• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • محمد رزاقی: رجوی نان به نرخ ثانیه ها میخورد !

  رجوی زنباره و مریم قجر سعی می کردند به فرانسوی ها و اروپایی ها چنین القا کنند که گویا افکار ارتجاعی و فرقه گرایانه ندارند و در ایکی ثانیه رجوی زنباره چهره عوض کرد .در اروپا مریم قجر و دیگر سران فرقه رجوی داعشی در پشت درهای بسته به شکر خوری افتاده بودند و مدعی بودند اصلا سلاح ندارند که کار نظامی بکنند و سالیان سال از مبارزه مسلحانه دست کشیده اند ! اینهم یکی دیگر از نان به نرخ ثانیه خوردن رجوی داعشی . رجوی زنباره در زمان صدام ملعون روی سن دست سلاحی که اهدائی صدام ملعون بود می گذاشت و اعضاء نگون بخت تهدید می کرد و می گفت هر کس بخواهد سلاح زمین بگذارد بی نامسی کرده و خائین هست !

  رجوی نان به نرخ ثانیه ها میخورد !

  محمد رزاقی ـ 27.06.2015    بعد از سرنگونی ارباب سابق رجوی داعشی مریم قجر که اعضاء فرقه رجوی را در بیابانهای عراق زیر شدیدترین بمباران تاریخ رها کرده به پاریس گریخت هر ساله برای سرپوش به شکست استراتژیک جنگ مسلحانه و برای سرپوش به فرار رجوی داعشی شوئ های مختلفی برگزار می کند و بزرگترین و پر هزینه ترین شوء ویلپنت می باشد و هر سال هم مریم قجر با نام گذاری های پر طمطراق سعی می کند این شوء را بانی و باعث سرنگون شدن رژیم ایران به اعضاء نگون بخت قالب کند .

  دقیقآ یادم هست در پائیز سال ۷۲ رجوی داعشی یک نشست درونی گذاشت و برای اولین بار بدون مریم قجر روی سن امد . طیق سناریوای که از پیش نوشته شده بود وقتی رجوی داعشی پشت میزنشست نشست یکی از زنان داد زد که پس خواهر مریم کجاست؟

  رجوی چند دقیقه ای شامورته بازی در اورد و دست گذاشت بغل گوشش که گویا نمی شنود !

  بعد چند دقیقه رجوی بادی به غبغب انداخت و گفت مریم قجربعنوان موشک استراتژیک شلیک کرده به قلب رژیم ! به فرانسه !

  ان روز اکثر اعضا ء از رفتن مریم قجر به فرانسه متناقض شدند و سوالی که مطرح می کردند این بود که ایا مریم قجر از فرانسه می تواند رژیم ایران سرنگون بکند؟

  در همان روز رجوی داعشی چند عکس از مریم قجر در ویلای اور سوراواز نشان داد که یکی از عکسها مربوط به دیدار مریم قجر با کلود شسون وزیر خارجه سابق فرانسه بود در ان عکس مریم قجر جلو کلود شسون دستهایش را روی هم گذاشته بود که رجوی یکباره شروع کرد به راه رفتن روی سن و شروع کرد به صحبت که اری مریم حاضر نشده با کلود شسون دست بدهد به خاطر اینکه ما نان به نرخ روز نمی خوریم !

  رجوی زنباره در ادامه گفت : روزی که مریم بخواهد با یک مرد دست بدهد یعنی بی ناموسی ! بی شرفی و به معنی برداشتن روسری از سر مریم و خواهران مجاهد !

  سال ۷۵ با شروع انتخابات ریاست جمهوری در ایران و انتخاب شدن اقای خاتمی و اینکه رجوی چه در داخل مناسبات فرقه و چه توسط جیره خواران خود تحلیل های ابدوغ خیاری می داد که گویا ناطق نوری به ریاست جمهوری انتخاب خواهد شد !

  اما وقتی رجوی دید اقای خاتمی به ریاست جمهوری رسید و دیگر حنای رجوی و مریم قجر در اروپا رنگی ندارد این موشک استراتژیک سرگردان رجوی بعد چند سال به میان اعضاء فرقه خورد و رجوی باز برای شکست خود شروع به ابداء بندهای جدید انقلاب ایدئولوژیک کرد و زمانی که برگشت مریم قجر از پاریس به عراق را در قرارگاههای اهدائی صدام ملعون در بوق و کرنا کرد مدعی شد که ما سیاسی کار نیستیم و در هیبت ارتش ازادیبخش رژیم ایران سرنگون خواهیم کرد و به همان خاطر مریم قجر از پاریس به عراق برگردانده .

  البته همه تحلیل های رجوی مثل تحلیل های سرنگون کردن رژیم ایران در عرض چند ما و برگشتن به داخل کشور با اب شدن اولین برف تو خالی در امد . این را هم باید اضافه کنم رجوی هیچ وقت از اوضاع ایران تحلیل مشخصی نمی داد از انجا که یاوه گوی خوبی بود با جمع بندی اتفاقات گذشته و یکسری رنگ و لعاب دادن به ان به عنوان تحلیل به خورد اعضاء بی خبر از همه جا می داد .

  قبل از اینکه در عراق ترقه ای در شود مریم قجر به همراه نزدیک ۲۰۰ نفر از سران فرقه واموزش دیده های فدائیان صدام بدون اینکه اعضاء نکون بخت خبر داشته باشند فرار کرده و در ویلای اور سوراواز به خوش گذرانی های خود مشعول بود و رجوی هم به سوراخ موشی خزیده و برای حفظ جانش هزاران نفر در زیر شدید ترین بمباران تاریخ بشر رها کرد .

  رجوی زنباره با دیدن اولین سرباز در عراق طی اطلاعیه ای به اعضاء اعلام کرد در مقابل صاحب خانه جدید یعنی امریکاییها دامن می پوشد و همکاری کامل می کند یعنی رجوی در ثانیه ارباب ثابق خود صدام ملعون با امریکاییها عوض کرد .

  سال ۲۰۰۳ با یورش پلیس ضد تروریسم فرانسه به مقر فرقه رجوی داعشی در اور سوراواز مریم قجر به همراه ۱۶۰ نفر دستگیر و نزدیک به ۱۰ ملیون دلارنقد از اتاق خواب مریم قجر کشف شد !

  مر یم قجر بعد از ۲ هفته با گذاشتن وثیقه از زندان ازاد شد در همان روز برای اینکه وانمود کند رهبر تشکیلات فرقه گرایانه نیست به دستور شخص رجوی مریم قجرمدعی شد که اصلا مجاهد نیست و از سال ۷۲ از سازمان مجاهدین خارج شده و هیچ مسئولیتی در تشکیلات ندارد !

  یعنی مریم قجردر ایکی ثانیه از مجاهد بودن چهار نعل عقب نشینی کرد ! به زبان ساده رجوی ایکی ثانیه شروع کرد نان به نرخ ثانیه خوردن !

  بعد از انهم یک مراسم برگزار کرد که این برنامه بطور مستقیم از تلویزیون فرقه رجوی پخش می شد و همه اعضاء شاهد بودند مریم قجر با ورود به سالن مراسم با شهردارهای فرانسه دست داد و حتا یکی از شهردارها دست به کمر مریم قجر انداخت وی را به سمت سن هدایت کرد !

  رجوی زنباره و مریم قجر سعی می کردند به فرانسوی ها و اروپایی ها چنین القا کنند که گویا افکار ارتجاعی و فرقه گرایانه ندارند و در ایکی ثانیه رجوی زنباره چهره عوض کرد .

  در اروپا مریم قجر و دیگر سران فرقه رجوی داعشی در پشت درهای بسته به شکر خوری افتاده بودند و مدعی بودند اصلا سلاح ندارند که کار نظامی بکنند و سالیان سال از مبارزه مسلحانه دست کشیده اند ! اینهم یکی دیگر از نان به نرخ ثانیه خوردن رجوی داعشی .

  رجوی زنباره در زمان صدام ملعون روی سن دست سلاحی که اهدائی صدام ملعون بود می گذاشت و اعضاء نگون بخت تهدید می کرد و می گفت هر کس بخواهد سلاح زمین بگذارد بی نامسی کرده و خائین هست !

  با حضور سربازان امریکایی در اردوگاه بد نام اشرف رجوی زتباره دستور داد همه اعضاء سلاحهای خود را تحویل ارتش امریکایها بدهند یعنی در عرض چند ثانیه رجوی باز در ثانیه ها نان به نرخ روز خورد .

  در سالهای گذشته شاهد برگزاری شوهای مختلف از طرف فرقه رجوی داعشی توسط مریم قجر در اروپا و بطور خاص در فرانسه بودیم مریم قجر سعی کرده و می کند تا تمامی جنایات داعشی های دست ساز موساد و شیوخ مرتجع عرب را برای خوش ایند اربابان جدید با یاوه گوییهایی مثل ؛ در عراق داعش نیست یلکه عشایر انقلابی و مردم بپا خواسته قیام کرده اند ! یا وحشیهای داعش ادمخواران در سوریه را رزمندگان سوری می نامد و برای لاپوشانی جنایاتشان به هر رذالتی دست می زند تا بتواند نان به نرخ ثانیه ها بخورد .

  امسال هم مریم قجر در شوء ویلپنت روح و جوهره حرفهایش تمامآ حرفهای نتانیاهو و شیوخ عربستان بود فقط تنها تفاوتی که داشت مریم قجر خواسته و نظرات نتانیاهو شیوخ عربستان به زبان فارسی رله بیان می کرد و می توانم به جد بگویم که رجوی باید بعنوان کسی که می تواند نان به نرخ ثانیه ها بخورد باید اسمش درلیست پفیوزها در صدر باشد .

  اما در اخر مطلب به یک نکته گم شده اشاره کنم که در شوء مریم قجرماشاالله تا انجا که لیست جا می گرفت وزیرسابق ؛ وکیل سابق ؛ نماینده سابق ؛ کاندید سابق و … بود مثل این لیستی که فرقه رجوی داعشی منتشر کرده :

  از آلبانی فاتمیر مدیو، وزیر دفاع سابق از آلمان، ریتا زوسموت، رئیس پیشین مجلس فدرال، گونتر فرهویگن، نایب رئیس پیشین کمیسیون اروپا؛ زابینه لوت هازر اشنارن برگر، وزیر سابق دادگستری؛از آمریکا: رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک و کاندیداری ریاست جمهوری (۲۰۰۸)؛ تام ریچ، اولین وزیر امنیت داخلی؛ لوئیس فری، رئیس سابق اف.بی.آی (۲۰۰۱-۱۹۹۳)؛ اد رندل، فرماندار سابق پنسیلوانیا؛ ژنرال هیو شلتون، رئیس سابق ستاد مشترک ارتش آمریکا( ۲۰۰۱ـ۱۹۹۷)؛ فرانسیس تاونزند، مشاورسابق رئیس جمهور در امور امنیت داخلی و تروریسم (۲۰۰۴-۲۰۰۸)؛ یک هیأت از کنگره آمریکا شامل شیلا جکسون لی، دینا روهرا باکر ، رابرت پیتنجر؛ الیانا چاد، وزیر سابق کار؛ مایکل موکیزی، وزیرسابق دادگستری آمریکا (۲۰۰۹ – ۲۰۰۷، بیل ریچاردسون، فرماندارنیومکزیو و سفیر سابق آمریکا در ملل متحد؛ جان بولتون، سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل؛ سفیر جیمز وولسی، رئیس سابق اطلاعات مرکزی؛ هاوارد دین، فرماندار سابق ورمونت و رئیس حزب دموکرات (۲۰۰۵-۲۰۰۹)؛ ژنرال جرج کیسی، رئیس سابق ستاد ارتش آمریکا و فرمانده نیروهای ائتلاف در عراق ( ۲۰۰۷-۲۰۰۴)؛ ژنرال جیمز کانوی، سی و چهارمین فرمانده نیروی تفنگداران دریایی؛ رابرت توریسلی، سناتور سابق و نماینده قانونی ساکنان اشرف و لیبرتی، چاک والد، معاون اسبق فرماندهی اروپایی آمریکا؛ مارک گینزبرگ، سفیر سابق آمریکا در مراکش، مشاور کاخ سفید در امور خاورمیانه؛ سفیر فیلیپ کراولی، دستیارسابق وزیر امور خارجه آمریکا (۲۰۱۱-۲۰۰۹، سرهنگ وسلی مارتین، فرمانده سابق ضد تروریسم اتئلاف در عراق و فرمانده حفاظت آمریکا در اشرف؛ از ایتالیا: جولیو ماریا ترتزی، وزیرسابق خارجه (تا آوریل ۲۰۱۳)؛ لخو ویدال کوادراس، نایب رئیس سابق پارلمان اروپا و رئیس بنیاد در جستجوی عدالت؛ از کشورهای عربی شخصیتهایی چون سید احمد غزالی، نخست وزیر سابق الجزایر؛ محمد العریبی، وزیر خارجه سابق مصر و صالح قلاب، وزیر اطلاعات سابق اردن؛ از فرانسه:میشل آلیو ماری، نماینده فرانسه در پارلمان اروپا و وزیر سابق دفاع، وزیر دادگستری و وزیر کشور (۲۰۰۲-۲۰۱۱)، برنار کوشنر، وزیر خارجه سابق ؛سناتور آلن نری، ژان پیر بکه، عضو سابق شورای استان والدواز، از کلمبیا، اینگرید بتانکور، کاندیدای سابق ریاست جمهوری؛

  از مالدیو، انسیه احمد، معاون وزیر حقوق و برابری؛از هلند، ادریانوس ملکرت، رهبر سابق حزب کارگر و نماینده ویژه دبیرکل ملل متحد (۲۰۰۹-۲۰۱۱)؛ کیم کمپل، نخست وزیر سابق کانادا؛ ریتا زوسموت، رئیس پیشین مجلس فدرال آلمان، لیندا چاوز، رئیس سابق روابط عمومی کاخ سفید. فرانسیس تاونزند، مشاورسابق رئیس جمهور در امور امنیت داخلی و تروریسم (۲۰۰۴-۲۰۰۸)، میشل آلیو ماری،نماینده فرانسه در پارلمان اروپا وزیر دفاع سابق، وزیر دادگستری سابق و وزیر کشورسابق زابینه لوت هازر اشنارن برگر، وزیر سابق دادگستری آلمان، اینگرید.بتانکورد، کاندایدای سابق ریاست جمهوری کلمبیا، ماریا فرناندز دلا وگا، معاون سابق نخست وزیر اسپانیا، راما یاد ،مشاور سابق وزیرخارجه در امور حقوق بشر و معاون حزب رادیکال فرانسه؛مریدیت برگمن، از اعضای ارشد حزب کارگر استرالیا و رئیس سابق سنای این کشور و……..

  اما رجوی زنباره در اوج زرنگی از یک نفر سابق نام نبرده که من مجبورم اینجا ان را به لیست سابقون اضافه کنم که شوهر سابق مریم قجر در شوء ویلپنت شرکت داشته ! خخ

  پاریس : محمد رزاقی

  لینک به منبع : وبلاگ آقای رزاقی

  مطالب مرتبط :

  نامه اعضای جدا شده به رییس جمهور آلبانی ـ توطئه فرقه مجاهدین علیه آقای احسان بیدی محکوم است

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.