• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • محمد رزاقی: چرا مریم قجر ادا ـ اطورا عزادار بودن در می اورد؟

  چرا مریم قجر ادا ـ اطورا عزادار بودن در می اورد؟

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و پنجم نوامبر ۲۰۱۵:…  شب بعد از شام فیلم کوبیده شدن هوا پیماهای مسافربری به برجهای دوقلو را در سالن هر قرارگاه بصورت جدا گانه پخش کردند درفیلم حمله به برجها مدام و پشت سر هم نمایش داده می شد و همزمان با پخش فیلم به دستور شخص رجوی داعشی و مریم قجر داعشی بین اعضاء شیرینی پخش شد و سرود سر کوچه کمین مجاهد پر کینه ــ امریکائی بیرون شو خونت رو…

  لینک به منبع

  آیا داعشی خوب ؛ داعشی بد وجود دارد؟

  چرا مریم قجر ادا ـ اطورا عزادار بودن در می اورد؟

  محمد رزاقیهفته پیش بعد از حادثه دلخراش پاریس و کشته شدن بیش از ۱۳۰ انسان بی گناه و زخمی شدن عده ای مریم قجر با شیادی و برای سر پوش گذاشتن به همکاریش با تروریستهای وحشی داعشی های البغدادی و پس مانده های حزب بعث به در اوردن ادا ـ اطوار بوزینه وار رو اورد که نشانه شیادی و دجالیت فرقه رجوی داعشی می باشد .

  برای اینکه ماهیت رجوی داعشی در مواقعی که انسانهای بی گناه توسط تروریستهای القاعده و یا وحشی های داعشی کشته می شوند چند نمونه را یاد اور شوم تا علت ادا ـ اطوار بوزینه در اوردن مریم قجر داعشی و دیگر سران فرقه رجوی داعشی برای همه مشخص شود .

  ــ شهریور ۱۳۸۰ برابر با سپتامبر ۲۰۰۱ رجوی همه اعضاء نگون بخت چند ماه بود که در قرارگاه موسوم به باقر زاده جمع کرده و نشستهای سر کوب ؛ شکنجه ؛ شدید وتهدید اعضا ناراضی را به پیش می برد .

  عصر ۱۱ سپتامبر خبر حمله به برجهای دوقلو در امریکا را بصورت یک حبر فوری پخش کردند .

  شب بعد از شام فیلم کوبیده شدن هوا پیماهای مسافربری به برجهای دوقلو را در سالن هر قرارگاه بصورت جدا گانه پخش کردند درفیلم حمله به برجها مدام و پشت سر هم نمایش داده می شد و همزمان با پخش فیلم به دستور شخص رجوی داعشی و مریم قجر داعشی بین اعضاء شیرینی پخش شد و سرود سر کوچه کمین مجاهد پر کینه ــ امریکائی بیرون شو خونت روی زمین از بلندگوهای سالن پخش شد وبعد سرود سران فرقه شروع کردند به شعار دادن ( مرگ بر امریکا ) .

  در قرارگاه ۲ ان زمان فرمانده قرارگاه مژگان پارسائی بود ؛ و مهدی برائی معروف به احمد واقف ـ افشین علوی که هم اکنون دراور سوراواز بعنوان سخنگوی فرقه رجوی مشغول می باشد و طاهب سعیدی که از فرمانده های تیمهای حذفی و یگانهای اعزامی از عراق برای عملیات تروریستی که هم اکنون مقیم اور سوراواز می باشد و علی اکبر انباز با نام مستعار یوسف با عربده از اعضاء خواستند انها هم شعار مرگ بر امریکا را تکرار کنند !

  بعد شعار اهنگهای شاد پخش کردند و به خاطر کشته شدن امریکائیها و ریخته شدن برجها شروع به رقص و پایکوبی کردند .

  فردای ان روز یعنی ۱۲ سپتامبر صبح ساعت ۹ همه به سوی ایست بازرسی محل نشست راهی شدند بعد چند ساعت که همه وارد سالن نشست عمومی شدند رجوی داعشی به همراه مریم قجر روی سن آمدند آن روز ۲ بر خلاف روزهای دیگر ۲ پرده بزرگ سفید در چپ و راست روی سن اویزان کرده بودند و رجوی خندان و باد در غبغب انداخته دستور پخش فیلم فرو ریختن برجهای ۲ قلو به خاطر حمله تروریستی القاعده را به اطاق فرمان داد .

  چند بار صحنه برخورد هواپیماها به برجها را پخش کردند بعد رجوی شروع کرد به صحبت و گفت :

  ای برادران و خواهران مجاهد این اسلام ارتجاعی که شاخ امریکا را در قلب امریکا شکست !

  رجوی با انگشت به سینه خود اشاره کرد و گفت : وای به روزی که اسلام انقلابی وارد عمل شود !

  سپس مریم رجوی با ذوق شوق رو به رجوی کرد و گفت : اینها که مجاهد انقلاب کرده هستند معلوم چه می کنند !

  ۳ روز این جشن در حضور؛ رجوی داعشی و مریم قجر در اردوگاه باقر زاده ادامه داشت و هر روز هم به دستور شخص رجوی داعشی و مریم قجر بین اعضاء شیرینی و کیک پخش می شد .

  ــ ۳ سال پیش وقتی داعشی های وحشی از طرف سرویسهای اطلاعاتی موساد و شیوخ مرتجع عرب بنیانگذاری شد و در سوریه شروع به کشتار کرد مریم قجر با آب و تاب از این وحشی ها بعنوان رزمندگان ازادی نام می برد .

  ــ تقریبا یک و نیم سال پیش تروریستهای وحشی داعش با یک حمله هماهنگ با پس مانده های حزب بعث که این اتحاد به واسطه سران فرقه در اور سوراواز و اردن هماهنگ شد ترویستهای داعش از سوریه به سوی عراق سرازیر شدند اول شهر موصل بعد تکریت ؛ فلوجه را با کشتار وحشیانه مرد م کنترل کردند و بعد دست به کشتار وحشیانه زدند .

  مریم قجر داعشی در ان موقع با برگزاری جلسه و نوشتن مقالات از طرف سران فرقه مقیم در اور سوراواز داعشی های وحشی را تبلیغ می کرد و تروریستهای وحشی داعشی را عشایر انقلابی و مردم انقلابی عراق می نامید و برای سر پوش گذاشتن به جنایتهای داعشی های وحشی مدام در سایتها و تلویزیون خود مدعی بود که شهرهای عراق بدست انقلابیون آزاد شده !

  از زمان کنترل داعشی های وحشی بر موصل و تکریت ؛ فلوجه هزاران نفر بدست وحشی های داعشی کشتارمردم موصل ؛ کشتار بزرگ بدست داعشی ها در دانشکده افسری نزدیک یکجا ۱۷۰۰ دانشجوی شیعه دانشکده افسری رخ داد ؛ بعد ان کشتار مردم سنجار ( ایزدی ها ) وبه اسیربردن زنان برای بهره کشی جنسی و فروش زنان دربازارهای داعشی ها وهزاران جنایت دیگر بدست داعشی های وحشی رخ می داد ولی به دستور شخص رجوی داعشی و مریم قجر در اردوگاه لیبرتی جشن و پایگوبی برگزار می شود ! رجوی داعشی پیام می دهد و می گوید به زودی دولت مرکزی عراق سقوط خواهد کرد و به زودی سلاح گرفته در موصل و یا فلوجه مستقر خواهند شد !

  به راستی وقتی زن و مرد عراقی هزار ـ هزار بدست داعشی های وحشی کشته می شد رجویداعشی و مریم قجر نه تنها لحظه ای ابراز همدردی با مردم عراق نکردند جنایات داعشی ها را محکوم نکردند بلکه دولت مرکزی عراق را متهم به بد رفتاری با مردم عراق می کردند !

  آیا داعشی خوب ؛ داعشی بد وجود دارد؟

  چرا مریم قجر ادا ـ اطورا عزادار بودن در می اورد؟

  حال سوال اینجاست که ایا داعشی هایی که در عراق زن ؛ مرد را کشتار می کنند از نظر رجوی داعشی های خوب هستند ؟

  داعشی هائی که در فرانسه مردم بی گناه کشتند داعشی های بد ؟

  طبعآ جنایت داعشی ها در حق مردم عراق یا فرانسه هیچ فرقی نمی کند بلکه مریم قجر داعشی از ترس ؛ وحشت به خاطر ماهیت تروریستی فرقه رجوی داعشی و داشتن سابقه کشتار مردم ایران ؛ عراق به همین شکل و داشتن پرونده های متعدد تروریستی در فرانسه و برای سر پوش گذاشتن همکاری با داعشی های البغدادی در عراق بر همان اصل گوبلز که دروغ هر چه بزرگتر قابل باروتر هست ؛ مریم قجر داعشی هم چندین برنامه عزاداری برای کششته شده های فرانسه برگزار کرد تا اذهان مردم و مقامات فرانسه را فریب بدهد .

  باز اینجا تاکید می کنم در خاور میانه اولین پایه گذار عملیات انتحاری رجوی داعشی می باشد که در دهه شصت اعضاء فرقه رجوی با بستن بمب به دور کمر خود چند پیشنماز را در ایران ترور کردند و شخص رجوی این ترور ها را عملیات مقدس و شهادت طلبانه اسم گذاشت و اولین زن عملیات انتخاری به دستور شخص رجوی امام جمعه وقت شیراز با عملیات انتحاری ترور کند و بعنوان اولین زن عملیات انتحاری نام گرفت .

  بمب گذاری و ترورهای خیابانی که داعشی های وحشی امروز انجام می دهند همه این مراحل را رجوی داعشی در ۳۵ سال گذشته انجام داده ؛ جنایاتی پایه گذارش رجوی داعشی می باشد .

  البته هنوز هم این جنایات توسط فرقه رجوی داعشی ادامه دارد دستورترورو کشتن مخالفان و جدا شده ها توسط شخص رجوی صادر شده و مریم قجر از اردوگاه اور سوراواز تروریستهای اموزش دیده های فدائیان صدام و گارد جمهوری صدام برای ترور جدا شده ها راهی خیابانهای پاریس و اروپا می کند و در اردوگاه اور سوراواز اطاق عملیات با کنترل مهدی ابریشمچی تیمهای تروریستی را هدایت می کند و در کشورهای مختلف تروریستهای رجوی داعشی در خانه های امن مستقر شده اند و منتظر دستور رجوی داعشی می باشند .

  باز تاکید می کنم مریم قجر داعشی برای لاپوشانی همکاری با داعشی های البغدادی به ترفند گرفتن مراسم و … دست زده و این ادا اطوراهای بوزینه وار سران فرقه رجوی مختص چند روز می باشد وماهیت فرقه رجوی هیچ فرقی نکرده و نمیکند فقط رجوی داعشی مثل مش ؛ مش خورده ها میماند و باز در اینده نه چندان دور با گذشت این وضعیت تروریستهای رجوی داعشی دست به ترور و ضرب و شتم و تهدید مخالفان و منتقدان فرقه خود ؛ در همین فرانسه و کشورهای دیگر اروپائی خواهند زد .

  پاریس : محمد رزاقی

  مطالب مرتبط :

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.