• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • سیروس غضنفری:به یاد کشته شدگان ۱۸ فروردین ۹۲ که سران فرقه رجوی …

  خواهر مریم!!!! معنی شما از بیان ایستادگی چه بود ؟ مگر نفرات در زنجیر شما به این پایبند نبودند که شما آنها را در میدان نبرد رها کردید وبا همسر خود فرار کردید وبقیه در مسیر حوادث ماندند وامروز هم به آن دسته فریب خورده ها که قیمت ایستادگی خودشان را به شما نشان داده ومی دهند چه کردید ومی کنید؟ آیا حق آنها این بود ویا آیا حق افراد جدا شده ویا منتظر، تا شما آنها را به یک کشور ثالث ببرید.آیا این قمیت ایستادگی آنها است که به سراغ مرگ بروند وشما هم به آنها منت بگذارید که شما بودید که باعث شدید اشرف را نتوانستیم حفظ کنیم !

  به یاد کشته شدگان ۱۸ فروردین ۹۲ که سران فرقه به خاطر حضور درعراق به سراغ مرگ شان فرستاد .

  سیروس غضنفری ـ 10.04.2015      من امروز درسایت ایران افشاگر فرقه رجوی به مطلبی برخوردم که به یاد آن قربانیان اختصاص داشت.

  همگی آنها آشنا هستند و خاطرات مشترک پر درد با آنها دارم.

  اکثریت آن قربانیان را از نزدیک درنشست ها دیده بودم ویا با آنها در یک مقر بودیم.

  آنها انسانهای پاک بودند که رهبران فرقه مجاهدین از نیت پاک آنها سوء استفاده کرد وآنها را به سوی مرگی تلخ وبیهوده هدایت نمود.

  من با فریدون عینی ویا جعفر بارجی از نزدیک آشنا بودم وبقیه نفرات را هم به طریقی دیده بودم . آنها مثل من فریب خورده ودر شرایطی قرار گرفته بودند که درآن شرایط مرگ را می پذیرند تا از آن نوع زندگی راحت شوند. انسان دراین شرایط ودریک نقطه سراب که متوجه می شود سراغ مرگ رفتن را بهتر ازهمه چیز میداند که ممکن است باخودکشی باشد و …

  درهر صورت ازما استفاده ابزاری کردند وما خوراک تبلیغاتی شدیم.

  این تابلو برای ما جدا شده از فرقه آشنا است که من در کنار نام آن دوستان ازدست رفته دیدم وخیلی ناراحت شدم باینکه سران فرقه خودشان به این عمل نمی کنند ازدیگران میخواهند و…

  دراین تابلو شعار نوشته که درس ماندگار ، پایداری ، وفا وایمان .

  اول من سوالهای خودم را بیان می کنم که سران به این جواب دهند وبعداً برخورد سران به این موضوع را بیان خواهم کرد تا قضاوت با شما خواننده ها باشد .

  ۱- خانم مریم رجوی چرا درزمان پایداری که قراربود ماوشما در آن زمان همگی باهم درحال سقط صاحب خانه (صدام) به ایران حمله کنیم وپایداری خودمان را به سران رژیم نشان دهیم وحماسه ماندگار دردنیا خلق کنیم، چه شد که همسرتان وشخص خودتان با بقیه سران فرار کردند واعضا را دراطراف کوه های دریاچه احمر رها نمودید؟

  همه را منتظر خبر از بالا نمودید که تنها دوروز بعداز سقوط صدام ستون ها را فرمان جابجای دادید ؟ این کار هم جز پایداری وحماسه شما است یا اینکه ترس وبزدلی شما را می رساند؟

  ما به سراغ مرک می رفتیم شاید اگر دستور حمله می دادید الان همگی ما کشته شده بودیم ولی چرا شما راه فرار را انتخاب کردید وبما که رسید تابلو حماسه وپایداری را نشانمان دادید . شما که لالایی بلد بودید چرا خودتان نمی خوابیدید؟؟

  ۲- خانم مریم رجوی اگربه وفا وایمان پایبند بودید چرا آن موقع بطورصادقانه اعلام نکردید که من از کنار شما می روم به فرانسه تا زنده بمانم وبرای مرگ شما درآن کشور اشک تمساح جاری کنم . بی خبر به فرانسه رفته وموقع دستگیری آن هم دو روز بعد ازاینکه همه خبرگزاری ها اعلام کرده بودند ، ناچار شدند به نفرات بگویند که دولت وقت فرانسه با رژیم مماشات کرده وما باید برای رهایی (خواهر مریم ) در جلو دیدگان خودسوزی کنیم و ما باید ازسر ترس یک تعهد خود سوزی را می نوشتیم آیا این بود درس وفا وایمان شما ؟!

  ۳- خواهر مریم!!!! معنی شما از بیان ایستادگی چه بود ؟ مگر نفرات در زنجیر شما به این پایبند نبودند که شما آنها را در میدان نبرد رها کردید وبا همسر خود فرار کردید وبقیه در مسیر حوادث ماندند وامروز هم به آن دسته فریب خورده ها که قیمت ایستادگی خودشان را به شما نشان داده ومی دهند چه کردید ومی کنید؟

  آیا حق آنها این بود ویا آیا حق افراد جدا شده ویا منتظر، تا شما آنها را به یک کشور ثالث ببرید.

  آیا این قمیت ایستادگی آنها است که به سراغ مرگ بروند وشما هم به آنها منت بگذارید که شما بودید که باعث شدید اشرف را نتوانستیم حفظ کنیم !

  مگر خود شما نبودید که قبل از سقوط صدام اشرف راها کردید؟

  ۴- خانم رجوی (رئیس جهموری خودساخته و مسعود پرداخته)!

  آیا اوج شرف این بود که درمقابل آمریکایی ها دختران وپسران مردم را به رقص درآوردید ؟!

  درجلو دوربین های آنها به عنوان زندانی عکس گرفتیم وبه بازجوی آنها جواب دادیم که ما چیزی بجز کلاش بلد نیستیم چون ترس داشتید آنها بگویند اینها تروریست هستند!

  ویا موقع خلع سلاح شما اوج شرف را به ما یاد دادید و گفتید که عیب ندارد در مقابل این ها ما از خودآمریکایی ها سلاح می گیریم فقط چند ماه به ما مهلت بدهید ؟!

  ۵- وقتی به پنج ضلع تابلو شما نگاه می کنم به یک سوال هم می رسم که این تابلو همان تابلو پنج ضلع شروع نشست های انقلاب شما نبود که مسعود می گفت من این تابلو آوردم که اگر شما انقلاب کنید وبه من تعهد بدهید من برای محقق کردن آن خواهم رفت که ایشان در مدت ۱۲ سال دربهترین شرایط که به گفته خود پشتش به کوه بود (صدام) نتوانست حتی یکی از آنها را محقق سازد و امروز شما به این بنده خدا های اسیردوباره این تابلو را خرج می کنید؟

  خانم مریم رجوی!

  من که درآن تشکیلات شما بودم واز نزدیک آشنایی دارم این تابلو را نقد می کنم که بدانید چقدر شما وما مقصر بودیم .

  ۱- ما سر این کلمه پایداری و… چقدر ضربه خوردیم آنقدر که شاید به سراغ مرگ هم می رفتیم واین هم شعار نبود و درعمل هم نشان دادیم که ما به آن پایبند هستیم ودرتمام صحنه ها بودیم وعمل کردیم اما چه نتیجه بدست ما رسید؟

  ما پایداری کردیم ودرمقابل شما به ما مارک خائن زدید و چیزی نگفتیم.

  ما پایداری کردیم شما به خانواده ما توهین کردید و به خاطر مبارزه بازهم چیزی بیان نکردیم ! ما پایداری کردیم شما ما را برعلیه همدیگر زندان بان کردید باز چیزی نگفتم و با این گمان ادامه دادیم که شاید اشتباه از ما است وبرداشت ما غلط است . ما پایداری کردیم شما به ما مارک زندگی زدگی روزمره را زدید . ما پایداری کردیم شما ما را در کوه های احمر رها کردید وفرار نمودید . ما قیمت پایداری را پرداختیم ولی شما در بهترین شرایط زندگی را ادامه دادید وامروزهم می دهید ولی اعضا در لیبرتی به گفته خودتان دسترسی به چیزی ندارند …

  ۲- وفا وایمان ، چه کلمه خوبی بود که یک زمان برای ما بیان می کردند و ما به آن ارزش قایل بودیم ولی درطول زمان ما هم وفا وهم ایمان شما را دیدیم که بطور باورنکردنی اجازه ندادید به خانواده خود یک نامه بنویسیم ویا از وضعیت آنها باخبر باشیم ! الان هم آنها که اسیرشما هستند واقعا خبر ندارند که الان پدر ومادرشان زنده است ویا فوت کردند اما شما خودتان به خانواده خود آن خدمت ها را کردید وگاه آنها را به بهترین مکان برای زندگی بردید ودرعوض برای رفتن به یک پزشک روزها وساعت ها بما توهین کردند اما شما به بهترین دکتر ها برای جراحی زیبایی رفتید وبچه هایی که نمی توانستند پوتین بپوشند شما چقدربه آنها توهین کردید واین درحالی بود که شما بهترین کفش را پوشیدید.

  ما در حسرت پوشیدن لباس خواب دریک آسایشگاه ۴۰ نفره بودیم اما شما ها را به آن مقرهای ویلائی مجلل رساندیم ما رنگ پول را ندیدیم ولی شما ها آن پولها را صرف هوس بازی های خود کردید واین هم عاقبت ما وآنها که امروز کماکان اسیر چنبره ی شما هستند!

  ۳- ما بنوبه خود ایستادگی کرده و گرمای ۶۰و۷۰ درجه عراق را به تن مالیدیم وچهره سوخته در جلو آفتاب را به تن خریدیم .

  زندگی را رها کردیم با شما ماندیم به هرنوع که شما خواستید عمل کردیم.

  ما همواره تحت امر ودر درکنارشما بودیم. شب ها در میدانهای مین بودیم، راه بازکردیم واها از دست دادیم ولی شما چه درآن زمان برای هوس بازی های همسر خود انقلاب به پا کردید همه را از زندگی محروم کرده و به خود و همسرت زندگی هزارو یک شب گونه درست کردید!

  به همسران آن دسته که رزمنده بودهم رحم نکردید واز آنها سوئ استفاده نمودید وبا نام رهایی آنها را به رقص جنسی درمقابل مسعود سوق دادید!

  هزینه ی ایستادگی از ما وخوش گذرانی برای شما شد وهنوز هم آن دسته که دوست دارند به یک کشور ثالث بروند شما درعوض اش به سمت مرگ می برید!

  این را هم اضافه کنیم آقای مسعود رجوی همیشه قیمت ایستادگی را از جیب نفرات پرداخت کردند ودر شرایط های مناسب بدون دردسر آنها را به سمت مرگ برده والان هم می برد.

  به عنوان مثل موقع رفتن به فرانسه موسی خیابانی را خرج کرد که درآینده موی دماغ اش نباشد ، درپایان شکست ها درعملیات فروغ جایدان علی زرکش را سربه نیست کرد تا بعدها موردانتقاد واعتراض ایشان نشود والان هم کل اعضاء را می خواهد به کشتن بدهد تا آنها افشاگری نکنند واین است دستآورد ایستادگی از آنها ودستمزد شما خانم رجوی ازاین ایستادگی!

  ۴- ما اعضای ساده ، اوج شرف را درزمان جنگ ها نشان دادیم وآن روز که آمریکایی ها به اشرف آمدند اوج شرف شما را هم دیدیم که برای آنها رقص ترتیب دادید وقتی که تناقض را بیان کردیم به ما توهین شد اما قبل از آن شما درداستان ۱۱ سپتامبر می گفتید آن برج ها را نیروهای اسلام ارتجاعی انجام داد و اگر نیروهای انقلاب کرده وارد می شدند وای به روزگار آمریکا بود وآن سرودهای گذاشته شده وجشن شادی به پا شده که ما بیان کردیم که با مردم آمریکا دشمن نیستیم بلکه با ایدئولوژی سرمایه داری مخالف ایم، به ما توهین شد واوج شرف را ازطرف شما دیدیم وحالا دعوت از همان نیروهای آمریکا برای بمباران ملت ایران روی دیگر اوج شرف شما رهبران سازمان را نشان میدهد!!!

  لینک به منبع

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2021 ايران قلم. محفوظ است.