• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • سوزش مریم قجر داعشی از جدائی و دیدارعلامه الحسینی با جدا شده گان . ( ۲)

  سوزش مریم قجر داعشی از جدائی و دیدارعلامه محمد علی الحسینی با جدا شده گان . ( ۲)

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، پانزدهم اوت ۲۰۱۷:…  علامه سید محمد علی الحسینی در رابطه به ملاقات خصوصی اش با مریم قجر داعشی در اردوگاه اور سوراواز اشاره کردند و گفتند : من از مریم قجر در مورد حجاب و روسری که داشتند سوال کردم و پرسیدم شما چقدر به این حجاب معتقد هستید ؟ مریم قجر داعشی در جواب علامه گفته بود : واقعیت اینکه من به حجاب معتقد نیستم ولی از انجا که در تشکیلات مجاهدین … 

  علامه حسینی مشاور مریم رجوی اعلام جدایی کردجدایی آقای علامه حسینی مشاور ارشد مریم رجوی از فرقه مجاهدین 

  لینک به منبع

  سوزش مریم قجر داعشی از جدائی و دیدار

  علامه محمد علی الحسینی با جدا شده گان . ( ۲)

   محمد رزاقی علامه حسینی لبنانی پاریس 2017قبل از اینکه به نوشتن بپردازم . از هم وطنان و دوستانی که در این چند روز گذشته ابراز محبت کردند تشکر کنم و یک حقیقت انکار ناپذیر باز تکرار کنم .

  مریم قجر داعشی در هر نشست بطور مدام تکرار می کرد که شما هنوز مسعود ( رجوی داعشی ) نشناختید بعد از ۲۰ سال می فهمید که مسعود کی بود !

  این تنها حرف درست و اقعی مریم قجر در طول عمرش زده . ما بعد از ۲۰ سال فهمدیدم که رجوی چه پزونکی و شیاد و جلاد ؛ وطن فروش ؛ بز دل و … بوده .

  بعد از ۲۰ سال فهمیدیم که رجوی داعشی عمر وزندگی ؛ جوانی ؛ سلامت جسمی ما را با برده داری نوینی که در اردوگاه بد نام اشرف براه انداخته بود به فنا داد !

  اینبارهر قدمی که در بیمارستان برداشتم به جای اینکه از درد کلیه کمردرد ناشی از بیگاری  و برده وار کار کردن که نزدیک به ۲۰ سال در اردوگاههای رجوی داعشی  بر جسم و روح  دارم از درد  بنالم به جای ان  نفرین فرستادم به ان روح پلید رجوی داعشی  که باعث و بانی این همه درد و رنج وبه نظر من این موقع بهترین زمان برای شناخت ماهیت رجوی داعشی و فهم انکه رجوی چه بلائی سر اورد که جهان خبر دار نشد و البته بهترین موقعیت هم برای تصمیم گیری و مصصم تر از هر زمان دیگر برای افشاء جنایتهای مریم قجر داعشی  و سران فرقه که هنوز یک عده را در اسارت جسمی و ذهنی نگه داشته تا بتوانند با سوء استفاده از حضور این اسیران نگون بخت  به دریافت دلارهای خونین از عربستان و موساد و … برای خوش گذارانی ها و برگزاری شو های مختلف ادامه دهند .

  در مطلب قبلی به اظهارات علامه سید محمد علی الحسینی در دیدار با جدا شده گان اشاره کردم و در این مطلب هم سعی می کنم بصورت خلاصه ادامه صحبتهای علامه و دوستان جدا شده را به اطلاع هموطنان عزیز برسانم .

  http://razaghi13.blogfa.com/post-496.aspx

  علامه سید محمد علی الحسینی در رابطه به ملاقات خصوصی اش با مریم قجر داعشی در اردوگاه اور سوراواز اشاره کردند و گفتند :

  من از مریم قجر در مورد حجاب و روسری که داشتند سوال کردم و پرسیدم شما چقدر به این حجاب معتقد هستید ؟

  مریم قجر داعشی در جواب علامه گفته بود :

  واقعیت اینکه من به حجاب معتقد نیستم ولی از انجا که در تشکیلات مجاهدین نقش مهمی بهم داده شده مجبور هستم حجاب را سر کنم !

  علامه گفتند :

  وقتی این جواب از مریم قجر شنیدم شوکه شدم و بلافاصله به ذهنم امد که نفاق و دو  روئی واقعی را می توان در ماهیت این جماعت دید !

  سپس علامه به سو استفاده مریم قجر داعشی از اعضاء نگون بخت زمانی که در کمپ لیبرتی در عراق بودند اشاره کرد و گفت :

  زمانی که اعضاء فرقه در کمپ لیبرتی بودند فرقه رجوی و شخص مریم قجر با صدور بیانیه های مختلف سعی می کردند دولت عراق به محاصره پزشکی و غذائی متهم کنند و هر چند وقت یکبار اطلاعیه صادر می کردند و از ما می خواستند که بر علیه دولت عراق موضع بگیریم !

  علامه اضافه کرد : یکبار من به مریم قجر پیشنها دادم با امکاناتی که در اروپا کشورهای دیگر وجود دارد می توان مشکل داروئی و پزشکی اعضاء در عراق در میان گذاشت و حل کرد ولی سران فرقه گفته بودند نه ما فقط می خواهیم شما بیانیه بدهید و دولت عراق و رژیم ایران مجکوم کنید و تاکید کنید که اعضاء فرقه در محاصره پزشکی و داروئی هستند !

  در ادامه علامه سید محمد علی الحسینی به موضوع مهمی اشاره کردند که من خود بارها نوشته و یا در مصاحبه هایم به ان پرداخته بودم .

  علامه گفت : نکته خیلی مهمی که من از شیوه خبر رسانی این فرقه فهمیدم رجوی خیلی مایل به کشته شدن اعضاء خود هست تا در مطبوعات و … مطرح شود .

  وی گفت :  قبل از اینکه در عراق به کمپ لیبرتی حمله ای صورت بگیرد از طرف  سران فرقه پیام می امد که فردا شب می خواهند به ما حمله کنند !!!

  سوال مهمی که به دهنم می امد که رجوی از کجا دقیقا می دانست که در چه روزی و یا چه ساعتی با چه نوع سلاحی می خواهند به کمپ حمله کنند !

  به غیر از اینکه خود فرقه ترتیب این حملات می داد و می خواست با کشته شدن اعضاء در عراق رجوی هم مظلوم نمائی کند و هم  در مطبوعات و رسانه ها مطرح شود ! ایا به غیر این می تواند چیز دیگری باشد؟

   ایا ان ححملات ساختگی نبود؟

  در این دیدار سپس هر کدام از نماینده گان انجمنها و اعضاء قدیمی بصورت مستقل در این سمینار شرکت کرده بودند به رفتارها و قوانین فرقه ای و دست سازرجوی داعشی اشاره کردند که علامه از شنیدن این موضوعات بیشتر به ماهیت ضد انسانی و ادعای دروغین مسلمانی رجوی داعشی و سران فرقه پی می برد .

  البته اینجا باید به علامه بگویم :

  شما با جدا شدن از این فرقه جنایتکار ۱۰ سال جلو افتادید . همانطور که گفتم مریم قجر داعشی می گفت شما بعد از ۲۰ سال رجوی خواهید شناخت اما علامه بعد از ۱۰ سال همکاری با این فرقه به ماهیت فرقه گرایانه و ضد بشری رجوی و مریم قجر داعشی پی برد و از این فرقه جدا شد پس می توان گفت ۱۰ سال جلوتر از اعضاء نگون بختی هستند که هنوز در اسارت جسمی و ذهنی رجوی داعشی هستند و مطمئن روزی که از این فرقه یک قدم فاصله بگیرند به ماهیت ضد انسانی رجوی پی خواهند برد .

  اما بعد از دیدار علامه سید محمد علی الحسینی با جدا شده ها مریم قجر رجوی سوزش خودش را با دادن اطلاعیه های مختلف به نمایش گذاشت و مدعی شد که اصلا علامه جزو نیروی قدس بوده !

  دیدار جدا شده ها  با علامه محمد الحسینی هم در زیر زمین یک رستوران صورت گرفته !

  البته شخصا از صدور اطلاعیه توسط شیاد خانه رجوی داعشی تعجب نکردم .

  چون تنها کسی که از بین چند میلیادر انسان روی زمین می تواند در یک دقیقه از زیر دامن خود علامه شجاع ؛ مبارز؛ مجاهد و… را جزو نیروی قدس بیرون بیاره فقط مریم قجر داعشی نه کس دیگر !

  استقبال مریم قجرداعشی و سران فرقه در اردوگاه اور سوراواز قبل از جدائی علامه محمد علی الحسنی گویای این واقعیت است . البته صدها سند ؛ فیلم و شاهد مزدوری ؛ جنایتهای رجوی وجود دارد که قابل ارائه به هر دادگاه می باشد .

  اینکه جدا شده ها در زیر زمین با علامه سید محمد علی الحسینی ملاقات کرده اند هم قابل فهم .

  به مریم قجر داعشی می گویم ما قارا کنیز صدام نبودیم و دلارهای خونین از صدام نگرفتیم و سهمیه نفت هم از صدام نمی گرفتیم که در اروپا بفروشیم و مثل شما شوء برگزار کنیم وبرای سخنرانی هر دقیقه بین ۵ هزار تا ده هزار دلار به هر نماینده سابق ؛ کاندید سابق ؛ وزیر سابق؛ وکیل سابق و … بدهیم .

  سند انکار ناپذیر دریافت دلارهای خونین  توسط رجوی داعشی و مهدی زن فروش  از صدام ملعون در مقابل  قارا کنیزی ؛وطن فروشی ؛ جاسوسی و مزدوری ؛ ترور و ….

  در ضمن اگر زیر زمین بد و اخ  پس چرا رجوی داعشی در اردوگاه اشرف زیر زمین ضد اتمی با درهای چند لایه و تخت لرزان برای خودش درست کرده بود ؟

  البته ما با سر بلندی و با تف به دلارهای خونین مستقل بدون وابستگی به شیوخ مرتجع عرب یا موساد و سرویسهای اطلاعاتی سیا و …  در خانه های خود میز گرد می گذاریم و صدایمان را به هر طریق ممکن به گوش مردم می رسانیم .

  واقعیت اینکه فعالیت جدا شده ها و افشاگریهایشان  با همین امکانات محدود و شخصی خود باعث شده رجوی روح پلید در قبر بلرزد و مریم قجر داعشیو سران فرقه به سوزش به افتند و با تهدید جدا شده ها و خانواده ها به قتل و ترور سوزش خود را به نمایش گذاشته .

  پاریس : محمد رزاقی

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.