• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • اردوگاه آموزشی تروریستی مجاهدین خلق در آلبانی کل منطقه بالکان را …

  اردوگاه آموزشی تروریستی مجاهدین خلق در آلبانی کل منطقه بالکان را تحت الشعاع قرار می دهد 

  Anne Khodabandeh (Singleton) 2016آن خدابنده (سینگلتون)، بالکان پست، دهم ژانویه ۲۰۱۸:… مجاهدین خلق به رهبری مریم رجوی از فرانسه، اعضا را در پشت درهای بسته در شرایط برده داری نوین نگاه می دارد که نه کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان UNHCR و نه سازمان بین المللی ملل متحد برای مهاجرت UN-IOM به نظر می رسد که قادر یا مایل به برخورد با آن باشند. قابل ملاحظه است … 

  ISIS_MEK_Maryam_Rajavi_Tirana_Albania_TerrorismWill Prime Minister Edi Rama host ISIS terrorists in Albania?

  ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsMojahedin Khalq, Rajavi cult, Saddam’s Private Army, were trained by Mossad to assassinate Iranian scientists 

  لینک به متن اصلی (انگلیسی)

  اردوگاه آموزشی تروریستی مجاهدین خلق در آلبانی کل منطقه بالکان را تحت الشعاع قرار می دهد.

  بالکان پست

  ۸ ژانویه ۲۰۱۸

  http://www.balkanspost.com/article/409/mek-regime-change-albania-training-terrorist-iran

  مریم رجوی سیاستمداران آلبانیایی را آماده می کند

  ساکنان تیرانا بی شک از شنیدن این خبر که اعضای مجاهدین خلق تروریست از پایتخت خارج می شوند و به اردوگاه محصور Manëz, Durres در چند کیلومتری تیرانا می روند استقبال می کنند. شهروندان از بابت رفتار عجیب و ضد اجتماعی اعضای این گروه آزرده خاطر بوده و سبک زندگی آنان برایشان معما شده است.

  بهرحال، آنان ممکن است وقتی حدسیات وارد عمل می شود خیلی خوشنود نباشند. یعنی رسیدن بیوه ها و فرزندان جنگجویان داعشی کشته شده، برای اشغال بلوک های آپارتمانی آنان و محوطه دانشگاهی که اخیرا توسط مجاهدین خلق تخلیه گردیده است.

  هر گونه امکانی وجود دارد که چنین اتفاقی نیفتد. توافقنامه بین دولت ادی راما و دولت اوباما در سال ۲۰۱۳ برای آوردن مجاهدین خلق بسته شد که شامل بوجود آوردن نهادی برای بازپروری آنان می شد که اطمینان حاصل گردد که ۳۰۰۰ جنگجوی مجاهد خلق در سلامت و امنیت برای استقرار به جامعه عادی بازگردانده شوند.

  چنین چیزی اتفاق نیفتاد. در نتیجه هیچ کمک مالی آمریکایی به این نهاد برای بازپروری اعضای داعش که قرار است بیایند داده نشد. در عوض، مجاهدین خلق کنترل خود بر روی اعضا را بیشتر کردند و علاوه بر آن موفق شدند تا سیاستمداران، مقامات و سران مافیا در آلبانی را آماده نمایند تا با آنان همکاری نموده و از آنان حمایت کنند. آخرین حرکت به یک پایگاه جدید بخشی از استراتژی عمومی بقای مجاهدین خلق است – حفظ کردن اعضا و ارتقای برند مجاهدین خلق به عنوان سردمدار تغییر رژیم در ایران. ساخت این پایگاه ابتدا زمانی برملا شد که یک خبرنگار محقق به نام Gjergji Thanasi انتقال سیمان که مدارک وارداتی و مالیاتی آن مشخص نبود را فاش ساخت. تحقیقات بعدی روشن ساخت که طرح هایی برای ساخت اردوگاه آموزشی تروریستی در منطقه Manëz در جریان است. اردوگاه یک میدان تیر سلاح های سبک، پوشش زرهی بتن مسلح، دیوارهایی به بلندی سه و نیم متر با برج های نگهبانی برای کنترل ورود و خروج دارد. دروازه ورودی توسط پرسنل مجاهدین خلق حفاظت می شود. مقامات آلبانی هیچ اتوریته ای بر داخل اردوگاه ندارند. این در واقعیت یک استقرار غیرقانونی است.

  اردوگاه جدید آموزشی تروریستی مجاهدین خلق “اشرف سه”، آلبانی

  مجاهدین خلق به رهبری مریم رجوی از فرانسه، اعضا را در پشت درهای بسته در شرایط برده داری نوین نگاه می دارد که نه کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان UNHCR و نه سازمان بین المللی ملل متحد برای مهاجرت UN-IOM به نظر می رسد که قادر یا مایل به برخورد با آن باشند. قابل ملاحظه است که این اردوگاه “اشرف سه” نامگذاری شده است که یادآور پادگان نظامی اصلی مجاهدین خلق در عراق می باشد که توسط صدام حسین برای کمک در جنگ علیه ایران (از ۱۹۸۰ تا ۱۹۸۸) به رجوی اهدا شد. اردوگاه جدید همچنین از جانب حامیان مجاهدین خلق اهدا گردیده است.

  با این حمایت ها، مجاهدین خلق احساس امنیت کافی در آلبانی می کنند تا فعالیت های خشونت آمیز متعدد خود را هدایت نموده و به پیش ببرند. دو مورد در تیرانا و یک مورد در پارلمان اروپا اخیرا اتفاق افتاده است. ولی وقایع داخل ایران است که بیشترین نگرانی را بوجود می آورد.

  حالا که اعتراض و آشوب در ایران آرام شده است، برخی حقایق برملا شده که نشان میدهد این میتواند عواقبی در کل منطقه بالکان هم داشته باشد. آنچه که تحت عنوان اعتراضات طبقه کارگر به دلیل سختی های اقتصادی و فساد در دولت شروع شد با دخالت فعالانی که خشونت را به میان کشیدند به سرعت سیاسی گردید. مقامات امنیتی صدها نفر از معترضین را دستگیر کردند که متهم به شرکت در اعمال خشونت آمیز بودند. اغلب آنها تا امروز آزاد شده اند ولی تحقیقات همچنان ادامه دارد. این تحقیقات به دقت به دخالت نیروهای خارجی پشت پرده این خشونت ها نگاه خواهد کرد. وضعیت امور در اجلاس ۵ ژانویه شورای امنیت ملل متحد مورد بررسی قرار گرفت که در آن به دولت ایزوله ترامپ از جانب دیگر اعضا در خصوص دخالت در امور داخلی ایران اخطار داده شد.

  ژنرال محمد علی جعفری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام نمود که تعدادی از افراد درگیر در خشونت ها توسط مجاهدین خلق تروریست آموزش دیده بودند. سرویس اطلاعاتی ایران در استان لرستان در غرب کشور همچنین گفت که چهار عضو یک هسته تروریستی مرتبط با مجاهدین خلق را در شهر بجنورد دستگیر کرده است. طبق اخبار ایران، سرویس های اطلاعاتی یک شبکه از فعالان سازمان یافته از افغانستان و همچنین اربیل در کردستان عراق را کشف و متلاشی نمودند. این شبکه ماه ها برای شروع عملیات خشونت آمیز در اوایل سال ۲۰۱۸ را طراحی و آماده سازی می کرد. به نظر می رسد که اعتراض خودجوش طبقه کارگر علیه گرانی و فساد موجب شد تا شبکه مربوطه زودتر از طرح و برنامه اش به وسط معرکه بپرد.

  اگر طرح مربوطه این بود که سرویس های امنیتی ایران را برای سرکوب اعتراضات تحریک کند تا فورا در رسانه های غربی به عنوان نقض حقوق بشر جنجال شود، این اتفاق نیفتاد. در عوض نظام، حامیان خود را در تعداد انبوه برای تظاهرات به میدان آورد. ولی از همه این ها گذشته، وقتی اعتراضات به خشونت کشیده شد، مردم عادی به خانه بازگشتند. آنها نمی خواستند هیچ نقشی در تغییر رژیم ساختگی بازی کنند.

  Protests in Iran turned violent

  اعتراضات در ایران به خشونت کشیده شد

  کشف دخالت مجاهدین خلق جای تعجب نداشت. این گروه دهه ها، زمانی که در عراق صدام حسین مستقر بود، یک ابزار مورد استفاده حامیان ضد ایرانی تغییر رژیم بوده است. در یک مصاحبه با Sputnik صربستان، یک تحلیلگر سیاسی به نام Aleksandar Paviç هشدار داد که “ترامپ همراه با اسرائیل، یک نقشه روشن دارند که امروزه در آلبانی فعال گردیده است. سازمان سیا و سرویس های اسرائیلی سربازانی برای فرستادن به جنگ در ایران برای سرنگون کردن رژیم آماده می نمایند”.

  اگر چه مجاهدین خلق دفاتر لابی گری در تقریبا هر پایتخت اروپایی دارند، تنها یک اردوگاه آموزشی تروریستی دارند که آن هم در آلبانی قرار دارد – اشرف سه. این اردوگاه ممکن است بی خطر به نظر برسد و ممکن است به دور از چشم مردم عادی باشد. ولی آلبانی و به صورت وسیعتر منطقه بالکان – یک نوع خط مقدم جبهه جنگ بین روسیه و آمریکا – بهای بالایی برای مهمانداری این گروه خواهد پرداخت.

  مجاهدین خلق نه تنها خواهان تغییر خشونت آمیز رژیم در ایران از داخل آلبانی هستند، بلکه فعالانه عوامل تروریستی را برای گسیل به این مأموریت آموزش می دهند. این بدان معناست که ایران، یک متحد روسیه، حالا یک منافع مستقیم در منطقه دارد. آلبانی حالا می تواند به عنوان یک کشور خط مقدم جبهه جنگ علیه تروریسم تلقی گردد.

  در این زمان، جای تعجب نیست که اتحادیه اروپا آلبانی را به عنوان یک همسایه دوست به حساب نمی آورد بلکه به عنوان یک تهدید درست پشت درهای خود می بیند. هیچ شانسی برای آلبانی برای پیوستن به اتحادیه اروپا تا زمانی که میزبان گروه تروریست مجاهدین خلق است وجود ندارد.

  گره کور کشورهای بالکان که آمریکا، روسیه، و اتحادیه اروپا قادر به باز کردن آن نبوده اند، اگر این کشورها یک هدف مشترک برای خلاص شدن از حساسیت های منطقه یافته و به شکل گروهی کار کنند که هیچ یک از این نوع منافع را دنبال نمی کند، بهتر باز خواهد شد. هیچ کس نمی خواهد این منطقه توسط شمشیر ایرانی بریده شود.

  آن خدابنده
  ANNE KHODABANDEH

  آن خدابنده، یک متخصص در فعالیت های ضد تروریستی و یک فعال با سابقه در حوزه بازپروری افراطیون است. او مقالات و کتب متعددی در خصوص این موضوع همراه با همسرش که اصالتا ایرانی می باشد نوشته است.

  (پایان)

  مطالب مرتبط :

  بی دقتی و یاخود زنی بعضی از رسانه های هویت طلب آذربایجانی

  مثلا ما ازگذشته های دور سراغ داریم که ناسیونالیست های آذربایجانی، سازمان مجاهدین خلق ایران را یکی از دشمنان زبان آذربایجانی دانسته وهمواره برحفظ فاصله با این جریان شووینیستی تاکید میکرد. این جریانات آذربایجانی ، ازهر طیف ودسته ای وبدون توجه باینکه درکدامیک ازنحله های فکری ناسیونالیزم آذربایجانی حضور دارند ، برای حفظ حرمت خود همواره فاصله ی زیادی با مجاهدین خلق که عملا به باند رجوی تبدیل ... مطلب کامل

  عوارض مبارزات مسلحانه و خشونت‌آمیز برای تغییر رژیم‌های سیاسی

  او بر این باور نیست که خشونت‌پرهیزی یک فلسفه ایده‌آلیستی و تاکتیکی منفعلانه است. برعکس، در درون استراتژی‌ها، سیاست‌ها و تاکتیک‌های خشونت‌پرهیز، نیروی مقاومت‌گر و افشاگری وجود دارد که نهادها و وضعیت مسلط را به چالش می‌کشد و در مشروعیت‌شان تردید ایجاد می‌کند. این شکل از مقاومت، برخاسته از خشم و عمل فعال علیه انواع بی‌عدالتی و تبعیض است. باتلر در کتاب خود می‌کوشد تا خشونت ... مطلب کامل

  عوارض مبارزات مسلحانه و خشونت‌آمیز برای تغییر رژیم‌های سیاسی

  حالا این فرقه ی پست در این غربت وبیکاری وبلا تکلیفی این ادما و هوادارای خودشو به بهانه ی کرونا مستمری را قطع کرده و انها رو بحال خودشون رها کرده.  ای فرقه ی پست که مدعی اسلام انقلابی هستید .ایا این کار شما بعد از سالیان بازی کردن با سرنوشت ادما با دروغ ونیرنگ و دجالیت ،حالا جواب این همه زحمت همینه ، ... مطلب کامل

  عوارض مبارزات مسلحانه و خشونت‌آمیز برای تغییر رژیم‌های سیاسی

  یک آدم ۹۸ ساله الان تو تلویزیون نروژ ۲ سال پیش داشت حرف می زد. جزو کانون های شورشی بوده. می گفت، به من گفتند این آدرس رو ببین شهر درامنت جنوب نروژ. برو یک کسی توی آن خانه است و بکشش. اونموقع که موبایل نبوده. می گفت من موتور سیکلت را گرفتم و رفتم اونجا نگاه کردم دیدم یه خونه ای هست و یک ... مطلب کامل

  عوارض مبارزات مسلحانه و خشونت‌آمیز برای تغییر رژیم‌های سیاسی

   براستی چرا این فرقه که دم از محوریت در عالم میزند اینقدر ضعیف و خار و ذلیل شده است ؟؟؟ به چه دلیل توان و کشش این را ندارد که فرزندی در حد مکالمه با مادرش صحبت کند در صورتیکه بقول رجوی در زمان شاه زمانیکه ما زیر اعدام بودیم مادرم به ملاقات من میآمد و حالا چه شده که حتی یک مکالمه مادر و فرزند را برنمیتابید ... مطلب کامل

  همچنان ترور و خشونت در دستور کار رهبری فرقه مجاهدین خلق

  این نمایش مسخره پرده های دیگری را هم در پی داشت تا اینکه رهبران مجاهدین، ابوالقاسم(محسن) رضایی را به برنامه ای دیگر از تلویزیون خود فرستاد تا این بار شدت عمل بیشتری از خود نشان دهد. آنها پرویز خزایی نماینده رجوی در نروژ را به پای این مجادله کشاندند تا آنچه خود نمی توانند بگویند را از زبان او جاری سازند ... مطلب کامل

  همچنان ترور و خشونت در دستور کار رهبری فرقه مجاهدین خلق

  درست است که موسی خیابانی با افرادی مثل مهدی ابریشمچی، عباس داوری ،محمود عطایی و دیگران تفاوت داشته است، اما او  یعنی موسی خیابانی هم زیر  مسعود رجوی جای می گرفته است و  اگر چه با بقیه اعضای مرکزیت فاصله داشته است ولی او هم  زیر مسعود رجوی جای داشته است. وقتی مسعود رجوی در هفتم مرداد فرار می کند و به فرانسه می رود در واقع ... مطلب کامل

  همچنان ترور و خشونت در دستور کار رهبری فرقه مجاهدین خلق

  اما تنها روزنه اى كه به من و ما اميد و جرقه  عشق و زندگى مي داد،  حضور خانواده ها براى ديدار با عزيزان اسير خود در چنگال رجوى بود. وقتى فرياد خانواده ها از پشت حصار پادگان اشرف با وجود محدوديت هاى رجوى كه در راستاى عدم شنيدن صداى خانواده بود، را مي شنيديم جرأت پيدا كرده و بذر اميد به زندگى در دلهاي مان كاشته ... مطلب کامل

  مجاهدین خلق یک فرقه هستند

  خب، آمریکا ارتجاعی ترین جناح را برای چنین اقدامی انتخاب کرده تا پروژه جانشین سازی آنها را پیش ببرد. اینها مجاهدین خلق نام دارند. گروهی از تبعیدیان ایرانی که از عملیات های ویژه آمریکا و اسرائیل علیه ایران حمایت می کنند. بله سازمان مجاهدین خلق که قبلا توسط ایالات متحده آمریکا در بین سازمان های تروریستی خطرناک طبقه بندی شده بود. گروهی که در ایران ... مطلب کامل

  محمد سیدی: عشق را پایانی نیست، بمناسبت درگذشت مادر فداکار آقای محمدیان

  رجوی خانواده را " الدنگ " و سد امیال فرقه گرایانه اش می‌داند و در فرقه مجاهدین عشق را حرام و ممنوع کرده است. چه عشق  به جنس مخالف و چه عشق  مادر و پدر به فرزند یا برعکس . چرا رجوی ابراز هر گونه  عاطفه را ، جز به خودش ، ممنوع کرده است؟ چرا این مادر فداکار و قهرمان که یک دهه قبل برای ملاقات فرزندش ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan - haber | malatya haber | malatyahaber | malatya haberleri | malatya sondakika | malatya sondakika haberleri | malatya asayi haberleri | malatya spor haberleri | yeni malatyaspor | malatya reklam | yeilyurt haber | battalgazi haber | malatya belediye haberi | malatya rehber | yeilyurt belediyesi | battalgazi belediyesi | malatya bykehir belediyesi | yeilyurt belediyesi | malatya seim | malatya aday adaylar | malatya akparti adaylar | malatya mhp adaylar | malatya chp adaylar | malatya korona haberleri | malatya gncel | malatya haber 44 | malatya haber trafik kazas | malatya haber net |