• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • سوء استفاده رجوی از پناهندگان سوری را محکوم می کنیم (نامه جمعی به وزیر کشور فرانسه)

  سوء استفاده رجوی از پناهندگان سوری را محکوم می کنیم (نامه جمعی به وزیر کشور فرانسه)

  فریاد آزادی (و پیوند رهایی)، پاریس، بیستم ژانویه ۲۰۱۶:… افراد مریم رجوی به علت اینکه سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) از هیچ پایگاهی و حمایتی در میان ایرانیان برخوردار نیست مانند دیگر تجمعهای این فرقه و برای پرکردن جای خالی ایرانیان با سیاهی لشکر افراد غیر ایرانی بویژه عرب و افغانی با انتشار پلاکاردها و تراکتهایی به زبانهای عربی و انگلیسی در سایتها و صفحات تویتر عربی که ساخته اند و نیز …

  لینک به منبع (پیوند رهایی)

  لینک به منبع (فریاد آزادی)

  سوء استفاده های آشوبگرانۀ فرقۀ رجوی در فرانسه از پناهندگان سوری را محکوم می کنیم

  نامۀ گروهی از جداشدگان از فرقۀ رجوی در اروپا به وزیر کشور فرانسه

  مجاهدین خلق فرقه رجوی سوریه تروریسم

  عکس فوق: تیتر یک فراخوان در سایت عربی فرقۀ رجوی خطاب به عربهای پاریس برای شرکت در تظاهرات «مسالمت آمیز و دموکراتیک»!! علیه روحانی: “روحانی را سنگ باران کنید” (معنی دقیقتر: دهانش را پر از سنگ کنید)!! معنی نفی خشونت و اعدام و سنگسار و ادعای نرم تنی و دموکراسی مآبی مریم رجوی در محل پارلمانهای فرانسه و اروپا را هم فهمیدیم!!

  نقل از سایت: «فریاد آزادی»

  جناب آقای برنارد کازنوو وزیر کشور فرانسه؛

  ما گروهی از جدا شدگان از سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) (فرقۀ رجوی) مقیم اروپا از جمله فرانسه هستیم که به اطلاع آنجناب و دولت فرانسه می رسانیم که رهبران و اداره کنندگان فعالیت این سازمان در فرانسه که همگی در مقر اقامت مریم رجوی در شهر اورسوراواز در استان والداوایز فرانسه زندگی و کار می کنند موج فعالیتهایی را در میان عربهای مقیم پاریس و حومۀ آن بویژه پناهندگان سوری جدید الورود که در منطقۀ پونتواز در همان استان والدوایز یعنی در فاصلۀ نزدیکی از مقر مریم رجوی و افرادش اسکان داده شده اند شروع کرده اند تا آنها را برای شرکت در تجمعها و برنامه ها و تظاهرات خودشان در پاریس از جمله تظاهراتی که روز ۲۸ ژانویۀ امسال در میدان تری کادروی پاریس علیه سفر آقای حسن روحانی رئیس جمهور ایران به فرانسه اعلام کرده اند بکشانند.

  علاوه بر این طبق اخبار رسیده به دست ما از جداشدگان سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) در آلمان افراد مریم رجوی تلاش می کنند تا آنجا که می توانند و از راههای مختلف و با صرف هزینه هایی هنگفت تعداد زیادی از سوریهای پناهنده در کشور آلمان را نیز برای شرکت در تظاهراتشان در پاریس به فرانسه بیاورند.

  این تلاشها و تحریکات فرقۀ رجوی موجب اختلاف و بحث و جدلهایی در میان پناهندگان سوری شده است زیرا بسیاری از آنان موضوع سفر رئیس جمهور ایران به فرانسه بویژه موضوع حقوق بشر در ایران را کاملا بی ارتباط با مسألۀ سوریه می دانند.

  افراد مریم رجوی به علت اینکه سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) از هیچ پایگاهی و حمایتی در میان ایرانیان برخوردار نیست مانند دیگر تجمعهای این فرقه و برای پرکردن جای خالی ایرانیان با سیاهی لشکر افراد غیر ایرانی بویژه عرب و افغانی با انتشار پلاکاردها و تراکتهایی به زبانهای عربی و انگلیسی در سایتها و صفحات تویتر عربی که ساخته اند و نیز انتشار آگهی و فراخوان نوشتاری و صوتی به زبان عربی در برخی سایتهای سوری و عراقی یا رادیوهای اف ام محلی سوری و صفحات تویتر سوریها و عربهای پناهنده مقیم پاریس و حومه از آنها می خواهند که روز ۲۸ ژانویه در تظاهرات این فرقه علیه سفر رئیس جمهور ایران در محل یاد شده در پاریس شرکت کنند که نمونه هایی از آنها را در لینگهای زیر می توانید مشاهده کنید:

  https://twitter.com/TonyTaieb/status/686179827351683072

  https://twitter.com/IranArabSpring/status/687315712596115457

  آنها مشخصا در سایت رسمی خود متعلق به ویترین سیاسی سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) تحت نام «شورای ملی مقاومت ایران» (NCRI) عنوان یکی از فراخوانهای عربی خودشان به این تظاهرات را جملۀ «روحانی را سنگ باران کنید» به زبان عربی قرار داده و علنا در متن آن از عربهای مقیم فرانسه خواستار شرکت در این تظاهرات شده اند که در لینگ زیر می بینید:

  http://www.ncr-iran.org/ar/2011-04-01-13-55-17/terrorism-a-fundamentalism/27135.html

  این امر کاملا نشان می دهد که افراد مریم رجوی می خواهند با انتقال پناهندگان عرب بویژه سوری از استان محل اقامتشان در فرانسه و نیز از کمپهای پناهندگی در آلمان به پاریس با سوء استفادۀ رذیلانه و اهانت آمیز از این پناهندگان در این شهر تشنج و نا امنی ایجاد کنند که با توجه به وضعیت امنیتی فوق العاده در فرانسه به علت حملات تروریستی اخیر در پاریس و امکان بهره برداریهای تروریستی از این تظاهرات با اکثریت عرب و سوری، هوشیاری و اقدام به موقع آنجناب و دولت فرانسه را با جلوگیری از این فعالیتهای افراد مریم رجوی اقتضا می کند.

  در زیر موضع رسمی دولت فرانسه در قبال سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) را که توسط سخنگوی وزارت خارجۀ فرانسه اعلام شده و بارها بر آن تأکید شده است یادآور می شویم:

  «موضع فرانسه نسبت به سازمان مجاهدین خلق ایران بسیار روشن است. این سازمان به کارهای خشونت آمیز شناخته شده است و در فرانسه سازمان مجاهدین خلق ایران به عنوان سازمانی هیچگونه مشروعیت قانونی ندارد. این سازمان به دلیل ساختار خشونت آمیز خود و نبود مناسبات دموکراتیک در درون آن دارای ویژگیها و عملکردهای فرقه ای می باشد».

  گروهی از اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) در اروپا

  رونوشت به:

  – دفتر ریاست جمهوری فرانسه (کاخ الیزه)

  – وزارت خارجۀ فرانسه

  – شهرداری پاریس

  – مرکز پلیس پاریس

  – استانداری استان والداوایز (پونتواز)

  – شهرداری شهر اور سور اواز

  – ژاندارمری استان والداوایز

  – مطبوعات فرانسه

  – مطبوعات محلی استان والداوایز

  Monsieur Bernard Cazeneuve le ministre de l’intérieur, de France ;

  Nous sommes Un groupe d’anciens membres de l’Organisation des Moudjahidines du Peuple Iranien (l’OMPI) (Culte de Radjavi) qui résident en France. Nous vous informonsqui dirigeants et les administrateurs des activités de l’organisation en France dont tout son résidences avec Maryam Radjavi dans Avers Sur Oise dans Val d’Oise travail sur Arabes à Paris et ses activités banlieues parmi les réfugiés Syriens, en particulier dans le district de Pontoise recrue dans la même province, à proximité du siège de Maryam Radjavi et son Val d’Oise ont été réinstallés ont commencé à Ils participent à des rassemblements et des programmes et de leurs manifestations à Paris, y compris une manifestation le 28 Janvier de cette année, a place de Trocadéro a Paris contre le président iranien Hassan Rohani dit à ramener la France.

  En outre, nous avons reçu des rapports d’anciens membres de l’Organisation des Moudjahidine d’Iran (OMPI) chez les personnes Allemagne Maryam Radjavi essaient autant que possible et de diverses manières et avec un grand nombre de réfugiés syriens dans le coût énorme de l’allemand de pays aussi prendre part à des manifestations à Paris, France.

  Ces efforts et ces provocations culte Radjavi a suscité la controverse et le débat parmi les réfugiés syriens, car beaucoup d’entre eux de la visite du président iranien à la France, en particulier la question des droits de l’homme en Iran est totalement hors de propos à la question sait Syrie.

  En raison de Maryam Radjavi, les Moudjahidine Khalq Organisation (OMPI) n’a pas une base de soutien parmi les Iraniens, comme les autres communautés de la secte et de combler les postes vacants avec extras iranien et afghan non-arabe Iran, surtout avec la sortie de bannières arabe et en anglais sur des sites arabes et les pages qui ont fait de Twitter et de publication des appels écrits et audio en arabe dans certains sites syriens et irakiens ou des radios FM locales pages syriens et Twitter Syriens et des Arabes vivant à Paris et dans les banlieues sont des réfugiés veulent que le 28 Janvier de cette secte dans des manifestations contre la visite du président iranien à Paris, à mentionné les exemples ci-dessous, vous pouvez les voir dans foin:

  https://twitter.com/TonyTaieb/status/686179827351683072

  https://twitter.com/IranArabSpring/status/687315712596115457

  Ils clairement sur son site officiel appartiennent à la publicité politique MKO (OMPI) sous le nom de “Conseil national de la Résistance d’Iran» (CNRI) comme un des leurs aux protestations, y compris les appels arabes “la pluie de pierre spirituelle” en arabe, la et ouvertement dans le contexte des Arabes vivant en France sont appelant à participer à des manifestations dans le ling ci-dessous:

  http://www.ncr-iran.org/ar/2011-04-01-13-55-17/terrorism-a-fundamentalism/27135.html

  Les récents attentats terroristes à Paris et la possibilité de l’exploitation terroriste des protestations et la majorité arabe syrienne, de la vigilance et de l’action en temps opportun pour prévenir les activités des individus et le gouvernement français exige Maryam Radjavi.

  Ci-dessous est la position officielle de France sur l’organisation des Moudjahidine d’Iran (OMPI) a été annoncée par le porte-parole du ministère français des Affaires étrangères a souligné à maintes reprises Rappel

  «La position de la France quant à l’organisation des Moudjahidine du peuple d’Iran (OMPI) est très claire: nous n’entretenons aucun contact avec l’organisation qui est connue son recours à la violence. L’ OMPI n’a pas d’existence légale en France tant qu’ organisation. Son inspiration violente et non démocratique a conduit plusieurs organisation de défense des droits de l’Homme à rappeler ses pratiques à caractère sectaire».

  Un groupe d’anciens membres de l’Organisation des Moudjahidines du Peuple Iranien (l’OMPI) (Culte de Radjavi)

  Paris, le 19 janv. 2016

  ***

  مطالب مرتبط :

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2021 ايران قلم. محفوظ است.