• محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • ایران قلم: از پیام شادباش !! مسعود رجوی خبری نیست. چرا؟    :    با گذشت چند روز از خروج کامل اعضای مجاهدین خلق از عراق از پیام شادباش و پیروزی ، سنت همیشگی مسعود رجوی ، خبری نیست. این فاکت ها ...
 • جواد فیروزمند: ظهور مسعود رجوی و فرصت طلبی مجاهدین از مطالبات مردم

  حافظه تاریخی مردم ایران، خانواده های داغدار، نقض حقوق بشراعضای جداشده و قربانیان فرقه رجوی پاک شدنی نیست. سخن دراین باره بسیار ودردناک است. با اینحال جناب رجوی، اگر بقول ترکی الفیصل مرده اید و به کار آخرت مشغولید، به اموراهل دنیا کارتان نباشد. اما اگر زنده اید و از دنیا کام می گیرید، بهتر است هیچ غلطی نکنید. یعنی مزاحمتی برای مردم ایران فراهم نسازید. عاملی برای فشار مضاعف و سرکوب همین مردم نباشید. همان به که درغیبت به رتق و فتق امور زنان حرمسرایتان بپردازید، تا برای یک بارهم که شده، مردم دردمند و زحمتکش ایران فارغ از هیاهو و تبلیغات مسموم به حقوق وخواسته های عدالت طلبانه خود برسند!

  ظهور مسعود رجوی و فرصت طلبی مجاهدین از مطالبات مردم

   جواد فیروزمند، آریا ایران، دوم ژانویه ۲۰۱۸

  لینک به منبع

  ظهور مسعود رجوی و فرصت طلبی مجاهدین از مطالبات مردم

  اعتراضات و تظاهرات عدالت جویانه مردمی در شهرهای ایران، از هفتم دی ماه ۱۳۹۶ برابر با ۲۸ دسامبر ۲۰۱۷ از مشهد آغاز شد. و پس از آن به برخی دیگر از شهرها گسترش پیدا کرد. هدف اولیه و اصلی معترضین؛ گرانی افسار گسیخته، مشکلات معیشتی، بیکاری و فساد در جامعه بوده است.

  چیزی که برخلاف وعده های انتخاباتی دولت حسن روحانی، در چند سال گذشته تحقق نیافته، مسائل حاد اقتصادی و فرهنگی جامعه حل و فصل نگردیده و درد و رنج قشر زحمتکش مردم ایران فروکش نکرده است.

  اکثریت قریب به اتفاق معترضین را مردم زحمتکشی تشکیل می دادند که برای تحقق عدالت در جامعه بپا خواسته بودند. در این میان روز یکشنبه ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷، دانشجویان بسیجی نیز در دانشگاه تهران به تظاهرات پرداخته و علیه دولت روحانی شعار دادند.

  تصویری از تجمع دانشجویان و اعضای پایگاه های بسیج در دانشگاه تهران علیه دولت حسن روحانی

  تصویری از تجمع دانشجویان و اعضای پایگاه های بسیج در دانشگاه تهران علیه دولت حسن روحانی

   با اینحال، نزدیک به دو روز پس از شروع اعتراضات خیابانی که اساسا وابسته به هیچ حزب، گروه و سازمانی در داخل و خارج ایران نیستند، سروکله مسعود رجوی رهبر فراری مجاهدین با چند اطلاعیه بدون امضاء در وب سایت رسمی سازمان پیدا شد.

  کسی که خبر مرگش را ترکی الفیصل (رئیس سابق سازمان اطلاعات وامنیت عربستان سعودی) در تجمع ۹ جولای ۲۰۱۶  ویلپنت به مریم رجوی و مجاهدین اعلام نموده بود، اکنون گویا سراز قبر برون آورده و برای تظاهر کنندگان در داخل ایران دل می سوزاند و رهنمود می دهد که چه بکنند یا چکار نکنند.

  مریم رجوی به شاهزاده ترکی الفیصل در نمایش ویلپنت سال ۲۰۱۶ خوشامد می گوید.

  حال که امام زمان فرقه مجاهدین شتابزده  و سرزده از غیبت صغری بیرون کشیده شده، این سئوالات پیش می آید که؛

  – جناب مسعود رجوی در کدام قبرستان بوده و چرا با گذشت این همه مدت پس از اعلام مرگ و بطور خاص دو روز پس از اعتراضات مردمی، اختیار از کف داده و به وسط معرکه پریده است؟ آیا این عقب ماندگی و دنباله روی از تجمعات مردمی برای فرصت طلبی و سوار شدن بر خواسته های برحق آنان نیست؟

  – بالاخره این جناب سریع الظهور، به روایت ترکی الفیصل در ممات است و پیام هایش از آخرالزمان وصول می گردد یا در حیات و در دهکده ای نزدیک اورسوراواز فرانسه!؟

  – چه چیزی مرگ، خواب یا غیبت صغرای جناب رجوی را آشفته نموده و مشامش را به بوی کباب آلوده است؟

  – کسی که از ترس و توهم بیم جان، توان اظهار وجود ندارد، حتی اگر برخلاف رجوی جنایتکار نباشد، شایسته مردم نیست. چه رسد به اینکه کارنامه ای مملو از ترور، بمب گذاری، جنگ، خیانت و جاسوسی علیه مردم خود داشته باشد.

  – آیا مردم عدالت جوی ایران که پیش از پیام سیاسی این باند بپاخواسته بودند، منتظر پیام رهبر فراری فرقه مجاهدین بوده اند تا راه را از چاه تشخیص دهند؟

  جناب رجوی قبل از مداخله در اموری که به او مربوط نیست، خود بایستی پاسخگوی درد و رنج همین مردم باشد. همین مردمی که قربانی اعضای باند مسلح و آدمکش رجوی بودند! همین هایی که مسعود رجوی و دیگر سردمداران و اعضای باند تبهکارش، درگوشه و کنار میهنمان به رگبار گلوله بستند و ازکشته ها پشته ساختند.

  اینها بخشی از همان خانواده هایی هستند که مسعود رجوی آنها را سگ های زنجیری خواند و اجازه نداد فرزندان و خانواده اعضای مجاهدین باهم ملاقات کنند. بسیاری از این افراد نزدیک به ۳۰ سال اعضای خانواده خود را ندیده اند.

  مسعود و مریم رجوی در حمله نظامی صدام حسین به ایران و جنگ ۸ ساله، معتقد بودند که اگرمردم در بمباران ها و موشک باران شهرها کشته شوند، برنارضایتی ها افزوده شده و همین مسئله باعث اعتراضات، شکستن طلسم اختناق و در نهایت منجر به انقلابی دیگر خواهد شد. از اینرو از سال ۱۳۶۰ به بعد اطلاعات اقتصادی، فرهنگی و نظامی شهرها و روستاهای ایران را جمع آوری نموده و تحت عنوان مراکز تجمع بسیج، سپاه یا ارتش به سازمان اطلاعات و امنیت صدام حسین می فروخت و مابه ازای آن پول کلانی دریافت می نمود. ارتش صدام حسین نیز بر اساس اطلاعاتی که از مجاهدین خلق دریافت نموده بودند، شهرها و اماکن اقتصادی، فرهنگی و نظامی ایران را بمباران می کردند.

  ویدیوی مخفی مجاهدین و سازمان اطلاعات و امنیت صدام حسین – فروش اطلاعات و دریافت نقدی ملیون ها دلار

  بنابراین مردمی را می گویم که اطلاعاتشان را دزدیدید و به صدام حسین فروختید تا شهرها و خانه هایشان موشک باران گردد. کسانی را میگویم که در جمع همین معترضین هستند، اما فرزندانشان، پدران یا اهل خانواده شان را شما واعضای سازمانتان درعملیات های ظاهرا قهرمانانه اما تروریستی، ترور و داغدار کردید. اینها همان مردم و خلق قهرمان ایران هستند که از جنایت های شما داغدار و ازمجاهدین متنفر می باشند! آیا شما پیام آنها را می شنوید؟

  جناب رجوی بجای مداخله و تشویق خشونت در اعتراضات حق طلبانه مردم، تقسیم اسلحه وتشویق به جنگ مسلحانه در ایران، بهتر است از خود و سازمانش شروع کند و به جنایت های درون سازمانی، زندان و شکنجه گاه های درون تشکیلات مجاهدین بپردازد. از زندان جدید مجاهدین در آلبانی سخن بگوید، از برده های درون تشکیلاتی و از آنهایی بگوید که حق زندگی آزاد، تشکیل خانواده و استفاده از ابزار و امکانات رفاهی برخوردار نیستند!

  از جداشدگان، خانواده ها و آزادگانی که بطور مستمر حقوق شان را پایمال نموده و در اروپا همه روزه بدنبال توطئه چینی، ضرب و شتم و حذف فیزیکی شان هستند سخن بگوید!

  حافظه تاریخی مردم ایران، خانواده های داغدار، نقض حقوق بشراعضای جداشده و قربانیان فرقه رجوی پاک شدنی نیست. سخن دراین باره بسیار ودردناک است.

  با اینحال جناب رجوی، اگر بقول ترکی الفیصل مرده اید و به کار آخرت مشغولید، به اموراهل دنیا کارتان نباشد. اما اگر زنده اید و از دنیا کام می گیرید، بهتر است هیچ غلطی نکنید. یعنی مزاحمتی برای مردم ایران فراهم نسازید. عاملی برای فشار مضاعف و سرکوب همین مردم نباشید. همان به که درغیبت به رتق و فتق امور زنان حرمسرایتان بپردازید، تا برای یک بارهم که شده، مردم دردمند و زحمتکش ایران فارغ از هیاهو و تبلیغات مسموم به حقوق وخواسته های عدالت طلبانه خود برسند!

  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶برابر با یکم ژانویه ۲۰۱۸

  جواد فیروزمند

  مطالب مرتبط :

  انتقاد سیاستمداران ارشد اروپا از سیاست خاورمیانه‌ای ترامپ

  لطفا به اين خبر منتشر شده از طرف فرقه توجه كنيد: مجاهد خلق علی اکبر کلاته معمری پس از سه دهه مجاهدت در صفوف ارتش آزادی برای سرنگونی دیکتاتوری آخوندی روز دوشنبه ۲۶فروردین ۹۸ در بیمارستانی در آلبانی درگذشت و به همرزمان صدیق و شهیدش پیوست امروز در كميساريا ملاقاتي داشتيم كه بيشتر موارد اعتراض خودمان به كميساريارا، به خاطر شيطنتهاي فرقه مبني در تعطيلي كميساريا ... مطلب کامل

  انتقاد سیاستمداران ارشد اروپا از سیاست خاورمیانه‌ای ترامپ

  اسیر نگون بخت دیگری در آلبانی به دل خاک سیاه رفت . (علی‌اکبر کلاته میمری )  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، نوزدهم آوریل ۲۰۱۹:… اکبر کلاته از اسیران جنگی هدیه صدام ملعون به رجوی داعشی بود . زمانیکه با اکبر کلاته در یک مقر بودیم اکبر بارها از پیوستن به فرقه رجوی ابراز پشیمانی می کرد و به شوخی می گفت صدام کربلائی بود از دست اش زنده ... مطلب کامل

  الیزابت وارن، سناتور دموکرات خواستار استیضاح ترامپ شد

  الیزابت وارن، سناتور دموکرات از ایالت ماساچوست در سنای آمریکا روز جمعه ۳۰ فروردین (۱۹ آوریل) گفت: «گزارش تحقیق روبرت مولر، بازرس ویژه اثبات می‌کند که یک کشور خارجی و دشمن آمریکا، در انتخابات ما در سال ۲۰۱۶ دخالت کرده تا به انتخاب شدن دونالد ترامپ کمک کند و ترامپ نیز از این کمک استقبال کرده است.» از این رو بنا به گفته الیزابت وارن، دموکرات‌ها خواستار انتشار ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: دروغ های مریم رجوی در مورد زنده یاد علی اکبر کلاته

  فرقه مجاهدین اعلام کرده است زنده یاد علی اکبر کلاته  در مقابل خانواده ها ایستادگی کرد و مقاوم بود و  دروغ های دیگر . من خودم به عنوان یک شاهد زنده باید متذکر شوم که نه او و نه ما خبری از آمدن خانواده ها به لیبرتی نداشتیم و در سانسور خبری کامل قرار داشتیم . فرقه رجوی بر اثر فشارهای خانواده ها و افکار عمومی به ما ... مطلب کامل

  انتقاد سیاستمداران ارشد اروپا از سیاست خاورمیانه‌ای ترامپ

  متن این نامه روز دوشنبه ۲۶ فروردین (۱۵ آوریل) از سوی برخی از روزنامه‌های اروپایی از جمله از سوی روزنامه "گاردین" منتشر شده است. سیاستمداران ارشد پیشین کشورهای اروپایی در این نامه نسبت به پیامدها و عواقب منفی سیاست ترامپ در امور خاورمیانه هشدار داده‌اند. شخصیت‌هایی همچون زیگمار گابریل، وزیر امور خارجه پیشین آلمان، دیوید میلیبند و جک استراو، وزیران امور خارجه پیشین بریتانیا، خاویر سولانا، هماهنگ کننده ... مطلب کامل

  انتقاد سیاستمداران ارشد اروپا از سیاست خاورمیانه‌ای ترامپ

  سو استفاده فرقه رجوی از فاجعه سیل برای پولشوئی محمد کرمی، وبلاگ عیاران، هفدهم آوریل ۲۰۱۹:… با توجه به شناخت عمیقی که از فرقه رجوی دارم و تجربه عمل کردهای ، در چنین شرایطی که پیش می آید .سریع دست به تشکیل انجمن پوشالی تحت عنوان کمک  به هموطنان داخل کشور می زنند که پوشش اصلی کار خود را درست کنند . سپس پول های ... مطلب کامل

  انتقاد سیاستمداران ارشد اروپا از سیاست خاورمیانه‌ای ترامپ

   رجوي ميگفت که ما با تکیه بر حسین علیه سلام در عراق مانده ایم و باید دندان امریکایی ها را کشید . ولی الان میبینیم که بی شرمانه و با وقاحت مریم رجوی با انها ملاقات های انچنانی دارد و پول های کلان برای دیدار با امریکایی ها خرج میکنند به راستی چرا؟ تا جایی که یادم میاید شما در بستن سفارت امریکا در ایران نقش اساسی ایفا کرده ... مطلب کامل

  انتقاد سیاستمداران ارشد اروپا از سیاست خاورمیانه‌ای ترامپ

  فساد در مدیریت دولتی آنچنان شد که دیگر شتر با بارش گم میشد.  نمونه آن دکل های گم شده که مصببان آن از جمله محمود خاوری و مرجان شیخ الاسلامی و …  اینک در قمارخانه های کانادا با پول مردم ایران شش و بش بازی میکنند. خائنین داخلی آنان که در چهل سال گذشته جان و مال ثروت مردم ایران را با اختلاس و دزدی چپاول کردند، ... مطلب کامل

  روایتی از فروپاشی شوروی

  مردم آغازگر انقلاب روسیه بودند و به امید آنکه آزادی، دموکراسی، زمین و غذا به دست آورند از تزار عبور کرده بودند؛ اما ماحصل آنها حکومتی مستبدتر و قدرتمندتر از گذشته بود. حکومتی که این بار در پناه ایدئولوژی پنهان شده بود و همان طور که پیشتر اشاره شد حتی ایدئولوژی را نیز به خدمت مسیر قدرت خود درآورده بود تا هرکجا نیاز ... مطلب کامل

  روایتی از فروپاشی شوروی

  به مریم قجر می گویم اگر جرأت داری و وطن فروش نیستی و در ادعاهایت مبنی بر میهن پرستی و دلسوزی برای ایران و ایرانیان مصیبت زده صداقت داری در مصاحبه هایت با عربها و مطبوعات عربی بگو خلیج فارس!. اگر از یک بچه ایرانی و حتی از یک فرد خارجی هم نام خلیج فارس را سؤال کنی پاسخ می دهد که خلیج فارس است و آن را با ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -