• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • سوء استفاده رجوی از پناهندگان سوری را محکوم می کنیم (نامه جمعی به وزیر کشور فرانسه)

  سوء استفاده رجوی از پناهندگان سوری را محکوم می کنیم (نامه جمعی به وزیر کشور فرانسه)

  فریاد آزادی (و پیوند رهایی)، پاریس، بیستم ژانویه ۲۰۱۶:… افراد مریم رجوی به علت اینکه سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) از هیچ پایگاهی و حمایتی در میان ایرانیان برخوردار نیست مانند دیگر تجمعهای این فرقه و برای پرکردن جای خالی ایرانیان با سیاهی لشکر افراد غیر ایرانی بویژه عرب و افغانی با انتشار پلاکاردها و تراکتهایی به زبانهای عربی و انگلیسی در سایتها و صفحات تویتر عربی که ساخته اند و نیز …

  لینک به منبع (پیوند رهایی)

  لینک به منبع (فریاد آزادی)

  سوء استفاده های آشوبگرانۀ فرقۀ رجوی در فرانسه از پناهندگان سوری را محکوم می کنیم

  نامۀ گروهی از جداشدگان از فرقۀ رجوی در اروپا به وزیر کشور فرانسه

  مجاهدین خلق فرقه رجوی سوریه تروریسم

  عکس فوق: تیتر یک فراخوان در سایت عربی فرقۀ رجوی خطاب به عربهای پاریس برای شرکت در تظاهرات «مسالمت آمیز و دموکراتیک»!! علیه روحانی: “روحانی را سنگ باران کنید” (معنی دقیقتر: دهانش را پر از سنگ کنید)!! معنی نفی خشونت و اعدام و سنگسار و ادعای نرم تنی و دموکراسی مآبی مریم رجوی در محل پارلمانهای فرانسه و اروپا را هم فهمیدیم!!

  نقل از سایت: «فریاد آزادی»

  جناب آقای برنارد کازنوو وزیر کشور فرانسه؛

  ما گروهی از جدا شدگان از سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) (فرقۀ رجوی) مقیم اروپا از جمله فرانسه هستیم که به اطلاع آنجناب و دولت فرانسه می رسانیم که رهبران و اداره کنندگان فعالیت این سازمان در فرانسه که همگی در مقر اقامت مریم رجوی در شهر اورسوراواز در استان والداوایز فرانسه زندگی و کار می کنند موج فعالیتهایی را در میان عربهای مقیم پاریس و حومۀ آن بویژه پناهندگان سوری جدید الورود که در منطقۀ پونتواز در همان استان والدوایز یعنی در فاصلۀ نزدیکی از مقر مریم رجوی و افرادش اسکان داده شده اند شروع کرده اند تا آنها را برای شرکت در تجمعها و برنامه ها و تظاهرات خودشان در پاریس از جمله تظاهراتی که روز ۲۸ ژانویۀ امسال در میدان تری کادروی پاریس علیه سفر آقای حسن روحانی رئیس جمهور ایران به فرانسه اعلام کرده اند بکشانند.

  علاوه بر این طبق اخبار رسیده به دست ما از جداشدگان سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) در آلمان افراد مریم رجوی تلاش می کنند تا آنجا که می توانند و از راههای مختلف و با صرف هزینه هایی هنگفت تعداد زیادی از سوریهای پناهنده در کشور آلمان را نیز برای شرکت در تظاهراتشان در پاریس به فرانسه بیاورند.

  این تلاشها و تحریکات فرقۀ رجوی موجب اختلاف و بحث و جدلهایی در میان پناهندگان سوری شده است زیرا بسیاری از آنان موضوع سفر رئیس جمهور ایران به فرانسه بویژه موضوع حقوق بشر در ایران را کاملا بی ارتباط با مسألۀ سوریه می دانند.

  افراد مریم رجوی به علت اینکه سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) از هیچ پایگاهی و حمایتی در میان ایرانیان برخوردار نیست مانند دیگر تجمعهای این فرقه و برای پرکردن جای خالی ایرانیان با سیاهی لشکر افراد غیر ایرانی بویژه عرب و افغانی با انتشار پلاکاردها و تراکتهایی به زبانهای عربی و انگلیسی در سایتها و صفحات تویتر عربی که ساخته اند و نیز انتشار آگهی و فراخوان نوشتاری و صوتی به زبان عربی در برخی سایتهای سوری و عراقی یا رادیوهای اف ام محلی سوری و صفحات تویتر سوریها و عربهای پناهنده مقیم پاریس و حومه از آنها می خواهند که روز ۲۸ ژانویه در تظاهرات این فرقه علیه سفر رئیس جمهور ایران در محل یاد شده در پاریس شرکت کنند که نمونه هایی از آنها را در لینگهای زیر می توانید مشاهده کنید:

  https://twitter.com/TonyTaieb/status/686179827351683072

  https://twitter.com/IranArabSpring/status/687315712596115457

  آنها مشخصا در سایت رسمی خود متعلق به ویترین سیاسی سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) تحت نام «شورای ملی مقاومت ایران» (NCRI) عنوان یکی از فراخوانهای عربی خودشان به این تظاهرات را جملۀ «روحانی را سنگ باران کنید» به زبان عربی قرار داده و علنا در متن آن از عربهای مقیم فرانسه خواستار شرکت در این تظاهرات شده اند که در لینگ زیر می بینید:

  http://www.ncr-iran.org/ar/2011-04-01-13-55-17/terrorism-a-fundamentalism/27135.html

  این امر کاملا نشان می دهد که افراد مریم رجوی می خواهند با انتقال پناهندگان عرب بویژه سوری از استان محل اقامتشان در فرانسه و نیز از کمپهای پناهندگی در آلمان به پاریس با سوء استفادۀ رذیلانه و اهانت آمیز از این پناهندگان در این شهر تشنج و نا امنی ایجاد کنند که با توجه به وضعیت امنیتی فوق العاده در فرانسه به علت حملات تروریستی اخیر در پاریس و امکان بهره برداریهای تروریستی از این تظاهرات با اکثریت عرب و سوری، هوشیاری و اقدام به موقع آنجناب و دولت فرانسه را با جلوگیری از این فعالیتهای افراد مریم رجوی اقتضا می کند.

  در زیر موضع رسمی دولت فرانسه در قبال سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) را که توسط سخنگوی وزارت خارجۀ فرانسه اعلام شده و بارها بر آن تأکید شده است یادآور می شویم:

  «موضع فرانسه نسبت به سازمان مجاهدین خلق ایران بسیار روشن است. این سازمان به کارهای خشونت آمیز شناخته شده است و در فرانسه سازمان مجاهدین خلق ایران به عنوان سازمانی هیچگونه مشروعیت قانونی ندارد. این سازمان به دلیل ساختار خشونت آمیز خود و نبود مناسبات دموکراتیک در درون آن دارای ویژگیها و عملکردهای فرقه ای می باشد».

  گروهی از اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) در اروپا

  رونوشت به:

  – دفتر ریاست جمهوری فرانسه (کاخ الیزه)

  – وزارت خارجۀ فرانسه

  – شهرداری پاریس

  – مرکز پلیس پاریس

  – استانداری استان والداوایز (پونتواز)

  – شهرداری شهر اور سور اواز

  – ژاندارمری استان والداوایز

  – مطبوعات فرانسه

  – مطبوعات محلی استان والداوایز

  -

  Monsieur Bernard Cazeneuve le ministre de l’intérieur, de France ;

  Nous sommes Un groupe d’anciens membres de l’Organisation des Moudjahidines du Peuple Iranien (l’OMPI) (Culte de Radjavi) qui résident en France. Nous vous informonsqui dirigeants et les administrateurs des activités de l’organisation en France dont tout son résidences avec Maryam Radjavi dans Avers Sur Oise dans Val d’Oise travail sur Arabes à Paris et ses activités banlieues parmi les réfugiés Syriens, en particulier dans le district de Pontoise recrue dans la même province, à proximité du siège de Maryam Radjavi et son Val d’Oise ont été réinstallés ont commencé à Ils participent à des rassemblements et des programmes et de leurs manifestations à Paris, y compris une manifestation le 28 Janvier de cette année, a place de Trocadéro a Paris contre le président iranien Hassan Rohani dit à ramener la France.

  En outre, nous avons reçu des rapports d’anciens membres de l’Organisation des Moudjahidine d’Iran (OMPI) chez les personnes Allemagne Maryam Radjavi essaient autant que possible et de diverses manières et avec un grand nombre de réfugiés syriens dans le coût énorme de l’allemand de pays aussi prendre part à des manifestations à Paris, France.

  Ces efforts et ces provocations culte Radjavi a suscité la controverse et le débat parmi les réfugiés syriens, car beaucoup d’entre eux de la visite du président iranien à la France, en particulier la question des droits de l’homme en Iran est totalement hors de propos à la question sait Syrie.

  En raison de Maryam Radjavi, les Moudjahidine Khalq Organisation (OMPI) n’a pas une base de soutien parmi les Iraniens, comme les autres communautés de la secte et de combler les postes vacants avec extras iranien et afghan non-arabe Iran, surtout avec la sortie de bannières arabe et en anglais sur des sites arabes et les pages qui ont fait de Twitter et de publication des appels écrits et audio en arabe dans certains sites syriens et irakiens ou des radios FM locales pages syriens et Twitter Syriens et des Arabes vivant à Paris et dans les banlieues sont des réfugiés veulent que le 28 Janvier de cette secte dans des manifestations contre la visite du président iranien à Paris, à mentionné les exemples ci-dessous, vous pouvez les voir dans foin:

  https://twitter.com/TonyTaieb/status/686179827351683072

  https://twitter.com/IranArabSpring/status/687315712596115457

  Ils clairement sur son site officiel appartiennent à la publicité politique MKO (OMPI) sous le nom de “Conseil national de la Résistance d’Iran» (CNRI) comme un des leurs aux protestations, y compris les appels arabes “la pluie de pierre spirituelle” en arabe, la et ouvertement dans le contexte des Arabes vivant en France sont appelant à participer à des manifestations dans le ling ci-dessous:

  http://www.ncr-iran.org/ar/2011-04-01-13-55-17/terrorism-a-fundamentalism/27135.html

  Les récents attentats terroristes à Paris et la possibilité de l’exploitation terroriste des protestations et la majorité arabe syrienne, de la vigilance et de l’action en temps opportun pour prévenir les activités des individus et le gouvernement français exige Maryam Radjavi.

  Ci-dessous est la position officielle de France sur l’organisation des Moudjahidine d’Iran (OMPI) a été annoncée par le porte-parole du ministère français des Affaires étrangères a souligné à maintes reprises Rappel

  «La position de la France quant à l’organisation des Moudjahidine du peuple d’Iran (OMPI) est très claire: nous n’entretenons aucun contact avec l’organisation qui est connue son recours à la violence. L’ OMPI n’a pas d’existence légale en France tant qu’ organisation. Son inspiration violente et non démocratique a conduit plusieurs organisation de défense des droits de l’Homme à rappeler ses pratiques à caractère sectaire».

  Un groupe d’anciens membres de l’Organisation des Moudjahidines du Peuple Iranien (l’OMPI) (Culte de Radjavi)

  Paris, le 19 janv. 2016

  ***

  مطالب مرتبط :

  خاطرات غلامعلی میرزایی،قسمت ۱۷ ـ شیپور سرنگونی را می خواست رجوی بزند یا صدام حسین؟ اما چه شد؟

  ولی در صحبتهایی که بین نفرات که تبادل می شد این بود اینها را هم برای عراق نگهداری کنیم چون خود عرافیها بر اساس تجربه تانکهای قبلی که تحویل داده بودند رسیدگی به امکانات جنگی که داشتند زیر   صفربود و بخاطروعده های مستمرسرکردگان فرقه نفرات هم که سرنگونی در راه است و رهبری منتطر آماده شدن کارهای نکرده ماست هرچه سریعتر آماده شوید او (رجوی) شیپور راخواهد زد. ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  با توجه به این شرایط، امن ترین اقدام برای دولت بایدن این است که بلافاصله پس از انتخابات ریاست جمهوری به تعهدات به برجام بازگردد و همه تحریم های مربوط به برنامه هسته ای ایران را لغو کند. چنین اقدامی جدیت دولت بایدن در کسب اطمینان از اتحاد بین المللی و رهبری ایالات متحده را نشان خواهد داد و به ایران برای بازگشت به تعهدات هسته ای انگیزه ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  وقتی دید که تعداد زیادی علیرغم شرایط سخت در کمپ آمریکاییها اشرف را ترک کردند بر آن شد که شرایط دیدار خانوادگی را سخت تر بکند تا آنجایی که دیگر اجازه دیدار را نداد و گفت من اینکار را کردم و همه مسئولیت آنرا می پذیرم بدین سان جنگ بین خانواده‌های اسیران در قلعه اشرف را رجوی آغاز کرد ولی خانواده‌ها خاموش نشدن و پس ننشستند و با ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

   واقعه دیگری که آقای بولتون مفصل ماجراهای پشت پرده آن را نوشته، ماجرای حمله‌ای به ایران است که آمریکا طراحی کرده بود و انجام نداد. بعد از اینکه ایران، یک هواپیمای بدون خلبان آمریکایی را زد، گروهی از مشاوران و وزرای آقای ترامپ دور هم جمع شدند و برای حمله تلافی‌جویانه به ایران برنامه‌ریزی کردند. آقای بولتون نوشته که او و وزیر خارجه می‌خواستند به تعداد ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  چند روزنامه آمریکایی در گزارش‌هایی در این باره نوشته‌اند كه مأمورین روسی به اسلام‌گرایان شورشی طالبان وعده داده بودند در صورت حمله به مواضع نیروهای آمریكایی و کشتن سربازان این کشور در افغانستان پول دریافت خواهند کرد. بر اساس این گزارش‌ها وعده پرداخت چنین پاداش‌هایی برای قتل سربازان خارجی دیگر از جمله نظامیان بریتانیایی نیز داده شده بود.  نیویورک تایمز با استناد به منابع ناشناس گزارش داده بود ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  مسعود رجوی مردمی را به صحنه آورد که به سرعت برق و باد پشت آنان راخالی کرد ورفت تا به وطن فروشی به صدام ودیگر دشمنان ایران خوش خدمتی کند ولی بعدها چون می خواست این نامردی خودش را توجیه نماید در هر سال به این روز یک چیزی، یک اسمی که ظاهرش, قشنگ باشد اضافه می کرد. یک سال می گفت ۳۰ خرداد روز قیام علیه ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  قضیه این بود که دوستمان که دوران دانشجویی در تبریز با کمک دوستانش جزوه ای تحت عنوان «حاشیه نشینان شهر تبریز» نوشته و منتشرکرده بودند که به شرح زندگی و مشکلات معیشتی  حاشیه نشینان شهراختصاص داشت، برسم دوران دانشجویی می خواست که این کار را در خرم آباد هم تکرار کند اما چون خودش شاغل و وقت اینکار را نداشت ازمن خواست که کار تحقیق و اجرائیات را بعهده بگیرم  ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  کاظم مصطفوی نامی ازوابستگان رجوی مطلبی تحت عنوان  " مرجان چگونه مرجان شد؟" نوشته که در بخش هایی از آن میخوانیم : " برای من هم بسیار جالب بود که یک بازیگر سینمای زمان شاه به مقاومت، که فرهنگی کاملا متفاوت با فرهنگ زمان شاه دارد، پیوسته است. عجیب تر این بود که بعدها در سالهای تبعیدش در آمریکا چگونه در برابر امواج عرضه و تقاضای هنر ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  البته خانواده ها با پخش فیلم و عکس های خود هر آنچه رجوی حتی  بین اعضاء خود ساخته بود را بر سرش خراب کردند . هر کس در دنیای آزاد فیلم ها ؛ عکس ونامه های خانوادهها را می بیند و می خواند یک حرف مشترک می زنند که سران فرقه وقعا پوسیده مغز  شیاد و  کلاش تشریف دارند . همین افترا و یاوه سرائیهای سران فرقه رجوی ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  آمار نشان می‌دهد که بین ۱۰،۰۰۰ تا ۱۳،۰۰۰ قربانی برده‌داری نوین در بریتانیا وجود دارند که از کشور‌های آلبانی، نیجریه، ویتنام و رومانی قاچاق شده‌اند. گمان می‌رود فقط حدود ۳۰۰۰ کودک ویتنامی در مزارع شاهدانه و سالن‌های خدمات ناخن در بریتانیا مشغول به کار هستند. به خیلی از این قربانیان گفته‌اند که اگر کار خود را ترک کنند به خانواده‌های آنها آسیب می‌زنند. یکی از این افراد وقتی ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.