• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • سخنگویان مجاهدین کاری جز نشخوار سخنان آمریکا و وزیردستانش نکردند!

  شما این ادعا را درهیچ محکمه ای نمیتوانید ثابت کنید وبنابراین هرکس میتواند بشما بگوید که دروغ میگویید و اگر ماموری در آن سطح دردرون حاکمیت داشتید که این اطلاعات را که بازهم اثبات صحت وسقم این اطلاعات ناممکن است، موضوع را بدین شکل مطرح نمیکردید! این حرف اصلا معقول نیست که حکومت ایران بخواهد برای جلوگیری از قیامی که هیچ آثاری ازمقدمه اش نیست ، نصف پالایشگاه های عربستان را نابود کرده و ضمن تشدید کدورت های موجود با عربستان- که ابدا مایل بدان نیست- بهانه ای بدست جنگ طلبان صهیونیست آمریکا بدهد!  ازسوی دیگر، ایران قادر به عقب نشاندن جامعه ی جهانی وآنهم با توسل به این راههای خطرناک نیست! 

  سخنگویان مجاهدین کاری جز نشخوار سخنان آمریکا و وزیردستانش نکردند! 

  حمید تبریزی ـ 06.10.2019

   

  سخنگویان مجاهدین کاری جز نشخوار سخنان آمریکا و وزیردستانش نکردند! 

  درحالی که ده ها جلسه وصدها سخنرانی برای توجیه ضعف دفاعی عربستان وآمریکا گمراه کردن افکار عمومی دراین خصوص که یمنی های بجان آمده عزم جزم کرده اند که کشور خود را ازحملات ویرانگرهوایی عربستان و … خلاص کنند  ودرکنارآن نیروهای زمینی عربستان را هم مجبور به تحمل شکست های سنگین بکند ، با صرف اوقات وتحمل زحمات زیاد قدرت دفاعی خود را تهاجمی ومدرن تر کرده اند ، باند رجوی دیروقت وارد میدان شده وبا نشان دادن نقشه های هوائی و …  که هیچ چیز را ثابت نمیکند، خواسته است که هم ادای دین نسبت به اربابان نموده وهم خود را مهم جلوه دهد! 

  سونا صمصامی، علیرضا جعفر زاده وشاهین قبادی از گماشتگان درجه اول رجوی است که در جریان این مارگیری ها شرکت کرده وباورشان هم شده که کاری کرده اند کارستان! 

  آخه هرچه که نباشد، آنها یک دوجین نقشه ی جغرافیایی ارائه دادند تا عوام تصور کنند که عجب اطلاعاتی دارند و شاید معلم کلاس پنجم اطلاعات جغرافیایی اش بپای آنها نمیرسد! 

  وانگهی پیداکردن نقشه ها  ونمایش توام با جار وجنجال زیاد آنها ، درزمانی که سایت گوگل این مسائل را حل کرده،  کار سختی نیست ونیازی به این همه پز دادن ندارد! 

  سونا صمصامی گفته است : 

  ” بر اساس اطلاعات سازمان مجاهدین خلق ایران از درون رژیم تصمیم این حمله در جلسه شورای عالی امنیت رژیم آخوندی با حضور روحانی و ظریف گرفته شده است…”. 

  شما این ادعا را درهیچ محکمه ای نمیتوانید ثابت کنید وبنابراین هرکس میتواند بشما بگوید که دروغ میگویید و اگر ماموری در آن سطح دردرون حاکمیت داشتید که این اطلاعات را که بازهم اثبات صحت وسقم این اطلاعات ناممکن است، موضوع را بدین شکل مطرح نمیکردید! 

  دوباره : 

   رژیم تلاش می‌کند با سرکوب و شیطان‌سازی و تروریسم علیه اپوزیسیون خود از بالا‌گرفتن قیام مردمی جلوگیری کند و خشم انفجاری جامعه را مهار کنند. آنها از سوی دیگر می‌خواهند با جنگ‌افروزی جامعه جهانی را وادار به عقب‌نشینی کنند “. 

  این حرف اصلا معقول نیست که حکومت ایران بخواهد برای جلوگیری از قیامی که هیچ آثاری ازمقدمه اش نیست ، نصف پالایشگاه های عربستان را نابود کرده و ضمن تشدید کدورت های موجود با عربستان- که ابدا مایل بدان نیست- بهانه ای بدست جنگ طلبان صهیونیست آمریکا بدهد! 

  ازسوی دیگر، ایران قادر به عقب نشاندن جامعه ی جهانی وآنهم با توسل به این راههای خطرناک نیست! 

  همچنین : 

  اگر این رژیم از صدور تروریسم و بنیادگرایی دست بکشد روند سقوط آن تسریع می‌شود. خامنه‌ای و سردمداران رژیم تصریح می‌کنند که اگر در سوریه و عراق و یمن نجنگیم باید در اصفهان و تهران و شیراز بجنگیم “. 

  برعکس! 

  توفیق سال های اخیر ایران در راستای مبارزه ی جانانه با تروریزم بوده است. 

  واینهم کاملا درست است که راه هموار شدن نقشه ی جهنمی ” اسرائیل بزرگ ” ، از سوریه وسپس لبنان میگذرد ودرایران به سرانجام میرسد. 

   بنابراین ، مسامحه کاری ایران در سوریه وقبول تجزیه واشغال آن توسط انواع گروه های تکفیری واخوان المسلمینی ، پشت جبهه اش را خالی میکرد ومجبور بود که درتهران و ایران بجنگد که البته اصلا کار عاقلانه ای نبود وچه بهتر که ایران این کار غیر عاقلانه را نکرد! 

  علیرضا جعفرزاده که ید طولایی دراین مار بازی ها دارد، ضمن تکرار مجدد  حرف های کلیشه ای سونا خانم گفت : 

  ” تا این رژیم هست دست از این تجاوزکاریها بر نمی‌دارد راه‌حل قطعی برای خلاصی از فاشیسم دینی که منشاء همه بحرانها در خاورمیانه است، تغییر این رژیم نامشروع به دست مردم ایران و مقاومت سازمان‌یافته است “. 

  منشاء بحران های خاورمیانه استعمار پیر وبرخی ازکشورهای دیگر اروپایی بودند واین مسئولیت در زمان جنگ جهانی دوم به آمریکا بعنوان قدرت برتر ونوظهورجهان اغنیا وفقرا سپرده شد وایران هم جزو قربانیان استعمار بوده ونمیتوانسته نقش کلیدی درتحولات خاورمیانه داشته باشد! 

  ضمنا مردم و مقاومت سازمان یافته ( باند رجوی) دومقوله ی متضادی هستند وبنابراین اگر قرار است کاری توسط یکی انجام گیرد، به واسطه ی دیگری انجام نخواهد گرفت! 

  ایران خیلی زرنگ هم که باشد، قادر به حفظ حقوق خود است وبه کشورهای جهان سومی مثل ایران  اگر نیابتی نباشد- اجازه ی تسخیر یک دهکده ی شوره زار را هم نمیدهند چه برسد به تجاوزی که خاص کشورهای قدرتمند استعمار گر است. 

  جعفر زاده درادامه ی سخنانش میگوید : 

  ” قطعنامه‌های پیشین شورای امنیت ملل ‌متحد درباره پروژه تسلیحات اتمی رژیم آخوندی و ممنوعیت غنی‌سازی باید دوباره به کار بیفتد، رژیم آخوندی و پاسداران و شبه‌نظامیان مزدور آنها باید از عراق و سوریه و یمن و لبنان و افغانستان اخراج شوند “. 

  خود شورای امنیت تکلیف این مسئله را با برجامی که برآن مهر تایید زد، روشن کرده وحالا وضعیت طوری نیست که حتی بخواست آمریکا ودیگران بخواهد برمصوبه اش مهر بطلان بزند ویا خنده دارتر، به پیشنهاد شما عاملان حقیر سلطه گران ، وقعی بنهد! 

  حضور ایران در عراق وسوریه، وجهه ی قانونی داشته و طلب زمان است و ضرورت داشته که  البته با برطرف شدن مشکلاتی که آمریکا ومتحدانش برسر آنها آورده ، این ضرورت تدریجا ازبین خواهد رفت! 

  این حضور، درافغانستان ، لبنان ویمن هم یا وجود ندارد ویا طوری است که قابل غمض عین است و صدالبته تمامی ماجراها بستگی به بازگشتن نیروهای آمریکائی به کشور خود وقطع ماجراجویی های خطرناک عربستان- که این یکی را آرزو دارم زودتر تمام شود  دارد! 

  مجددا : 

  ” جامعه بین‌المللی باید حق مقاومت مردم ایران برای سرنگونی فاشیسم دینی و دستیابی به آزادی را به‌رسمیت بشناسد “. 

  شما درصدد قالب کردن کشورهایی با یک ششم وکمتر از مردم جهان بعنوان جامعه ی بین المللی میباشید وحقی بر پنج ششم مردم جهان که دولت های مقتدری را هم دارند ، قایل نیستید! 

  اما صحبت دراینجاست که بین آمال خبیث شما و واقعیات موجود، دره ای عمیق وجود دارد وجامعه ی بین المللی محبوب شما، قدرت انجام این کار را از زمانی که درسوریه شکست خورد وعشایر انقلابی شما ( داعش) تارانده شد ، بطور تدریجی ازدست داد! 

  گرچه همین جامعه ی جهانی خود شما هم  اندک اندک یاد گرفته که به حرفتان تره خرد نکند وبعنوان عامل درجه چندم ، تبدیل به سخن چین هیزم کش بدبخت وحقیرتان کند! 

  /////////////////////////////////////

  محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی و زن

  مطالب مرتبط :

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  وقتی خبر دسنگیری را در سالن اعلام کردند همه همدیگر را نگاه می کردند که مریم رجوی کی رفته  است ؛ برای جواب به این سئوال با ترفند می گفتند که قبل از حمله اورا فرستادند و نسرین هم همراهش است افراد همه گیج و گنگ بودند چون کسی با بیرون ارتباطی نداشت همه چیز را باید سیمای کذایی فرقه دنبال می  کردیم البته یاد آوری کنم که اون فرد ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  رجوی بعد از اشغال عراق در هرزمان که میدانست ضرر و زیانی متوجه فرقه مجاهدین است سکوت اختیار میکرد هنگام قتل روزنامه‌نگار  عربستانی خاشقچی تا به حال یک کلمه در تلویزیون و یا سایت مجاهدین درج نکرده است ، در جنگ یمن و بمباران وحشیانه مردم یمن توسط عربستان سعودی تا به امروز سکوت اختیار کرده است و حتی به روی مبارک خود نمیآورد،  زیرا ... مطلب کامل

  نگاهی به کتاب «موج سیاه»: بازنگری تاریخی درگیری‌های خاورمیانه

  تضاد میان مطالعات آکادمیک بر روی این کشورها و مسائلشان باورنکردنی است و اغلب موارد حق با نویسندهٔ کتاب است. داستان در سال ۱۹۷۷ در لبنان آغاز می‌شود، زمانی که سرزمین نویسنده در گیرودار جنگ داخلی بود. ایرانیان در تبعید همچون امام موسی صدر با فعالان شیعه در لبنان متحد شده و برای سرنگونی شاه نوار ضبط می‌کردند. انور سادات، رئیس‌جمهور مصر به اورشلیم پرواز کرد تا به ... مطلب کامل

  خاطرات غلامعلی میرزایی،قسمت ۱۷ ـ شیپور سرنگونی را می خواست رجوی بزند یا صدام حسین؟ اما چه شد؟

  ولی در صحبتهایی که بین نفرات که تبادل می شد این بود اینها را هم برای عراق نگهداری کنیم چون خود عرافیها بر اساس تجربه تانکهای قبلی که تحویل داده بودند رسیدگی به امکانات جنگی که داشتند زیر   صفربود و بخاطروعده های مستمرسرکردگان فرقه نفرات هم که سرنگونی در راه است و رهبری منتطر آماده شدن کارهای نکرده ماست هرچه سریعتر آماده شوید او (رجوی) شیپور راخواهد زد. ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  با توجه به این شرایط، امن ترین اقدام برای دولت بایدن این است که بلافاصله پس از انتخابات ریاست جمهوری به تعهدات به برجام بازگردد و همه تحریم های مربوط به برنامه هسته ای ایران را لغو کند. چنین اقدامی جدیت دولت بایدن در کسب اطمینان از اتحاد بین المللی و رهبری ایالات متحده را نشان خواهد داد و به ایران برای بازگشت به تعهدات هسته ای انگیزه ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  وقتی دید که تعداد زیادی علیرغم شرایط سخت در کمپ آمریکاییها اشرف را ترک کردند بر آن شد که شرایط دیدار خانوادگی را سخت تر بکند تا آنجایی که دیگر اجازه دیدار را نداد و گفت من اینکار را کردم و همه مسئولیت آنرا می پذیرم بدین سان جنگ بین خانواده‌های اسیران در قلعه اشرف را رجوی آغاز کرد ولی خانواده‌ها خاموش نشدن و پس ننشستند و با ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

   واقعه دیگری که آقای بولتون مفصل ماجراهای پشت پرده آن را نوشته، ماجرای حمله‌ای به ایران است که آمریکا طراحی کرده بود و انجام نداد. بعد از اینکه ایران، یک هواپیمای بدون خلبان آمریکایی را زد، گروهی از مشاوران و وزرای آقای ترامپ دور هم جمع شدند و برای حمله تلافی‌جویانه به ایران برنامه‌ریزی کردند. آقای بولتون نوشته که او و وزیر خارجه می‌خواستند به تعداد ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  چند روزنامه آمریکایی در گزارش‌هایی در این باره نوشته‌اند كه مأمورین روسی به اسلام‌گرایان شورشی طالبان وعده داده بودند در صورت حمله به مواضع نیروهای آمریكایی و کشتن سربازان این کشور در افغانستان پول دریافت خواهند کرد. بر اساس این گزارش‌ها وعده پرداخت چنین پاداش‌هایی برای قتل سربازان خارجی دیگر از جمله نظامیان بریتانیایی نیز داده شده بود.  نیویورک تایمز با استناد به منابع ناشناس گزارش داده بود ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  مسعود رجوی مردمی را به صحنه آورد که به سرعت برق و باد پشت آنان راخالی کرد ورفت تا به وطن فروشی به صدام ودیگر دشمنان ایران خوش خدمتی کند ولی بعدها چون می خواست این نامردی خودش را توجیه نماید در هر سال به این روز یک چیزی، یک اسمی که ظاهرش, قشنگ باشد اضافه می کرد. یک سال می گفت ۳۰ خرداد روز قیام علیه ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  قضیه این بود که دوستمان که دوران دانشجویی در تبریز با کمک دوستانش جزوه ای تحت عنوان «حاشیه نشینان شهر تبریز» نوشته و منتشرکرده بودند که به شرح زندگی و مشکلات معیشتی  حاشیه نشینان شهراختصاص داشت، برسم دوران دانشجویی می خواست که این کار را در خرم آباد هم تکرار کند اما چون خودش شاغل و وقت اینکار را نداشت ازمن خواست که کار تحقیق و اجرائیات را بعهده بگیرم  ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.