• محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • ایران قلم: از پیام شادباش !! مسعود رجوی خبری نیست. چرا؟    :    با گذشت چند روز از خروج کامل اعضای مجاهدین خلق از عراق از پیام شادباش و پیروزی ، سنت همیشگی مسعود رجوی ، خبری نیست. این فاکت ها ...
 • پرنده ای که پرواز را فراموش کرده بود ـ (چرا اعضای قربانی در جدا شدن فرصت را ازدست میدهند؟)

  پرنده ای که پرواز را فراموش کرده بود / (چرا اعضای قربانی در جدا شدن فرصت را ازدست میدهند؟)

  + باز هم گروگان گیری اعضا توسط فرقه رجوی

   بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، بیست و دوم اوت ۲۰۱۷:…  انتقال کامل از عراق به آلبانی تقریبا سیزده سال بعد از سقوط صدام حسین، آنهم با ریخته شدن به ناحق خونهای جوانان ایرانی در زندانهای بزرگ اشرف و لیبرتی، بطول انجامید. جامعه جهانی و دولت عراق ۱۳ سال تلاش کردند تا توانستند این فرقه را از این کشور اخراج نمایند. البته مریم رجوی وقیحانه نام انتقال بزرگ و پیروزی بر آن گذاشت. اما سئوال اصلی اینست … 

  پرنده ای که پرواز را فراموش کرده بود

  ایرج دادگر، تیرانا، آلبانی
  لینک به منبع

  همیشه در دورانی که در فرقه بودم در این فکر بودم که آیا مسیر و هدفی که انتخاب کرده ام درست است یا نه، و آیا این همه سال پرفراز و نشیب ارزشش را داشت یا خیر. آیا با پشت سر نهادن این همه سال آنهم با کفش و کلاه آهنی در مقابل خلق و خالق روسفید خواهم گشت و عاقبت بخیر یا اینکه غیر از این خواهد بود.

  هیچگاه این جمله مسعود رجوی فریبکار بزرگ را فراموش نکرده و نمی کنم که همیشه سر بزنگاهها خطاب به نیروها میگفت “من فقط رستگاری شما را میخواهم”.

  با سلامی مجدد خدمت خانواده های عزیز، این سطور خاطراتی بود که همین الان قبل از نگارش این مطلب به ذهنم خطور نمود و من که سالیان یاد گرفته بودم که تنها یار و همدم من دستانم و قلمم هست لذا شروع به ثبت در لحظه میکردم و بدین وسیله فشار مضاعف را کمی از روی خودم کم میکردم.

  اکنون میخواهم به موضوعی بپردازم که شاید قریب به اتفاق خانواده ها به ذهنشان خطور نموده است، که چرا نیروها و فرزندان عزیزشان در جدا شدن فرصت را ازدست میدهند و همچنان وعده های رجوی را باور می کنند؟ به واقع علت چیست؟

  واقعیت را بخواهید همگی ما چه آنهایی که جدا شدند و اکنون در دنیای آزاد مالک و اختیار زمان خواب و خوراک خود هستند و چه آنهایی که هنوز در بند اجبارات و القائات فرقه هستند، همگی خوب میدانیم که این فرقه کارش فریب و نیرنگ است. بطور خاص اگر کمی به عقب تر برگردیم، مشخصا از بعد از سر فصل خلع سلاح توسط نیروهای آمریکایی و همکاری علنی فرقه با آنها، برای تمام بدنه تشکیلات مسجل شد که ما صرفا مهره و ابزاری در دستان پلید سران فرقه هستیم و تمامی منم زدنهای فرقه مبنی بر مبارزه با استثمار و امپریالیسم و غیره سرابی بیش نبوده است. بخصوص که بعد از فروپاشی حکومت بعثی در عراق برای همه پر واضح بود که ماندن در آن کشور یعنی خودکشی.

  انتقال کامل از عراق به آلبانی تقریبا سیزده سال بعد از سقوط صدام حسین، آنهم با ریخته شدن به ناحق خونهای جوانان ایرانی در زندانهای بزرگ اشرف و لیبرتی، بطول انجامید. جامعه جهانی و دولت عراق ۱۳ سال تلاش کردند تا توانستند این فرقه را از این کشور اخراج نمایند. البته مریم رجوی وقیحانه نام انتقال بزرگ و پیروزی بر آن گذاشت.

  اما سئوال اصلی اینست که به واقع موضوع چیست؟ چرا برخلاف آنچه که تصور میشد رشد روزافزون پشت کردن به فرقه توسط نیروها با آهنگ ملایمی پیش میرود؟ بخصوص که اکنون در آلبانی به لحاظ رسیدن به این فهم و آگاهی شرایط فراهم است که فرقه کارش فقط وارونه جلوه دادن حقایق و سیر در آرزوهای بیست سال پیش خود مبنی بر گسترش ارتش و تاسیس اشرفهای دو و سه و چهار است.

  اگر چه تلخ اما برای به اشراف رساندن خانواده ها و هر فرد سیاسی بازگو مینمایم.

  علت و دلیل اصلی سه موضوع به هم مرتبط بیش نیست که بیشتر دارای بار و غلظت روحی و روانی می باشد و از نظر روانشناسی ریشه در آمال و آرزوهای یک فرد دارد.

  موضوع نخست اینست که وقتی فرد میگوید دیگر میخواهم دنبال زندگی عادی خودم بروم، اولین چیزی که به او میگویند اینست: “تو که تمامی عمرخود و بهترین دوران زندگی خودت را در این راه قرار دادی، حالا دیگر چرا به سابقه ات پشت پا میزنی. لااقل همچون مثال “گاو نه من شیره ده” نباش و خودت با لگد پروسه درخشان و بدون خش خودت را خراب نکن”.

  سپس با اشاره به نقاط مثبت فرد و کار روی آنها به او میگویند: “ما که میدانیم مشکل تو خطی و سیاسی و استراتژیک نیست، بلکه برخورد و دلخوری با مسئول مستقیم یا موضوعات صنفی است”. در ادامه با کارعاطفی روی فرد مربوطه برایش نشست جداگانه و حتی تکی با غلظت بالای رابطه عاطفی میگذارند و از او میخواهند: “هر درخواست شخصی که داری که گوشه ذهنت را گرفته به من بگو من جداگانه خودم برایت تهیه میکنم”. این اساس کار ایدئولوژیک در فرقه است که غالبا توسط زنان شورای رهبری انجام میگیرد.

  اما موضوع دوم که به همین مسئله ربط دارد اینست که اینبار اما برخلاف نشانه رفتن نقاط مثبت فرد و کار روی آنها به او خاطر نشان میکنند: “تو وقتی وارد تشکیلات شدی مثلا بیست سالت بود. اکنون چهل یا پنجاه سالت شده است. نه دیگر میتوانی ازدواج کنی، نه دیگر میتوانی بچه دار شوی و نه دیگر میتوانی تشکیل خانواده و زندگی بدهی و آینده ای برای خودت داشته باشی. اگر از اینجا بیرون بروی دیگر حتی نیروی کار ساده هم محسوب نمیشوی چون سن و سالی از تو گذشته است”.

  و نهایتا در پرده سوم ماهیت بغایت پلید و دروغ و فریب خود را بدین صورت به خورد فرد می دهند: “کسانی که جداشدند مگر نمی بینی که به چه وضعی افتادند. عده ای معتاد شدند، عده ای بدام باندهای مافیایی افتادند، عده ای به فحشا و کارهای خلاف عرف اجتماعی و عده ای هم آواره کشورها و زندانی در اردوگاههای کشورهای مجاور گردیدند”.

  در یک کلام فرد هیچ انتخابی و هیچ آینده ای برای خود متصور نمی بیند. در عین حالیکه مستمرا در ذهنش وسوسه میشود که آینده درخشان و پروسه گذشته و طی شده خودش را از دست ندهد. هم حسرت از دست دادن سابقه پوشالی خودش و هم در ترس و دلهره اینکه وقتی پا از مناسبات بیرون گذاشت حامی و حمایت کننده ای نخواهد داشت و لاجرم سرگذشتش همانی است که از زبان فرقه شنیده است.

  من که خودم در حال نزدیک شدن به یکسال خروج از فرقه هستم بخوبی وقتی دوستان خودم را در خیابانها و مسیر میبینم همواره آنان همچون پرنده ای در ذهنم ترسیم میشود که جلوی ماری نشسته است و آن مار آنچنان با چشمان خود پرنده را هیپنوتیزم و مسحور کرده است که پرنده فراموش میکند که بال دارد و قدرت پرواز خدا به او عطا نموده و می تواند براحتی بپرد و فرار کند.

  همچون پرنده ای که فراموش کرده است که قدرت پرواز و رهایی دارد، اما در حصار فکری و بمباران ذهنی توسط فرقه مجال تمرکز ندارد، قدرت فرار ندارد. در عین حالیکه میخواهم به خانواده ها بگویم که من هم وقتی تصمیم گرفتم که دیگر این بت زمانه را بشکنم و خروج نمایم، تمامی این حرفها و مزخرفات توی گوشم پرشده بود، اما برای خودم بریدم که می روم حتی به قیمت گدائی در شهر، حتی به قیمت خوابیدن کنار سطل های زباله.

  من به جد نوید این راخواهم داد که سایر دوستانم نیز به این نقطه و نظرگاه خواهند رسید، اگر چه شاید زمان ببرد ولی همان نیروی پیشتاز و آگاه و بهترین جوانان این مرز و بوم خوب را از بد و سفید را از سیاه تشخیص خواهند داد.

  ایرج دادگر (تیرانا – آلبانی)

  باز هم گروگان گیری اعضا توسط فرقه رجوی

  اکبر حسنی، اسیر آزاد شده فرقه رجوی
  لینک به منبع

  دیگه چه کاری مونده که فرقه نکرده باشه؟ همه مدلش رو ما دیده و لمس کردیم. اما این یکی دیگه واقعا نوبره

  مریم رجوی پا گذاشته روی گلوی آدمها سر جا به جایی به اون پایگاه جهنمی که مثلا اسمش باز اشرف هست. نفرات از رأس تا ذیل قبول نمیکنند. بعد اگه قبول نکنند باید برن توی قرنطینه. باز اونجا هم دست از سرشون بر نمیدارن. باز نشست پشت نشست که شاید منصرف بشن. نخیر، دیگه کار از این حرفا گذشته. نفراتی که نمیخوان قبول کنند و میخوان بیان بیرون زیادن. فقط فرقه یه تیر در ترکش داره و اونم پوله و موضوع نیازهای مادی

  تو داخلش میگه هر کس بخواد بره بیرون پول نمیدیم. کمیساریا هم که به شماها پولی نمیده. پس فقط ما میتونیم که ما هم بخواهین برین بیرون پولی نمیدیم. توی کشوری که کار و درآمدی نیست این حرف که پولی نمیدیم کثیف ترین ترفند و دست آویز است. آنهم در برابر کسانی که تمام عمر و جوانی خودشون را به پای این فرقه و رهبر فراریش گذاشتن.

  آخر مگه اینا کسانی نیستند که سلامت و بهترین سال های عمر عزیزشون رو به پای مریم و اون شوهر فراریش گذاشتند؟

  اینا به اجبار از همسر و فرزند و خانواده و وطن هم گذشتند. بعد از این همه بلا سر نفرات، که هست و نیستشون رو به پای رهبر فرقه ریختن، اینطوری باید جواب صداقت و فدایشان را داد؟

  ای تف به روی رجوی های قصی القلب که هیچ بویی از انسانیت نبردند.

  تازه این یه گوشه قضیه است.

  به افرادی که دیگه کارد به استخوان اونها رسیده و از توی جهنم فرقه فرار میکنن و حاضر نمیشن به قرنطینه برن هم به طریق اولی پول نمیدن.

  ای خدا اگه این رجوی به قدرت دست پیدا می کرد که مردم ایران بدبخت بودن. خدایا شکرت که خرت را شناختی و شاخش ندادی. کسانی که این بلاها رو سر بهترین نفرات خودشون میارن، یعنی همون کسانی که هست و نیستشون رو به پا رجوی ریختن، پس وای به حال مردم ایران که رجوی رسما ۹۰ % اونها رو دشمن میدونه. فکر کنم می شد روبس پیر و همه رو از دم تیغ گیوتین می گذروند.

  رجوی وقتی این همه لابی آمریکایی داره که به خاطر پولهایی که میگیرند تا کمر خم میشن، معلومه که به خودش غره میشه. رجوی خیال میکنه که شهر بی کلانتره که هر کاری بخواد بکنه. مگه تا حالا کار فرقه سر بزور نگه داشتن نفرات پیش رفته که اینم بخواد پیش بره؟ به قول معروف شتر در خواب بیند پنبه دانه .این تیرتون هم به سنگ میخوره

  سالها نفرات رو از جهنم و آتش بیرون از فرقه میترسوندند. الان همه به این نتیجه رسیدن که خود فرقه جهنم است. دیگه جهنم از این که بدتر نیست. بعد هم سرگرم قرار با استغفرالله امام علی (ع) و امام حسین (ع) و حتما دفعه بعد قرار با صاحب‌الزمان (عج). حتما هم رجوی از سوراخ موش صداش درمیاد که نشست بزاره چون خودش رو صاحب‌الزمان هم میدونه. باشه ببینیم دیگه به کجا میرسه. شده حکایت “یکی بر سر شاخ و بن می برید”. باشه ببره، ببینیم که به کجا میرسه.

  الان هم که نفرات چشماشون باز شده رجوی می خواد کورشون کنه

  ولی باید بدونه که خودش آخرش کور می شه

  اکبر حسنی اسیر آزاد شده فرقه رجوی

  مطالب مرتبط :

  نجات یافتگان در شبکه تلویزیونی آلبانی

  از رویای فرار تا فرار رویایی از زندان قرارگاه اشرف یک زن مجاهد فرار کرد  زهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، مرکز تهران، نوزدهم فوریه ۲۰۱۸:… بعد از شکست در سه طرح فرار پیشین، ضعف جسمانی زیادی داشتم. عفونت شدید گوشِ چپم نیاز فوری به عمل جراحی سنگین داشت، بدلیل مصرف زیاد آنتی بیوتیک طی یک سالِ پی در پی ... مطلب کامل

  مافیای رجوی قبل از ایراد به ایران به اعضای خودش در آلبانی اجازه دسترسی به تلفن …

  مافیای رجوی قبل از ایراد به ایران به اعضای خودش در آلبانی اجازه دسترسی به تلفن و اینترنت بدهد  صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، هجدهم فوریه ۲۰۱۸:… سئوال این است که آیا اعضای نگون بخت رجوی هم میتوانند باین راحتی که آقای جعفر زاده مطرح کرده  ازتکنولوژی سایبری استفاده کنند که معترضین ایرانی کرده اند؟! اگر آری، تعدادی از آدرس های تلگرامی، فیس بوکی  ... مطلب کامل

  مافیای رجوی قبل از ایراد به ایران به اعضای خودش در آلبانی اجازه دسترسی به تلفن …

  سندی از جنگ واقعی فرقه رجوی با اعضا رها شده از این تشکیلات نکته جالب این است که این اطلاعیه فقط برای افراد جدا شده به شیوه های مختلف ارسال کرده اند . اثری از این اطلاعیه شورای ملی مقاومت !؟ در هیچ یک از سایت هایشان نیست. این فقط برای ترساندن نفرات است که به سمت ... مطلب کامل

  مافیای رجوی قبل از ایراد به ایران به اعضای خودش در آلبانی اجازه دسترسی به تلفن …

  نگاهی به آخرین وضعیت فرقه رجوی در آلبانی علی جهانی، وبلاگ آیینه، هجدهم فوریه ۲۰۱۸:… همانطور که همه شما در جریان هستید سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی سرش در خمره کمپ آلبانی بد جوری گیر کرده است که حتی دیگر ترامپ رئیس جمهور آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه نظیر عربستان سعودی ... مطلب کامل

  مافیای رجوی قبل از ایراد به ایران به اعضای خودش در آلبانی اجازه دسترسی به تلفن …

  نامه سرگشاده به سرکار خانم روونا وودا، معاون وزیر کشور آلبانی عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، هجدهم فوریه ۲۰۱۸:… کشور شما میزبان سازمان مجاهدین خلق است که اسم پناهنده سیاسى با خود به یدک میکشد و با پشتیبانى شخصیتهاى دولتى و جنگ طلب و تروریست پرور در هیأت حاکمه  و سازمان سیا جهت بهره بردارى از آن براى منافع نامشروع آمریکا بر کشور شما تحمیل شده است. ... مطلب کامل

  مافیای رجوی قبل از ایراد به ایران به اعضای خودش در آلبانی اجازه دسترسی به تلفن …

  بنابراین دنبال فریب تازه مردم ایران با سس جدید « پادشاهی پارلمانی » نباشید یا حداقل بگذارید نسلی که شاهد جنایات پدر شما در خاک ایران بوده سرش را زمین بگذارد بعد شاید شما بتوانید داعیه سهم خواهی از سلطنت از دست رفته داشته باشید . آن هم پس از اینکه پدرتان محمد رضا شاه پهلوی حداقل یک میلیارد دلار از ثروت مردم ایران را در آنزمان ... مطلب کامل

  نامه های جداشدگان از فرقه رجوی به معاون وزیر کشور آلبانی

  ــ آیا می دانید به دستور رهبران این فرقه بیش از ۱۷ هزار ایرانی از شخصیتهای حکومتی گرفته تا کارگر و کشاورز مردم عادی و …. در داخل ایران ترور شده اند ؟ ــ آیا می دانید اعضاء این فرقه از طرف رهبران فرقه مجبور به حمل و استفاده از قرصهای سیانور ( ماده شیمیائی کشنده ) بودند و هم اکنون هم مجهز به این ماده کشنده ... مطلب کامل

  نجات یافتگان در شبکه تلویزیونی آلبانی

  نجات یافتگان در شبکه تلویزیونی آلبانی  بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، پانزدهم فوریه ۲۰۱۸:… فرقه رجوی با صرف مبالغی کلان تلاش داشت تا در بین مردم آلبانی محبوبیت دست و پا کند. این فرقه با برگزاری جشن ها و مهمانی ها و دعوت از خبرنگاران و رسانه ها و سیاستمداران، یا با برپایی کنسرت در کلیسای شهر سعی میکرد تا خود را به عنوان یک سازمان ... مطلب کامل

  نجات یافتگان در شبکه تلویزیونی آلبانی

  چرا مجاهدین به خانم رایس علاقه مند بودند علی شیرزاد، فریاد آزادی، پانزدهم فوریه ۲۰۱۸:… خانم رایس میخواهد بشود وزیرخارجه گفتم کی این خبرراداده خود امریکا که هیچ حرفی نزده واصلا بحث وزیرخارجه وجابجایی تابحال مطرح نشده اینها درعراق ازکجا خبردارند که دروزارت خارجه ودولت امریکا ونشستهای ان دولت چی میگذرد اگرخانم رایس میخواهد طبق گفته ها برای ملت ایران وما شب …  https://www.youtube.com/watch?v=we6_JZ9rQQY&t=1102... مطلب کامل

  نجات یافتگان در شبکه تلویزیونی آلبانی

  اعتراضات به حق زن ایرانی نشان داد که، ادعاهای مریم رجوی مبنی بر اینکه او نماینده زنان ایران است، پوچ و تو خالی است. به عنوان مثال، پیوستن زن ایرانی به آزادی های یواشکی است. در بدو شکل گیری این جنش اعتراضی، مریم رجوی بسیار به سوز و گذار افتاده  و آن را طرح رژیم برای گمراه کردن مردم و زن ایرانی از مبارزه با رژیم برشمرد. تغییر ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 ايران قلم. محفوظ است.