون حرف‌ها آنقدرپوشالی و دروغ و تکراری بود که نفرات حوصله شنیدن آن اراجیف را نداشتند.

  مثلا در یکی از نشست‌های تفتیش عقاید به اسم “کمیته انقلاب” که باید نقطه مختصات طرف را در میاوردند همه سکوت می کردند برای اینکه مسئولین گیر ندهند و بعد یک چیز پوشالی همه سر هم می کردیم که صورت جلسه خالی نباشد.

  همه نشست‌ها شده بود شکنجه روحی و روانی افراد. البته ناگفته نماند که چند ماه اوضاع آنقدر خراب شده بود که انتفاد را تعطیل کرده بودند. بعد از مدتها باز گفتند باید به هم انتقاد کنید و میخواستند آدمها را به جان هم بیندازند ولی کسی گوش نمی کرد. همان ریل سکوت و بایکوت بهترین راه در مقابل تشکیلات این فرقه جهنمی بود.

  یک موضوع دیگر که میخواستم بگویم در مورد پزهای مسخره و پوشالی سازمان می باشد. در مورد توزیع گوشی بین اعضا که البته خود مسئولین فرقه تحت فشار و جو حاکم از طرف اعضا مجبور به توزیع گوشی شدند. البته گوشی که چه عرض کنم بچه‌ها برای طنز اسم گوشی که سازمان داده بود را گوشت کوب گذاشته بودند چون بیشتر اسباب بازی دست بچه ها بود و به درد هیچ کاری نمی خورد. ولی با این وجود این تشکیلات پوشالی به قدری از موضوع تماس افراد با خانواده ها وحشت داشت که حتی گوشت کوبی که نمی شد با آن تماس با خانواده گرفت را هم برنتابید و آن را جمع کرد.

  البته برای نور چشمی‌های خودشان بهترین و بروزترین گوشیها فراهم بود ولی گفته بودند که مخفیانه استفاده کنید که بقیه افراد نبیند. این هم از ادعاهای مسخره شان که می گفتند تبعیض در سازمان نیست ولی دروغ می گویند تبعیض و بیگاری کشیدن از افراد بسیار زیاد میباشد.

  کلاه کشادی طی این سالیان سر اعضا گذاشتند و همه این ریا کاریها در آلبانی بر همه اعیان شد. دوستان عزیز تا فرصت دارید به فکر جوانی و عمر از دست رفته خود باشید. بیشتر از این گول حرفهای رجوی را نخورید. مردم ایران بخصوص نسل جدید اصلا این دار و دسته رجوی را نمی شناسند یا اگر می شناسند به شدت از او و فرقه اش متنفر هستند. تا دیر نشده خودتان را نجات بدهید و به آغوش گرم خانواده‌هایتان برگردید.

  در ادامه این روشنگریها در آینده مطالب بیشتری را از این تشکیلات پوشالی برایتان بازگو خواهم کرد.

  رضا افخمی جداشده از فرقه رجوی ساکن تیرانا

  (پایان)

  مطالب مرتبط :

  برخلاف درخواست آمریکا، بریتانیا نفتکش ایرانی را آزاد کرد

  درست ازاین نظر که آنها طی یک پروسه ی بلند مدت مغزشوئی ، ازتمام منافع فردی وافکار اولیه ی خود دست کشیده وبه عمله ی خالص شیطانی مانند مسعود رجوی تبدیل شدند !  اما ازجنبه ی دیگر درست نیست وآن اینکه نتیجه ی کار انان- ولو اجبارا- برعلیه منافع ملی ومردم تبدیل شد!  ... با پول عربستان و 3هزار نیروی کار مفت که تنها برای سه وعده غذا کار کردند ،  ساختن چند سوله وانبار ، هنری نیست!  شما این پول واین نیروی کار ... مطلب کامل

  گفتگوی سبحانی با حسن حیرانی: رباب های اینترنتی مجاهدین خلق در آلبانی چه میکنند؟

  این اینترنت و فضای مجازی شده توپ وتفنگی بی سمت و سو که مدام به در و ديوار و زمين و زمان تشكيلات داشت شليك ميكرد و يك جورايی بيشتر داشت به انقلاب ايدوئولوژيك مريم پاك رهايی و ارزشهاي سازمان پر افتخار!!! مجاهدين شليك ميكرد تا به دشمن خدا و خلق. در هر حال آینده دور و نزدیک نشان خواهد داد که آیا واقعاً با این تروریسم اینترنتی ... مطلب کامل

  برخلاف درخواست آمریکا، بریتانیا نفتکش ایرانی را آزاد کرد

  جلیل اسلامی، معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ایران به خبرگزاری مهر گفته مقصد این نفتکش "بنادر دریای مدیترانه" است، اما روشن نکرده که بندر مورد نظر در کدام کشور خواهد بود. وزارت خارجه بریتانیا گفته ایران باید به تضمین‌هایی که درباره به سوریه نرفتن نفتکش داده پایبند باشد. اگر محموله گریس ١ به پالایشگاه سوری داده نشود، این نفتکش تحریم‌های اتحادیه اروپا را نقض نکرده و تنها ... مطلب کامل

  برخلاف درخواست آمریکا، بریتانیا نفتکش ایرانی را آزاد کرد

  بهار 1380 آغاز بیداری در فرقه مجاهدین بود. زمانی که چشم ها به واقعیت باز می شد و تناقضات جدیدی در اذهان شکل می گرفت. در برابر این بیداری در سحرگاه آگاهی، شب با تمام قوا درصدد تثبیت جهل و تیرگی بود. مسعود و مریم رجوی که خود را در برابر امواج ویرانگر تناقضات شکل گرفته در اذهان نیروها می دیدند، در اولین حرکت با ... مطلب کامل

  ایران فانوس: قرارگاه اشرف سه، کانون شورش های پنهان

  با این وجود که سران فرقه مدت ها طی نشست های شست و شوی مغزی و سرکوب، مانع از خروج و شورش نیروها شدند ولی نارضایتی و شورش به انحاء مختلف ادامه داشته و اعضای ناراضی و فراری که در تیرانا به سر می برند در واگویه های خود بن بست هایی از درون مناسبات جهل و تباهی را افشاء و اعتراف کردند که نیروها روحیه لازم جهت ... مطلب کامل

  ایران فانوس: قرارگاه اشرف سه، کانون شورش های پنهان

  بعد ازتحمل محدودیت ها محرمیت ها وفشارهای روحی وروانی بیشمار نوبت اعزام من به کشور آلبانی فرا رسید. فکر کنم یک اکیپ پنجاه نفره بودیم چندین بار توجیه شدیم مسولین سازمان بلندپایه ترین مسولین تشکیلات به زعم خودشان خطراتی که بر سراه راه ما کمین کرده است را به ما گوشزد ویادآوری میکردند از جمله خطربورژوازی را از همه خطرات خطرناکترین خطر خانواده و مناسبات خانوادگی بود به ... مطلب کامل

  علی شیرزاد: سرنوشت مهدی افتخاری آئینه فلاکت انقلاب مریم عضدانلو

   مهدی انقلاب مریم راقبول نداشت و رو درروی رجوی وعضدانلو قرارگرفته بود منتهی درپاسیویسم  ودرون خود رفتن عمل میکرد که تاثیرات مخرب شخصیتی روی خودش گذاشته  بود بهمین دلیل  فشارها وتوهینها وتحقیرها رابه او میکردند وعضدانلوهم درنشست فرماندهی فتح الله راازبنیاد انکاروگفت چرا میگویید فرمانده فتح الله خود رجوی طراحی وفرماندهی رابعهده داشت فرماندهی پروازرا مسعود به اوداده درصورتی که واقعیت ندارد مریم عضدانلو ایا این حرفها ... مطلب کامل

  غلامعلی میرزایی: به بهانه کار در اروپا ولی اسارت در عراق و قلعه اشرف

  البته رجوی ، سرکرده فرقه مجاهدین خلق  ازاین بحث چند هدف را پیش می خواست ببرد . یک اینکه رقابت و چشم وهم چشی بین نفرات بیندازد وهمه را چند صباحی در گیر این بحث بکند. خوب در بین افراد هم کسانی بودند مانند ماها که سالیان بود از خانواده خیری وحتی شماره تلفنی نداشتیم . دومین گروه کسانی بودند که حتی اگر شماره یا تماسی داشتند به ... مطلب کامل

  تردید در متحدان دونالد ترامپ

  مقام‌های دولت عربستان سعودی نیز در رویکردی هم‌پوشاننده، از گفت‌وگو با تهران به جای منازعه سخن به میان آورده‌اند. تغییر در آرایش جبهه‌بندی علیه ایران نه‌تنها به بروز نشانه‌های فرسودگی در تلاش‌های واشنگتن انجامیده، بلکه سبب وحشت در تل‌آویو نیز شده است. «بنیامین نتانیاهو» که در ماه‌های اخیر مشعوف از نزدیک شدن به اهداف ضد ایرانی خود بود، حالا برای حفظ موقعیت به ظاهر ایجاد شده، در دوسطح ... مطلب کامل

  پلیس آمریکا: هدف عامل قتل ۲۲ نفر در ال‌پاسو نژاد پرستانه و شکار مکزیکی‌ها …

  بیانیه نژادپرستانه در اینترنت مجرم به هنگام دستگیری از حق خود برای خودداری از حرف زدن صرفنظر و چگونگی اعمال جرمش را برای پلیس تشریح کرده است. او گفته که به قصد انجام تیراندازی ۹ ساعت با خودروی خود از محل زندگی‌اش در آلن (در تگزاس) به شهر مرزی ال پاسو رانندگی کرده چون حدس می‌زده که مهاجران زیادی از آمریکای لاتین در این شهر زندگی می‌کنند. او سپس با تفنگ تهاجمی‌ و ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -