• محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • ایران قلم: از پیام شادباش !! مسعود رجوی خبری نیست. چرا؟    :    با گذشت چند روز از خروج کامل اعضای مجاهدین خلق از عراق از پیام شادباش و پیروزی ، سنت همیشگی مسعود رجوی ، خبری نیست. این فاکت ها ...
 • ایران قلم:رجوی و پایان سه دهه تحلیل آبکی در عراق    :   قبل از اینکه گزارش بی طرفانه !! رادیو فردا در مورد " سه دهه حضور رسمی اعضای سازمان مجاهدین خلق در عراق پایان یافت "  را بخوانید ...
 • محمد حسین سبحانی : پرداخت بدهی ” امپریالیسم ” به مجاهدین خلق    :   اما مسئله اصلی ، خروج  مسئولین ارشد مجاهدین خلق  و احتمالا  خود مسعود رجوی  از عراق، به نظر می‌رسد هم‌اکنون در یک توافق پشت پرده با همکاری آمریکا و عربستان سعودی ...
 • ایران قلم:چرا مریم رجوی از مرده یا زنده بودن مسعود رجوی ابهام زدایی نمی کند؟    :   اما حالا کم کم آثار زهر اعلام « مرحوم » بودن مسعود رجوی بارز می‌شود و نیروهای درون تشکیلات از خود سؤال می‌کنند که واقعیت چیست ؟ آیا ...
 • جابجایی اجباری اسیران فرقه رجوی به خارج از تیرانا

  من با تمام دشواریها بالاخره از این مناسبات بسته و فرقه ای خارج شدم. خیلی از دوستان اسیرم یکی پس از دیگری این تصمیم سخت را گرفتند و در حال حاضر این روند شدت بیشتری گرفته است و به شورای مرکزی و مسئولین بالا هم سرایت کرده است. البته کار ما راحت بود چون در شهر تیرانا بودیم و نمی توانستند زیاد جلوی ما را بگیرند. با وعده و وعیدهای زیادی تلاش کردند تا ما را نگه دارند ولی ما تصمیم خودمان را گرفتیم. در این شرایط که ریزش نیرو رو به افزایش است و سران فرقه نتوانستند جلوی این ریزش را بگیرند چاره را در جابجایی و دور کردن نیروها از شهر و محدود کردن آنان در چهار دیواری و سیاج و سیم خاردار و زندان سازی و قرنطینه، درست مانند اشرف و لیبرتی، دیده اند که شاید بتوانند روند روزافزون ریزش نیرو و فروپاشی را حداقل چند صباحی به عقب بیندازند. از آنجا که نفرات اسیر و گرفتار در داخل تشکیلات تجربه اشرف و لیبرتی را هم دارند به شدت با این جابجایی مخالفند. اما سرکردگان این گروه در صدد هستند که آنها را به هر قیمتی که شده جابجا بکنند و میخواهند این کار را با اجبار و به زور و حتی با کمک گرفتن از مزدورانشان در داخل آلبانی انجام بدهند تا بتوانند نیروها را درست مثل اشرف و لیبرتی ایزوله بکنند.

  جابجایی اجباری اسیران فرقه به خارج از تیرانا + سه مطلب دیگر

  محمد هاشمی (مستعار)
  لینک به منبع

  سران مجاهدین خلق در آلبانی قصد دارند تا هرچه سریعتر تمامی نفراتی که در تیرانا هستند را به کمپی در خارج از تیرانا با کیلومترها فاصله از شهر و به مکانی در دوردست منتقل کنند. علت چیست و چرا جابجایی؟

  وقتی از اردوگاه لیبرتی در عراق به آلبانی منتقل شدم در مقری به اسم مفید در داخل شهر مستقر شدم. از همان روز اول که وضعیت و آزادی مردم را دیدم در همان لحظه احساس کردم که یک گام به آزادی نزدیکتر شدم. آن زمان تمامی فشارهای روحی و روانی این فرقه به یادم آمد و بعد از مدتی تصمیم خودم را گرفتم.

  من با تمام دشواریها بالاخره از این مناسبات بسته و فرقه ای خارج شدم. خیلی از دوستان اسیرم یکی پس از دیگری این تصمیم سخت را گرفتند و در حال حاضر این روند شدت بیشتری گرفته است و به شورای مرکزی و مسئولین بالا هم سرایت کرده است. البته کار ما راحت بود چون در شهر تیرانا بودیم و نمی توانستند زیاد جلوی ما را بگیرند. با وعده و وعیدهای زیادی تلاش کردند تا ما را نگه دارند ولی ما تصمیم خودمان را گرفتیم.

  در این شرایط که ریزش نیرو رو به افزایش است و سران فرقه نتوانستند جلوی این ریزش را بگیرند چاره را در جابجایی و دور کردن نیروها از شهر و محدود کردن آنان در چهار دیواری و سیاج و سیم خاردار و زندان سازی و قرنطینه، درست مانند اشرف و لیبرتی، دیده اند که شاید بتوانند روند روزافزون ریزش نیرو و فروپاشی را حداقل چند صباحی به عقب بیندازند.

  از آنجا که نفرات اسیر و گرفتار در داخل تشکیلات تجربه اشرف و لیبرتی را هم دارند به شدت با این جابجایی مخالفند. اما سرکردگان این گروه در صدد هستند که آنها را به هر قیمتی که شده جابجا بکنند و میخواهند این کار را با اجبار و به زور و حتی با کمک گرفتن از مزدورانشان در داخل آلبانی انجام بدهند تا بتوانند نیروها را درست مثل اشرف و لیبرتی ایزوله بکنند.

  یک نکته جالب اینکه از یکی از دوستان اسیرم که چند لحظه اتفاقی توانستم در محلی که برای خرید آمده بود با او صحبت بکنم سریعا به من گفت که گفته اند که چون ما با رفتن به اشرف جدید مخالفیم و مقاومت می کنیم قرار شده است به محل جدیدی در شهر ساحلی دورس که در نظر گرفته اند برویم که جای خیلی خوبی است. با این ترفند تلاش می کنند شاید نفرات را به شکلی راضی بکنند و وعده داده اند که در نزدیکی یک شهر تفریحی پایگاه میزنند و به این بهانه افراد را جابجا نمایند.

  آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت. الان کسی به کمتر از آزادی از چنگال خونین و زندان این گروه رضایت نمی دهد. آلبانی آخر خط و پایانی بر تشکیلات رجوی است و در آینده نزدیک ریزش بیشتری در ابعاد گسترده تری را شاهد خواهیم بود. در نتیجه دیگر وقت جابجایی های اجباری و ترفندهای کثیف رجوی به پایان رسیده است.

  جدا شده از تشکیلات رجوی در تیرانا – محمد هاشمی (مستعار)

  فریب کاریهای مریم رجوی و لانه جاسوسی در آلبانی

  مجید آتش افروز (مستعار)
  لینک به منبع

  تا چه حد دروغ و کلک برای از بند رستگان به کار میرود تا آنها را از آلبانی بیرون بکنند و راحت بتوانند خط فریب کاری خود را پیش ببرند؟ مریم رجوی به اسم حقوق بشر و مردم دوست بودن تن به هر کاری می دهد تا حتی یک نفر از نجات یافتگان هم که شده از آلبانی برود و با دروغ پردازی و این ادعا که “کمک میکنیم تا به کشور دیگری بروید” ولی با این نیرنگ نفرات را در صربستان و بوسنی و کشورهای هم جوار گرفتار می کنند تا بدون پول بمانند و بعد در نشستهای مریم رجوی برای ترساندن نفرات که بیرون نروند ساعتها سخنرانی کنند و چند سند جعلی هم نشان میدهند که بیاید ببینید که چه بلایی سر جدا شدگان آمده است. ولی پشت پرده را نمی گویند که سازمان خودش مسبب اصلی است و دست به چه کارهایی که نمیزند تا از دست این نفرات راحت بشود و دیگر نفرات سازمان کمتر در نشستهای روزانه فاکت بخوانند که جداشدگان را دیدند و لحظه داشتند و تمایل به جدا شدن دارند.

  واقعیت چیست؟ دو ماه گذشته که برای دریافت مستمری پناهندگی به دفتر سازمان مراجعه کردم خود مسئول وقت دفتر پیشنهاد کمک و رفتن به خارج از آلبانی را داد. حرفش این بود که هر طور شده با کمک سازمان از این کشور بروم. متأسفانه برخی از نجات یافتگان هنوز ذهنشان را از اسارت فرقه نجات نداده اند و همچنان به فرقه رجوی اعتماد می کنند و البته چوبش را هم می خورند.

  رجوی ملعون در خصوص نفراتی که در عراق از سازمان جدا می شدند میگفت که از پول شما چند ملیون داده ام تا آنها زندگیشان را پیش ببرند، ولی بعد من از خود همان نفرات سوال کردم که گفتند دریغ از یک دلار. به هیچ کسی پولی داده نشد، بر عکس تا می توانستند علیه آنان توطئه می کردند. درست همان خط کار را اینجا پیش میبرند که فقط فشار به نفرات بیاورند.

  اصل سخن با مریم رجوی است که دیگر دوران رجوی ها و آن دروغ پردازی ها به پایان رسیده است و حتی هواداران خارج کشور هم فرقه رجوی را شناخته اند. همه میدانند که مریم رجوی کیست و چقدر در گرفتن کرسی ریاست مشتاقانه دروغ می گوید.

  پس بدان ای مریم رجوی که نجات یافتگان حق خودشان و دیگران را از تو میگیرند. منتظر باش

  تیرانا – آلبانی

  نجات یافته از مجاهدین خلق

  مجید اتش افروز (مستعار)

  انتخاب یا انتصاب

  محمد هاشمی (مستعار)
  لینک به منبع

  در خبرهای سیمای به اصطلاح آزادی شنیدم که امروز مریم رجوی، زهرا مریخی را به عنوان مسئول اول مجاهدین خلق معرفی کرده است. نکته جالب این انتصاب این است که نوشته شده زهرا مریخی به اتفاق آرا به عنوان مسئول اول انتخاب شده است.

  انتخابات درون فرقه به چه شکلی بوده است؟ آیا رای گیری آزاد بوده است؟ آیا کاندیداهای دیگری هم بوده اند؟ آیا کاندیداها تبلیغات انتخاباتی کرده اند؟ هرگز فرقه چنین انتخاباتی را برگزار نکرده و نمیکند و نمیتواند انتخابات آزاد برگزار کند، چون شخص مورد نظر از قبل از طرف رهبر انتصاب میشود و بعد او را معرفی میکنند و بعد به دروغ میگویند که این شخص به اتفاق آرا انتخاب شده است. ولی در واقع صرفا توسط رجوی انتخاب شده است.

  یادم هست که مجاهدین خلق در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری ایران خیلی هیاهو و تبلیغات می کردند و می گفتند که انتخابات در ایران آزاد نیست و کسی شرکت نمی کند، ولی مردم ایران را روز انتخابات در صفهای طولانی در تمام شهر ها می دیدیم، در ضمن در تمام کشورهای خارجی هم مجاهدین خلق به چشم خود دیده اند که چه صفهای طولانی در کشورهای دنیا در برابر سفارت خانه ها برای انتخاب رئیس جمهور ایران بوجود آمده بود. تمام عکس و فیلمهای آن موجود است و در تلویزیون هم تمام صحنه های رای دهندگان را دیده ایم و نیازی به توضیح بیشتر نیست چون روشن و واضح است. حالا صف های رأی گیری درون فرقه رجوی به چه صورت است؟

  مریم رجوی که اینهمه میگوید انتخابات باید آزاد باشد، آیا خود این سازمان انتخاباتش را آزاد انجام داده است؟ هرگز چنین کاری نخواهد کرد. در درون فرقه رجوی فقط انتصاب صورت می گیرد و بس، و در رادیو و تلویزیون انتصاب مربوطه را انتخاب و به اتفاق آرا به خورد بیرون می دهند. من که در چندین به اصطلاح انتخابات مربوط به مسئول اول این سازمان شرکت کرده ام میدانم که انتخابات فرقه به چه شکل صورت میگیرد. الان تا حدی که خودم میدانم توضیح میدهم.

  رهبر فرقه اول یکی از زنانی که در شقاوت و شکنجه روحی و روانی نیروهای سازمان از خودشان قابلیت بالا نشان داده اند و تماما در خدمت منافع و خواستها و تمایلات او از هیچ جنایتی فروگذار نکرده اند را معرفی میکند. کاندیدای رهبر از پیش مشخص است و کسی حق ندارد کس دیگری را معرفی کند و همه می بایست اجبارا به آن یک نفر رأی بدهند. رأی دادن هم صرفا با بالا بردن دست است و شمارشی در کار نیست و نهایتا گفته میشود که به اتفاق آرا انتخاب شد.

  در آن به اصطلاح جلسه انتخابات در جمع عمومی، چند نفر از سران میایند از محاسن نفری که از قبل رهبر فرقه مشخص کرده است صحبت می کنند. ما میدانستیم که نفری که سران فرقه دارند از او تعریف و تمجید می کنند همان است که باید انتخاب شود تا مسئول اول سازمان گردد. بعد از صحبت کردن چند نفر از سران مسئول نشست میگوید آیا شما موافقید بقیه هم نمیتوانند بگویند نخیر و دستشان را بالا می برند، چون اگر کسی مخالف باشد حسابش را خواهند رسید. مخالفت یعنی نشست جمعی و مارکهایی که بعدا به او میزنند و همه نفرات لایه پایین که اکثریت نفرات این سازمان هستند برای اینکه برای خودشان دردسر درست نکنند به اجبار دستشان را بالا می برند.

  من خودم در چندین به اصطلاح انتخاب مسئول اول شرکت کردم یعنی در نشست همه مسئولینی که از طرف رجوی انتصاب شده بودند. ولی نکته خنده دار و مسخره اینجاست که میگویند انتخابات در سازمان مجاهدین خلق دمکراتیک است. این است دمکراتیک در سازمان، یعنی کسی حق ندارد خارج از خواست مریم رجوی مخالفتی بکند. این نوع دمکراسی اختراع جدید رجوی است.

  بعد از انتصاب مربوطه و برگزاری نمایش انتخابات اعلام میکنند که انتخابات انجام شد و فلانی به اتفاق آرا انتخاب شد. در صورتی که هیچ کس را وارد رای گیری مستقیم و انداختن برگه در صندوق نمیکنند. انتخابات رجوی و مجاهدین خلق به این شکل است. البته من فقط برای اینکه حوصله خوانندگان سر نرود مجبور بودم که خیلی کوتاه بنویسم. دیکتاتوری در فرقه رجوی خودش داستان طولانی دارد که در این مجال نمی گنجد.

  رها شده از تشکیلات رجوی، تیرانا، محمد هاشمی (مستعار)

  مسعود رجوی شیاد و کلاش

  زینال شهیدی (مستعار)
  لینک به منبع

  سلام عرض میکنم خدمت عزیزان، میخواستم یک نمونه از دروغها و کلاشی های مسعود رجوی رهبر فرقه را برایتان بازگو کنم. اول اینکه هر دفعه که رهبر فرقه نشست میگذاشت، چه صوتی و چه نوشتاری (تصویر که اصلا نداشت)، همیشه نفراتی از قبل آماده همراهی و پاسخگویی بودند که بگویند تمام حرفهای رهبر فرقه درست است. نفراتی که خودشان از فرماندهان بالا بودند که از قبل دستچین شده بودند واصلا اجازه نمیدادند که یک نفر بخواهد مشکل یا تضادی را مطرح کند.

  تمام سؤالات و مشکلات نفرات خیلی ساده بود و این بود که چه موقع رژیم ایران را سرنگون میکنیم. البته خود رجوی هم میدانست که این سؤال اساسا بخاطر اینست که کی از شر پادگان اشرف راحت می شوند و همیشه این رجوی کلاش با بحثهایی که میکرد سعی داشت که آدمها را به یک طوری سرشان را شیره بمالد و از سؤال اصلی منحرف کند.

  نفرات اکثرا برای حرفهای او پشیزی ارزش قائل نبودند، ولی جرات مطرح کردن آن را نداشتند یا اگر هم مطرح میکردند با جواب بغایت بچه گانه نفر را مجبور به سکوت میکردند، و فرماندهانی هم که از قبل آماده بودند همش در وصف و بزرگی او صحبت میکردند و حرفهای او را تایید میکردند.

  یاد شعرای پادشاهانی که در کتابها خوانده بودم که در مدح پادشاه شعر می گفتند و کاسه لیسی میکردند و پادشاه هم کیسه پولی به آنها میداد افتادم. حال اینجا کیسه پولی در میان نبود، بلکه کرسی و درجه و مختصر امکانات بالاتر در میان بود. ای کاش بودید و جوابهای رهبر فرقه که از قبل آماده کرده بود را گوش می دادید و می فهمیدید که شیاد و کلاش و دجال واقعی این است.

  یادم هست که در یک نشست بود و دیگر نمیتوانست سوالات را جواب بدهد. اگر اشتباه نکنم در سال ۱۳۸۷ بود. یک موضوعی را مطرح کرد و آن این بود که یک ساحر و یک جادوگر روسی که خیلی مردم روسیه او را قبول دارند در مورد آینده ایران گفته که دو سال دیگر دولت ایران به دست نیروهایی سرنگون خواهند شد که رئیس جمهورش یک زن است. متاسفانه همه شروع به دست زدن و شور و شوق کردند، که من و خیلی از نفرات برای این افراد که از ندانم کاری یا از روی اجبار دست میزدند افسوس میخوردیم که چرا برای این کلاش و فریبکار دست میزنید.

  راستی چرا نمی گویید که بجای این مزخرفات جواب سوال ما را بده. این شده بود ورد زبان خیلی هایی که خیلی خوش باور بودند و می گفتند که ما دوسال دیگر در ایران هستیم. دو سال هم گذشت و آب از آب تکان نخورد. این شده بود تکه انداختن من و برخی دیگر به افراد که چه شد قرار بود که ایران باشیم، و مسئولین که هیچ جوابی نداشتند میگفتند رهبری هم از یک نفر شنیده بود و آن را مطرح کرد، همین دلیل نمیشود که درست باشد.

  این خاطره ای بود که میخواستم از رهبری فرقه، که خودش را اعلم میداند، برایتان بگویم که او که نمی توانست سوالات خیلی از نفرات را پاسخ بدهد به یک نحوی از جواب دادن طفره میرفت و یک نمونه اش هم این بود.

  یکی از جداشده گان فرقه رجوی در تیرانا – آلبانی – زینال شهیدی

  مطالب مرتبط :

  حسین نژاد: شوی انتصاب شخص چهارم به عنوان «مسئول اول»!! – سیلی فرقۀ رجوی …

  سرپیچی کردم و به خانواده ها سنگ نزدم. خاطراتی از تشکیلات مجاهدین (۲)   پیوند رهایی، نوزدهم سپتامبر ۲۰۱۷:…  شخص فرمانده ظلع بر سرم فریاد کشید: تو که با فلاخن نقطه میزنی چرا اینها را نمیزنی؟! من ناخوداگاه بدنم لرزید و یخ کردم و گفتم من سنگ نمی اندازم هر چه اصرار کرد سنگ نینداختم چون چهرۀ چروکیدۀ آن پیرمردان و پیره زنان معصوم و مظلوم ... مطلب کامل

  حسین نژاد: شوی انتصاب شخص چهارم به عنوان «مسئول اول»!! – سیلی فرقۀ رجوی …

  بیماری وانتقال به پشتیبانی علی شیرزاد، فریاد آزادی، نوزدهم سپتامبر ۲۰۱۷:… دوم نوشتم ازاین ببعد ما درعراق هم نظامی وهم سیاسی قفل وکاری نمیتونیم بکنیم . چون راه جنگ بسته وبا اوردن نمونه حرفهای امریکایی ها درباره صدام که درایران شنیده بودم نتیجه گرفتم که درنهایت امریکا صدام راسرنگون وما ضررمیکنیم . بهترین راه برای ما این است تا دیرنشده خودرا ... مطلب کامل

  حسین نژاد: شوی انتصاب شخص چهارم به عنوان «مسئول اول»!! – سیلی فرقۀ رجوی …

  مصاحبه آقای منوچهر عبدی از گفتاری به نوشتاری تبدیل شده است قسمت دوم  فریاد آزادی، نوزدهم سپتامبر ۲۰۱۷:…بطور مطلق تماس گرفتن با فرد جدا شده مرزسرخ بود یعنی اینکه شما به هیچ عنوان حق نداشتی بله همین بدگویی ها را می کردند که اینها یک تعدادشون معتاد و کارتن خواب شدن یک تعدادشون توسط باندهای مافیایی درآلبانی عضوگیری شدن ، یک تعدادشون هم برای دولت ... مطلب کامل

  حسین نژاد: شوی انتصاب شخص چهارم به عنوان «مسئول اول»!! – سیلی فرقۀ رجوی …

    رهبری مجاهدین، جهت بدهکار کردن نیروها، تمامی تخصص و دستاوردهای مادی و معنوی آنان منجمله انگیزه و زندان و دانش سیاسی و نظامی، را به سخره گرفته و هر آنچه نقاظ قوت شان بود را با شماتت و تحقیر و فشار به نقاط ضعف شان بدل کرده و از نو و پس از تحقیر و تنبیه نیروها و به بهانه تسریع مبارزه و ماندگاری شان، ارزشها و ... مطلب کامل

  حسین نژاد: شوی انتصاب شخص چهارم به عنوان «مسئول اول»!! – سیلی فرقۀ رجوی …

  آیا فریاد رسی هست؟ + دو مطلب دیگر از بنیاد سحر بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، هجدهم سپتامبر ۲۰۱۷:… مشکل الف. میم. در همان زمان از طرف دوستان وی به مسئولین فرقه رجوی هم گفته شد و در خواست کمک گردید اما فرقه با اعلام اینکه “مگر اینجا سازمان خیریه است”، کسی را که همه عمر خود را صرف این فرقه و رهبر ... مطلب کامل

  حسین نژاد: شوی انتصاب شخص چهارم به عنوان «مسئول اول»!! – سیلی فرقۀ رجوی …

  نامه ای به ساکنان کمپ تیرانا  علی جهانی، وبلاگ آیینه، هجدهم سپتامبر ۲۰۱۷:…  سران فرقه سعی دارند با انتقال شما از کمپ تیرانا به یک محل دور افتاده اشرف دیگری را برای نگه داشتن شما در تشکیلات پوسیده شان؛ این تشکیلات قرون وسطایی را چند صباحی بیشتر حفظ کنند. اما واقعیت این است که دیگر نه شرایط سیاسی و جغرافیایی ... مطلب کامل

  حسین نژاد: شوی انتصاب شخص چهارم به عنوان «مسئول اول»!! – سیلی فرقۀ رجوی …

  دست و پا زدنهای بیهوده مریم قجر داعشی در باتلاق آلبانی   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هجدهم سپتامبر ۲۰۱۷:… این شیوه شناخته شده برای ما که بیست سال در تشیکیلات این فرقه مافیائی بودیم کاملا شناخته شده است . این شیوه کلاشی و شیادی از زمان ان مرحوم روح پلید مفقود القبر ( رجوی داعشی ) در عراق ... مطلب کامل

  حسین نژاد: شوی انتصاب شخص چهارم به عنوان «مسئول اول»!! – سیلی فرقۀ رجوی …

  دروغگویی این مرید دیر سال رجوی!  صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، هجدهم سپتامبر ۲۰۱۷:…  این جمع بسیار اندک و درحاشیه قرار گرفته کیانند؟ به شخص بنده که برسیم ، درجوابت عرض می شود که من هرگز شاهد اقبال داخلی از شما نبوده ام که مثلا دچار حسادت گردم! اقبال خارجی تان البته که نشانه های مهمی مانند خیانت به منافع ملی ودریوزگی درمقابل هارترین ومرتجع ترین را نشان میدهد و …  https://www.youtube.com/watch?v=_DHChhQwo5Q http://iran-interlink.org دروغگویی این مرید دیر سال رجوی! ۲۷/۰۶/۱۳۹۶ ” درد دلی با مجاهد “ نام نوشته ایست منتسب به پرویز خزائی که  نوشته اش نشان می دهد که هرچه پیرتر میشود ، خرف تر ودورغگو تر جلوه میکند! او مینویسد : ” آری ای مجاهد!، مسعود تو، در زمانیکه بسیاری بسیار، حتی توده ای ها، عکس امام را در ماه بر پشت بامها به نظاره ایستاده بودند- در قم به خمینی نه بزرگی گفت …”. قسمت اول ادعا بقدر کافی دروغ است و احتیاجی بدلیل تراشی در تکذیب آن وجود ندارد! به قسمت دوم که میرسیم ، یاد خاطره ی یکی از شاهدان زنده را که دراینترنت منتشر شده میافتم که طرف بعنوان خبرنگار دراتاق همجوار محل این ملاقات منتظر نوبت بوده وبا گوش خود شنیده بود که رجوی ازامام خمینی درخواست میکرده که بشرط تحویل انحصاری دولت بدست رجوی وراندن هواداران سایر جریانات سیاسی از دوایر دولتی، او متقابلا میلشیای خود را تحت امر امام خمینی قرار خواهد داد واورا بعنوان پدر معنوی سازمان خواهد پذیرفت که مقبول نیافتاده بود وسایر قضایا … دراصل رجوی بعنوان یک خود شیفته ، انحصار طلب علاج ناپذیر وماکیاولیست تمام قد ، ازهمان روزهای اولیه ی انقلاب قصد سرکوب تمامی جریانات سیاسی کشور را داشت وبهتر میدانست این عمل را بدست بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران انجام دهد! درادامه ی این دروغ گویی های بی شرمانه آمده است : ” ای مجاهد! آیا لازم است که من شرح این داستان بزرگ تاریخی، از قم و امجدیه به بعد، را در این نوشته تکرار کنم؟ نه! به همین بسنده میکنم، چون جزء جزء این داستان پرافتخار پنچ دهه تاریخ ایران زمین، سرزمین محبوب و معشوق ما، در سینه هر هم میهن آگاه ثبت و ضبط است “. اگر ازترقه بازی های سازمان از سال ۱۳۵۰تا ۵۴ ، صرفنظر کنیم یا حتی آنها را بحساب افتخارات سازمان درج کنیم ، آنچه از این جریان استحاله شده وبه صفوف دشمنان مردم پیوسته در سینه ی مردم میماند ، چیزی جز خیانت وکینه ورزی نیست وتو هموطن ره گم کرده ای که این گم کردن تبدیل به خیانت واضح ومهمی شده ، بازهم داری دروغ میگویی! همچنین است : مطلب کامل

  حسین نژاد: شوی انتصاب شخص چهارم به عنوان «مسئول اول»!! – سیلی فرقۀ رجوی …

  متن کوتاه فوق که ازاینترنت دریافت شده ، بدرستی روند امور مربوطه را نشان میدهد . براستی هم مردم اطلاع چندانی ازآن نیافتند تا  بهتربدانند که برجام تنها مربوط به آمریکا نیست که هر بلایی خواست سرش بیآورد وآگاه گردند که تبلیغات جهنمی رسانه های غرب ، جنبه ی روانی قضیه را – که مردم را مایوس نمایند - بیشتر ازهمه چیز مد نظر قرار دارند! باند رجوی ... مطلب کامل

  حسین نژاد: شوی انتصاب شخص چهارم به عنوان «مسئول اول»!! – سیلی فرقۀ رجوی …

  جرم نابخشودنی تماس با خانواده بعد از فوت پدر!! خاطراتی از تشکیلات مجاهدین   پیوند رهایی، هفدهم سپتامبر ۲۰۱۷:… از اتاق آمدم بیرون رفتم داخل یکی از حمام ها ساعتها با خودم گریه می کردم که در این عصر ارتباطات من باید هزار التماس بکنم که برای فوت پدرم بروم زنگی به خانواده بزنم و خبری از وضعیت بازماندگان و دیگر اعضای خانواده بگیرم و تسلیتی بگویم ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2017 ايران قلم. محفوظ است.