• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • مهدی خوشحال: سوپر تروریسم

  تروریسم مجاهدین، طی سی و پنج سال اخیر در محیطی زندگی کردند که از همه نوع امکانات مدرن و رفاهی و حمایت و کمک و قانون و وکیل و دلار و دموکراسی و حقوق بشر و تبلیغات و سایر امکانات و فرصتها در راستای اهدافش استفاده کرده اند اما با این وصف هر جا که منافع اش ایجاب کرد دقیقاً و به طور ۱۸۰ درجه مقابل دموکراسی و حقوق بشر و اسلام و اخلاق و مابقی ارزشهای سیاسی و انسانی و جهانشمول، تبلیغ و عمل کرد و در این رابطه به سایر تروریستها خط و انگیزه کاری داد زمانی که خود بنا بر موقعیت شان دست و بال شان بسته بود و توان انجام هر عملی را نداشتند ولی به سایر تروریستها مشاوره داده و از اعمال شان دفاع کردند که در اصل معتقد به منافع و قواعد بازی ارباب غربی و عربی، نبوده و نیستند. همان گونه که در کشور عراق با آن که با صدام حسین پیمان نخل بسته بودند ولی با ورود ارباب جدید یعنی آمریکا، بر خلاف مصالح و منافع صدام حسین و عراقیها، این بار با آمریکا و منافع سیاسی و نظامی آنان همراه و یگانه شدند. بنابراین، آنان با هیچ یک از قراردادهای قدیمی و جدید و با هیچ یک از قواعد بازی در جهان و با منافع اربابان غربی و عربی، سلوک و سازگاری نداشته و با همه نیازهای روز مردم ایران و جهان بیگانه و با قانونمندیهای جهانی در تضاد آشکار و حتی قدرت که می بایست هدف غایی آنان باشد با این وجود، هیچگاه و در هیچ زمان قادر به استفاده بهینه از ابزارهای قدرت نبوده و از هیچ کدام از فرصتهای به دست آمده در راستای نیل به قدرت استفاده نکرده اند.

  سوپر تروریسم

  mohammad_Eghbal_Terrorism_Europe_MEK_Maryam_Rajaviمهدی خوشحال، ایران فانوس، پنجم می ۲۰۱۸ 

  محمد اقبال تروریسم فرانسهمحمد اقبال، محصول ایدئولوژی رجوی

  لینک به منبع

  سوپر تروریسم

  مهدی خوشحال، ایران فانوس، ۰۵٫۰۵٫۲۰۱۸

  حدوداً ۱۵ سال قبل بود که چند مقاله در سایتهای اینترنتی در باب تروریسم از جمله مقاله ای به نام، جهان بدون تروریسم، نوشتم که النهایه مورد انتقاد یکی از دوستان فرزانه ام قرار گرفتم که او می گفت، اگر مجاهدین خلق تروریست باشند، یعنی این که ما با یک نیروی تروریستی کار می کردیم و من در پاسخ گفتم، دقیقاً درست است و من منظورم همین است ولی آنچه که امروز ارزش دارد، این است که آنان همچنان تروریست و ما از دنیا و آرمان تروریستی فاصله گرفتیم و خود را به روز کرده ایم. آن دوست که هم اکنون بین ما نیست و روانش شاد، با آنکه یکی از بزرگترین قربانیان تروریسم بود، ابتدا قبول نکرد اما چند ماهی از آن ماجرا و گفت و گپ نگذشت که خود نیز در مقالاتش از مجاهدین خلق به نام تروریسم یاد می کرد.

  آن ایام چنین بود و در باب تروریسم مقاله نوشتن و تحلیل و تفسیر کردن، آسان نبود به ویژه این که تروریسم دشمنان دیگری داشتند که آن دشمنان مجاهدین را نه تروریسم بلکه بدتر از تروریسم می دانستند به هر حال ما نیز می بایست برداشت و انتقاد خود را از دیگران جدا می کردیم و از طریق مشاهدات مان، دلیل و سند می آوردیم که چرا یک نیروی به زعم خود انقلابی، به تروریسم بدل شده است. من البته نظرم آن ایام این بود که یک نیروی انقلابی اگر به زعم خود انقلابی هم بوده باشد، نیازمند تغییر و تحول در درون و در ارتباط با مردم است وگرنه در گذر زمان و عبور از دنیای قدیم به دنیای دموکراسی و حقوق بشر، به نیروی گروگانگیر و مافیا و تروریست بدل می شود.

  طبیعی است، طی قرنهای گذشته در جهان و به ویژه در ایران صدها گروه معترض و انقلابی که هم اکنون آنان را تروریست می نامیم، ظهور و افول کردند که در گذشته جملگی اسامی و القابی چون جهادی و انقلابی و فدایی و رزمنده و غیره داشتند. چرا؟ چون در ظرف زمان خود یک رزمنده و عضو فرقه اسماعیلیه خود را فدایی می دانست و یگانه راه مبارزه و برون رفت از انسداد سیاسی را همان روش و منش مبارزه یعنی فدایی، می دانست. مبارزه و پیکار، در زمان و مکان خود تبلور و شکل و معنا می گیرد. ولی همان روش پیکار و جنگ، بر اساس اصل غافلگیری و استفاده از دشنه و تاریکی، و فرصت برابر و شانس به دشمن ندادن، امروزه ترور محسوب می شود و معنای دیگری ندارد.

  در مورد مجاهدین خلق و سایر گروههای مشابه نیز همین است. اگرچه آنان در گذشته و هم اکنون خود را مبارز و انقلابی می دانند ولی از اساس، مبارزه شان در تقابل با دموکراسی و حقوق بشر و اخلاق، بوده و هم اکنون نیز بدون هیچ تبصره و ماده، تروریسم نامیده می شوند به ویژه طی نیم قرن اخیر که بحث دموکراسی و حقوق بشر و اخلاق، همگانی و جهانشمول شده و جهان از عصر تلگراف وارد عصر تلفن و هم اکنون وارد عصر تلگرام شده که روزانه بیش از سه میلیون خبر را جابجا می کند، مبارزه و اعتراض نیز می بایست به تناسب زمان و تکنیک خبررسانی، خود را با نیازهای انسانی و سیاسی جامعه وفق دهد وگرنه مورد اقبال عمومی نخواهد بود همان طور که در اعتراضات دیماه سال ۱۳۹۶ در شهرهای مختلف ایران، از شخصیتهای مدفون در زمان و مکان اسم به میان آمد اما هیچ شعر و شعاری در باب ترور و تروریسم و راهکارهای تروریستی حتی از یک معترض خیابانی سر داده نشد. به همین دلیل و نشان، تروریسم امروزه با اقبال عمومی مواجه نیست بلکه مورد تنفر عموم مردمی قرار دارد که در مبارزات و اعتراضات شان اهداف دموکراسی و حقوق بشر را لحاظ می کنند.

  با این وجود که طی دست کم دو دهه اخیر معتقد بودم و نوشتم که سازمانها و گروههای شبه مجاهدین، تروریست و گروگانگیر هستند و در این موارد صدها دلیل و سند و فاکت ارائه داده ام، هم اکنون نظرم بر تروریست بودن مجاهدین خلق نیست همان طور که بارها آنها را گروهی مادون جاه طلبی و غیر قدرت طلبی، معرفی کرده ام که طی نیم قرن اخیر قادر به استفاده از ابزارهای فراوان قدرت نبوده اند.

  به نظرم امروزه گروهی چون مجاهدین خلق بدون سلاح و لانه کرده در کشورهای غربی، نه این که تروریست معمولی نیستند بلکه سوپر تروریستند بنا بر دلایلی چند که در زیر خواهم آورد.

  ما هم اکنون گروههای تروریستی زیادی در جهان می شناسیم که تقریباً مشابه هم عمل می کنند و جملگی دارای ارباب هستند و در محیط جغرافیایی خود چنان عمل می کنند که بایست بکنند. مثلاٌ، گروه تروریستی داعش در جغرافیای عراق و سوریه، یک جور عمل می کنند ولی در اروپا و سایر کشورهای جهان که حضور علنی ندارند جور دیگر عمل می کنند. استفاده از سلاح و نفرات و نوع عمل، در هر کدام از کشورها با هم فرق دارند چون جغرافیای محدود دارند.

  در مورد گروه تروریستی مجاهدین خلق این طور نیست. آنها در اصل، جملگی ایرانی هستند ولی ایدئولوژی و آرمان  و اهداف شان، ایرانی نیست و با سایر گروهها و سازمانهای تروریستی فرق دارند. تروریسم مجاهدین، اگر در ایران و عراق یک جور عمل می کردند، در اروپا نیز در مقابل چشمان همه، باز هم از ابزار سرکوب و خشونت و ارعاب و گروگانگیری علیه منتقدین و نیروهای خود استفاده می کنند با آن که در اروپا حضور علنی دارند. انگار که زمان و مکان در این نیرو کارکرد ندارد در حالیکه نوع و روش عملیاتهای داعش در عراق و اروپا، با هم فرق دارند و مشابه هم نیستند.  تروریسم مجاهدین، تا امروز ثابت کرد، در ایزوله باشد، در ایران باشد، در عراق مهمان باشد، در اروپا مهمان باشد، بر مسند قدرت باشد، مرغ شان یک پا دارد و به جز راهکار خشونت راهکار دیگری در سر ندارند. آنان زاده خشونت هستند و خشونت برای آنان مقدس و راهگشاست، ز هر طرف شود کشته، دوست و دشمن فرقی نمی کند به سود راهگشایی است. آنان به جز خشونت که مقدس می شمارند، همه چیز و منجمله حقوق بشر را پدیده ای ضد انقلابی و  بورژوازی می دانند و به تمسخر می گیرند.

  تروریسم مجاهدین، اگرچه دارای ریشه های ایدئولوژیک عربی/ روسی، است و قریب به نیم قرن قبل و ملهم از جنبشهای جهان سوم و تجاوزات امپریالیستی و صهیونیستی، شکل و قوام گرفته اما هیچگاه منطبق با نیازهای سیاسی و اجتماعی مردم ایران نبوده و هیچگاه با اقبال عمومی حتی با اقبال نیروهای خود مواجه نشده و سریعاً از دور محاسبات سیاسی و قدرت و اقبال جهانی خارج شد و تنها بر پایه دلار و حمایت اربابان غربی و عربی، بوده که دوام آورد.

  تروریسم مجاهدین، از رهبرانی پیروی می کنند که قدرت برایشان وسیله نیست و هیچ برنامه و راهکار و استفاده از ابزارهای قدرت را در سر ندارند و بیشتر از معضلات سادیستی و مازوخیستی و معضلات روانی دیگر رنج می برند و این رنجهاست که همه ی نیرو و انرژی سازمان تروریستی و رهبرانش را هرز داده است.

  مسعود رجوی که سالیان درازی رهبری گروه را در اختیار داشت، فردی بود قبل از این که سیاسی باشد، ایدئولوژیک بود و از یک ایدئولوژی ارتجاعی و عربی/ روسی، پیروی می کرد و قدرت برایش به مثابه عروسک بازی بود. مانند دیوانه ای که سنگ به شیشه می زند تا توجه دیگران را به وجود یا ناوجود خود جلب کند. اما کسانی فکر می کردند که آن دیوانه، به خاطر مسایل سیاسی و اجتماعی است که سنگ به شیشه می زند. در حالی که دیوانه عاشق سنگ زدن و شکستن بود و سنگ زدنش ربطی به مسایل سیاسی و اجتماعی نداشت لذا او در وهله اول جاه طلب و قدرت طلب نبود و قدرت برایش به مثابه پوشش و احیاناً مفر بود و طی ۵۰ سال اخیر او انبوه نیروهای فدایی، میلیاردها دلار و اربابان قدرت را در ید اختیار داشت ولی با خیره سری و لجبازی کودکانه اش، همه سرمایه اش را در ظرف ایدئولوژیک و مسایل جنسی و فردی و توهمات کودکانه، قرار داد و هرز داد و سوزاند و از بین برد و النهایه وقتی به غیبت کبری رفت، به ریش این و آن خندید که چرا او را جدی گرفتند و مسایلش را سیاسی قلمداد کردند.

  دیوانه اگر سنگ زدنش سیاسی باشد، ظرف یک هفته جملگی همه جهان را فتح می کنند. در حالی که دیوانه سنگ زدنش برای ابراز وجود و جلب توجه دیگران است که سنگ می زند. تروریسم، اگر می خواست کار سیاسی انجام دهد می بایست در فرانسه باقی میماند و به عراق نمی رفت و نیمه سوز خود را تمام سوز نمی کرد. اما به هر حال تروریسم توان کار و فعالیت سیاسی نداشت و این را خود بهتر از دیگران می دانست و لذا جهت ابراز وجود و انتقامگیری، وارد گود شد و به این و آن سنگ زد در حالی که سنگ زدن گاهاً یک طرفه نیست بلکه دو طرفه است.

  رهبری مجاهدین، قدرت طلب از جنس سیاسی نبود چون که او به وفور و در حد فراعنه دارای قدرت سازمانی بود و این تنها نیروهایش بودند که جهت آزاد و رها شدن ظاهراً می بایست با رنج و خون شان راه قدرت را باز می کردند وگرنه می بایست تا ابد در قید اسارت باقی می ماندند.

  تروریسم مجاهدین، از محیطی ارتزاق و از نیروهایی استفاده کردند که آن نیروها در بادی امر تروریست نبوده و آرمان و اهداف تروریستی در سر نداشتند، ولی در گذر زمان و به مرور، بعضاً به موجوادت خطرناکی بدل شدند. مقاله ای از محمد اقبال به نام اسلحه خلق ما به سینه خائنان همیشه غرنده باد.

  محمد اقبال مریم رجوی تروریسم در خاک اروپا

  http://www.aftabkaran.com/2018/01/04/اسلحه-خلق-ما-به-سینه-خائنان-همیشه-غرنده/ 

  قجر تروریست، که هم اکنون خود را رهبری تروریسم مجاهدین معرفی و لانسه می کند، فردی است بغایت غیر سیاسی؛ او در روز ششم ماه دسامبر سال گذشته در مقابل پارلمان اروپا عملیات ترور و ربایشی را علیه منتقدین خود برنامه ریزی و رهبری کرد. او ابتدا به اراذل و اوباش که نقش گارد محافظ وی را به عهده داشتند و این کار در اروپا غیر قانونی است با استفاده از تاریکی شب به سوژه تهاجم کردند سپس در همان حال با ترفندی پلیس پارلمان را مشغول کرده و در حین تهاجم به سوژه که احتمال این را می دادند پلیس پارلمان سر برسد جملگی اوباش جهت تحریک پلیس به شلیک، نعره می زدند، سوژه خود تروریست و در حال فرار کردن است. آنان حتی از کشور آلبانی، تروریست شرمنده و روحیه باخته را جهت ارتزاق روحیه به عملیات پارلمان اروپا آوردند تا چند صباحی دیگر سر پا باقی بماند. ایدئولوژی شتر گاو پلنگ، چنین متناقض ماده می شود، خشونت برای بقاء و دوام. از ابتدا نیز خشونت جانمایه و راز و رمز بقاء و دوام بوده و دیگر هیچ. باید تاسف خورد، به حال آن ارباب آمریکایی، اروپایی، آلبانیایی، اسراییلی، عراقی، عربستانی، قطری، اردنی، پاکستانی، ترکی و دیگران که از تروریسم و جنایت حمایت کردند تا تروریستها بتوانند نقش حقوق بشر را بازی کنند، ولی هیهات که تروریسم همه جا و همه زمان اربابانش را سنگ روی یخ کرده و در هیچ کجا و هیچ زمان، قادر به ایفای نقش و ظاهرسازی جهت فریب اربابان خود نبوده و نخواهد بود.

  تروریسم مجاهدین، طی سی و پنج سال اخیر در محیطی زندگی کردند که از همه نوع امکانات مدرن و رفاهی و حمایت و کمک و قانون و وکیل و دلار و دموکراسی و حقوق بشر و تبلیغات و سایر امکانات و فرصتها در راستای اهدافش استفاده کرده اند اما با این وصف هر جا که منافع اش ایجاب کرد دقیقاً و به طور ۱۸۰ درجه مقابل دموکراسی و حقوق بشر و اسلام و اخلاق و مابقی ارزشهای سیاسی و انسانی و جهانشمول، تبلیغ و عمل کرد و در این رابطه به سایر تروریستها خط و انگیزه کاری داد زمانی که خود بنا بر موقعیت شان دست و بال شان بسته بود و توان انجام هر عملی را نداشتند ولی به سایر تروریستها مشاوره داده و از اعمال شان دفاع کردند که در اصل معتقد به منافع و قواعد بازی ارباب غربی و عربی، نبوده و نیستند. همان گونه که در کشور عراق با آن که با صدام حسین پیمان نخل بسته بودند ولی با ورود ارباب جدید یعنی آمریکا، بر خلاف مصالح و منافع صدام حسین و عراقیها، این بار با آمریکا و منافع سیاسی و نظامی آنان همراه و یگانه شدند. بنابراین، آنان با هیچ یک از قراردادهای قدیمی و جدید و با هیچ یک از قواعد بازی در جهان و با منافع اربابان غربی و عربی، سلوک و سازگاری نداشته و با همه نیازهای روز مردم ایران و جهان بیگانه و با قانونمندیهای جهانی در تضاد آشکار و حتی قدرت که می بایست هدف غایی آنان باشد با این وجود، هیچگاه و در هیچ زمان قادر به استفاده بهینه از ابزارهای قدرت نبوده و از هیچ کدام از فرصتهای به دست آمده در راستای نیل به قدرت استفاده نکرده اند.

  تروریستی که از یک محیط جغرافیایی سر بر آورده و آرمان و آیدئولوژی اش از جای دیگر و هم اکنون خود را در محاصره حقوق بشر و دموکراسی و قانون، زندانی و اسیر می بیند و از روز اول قرار بوده شش ماه و یک سال بجنگد و در سر بزنگاه اقدام به انتحار از نوع عاشوراگونه، بکند و جاودانه شود، ولی بیش از پنجاه سال آزگار است شرمنده و بدهکار مردم و اربابانش کمرش زیر بار این همه مصرف و پس ندان، خمیده است و دروغ و فریب ابزاری است که از این ستون به آن ستون و به دنبال توجیه و رسیدن به جرقه و جنگ، لحظه شماری می کند تا مفری ایجاد گردد.

   همان طور که در گذشته نیز بنا بر دلایل فراوان تروریسم مجاهدین را قدرت طلب صرف ندانستم بلکه دیوانگان قدرت می دانستم که به دلیل بیماری و خشم و غرور و خودشیشفتگی در بالا یعنی دجال حقیر، و سایر اراذل و اوباش هیچگاه قادر به استفاده از ابزارهای قدرت نبودند هم اکنون نیز بنا بر دلایل فراوان آنان را تروریسم به معنای آنچه که در گوشه و کنار جهان مرسوم است، نمی دانم بلکه آنان را سوپر تروریسم می دانم و می دانم که چنین پتانسیل جهالت و تبهکاری در آنان وجود دارد و متاسفانه هر روز که می گذرد، بدتر از روز قبل و هیچ کورسویی از بهتر شدن و اصلاح شدن و به روز شدن در آنها یافت نمی شود.

  بسیاری از تروریستها به هر حال به چیزهایی در این جهان و جهان دیگر باور دارند و بعضاً عمل می کنند. منجمله داعش به باورها و عقایدی پایبندند ولی تروریسم مجاهدین، به هیچگونه اخلاق و پرنسیبهای تروریستی و حتی داعشی نیز پایبند نبوده و نخواهد بود. کسانی که از تروریسم داعش جدا شدند در مجموع انتقادات شان در یک کتاب نمی گنجد ولی تروریسم مجاهدین بنا به گفته و اعتراف خودشان ۴۲۸ کتاب در باب نقض حقوق بشر و تفکرات شان نوشته شد و این تازه کوچکترین است و آثاز شفاهی و قلمی و قدمی اعضای معترض صدها بار بیشتر از اینها است. به همین دلایل و دلایلی که در این نوشتار نیامده، مجاهدین خلق را نمی توان در ردیف گروههای تروریستی قرار داد بلکه، ترورریسم مجاهدین را بنا بر آنچه که اتفاق افتاد، سابقه ۵۲ ساله به جای شش ماه و یکسال، رهبرانی غیر پاسخگو و فاسد و تبهکار، کمیت و کیفیت ترور و جنایت و تلفات، تشویق و تبلیغ جهل و خرافه، ابداع تشکیلات سادیستی و مازوخیستی، ایدئولوژی عربی/روسی، اربابان بیشمار و عملکردها و رفتارها و پندارهای غیر سیاسی و غیر انسانی و غیر حقوق بشری، و تقابل با همه نرمها و عرفها و ارزشهای انسانی و اجتماعی و سیاسی؛ می بایست تشکیلاتی سوپر تروریسم و یا ابرتروریسم، به حساب آورد.

  „پایان“

  مطالب مرتبط :

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

  البته بنا بر تجربه ای که دارم این شگرد همیشگی سران فرقه و بطور خاص رهبری اش هست که در مقابل رویداد های مهم منطقه سکوت کرده و مثل حز باد منتظر می ماند تا ببینت باد جهانی به کدام سمت می وزد در این رابطه اگه خاطر تان باشد در مقابل جنگ خلیج و جنگ آمریکا علیه عراق سکوت پیشه کرده بود. اما  سئوال اینجاست که ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

   این پیام بسیار روشنی است که جوزف بورل به تهران برد تا در حاشیه مذاکرات تاکید نماید که اگر ایران با اروپا کنار بیاید، همه گروه های مسلح مروج تروریسم و سرنگونی از طریق جنگ مسلحانه را افسار زده و مجازات خواهد نمود و در مراحل بعدی به ایران پیشکش خواهد کرد و در این رابطه گروه تروریستی مجاهدین خلق نیز مستثنی نخواهد بود! جدا ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

  مجاهدین خلق هم که طی  دو سه سال قبل ازانقلاب تغییر مسیر داده وبه ویروس و تفاله ی جنبش مردمی تبدیل شده بودند ، آثاری شبیه آثار ویروس های شناخته وکنترل شده داشتند که چنین هم شد. این ویروس تحت کنترل که رجویزم نام دارد، مانند سرما خوردگی ها مزاحم زندگی بعضی انسان ها بوده و قادر به برهم زدن زندگی مردم ایران نیست. استثنائا ، این ویروس ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

   براستی بایستی از فرقه رجوی و سرانشان پرسید چرا و با چه رویی هنوز به مواضع ضد ایرانی خود پایبند مانده اید و در هر گوشه ای از این دنیا هرگاه که قدمی بر علیه کشور و مردم ایران برداشته می شود تنها و تنها شما مشوق دشمنان ایران هستید؟ آیا از نظر شما مبارزه با یک حکومت در ضدیت با مردم آن کشور خلاصه می شود؟ ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

  در یک گوشه ای همان اطراف اشپزخانه منتطر ماندیم تا بقیه نفرات آمدند. چون  از بازرسی خبری نبود، همین باعث شد که روزهای بعد زودتربرویم و همان اطراف باشیم تا شاید محل جدیدتری بردند و چیزی پیدا کنیم. چند زوذی گذشت با یک روز ما را بردند به پشت سیاج کمپ که درآنجا یک ساختمان بود که از قبل ما دیده بودیم ، ساختمانی با دیوارهای بلند ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

  سرویس‌اطلاعات و امنیت دانمارک روز دوشنبه ۱۴ بهمن (سوم فوریه) خبر از بازداشت سه عضو "جنبش عربی آزادیبخش الاحواز" به اتهام جاسوسی برای عربستان سعودی داد. بوش آندرس، رئیس سرویس اطلاعات و امنیت دانمارک درباره این سه گفته است که آنها در فاصله سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۸ در داخل خاک دانمارک برای سرویس اطلاعاتی عربستان جاسوسی می‌کردند. مقام‌های امنیتی دانمارک به خبرگزاری‌ها گفته‌اند که این افراد اطلاعات مربوط ... مطلب کامل

  فرقه رجوی در اسپانیا با پول حزب می سازد، گزارش ال پائیس از کمک‌های مالی مجاهدین به …

  ال پائیس در شماره روز سه شنبه ۲۸ ژانویه خود می نویسد: وُکس در سال ۲۰١۳ با حمایت مالی یک میلیون یورویی سازمان مجاهدین خلق رسماً در دفاتر وزارت کشور اسپانیا به عنوان یک حزب سیاسی در این کشور متولد شد. این حزب هم اکنون با ۵۲ کرسی در پارلمان اسپانیا، سومین حزب بزرگ این کشور است. ۱۷ دسامبر ۲۰۱۳ همان روزی که وُکس در میان احزاب ... مطلب کامل

  فرقه رجوی در اسپانیا با پول حزب می سازد، گزارش ال پائیس از کمک‌های مالی مجاهدین به …

  موضوع از این قرار بود و اینطوری این بحث به میان کشیده شد؛ یکی ازآنها من گفت: چیزی از شما وجود ندارد که از چشم ماه پنهان باشد ما یک کشور کوچکی هستیم، اما پلیس امنیتی  ما یادگار دوران انورخوجه است بسیار قوی و به همه چیز مسلط هستیم مخصوص شما ایرانی ها چه ایرانی هایی که در روستای (مانز) هستند - منظور همان مزرعه حیوانات - و ... مطلب کامل

  فرقه رجوی در اسپانیا با پول حزب می سازد، گزارش ال پائیس از کمک‌های مالی مجاهدین به …

  دراین میان ، نوکران با جیره مواجب آمریکا، موضوع را میفهمند و تکلیف  دیگری دارند. بدین ترتیب، زمانی که طشت تروریستی آمریکا ازپشت بام افتاد ، برایان هوک هم بطور طبیعی فکر کرد که برزبان آوردن این تهدید ، ضربه ی جدیدی برحیثیت آمریکا نمیآورد : " آب که ازسر گذشت، چه یک وجب باشد ". درادامه ی این خبر که مانند قندی است که به دهان رجوی ... مطلب کامل

  فرقه رجوی در اسپانیا با پول حزب می سازد، گزارش ال پائیس از کمک‌های مالی مجاهدین به …

  موضوع سوءاستفاده از قدرت در ادعانامه دموکرات‌ها که از طرف «مدیران» برگزیده رئیس مجلس ارائه می‌شود و ریاست آن را رئیس کمیته مجلس نمایندگان، آدام شیف، عهده‌دار است، بر این اساس است که ترامپ کوشیده است از طریق استفاده از یک قدرت خارجی – اوکراین – چهره یکی از کاندیداهای اصلی حزب دموکرات در انتخابات سال ۲۰۲۰، یعنی جو بایدن، را ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -