• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • غضنفری: اعدام های ادعایی، توجیه گر ترورها و سرکوب های مجاهدین خلق نیست!

  به موضوع اسارت هم که میرسیم ، ادعای خانم نامبرده باین شکل رد میشود که افرادی که درکمپ لیبرتی بسر می برند، ازحق اظهار نظر خصوصی ، دسترسی به دنیای آزاد ، نداشتن حق مکاتبه ومکالمه با اعضای خلنواده ی خود ، نداشتنن شخصیت مستقل بدلیل اینکه درمریم ذوب شده .دیگر خودشان موجودیت فکری خاص خود راندارند و…، درموقعیتی مادون اسیر قرار گرفته وخانم مهری سعادت نمیتواند این مسئله را رد کند!

  سیروس غضنفری: به همشهری ام خانم مهری سعادت ساکن لیبرتی

  اعدام های ادعایی، توجیه گر ترورها و سرکوب های مجاهدین خلق نیست!

  سیروس غضنفری ـ 06.03.2015    گویا که این همشهری من سازگاری بیشتری با روابط غیر انسانی و آب وهوای لیبرتی داشته وبیش ازبقیه به نوشتن مطالبی که درراستای محکوم کردن خانواده ها وحکومت- که البته اینجانب وکیل مدافع وسخنگوی آن نیستم- وبه مقصد کسب برائت برای جنایات شخص رجوی وپادوهای کم تعدادش پرداخته است!

  نوشته ی اخیر این بانوی گرامی، ” عواطف یا سوءاستفاده رذیلانه از آن “؟ نام دارد که باطرح مقدمه ای که بارها بیش از حرف اصلی دلش هست ، خاطراتی است که ازوقایع خونین دهه ی ۶۰ آورده والبته این صداقت وجرات را هم نداشته که شخص مسعود رجوی را بعنوان یکی ازعوامل اصلی این خون های ریخته شده ی متقابل معرفی کند!

  در مورد اینکه شخص مسعود ویاران نزدیک اش، خود با اعلام جنگ مسلحانه اوضاع کشور را بهم ریختندودرموارد زیادی اعضا وهواداران سازمان را به قتلگاه ، به ذکر فاکت های مشخص زیر قناعت میکنم:

  ۱- خانم پریوش محمودی یکی ازاعضای نفوذی سازمان در سپاه تبریز بود که زمانی متوجه شد که لو رفته است!

  این دختر نگون بخت برای انتقال ازکشور ونجات جان خود به سر پل ها ی سازمان درتبریز مراجعه نموده و جریان را مطرح کرده بود که بعلت عدم دریافت کمک ازطرف سازمان ، مجبور به اقامت در خانه ی اقوام خود شد ودرمدت کوتاهی دستگیر شده واعدام گردید!

  ۲- یکی ازهواداران سازمان که اهل زنجان است ، اظهار میدارد که (بعلت مسائل اخلاقی و… ازذکز نامش معذورم) ، اظهار می دارد که من چندان درخطر نبودم اما دختر دانشجوی بلند قدی اززنجان درخطر جدی دستگیری قرارداشت که به تبریز آمد وخواستار انتقال خود به خارج شد که سر پل های مربوطه نتوانستند سازمان را مجاب به اقداماتی برای خروج او کنند واو ناچار به زنجان برگشته و بعد ازمدتی اقامت در خانه ی فامیلان ، دستگیر شده واعدام گردید!

  با این فاکت ها دیگر نمیتوان به بی گناهی رهبری سازمان دراعدام افراد صحه گذاشت که متاسفانه خانم سعادت یکجانبه به پیش قاضی رفته واین مسائل را لااقل باوجدان خود درمیان نگذاشته تا این مطالب را نتواند باین راحتی بنویسد!

  این نوشته را یکی ازرسانه های باند رجوی منتشر کرده که بدون توجه به مقدمه ای که برخورد یکجانبه ای با مسائل داشته ، مینویسد:

  “حالا زمان به جلو رفته و در سال ۹۳ هستیم، این بازی کثیف در ابعادی کثیف تر و شنیع تر تکرار میشود. از سال۸۸ به شیوه دیگر شروع شد. رژیم مجدداً این حربه کثیف را آزمایش میکند، بحث «فرزندان در اسارت»! (منظور مجاهدین سرفراز اشرفی است، اغلب با سوابق مبارزاتی بالای ۳۰ سال) و عواطف خانوادگی!، اولین محصول این غلیان عواطف! نامه نگاری کثیف به مالکی و تشکر از کشتار ۶ و ۷ مرداد و به گروگان بردن ۳۶ تن از فرزندان رشید مردم قهرمان ایران است. دست جلاد آن هم از نوع بیگانه را بوسیدن و ادعای عواطف “؟! …

  اینکه ابعاد جدید مسئله چرا شنیع تر وکثیف تراست ، روشن نیست و این مهری خانم هستند که باید جواب دهند که هدف استعمال لغات فقط درحد فخر فروشی بوده یانه وتوضیح دهند که دلائل شناعت چه بوده است!

  به موضوع اسارت هم که میرسیم ، ادعای خانم نامبرده باین شکل رد میشود که افرادی که درکمپ لیبرتی بسر می برند، ازحق اظهار نظر خصوصی ، دسترسی به دنیای آزاد ، نداشتن حق مکاتبه ومکالمه با اعضای خلنواده ی خود ، نداشتنن شخصیت مستقل بدلیل اینکه درمریم ذوب شده .دیگر خودشان موجودیت فکری خاص خود راندارند و…، درموقعیتی مادون اسیر قرار گرفته وخانم مهری سعادت نمیتواند این مسئله را رد کند!

  اینکه کسی اطلاعیه ای داده وازمالکی بخاطر کشته شدن افراد اشرفی تشکر کرده ، اطلاعی ندارم ولی اقلا این را میدانم که چنین فردی جزو خانواده های آذربایجانی متعلق به گروگان های رجوی نبوده است!

  خانم مهری سعادت می نویسد:

  ” اما این کافی نیست و عواطف! عمق دیگری میخواهد، نیرنگی جدید و تاکتیکی کثیف تر: آمدن گروهی به اسم خانواده جلوی درب شیر و به حراج گذاشتن عاطفه از طریق ۳۲۰ بلندگو، البته با پشتیبانی کامل نظامیان مالکی، منظور همان گردان به اصطلاح حفاظت اشرف است که کشتار ۶ و ۷ مرداد را کرده و الان هم برای تکمیل مأموریت حفاظت، وحوش وزارت اطلاعاتی را در اضلاع اشرف پشتیبانی میدهد که در ۲۴ ساعت شبانه روز، با ۳۲۰ بلندگوی گوشخراش، لالایی عاطفه! بر گوش فرزندان اسیر دلبند بخوانند! تفوا بر تو ای وزارت ننگ و نفرت اطلاعات …”

  مسئولین شما هم بلند گویی هایی بکارانداخته بودند که مانع شنیدن صدای این خانواده های متحصن در سه گوشه ی اشرف میشد واعضای خانواده ها بطور مستمر ازاین شعارها وسرودهای انقلابی؟! سازمان مستفیض میشدند!

  چرا با اعلام قسمتی ازحقایق وآنهم بصورت مبالغه آمیز، حقایق دیگر را کتمان کرده اید؟!

  یادم میآید که یکی ازرهبران غیر حماسی غزه میگفت که موشک های ما جنبه یکشتار و تخریباتی چندانی ندارد وما با پرتاب اینها بسوی اسرائیل، در ا صل ادعای موجودیت میکنیم تا جهانیان بدانند که ملتی چنین اسیر درقلب خاورمیانه وجود دارد!

  اقدام خانواده های متحصن دراستفاده ازبلند گوها، به قصد اعلام حضورشان در مقابل دربی بود که اجازه ی ورود وملاقات بافرزندانشان ازاین در را نداشتند وحال آنکه خودتان اشرف را شهر اعلام میداشتید که درخاک عراق است و این خانواده ها با کسب مجوز قانونی ازصاحب خانه، قصد ورود به این شهر را داشتند که شما به کمک هلیکوپترهای آمریکائی و ممانعت پلیس عرق!! ، مانع تحقق این حقوق شدید!

  ما بواسطه ی نجات یافتگان از اشرف ولیبرتی میدانیم که اتفاقا فقط نگهبانان درب شمالی از حضور ونام خانواده های به ملاقات آمده وسپس متحصن شده ، باخبر میشدند وموضوع را با دوستان خود مطرح میکردند وسرانجام اعتراضات افراد ذینفع ساکن اشرف سبب گردید که مسئولین موظف گردند تا اسامی درخواست کنندگان ملاقات را اعلام کنند !

  آیا شما فکر میکردید که این اخبار حفظ شده وماها از این امر بی اطلاعیم که اینگونه به دروغ پراکنی می پردازید؟

  نوشته ی خانم مهری چنین ادامه پیدا میکند:

  “… ما اشرفیان به مثابه آنتی تز و درمان بلای خانمانسوز آخوندها, در هر جا که باشیم، چه اشرف و چه لیبرتی، عواطف خودمان را بسا عمیق تر از روز اول انتخاب مبارزه، نثار خلق قهرمان خودمان میکنیم. آری با فهمی عمیق تر از شرایط خودمان و دشمن وامانده از بحرانهای بیرونی و درمانده از فشار جبهه داخلی، از همه چیز خودمان میگذریم تا لبخند پیروزی و آزادی را بر لبان خلق به انتظار نشسته مان بیاوریم، آری، لذت حس برابری و مقام انسانی را برای زن، احساس غرور برای پدری که دست پر به خانه و نزد فرزندانش میرود، شادی پسرک ایرانی در لحظه نشستن روی نیمکت مدرسه به جای کار سخت در کوره های آجر پزی یا زباله گردی, به ارمغان آوردن صورتی شاد و معصوم برای دختر و مادری که پاسداران تیرگی و شقاوت، آن را با اسید به یغما برده اند. آری فرزندان رشید خلق یعنی من و دیگر خواهران و برادرانم در لیبرتی، خود را به هر آب و آتشی میزنیم تا چنین روزی و لحظهای را خلق کنیم و در یک کلام از لیبرتی پلی میسازیم تا تهران “.

  فهم عمیق ترتان از قضایا را از تبدیل شدن سازمانی که سی واند سال لاقل یک سازمان ضدامپریلیست شمرده میشد واینک درشکل فرقه ای اش به دست بوسی هارترین جناح همان امپریالیزم مشغول است ، درک میکنیم!

  شما اگر ازهر چیزتان گذشته اید، بنفع رجوی بوده ونفعی برای مردم ندارد واین از جان گذشتگی شما را سفیهانه و درجهت منافع پلید یکی ازدشمنان این کشور میدانند وبنابراین ازاین مقوله ی ازجان گذشتگی ذکری بمیان نیآورید که سخت تهوع آور ومایه ی شرم است!

  خانواده ها ی شما ازاین موضع اطلاع دارند وتلاش شان برای نجات تان و تعیین سرنوشت شخصی وسیاسی خودتان بدست خودتان است ومیدانند که این بی ادبی ها را یک اسیری درحق آنها میکند که صاحب اختیار خود نیست.

  بقیه ی مطالب خانم مهری همشهری، ماهیت شعار صرف راداشته و ارزش نقد ندارد!

  منبع : ایران اینترلینک

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.