• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • ایرج مصداقی:توطئه‌ی جدید دستگاه اطلاعاتی رژیم و مجاهدین علیه …

  وطئه‌ی جدید دستگاه اطلاعاتی رژیم و مجاهدین علیه «نه زیستن، نه مرگ» و من

  ایرج مصداقی، پژواک ایران، یازدهم اوت ۲۰۱۵:…  و فرصت را مغتنم شمرده یک بار دیگر به خامنه‌ای ولی فقیه نشسته در تهران و مسعود رجوی ولی فقیه پنهان شده در ناکجا آباد و به مأموران و برنامه‌ریزان بیت رهبری در تهران و اورسورواز تاکید می‌کنم، هیچ توطئه‌ای و هیچ سد و مانعی نمی تواند مرا از پیگیری حق یاران شهیدم و روشنگری در مورد ظلم و نقض حقوق بشر بازدارد. من نه سازمانی دارم و نه لشکری، نه هواداری …

  لینک به منبع

  (با پوزش از خوانندگان بخاطر باز نشر تهمت های زشتی که در این مطلب آقای مصداقی آورده شده، صرفا بخاطر انتشار قبلی و بعنوان ”پاسخ” ایشان باز نشر می کنیم – ایران اینترلینک)

  توطئه‌ی جدید دستگاه اطلاعاتی رژیم و مجاهدین علیه «نه زیستن، نه مرگ» و من

  ایرج مصداقی

  ماه گذشته دستگاه اطلاعاتی رژیم با پرداخت صدها میلیون تومان پول نقد به علی اکبر رائفی پور یکی از وابستگان انجمن حجتیه که پس از دستگیری و ضرب و شتم به خدمت تام و تمام دستگاه اطلاعاتی و بیت‌ خامنه‌ای درآمد، او را مأمور ساخت تا با کمک حسن رحیم پور ازغدی یکی از نزدیکان خامنه‌ای و اعضای شورای انقلاب فرهنگی که در دهه‌ی ۶۰ یکی از بازجویان و شکنجه‌گران بیرحم رشت، سمنان، همدان و مشهد بود و «بی‌بالان» را به خون کشید علیه من و کتاب «نه زیستن نه مرگ» پرونده سازی کنند و به زعم خودشان از این طریق به مقابله با کتاب «نه زیستن نه مرگ» که به شکل وسیع و بی‌سابقه‌ای در ایران پخش شده بپردازند.

  رائفی پور این جا و آن‌جا وعده داده بود که با من به مناظره‌ از طریق اسکایپ بپردازد و از طریق «رادیو مصاف» به پخش آن مبادرت کند تا به این وسیله دانشجویان را از انحراف بازدارد. این عنصر به اصطلاح «روشنفکر» رژیم، پس از آن که عکس من روی درب خانه‌اش در خیابان پامنار تهران نصب شد از قرار معلوم از جوش و خروش اولیه افتاد و مدتی است خبری از او و تلاش‌هایش در دست نیست. منتظرم تا ببینم دست پخت دستگاه اطلاعاتی رژیم چگونه خواهد بود تا پاسخ درخوری به آن‌ها و برنامه‌ریزانشان دهم که دیگر گز نکرده، نبرند و دست و روی نشسته وارد میدان نشوند.

  تردیدی ندارم که از این راه آبی برای رژیم گرم نخواهد شد اما حتماً برای رائفی پور و حسن رحیم‌پور ازغدی، نان خوبی فراهم خواهد شد.

  توطئه‌ی دستگاه اطلاعاتی رژیم پس از آن طرح‌ریزی شد که مسعود خدابنده، محافظ ویژه سابق مسعود رجوی که سال‌هاست به خدمت دستگاه اطلاعاتی رژیم درآمده و سایت «ایران اینترلینک» را اداره می‌کند از مسئولان خود در وزارت اطلاعات خواست تا به سندسازی علیه من دست بزنند تا وی و اعوان و انصارش در خارج از کشور بتوانند به زعم خودشان «رو»‌ی من را کم کنند. بلاهت او آن‌جاست که علیرغم سابقه‌ی امنیتی‌اش در مجاهدین، نمی‌تواند جلوی زبانش را بگیرد و باعث سرافکندگی رابطین‌اش در وزارت اطلاعات هم می‌شود.

  از سوی دیگر رهبری عقیدتی فراری مجاهدین از طریق بیت‌اش در اورسورواز، محمدحسین توتونچیان (۱) یکی از حلقه‌به‌گوشان این سازمان و گرداننده‌ی سایت «آفتابگردان» را مأمور ساخت تا در تماس با مأموران امنیتی رژیم به آن‌ها اطلاع دهد مجاهدین در قبال دریافت اسنادی علیه من حاضرند بهای آن را هرچه باشد بپردازند. (۲)

  استیصال دستگاه اطلاعاتی رژیم و بیت رهبری مجاهدین در اورسورواز، برای من جای خوشوقتی و سربلندی دارد. هر دوی آنها از خشم نمی‌دانند چه برخوردی با من بکنند. پیشتر پیش‌بینی کرده بودم که مجاهدین در مقابله با گزارش ۹۲ و ۹۳ به سقوط هرچه بیشتر تن خواهند داد.

  پس از انتشار چند قسمت از مجموعه‌ی ۱۱ قسمتی گفتگوی من و مهدی اصلانی در مورد کشتار ۶۷ در تلویزیون «اندیشه»، دستگاه اطلاعاتی رژیم که انتظار چنین واکنشی را نداشت، در یک سناریوی نخ نما شده در شبکه‌ی «جام نیوز» از موضع استیصال دست به جعل خبر زده و مدعی شد، من در گفتگو با شبکه‌ی تلویزیونی «اندیشه» در دفاع از مجاهدین گفته‌ام:

  «هر سازمانی ممکن است[!] یک سری اشتباهاتی داشته باشد اما من جزو هواداران سازمان مجاهدین بودم و هستم و به گذشته خود که هوادار این سازمان بوده ام افتخار می کنم.»

  http://www.jamnews.ir/detail/News/529457

  و سایت اطلاعاتی «ایران اینترلینک» به منظور هدایت بریدگان از مجاهدین که به خدمت دستگاه اطلاعاتی رژیم درآمده‌اند، به باز نشر این خبر جعلی پرداخت.

  http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20175

  پس از آن، نادر کشتکار یکی از مزدورانی که به تازگی از سر استیصال و نیاز که شرح آن در این مقاله نمی‌گنجد به خدمت دستگاه اطلاعاتی رژیم درآمده به میدان فرستاده شد تا در مقاله‌‌ای با عنوان «پرسشی از آقای ایرج مصداقی هواداربی شرم مجاهدین! » با تکرار جعلیات ارباب‌شان در سایت «کانون آوا» به آن رنگ و بوی سیاسی دهد.

  http://aawa-association.com/index.php/artist/artist-news/art/949-2015-08-07-16-38-46

  مسعود خدابنده که ظاهراً مسئولان دستگاه اطلاعاتی رژیم وقعی به استغاثه او در مورد پرونده سازی علیه من نگذاشته بودند و یا به صلاح خود نمی دیدند، ناگزیر از آن‌جایی که دستش خالی مانده بود به نوشته‌ی مزدور تازه به خدمت گرفته شده بسنده کرد و به باز نشر آن پرداخت.

  http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20182

  البته من در تلویزیون «اندیشه» در پاسخ به «مصطفی عرب» که سنگ سلطنت پهلوی را به سینه می‌زند و مرا متهم کرده بود که در کشتار و پاپوش‌دوزی برای اعدام وابستگان پهلوی شرکت داشته‌ام، توضیحاتی دادم که از دقیقه ۷۰ به بعد این فیلم می‌توانید آن را بصورت کامل تماشا کنید.

  https://www.youtube.com/watch?v=3wu5t7lkJmo

  این همه‌ی ماجرا نیست. «الف مینو سپهر» مأمور کودن دستگاه اطلاعاتی رژیم که همچون سیاوش جعفری، اسماعیل هاشم زاده ثابت، صفا فرهادی، مهرداد امینی، ساسان صمدی، عارف شیرازی، و … مأموران اطلاعاتی و «جنگ سیاسی» رهبری عقیدتی مجاهدین جرأت برملا کردن نام اصلی و تصویرش را ندارد، در نوشته‌ای تحت عنوان «کارت زرد ( هشدار ) دولت فرانسه به فرقه تروریستی رجوی و ایرج مصداقی توابی برای همه فصول» مدعی شد ایرج مصداقی «پس از ملاقات با مریم قجر درفرانسه ” توبه ” کرده و به این فرقه تروریستی قول همکاری و جبران اشتباهات گذشته را داده است».

  این مزدور دستگاه اطلاعاتی رژیم سپس ادامه داد:‌

  «همانگونه که بارها نوشتم و تکرار کردم ایرج مصداقی عضو فعال فرقه رجوی عنصری است مشکوک _ شیاد _ دروغگو و فریبکار که هرگز نمی توان به مانورها وشاخه به شاخه پریدن های او اعتماد نمود _ برای شناخت دقیق تر این عضو فرقه رجوی باید چند سئوال را پیش روی او گذاشت واکنش و یا سکوت او می تواند پرده از ماهیت اصلی این مامور چند جانبه بردارد _ فراموش نکنیم این ” تاریخ نویس ” شیاد فرقه رجوی چهار جلد کتاب های داستان سرایی های و تخیلات دروغ خود را در هنگام اقامت در اردوگاه ” اوور ” و به هزینه فرقه رجوی به چاپ رسانده است _ یادمان نرود تا قطعی شدن تخلیه و تحویل اردوگاه مخوف اشرف این شخص مشغول سفید سازی چهره منفور فرقه رجوی بوده است _ انکار ترور آمریکایی ها و انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی توسط فرقه رجوی ازجمله ادعاهای سرشار از دروغ این فرد معلوم الحال است _ یادمان نمی رود که این فرد همین چند ماه گذشته ادعا می کرد که تا چندی پیش ” رمز ارتباط با عوامل فرقه رجوی در داخل ایران را دراختیار داشته است ( ؟ ) _ و در نهایت اینکه علیرغم ادعای جداشدن بسیاری از حقایق اردوگاه مخوف اشرف از جمله کشتن اعضای ناراضی _ طلاق های اجباری و چندین حقیقت عریان شده با ده ها سند و مدرک وده ها شاهد زنده را منکر گردیده است.»

  http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20186

  سپس مزدور دستگاه اطلاعاتی رژیم به زعم خود سؤالاتی را مطرح کرده و خواهان پاسخگویی من شده است. در این سؤالات آمده است:

  «۱ _ نامبرده پاسخ دهد در سال ۱۳۶۰ به چه جرم واتهامی دستگیر گردیده و چندسال در زندان بوده است و چرا در مورد تواب شدن خود هیچ اطلاعی منتشر نکرده است ( لازم بیاد آوری است که کلیه کسانی که دردهه شصت دستگیر شده اند جملگی با اظهار پشیمانی و امضای ” توبه نامه ” به تحمل زندان محکوم گردیده اند )

  ۲ _ با توجه به اینکه ادعا می کند از حال و روز و شرایط دشوار اعضای جداشده ومستقر درکمپ ” تیف ” باخبر بوده ای چرا در این مورد تاکنون هیچ نوشته و شرح وتحلیلی ارائه ننموده ای ؟

  ۳ _ علت ملاقات اخیر در اردوگاه ” اوور ” چیست و به کدام نتیجه رسیده ای که دوباره به اغوش تروریست ها بال گشوده ای ؟

  ۴ _ چگونه و چرا مدرک جعلی ۷ سال زندان برای خود ساخته ای ؟ (لازم بیاد آوری است که کلیه زندانیان دهه شصت هیچکدام مدرک تائیدیه محکومیت ومدت زندان دریافت نکرده اند )»

  وی در خاتمه تهدید نمود:‌

  «بنده منتظر پاسخ به این سئوال ها هستم تا دست تو شیاد را بیشتراز این برای دیگران رو کنم»

  http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20186

  در حیرتم از حماقت دستگاه اطلاعاتی رژیم که برای مقابله با من، ابلهی را به میدان فرستاده که هنوز نمی‌داند من دهسال زندان بوده‌ام و نه هفت سال و در دو ماه گذشته در آمریکا به سر می‌بردم و نه در اورسورواز فرانسه و اتفاقاً علیرغم تهدیدات مجاهدین، بیستم ماه ژوئیه سال جاری در یک سخنرانی همراه با پرسش و پاسخ در کانون ایرانیان واشنگتن، در مورد گذشته و حال و آینده مجاهدین به طرح نظراتم پرداختم.

  http://kanooneiranian.org/2015/07/21

  و در واکنش افسارگسیخته به سخنرانی من در واشنگتن، بیت رهبری عقیدتی مجاهدین در اورسورواز، محسن رضایی یکی از مسئولان دستگاه «جنگ مقدس سیاسی»‌ را تحت عنوان «کانال هواشناسی» به وبگاه دریچه زرد متعلق به اسماعیل وفا یغمایی روانه ساخت تا عقده‌هایش را خالی کند.

  در پاسخ به وی در همان‌جا نوشتم:

  ««کانال هواشناسی» که در واقع محسن رضایی و شرکا در اورسورواز هستند و به فاضلاب رژیم هم نقب زده‌اند از خود اراده‌ای ندارند. آن‌ها عروسک‌های کوکی هستند که به فرمان خیمه شب باز به صحنه می آیند. به جای «برادر حبیب» و امثالهم که خود تو سری خور این جریان هستند مسعود رجوی و همسرش به عنوان فراری و واداده‌ی اصلی و بانی این فرهنگ زشت و غیرانسانی بایستی مورد ملامت قرار گیرند. عامل اصلی سقوط مجاهدین به چنین وضعیت اسفناکی این دو نفر و در رأس آن رهبر عقیدتی است که از ترس در غیبت به سر می‌برد. دهان به دهان گذاشتتن با موجودات حقیری چون محسن رضایی و شرکاء که جرأت به عهده گرفتن مسئولیت ادعاهایشان را ندارند نادرست و غیرمنطقی است. آن‌ها پیشاپیش محکومیت ادعاهای خود را مهر کرده‌اند. به همین دلیل است که من آن‌ها را شایسته پاسخگویی نمی بینم. هرگاه شهامت این را پیدا کردند که مسئولیت حرف‌هایشان را بپذیرند آنوقت به آن‌ها حالی خواهم کرد که یک من ماست چقدر کره دارد.»

  https://www.blogger.com/comment.g?blogID=1518213859461616716&postID=3711908002400715908&bpli=1

  پس از امضای تفاهم‌نامه‌ی ژنو در گفتگوهای متعدد رادیو و تلویزیونی، ضمن تحلیل شرایطی که در آن به سر می‌بریم مجاهدین را نیروی خواهان جنگ و حمله‌ی نظامی معرفی کرده‌ام.

  از دقیقه ۳۹ به بعد گوش کنید:

  https://www.youtube.com/watch?v=LGNaYDr2xvo

  همچنین در نیمه اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ مقاله‌ی «چهل سال پس از ترور شریف واقفی؛ شباهت‌های رفتاری مسعود رجوی و تقی‌ شهرام» را انتشار دادم.

  http://www.pezhvakeiran.com/maghaleh-69448.html

  در ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ در مقاله «به یاد مادر انسیه بخارایی کاشی (سید‌احمدی) که «لبخندش باغ ستاره‌ها بود» به نقش فرصت‌طلبانه مریم رجوی هنگام درگذشت مادر اشاره کردم.

  http://www.pezhvakeiran.com/maghaleh-70571.html

  مأمور زهوار درفته رژیم که در عالم هپروت سیر می‌کند در حالی مدعی دیدار من با مریم رجوی در اورسورواز شده است که چند تن از عروسک‌های خیمه‌شب بازی وی، پس از برگزاری مراسم ویلپنت در پاریس به عقده‌گشایی علیه من پرداختند.

  http://www.aftabkaran.com/maghale.php?id=4834

  در مورد این که چند سال زندان بودم و به چند سال زندان محکوم شدم و این که آیا تواب بودم یا نه، پادوی دستگاه اطلاعاتی رژیم را به اربابانش ارجاع می‌دهم تا پاسخ خود را از آنان بگیرد.

  چنانچه قبلاً هم خطاب به مسعود رجوی و همسرش که هنوز یک شب در کلانتری نخوابیده گفتم حاضرم دوران حبسم در زندان‌های خمینی را با دوران حبس رهبری عقیدتی مجاهدین در دوران شاه مقایسه کنم تا سیه‌روی شود هرکه در او غش باشد. و به بادمجان دورقابچین‌های این رهبری هم گفتم اگر جرأت دارند هرکدام که مدعی هستند در هرجمعی که آن‌ها پیشنهاد می‌کنند حاضر شویم تا در مقابل مردم دوران زندان‌مان را توضیح دهیم.

  این توضیحات را نه به منظور پاسخگویی به پادوی دست چندم دستگاه اطلاعاتی رژیم بلکه به عنوان هشدار خطاب به سردمداران این دستگاه می دهم که پول مردم ایران را صرف عناصر عقب‌افتاده‌ای چون «الف مینو سپهر» نکنند و لااقل کسی را مأمور کنند که بداند من بارها در نوشته‌ها و گفتگوهایم مجاهدین را مسئول بمب‌گذاری در حزب جمهوری اسلامی و دفتر نخست‌وزیری یعنی ۷ تیر و ۸ شهریور معرفی کرده‌ام تا بیش از این اسباب خجالت آن‌ها را فراهم نکند.

  و فرصت را مغتنم شمرده یک بار دیگر به خامنه‌ای ولی فقیه نشسته در تهران و مسعود رجوی ولی فقیه پنهان شده در ناکجا آباد و به مأموران و برنامه‌ریزان بیت رهبری در تهران و اورسورواز تاکید می‌کنم، هیچ توطئه‌ای و هیچ سد و مانعی نمی تواند مرا از پیگیری حق یاران شهیدم و روشنگری در مورد ظلم و نقض حقوق بشر بازدارد.

  من نه سازمانی دارم و نه لشکری، نه هواداری و نه جمعی و نه از بودجه‌ای برخوردارم و نه نیازی به این قبیل چیزها دارم، یک تنه و با کمترین امکانات به پشتوانه‌ی رنج و خون نسلی که پرپر شد و با انگیزه‌‌ا‌ی که از مقاومت بهترین فرزندان میهنم می‌گیرم، و با اراده‌ای که در راهروهای مرگ صیقل خورده به سهم خودم و تا آن‌جا که در توان دارم عرصه را به شما تنگ می کنم. تا می‌توانید دست به یکی شوید و بتازید، این گوی و این میدان؛ یک بار دیگر به شما نشان خواهم داد که پیروز این میدان کیست.

  به آن‌چه می‌گویم تا بن استخوان وفادارم. آزموده را آزمودن خطاست.

  ایرج مصداقی

  ۱۹ مرداد ۱۳۹۴

  www.irajmesdaghi.com

  Irajmesdaghi@gmail.com

  پانویس:

  ۱- محمد حسین توتونچیان در سال ۷۰ پس از تنگ شدن اوضاع در عراق و از بین رفتن چشم‌انداز سرنگونی رژیم از مجاهدین جدا شد و لقب خائن، کوفی، بریده و … از این سازمان گرفت. وی در سال‌های اخیر به منظور تقرب به ولی فقیه فراری مجاهدین از هیچ سیاه‌کاری فروگذار نمی کند. مجاهدین سال گذشته او را مأمور اداره‌ی دکانی کردند که تحت عنوان «اتحاد زندانیان سیاسی – متعهد به سرنگونی» همراه با مشتی واداده و تواب و «خوش سابقه» و … به توطئه و پاپوش دوزی علیه زندانیان سیاسی مقاوم و مخالف مجاهدین مشغول است.

  ۲- اولین بار هوشنگ اسدی یکی از وابستگان سابق حزب توده که در زندان یارغار حسین شریعتمداری و حسن شایانفر شد و در توطئه چینی علیه زندانیان سیاسی از چیزی فروگذار نمی‌کرد و به تئوریسین «تهاجم فرهنگی» در روزنامه کیهان هوایی تبدیل شد در واکنش به روشنگری‌ام راجع به توطئه‌‌چینی‌های وی در تماس با دستگاه اطلاعاتی رژیم خواهان پرونده سازی علیه من شده بود .

  منبع:پژواک ایران

  مطالب مرتبط :

  ایرج مصداقی:نگاهی اجمالی به سناریوی رژیم در مورد «زن» دستگیر شده در آلبانی

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2021 ايران قلم. محفوظ است.