• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • جواد فیروزمند: ظهور مسعود رجوی و فرصت طلبی مجاهدین از مطالبات مردم

  حافظه تاریخی مردم ایران، خانواده های داغدار، نقض حقوق بشراعضای جداشده و قربانیان فرقه رجوی پاک شدنی نیست. سخن دراین باره بسیار ودردناک است. با اینحال جناب رجوی، اگر بقول ترکی الفیصل مرده اید و به کار آخرت مشغولید، به اموراهل دنیا کارتان نباشد. اما اگر زنده اید و از دنیا کام می گیرید، بهتر است هیچ غلطی نکنید. یعنی مزاحمتی برای مردم ایران فراهم نسازید. عاملی برای فشار مضاعف و سرکوب همین مردم نباشید. همان به که درغیبت به رتق و فتق امور زنان حرمسرایتان بپردازید، تا برای یک بارهم که شده، مردم دردمند و زحمتکش ایران فارغ از هیاهو و تبلیغات مسموم به حقوق وخواسته های عدالت طلبانه خود برسند!

  ظهور مسعود رجوی و فرصت طلبی مجاهدین از مطالبات مردم

   جواد فیروزمند، آریا ایران، دوم ژانویه ۲۰۱۸

  لینک به منبع

  ظهور مسعود رجوی و فرصت طلبی مجاهدین از مطالبات مردم

  اعتراضات و تظاهرات عدالت جویانه مردمی در شهرهای ایران، از هفتم دی ماه ۱۳۹۶ برابر با ۲۸ دسامبر ۲۰۱۷ از مشهد آغاز شد. و پس از آن به برخی دیگر از شهرها گسترش پیدا کرد. هدف اولیه و اصلی معترضین؛ گرانی افسار گسیخته، مشکلات معیشتی، بیکاری و فساد در جامعه بوده است.

  چیزی که برخلاف وعده های انتخاباتی دولت حسن روحانی، در چند سال گذشته تحقق نیافته، مسائل حاد اقتصادی و فرهنگی جامعه حل و فصل نگردیده و درد و رنج قشر زحمتکش مردم ایران فروکش نکرده است.

  اکثریت قریب به اتفاق معترضین را مردم زحمتکشی تشکیل می دادند که برای تحقق عدالت در جامعه بپا خواسته بودند. در این میان روز یکشنبه ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷، دانشجویان بسیجی نیز در دانشگاه تهران به تظاهرات پرداخته و علیه دولت روحانی شعار دادند.

  تصویری از تجمع دانشجویان و اعضای پایگاه های بسیج در دانشگاه تهران علیه دولت حسن روحانی

  تصویری از تجمع دانشجویان و اعضای پایگاه های بسیج در دانشگاه تهران علیه دولت حسن روحانی

   با اینحال، نزدیک به دو روز پس از شروع اعتراضات خیابانی که اساسا وابسته به هیچ حزب، گروه و سازمانی در داخل و خارج ایران نیستند، سروکله مسعود رجوی رهبر فراری مجاهدین با چند اطلاعیه بدون امضاء در وب سایت رسمی سازمان پیدا شد.

  کسی که خبر مرگش را ترکی الفیصل (رئیس سابق سازمان اطلاعات وامنیت عربستان سعودی) در تجمع ۹ جولای ۲۰۱۶  ویلپنت به مریم رجوی و مجاهدین اعلام نموده بود، اکنون گویا سراز قبر برون آورده و برای تظاهر کنندگان در داخل ایران دل می سوزاند و رهنمود می دهد که چه بکنند یا چکار نکنند.

  مریم رجوی به شاهزاده ترکی الفیصل در نمایش ویلپنت سال ۲۰۱۶ خوشامد می گوید.

  حال که امام زمان فرقه مجاهدین شتابزده  و سرزده از غیبت صغری بیرون کشیده شده، این سئوالات پیش می آید که؛

  – جناب مسعود رجوی در کدام قبرستان بوده و چرا با گذشت این همه مدت پس از اعلام مرگ و بطور خاص دو روز پس از اعتراضات مردمی، اختیار از کف داده و به وسط معرکه پریده است؟ آیا این عقب ماندگی و دنباله روی از تجمعات مردمی برای فرصت طلبی و سوار شدن بر خواسته های برحق آنان نیست؟

  – بالاخره این جناب سریع الظهور، به روایت ترکی الفیصل در ممات است و پیام هایش از آخرالزمان وصول می گردد یا در حیات و در دهکده ای نزدیک اورسوراواز فرانسه!؟

  – چه چیزی مرگ، خواب یا غیبت صغرای جناب رجوی را آشفته نموده و مشامش را به بوی کباب آلوده است؟

  – کسی که از ترس و توهم بیم جان، توان اظهار وجود ندارد، حتی اگر برخلاف رجوی جنایتکار نباشد، شایسته مردم نیست. چه رسد به اینکه کارنامه ای مملو از ترور، بمب گذاری، جنگ، خیانت و جاسوسی علیه مردم خود داشته باشد.

  – آیا مردم عدالت جوی ایران که پیش از پیام سیاسی این باند بپاخواسته بودند، منتظر پیام رهبر فراری فرقه مجاهدین بوده اند تا راه را از چاه تشخیص دهند؟

  جناب رجوی قبل از مداخله در اموری که به او مربوط نیست، خود بایستی پاسخگوی درد و رنج همین مردم باشد. همین مردمی که قربانی اعضای باند مسلح و آدمکش رجوی بودند! همین هایی که مسعود رجوی و دیگر سردمداران و اعضای باند تبهکارش، درگوشه و کنار میهنمان به رگبار گلوله بستند و ازکشته ها پشته ساختند.

  اینها بخشی از همان خانواده هایی هستند که مسعود رجوی آنها را سگ های زنجیری خواند و اجازه نداد فرزندان و خانواده اعضای مجاهدین باهم ملاقات کنند. بسیاری از این افراد نزدیک به ۳۰ سال اعضای خانواده خود را ندیده اند.

  مسعود و مریم رجوی در حمله نظامی صدام حسین به ایران و جنگ ۸ ساله، معتقد بودند که اگرمردم در بمباران ها و موشک باران شهرها کشته شوند، برنارضایتی ها افزوده شده و همین مسئله باعث اعتراضات، شکستن طلسم اختناق و در نهایت منجر به انقلابی دیگر خواهد شد. از اینرو از سال ۱۳۶۰ به بعد اطلاعات اقتصادی، فرهنگی و نظامی شهرها و روستاهای ایران را جمع آوری نموده و تحت عنوان مراکز تجمع بسیج، سپاه یا ارتش به سازمان اطلاعات و امنیت صدام حسین می فروخت و مابه ازای آن پول کلانی دریافت می نمود. ارتش صدام حسین نیز بر اساس اطلاعاتی که از مجاهدین خلق دریافت نموده بودند، شهرها و اماکن اقتصادی، فرهنگی و نظامی ایران را بمباران می کردند.

  ویدیوی مخفی مجاهدین و سازمان اطلاعات و امنیت صدام حسین – فروش اطلاعات و دریافت نقدی ملیون ها دلار

  بنابراین مردمی را می گویم که اطلاعاتشان را دزدیدید و به صدام حسین فروختید تا شهرها و خانه هایشان موشک باران گردد. کسانی را میگویم که در جمع همین معترضین هستند، اما فرزندانشان، پدران یا اهل خانواده شان را شما واعضای سازمانتان درعملیات های ظاهرا قهرمانانه اما تروریستی، ترور و داغدار کردید. اینها همان مردم و خلق قهرمان ایران هستند که از جنایت های شما داغدار و ازمجاهدین متنفر می باشند! آیا شما پیام آنها را می شنوید؟

  جناب رجوی بجای مداخله و تشویق خشونت در اعتراضات حق طلبانه مردم، تقسیم اسلحه وتشویق به جنگ مسلحانه در ایران، بهتر است از خود و سازمانش شروع کند و به جنایت های درون سازمانی، زندان و شکنجه گاه های درون تشکیلات مجاهدین بپردازد. از زندان جدید مجاهدین در آلبانی سخن بگوید، از برده های درون تشکیلاتی و از آنهایی بگوید که حق زندگی آزاد، تشکیل خانواده و استفاده از ابزار و امکانات رفاهی برخوردار نیستند!

  از جداشدگان، خانواده ها و آزادگانی که بطور مستمر حقوق شان را پایمال نموده و در اروپا همه روزه بدنبال توطئه چینی، ضرب و شتم و حذف فیزیکی شان هستند سخن بگوید!

  حافظه تاریخی مردم ایران، خانواده های داغدار، نقض حقوق بشراعضای جداشده و قربانیان فرقه رجوی پاک شدنی نیست. سخن دراین باره بسیار ودردناک است.

  با اینحال جناب رجوی، اگر بقول ترکی الفیصل مرده اید و به کار آخرت مشغولید، به اموراهل دنیا کارتان نباشد. اما اگر زنده اید و از دنیا کام می گیرید، بهتر است هیچ غلطی نکنید. یعنی مزاحمتی برای مردم ایران فراهم نسازید. عاملی برای فشار مضاعف و سرکوب همین مردم نباشید. همان به که درغیبت به رتق و فتق امور زنان حرمسرایتان بپردازید، تا برای یک بارهم که شده، مردم دردمند و زحمتکش ایران فارغ از هیاهو و تبلیغات مسموم به حقوق وخواسته های عدالت طلبانه خود برسند!

  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶برابر با یکم ژانویه ۲۰۱۸

  جواد فیروزمند

  مطالب مرتبط :

  مالک بیت مشعل: سوالی از فرقه مجاهدین که هنوز جواب نگرفته ام

  یك روز در دریاچه ی نور اشرف بودیم که تعطیلات عید بود و وقتی افراد مقر هاي مختلف مي آمدند طوري محل استقرار را برنامه ريزي مي كردند که حتي افراد فاميل و همشهري نزدیک هم نباشند . من ویکی از دوستانم که در یك مقر بودیم که الان هم در زندان اشرف 3  گرفتار است ، داشتیم میگشتیم که خانواده اش را دید . گفت مالک من ... مطلب کامل

  این زن دیر رسیده و زود رشد کرده!

  شما مژگان خانم! مدت زیادی تحت حفاظت نیروهای آمریکائی سرگرم سرپرستی دستگاه مغز شویی رجوی بوده و به کمک این اشغالگران عراق، سد سدیدی درمقابل مراجعه ی خانواده ها که یک درخواست ساده ی ملاقات با فرزندانشان که موضوع دستگاه شکنجه ومغز شوئی شما بودند ، بوجود آوردید!! مریم هم که ازمدت ها قبل شما را ترک کرده بود وغمی نداشت که با شما باشتراک بگذارد! ضمنا، ... مطلب کامل

  این زن دیر رسیده و زود رشد کرده!

  عکس هائی که هفته گذشته از سوله های فرقه رجوی در آلبانی به نمایش درامد ، نشان میداد که تعدادی پیرمرد وپیرزن صف به صف در کنار هم به فاصله 20 سانتیمتر از یکدیگر در برابر کامپیوتر هائی قرار گرفته اند ومثلا مشغول مبارزه هستند ، اما واقعا آنها چه میکنند ؟ همانطور که پیشتر گفته شد مغز های متفکر اسرائیلی ،سعودی ، امریکائی به این نتیجه ... مطلب کامل

  این زن دیر رسیده و زود رشد کرده!

  فدریکا موگرینی، هماهنگ‌کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا، پس از نشست وزرای خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا و رایزنی درباره توافق اتمی با ایران گفت: «ما متوجه‌ایم که همه قدم‌هایی که برداشته شده – و متاسفیم که این قدم‌ها برداشته شده -  به لحاظ تکنیکی قابل برگشت هستند. از این رو، امیدواریم و ایران را دعوت می‌کنیم به اینکه این قدم‌ها را برگرداند.» موگرینی همچنین گفت که "برجام در ... مطلب کامل

  این زن دیر رسیده و زود رشد کرده!

  ترس مجاهدین از اعضای جدا شده ای که در خارج از ایران هستند بیشتر از ترسشان از بمب و موشک است، اما چرا و برای چی؟ برای اینکه اعضای جدا شده به تمام ترفندهای غیر انسانی و به تمام قوانین ضد دمکراتیک مجاهدین و به فضای درون تشکیلات که با حرف های سرانشان در بیرون تشکیلات فرق دارد اشراف کامل دارند و در جاجای هرگونه موضعگیری از ... مطلب کامل

  گاوی در چینی‌فروشی، دیوانه‌ها به دنبال جنگ هستند

  "اروپایی‌ها اگر بتوانند سر سامانی به کارشان بدهند باید به آمریکا بگویند دیگر کافی است. این سیاست خلاف منافع، منطق و قانون ما است و شما باید تغییر عقیده بدهید. من نمی دانم چرا اروپایی‌ها همیشه به ساز آمریکا می‌رقصند حتی اگر خلاف منافع خودشان باشد و این درست نیست." آقای برادعی گفت بازرسان هسته‌ای آژانس با "مخفی‌کاری و تقلب" ایران مواجه شده‌اند اما "تنها راه نشستن دور ... مطلب کامل

  گاوی در چینی‌فروشی، دیوانه‌ها به دنبال جنگ هستند

  بعد که به مقر آمدم گفتند آماده شو برای مصاحبه که فردا جواب همین اسامی که می گویی خوانده شده را بدهی .گفتم با بحال جلو دوربین صحبت نکردم ونمی دانم چه چیزی بگویم.تا فردای آنروز بعد از کلی رنگ آمیزی به سروسبیل من را به کتابخانه همان قسمت خودمان بردند که یک میز چیده شده بود با یک دوربین وفیلم بردار و نفری که با کاغذی در ... مطلب کامل

  گاوی در چینی‌فروشی، دیوانه‌ها به دنبال جنگ هستند

  بنظر می رسد که جیولیانی پنج شنبه عصر بلافاصله پس از مصاحبه تلفنی با برنامه “شان هنیتی” (در فاکس نیوز) به این کنفرانس رفته است. جیولیانی همچنین در ماه فوریه در یک گردهمایی ضد ایرانی در ورشو سخنرانی کرد و گفت که نماینده مجاهدین خلق است و نه ترامپ! با این وجود در حاشیه این مراسم چند کار هم برای ترامپ انجام داد از جمله ملاقات ... مطلب کامل

  تناقض و آشفتگی در سیاست خارجی آمریکا

  هر چند عده ای از تحلیلگران می کوشند مجموعه رویکردهای دولت آمریکا در عرصه سیاست خارجی را در قالب سیاست «هویج و چماق» تعبیر کنند که از منظر واقع گرایان در بسیاری از موارد در عرصه روابط بین الملل نتیجه بخش بوده، اما سرعت تغییر رویکردها و چرخش های بعضاً 180 درجه ای در رویکرد نسبت به کشورهای مختلف حکایت از آن دارد که رییس جمهوری آمریکا ... مطلب کامل

  تناقض و آشفتگی در سیاست خارجی آمریکا

  متاسفانه، ترک خوردن تابوهای تاریخی و برداشتن نقاب  تزویر از چهره های پوشالی قدیسین، در ملاء مذهبی و اجتماعی کار آسانی نیست. اما حرمسرا با توجیهات مذهبی و سیاسی و مبارزاتی و ارتقاء زنان از قید و بند و اسارت مردان، توجیه شد. رهبر فرقه که فردی زیرک و مکار بود، مانند خلف خود ناصرالدین شاه قاجار، خود را محور و قبله عالم خطاب می کرد و ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -