• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • عبدالکریم ابراهیمی:پنجه عدالت و یقه مسعود رجوى

   به راه انداختن حمام خون در پى انفجارهاى تروریستى که طراحى میکردى و به اجرا در میآوردى و منجر به قتل عام زیادى انسان در یک نقطه میشد، براى چى بود؟ آیا به قول خودت میخواستى رژیم را بى سر و آینده بکنى، آیا این ایده ات عملى شد؟  سازماندهى ملیشیاى جوان و فریب آنها و براه انداختن شورش خیابانى و کشتن و ترور در سى خرداد ۶٠ ، آیا حرکتى عاقلانه بود؟ با این همه کشته از طرفین درگیر آیا به هدف رسیدى؟ یا جز به کشته دادن تعداد زیادى راه سازمان و جوانان و نوجوانهایى که فریب دجالیت شما را خورده و دست به اسلحه شده بودند را بستید؟

  پنجه عدالت و یقه مسعود رجوى

  عبدالکریم ابراهیمی ـ 08.06.2015  رجوى بعنوان رهبر سازمانى که با سیاستهاى بغایت اشتباهش آنرا به یک فرقه خطرناک تبدیل کرد و با این سیاستها سازمان را به بن بست کشاند، هیچوقت پاسخگوی عملکردش نبوده و خود را ملزم نمی بیند که به افکار عمومى پاسخگو باشد. من بعنوان عضو جدا شده از این سازمان که عمر و زندگى ام را در این مسیر گذاشتم، رجوى را مسئول تام و تمام اتفاقات و سیاستهایى که سازمان را به فرقه اى خطرناک تنزل داد و اینکه مسئول تمام خونهاى ریخته شده و وعده هاى دروغین که به خورد تشکیلات داده و به هیچ یک از آنها عمل نکرده میدانم، باید رجوى مسئول و پاسخگوى مواردى که ذیلاً اشاره میشود، باشد.

  – به راه انداختن شکار و ترورهاى بعد از انقلاب و گرفتن جان بیگناهان و مردم عادى کوچه و خیابان و بهانه دادن دست پاسداران رژیم براى اعدامهاى دسته جمعى و قتل فرزندان این مملکت و افرادى که با خلوص نیت تماماً مجرى طرحهاى شما بودند و همگى از دم تیر و طناب دار رژیم گذشتند، چرا و به چه علت؟

  – به راه انداختن حمام خون در پى انفجارهاى تروریستى که طراحى میکردى و به اجرا در میآوردى و منجر به قتل عام زیادى انسان در یک نقطه میشد، براى چى بود؟ آیا به قول خودت میخواستى رژیم را بى سر و آینده بکنى، آیا این ایده ات عملى شد؟

  – سازماندهى ملیشیاى جوان و فریب آنها و براه انداختن شورش خیابانى و کشتن و ترور در سى خرداد ۶٠ ، آیا حرکتى عاقلانه بود؟ با این همه کشته از طرفین درگیر آیا به هدف رسیدى؟ یا جز به کشته دادن تعداد زیادى راه سازمان و جوانان و نوجوانهایى که فریب دجالیت شما را خورده و دست به اسلحه شده بودند را بستید؟

  – طرح همپیمانى خود با بنى صدر و فریب او و آوردنش به خارج از ایران، راه حلى براى ساقط کردن رژیم داشت؟ چرا با نیرنگ و فریب و طرحهاى مزورانه در هر سر فصلى راه استحاله این رژیم را بستید و چوب زیر بغل رژیم شدید، از زمان بنى صدر گرفته تا دوران رفسنجانى و خاتمى که به نحوى هر کدام در مسیر استحاله پیش میرفتند، شما همصدا با تندروهاى داخلى هیاهوى سیاسى و تبلیغاتى راه انداخته و موضعى در ضدیت خط استحاله این رژیم داشته اید؟

  – آیا فرارت از کشور ایران به فرانسه در راستاى مصالح ملى بود که ورد زبانت شده است؟ چرا سردار موسى خیابانى و تعدادى از بهترین فرماندهان این سازمان را دم تیر و چوبه دار دادید؟ آیا این خیانت در حق سازمان و یاران خود نیست؟ بعد از ٣۵ سال کو اهداف عالیه ات؟ آیا خزیدنت به لانه موش یا به قول خودت ” شیر همیشه خمار” نشانه پیروزى و سرنگونى رژیم است و همچنان افراد در زنجیرت با این ترجیهات پوچ و بى محتوا فریب میدهى و مغز شویى میکنى؟

  – با چه معیار و منطقى راه آمدن به عراق که متجاوز و در جنگ با ایران بود و قسمتى از خاک میهن را نیز در اشغال داشت، انتخاب کردید و با بعث عراق یک کاسه شده و به ستون پنجم دشمن ایران تبدیل شدید؟

  – به چه علت در جبهه هاى جنگ که نیروهاى وطن پرست ایران زمین در مقابل جبهه عربى – بعثى صف آرایى داشتند هجوم میبردید و از افرادى که براى وطن و خدمت سربازى، در مقابل دشمن قرار داشتند تلفات میگرفتید و راه ارتش بعثى عراق را براى پیشروى و تصرف خاک میهن هموار میکردید، آیا این خیانت به ایران و ایرانى و وطن خود نیست؟

  – چرا در طول جنگ ایران و عراق و بمباران و موشک باران شهرهاى بى دفاع، محاسب و دیده بان دشمن بودید و مختصات و گرا و اطلاعات در اختیار صدام قرار میدادید. آیا جوابگو به ملت وطن پرست و وطن دوست ایران هستید؟ به افکار اپوزیسیون رژیم حاکم چطور؟

  – چرا در عملیات به اصطلاح فروغ جاویدان، بیش از ١۴٠٠ رزمنده مجاهد با وعده سرنگونى و فتح تهران را به کشتن دادید و به دروغ مدعى نیروى رزمنده و پشتیبان مردمى در داخل شدید که وقتى وارد خاک میهن شوید، فوج فوج از شما استقبال خواهند کرد، ولى خلاف از آب درآمد و هنوز که هنوز است بعد از ٢٧ سال بر سیاست اشتباه خودت اصرار دارید و پافشارى میکنید. آیا جوابگوى این خیانت خودت هستى؟

  – بر چه منطق و استراتژى، ارتش آزادیبخش را در مقابل کردها در شمال و شیعیان در جنوب در دفاع از حزب بعث قرار دادید و این همه جنایت را مرتکب شدید و بجز قتل و کشتار کردها و شیعیان تعداد زیادى از افراد تشکیلات قربانى این سیاست اشتباه خودتان کردید؟

  – چرا در عملیاتهاى بلاصطلاح داخله در سالهاى ٧٢ تا ٧٩ تحت نام عملیاتهاى نامنظم، راهگشایى و سحر، نفرات زیادى از تشکیلات را به کشتن دادید و در مقابل، تعداد زیادى از هم وطنان را به خاک و خون کشیدید، آیا اهدافت که سرنگونى رژیم بود و این وعده را در هر نشستى یادآورى میکردید، محقق شد؟

  – چرا کانون گرم خانواده را در درون تشکیلاتت از هم پاشیدید؟ و باعث جدایى زن و شوهر از هم و آواره کردن اطفال و جگر گوشه هاى آنها شدید و آنها را محروم از عاطفه پدر و مادانشان کردید و روانه و دربدر در کشورهاى اروپایى نمودید و بعد از اینکه تار پود تشکیلاتت مندرس شده بود، براى ترمیم آن با وعده هاى سر خرمن و فریب آنها مجدداً به عراق فلک زده کشاندید و آینده آنها را تباه کرده و عده اى از آنها را به کشتن دادى یا از دست فشارهاى تشکیلاتى مجبور به خودکشى شدند، براى این ظلمت چه جوابى دارى؟

  – این همه زندانى کردن افراد تشکیلات و شکنجه و سربه نیست کردن افراد در قرارگاه اشرف براى چه بود؟ سپردن افرادى که خواهان ماندن در تشکیلات نبودند و تحویل آنان به اداره امنیت عراق و فرستادن به زندان معروف و مخوف ابوغریب و شکنجه آنان یا سربه نیست کردنشان یا حبسهاى طولانى مدت و بعد، تحویل رژیم ایران دادن براى چه بود، آیا ذره ای وجدان انسانى در تو وجود داشت؟

  – تفتیش عقائد با برگذارى نشستهاى روزانه موسوم به عملیات جارى و نشستهاى لایه اى و نشست شوم و خطرناک موسوم به “نشست دیگ” و نشستهاى جنسى غسل هفتگى براى چى بود؟

  – این همه فشار کارى و بیخوابیها در تشکیلات و محدودیت هاى قرون وسطایى و این همه مریضى و مرگ و میر بر اثر همین فشارها براى چى بود؟

  – این همه اشرف اشرف کردن و در مقابل دولت عراق ایستادن و به کشتن دادن تعداد زیادى از اسیران در چنگ ات براى چى بود؟ آیا اشرف در دستانت ماند؟ و نهایتاً دلیل این همه اصرار ماندن در عراق و ممانعت و سنگ اندازى براى عدم انتقال به خارج از عراق، براى چیست؟ اگر میخواهى تشکیلاتت در عراق بماند و مسیر کذائى سرنگونى رژیم طى طریق شود، چرا خودت به لانه موش خزیدی و گورت را گم کردی و خانم ات در فرنگ نشسته و نسخه براى به کشتن دادن افراد میپیچد؟

  نتیجه:

  رجوى عامل تمام این جنایات بوده و تا الان هم پاسخگوى هیچکدام از آنها نبوده و نیست. از مسئله سرنگونى رژیم گرفته تا جنایاتش در حق تشکیلات و جنایاتى که در بیرون تشکیلات در حق مردم ایران و عراق، مرتکب شده است.

  رجوى به هیچکدام از وعده و قولهایش جامه عمل نپوشانده و باید پاسخگوى اعمالش باشد. به همین دلیل، خود را در لانه موش پنهان کرده و به کسى پاسخگو نمی دهد. اما دست عدالت در کمین است و بزودى در محکمه اى عادلانه، باید به تک تک جنایاتش پاسخ داده و تاوان پس دهد. آنروز دیر نخواهد بود، آه مظلومین و جدا شده ها یقه و گریبانش را خواهد گرفت. به امید رسیدن آنروز.

  لینک به منبع : ایران فانوس

  مطالب مرتبط :

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.