• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • تبانی مریم رجوی با کمیساریا و وزارت کشور آلبانی

  تبانی مریم رجوی با کمیساریا و وزارت کشور آلبانی

  + ورزش در زندان، پشت پرده (سه مطلب از نجات یافتگان فرقه رجوی درتیرانا، آلبانی)

  mojahedin-khalq-terrorism-albaniaبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، سی و یکم اوت ۲۰۱۷:…  کار به جایی رسیده که گفته اند مستمری پناهندگی نجات یافتگان را فقط تا آخر سال جاری خواهند داد و فعلا هم آنرا از ۴۵ هزار لک به ۳۰ هزار لک کاهش خواهند دهد. این در حالی است که از روز اول با وزارت کشور دولت آلبانی و کمیساریا (رمسا) توافق شده بود که مستمری پناهندگی نجات یافتگان کمتر از پانصد یورو نباشد، که رفته رفته آن را کاهش داد و … 

  حق خوری آشکار

  تبانی مریم رجوی با کمیساریا و وزارت کشور آلبانی

  مجید آتش افروز
  لینک به منبع

  مطلبی از جانب یکی از نجات یافتگان فرقه رجوی در آلبانی با نام مستعار مجید آتش افروز

  ظرف چند روز گذشته باز هم مریم رجوی فشار را بر نفرات رهاشده از بند سازمان گشتاپویی خودش بیشتر و بیشتر کرده است. راستی چرا؟

  از آنجایی که مریم رجوی زیر فشار نفرات داخل خودش است، که برای بیرون آمدن و نجات یافتن تلاش میکنند تا به رهایی و آزادی برسند، فعلا افراد خواهان جدایی در درون تشکیلات را یک به یک قرنطینه میکنند و زیر فشار میگذارند تا حرفشان را پس بگیرند.

  کار به جایی رسیده که گفته اند مستمری پناهندگی نجات یافتگان را فقط تا آخر سال جاری خواهند داد و فعلا هم آنرا از ۴۵ هزار لک به ۳۰ هزار لک کاهش خواهند دهد. این در حالی است که از روز اول با وزارت کشور دولت آلبانی و کمیساریا (رمسا) توافق شده بود که مستمری پناهندگی نجات یافتگان کمتر از پانصد یورو نباشد، که رفته رفته آن را کاهش داد و معلوم است که میخواهد حق آنان را به جیب مزدوران آمریکایی و آلبانیایی و بعضا از جاسوسانی که به میان نجات یافتگان فرستاده است بریزد.

  فرقه تلاش می کند تا فشار را بر نجات یافتگان آنقدر زیاد کند تا از آلبانی حتی به کشورهای هم جوار بروند که اعضای گرفتار در داخل فرقه کمتر با آنان در خیابانهای تیرانا مواجه شوند و خواهان جدایی گردند.

  این ظلمی است که مریم رجوی در حق اعضای سابق فرقه خود میکند و بعد هم دم از انسانیت و آزادی خواهی میزند و تازه خواهان آزادی مردم ایران هم هست. مردم ایران خوب میدانند که چه افکار شومی در سر دارید. شما فکر میکنید با کارهای نیرو یابی در برنامه های تلگرام و فیس بوک میتوانید جایی در بین مردم ایران پیدا بکنید؟ هرگز! چون مردم شما را خوب شناخته اند. شما وقتی اهمیتی به امنیت همان نفراتی که میخواهید برای شما در داخل کار بکنند نمیدهید، چگونه میخواهید هواداران خارج از کشور را نگه دارید؟

  شما را چه به مبارزه کردن و تصاحب حکومت بر مردم ایران؟ شما وقتی تحمل چند عضو سابق خود در آلبانی را ندارید، چگونه میخواهید با مخالفان خودتان راه بیایید؟ میگویند مشت نمونه خروار است. پس از اینجا شروع میشود. درست مثل آتیلای خون خار که حتی به بچه خودش هم رحم نکرد. شما که هر دم از این و آن خوش میگفتید، چه شد؟ نفرات بیرون چه دردسری برایتان ایجاد کرده اند که دارید این گونه با حق پناهندگی آنها بازی میکنید و آنرا گروه گرفته اید؟

  از این نمی ترسید که توی آلبانی دست به اعتراض و تظاهرات علیه خودتان بزنند؟ بعد چه جوابی به دولت آلبانی و دولت آمریکا که ضامن شما شده است میدهید؟ نکند فکر می کنید که دولت آلبانی هم مثل دولت صدام حسین در جنگ با ایران است و شما به عنوان زائده جنگ تحت حمایت قرار خواهید گرفت.

  باید بگویم دروغهای شما برملا شده است و همگان دیده اند که چگونه ایران و ایرانی را به دشمن میفروشید تا به خواسته های کثیف خودتان برسید.

  باید به مریم رجوی بگویم که “هر دم از این باغ بری میرسد – تازه تر از تازه تری میرسد”. اشکال ندارد از بامداد تا شامگاه بر طبل تو خالی سرنگونی بزنید و اعضای بیچاره را دم تیغ بدهید. درست مثل سال ۶۷ که جالب است حالا به داد خواهی بلند شده اید. خوب میدانید چیزی در چنته بجز این موضوع که البته مقصر اصلی خود شما بودید ندارید.

  روزی آلبانی روی سر خودتان خراب خواهد شد و همین جا دفن خواهید گردید.

  آلبانی – تیرانا
  رها شده از بند مجاهدین خلق
  مجید آتش افروز

  توضیح: (تقریبی)
  US Dollar (USD) = 100 Albanian Lek

  خاطرات زندان رجوی – ورزش در زندان

  علی بابایی
  لینک به منبع

  سلام و درود به همه شما خانواده ها که همیشه یار و یاور ما بودید و از اینکه یکبار دیگه میتونم در خدمت شما باشم خیلی مفتخر و خوشحال هستم. هر بار که برای شما می نویسم احساس میکنم که یک خورده از فشار و شکنجه روانی که در طی این سالیان داشتم کم میشه و احساس سبک شدن میکنم. بیشتر از این نمیخوام وقت شما رو با این حرفهام بگیرم، حالا میخوام یکی از خاطراتی که در زندان رجوی داشتم رو برایتان بگم.

  همانطور که میدونید در زندان و هر محیط بسته دیگه، تنها دل خوشی زندانی اینه که یک امکانی برای ورزش و تفریح داشته باشه، ولی متاسفانه در طی این سالیان همین ورزش و تفریح یک اهرم فشاری علیه ما شده بود، چون عوض اینکه ما با ورزش روحیه بگیریم، برعکس روحیه مون داغون میشد. هر بار که میرفتیم ورزش و بطور خاص فوتبال، هیچی دیگه، زندانبانان رجوی، خودشون رو بعنوان مسئول زمین و … جا زده بودند.

  مسئولین در زمین فوتبال و زمین های دیگه حضور داشتند و سر هر موضوع ساده، با این بهانه و ترفند که شما نباید مناسبات جمعی رو خراب کنید، بازی رو با یک حرف ساده که بین دو نفر میشد، تعطیل میکردند و میگفتند که شما حق ندارید در زندان رجوی، مناسبات جمعی ما رو خراب کنید، حالا خودشون داشتند روحیه ما رو خراب میکردند و اعصاب همه رو خورد میکردند.

  خلاصه اینطوری به آدم ها گیر میدادند و این باعث عصبانیت و بهم ریختگی ذهنی، روحی و روانی آدم ها میشد و یادمه که خیلی ها مثل من حتی دیگه حال شام خوردن و غذا خوردن رو نداشتیم، چون از بس که تحت فشار بودیم، دیگه برای خوردن اشتها نداشتیم، بطور واقعی ما به فوتبال و ورزش علاقه داشتیم و از این امکانی که در اونجا بود میخواستیم استفاده کنیم، ولی متاسفانه همین امکان از ما دریغ میشد.

  حالا جالب و خنده دار اینجاست که وقتی برای شام خوردن نمی رفتیم، میگفتند که چرا برای شام نیومدید، ما میگفتیم که اشتها نداشتیم، ولی زندانبانان رجوی میگفتند که مگه شما نمیدونید که در زمان شام، باید همه شما در سالن به اصطلاح غذا خوری باشید، چون اخبار پخش میشه و همه باید اخبار گوش کنند و به صحبت های مریم و مسعود رجوی باید گوش کنید، شما اجازه ندارید در آسایشگاه باشید، ما میگفتیم به خدا اشتها نداریم، خلاصه بعد از ورزش هم اینطوری اعصاب آدم رو خراب میکردند.

  یادمه در تیرانا یک زمین چمن در نزدیکی محل استقرار ما بود، حالا جالب اینجا بود که در زمان ورزش که همه در حال رفت و آمد بودند و محل به اندازه کافی شلوغ بود، برای رفتن به زمین چمن، ضابطه دو نفره بود و تکی نمیتونستی بری اونجا. هرچی ما میگفتیم محلی که ما میریم شلوغ هست و بچه ها در حال تردد هستند و تکی اشکالی نداره، ولی زندانبانان رجوی می گفتند، نه نباید تکی تردد کنید و در ادامه در زمین چمن می گفتند که شما اجازه ندارید با شهروندان دست بدید و حرف بزنید.

  یادمه که یکی از بچه ها از موضع انسانی خودش با شهروندان ارتباط برقرار کرده بود، ولی متاسفانه زندانبانان رجوی اون رو احضار کردند و اون رو چند ساعت، تحت بازجویی و شکنجه روحی و روانی قرار داده بودند، که تو چرا با شهروندان حرف زدی. اون میگفت بخدا فقط با اونا صحبت معمولی کردم و حالشون رو پرسیدم، ولی مگه زندانبانان رجوی قبول میکردند، هیچی خلاصه به اون گفتند که مطلقا اجازه نداری که به زمین چمن بری، و اون رو از رفتن به زمین چمن محروم کردند. از این داستان ها در ورزش زیاد داشتیم، که در این فرصت کوتاه نمی گنجه …

  بیشتر از این وقت تون رو نمیگیرم، از اینکه به حرف های یک زندانی از بند رسته از زندان رجوی در تیرانا توجه کردید یک دنیا ممنونم، منتظر نوشته های بعدی باشید…..

  با تشکر و سپاس فراوان
  علی بابایی – عضو نجات یافته از مجاهدین خلق – تیرانا

  پشت پرده

  زینال شهیدی
  لینک به منبع

  چندی پیش مقاله ای از دوستم به دستم رسید که در سایت فرقه رجوی موسوم به ایران افشاگر از جانب یک نفر به نام علی رضا زیبا یا همان نصرالله زیبا اشاره شده بود که باید تمام نفراتی که از جهنم رجوی نجات یافته اند را اعدام کرد و مثالش را هم از مقاومت فرانسه آورده بود، که الحق در خصوص خائنی مانند رجوی که نه تنها به ملت و کشور خود بلکه به پیروان صدیق و فداکار خود هم خیانت کرده است نمونه و مثال خوبی بود.

  به رجوی جنایتکار باید گفت که خیلی اشتباه کردی که این را گفتی. یک سازمان سیاسی در یک کشور اروپایی که ظاهرا مهد دمکراسی هست از این حرفهای بچه گانه نمیزند. بهتر است که فرماندهان بالا که این مقاله را نوشته اند و به نام این نفر داده اند در کارشان بیشتر دقت کنند.

  ما نجات یافتگان به تمامی اعضای گرفتار در فرقه رجوی احترام میگذاریم، چون خودمان در آن فرقه بوده ایم و میدیدیم که کسانی که در سیمای به اصطلاح آزادی صحبت می کنند یا درسایت های فرقه مطلب می نویسند تماما دیکته شده و طراحی شده است.

  مسعود رجوی را چه به مقاومت فرانسه. در مقایسه، او دقیقا همان نقش جاسوسان نازی را بازی کرده و می کند. او چرا خودش را با مقاومت قیاس میکند؟ مقاومت فرانسه مردمی و علیه متجاوز خارجی بود در حالیکه رجوی با متجاوز خارجی علیه مدافعان وطن همکاری علنی داشت.

  این مدت هر کس با خانواده خود تماس گرفت متوجه شد که مجاهدین خلق در اذهان مردم ایران به عنوان خائنین به وطن شناخته می شوند. ای کاش قدری از لاک خودتان بیرون می آمدید تا برایتان ثابت شود چقدر در داخل کشور منفور هستید.

  مسعود رجوی باید خودش را با حسن صباح و هیتلر و استالین قیاس کند و نه مقاومت. البته آنها هم وطن فروشی های رجوی را نکردند. او حتی لیاقت این را هم ندارد که اسمی از مقاومت به زبان بیاورد.

  در هر صورت مجاهدین خلق اشتباه بزرگی انجام دادند و زود دست خود را رو کردند تا ما نجات یافتگان بتوانیم به مردم و دولت اینجا بگوییم که اینها هنوز هم تروریست هستند و هنوز هم دنبال کشتار حتی اعضای خودشان می باشند، همانطور که خیلی ها را در اشرف سر به نیست کردند.

  رجوی احمق، ما را از این مقالات میترسانی، که مثلا ما به لرزه دربیاییم و دیگر افشاگری نکنیم؟ اشتباه میکنی. ما عزم جزم کرده ایم تا روزی که در آلبانی هستیم یا در هر کجای دنیا، تمام لوث و کثافات تو را افشا کنیم و به مردم خودمان بگوییم که این یک از میلیون هست که ما برای شما گفتیم.

  آن چوبه دار و آن اعدام که در آن پوستر کذایی نشانمان دادی بماند تا ببینیم سر چه کسی بالای آن میرود. ما یا رهبران فرقه ضد ملی و ضد بشری رجوی.

  آزاد شده از دست فرقه رجوی در تیرانا – زینال شهیدی

   

  مطالب مرتبط :

  نامه اعضای جدا شده به رییس جمهور آلبانی ـ توطئه فرقه مجاهدین علیه آقای احسان بیدی محکوم است

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.