• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • نامه سرگشاده خانم زهرا معینی به به سناتورهای جمهوریخواه آمریکا

  نامه سرگشاده خانم زهرا معینی به به سناتورهای جمهوریخواه آمریکا

  zahra-moini-nov-2016زهرا معینی، زنان ایران، بیستم اوت ۲۰۱۷:…  شما در روز ۱۲ اوت ۲۰۱۷ در تیرانا با مریم رجوی که خودش را تنها آلترناتیو میداند دیدار داشتید. به نظر میرسد که شما از ماهیت دوگانه مریم رجوی بی اطلاع هستید.  سازمان مجاهدین خلق ایران تبدیل شده به فرقه رجوی یا اسم دیگر آن که شاید شنیده باشید شورای ملی مقاومت امروزه از روی ناچاری و نه اختیار با بزک کردن چهره هایشان سعی دارند که فرقه شان را … 

  The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

  مزدور مریم رجوی و ولینعمتان خونخوار امریکایی اشTirana, Albania, August 12, 2017 – Maryam Rajavi with United States paid Senators. Senator Thom Tillis (R-NC), Senator Roy Blunt (R-MO), and Senator John Cornyn (R-TX).

  لینک به منبع

  نامه سرگشاده خانم زهرا معینی به به سناتورهای جمهوریخواه آمریکا

   خانم زهرا معینی، زنان ایران، آلمان ۲۰٫۰۸٫۲۰۱۷

   با سلام واحترام فراوان به شما،

   شما در روز ۱۲ اوت ۲۰۱۷ در تیرانا با مریم رجوی که خودش را تنها آلترناتیو میداند دیدار داشتید. به نظر میرسد که شما از ماهیت دوگانه مریم رجوی بی اطلاع هستید.

   سازمان مجاهدین خلق ایران تبدیل شده به فرقه رجوی یا اسم دیگر آن که شاید شنیده باشید شورای ملی مقاومت امروزه از روی ناچاری و نه اختیار با بزک کردن چهره هایشان سعی دارند که فرقه شان را با حیله ها و ترفندهای مختلف با اهداف انقلابی و انسانی جا بزنند.

   من زهرا معینی ایرانی الاصل و شهروند کشور آلمان هستم که سالها در عراق، در اسارت فرقۀ رجوی بودم. سران فرقۀ رجوی ارتباط من و خانواده‌ام و دوستانم را قطع کرده و امکان هیچ گونه تماسی را به من نمیدهند. در فرقۀ رجوی من سلامتی خودم را از دست دادم. سران فرقۀ رجوی دائماً به ما دروغ می گفتند.

  من در عراق شاهد سر به نیست شدن بعضی از افراد بودم. هما بشر دوست به خاطر اینکه می خواست به نزد بچه هاش به ایران برگرده چونکه به ضد انسانی بودن سران رجوی پی برده بود در یک آتش سوزی ساختگی، آتش گرفت و مرد و یا خانمی به اسم رؤیا که یک زن کرد ایرانی بود وقتی در یک نشست جمعی به مسعود رجوی گفت در ایران کسی منتظر شما نیست او را به شکلی سر به نیست کردند.

  سران فرقه ی رجوی ما را مجبور کردند که از همسران خودمان جدا بشویم و اگر کسی مخالفت میکرد او را هم سر به نیست می کردند، آن‌ها افرادی را هم که صاحب فرزند بودند مجبور کردند که از فرزندانشان جدا بشوند و برای سران فرقه مهم نبود که آن فرزندان چند ماهه یا چند ساله هستند.

   بعد از فرستادن این بچه‌ها به ایران یا به اروپا و حتی به آمریکا به تعدادی از آنها تجاوز شد، تعدادی هم گم شدند، اگر خواهر یا برادر بودند از هم جدا شدند وهر کدام را به کشوری فرستادند. من در سال ۱۹۹۲ در تیم حفاظت مریم رجوی بودم که همراه ۴۵۰ نفر از عراق به فرانسه آمدم. سران فرقۀ رجوی مرا به آلمان آوردند ولی به جای اینکه مرا برای مداوا ببرند مرا مجبور می کردند که به زور از مردم پول جمع کنم.

  البته این موارد تنها برای من نبود بلکه شامل تمام افرادی می شد که آنها را هم در حقیقت به اسارت در آورده بودند. در اواخر سال ۱۹۹۴ بود که متوجه دورغگوییها، کلاه برداریها و دورویی های آنها شدم و تصمیم گرفتم که از تشکیلات آن‌ها فرار کنم زیرا اگر می گفتم نمیخواهم با آن‌ها کار کنم آن‌ها مرا هم سر به نیست می کردند.

   من نزد پلیس آلمان رفتم و تمام مشاهدات و تجارب خودم را در اختیار دولت آلمان گذاشتم و در همان موقع مسعود رجوی حکم مرگ مرا صادر کرد. سالهای بعد شنیدم که مسعود رجوی به تعدادی از زنانی که از همسرانشان جدا شده بودند تجاوز کرده و این کار با همکاری مریم رجوی که زنان را مجبور به تن دادن به این تجاوز می کرده صورت گرفته است.

   رجوی این کار را با یک کلاه شرعی یعنی به عنوان عقد و ازدواج با مسعود رجوی انجام می داد. یعنی او به جای مبارزه برای «آزادی و دموکراسی» ادعائی اش برای خودش در عراق حرمسرا تشکیل داده بود.

   زمانیکه من به ماهیت کثیف رهبران فرقۀ رجوی پی بردم با انجمن زنان در آلمان آشنا شدم و در همان موقع تصمیم گرفتم که برای نجات دوستانم تلاش کنم وماهیت کثیف سران این فرقه مخصوصاً مریم رجوی را برملا سازم.

   آیا شما توانستید با افراد اسیری که برای شما دست میزدند و از شما استقبال میکردند به طور خصوصی صحبت کنید و آن‌ها نظرات خودشون را به شما بگویند؟ آیا میدانید که اعضای این سازمان بیش از سی سال نه به تلویزیون نه به رادیو نه به اینترنت و نه به تلفن و نه به مطبوعات دسترسی نداشتند؟ زیرا اینها در تشکیلات این فرقه ممنوع بود.

  آیا میدانید که این اعضا برای سالیان بسیار حتی اجازه نداشتند از پایگاهشان که تنها چند صد متر مربع بیشتر مساحت نداشت خارج شوند؟

  آیا میدانید که تعداد زیادی از اعضای این سازمان به خاطر همین فشارها و بدلیل اینکه اجازۀ جدا شدن از سازمان را نداشتند دست به خود کشی زدند؟ آیا شما میدانید چرا مریم رجوی در سال ۲۰۰۳ در فرانسه دستگیر می‌شود؟؟؟

   آیا شما میدانید که در همان زمان سران سازمان مجاهدین یا همان شورای ملی مقاومت افرادی را انتخاب کردند و آن‌ها را مجبور به خودسوزی در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی می کردند؟

  آیا میدانید که شورای ملی مقاومت در بین مردم ایران چه در داخل و چه در خارج ایران هیچ جایگاهی ندارند و مردم ایران آن‌ها را بعنوان خائنینی که با دشمن ایران صدام حسین دیکتاتور وقت همدست شده و اطلاعات مرزی را فروخته و افراد خودش را به هر شگلی سر به نیست کرده است می شناسند و توصیف می کنند؟

  شورای ملی مقاومت نام دیگر سازمان مجاهدین می باشد که در لیستهای تروریستی اروپا و آمریکا قرار داشت. مریم رجوی هر سال با هزینه های میلیونی و برای ظاهر سازی و پر کردن سالن محل اجرای برنامه هایشان و به علت انزوا و منفور بودن فرقه اش در میان ایرانیان.

  افراد غیر ایرانی از میان پناهندگان کشورهایی مانند افغانستان، سوریه و کشورهای آفریقایی و اروپای شرقی را با وعدۀ یکروز گردش در پاریس با یک شب هتل و بعضأ پرداخت پنجاه یورو به هرشخص، به تجمع خودشان می برد.

  مثلا بارها دیده شده که از لهستان دانشجویان را با وعدۀ شرکت دو ساعته در برنامه هایشان و یکروز گردش با هتل و وعده های رایگان غذا به پاریس برده اند.

  شما میتوانید از آقای علامه محمدعلی الحسینی روحانی لبنانی که غیر ایرانی است در این مورد سؤال کنید. ایشان در سخنرانیش در میان جداشدگان از این فرقه به دنبال قطع رابطه اش با فرقۀ رجوی و قطع حمایت خود از آن می گوید که طی ۱۰ سال با شورای ملی مقاومت کار می کرده ولی وقتی متوجه این دوگانگی و فریبکاری رهبران سازمان شد رابطۀ خودش را با آنها قطع کرد زیرا پی برده بود که هدف مریم رجوی و دیگر سران سازمان مجاهدین فقط رسیدن به قدرت می باشد و هیچ هدف انسانی ندارند.

   فرقۀ رجوی به دنبال این اعلام جدایی و مخالفت علامه حسینی با آن او را با صدور اطلاعیه هایی با امضای همان به اصطلاح شورای ملی مقاومت، او را مزدور جمهوری اسلامی توصیف کرد!!.

  من بارها از خانم مریم رجوی خواسته بودم که با ما منتقدین یک مناظره تلویزیونی داشته باشه حتی برای او نوشتم که در تلویزیون سیمای آزادی که تلویزبون خود آنهاست اما هیچ وقت به آن پاسخ نداد خانم مریم رجوی بخوبی میدانند که نمیتواند پاسخ سوالات من را بدهد چونکه من از ماهیت پلید آنها خبر دارم ونمیتوانه به من دورغ بگوید اینجانب حاضر هستم در هر دادگاه بین المللی و حقوق بشری که شما خواهان آن باشید حاضر شوم و در رابطه با جرم و جنایتهای فراوان این فرقه  شهادت بدهم.

  زهرا معینی – آلمان ۱۹ اوت ۲۰۱۷

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.