• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • سوزش مریم قجر داعشی از جدائی و دیدارعلامه الحسینی با جدا شده گان . ( ۲)

  سوزش مریم قجر داعشی از جدائی و دیدارعلامه محمد علی الحسینی با جدا شده گان . ( ۲)

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، پانزدهم اوت ۲۰۱۷:…  علامه سید محمد علی الحسینی در رابطه به ملاقات خصوصی اش با مریم قجر داعشی در اردوگاه اور سوراواز اشاره کردند و گفتند : من از مریم قجر در مورد حجاب و روسری که داشتند سوال کردم و پرسیدم شما چقدر به این حجاب معتقد هستید ؟ مریم قجر داعشی در جواب علامه گفته بود : واقعیت اینکه من به حجاب معتقد نیستم ولی از انجا که در تشکیلات مجاهدین … 

  علامه حسینی مشاور مریم رجوی اعلام جدایی کردجدایی آقای علامه حسینی مشاور ارشد مریم رجوی از فرقه مجاهدین 

  لینک به منبع

  سوزش مریم قجر داعشی از جدائی و دیدار

  علامه محمد علی الحسینی با جدا شده گان . ( ۲)

   محمد رزاقی علامه حسینی لبنانی پاریس 2017قبل از اینکه به نوشتن بپردازم . از هم وطنان و دوستانی که در این چند روز گذشته ابراز محبت کردند تشکر کنم و یک حقیقت انکار ناپذیر باز تکرار کنم .

  مریم قجر داعشی در هر نشست بطور مدام تکرار می کرد که شما هنوز مسعود ( رجوی داعشی ) نشناختید بعد از ۲۰ سال می فهمید که مسعود کی بود !

  این تنها حرف درست و اقعی مریم قجر در طول عمرش زده . ما بعد از ۲۰ سال فهمدیدم که رجوی چه پزونکی و شیاد و جلاد ؛ وطن فروش ؛ بز دل و … بوده .

  بعد از ۲۰ سال فهمیدیم که رجوی داعشی عمر وزندگی ؛ جوانی ؛ سلامت جسمی ما را با برده داری نوینی که در اردوگاه بد نام اشرف براه انداخته بود به فنا داد !

  اینبارهر قدمی که در بیمارستان برداشتم به جای اینکه از درد کلیه کمردرد ناشی از بیگاری  و برده وار کار کردن که نزدیک به ۲۰ سال در اردوگاههای رجوی داعشی  بر جسم و روح  دارم از درد  بنالم به جای ان  نفرین فرستادم به ان روح پلید رجوی داعشی  که باعث و بانی این همه درد و رنج وبه نظر من این موقع بهترین زمان برای شناخت ماهیت رجوی داعشی و فهم انکه رجوی چه بلائی سر اورد که جهان خبر دار نشد و البته بهترین موقعیت هم برای تصمیم گیری و مصصم تر از هر زمان دیگر برای افشاء جنایتهای مریم قجر داعشی  و سران فرقه که هنوز یک عده را در اسارت جسمی و ذهنی نگه داشته تا بتوانند با سوء استفاده از حضور این اسیران نگون بخت  به دریافت دلارهای خونین از عربستان و موساد و … برای خوش گذارانی ها و برگزاری شو های مختلف ادامه دهند .

  در مطلب قبلی به اظهارات علامه سید محمد علی الحسینی در دیدار با جدا شده گان اشاره کردم و در این مطلب هم سعی می کنم بصورت خلاصه ادامه صحبتهای علامه و دوستان جدا شده را به اطلاع هموطنان عزیز برسانم .

  http://razaghi13.blogfa.com/post-496.aspx

  علامه سید محمد علی الحسینی در رابطه به ملاقات خصوصی اش با مریم قجر داعشی در اردوگاه اور سوراواز اشاره کردند و گفتند :

  من از مریم قجر در مورد حجاب و روسری که داشتند سوال کردم و پرسیدم شما چقدر به این حجاب معتقد هستید ؟

  مریم قجر داعشی در جواب علامه گفته بود :

  واقعیت اینکه من به حجاب معتقد نیستم ولی از انجا که در تشکیلات مجاهدین نقش مهمی بهم داده شده مجبور هستم حجاب را سر کنم !

  علامه گفتند :

  وقتی این جواب از مریم قجر شنیدم شوکه شدم و بلافاصله به ذهنم امد که نفاق و دو  روئی واقعی را می توان در ماهیت این جماعت دید !

  سپس علامه به سو استفاده مریم قجر داعشی از اعضاء نگون بخت زمانی که در کمپ لیبرتی در عراق بودند اشاره کرد و گفت :

  زمانی که اعضاء فرقه در کمپ لیبرتی بودند فرقه رجوی و شخص مریم قجر با صدور بیانیه های مختلف سعی می کردند دولت عراق به محاصره پزشکی و غذائی متهم کنند و هر چند وقت یکبار اطلاعیه صادر می کردند و از ما می خواستند که بر علیه دولت عراق موضع بگیریم !

  علامه اضافه کرد : یکبار من به مریم قجر پیشنها دادم با امکاناتی که در اروپا کشورهای دیگر وجود دارد می توان مشکل داروئی و پزشکی اعضاء در عراق در میان گذاشت و حل کرد ولی سران فرقه گفته بودند نه ما فقط می خواهیم شما بیانیه بدهید و دولت عراق و رژیم ایران مجکوم کنید و تاکید کنید که اعضاء فرقه در محاصره پزشکی و داروئی هستند !

  در ادامه علامه سید محمد علی الحسینی به موضوع مهمی اشاره کردند که من خود بارها نوشته و یا در مصاحبه هایم به ان پرداخته بودم .

  علامه گفت : نکته خیلی مهمی که من از شیوه خبر رسانی این فرقه فهمیدم رجوی خیلی مایل به کشته شدن اعضاء خود هست تا در مطبوعات و … مطرح شود .

  وی گفت :  قبل از اینکه در عراق به کمپ لیبرتی حمله ای صورت بگیرد از طرف  سران فرقه پیام می امد که فردا شب می خواهند به ما حمله کنند !!!

  سوال مهمی که به دهنم می امد که رجوی از کجا دقیقا می دانست که در چه روزی و یا چه ساعتی با چه نوع سلاحی می خواهند به کمپ حمله کنند !

  به غیر از اینکه خود فرقه ترتیب این حملات می داد و می خواست با کشته شدن اعضاء در عراق رجوی هم مظلوم نمائی کند و هم  در مطبوعات و رسانه ها مطرح شود ! ایا به غیر این می تواند چیز دیگری باشد؟

   ایا ان ححملات ساختگی نبود؟

  در این دیدار سپس هر کدام از نماینده گان انجمنها و اعضاء قدیمی بصورت مستقل در این سمینار شرکت کرده بودند به رفتارها و قوانین فرقه ای و دست سازرجوی داعشی اشاره کردند که علامه از شنیدن این موضوعات بیشتر به ماهیت ضد انسانی و ادعای دروغین مسلمانی رجوی داعشی و سران فرقه پی می برد .

  البته اینجا باید به علامه بگویم :

  شما با جدا شدن از این فرقه جنایتکار ۱۰ سال جلو افتادید . همانطور که گفتم مریم قجر داعشی می گفت شما بعد از ۲۰ سال رجوی خواهید شناخت اما علامه بعد از ۱۰ سال همکاری با این فرقه به ماهیت فرقه گرایانه و ضد بشری رجوی و مریم قجر داعشی پی برد و از این فرقه جدا شد پس می توان گفت ۱۰ سال جلوتر از اعضاء نگون بختی هستند که هنوز در اسارت جسمی و ذهنی رجوی داعشی هستند و مطمئن روزی که از این فرقه یک قدم فاصله بگیرند به ماهیت ضد انسانی رجوی پی خواهند برد .

  اما بعد از دیدار علامه سید محمد علی الحسینی با جدا شده ها مریم قجر رجوی سوزش خودش را با دادن اطلاعیه های مختلف به نمایش گذاشت و مدعی شد که اصلا علامه جزو نیروی قدس بوده !

  دیدار جدا شده ها  با علامه محمد الحسینی هم در زیر زمین یک رستوران صورت گرفته !

  البته شخصا از صدور اطلاعیه توسط شیاد خانه رجوی داعشی تعجب نکردم .

  چون تنها کسی که از بین چند میلیادر انسان روی زمین می تواند در یک دقیقه از زیر دامن خود علامه شجاع ؛ مبارز؛ مجاهد و… را جزو نیروی قدس بیرون بیاره فقط مریم قجر داعشی نه کس دیگر !

  استقبال مریم قجرداعشی و سران فرقه در اردوگاه اور سوراواز قبل از جدائی علامه محمد علی الحسنی گویای این واقعیت است . البته صدها سند ؛ فیلم و شاهد مزدوری ؛ جنایتهای رجوی وجود دارد که قابل ارائه به هر دادگاه می باشد .

  اینکه جدا شده ها در زیر زمین با علامه سید محمد علی الحسینی ملاقات کرده اند هم قابل فهم .

  به مریم قجر داعشی می گویم ما قارا کنیز صدام نبودیم و دلارهای خونین از صدام نگرفتیم و سهمیه نفت هم از صدام نمی گرفتیم که در اروپا بفروشیم و مثل شما شوء برگزار کنیم وبرای سخنرانی هر دقیقه بین ۵ هزار تا ده هزار دلار به هر نماینده سابق ؛ کاندید سابق ؛ وزیر سابق؛ وکیل سابق و … بدهیم .

  سند انکار ناپذیر دریافت دلارهای خونین  توسط رجوی داعشی و مهدی زن فروش  از صدام ملعون در مقابل  قارا کنیزی ؛وطن فروشی ؛ جاسوسی و مزدوری ؛ ترور و ….

  در ضمن اگر زیر زمین بد و اخ  پس چرا رجوی داعشی در اردوگاه اشرف زیر زمین ضد اتمی با درهای چند لایه و تخت لرزان برای خودش درست کرده بود ؟

  البته ما با سر بلندی و با تف به دلارهای خونین مستقل بدون وابستگی به شیوخ مرتجع عرب یا موساد و سرویسهای اطلاعاتی سیا و …  در خانه های خود میز گرد می گذاریم و صدایمان را به هر طریق ممکن به گوش مردم می رسانیم .

  واقعیت اینکه فعالیت جدا شده ها و افشاگریهایشان  با همین امکانات محدود و شخصی خود باعث شده رجوی روح پلید در قبر بلرزد و مریم قجر داعشیو سران فرقه به سوزش به افتند و با تهدید جدا شده ها و خانواده ها به قتل و ترور سوزش خود را به نمایش گذاشته .

  پاریس : محمد رزاقی

  مطالب مرتبط :

  خاطرات غلامعلی میرزایی،قسمت ۱۷ ـ شیپور سرنگونی را می خواست رجوی بزند یا صدام حسین؟ اما چه شد؟

  ولی در صحبتهایی که بین نفرات که تبادل می شد این بود اینها را هم برای عراق نگهداری کنیم چون خود عرافیها بر اساس تجربه تانکهای قبلی که تحویل داده بودند رسیدگی به امکانات جنگی که داشتند زیر   صفربود و بخاطروعده های مستمرسرکردگان فرقه نفرات هم که سرنگونی در راه است و رهبری منتطر آماده شدن کارهای نکرده ماست هرچه سریعتر آماده شوید او (رجوی) شیپور راخواهد زد. ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  با توجه به این شرایط، امن ترین اقدام برای دولت بایدن این است که بلافاصله پس از انتخابات ریاست جمهوری به تعهدات به برجام بازگردد و همه تحریم های مربوط به برنامه هسته ای ایران را لغو کند. چنین اقدامی جدیت دولت بایدن در کسب اطمینان از اتحاد بین المللی و رهبری ایالات متحده را نشان خواهد داد و به ایران برای بازگشت به تعهدات هسته ای انگیزه ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  وقتی دید که تعداد زیادی علیرغم شرایط سخت در کمپ آمریکاییها اشرف را ترک کردند بر آن شد که شرایط دیدار خانوادگی را سخت تر بکند تا آنجایی که دیگر اجازه دیدار را نداد و گفت من اینکار را کردم و همه مسئولیت آنرا می پذیرم بدین سان جنگ بین خانواده‌های اسیران در قلعه اشرف را رجوی آغاز کرد ولی خانواده‌ها خاموش نشدن و پس ننشستند و با ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

   واقعه دیگری که آقای بولتون مفصل ماجراهای پشت پرده آن را نوشته، ماجرای حمله‌ای به ایران است که آمریکا طراحی کرده بود و انجام نداد. بعد از اینکه ایران، یک هواپیمای بدون خلبان آمریکایی را زد، گروهی از مشاوران و وزرای آقای ترامپ دور هم جمع شدند و برای حمله تلافی‌جویانه به ایران برنامه‌ریزی کردند. آقای بولتون نوشته که او و وزیر خارجه می‌خواستند به تعداد ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  چند روزنامه آمریکایی در گزارش‌هایی در این باره نوشته‌اند كه مأمورین روسی به اسلام‌گرایان شورشی طالبان وعده داده بودند در صورت حمله به مواضع نیروهای آمریكایی و کشتن سربازان این کشور در افغانستان پول دریافت خواهند کرد. بر اساس این گزارش‌ها وعده پرداخت چنین پاداش‌هایی برای قتل سربازان خارجی دیگر از جمله نظامیان بریتانیایی نیز داده شده بود.  نیویورک تایمز با استناد به منابع ناشناس گزارش داده بود ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  مسعود رجوی مردمی را به صحنه آورد که به سرعت برق و باد پشت آنان راخالی کرد ورفت تا به وطن فروشی به صدام ودیگر دشمنان ایران خوش خدمتی کند ولی بعدها چون می خواست این نامردی خودش را توجیه نماید در هر سال به این روز یک چیزی، یک اسمی که ظاهرش, قشنگ باشد اضافه می کرد. یک سال می گفت ۳۰ خرداد روز قیام علیه ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  قضیه این بود که دوستمان که دوران دانشجویی در تبریز با کمک دوستانش جزوه ای تحت عنوان «حاشیه نشینان شهر تبریز» نوشته و منتشرکرده بودند که به شرح زندگی و مشکلات معیشتی  حاشیه نشینان شهراختصاص داشت، برسم دوران دانشجویی می خواست که این کار را در خرم آباد هم تکرار کند اما چون خودش شاغل و وقت اینکار را نداشت ازمن خواست که کار تحقیق و اجرائیات را بعهده بگیرم  ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  کاظم مصطفوی نامی ازوابستگان رجوی مطلبی تحت عنوان  " مرجان چگونه مرجان شد؟" نوشته که در بخش هایی از آن میخوانیم : " برای من هم بسیار جالب بود که یک بازیگر سینمای زمان شاه به مقاومت، که فرهنگی کاملا متفاوت با فرهنگ زمان شاه دارد، پیوسته است. عجیب تر این بود که بعدها در سالهای تبعیدش در آمریکا چگونه در برابر امواج عرضه و تقاضای هنر ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  البته خانواده ها با پخش فیلم و عکس های خود هر آنچه رجوی حتی  بین اعضاء خود ساخته بود را بر سرش خراب کردند . هر کس در دنیای آزاد فیلم ها ؛ عکس ونامه های خانوادهها را می بیند و می خواند یک حرف مشترک می زنند که سران فرقه وقعا پوسیده مغز  شیاد و  کلاش تشریف دارند . همین افترا و یاوه سرائیهای سران فرقه رجوی ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  آمار نشان می‌دهد که بین ۱۰،۰۰۰ تا ۱۳،۰۰۰ قربانی برده‌داری نوین در بریتانیا وجود دارند که از کشور‌های آلبانی، نیجریه، ویتنام و رومانی قاچاق شده‌اند. گمان می‌رود فقط حدود ۳۰۰۰ کودک ویتنامی در مزارع شاهدانه و سالن‌های خدمات ناخن در بریتانیا مشغول به کار هستند. به خیلی از این قربانیان گفته‌اند که اگر کار خود را ترک کنند به خانواده‌های آنها آسیب می‌زنند. یکی از این افراد وقتی ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.