• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • سخنگویان مجاهدین کاری جز نشخوار سخنان آمریکا و وزیردستانش نکردند!

  شما این ادعا را درهیچ محکمه ای نمیتوانید ثابت کنید وبنابراین هرکس میتواند بشما بگوید که دروغ میگویید و اگر ماموری در آن سطح دردرون حاکمیت داشتید که این اطلاعات را که بازهم اثبات صحت وسقم این اطلاعات ناممکن است، موضوع را بدین شکل مطرح نمیکردید! این حرف اصلا معقول نیست که حکومت ایران بخواهد برای جلوگیری از قیامی که هیچ آثاری ازمقدمه اش نیست ، نصف پالایشگاه های عربستان را نابود کرده و ضمن تشدید کدورت های موجود با عربستان- که ابدا مایل بدان نیست- بهانه ای بدست جنگ طلبان صهیونیست آمریکا بدهد!  ازسوی دیگر، ایران قادر به عقب نشاندن جامعه ی جهانی وآنهم با توسل به این راههای خطرناک نیست! 

  سخنگویان مجاهدین کاری جز نشخوار سخنان آمریکا و وزیردستانش نکردند! 

  حمید تبریزی ـ 06.10.2019

   

  سخنگویان مجاهدین کاری جز نشخوار سخنان آمریکا و وزیردستانش نکردند! 

  درحالی که ده ها جلسه وصدها سخنرانی برای توجیه ضعف دفاعی عربستان وآمریکا گمراه کردن افکار عمومی دراین خصوص که یمنی های بجان آمده عزم جزم کرده اند که کشور خود را ازحملات ویرانگرهوایی عربستان و … خلاص کنند  ودرکنارآن نیروهای زمینی عربستان را هم مجبور به تحمل شکست های سنگین بکند ، با صرف اوقات وتحمل زحمات زیاد قدرت دفاعی خود را تهاجمی ومدرن تر کرده اند ، باند رجوی دیروقت وارد میدان شده وبا نشان دادن نقشه های هوائی و …  که هیچ چیز را ثابت نمیکند، خواسته است که هم ادای دین نسبت به اربابان نموده وهم خود را مهم جلوه دهد! 

  سونا صمصامی، علیرضا جعفر زاده وشاهین قبادی از گماشتگان درجه اول رجوی است که در جریان این مارگیری ها شرکت کرده وباورشان هم شده که کاری کرده اند کارستان! 

  آخه هرچه که نباشد، آنها یک دوجین نقشه ی جغرافیایی ارائه دادند تا عوام تصور کنند که عجب اطلاعاتی دارند و شاید معلم کلاس پنجم اطلاعات جغرافیایی اش بپای آنها نمیرسد! 

  وانگهی پیداکردن نقشه ها  ونمایش توام با جار وجنجال زیاد آنها ، درزمانی که سایت گوگل این مسائل را حل کرده،  کار سختی نیست ونیازی به این همه پز دادن ندارد! 

  سونا صمصامی گفته است : 

  ” بر اساس اطلاعات سازمان مجاهدین خلق ایران از درون رژیم تصمیم این حمله در جلسه شورای عالی امنیت رژیم آخوندی با حضور روحانی و ظریف گرفته شده است…”. 

  شما این ادعا را درهیچ محکمه ای نمیتوانید ثابت کنید وبنابراین هرکس میتواند بشما بگوید که دروغ میگویید و اگر ماموری در آن سطح دردرون حاکمیت داشتید که این اطلاعات را که بازهم اثبات صحت وسقم این اطلاعات ناممکن است، موضوع را بدین شکل مطرح نمیکردید! 

  دوباره : 

   رژیم تلاش می‌کند با سرکوب و شیطان‌سازی و تروریسم علیه اپوزیسیون خود از بالا‌گرفتن قیام مردمی جلوگیری کند و خشم انفجاری جامعه را مهار کنند. آنها از سوی دیگر می‌خواهند با جنگ‌افروزی جامعه جهانی را وادار به عقب‌نشینی کنند “. 

  این حرف اصلا معقول نیست که حکومت ایران بخواهد برای جلوگیری از قیامی که هیچ آثاری ازمقدمه اش نیست ، نصف پالایشگاه های عربستان را نابود کرده و ضمن تشدید کدورت های موجود با عربستان- که ابدا مایل بدان نیست- بهانه ای بدست جنگ طلبان صهیونیست آمریکا بدهد! 

  ازسوی دیگر، ایران قادر به عقب نشاندن جامعه ی جهانی وآنهم با توسل به این راههای خطرناک نیست! 

  همچنین : 

  اگر این رژیم از صدور تروریسم و بنیادگرایی دست بکشد روند سقوط آن تسریع می‌شود. خامنه‌ای و سردمداران رژیم تصریح می‌کنند که اگر در سوریه و عراق و یمن نجنگیم باید در اصفهان و تهران و شیراز بجنگیم “. 

  برعکس! 

  توفیق سال های اخیر ایران در راستای مبارزه ی جانانه با تروریزم بوده است. 

  واینهم کاملا درست است که راه هموار شدن نقشه ی جهنمی ” اسرائیل بزرگ ” ، از سوریه وسپس لبنان میگذرد ودرایران به سرانجام میرسد. 

   بنابراین ، مسامحه کاری ایران در سوریه وقبول تجزیه واشغال آن توسط انواع گروه های تکفیری واخوان المسلمینی ، پشت جبهه اش را خالی میکرد ومجبور بود که درتهران و ایران بجنگد که البته اصلا کار عاقلانه ای نبود وچه بهتر که ایران این کار غیر عاقلانه را نکرد! 

  علیرضا جعفرزاده که ید طولایی دراین مار بازی ها دارد، ضمن تکرار مجدد  حرف های کلیشه ای سونا خانم گفت : 

  ” تا این رژیم هست دست از این تجاوزکاریها بر نمی‌دارد راه‌حل قطعی برای خلاصی از فاشیسم دینی که منشاء همه بحرانها در خاورمیانه است، تغییر این رژیم نامشروع به دست مردم ایران و مقاومت سازمان‌یافته است “. 

  منشاء بحران های خاورمیانه استعمار پیر وبرخی ازکشورهای دیگر اروپایی بودند واین مسئولیت در زمان جنگ جهانی دوم به آمریکا بعنوان قدرت برتر ونوظهورجهان اغنیا وفقرا سپرده شد وایران هم جزو قربانیان استعمار بوده ونمیتوانسته نقش کلیدی درتحولات خاورمیانه داشته باشد! 

  ضمنا مردم و مقاومت سازمان یافته ( باند رجوی) دومقوله ی متضادی هستند وبنابراین اگر قرار است کاری توسط یکی انجام گیرد، به واسطه ی دیگری انجام نخواهد گرفت! 

  ایران خیلی زرنگ هم که باشد، قادر به حفظ حقوق خود است وبه کشورهای جهان سومی مثل ایران  اگر نیابتی نباشد- اجازه ی تسخیر یک دهکده ی شوره زار را هم نمیدهند چه برسد به تجاوزی که خاص کشورهای قدرتمند استعمار گر است. 

  جعفر زاده درادامه ی سخنانش میگوید : 

  ” قطعنامه‌های پیشین شورای امنیت ملل ‌متحد درباره پروژه تسلیحات اتمی رژیم آخوندی و ممنوعیت غنی‌سازی باید دوباره به کار بیفتد، رژیم آخوندی و پاسداران و شبه‌نظامیان مزدور آنها باید از عراق و سوریه و یمن و لبنان و افغانستان اخراج شوند “. 

  خود شورای امنیت تکلیف این مسئله را با برجامی که برآن مهر تایید زد، روشن کرده وحالا وضعیت طوری نیست که حتی بخواست آمریکا ودیگران بخواهد برمصوبه اش مهر بطلان بزند ویا خنده دارتر، به پیشنهاد شما عاملان حقیر سلطه گران ، وقعی بنهد! 

  حضور ایران در عراق وسوریه، وجهه ی قانونی داشته و طلب زمان است و ضرورت داشته که  البته با برطرف شدن مشکلاتی که آمریکا ومتحدانش برسر آنها آورده ، این ضرورت تدریجا ازبین خواهد رفت! 

  این حضور، درافغانستان ، لبنان ویمن هم یا وجود ندارد ویا طوری است که قابل غمض عین است و صدالبته تمامی ماجراها بستگی به بازگشتن نیروهای آمریکائی به کشور خود وقطع ماجراجویی های خطرناک عربستان- که این یکی را آرزو دارم زودتر تمام شود  دارد! 

  مجددا : 

  ” جامعه بین‌المللی باید حق مقاومت مردم ایران برای سرنگونی فاشیسم دینی و دستیابی به آزادی را به‌رسمیت بشناسد “. 

  شما درصدد قالب کردن کشورهایی با یک ششم وکمتر از مردم جهان بعنوان جامعه ی بین المللی میباشید وحقی بر پنج ششم مردم جهان که دولت های مقتدری را هم دارند ، قایل نیستید! 

  اما صحبت دراینجاست که بین آمال خبیث شما و واقعیات موجود، دره ای عمیق وجود دارد وجامعه ی بین المللی محبوب شما، قدرت انجام این کار را از زمانی که درسوریه شکست خورد وعشایر انقلابی شما ( داعش) تارانده شد ، بطور تدریجی ازدست داد! 

  گرچه همین جامعه ی جهانی خود شما هم  اندک اندک یاد گرفته که به حرفتان تره خرد نکند وبعنوان عامل درجه چندم ، تبدیل به سخن چین هیزم کش بدبخت وحقیرتان کند! 

  /////////////////////////////////////

  محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی و زن

  مطالب مرتبط :

  رحمان محمدیان: کودتای خزنده رجوی علیه رقیبان در ۲۶ مهر ۱۳۶۸ ـ انتخاب یا انتصاب؟

  در این پیام اما بر سیاق قبل، مسعود رجوی خیالی مثال همیشه از تناقض گویی آغاز می کند و از شهر شیراز مرکز جنگ و گریز و انقلاب نوین، یاد می کند و حافظ شیرازی را نیز خشونت طلب می داند و آنچنان روده درازی می کند که به کوروش کبیر نیز می رسد و نان ملی گرایی را در کاسه خود قرار می دهد و خود ... مطلب کامل

  رحمان محمدیان: کودتای خزنده رجوی علیه رقیبان در ۲۶ مهر ۱۳۶۸ ـ انتخاب یا انتصاب؟

  اما رجوی که شهامت اعتراف به اشتباه را نداشت و از طرفی می ترسید که سر این قضیه که باز شود دیگر نمی تواند مثل شاهان عمل و این سازمان و اعضا رااین چنین در چنگ داشته باشد دست به یک شامورتی بازی که در اجرای آن استاد بود زد. باید مریم را در راس امور داشته باشد تا بوسیله او اهداف شومش را به کرسی بنشاند ولی ... مطلب کامل

  رحمان محمدیان: کودتای خزنده رجوی علیه رقیبان در ۲۶ مهر ۱۳۶۸ ـ انتخاب یا انتصاب؟

    این بار خودتان خواستید وجای گله ندارد: هزاران جدا شده، اعضای خانواده ها ، گزارش های نهادهای حقوق بشری و ... درستی این اتهامات را قبول دارند واصلا احتیاج به غور وبررسی بیشتر نیست؟!  آیا طلاق ها که غیر ازمسعود ومریم شامل همه شد، اختیاری بود واگر بود وخوب بود، چرا شامل این دو خونریز وشیاد نشد؟  آیا هرکس ازاعضای شما خواست که مثلا درحد یک زندانی جانی با خانواده اش ملاقات کند، چنین امکانی باو داده میشود؟  چرابه نهادهای قانونی بین المللی ویا حتی حقوق دانان ایرانی جزو اپوزیسیون و ... مطلب کامل

  رحمان محمدیان: کودتای خزنده رجوی علیه رقیبان در ۲۶ مهر ۱۳۶۸ ـ انتخاب یا انتصاب؟

  منصور نظری، ایران اینترلینک، بیست و چهارم نوامبر 2019:… بعضی هایشان شفاف میگویند هدفشان ویران کردن زیرساخت های ایران و تکه پاره کردن آن است و بعضی هایشان نیز که کمی خجالتی هستند آنرا به زبان دیگری بیان میکنند. اگر بخواهیم راجع به تک به تک اینها جویا شویم سر از سرویس های عبری عربی وامریکائی در خواهیم آورد که امروزه آبشخور همه این وحوش است. تخم ... مطلب کامل

  میرزایی: مگر “غسل در صحنه” و توبه در درگاه رجوی در نشست های معزشویی دروغ است؟

  دست یکی از بستگانم را با میل گرد شکستید و آن نفر هم عینک طرف مقابل را از چشمش برداشته وبه عنوان سند هنوز در اختیار دارد و در هر دادگاه میتواند این را اثبات کند. زنی که توان مقابله ازخود را ندارد شما با چماقدارانتان این کار غیر انسانی را انجام دادید . مطالب گفتنی زیادی دارم که شاید به صدها کتاب برسد و خواستم فقط ... مطلب کامل

  میرزایی: مگر “غسل در صحنه” و توبه در درگاه رجوی در نشست های معزشویی دروغ است؟

  در زمانی که درنوک پیکان گزافه گویی قرار داری و تمجید وتحسین را درحد زشت ترین شکل آن بکار برده ای، نفی این کار چیزهایی را ثابت میکند: 1-  مثلا تو مریم را درسطح اولیاء ا... دانسته وفکر میکنی هر تعریف وتمجیدی ازآنها ثواب دارد وقباحتی درکار نیست! 2- درحالی که با آن سن وسال ات ، معنی گزافه گویی وستایش را باید خوب بفهمی ، میخواهی ثابت ... مطلب کامل

  میرزایی: مگر “غسل در صحنه” و توبه در درگاه رجوی در نشست های معزشویی دروغ است؟

   بعد از آن تاریخ صدام حساب خاصی روی رجوی باز کرد و حتی بیشتر از نیروهای خودش به رجوی اعتماد داشت چون چند طرح کودتا را از ارتش کشف و خنثی کرده بود و این اعتماد بیش از حد بود که به رجوی دست باز برای دستگیری و شکنجه صد ها تن از اعضای ناراضی به بهانه چک امنیتی یا رفع ابهام پیدا کرد. تبدیل اشرف به ... مطلب کامل

  بیانیه ایرانیان مقیم تیرانا، روشنگری نسبت به روش های سخیف فرقه رجوی

   بدينوسيله من و تمام دوستان ساكن در تیرانا در پايان اين افشا نامه اعلام مي كنيم كه : دست فرقه کاملا برای ما رو شده و هر اتفاقی و هر حرکت و فعالیتی از طرف نفرات مستمری بگیر فرقه هم كه علیه ما انجام شود ما هیچگونه واکنش متقابلي و مقابل به مثل نخواهیم داشت چون کاملاً می دانیم که آنها در زیر فشار و اجبار و سوء استفاده ... مطلب کامل

  ” اپوزیسیون ” تکلیف خود را با ” هروئین خشونت” روشن سازد

  نیروهایی که توسط مجاهدین خلق سازماندهی شده اند، قطعاً در حرکت مردمی اخیر حضور داشته اند. اما آنان به خوبی می دانند که اگر شعارهایی به سود سازمان سر دهند یا نمادهایی از سازمان را بر افرازند، اول توسط مردم با آن ها برخورد صورت خواهد گرفت. مجاهدین خلق آن قدر نزد همه بدنام اند که نمی توانند ابراز وجودی بکنند. اما سازمانی که با ... مطلب کامل

  رحمان محمدیان:بازهم کوه موش زایید ! جیغ بنفش فرقه رجوی از گزارش بی بی سی

  توجه داشته باشید که جملات کوتاه و بافاصله است و هیچکدام وصل به بعدی نیست ولی رجوی که خود را در زمینه کتابت و بلاغت هم سرآمد روزگار می داند حالا اینجا به نفعش نیست و مغلطه می کند و در حالیکه خودش در آفساید است توپ جمع کن بدبخت را وارد ماجرا کرده که حتی می ترسد واژه "سکس " را از جمله " مجاهدین خلق ، ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -