• محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • ایران قلم: از پیام شادباش !! مسعود رجوی خبری نیست. چرا؟    :    با گذشت چند روز از خروج کامل اعضای مجاهدین خلق از عراق از پیام شادباش و پیروزی ، سنت همیشگی مسعود رجوی ، خبری نیست. این فاکت ها ...
 • محمد رزاقی: دخیل بستن مریم قجر داعشی به افراد معلوم الحال!

  دخیل بستن مریم قجر داعشی به افراد معلوم الحال! 

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هجدهم دسامبر ۲۰۱۷:… برای اطلاع هموطنان عزیز برسانم که این روزها وضع مریم قجر داعشی اصلآ خوب نیست ! با پوزش از همه هموطنان و خواننده گان باید اشاره مختصری به گذشته بکنم تا اوضاع خراب مریم قجر داعشی بیشتر مشخص شود . سال ۷۴ رجوی داعشی با برگزاری نستهای موسوم به حوض می گفت : تعریف هوادار … 

   

  لینک به منبع

  دخیل بستن مریم قجر داعشی به افراد معلوم الحال! (۱ )

  برای اطلاع هموطنان عزیز برسانم که این روزها وضع مریم قجر داعشی اصلآ خوب نیست !

  با پوزش از همه هموطنان و خواننده گان باید اشاره مختصری به گذشته بکنم تا اوضاع خراب مریم قجر داعشی بیشتر مشخص شود .

  سال ۷۴ رجوی داعشی با برگزاری نستهای موسوم به حوض می گفت :

  تعریف هوادار از زبان رجوی : کسانی که در خارجه و حتا در داخل ایران ادعای هواداری دارند مثل بختک هستند که با دیدن این افراد کسان دیگر که انگیزه مبارزای دارند به سازما ن نمی پیوندند چون در ذهن خود می گویند اگر سازمان خوب هست پس چرا این هواداران و حتا زندانیان سابق نمی پیوندند بس مثل بختک می باشند !

  هواداران خارج کشوری هم بختک هستند هم زالو هم قورمساق چون اینها از خون و رنج مجاهدین پناهندگی گرفته اند در انجمنها می خورند و می نوشند حتا بعضی ها حقوق ماهانه هم می گیرند  !

  از خبرهای درونی تا واکنشهای سایتهای فرقه رجوی  و برگزاری نشستهای مختلف توسط شخص مریم قجر برای اعضاء نگون بخت در البانی باید بگویم حال و هوای تشکیلات به گل نشسته رجوی داعشی آنقدر بهم ریخته ؛ آشفته هست که مریم قجرداعشی با فریب و شارلاتان بازی و با وعده های سر خرمن اعضاء نگون بخت به اسارتگاه جدید در آلبانی روانه کرده و به عده ای که نخواسته اند به اسارتگاه جدید بروند به بعضی از ان افراد بر اساس سابقه و مقدار اطلاعاتی که از جنایات و عملیتهای تروریستی و … دارند باج می دهد و یک عده دیگر را هم با گروگان گرفتن و سوء استفاده از نبود امکانات مالی و استقراری؛ حقوقی و …  در البانی بر اساس نیاز موضوع و زمان مشخص مثل عنتر به بازی بگیرد  .

  در هفته گذشته بعد ازانتشار اولین نوشته و نوار ویدئوئی اقای سیامک نادری و افشاء جنایات شخص رجوی و …. سران فرقه شتابان و برسرکوبان در سایت افشاگرخود که معروف به سایت فحاشگرو دروغ پرداز هست اقدام به درج اطلاعیه ۲ عنصر معلوم الحالی کرده که من شخصآ سالها با این ۲ عنصر معلوم الحال در یک قرارگاه بودم و از نزدیک شناخت کافی از شخصیت؛ ماهیت و عملکردشان در داخل مناسبات فرقه را دارم .

  مریم قجر داعشی از ترس افشاگری جدا شده ها این روزها به شیوه  مافیائی و در اوج سر درگمی و پریشانی با یک لگد به گور رجوی روح پلید  از جدا شده هائی که هنوزعنتر وار به خاطر دریافت  چند صد دلاربرای رجوی پشتک وارونه می زنند تحت نام هواردار نامه درج می کند . خخ

  اما در مورد این ۲ شخص که گفتم بطور کامل شناخت دارم :

  در هفته گذشته سایت فرقه رجوی داعشی  از احمد تاجگردان و فرامرز حبیبی برعلیه اقای سیامک نادری نوشته شده بود که نوشته هر۲ نفر به قول معروف کپی برابر اصل بوده ( هوادار مجاهدین ) !

  اما این افراد چه کسانی هستند و برای چه بر علیه اقای سیامک نادری اقدام به نوشتن در سایتهای فرقه رجوی اقدام کرده اند ؟

  البته نا گفته نماند اینجا من از طرف اقای سیامک نادری جواب مریم قجر داعشی یا مفلوک هایی که به اسم هوادار خودر را قالب می کنند  جواب نمی دهم بلکه قصدم نشان دادن درماندگی و به گل نشستن تشکیلات فرقه گرایانه مریم قجر و به قول و تعریف شخص رجوی از هوادار مجاهدین  معرفی چند بختک ؛ زالو ؛ قورمساق و … می باشد .

  ــ احمد تاجگردان :

  احمد تاجگردان یکی از فرمانده هان تیمهای عملیاتی و تروریستی فرقه رجوی می باشد که تمامی اموزشهای تروریستی ؛ بمب سازی ؛ ادم کشی بدون سلاح و … را در نزد فدائیان و گارد جمهوری صدا م ملعون گذرانده و یکی از همدوره و هم یگانی  تروریست و ادمکشی بنام مهران کاکاوند می باشد که در گذشته همین شخص ( مهران کاکاوند ) یک عمل نا موفق تروریستی در مرکز پاریس روی اقای منصور نظری داشتند که پرونده این عمل تروریستی در نزد پلیس پاریس باز می باشد .

  از انجا که این شخص اموزش ساختن انواع بمب و کار گذاری انها را نزد فدائیان و گارد جمهوری صدام ملعون گذرانده به عنوان مربی هم در اردوگاه اهدائی صدام ملعون به رجوی داعشی ( اردوگاه جلولا به اسم انزلی ) مشغول بود .

  همچنین احمد تاجگردان یکی از افراد مورد اعتماد رجوی روح پلید بود که در سرکوب و حذف اعضاء ناراضی نقش مستقیم داشت و از اعضاء تیم مخفی ( تیم حذف ) قرارگاه ۲ به فرماندهی مژگان پارسائی بود .

  احمد تاجگردان علاوه بر شرکت در عملیاتهای تروریستی و کشتن مردم بی گناه و مرز بانان و چوپانان مرزی در حذف اعضاء ناراضی و رها کردن انها در میدانهای مین بین ایران و عراق هم شرکت مستقیم داشته است .

  از جمله اعضائی ناراضی  که در میدانهای مین عراق از قرارگاه ۲ برده شدند محمد رضا پیر نظر؛ عبدالله نیک بخت تبریزی بودند که توسط تیم حذفی قرارگاه ۲ ( بهمن برومند با نام مستعار ناجی ؛ علی اکبر انباز با نام مستعار یوسف ؛ طاهر سعیدی بعنوان تیم حفاظت مریم قجر در اور سوراواز اردوگاه رجوی داعشی مستقر می باشد ؛ احمد تاجگردان ) به مرز ایران و عراق برده شدند .

  محمد رضا پیر نظر در میدان مین بین ایران و عراق در مرز خسروی رها شد . اما عبدالله نیک بخت تبریزی وقتی متوجه توطئه حذف خود می شود از رفتن به میدان مین خود داری می کند .

   از انجا که احمد تاجگردان دارای اسرار فرقه می باشد و خود نیز در خیلی از جنایات رجوی داعشی در عراق دست داشته به همین خاطر به دستور شخص مریم قجر و مهدی ابریشمچی زن فروش درتیرانا برای وی یک خانه مستقل گرفته می شود و پول خرید تمامی امکانات و…. از طرف فرقه رجوی پرداخت می شود و حقوق ماهیانه وی بیشتر از افراد دیگر از طرف فرقه رجوی پرداخت می شود .

   نامه دیگری که در سایت فرقه رجوی بعنوان جدا شده اما هوادار سازمان مجاهیدن درج شده فرامرز حبیبی می باشد .

  این شخص در شارلاتان بازی ؛ دروغگوئی؛ حقه بازی پفیوزی به واقع هم ردیف شخص رجوی داعشی می باشد من چند سال با این شخص در یک قرارگاه و حتا چند سال هم در یگان (ترابری ) یکجا بودیم .

   فرامرز حبیبی صدها بار نزد من به شخص رجوی و مریم قجر و حتا به زنان فرقه فحشهای ناموسی می داد و بارها در مورد وضعیت بد اخلاقی زنانی که یک زمانی فرمانده وی در یگان زرهی بودند می گفت وادعا داشت دهها بار شخصا شاهد رفتارهای غیر اخلاقی و سوء استفاده جنسی علی اکبر انباز ( یوسف ) از اعضاء  کم سن که ان زمان میلشیا گفته می شد بوده ؛ حتا در مورد خفت گیری پسر یکی از سران فرقه توسط رضا آ ــ در بالای کیوسک نگهبانی پشت بام مرده شورخانه را برای اولین بار این شخص برای من تعریف کرد که بعد ها خبر ان در بین اعضاء در اردوگاه جلولا پخش شد .

  وقتی خبر دستگیری مریم قجر در اردوگاه بد نام اشرف به اعضاء گفته شد و روز بعد هم خبرها از تلویزیون  مدار بسته  برای اعضاء پخش می شد دقیقا یادم هست وقتی در بیرون از سالن داشتم سیگار می کیدم  همین شخص نزدیک شد و  می گفت این بی ناموسها ما را وسط بیابانها زیر بمباران و … ول کرده اند خودشان به کسی نگفته قبل از بمباران به اروپا فرار کرده اند و با فحشهای انچنانی به رجوی و مریم قجرو مهدی ابریشمچی و …. در بیرون سالن مشغول قدم زدن شد از انجا که شخصا ادم فروشی و گزارش نویسی بر علیه اعضاء هیچ وقت در مرام و مسلک ام نبوده هیچ وقت حرفها و یا فحشها و … این فرد به مسئولین سازمان گزارش نکردم و یقین می گویم اگر هر یک از فحشها و یا مسائلی که در مورد شخص رجوی و مریم قجر و یا سران فرقه را حتا بصورت شفاهی به سران فرقه می گفتم تکه بزرگش گوشش بود ولی من هیچ وقت این کار نکردم اما وقتی در زندان تیف ساخته رجوی و جنایتکاران جنگی امریکائی بودم نفراتی که بعد از فرار ما به تیف امدند می گفتند بعد از فرار شما بارها نست گذاشتند و هر بار هم این مردک در خواست کرده بود بیاد تیف و من  به خاطر فرار از چنگال رجوی داعشی ترور کند !

  واقعیت اینکه ان روزها  در زندان تیف خیلی منتظر بودم این فرد برای کشتن من . ولی این مردک مایه  و خ…. ای نداشت . همیشه با دورغ و دغل بازی عننتر گونه  و گزارشهای دروغ در مورد دیگران ( دیگران را نردبان ترقی خود می کرد ) روزگار خود را در تکشیلات فرقه رجوی سپری می کرد .

  حرفم با این افراد که در ظاهر از رجوی جد اشده اند ولی با چنگ انداختن به جد اشده هائی که جنایات و فحشا ؛ رجوی را افشا می کنند بخواهند از قربانیان فرقه رجوی داعشی برای خود نردبان ترقی و یا نوشتن مزخرفات و دروغ و دغل امرار معاش بکنند این یکی را اشتباه کرده اید . اینجا نه تششکیلات فرقه رجوی و نه نشستهای چاله میدانی که رجوی برای سر کوب اعضاء بر پا می کرد و سوژه های نشست مجبور بودند در مقابل فحشها و یا مشت هایی که بر سرشان کوبیده می شد سکوت کنند نه عزیز دل برادر دنیای ازاد با درون تشکیلات فرقه گرایانه رجوی اشتباه گرفته اید  . افرادی مثل این مردک یا علی بخش افریننده ( رضا گوران نفوذی ) که به دروغ و یاوه گوئی خودش را سیاسی و حتا ضد امپریالیست جا زده  و یا اسیر جنگی بد نام مثل عابدین جانباز که در اردوگاههای اسیر جنگی عراق مشغول خدمات رسانی به برادران قزوینی و حتا سربازان قزوینی عراقی  بوده و یا مثل رضا خفت گیر بچه باز  و … بخواهید برای دریافت چند صد دلار و یا حتا چند هزار دلار عنتر بازی در بیاورید بدانید پته همه تان را روی اب خواهم ریخت . بدون تعارف و در ادامه این مطلب خواهید دید .

  به مریم قجر داعشی هم می گویم از دخیل بستن به افراد معلوم الحال مشخص که وضعت خیلی خرابتر از ان هست که من و ما فکر می کنیم .

  وقتی لگد زدن شخص مریم قجر به گور رجوی می بینم و اینکه در سایتهایش از افراد معلوم الحال بعنوان هوادار نامه درج می کند به قول معروف معلوم می شود وضع خراب سیدی … البته این را در اردوگاه بد نام اشرف زمانی که هنوز رجوی داعشی در سوراخ موش  زنده بود و از سوراخ موش پیام می داد بعد از خواندن پیام یا برگزاری نشست توسط سران فرقه برای مسخره کردن به گونه ای که اسم رجوی بیان نشود می گفتم : وضع خراب سیدی .

  حالا برای مریم قجر باید بگویم : وضع خراب سیده …..

  به قدری خراب که مریم قجر دست به دامن یک مشت نفوذی ؛ اسیر جنگی اردوگاههای صدام ملعون  و کسانی که در جنایات رجوی شریک بودند مجبور شده  باج بدهد . مطمئنم وقتی مریم قجر برای این افراد معلوم الحال پول میدهد و یا خانه امکانات تهیه می کند به زودی مجبور خواهد شد برای حق السکوت دادن به اعضائی که جد امی شوند حتا دامن پائین بکشد و یا سران فرقه شلوار خود را پائین بکشد . دیر یا زود دارد اما سوخت و سوز ندارد ….

  ادامه دارد ….

  پاریس : محمد رزاقی

  مطالب مرتبط :

  غلامعلی میرزایی:برای آنانی که هنوز سازمان مجاهدین خلق را نمی شناسند ـ قسمت اول

  خوش رقصی فرقه تروریستی رجوی برای آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه علی جهانی، وبلاگ آیینه، هجدهم نوامبر ۲۰۱۸:… همانطور که همه شما در جریان هستید سیاست های جنگ طلبانه تحریم‌های اقتصادی  دولت ترامپ رئیس جمهور آمریکا علیه مردم ایران شکست خورده است و راه بجایی نبرده است . ولی مضحک تر از این خوش رقصی سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده ... مطلب کامل

  از پاریس تا برلین؛ پیاده‌روی هزار کیلومتری فیلمساز آلمانی به نفع کودکان پناهجو

  این فیلمساز آلمانی حدود شش هفته پیش تصمیم گرفت با پای پیاده مسیر پاریس تا برلین را طی کند؛ ایده‌ای که می‌گوید در ابتدا حتی برخی با تمسخر به آن واکنش نشان می‌دادند. این بار اما تصمیم عملی شد. ریشترز از ۲۵ آبان‌ماه از پایتخت فرانسه به راه افتاده و پس از ۲۸ توقف در ۲۸ شهر در برابر دروازه براندنبورگ در برلین سفر خود را به ... مطلب کامل

  غلامعلی میرزایی:برای آنانی که هنوز سازمان مجاهدین خلق را نمی شناسند ـ قسمت اول

  در یک مرخصی چند ساعته برای آماده کردن الزامات مانور به شهر آمدیم وهر کس رفت شهر خودش .من بعد از 23 روز برگشتم . رکن دو ارتش در واقع همان اطلاعات ارتش مرا احضار کرد و سوال وجواب شروع شد. کجا بودی؟ چرا رفتی؟ این اغتشاش در ارتش محسوب میشه و.... گفتم تنها رفتم پدرم مریض بوده شش ماه بوده مرخصی نرفتم. با همه تفاصیل گفت که ... مطلب کامل

  غلامعلی میرزایی:برای آنانی که هنوز سازمان مجاهدین خلق را نمی شناسند ـ قسمت اول

  ترامپ از اکتبر 2017 مکررا عنوان کرده بود که از این قرارداد خارج خواهد شد و آن را لغو خواهد کرد. تنها چهار هفته پس از برگماری بولتون به سمت مشاور امنیت ملی این گام عملا برداشته شد. گام بعدی کدام خواهد بود؟ بولتون زمانی نوشته بود:" هدف ما باید تغییر رژیم در ایران باشد". و ادامه داده بود: "برای متوقف کردن بمب، ... مطلب کامل

  غلامعلی میرزایی:برای آنانی که هنوز سازمان مجاهدین خلق را نمی شناسند ـ قسمت اول

   ۲،۳۰۰ هوادار میانسال و پیر آنها نیز در اردوگاهی در آلبانی در حقیقت زندان هستند، و فرقه بولتون و تیم او را متقأعد کرده است که اینها یک نیروی زبده نظامی هستند که آماده انتقال به ایران برای جنگیدن هستند، در حالیکه نه تنها اینها میانسال و پیر هستند، بلکه بسیاری از آنها به زور در آنجا نگهداری میشوند . همانطور که آقای پال پیلار که برای ... مطلب کامل

  ابراهیم خدابنده: اوضاع و احوال اخیر حامیان فرقه رجوی

  حامیان فرقه رجوی باید که از جنس خود مسعود رجوی باشند و البته باید همیشه بازنده و رسوا گردند. از سرنوشت شوم صدام حسین تنها حامی دولتی رجوی گرفته تا حذف پائولو کازاکا نماینده پارلمان اروپا که در قرارگاه اشرف رقصید و بسیاری دیگر همچون آنان که هیچ طرفی از حمایت از رجوی و دشمنی با ایران و ایرانی نبستند و همچون خود مسعود رجوی به شکل ... مطلب کامل

  ابراهیم خدابنده: اوضاع و احوال اخیر حامیان فرقه رجوی

  پیش از مرکل، امانوئل مکرون، رئیس‌جمهوری فرانسه با اشاره به خطرهای فزاینده خواستار چنین ارتشی شده بود. او در این راستا به خطر از جانب روسیه، حمله‌ها و نفوذ سایبری، دخالت خارجی در روند انتخاباتی و تصمیم رئیس‌جمهوری ایالات متحده برای خروج از پیمان موشکی ۱۹۸۷ با روسیه اشاره کرده بود. دونالد ترامپ در یک پیام توئیتری به امانوئل مکرون تاخت و ایده‌ی تشکیل ارتش اروپایی ... مطلب کامل

  حسن حیرانی:هیچ آرایشی شخصیت زشت رجوی را نمی پوشاند

  آیا به کشتن دادن افراد دراشرف که خود ما زمانی آلت دست شما بودیم وبه دستور تشكيلاتي عراقی ها را تحریک می‌کردیم که شلیک کنند و بالطبع نفرات کشته شوند آیا اینها اعدام نیست؟ آیا نفراتی که به دلیل اهمال های پزشکی و بعضاً تبعیض آمیز شما در رسیدگی به آنها فوت شدند یا نقص عضو شدند آیا اینها اعدام نیست؟ اما روي سخن من در اينجا بيشتر ... مطلب کامل

  تنش در یک رابطه عاشقانه!

  وی ادامه داد: «اینکه برخی معتقدند رابطه میان آمریکا و کره دچار تنش شده، اصلا درست نیست. زیرا حالت تنش در اصول بین‌المللی تعریف خاص خود را دارد و هیچ شواهدی مبنی بر بروز تنش دوباره میان دو کشور دیده نمی‌شود. هرآنچه شاهد هستیم صرفا ترفند‌های مذاکره است که طرفین معمولا از آن استفاده می‌کنند. موضوع این است که آمریکا به دنبال آن است ... مطلب کامل

  تنش در یک رابطه عاشقانه!

  دغلبازى و سوء استفاده رجوى از شرایط تحریم ایران عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، سیزدهم نوامبر ۲۰۱۸:… فرقه تبهکار و خود فروش رجوى، با سوء استفاده از شرایط سخت اقتصادى و تحمیلى بر مردم ایران، به صورت شیادانه اى می خواهد اولا افکار اسیران در بندش را مثل گذشته به سرنگونى دروغین مشغول نماید و ذهن آن ها را به این مشغولیت دهد ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -