• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • سخنگویان مجاهدین کاری جز نشخوار سخنان آمریکا و وزیردستانش نکردند!

  شما این ادعا را درهیچ محکمه ای نمیتوانید ثابت کنید وبنابراین هرکس میتواند بشما بگوید که دروغ میگویید و اگر ماموری در آن سطح دردرون حاکمیت داشتید که این اطلاعات را که بازهم اثبات صحت وسقم این اطلاعات ناممکن است، موضوع را بدین شکل مطرح نمیکردید! این حرف اصلا معقول نیست که حکومت ایران بخواهد برای جلوگیری از قیامی که هیچ آثاری ازمقدمه اش نیست ، نصف پالایشگاه های عربستان را نابود کرده و ضمن تشدید کدورت های موجود با عربستان- که ابدا مایل بدان نیست- بهانه ای بدست جنگ طلبان صهیونیست آمریکا بدهد!  ازسوی دیگر، ایران قادر به عقب نشاندن جامعه ی جهانی وآنهم با توسل به این راههای خطرناک نیست! 

  سخنگویان مجاهدین کاری جز نشخوار سخنان آمریکا و وزیردستانش نکردند! 

  حمید تبریزی ـ 06.10.2019

   

  سخنگویان مجاهدین کاری جز نشخوار سخنان آمریکا و وزیردستانش نکردند! 

  درحالی که ده ها جلسه وصدها سخنرانی برای توجیه ضعف دفاعی عربستان وآمریکا گمراه کردن افکار عمومی دراین خصوص که یمنی های بجان آمده عزم جزم کرده اند که کشور خود را ازحملات ویرانگرهوایی عربستان و … خلاص کنند  ودرکنارآن نیروهای زمینی عربستان را هم مجبور به تحمل شکست های سنگین بکند ، با صرف اوقات وتحمل زحمات زیاد قدرت دفاعی خود را تهاجمی ومدرن تر کرده اند ، باند رجوی دیروقت وارد میدان شده وبا نشان دادن نقشه های هوائی و …  که هیچ چیز را ثابت نمیکند، خواسته است که هم ادای دین نسبت به اربابان نموده وهم خود را مهم جلوه دهد! 

  سونا صمصامی، علیرضا جعفر زاده وشاهین قبادی از گماشتگان درجه اول رجوی است که در جریان این مارگیری ها شرکت کرده وباورشان هم شده که کاری کرده اند کارستان! 

  آخه هرچه که نباشد، آنها یک دوجین نقشه ی جغرافیایی ارائه دادند تا عوام تصور کنند که عجب اطلاعاتی دارند و شاید معلم کلاس پنجم اطلاعات جغرافیایی اش بپای آنها نمیرسد! 

  وانگهی پیداکردن نقشه ها  ونمایش توام با جار وجنجال زیاد آنها ، درزمانی که سایت گوگل این مسائل را حل کرده،  کار سختی نیست ونیازی به این همه پز دادن ندارد! 

  سونا صمصامی گفته است : 

  ” بر اساس اطلاعات سازمان مجاهدین خلق ایران از درون رژیم تصمیم این حمله در جلسه شورای عالی امنیت رژیم آخوندی با حضور روحانی و ظریف گرفته شده است…”. 

  شما این ادعا را درهیچ محکمه ای نمیتوانید ثابت کنید وبنابراین هرکس میتواند بشما بگوید که دروغ میگویید و اگر ماموری در آن سطح دردرون حاکمیت داشتید که این اطلاعات را که بازهم اثبات صحت وسقم این اطلاعات ناممکن است، موضوع را بدین شکل مطرح نمیکردید! 

  دوباره : 

   رژیم تلاش می‌کند با سرکوب و شیطان‌سازی و تروریسم علیه اپوزیسیون خود از بالا‌گرفتن قیام مردمی جلوگیری کند و خشم انفجاری جامعه را مهار کنند. آنها از سوی دیگر می‌خواهند با جنگ‌افروزی جامعه جهانی را وادار به عقب‌نشینی کنند “. 

  این حرف اصلا معقول نیست که حکومت ایران بخواهد برای جلوگیری از قیامی که هیچ آثاری ازمقدمه اش نیست ، نصف پالایشگاه های عربستان را نابود کرده و ضمن تشدید کدورت های موجود با عربستان- که ابدا مایل بدان نیست- بهانه ای بدست جنگ طلبان صهیونیست آمریکا بدهد! 

  ازسوی دیگر، ایران قادر به عقب نشاندن جامعه ی جهانی وآنهم با توسل به این راههای خطرناک نیست! 

  همچنین : 

  اگر این رژیم از صدور تروریسم و بنیادگرایی دست بکشد روند سقوط آن تسریع می‌شود. خامنه‌ای و سردمداران رژیم تصریح می‌کنند که اگر در سوریه و عراق و یمن نجنگیم باید در اصفهان و تهران و شیراز بجنگیم “. 

  برعکس! 

  توفیق سال های اخیر ایران در راستای مبارزه ی جانانه با تروریزم بوده است. 

  واینهم کاملا درست است که راه هموار شدن نقشه ی جهنمی ” اسرائیل بزرگ ” ، از سوریه وسپس لبنان میگذرد ودرایران به سرانجام میرسد. 

   بنابراین ، مسامحه کاری ایران در سوریه وقبول تجزیه واشغال آن توسط انواع گروه های تکفیری واخوان المسلمینی ، پشت جبهه اش را خالی میکرد ومجبور بود که درتهران و ایران بجنگد که البته اصلا کار عاقلانه ای نبود وچه بهتر که ایران این کار غیر عاقلانه را نکرد! 

  علیرضا جعفرزاده که ید طولایی دراین مار بازی ها دارد، ضمن تکرار مجدد  حرف های کلیشه ای سونا خانم گفت : 

  ” تا این رژیم هست دست از این تجاوزکاریها بر نمی‌دارد راه‌حل قطعی برای خلاصی از فاشیسم دینی که منشاء همه بحرانها در خاورمیانه است، تغییر این رژیم نامشروع به دست مردم ایران و مقاومت سازمان‌یافته است “. 

  منشاء بحران های خاورمیانه استعمار پیر وبرخی ازکشورهای دیگر اروپایی بودند واین مسئولیت در زمان جنگ جهانی دوم به آمریکا بعنوان قدرت برتر ونوظهورجهان اغنیا وفقرا سپرده شد وایران هم جزو قربانیان استعمار بوده ونمیتوانسته نقش کلیدی درتحولات خاورمیانه داشته باشد! 

  ضمنا مردم و مقاومت سازمان یافته ( باند رجوی) دومقوله ی متضادی هستند وبنابراین اگر قرار است کاری توسط یکی انجام گیرد، به واسطه ی دیگری انجام نخواهد گرفت! 

  ایران خیلی زرنگ هم که باشد، قادر به حفظ حقوق خود است وبه کشورهای جهان سومی مثل ایران  اگر نیابتی نباشد- اجازه ی تسخیر یک دهکده ی شوره زار را هم نمیدهند چه برسد به تجاوزی که خاص کشورهای قدرتمند استعمار گر است. 

  جعفر زاده درادامه ی سخنانش میگوید : 

  ” قطعنامه‌های پیشین شورای امنیت ملل ‌متحد درباره پروژه تسلیحات اتمی رژیم آخوندی و ممنوعیت غنی‌سازی باید دوباره به کار بیفتد، رژیم آخوندی و پاسداران و شبه‌نظامیان مزدور آنها باید از عراق و سوریه و یمن و لبنان و افغانستان اخراج شوند “. 

  خود شورای امنیت تکلیف این مسئله را با برجامی که برآن مهر تایید زد، روشن کرده وحالا وضعیت طوری نیست که حتی بخواست آمریکا ودیگران بخواهد برمصوبه اش مهر بطلان بزند ویا خنده دارتر، به پیشنهاد شما عاملان حقیر سلطه گران ، وقعی بنهد! 

  حضور ایران در عراق وسوریه، وجهه ی قانونی داشته و طلب زمان است و ضرورت داشته که  البته با برطرف شدن مشکلاتی که آمریکا ومتحدانش برسر آنها آورده ، این ضرورت تدریجا ازبین خواهد رفت! 

  این حضور، درافغانستان ، لبنان ویمن هم یا وجود ندارد ویا طوری است که قابل غمض عین است و صدالبته تمامی ماجراها بستگی به بازگشتن نیروهای آمریکائی به کشور خود وقطع ماجراجویی های خطرناک عربستان- که این یکی را آرزو دارم زودتر تمام شود  دارد! 

  مجددا : 

  ” جامعه بین‌المللی باید حق مقاومت مردم ایران برای سرنگونی فاشیسم دینی و دستیابی به آزادی را به‌رسمیت بشناسد “. 

  شما درصدد قالب کردن کشورهایی با یک ششم وکمتر از مردم جهان بعنوان جامعه ی بین المللی میباشید وحقی بر پنج ششم مردم جهان که دولت های مقتدری را هم دارند ، قایل نیستید! 

  اما صحبت دراینجاست که بین آمال خبیث شما و واقعیات موجود، دره ای عمیق وجود دارد وجامعه ی بین المللی محبوب شما، قدرت انجام این کار را از زمانی که درسوریه شکست خورد وعشایر انقلابی شما ( داعش) تارانده شد ، بطور تدریجی ازدست داد! 

  گرچه همین جامعه ی جهانی خود شما هم  اندک اندک یاد گرفته که به حرفتان تره خرد نکند وبعنوان عامل درجه چندم ، تبدیل به سخن چین هیزم کش بدبخت وحقیرتان کند! 

  /////////////////////////////////////

  محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی و زن

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

   بعد ار چند دقیقه تلویزیون را روشن کردند .(در حالی که همه در ابهام بودند )صحنه تا آنجایی بخاطردارم مسعود ومریم روی سن ایستاده بودند ومریم با آرم سازمان ومسعود با پوشه یا کاغذی در دست وبقیه فرماندهان در یک سالن روی صندلی نشسته بودند .که ناگهان مسعود شروع به خواندن متنی کرد که در دستش بود .موضوع این بود که طوری که سرکرده فرقه خواند از ... مطلب کامل

  همه عمر دیر رسیدیم

  ‌علی حاتمی در خانواده‌ای سنتی رشد كرد. مادرش خانه‌دار بود و پدرش صفحه‌آرای چاپخانه: "از كودكی علاقه وافری به موسیقی داشتم. عمویم نوازنده‌ای گمنام و در عزلت بود و دنيايش به آن خانه قدیمی در خيابان شاهپور محدود". كلاس نهم بود كه به شوق فیلمنامه‌نویسی به هنرستان هنرپیشگی تهران و سپس ۲۰ ساله بود كه به هنرستان آزاد هنرهای دراماتیك رفت. ۲۱ ساله بود كه نخستين نمایشنامه‌اش "دیب" ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.