• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • در محکومیت اطلاعیه رجوی علیه خانواده های (+ بیانیه حمایت از تحصن هموطنان)

  در محکومیت اطلاعیه رجوی علیه خانواده های (+ بیانیه حمایت از تحصن هموطنان)

  انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، نهم سپتامبر ۲۰۱۵:…  این خانواده است مسعود خان نه نیروی قدس ونه نیروی وزارت اطلاعات. اینها همان خانواده است که شما یک زمان روی آنها حساب باز کرده وبما میگفتید که اگر ارتش آزادی حرکت کنند خانواده های شما در هر استان آنجا را آزاد کردند والان این همان خانواده است که به کمپ لیبرتی آمده است! همسر تان خانم مریم قجر هم درتایید شما گفت ما روی خانواده های شما …

  درمحکومیت اطلاعیه فرقه مسعود رجوی علیه خانواده های رنجدیده

  لینک به منبع

  در تاریخ ۱۶شهریور۹۴ یک روز پس از سالگرد سازمان فتح شده توسط فرقه مسعود رجوی، ودرهمزمانی حضور خانواده های دردمند دراطراف کمپ لیبرتی، این فرقه با نام شورای ملی مقاومت علیه خانواده های رنجدیده بیانیه ای صادر کرده وآنها راوابستگان نیروهای قدس و وزارت اطلاعات نامیده است که گویا برای سرکوب ساکنین لیبرتی به جلو لیبرتی آمده اند!

  من به عنوان یک فرد از این آسیب دیدگان این فرقه می خواهم بگویم که این افراد که از روز دوشنبه وارد عراق شدند وبا هزار مصیبت برای خود ویزا و غیره …. تهیه کرده وآمده اند ،همان اعضای خانواده اسرای لیبرتی هستند.

  دربیانیه ی شورای ملی این چنین آمده است :

  ” صبح امروز دوشنبه ۱۶ شهریور بیش از ۲۰ تن از مزدوران وزارت اطلاعات و نیروی تروریستی قدس رژیم آخوندی در پوشش شناخته شده «خانواده ساکنان» به لیبرتی منتقل شدند. انتقال این مزدوران به وسیله یک مینی بوس، توسط سفارت رژیم آخوندی در بغداد و کمیته سرکوب مجاهدان لیبرتی به ریاست فالح فیاض، مشاور امنیت ملی دولت عراق، صورت گرفته است.این مزدوران توسط سرهنگ صادق محمد کاظم و سرگرد احمد خضیر و سروان حیدر عذاب از کمیته سرکوب لیبرتی از چندین پست بازرسی عبور داده شده و به ایستگاه پلیس لیبرتی منتقل شدند. آنها به محض رسیدن به سردادن شعارهای تهدید آمیز و تحریک کننده پرداختند …”.

  درجواب باید گفت:

  این خانواده ها سالهاست که چشم انتظار فرزندان خود می باشند که در فرقه مسعود خان اسیر شده اند وسران این فرقه به نفرات حتی اجازه تماس با خانواده را هم نمی دهند وچون از سال ۱۳۸۲ تا امروز حدود ۷۰۰ نفر از نجات یافته های این فرقه درایران هستند وخانواده ها به همین خاطر تلاش دارند تا فرزندان خودشان را از نزدیک ملاقات ونظر عضو اسیر خانواده خود را بداند اما فرقه مسعود خان چنین اجازه را به افراد نمی دهند.

  من یادم است درسال ۱۳۸۳ که خانواده ها به ملاقات به اشرف می آمدن سران فرقه درنشست ها اعلام کردند که این ضربه از شکست مان درعراق برای ما بیشتر بود چرا چون خانواده ها به نفرات یک دیدجدیدی دادند که در اشرف آن را نداشتند وچون به نفرات القا شده بود اگر از کنار ما بروید به مرده تبدیل خواهد شد .به هیچ خبری دسترسی نداشتند بعد از ملاقات نفرات راه نجات خود را پیدا کردند.

  درآن زمان بعضی از سختگیری های آمریکا مانع خارج شدن اکثریت شد ( سران فرقه به نیروهای آمریکائی گفتند که این نفرات به خاطرنزدیک شدن ما به شما از کنار ما می روند وآنها با نگاه یک تروریست به ما نگاه می کردند) ونتیجه آن شد که اکثریت بزرگ دوستان ما درمناسبات رجوی ماندند وخانواده ها را چشم انتظار گذاشتند واینها هستند که درمقابل درب لیبرتی تحصن کرده ودیگران نیز بدانها خواهند پیوست.

  چسباندن مارک ها به این خانواده ها یک ظلم بزرگ است وما جدا شده ها ضمن افشای این عمل شنیع سازمان، آنرا بشدت محکوم میکنیم .

  افرادی که درحال حاضر وبرای یک ملاقات ساده به جلو درب لیبرتی رفتند بچه هایشان از دوستان سابق ما بودند.

  محمد گلزار که درزمان ما دریگان مهندسی بود والان پدر ۸۰ ساله او به دیدار فرزنداش رفته است ویا برادرغلامرضا خیر آبادی که ایشان هم یگان بودیم و الان برادرش برای ملاقات رفته است وآیا این گناه است ؟؟

  این خانواده است مسعود خان نه نیروی قدس ونه نیروی وزارت اطلاعات. اینها همان خانواده است که شما یک زمان روی آنها حساب باز کرده وبما میگفتید که اگر ارتش آزادی حرکت کنند خانواده های شما در هر استان آنجا را آزاد کردند والان این همان خانواده است که به کمپ لیبرتی آمده است!

  همسر تان خانم مریم قجر هم درتایید شما گفت ما روی خانواده های شما حساب باز کردیم وهر کدام شما با خانواده ها یتان یک کردان تشکیل خواهید داد و برای این است که مسعود می گوید شما آماده باشید سوت زدم همان خانواده ها ایران را آزاد خواهند کرد!

  امروز چه شده به آن خانواده ها مارک نیروی قدس ووزارت اطلاعات می زنید؟ مگر نمی گوید یدئولوژی برتر داریم؟ پسدرمواجهه وبحث با خانواده ها از آن استفاده کنید چرا نمی توانید ؟

  مسعود خان خود شیفته!

  ما جدا شده ها از این اتهامات خیلی شنیدیم ومیشنویم اما توهین به خانواده ها رابه شما اجازه نمی دهیم ، چون آنها رنجدیده هستند وسالها درمعرض توهین قرار داشته اند. تحمل ما دراین مورد تمام شده است.

  سیروس

  بیانیه حمایت جمعی از خانواده های تبریزی درحمایت از تحصن هموطنان

  لینک به منبع

  خبر زیر، مصادف با خبر شادی بخش انتقال تعدادی از این اسرا به آلبانی بوده که ما این مسئله را به فال نیک گرفته و این پیشآمد خوب را به هم دردان وهمرزمان خوب خود ( خانم ثریا عبدالهی و آقای مصطفی محمدی ) ودیگر کسانی که بعلت استفاده ازنام مستعار، نشناختیم، ازصمیم قلب تبریک میگوییم.

  باری!

  اطلاع یافتیم که تعدادی از اعضای خانواده های اسرای رجوی درکمپ لیبرتی، دراین شرایط آب وهوایی سخت عراق، خودرا به کمپ لیبرتی رسانده ومصرانه درخواست ملاقات با عزیزانشان را دارند!

  باند رجوی بجای اجابت این درخواست ابتدائی این زجر کشیدگان کم نظیر تاریخ سی ساله ی ایران ، بلندگوهای تبلیغاتی خود را بکار انداخته وبجای اجابت درخواست آنها، متهم به وابستگی شان به سپاه قدس و …میکند!

  اگر مسئولین باند رجوی ریگی درکفش ندارند و واقعا هم درشناختن ماهیت این مراجعین شک دارند ، میتوانند عزیزان آنها را به جلوی درب آورده واحراز هویت کنند!

  درد رجوی ، بیدار شدن احساسات وعواطف انسانی است که دراسیران خود باندازه ی قابل توجهی خفه کرده وخوف آن دارد که انجام ملاقات ، این اسرا را به گذشته ی خود برگردانده و وضعی پیش آید که دیگر حاضر به قبول زندگی برده وارانه نباشند!

  ما اعضای تبریزی خانواده های هم درد، حمایت قاطع خود را از اقدام وخواست این خانواده های هموطن متحصن اعلام نموده و ادامه ی پایمردی ازطرف آنها را بنفع اسرا میدانیم.

  رجوی باید بداند که این آغاز قافله ایست که این بار تا تحقق خواسته های تمامی خانواده های مغبون ومتضرر ، ” سرایستادن ندارد “.

  نیره سلطانی اهری و محمدتقی صالحپور

  مهری و محمود وناهید سعادت

  محمد حسن و جلال فخیم حبیب زاده

  اقدس نایب اسماعیل پور

  محمد حسین دادگر اقدم

  زهرا مهدیزاده بهتاش

  حسن رهنمای آناخاتون

  محمد رضا قدیمی سرند

  حمید طاهری خسروشاهی

  محبوبه دباغ تبریز

  مولود طاهری نژاد

  معصومه عطاریان

  اشرف آذرنگی

  مریم نوجوان

  شهین نطاقی

  ابراهیم جدی

  سید رضا تارا

  مهدی پور واحد

  اصغر فتحی

  یوسف خوب زمانی

  احمدهوشی

  اصغر واحد رضایی

  محمد علی باغبان باشی

  اسداله فیاض دیزجی

  مرتضی اکبری نسب

  ابوالقاسم نوبختی

  محسن سرداری

  مجید اشک خونی

  جواد عبدی نعمت آبادی

  عبدالله سبزچی دهخوارقانی

  ابوالفضل آقای اصل گرگانی

  قدرت کریم بیگی کامران

  محمد رضا صدیق

  شاهرخ عنصری

  صمد امیری و حسین امیری پارام

  علی حامد رنجی

  مجید وبهرام حسن پور

  حسن محرمی کوچه باغ

  رامین احسانی

  محمد حسین خسروی دیزجی

  ابراهیم قلاج

  محمد رضا حاجی عظیمیان

  امیر بدلی

  حسنعلی پور محمد روحی

  حسین حقیقت پور

  کریم جوانی

  مجید چوپانی

  محمدنصیری دغلیان

  اسدالله حسین زاده حصاری

  محمد حسین قاسمی پناهی

  علی اکبر عظیمی

  بهروز کاظمی

  گلناز تمیزی

  سوسن بشارت پور

  حبیبه عنصریان

  محمد چرتاب قدیمی

  ذکر علی زیبایی

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.