• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • از جامعه بی طبقه توحیدی شکاف طبقاتی ساختند

  از جامعه بی طبقه توحیدی شکاف طبقاتی ساختند

  (+ ترفندهای کثیف رجوی علیه خانواده ها)

  بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، بیست و ششم اوت ۲۰۱۷:… این شگرد و ترفند کثیف از سوى فرقه تازگى ندارد و در این زمینه مهارت هاى لازم را هم دارند. در عرف معمول ممکن است خیابان جاى چندان مناسبى براى دیدار خانوادگى نباشد، به شرط آنکه گزینه دیگری هم پیش رو باشد. این سوال را باید از مریم رجوى خائن پرسید که چرا در آلبانى هم اجازه نمى دهد اعضای فرقه اش دیدار با خانواده و عزیزانشان داشته … 

  از جامعه بی طبقه توحیدی شکاف طبقاتی ساختند.

  ایرج دادگر
  لینک به منبع

  با سلامی مجدد خدمت خوانندگان گرامی

  طنز تلخ دیگری که دیروز شاهدش بودم را میخواهم به عرضتان برسانم.

  خوب میدانم اگر فرقه هیچ سایتی را بیست و چهارساعته رصد نکند، حتما این سایت بنیاد خانواده سحر را مرتب رصد می کند و زیر نظر دارد. لذا بدین وسیله به گوش خیانت پیشگانی که خون دوستانم را ریخته اند می خواهم برسانم.

  قبل از هرچیز این نکته را بازگو نمایم که فرقه و مسئولین ذیربط به اصطلاح “جنگ سیاسی”، که بالای آن هم فردی بنام فرشته یگانه میباشد، از روزی که به تعداد جامعه نجات یافتگان در آلبانی افزوده شده و آنان حقایق را از طریق این سایت به گوش خانواده ها و افکار عمومی میرسانند، همچون مار زخم خورده به خود می پیچند و غلط کردن های خودشان را بروز می دهند و البته صدبار پشیمان شده اند.

  خود فرقه هم میداند که اگر چه مستمری پناهندگی تعدادی از نجات یافتگان را با ظلم و زورگویی تام و تمام قطع نمود، ولی عین روز روشن است که سایرین نیز به مساعدت این سایت به پا خواسته اند و آنرا کمک و یاری می نمایند.

  در همین رابطه بنا به اخبار رسیده از درون فرقه رجوی، در نشستی که خود این فرد اداره می کرده به سایر مسئولین دست اندرکار گوشزد نموده که به هر طریق ممکن بایستی اسامی تک به تک نفراتی که دست همیاری به سوی سایت سحر دراز نموده اند و آنرا مدد میرسانند را در بیاورند تا مشخص شود که چه تعداد در آلبانی در حال حاضر به ساپورت این سایت مشغول هستند.

  من خودم به واقع وقتی از محتوای این نشست مطلع شدم خنده ام گرفت. فرقه ای که هم کنون تکه و پاره شده است، فرقه ای که هم اکنون مثل آبکش سوراخ سوراخ شده است، فرقه ای که هم اکنون اطلاعاتش مثل آب خورد به بیرون درز می کند، اکنون درصدد برآمده تا ساپورت کنندگان سایت سحر را پیدا نماید که بایستی بدانها گفت زهی خیال باطل، گیرم که فهمیدی چه کسانی برای سایت سحر خبر جمع می کنند، مثلا چه غلطی می خواهی بکنی؟

  بله داشتم به شما عرض میکردم که خواستند از جامعه بی طبقه توحیدی به عرش اعلا برسند، اما درس عبرت تاریخ را ببین که خود به چه روزی گرفتار شده اند، که یقینا درس عبرت آیندگان و تاریخ ایران خواهند بود.

  روز قبل در حال قدم زدن در یک پارک در تیرانا با یکی از دوستانم بودم که به ناگهان چشمم به صحنه ای افتاد که ابتدا به ساکن برای خودم قابل باور نبود. اما با اشاره و تاکید دوستم برایم مسجل شد.

  در یکی از کافی شاب های ویلایی واقع در پارک جنگلی، دو عضو شورای رهبری مجاهدین خلق، همان نوامیس ایدئولوژیکی مسعود رجوی، به راحتی لم داده و مشغول جنگ صد برابر و مبارزه تام و تمام ایدئولوژیک بودند. من خودم داشتم از تعجب شاخ در میآوردم. اما واقعیت محض بود که در حال خوردن و نوشیدن مقولاتی بودند که وصف آن بماند.

  برایم قابل باور نبود. اما به قول دوستم، آنان نیز استثمارشدگان هستند و نه استثمارکنندگان که نیازمند نجات از دنیای فریب و دغل می باشند. دوستم به طنز بیان نمود که صرف اینگونه نوشیدنی ها برای دفع سنگ کلیه مفید حال انسان است. از آنجا گذشتیم و مزاحم آزادی و تفریح قطره ای آنان نشده ایم.

  ولی به واقع هر روز و هر روز حقایق تکاندهنده ای برایم روشن میشود و خدا را شکرگذارم که زودتر بیدارم نمود تا توان اینرا داشته باشم که نجات یابم. این حرامیان از جامعه بی طبقه توحیدی حنیف نژاد آنچنان شکاف طبقاتی به رهبری مسعود رجوی بنا کردند که اکنون همان نفرات شورای رهبری در خلوت برای خودشان مجاز به خوردن و آشامیدن هر چیزی که میل شان باشد میباشند، در حالیکه وقتی پا به درون مناسبات میگذارند و با نیروهای تحت مسئولیت خودشان سروکار دارند همچون معصوم بایستی بدانها توسل جست و حتی جرات طرح یک انتقاد ساده را هم به آنها نداریم.

  آری اینست چاه باطل مسعود رجوی و دست پروده هایش که دورویی و نفاق را به تمام و کمال به اجرا گذاشته اند، و رسوایی آن هر روزی که در آلبانی میگذرد عالم گیرتر خاص و عام میشود.

  ناخداگاه به یاد آن شعر حافظ افتادم که میگفت:
  واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند
  چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند

  ایرج دادگر (تیرانا- آلبانی)

  توضیح: لازم به ذکر است که در موارد متعددی از جانب نجات یافتگان مطلع شدیم که آنان توسط عناصر فرقه رجوی در خصوص فعالیت های سایت بنیاد خانواده سحر مورد پرس و جو قرار گرفته اند. در این رابطه حتی مسئولین فرقه تمهیدات تطمیعی و تنبیهی هم در نظر گرفته اند تا کسب اطلاع کنند که کلا فعالیت های بنیاد خانواده سحر در آلبانی به چه صورت است و چه کسی یا کسانی آنرا اداره می نمایند و آنان اطلاعات خود را از چه طریقی به دست می آورند.

  پاسخ خیلی ساده است، اطلاعات بدون اینکه ما کاری انجام دهیم براحتی به دست ما می رسد. آیا باور ندارید؟ مهم اینست که فقط ما حضور داشته باشیم، همین.

  ترفندهاى کثیف فرقه رجوى علیه خانواده ها

  رضا افخمی
  لینک به منبع

  با سلام خدمت خانوادهاى محترم

  من رضا افخمى عضو نجات یافته از تشکیلات فرقه رجوى هستم

  چند روز پیش نامه یکى از اعضا فرقه به وزارت کشورآلبانى را میخواندم، و متاسفانه این تشکیلات زهوار در رفته و در گل نشسته در آلبانى چطورى افراد خودش را مجبور به دروغ گویی و هتاکى علیه خانواده هایشان میکند.

  آیا تشکیلات منظبتی که این همه از آن دم مى زدید، و گوش فلک را از “پولادین“ بودن آن کر می کردید همین بود؟ ببینید مسئولین فرقه به چه ترفندهاى مزورانه و ضد انسانى براى پوشاندن ترس خود از دیدار اعضا با خانواده هایشان متوسل شده اند.

  راستى شما را چه شده که این همه از ارتباط افرادتان با خانواده و دنیاى بیرون هراس دارید؟ دلیل اینکه فرقه به ته خط در باتلاق آلبانى رسیده و نه راه پیش دارد و نه راه پس چیست؟ بن بستی مرگباری که فرقه در آن گرفتار شده با ممانعت از دیدار با خانواده ها به هم ربط دارند.

  وقتی در عراق بودیم شاهد بودم که سه بار خانواده یکى از اسیران فرقه به قرارگاه اشرف براى صرفا دیدار خانوادگى مراجعه داشتند، ولى هر بار با سنگ و چوب و فلاخن و فحاشى و هتک حرمت از سوى فرقه رجوى مواجه شدند. راستی علت اصلی چیست؟

  الان در آلبانى هم دست بردار نیستید. خانواده را دشمن و الدنگ معرفى می کنند. تمام عواطف پاک انسانى را از افراد سلب می نمایند. حس انسانى را در افراد نابود و آنها را مجبور به تهمت و توهین علیه عزیزانشان میکنند. آهای سران فرقه، تا کى میخواهید با شانتاژ و دغل کارى افراد را در بند و اسارت نگه دارید؟

  البته حرجى بر نگارندگان این گونه مطالب ممکن است نباشد، چون تحت فشار و در همان نشست هاى مغزشویى مجبور شده اند تا علیه خانواده خود دروغ بگویند. این شگرد و ترفند کثیف از سوى فرقه تازگى ندارد و در این زمینه مهارت هاى لازم را هم دارند.

  در عرف معمول ممکن است خیابان جاى چندان مناسبى براى دیدار خانوادگى نباشد، به شرط آنکه گزینه دیگری هم پیش رو باشد. این سوال را باید از مریم رجوى خائن پرسید که چرا در آلبانى هم اجازه نمى دهد اعضای فرقه اش دیدار با خانواده و عزیزانشان داشته باشند؟ چرا باید افراد پول تو جیبى خودشان را روى هم بگذارند و مخفیانه گوشى تهیه کنند و دزدکى در گوشه و کنار شهر با خانواده تماس بگیرند، در حالى که براى نور چشمى ها و افراد خاص این محدودیتها وجود ندارد.

  تا چه زمانى این شرایط ضد انسانى را میخواهید تحمیل کنید؟ مگر خانواده چه گناهى کرده که بچه اش را اسیر گرفته اید و تازه ا جازه ملاقات هم نمی دهید؟ بعد هم عزیزش را مجبور میکنید تهمت ببندد و توهین نماید و علیه خانواده اش دروغ بگوید و هتاکى کند.

  فردا جواب خدا و مردم ایران را باید بدهید.

  رضا افخمی

  توضیح: در جریان انقلاب ایدئولوژیک سال ۶۴ و معرفی رهبر عقیدتی، مهدی ابریشمچی گفت که مسعود رجوی به هیچکس جز خدا پاسخگو نیست. همان زمان باید همه تکلیف خودشان را می فهمیدند. البته بعید است او به خدا هم پاسخگو باشد. حواله اش به همان خدا.

  مطالب مرتبط :

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.