• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • محمد رزاقی: روحت شاد پدر بزرگ !

  اینکه در این کلیپ مدعی شده اید بارها از امریکاییها خواسته بودید افراد تیف به امریکا و یا هر جا که دوست دارند بفرستید هم باز مثل ســـ .. دروغ می گویید و اینها همه برای فرار از پاسخگویی به خاطر درست کردن زندان در همدستی با جنایتکاران امریکایی بود . زمانیکه کنترل زندان از دست ژنرال دیوید فیلیپس و سرهنگ مارتین خارج شد یکی از سرهنگهای با شرافت امریکایی یک روزبه چادر من امد و گفت ما هر وقت با سران فرقه نشست داریم یک موضوع را بصورت ثابت مطرح می کنند و ان هم اینکه افراد تیف به ایران بفرستید !

  روحت شاد پدر بزرگ !
  محمد رزاقی ــ 20 فوریه 2015 تلویزیون سیمای اسارت و سایت فحاشگر که رجوی ان را به اسم افشاگر قالب می کند برای چندمین بار سوز و جیغ بنفش بیش از ۱۰ سال شخص رجوی زنباره و مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی درمورد جدا شده هایی که بیش از ۴ سال در زندان ساخته رجوی و جنایتکاران امریکایی بنام تیف درست کرده بودند به نمایش گذاشته وبرای چندمین بار با درست کردن یک کلیپ سرتا پا دروغ ترس ؛ وحشت خود را از جدا شده ها به تصویر کشیده و طبق معمول به روش خاض و به سفارش شخص رجوی زنباره یک مشت جفنگیات بلغور فرموده .
  البته شخصآ قصد جواب دادن به جفنگیات رجوی زنباره را ندارم چون میدانم همه حرفهایش دروغ و دغلهای معمول می باشد و ارزش جواب دادن و پرداختن به جفنگیات رجوی را ندارد .
  اما از ته دل خوشحالم که رجوی زنباره و مریم قجر حرمسرادار اینقدر از افشاگریهای من و جداشده هایی که جنایت و خیانتهای رجوی زنباره را افشا می کنند رجوی با نشان دادن واکنشهای هیستریک و نشسته هاف ؛ هاف کردن در سایتها و تلویزیون فرقه وزنجیر پاره کردن شخص رجوی در نشستهای درونی و فحش دادنهای چاله میدانی و تهدید به قتل همه نشان از اثر گذاری افشاگریهای جدا شده ها دارد .
  مخ پوسیده های رجوی با درست کردن و بیان یک مشت جفنگیات در مورد اعضاء جدا شده به غیر از یک مشت خود فروخته معلوم الحال و دارای پرونده های متعدد اخلاقی و همجنس بازی و یا تجاوز به اعضاء کم سن و سال که تعدادشان به اندازه انگشتان یک دست بودند بقیه جدا شده ها با شرافت و تحمل شکنجه های روحی و جسمی جنایتکاران امریکائی همدست رجوی به رجوی و مریم قجر تف کردند و خود را به دنیای ازاد رساندند و همین باعث زنجیر پاره کردن شخص رجوی شده است .
  همچنان که گفتم قصد جواب دادن به رجوی زنباره و یا مریم قجر قواد ندارم . اما برای یاد اوری به مخ پوسیده های رجوی باید بگویم که تا انجا که من بیاد دارم من شخصآ در طول ۴ سالی که در زندان ساخته رجوی و جنایتکاران امریکایی بودم هیچ ملاقات کننده نداشتم رجوی این علم و غیب را از کجایش در اورد و بیادش اورد که با ماموران اطلاعات ملاقات داشتم ؟
  بعد هم اینکه من هیچ وقت تلفن شخصی در تیف نداشتم با کدام تلفن نداشته توانستم به وزارت اطلاعات گزارش بدهم ؟
  رجوی در نشستهای درونی برای ترساندن اعضاء نگون بخت گفته ما برای افراد تیف ناهار برنج . ماهی فرستاده بودیم که رزاقی چاقو بدست جلو سالن غذا خوری تیف ایستاده و مانع گرفتن غذا توسط افراد تیف می شده !!!
  باید خدمت رجوی زنباره مخ پوسیده بگویم مردک کوتله در زندان تیف به دستور ژنرال فیلیپس و سرهنگ مارتین و …. کسی حق بردن یک لیوان یکبار مصرف به داخل چادر برای خوردن اب نداشت چطور می شود یک نفر در حضور زندانبانان مسلح چاقو به دست مانع گرفتن غذا شود ؟
  البته من شخصا افتخار می کنم حتا در زندان تیف لب به غذای فرقه نزدم و بعدآ هم از طریق یکی از نفراتی که در پختن ان غذا دست داشته به تیف امد و ماجرای پختن برنج برای افراد تیف را بصورت واقعی تعریف کرد .
  نصیر از جمله افرادی بوده که در موقع پختن ان برنج در اشپزخانه اشرف در بالا سر دیگ برنج حضور داشته می گفت در اشپزخانه در حال جوشاندن برنج بودم دیدم جلو درب اشپزخانه افراد صف کشیده اند و ۲ نفر اول امدند بالا سر دیگ و با فریاد و داد گفتند تیف ؛ تف و داخل دیگ تف کردند رفتند ! بعد ۲ نفر دیگر امدند با همان شیوه داد زدند تیف ؛ تف و داخل دیگ برنج تف انداختند رفتند ! تقریبآ نزدیک ۷۰ تا ۸۰ نفر داخل همان دیگ برنج تف می کنند این همان غذای پر تف بود که الان در بوق و کرنا کرده اید .
  اما رجوی زنباره و مریم قجر حرمسرادار رجوی به چند سوال ساده جواب بدهند ان موقع مشخص می شود که تیف چراگاه وزارت اطلاعات بوده یا زندان ساخته رجوی زنباره و جنایتکاران امریکائی .
  ــ اگر زندان تیف چراگاه وزارت اطلاعات بوده پس چرا شما برای افراد تیف البته انهم یکبار ناهار فرستادید ؟ مگر شما نمی گفتید بین ما و رژیم ۷ دریا خون بس چی شده بود که برای ماموران رژیم ناهار می فرستادید ؟ بس معلوم می شود مثل ســــ … دروغ می گویید .
  ــ اگر تیف چرا گاه وزارت اطلاعات بود پس چرا شورای رهبری و زنان حرمسرای رجوی برای ملاقات با جدا شده ها در تیف به صف می ایستادند ؟
  ــ ژیلا دیهیم
  ــ فهیمه ماهوزی
  ــ مهناز گرامی
  ــ حسین مدنی
  ــ حسین ابریشمچی با نام مستعار حسین ابر
  ــ صمد کلانتری
  ــ کریم قریشی
  و …….
  ایا این اعضاء فرقه در زندان تیف فامیل داشتند که برای ملاقات می امدند ؟
  اینکه در این کلیپ مدعی شده اید بارها از امریکاییها خواسته بودید افراد تیف به امریکا و یا هر جا که دوست دارند بفرستید هم باز مثل ســـ .. دروغ می گویید و اینها همه برای فرار از پاسخگویی به خاطر درست کردن زندان در همدستی با جنایتکاران امریکایی بود .
  زمانیکه کنترل زندان از دست ژنرال دیوید فیلیپس و سرهنگ مارتین خارج شد یکی از سرهنگهای با شرافت امریکایی یک روزبه چادر من امد و گفت ما هر وقت با سران فرقه نشست داریم یک موضوع را بصورت ثابت مطرح می کنند و ان هم اینکه افراد تیف به ایران بفرستید !
  دقیقا یادم هست سال ۸۶ و ۸۷ در عراق گفتگوهای ۳ جانبه ایران ؛ عراق ؛ امریکا تشکیل شده بود همان سرهنگ یک روز با حالت گرفته و ناراحت در بین چند نفری که نشسته بود گفت من در طول عمرم هیچ انسان و یا گروه بی شرفی مثل رجوی ندیده بودم !
  یکی از نفرات که رو به سرهنگ گرد و گفت چرا مگر چی شده ؟
  سرهنگ گفت با شروع مذاکرات ۳ جانبه در بغداد درهر جلسه ای که با حضورسران فرقه ( عباس داوری؛ مژگان پارسائی ؛ زهره اخیانی؛ احمد واقف؛ فهیمه اروانی و … داریم اصرارمی کنند ما برای حسن نیت نشان دادن به رژیم ایران افراد تیف بصورت جمعی تحویل رژیم ایران بدهیم !
  در ثانی همین سران فرقه به دستور شخص رجوی زنباره و مریم قجربعد از سال ۸۵ با هر کسی که ملاقات میکردند یاد می دادند که در کمپ شایعه کنند رژیم ایران به هر کسی که به ایران بر گردد ۲۰ ملیون تومان پول ! وسایل زندگی و … می دهد و همین موضوع را مژگان پارسائی در یکی از مراسمهای درونی اشرف بیان کرده بود !
  البته رجوی زنباره و جنایتکاران جنگی با درست کردن شرایط طاقت فرسا و شکنجه های روحی و جسمی در زندان تیف شرایطی پیش اوردند که بیش از ۵۰۰ نفر بصورت داوطلب و برای رهایی از زندان تیف به ایران بر گردند و این خدمت بزرگ رجوی به رژیم ایران بود .
  گفتم قصد جوابگوئی به جفنگیات رجوی زنباره را ندارم این کلیپ سوزش و جیغ بنفشی که رجوی بیشتر از ۱۰ سال سر می دهد من یاد یک خاطره دوران کودکی انداخت که بد نیست بصورت کوتاه بیان کنم وبگویم روحت شاد پدر بزرگ راست می گفتی ….
  اخرهای هر سال رمال و یا همان فالچی همه ساله به محله مان می امد بطور خاص زنان و دختران جوان خیلی طالب شنیدن حرفهای رمال بودند .
  دقیقا یادم همان روزهایی که اقا میرزا حسن با عرقچین سبز رنگ وکت بلند طوسی رنگی که می پوشید بود وارد کوچه شد من دقیقا یادم نیست ۹ یا ۱۰ سال داشتم شاهد دویدن زنان و دختران جوان محله مان به سمت اقا میرزا حسن بودم تا از زبان وی در مورد اینده و باز شدن بختشان بشنوند و یا زنها با شوهرانشان با گرفتن دعا ی اقا میرزا حسن مهربان شوند !
  زنان و دختران تازه به دور اقا میرزا حسن حلقه زده بودند که دیدم پدر بزرگ خدا بیامرزم از کوچه به سمت خانه می اید همینکه پدر بزرگ داشت از پشت خلقه زنان و دختران با نگاه خنده دار رد می شد نا خود اگاه به سمت پدر بزرگم دویدم و گفتم داداش ( به پدر بزرگمان داداش می گفتیم ) این اقا میرزا حسن از کجا اینده ادمها را می داند ؟!
  پدر بزرگ از زیر کلاه شاپو یک نیم نگاهی کرد وگفت بچه این چیزها به تو نیامده برو بازی بکن ! وقتی دیدم پدر بزرگ جواب نداد دوباره سوال کردم و اصرار به پدر بزرگ که باید بگویی تا حیاط خانه اویزان به پالتو پدر بزرگ رفتم وقتی پدر بزرگ دید ول کن نیستم گفت بچه داستانش دراز و خوب نیست نمی توانم بگویم بروکوچه بازی کن ولی من باز همان سوال تکرار می کردم گویی به رگ ترکی افتاده بودم که حتمآ از پدر بزرگ جواب بگیرم .
  از من اصرار از پدر بزرگ انکار برای جواب دادن تا اینکه در لانه کفتر ها را باز کرد و شروع کرد به دانه پاچیدن برای کفتر ها من پا کوبان به زمین از پدر بزرگ جواب می خواستم .
  وقتی پدر بزرگم دید با پا کوبیدن من کبوترها به پرواز درمی ایند گفت بچه کبوترها پرواز کنند شب بشه دیگر نمی توانند به لانه هایشان بر گردند گم می شوند ولی من باز پا کوبان بر زمین خواهان جواب بودم تا اینکه پدر بزرگ تسلیم شد وداشت برای کبوترها دانه می ریخت گفت تو دنیا هر چند سال یکبار یک بز سیاه با شاخهای سفید راست به دنیا می اید ادمهایی که می خواهند رمال و فال بین شوند می روند این بز پیدا می کنند ومی خرند بعد سر بز را می برند و یک شاخ ان در میاورند و استعمال می کنند و ۴۰ روز در اتاق تاریک می نشینند تا راز و رمز همه بر انها اشکار شود و … !
  این داستان از ان زمان تا به حال در ذهنم بصورت سوال مانده بود که ایا حرفهای پدر بزرگم واقعی بود یا نه ؟
  این روزها وقتی اطلاعیه ها ؛ کلیپ ها ؛ نوشته ها و اخبار فرقه رجوی زنباره درمورد جدا شده ها و مسائل اتمی ؛ وضعیت داخل ایران و … می شنوم در دلم می گویم روحت شاد پدر بزرگ راست می گفتی این رجوی با استعمال شاخ سفید و نشستن بیش از ۱۰ سال در سوراخ موش تاریک و افتابی نشدن نه تنها از وضعیت داخل ایران و مردم ایران خبر دارد بلکه به درجه ای از رمالی رسیده که از وضعیت کرات دیگر هم مطلع و می تواند حدس بزند کدام میمون یا بوزینه در هندوستان و یا شاخ افریقا ؛ امریکا از فرقه رجوی حمایت می کند و زود ان را برای شرکت در برنامه به مقر مریم قجر در اور سوراواز مرکز ترور ؛ جاسوسی ؛ پولشوئی دعوت می کنند .
  روحت شاد پدر بزرگ .

  لینک به منبع : وبلاگ آقای محمد رزاقی

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.